Kraków City Race 2017 - Rozgrzewka - E23 - Zgłoszenia
2017-04-20

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Chip Zawodnik pary Pożyczam chipa
1 CM BARAN, Jan 1997 WKS Wawel 1401469
2 BP BILSKA, Anna 1992 Asia Korgul Brak chipa
3 CM BILSKI, Radek 1985 86400sekund.wordpress.com
4 CM BRZĘKOWSKI, Łukasz 1982 Brak chipa
5 AP CIAŁOWICZ, Daria 2003 Salos Dominik Kowalska Angelina Brak chipa
6 CM CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel 8281274
7 CM DARGACZ, Piotr 1977 Gymnasion Offenbach e.V. 2080320
8 CM DOMIN, Tomasz 1975 Night Runners+ Brak chipa
9 CM DREWNIAK, Łukasz 1986 JJfit Brak chipa
10 CM DUDEK, Krzysztof 1983 Brak chipa
11 BM DYBICH, Damian 1983 Brak chipa
12 AK FRANCUZ, Olga 1990 Brak chipa
13 CK GARBACIK, Maja 2000 WKS Wawel 8640909
14 CM GARBACIK, Michał 1995 WKS Wawel 8638445
15 CK GRABOWSKA, Joanna 1979 WKS WAWEL Brak chipa
16 BK INDYKA, Kornelia 1987 Night Runners Brak chipa
17 AP INDYKA, Maciej 1980 Jasiek Indyka Brak chipa
18 CK JACHYM, Joanna 1986 JJfit Brak chipa
19 AM JAMBORSKI, Łukasz 1980 Brak chipa
20 CM KARABIN, Bartłomiej 1982 Polowanie na wiewiórkę Brak chipa
21 AM KARDAS, Andrzej 1974 Brak chipa
22 CM KONOPKA, Bartosz 1977 Zwiedzanie Przez Bieganie Brak chipa
23 BM KONOPKA, Filip 2002 Zwiedzanie Przez Bieganie brak
24 AP KONOPKA, Marta 1980 brak Iwona Mróz Brak chipa
25 CM KORPULA, Grzegorz 1982 Brak chipa
26 CK KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne 413364
27 BK KOZŁOWSKA, Olga 2001 Patria Młynne 2121371
28 CK KOZŁOWSKA , Wiktoria 1999 Patria Młynne 345998
29 CM KRASUSKI, Marcin 1972 orienteering.waw.pl 7202764
30 CM KRYSTEK, Piotr 1990 AKInO Kraków Brak chipa
31 CM KUTKIEWICZ, Marcin 1980 3.RWT SP 2086638
32 CK LISTEK, Marta 1999 WKS Wawel 886342
33 AM ŁUKASZ, Palonek 1989 Brak chipa
34 CM MAJKOWSKI, Jacek 1981 Brak chipa
35 BP MALAWSKA, Kamila 1991 Filip Malawski Brak chipa
36 BP MALAWSKI, Filip 1986 Kamila Malawska Brak chipa
37 CM MAŃSKI, Krzysztof 1986 EventyrTeam Brak chipa
38 AP MICHALCZAK, Maja 2009 WKS Wawel Paweł Michalczak Brak chipa
39 CM MIERZWA, Maciej 1979 AR Team Brak chipa
40 AP MIKA, Grzegorz 1979 pCon.team Brak Tymoteusz Mika Brak chipa
41 BP MIKLER, Aleksander 2005 RELIM - WeeRide Arkadiusz Mikler Brak chipa
42 BP MORGUN, Filip 2004 Klub narciarski Yeti Sondej Mateusz Brak chipa
43 CM MUZYK, Łukasz 1993 Brak chipa
44 CM NIESSNER, Piotr 1963 WKS WAWEL 2057145
45 AK NIESSNER, Pola 2007 WKS WAWEL 8635047
46 CM OPIOŁA, Mariusz 1982 Górzanka Nawojowa Góra Brak chipa
47 CM PISAREK, Piotr 1969 Brak chipa
48 CM PŁECHA, Tomasz 1983 Multiprojekt Brak chipa
49 CM PRĘCIKOWSKI, Rysiek 1970 Brak chipa
50 CM RADCZUK, Tomasz 1981 GE HealthAhead Brak chipa
51 CM RUSINEK, Piotr 1977 indywidualnie
52 BM SEREDYŃSKI, Tomasz 1998 Brak chipa
53 CM SKORUPA, Marek 1996 WKS Wawel 502210
54 CM SKORUPA, Mariusz 1970 Górzanka Nawojowa Góra 428775
55 BK SMOLEŃ, Izabela 1992 Multiprojekt Brak chipa
56 BM SOWA, Grzegorz 1971 No to fruuuu Brak chipa
57 AM SOWA, Marek 2006 No to fruuuu Weronika Sowa Brak chipa
58 CM SZCZĘSNY, Bartłomiej 1989 Brak chipa
59 BK TARNAWSKA, Anna 1983 Brak chipa
60 BM TARNAWSKI, Janek 2003 WKS Wawel Brak chipa
61 CM TICHY, Tomas 1992 WKS Wavel 886295
62 CK TOPÓR, Magdalena 2001 Salos dominik 1407898
63 CM TOPÓR, Marek 1973 1415143
64 CM TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel Kraków 886305
65 CK TOPÓR, Monika 1970 Salos dominik 7204933
66 BM URBANIAK, Maciej 1993 AKInO - Kraków Brak chipa
67 CM WIECZOREK, Andrzej 1982 hasiok Brak chipa
68 CM WIĘCEK, Maciej 1974 WKS Wawel 8020374
69 CM WILK, Krzysztof 1973 Udo Grubbe Brak chipa
70 CK WITKOWSKA, Ania 1979 Klub Królika Stefana Brak chipa
71 CM WOJCIESZEK, Damian 1993 ITMBW Kraków Brak chipa
72 CM WÓJCIK, Grzegorz 1974 Wks Wawel 1415146
73 CK WÓJCIK, Natalia 2002 Wks Wawel 1411019
74 BM WÓJCIK, Paweł 2005 Wks Wawel 1415144
75 CK ZIMNY, Ola 1984 Brak chipa
76 CK ZIMNY, Ula 1985 Brak chipa
77 CM ZWONEK, Piotr 1967 eXrowerowanie.pl Kraków Brak chipa