Rybino 2018 - Zgłoszenia
2018-10-06

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 K10N BAJ, Zuzanna 2008 UKS Reflex Rybnik 04392 2043892
2 KM10R BŁASZCZYK, Nadia 2007 UKS Reflex Rybnik 424175
3 K35 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna 1970 StowarzyszenieTeam360 02245 887002
4 K10N BOMERSBACH, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2026158
5 M12 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 2026149
6 KM10R BRYLEWSKA, Aleksandra 2007 UKS Reflex Rybnik 418986
7 M10N BRZĘCZEK, Michał 2008 UKS Kometa Gliwice 2026153
8 K10N BUL, Natalia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016955
9 M12 CHIROWSKI, Leon 2007 UKS Kometa Gliwice 2016969
10 M14 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
11 M14 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
12 OPEN CZYŻ, Jacek 1975 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
13 K12 CZYŻ, Zuzanna 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
14 M14 DOMŻOŁ, Michał 2004 MSP nr 9 Knurów wypożyczen
15 M35 DRĄŻEWSKI, Łukasz 1981
16 K18 DZIK, Justyna 1997 Górzanka Nawojowa Góra 02065 428767
17 M18 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768
18 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
19 KM10R FORYSTEK, Katarzyna 1966 UKS REFLEX Rybnik 1966318
20 K10N GOZDEK, Wiktoria 2008 UKS Kometa Gliwice 2033879
21 K12 GRĄDEK, Dominika 2007 UKS Kometa Gliwice 2026142
22 K10N GUSTA, Kamila 2008 UKS Kometa Gliwice 2026143
23 K10N JABŁOŃSKA, Alicja 2008 UKS Kometa Gliwice 2035171
24 K10N JANAS, Agnieszka 2011 RKInO JANAS-Y 338919
25 M10 JANAS, Aleksander 2009 RKInO JANAS-Y 338917
26 KM10R JANAS, Małgorzata 2014 RKInO JANAS-Y wypożyczam
27 M35 JANAS, Sebastian 1974 RKInO JANAS-Y 338916
28 K12 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 04391 424232
29 M18 JANKO, Kamil 1996 Górzanka Nawojowa Góra 424261
30 M18 JAROSZEK, Jakub 1998 StowarzyszenieTeam360 01736 7899987
31 M18 JAROSZEK, Radoslaw 1994 StowarzyszenieTeam360 01494 607807
32 M14 JONAS, Beniamin 2004 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
33 K10N KASZOWSKA, Zofia 2007 UKS Kometa Gliwice 2016951
34 K14 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
35 K14 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834
36 K12 KLUGE, Kinga 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
37 K12 KOBIERSKA, Dominika 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
38 K10N KONIK, Julia 2008 UKS Reflex Rybnik 2023847
39 M10N KONIK, Robert 2008 UKS Reflex Rybnik 2048163
40 K12 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
41 K35 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne 413362
42 K18 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998
43 K10N KRUCZKOWSKA, Alicja 2008 UKS Reflex Rybnik 04394 424236
44 K18 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
45 K18 LISEWSKA, Agnieszka 1998 PKO Harpagan 02091 1397548
46 K18 MANDALKA, Emilia 1997 wypożyczam
47 OPEN MANDALKA, Joanna 1976 wypożyczam
48 K35 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
49 M35 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
50 M10N MASZTALSKI, Aleksander 2010 UKS Trójka Mikołów
51 M18 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 2032320
52 K10N MICZKA, Zofia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016957
53 K12 MROCZEK, Nicola 2007 UKS Kometa Gliwice 2026146
54 M16 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex Rybnik 424197
55 K14 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
56 M10N NIEWIEM, Kevin 2008 UKS Reflex Rybnik 2048164
57 M35 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Racibórz 2096599
58 OPEN NIKSZA, Arkadiusz 1999 338912
59 KM10R PAWLUCY , Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 413351
60 KM10R PAWLUCY, Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 252593
61 OPEN PIECHA, Agnieszka 1999 424198
62 K12 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834
63 K10N PILICHOWSKA, Paulina 2009 UKS Kometa Gliwice 2033873
64 K16 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex Rybnik 2048168
65 M14 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 2017995
66 M10N PODGÓRNY, Dawid 2009 UKS Kometa Gliwice 2026152
67 K10N PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik 424219
68 K18 PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716
69 M35 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223
70 M14 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
71 M18 RUSINOWSKI , Łukasz 2001 UKS Reflex Rybnik 2043887
72 KM10R RYZIŃSKI, Wojtek 2008 UKS Reflex Rybnik 252591
73 M35 SIOMA, Grzegorz 1977
74 KM10R SŁOMKA, Szymon 2003 UKS Reflex Rybnik 346817
75 K10N SOBEL, Martyna 2007 UKS Kometa Gliwice 2016962
76 M10N SOKOŁOWSKI, Jan 2008 UKS Kometa Gliwice 2033874
77 M10N SOKOŁOWSKI, Staś 2008 UKS Kometa Gliwice 2033875
78 K16 SPANDEL, Nadia 2003 UKS Reflex Rybnik 338911
79 K10N STANDO, Weronika 2008 UKS Reflex Rybnik 2028216
80 K35 SYRYJCZYK, Marta 1976 UKS Trójka Mikołów
81 M50 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990
82 KM10R WICHA, Bartosz 2009 UKS Reflex Rybnik 252594
83 K10N WILCZYŃSKA, Julia 2008 UKS Kometa Gliwice 2033876
84 K50 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team
85 M50 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345
86 K50 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS "Kometa" - Gliwice 02181 886619
87 M50 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS "Kometa" - Gliwice 02697 222893
88 K14 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04393 424172
89 KM10R ZDZIEBŁOWSKA, Agata 2009 UKS Reflex Rybnik
90 OPEN ZDZIEBŁOWSKA, Natalia 2003 UKS Reflex Rybnik
91 KM10R ZDZIEBŁOWSKA, Natalia 2003 UKS Reflex Rybnik
92 M10N ŻŁOBIŃSKI, Kacper 2008 UKS Kometa Gliwice 2026155
93 K14 ŻMIJ, Karolina 2004 The Vipers Brak
94 M10 ŻMIJ, Szymon 2009 The Vipers Brak

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BAJ, Zuzanna 2008 UKS Reflex Rybnik 04392 2043892
2 BOMERSBACH, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2026158
3 BUL, Natalia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016955
4 GOZDEK, Wiktoria 2008 UKS Kometa Gliwice 2033879
5 GUSTA, Kamila 2008 UKS Kometa Gliwice 2026143
6 JABŁOŃSKA, Alicja 2008 UKS Kometa Gliwice 2035171
7 JANAS, Agnieszka 2011 RKInO JANAS-Y 338919
8 KASZOWSKA, Zofia 2007 UKS Kometa Gliwice 2016951
9 KONIK, Julia 2008 UKS Reflex Rybnik 2023847
10 KRUCZKOWSKA, Alicja 2008 UKS Reflex Rybnik 04394 424236
11 MICZKA, Zofia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016957
12 PILICHOWSKA, Paulina 2009 UKS Kometa Gliwice 2033873
13 PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik 424219
14 SOBEL, Martyna 2007 UKS Kometa Gliwice 2016962
15 STANDO, Weronika 2008 UKS Reflex Rybnik 2028216
16 WILCZYŃSKA, Julia 2008 UKS Kometa Gliwice 2033876

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZYŻ, Zuzanna 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
2 GRĄDEK, Dominika 2007 UKS Kometa Gliwice 2026142
3 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 04391 424232
4 KLUGE, Kinga 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
5 KOBIERSKA, Dominika 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
6 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
7 MROCZEK, Nicola 2007 UKS Kometa Gliwice 2026146
8 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834

K12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
2 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834
3 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
4 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04393 424172
5 ŻMIJ, Karolina 2004 The Vipers Brak

K14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex Rybnik 2048168
2 SPANDEL, Nadia 2003 UKS Reflex Rybnik 338911

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DZIK, Justyna 1997 Górzanka Nawojowa Góra 02065 428767
2 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998
3 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
4 LISEWSKA, Agnieszka 1998 PKO Harpagan 02091 1397548
5 MANDALKA, Emilia 1997 wypożyczam
6 PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna 1970 StowarzyszenieTeam360 02245 887002
2 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne 413362
3 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
4 SYRYJCZYK, Marta 1976 UKS Trójka Mikołów

K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team
2 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS "Kometa" - Gliwice 02181 886619

KM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BŁASZCZYK, Nadia 2007 UKS Reflex Rybnik 424175
2 BRYLEWSKA, Aleksandra 2007 UKS Reflex Rybnik 418986
3 FORYSTEK, Katarzyna 1966 UKS REFLEX Rybnik 1966318
4 JANAS, Małgorzata 2014 RKInO JANAS-Y wypożyczam
5 PAWLUCY , Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 413351
6 PAWLUCY, Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 252593
7 RYZIŃSKI, Wojtek 2008 UKS Reflex Rybnik 252591
8 SŁOMKA, Szymon 2003 UKS Reflex Rybnik 346817
9 WICHA, Bartosz 2009 UKS Reflex Rybnik 252594
10 ZDZIEBŁOWSKA, Agata 2009 UKS Reflex Rybnik
11 ZDZIEBŁOWSKA, Natalia 2003 UKS Reflex Rybnik

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANAS, Aleksander 2009 RKInO JANAS-Y 338917
2 ŻMIJ, Szymon 2009 The Vipers Brak

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BRZĘCZEK, Michał 2008 UKS Kometa Gliwice 2026153
2 KONIK, Robert 2008 UKS Reflex Rybnik 2048163
3 MASZTALSKI, Aleksander 2010 UKS Trójka Mikołów
4 NIEWIEM, Kevin 2008 UKS Reflex Rybnik 2048164
5 PODGÓRNY, Dawid 2009 UKS Kometa Gliwice 2026152
6 SOKOŁOWSKI, Jan 2008 UKS Kometa Gliwice 2033874
7 SOKOŁOWSKI, Staś 2008 UKS Kometa Gliwice 2033875
8 ŻŁOBIŃSKI, Kacper 2008 UKS Kometa Gliwice 2026155

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 2026149
2 CHIROWSKI, Leon 2007 UKS Kometa Gliwice 2016969

M12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
2 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
3 DOMŻOŁ, Michał 2004 MSP nr 9 Knurów wypożyczen
4 JONAS, Beniamin 2004 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
5 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 2017995
6 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623

M14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex Rybnik 424197

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768
2 JANKO, Kamil 1996 Górzanka Nawojowa Góra 424261
3 JAROSZEK, Jakub 1998 StowarzyszenieTeam360 01736 7899987
4 JAROSZEK, Radoslaw 1994 StowarzyszenieTeam360 01494 607807
5 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 2032320
6 RUSINOWSKI , Łukasz 2001 UKS Reflex Rybnik 2043887

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DRĄŻEWSKI, Łukasz 1981
2 JANAS, Sebastian 1974 RKInO JANAS-Y 338916
3 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
4 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Racibórz 2096599
5 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223
6 SIOMA, Grzegorz 1977

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
2 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990
3 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345
4 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS "Kometa" - Gliwice 02697 222893

OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZYŻ, Jacek 1975 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
2 MANDALKA, Joanna 1976 wypożyczam
3 NIKSZA, Arkadiusz 1999 338912
4 PIECHA, Agnieszka 1999 424198
5 ZDZIEBŁOWSKA, Natalia 2003 UKS Reflex Rybnik

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DRĄŻEWSKI, Łukasz 1981
2 MANDALKA, Emilia 1997 wypożyczam
3 MANDALKA, Joanna 1976 wypożyczam
4 NIKSZA, Arkadiusz 1999 338912
5 PIECHA, Agnieszka 1999 424198
6 SIOMA, Grzegorz 1977

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Racibórz 2096599
2 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DZIK, Justyna 1997 Górzanka Nawojowa Góra 02065 428767
2 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768
3 JANKO, Kamil 1996 Górzanka Nawojowa Góra 424261

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
2 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 DOMŻOŁ, Michał 2004 MSP nr 9 Knurów wypożyczen

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 LISEWSKA, Agnieszka 1998 PKO Harpagan 02091 1397548

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 JANAS, Agnieszka 2011 RKInO JANAS-Y 338919
2 JANAS, Aleksander 2009 RKInO JANAS-Y 338917
3 JANAS, Małgorzata 2014 RKInO JANAS-Y wypożyczam
4 JANAS, Sebastian 1974 RKInO JANAS-Y 338916

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CZYŻ, Jacek 1975 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
2 CZYŻ, Zuzanna 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
3 JONAS, Beniamin 2004 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
4 KLUGE, Kinga 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam
5 KOBIERSKA, Dominika 2006 SP 6 Ruda Śląska wypożyczam

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BOGUCKA-JAROSZEK, Anna 1970 StowarzyszenieTeam360 02245 887002
2 JAROSZEK, Jakub 1998 StowarzyszenieTeam360 01736 7899987
3 JAROSZEK, Radoslaw 1994 StowarzyszenieTeam360 01494 607807

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 ŻMIJ, Karolina 2004 The Vipers Brak
2 ŻMIJ, Szymon 2009 The Vipers Brak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS "Kometa" - Gliwice 02181 886619
2 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS "Kometa" - Gliwice 02697 222893

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 886651
2 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 886652
3 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 7203702
4 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834
5 KOTLIŃSKA, Kamila 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2023844
6 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007
7 PIESTRAK, Karolina 2006 UKS Azymut Dębów 04056 2015834

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BOMERSBACH, Julia 2009 UKS Kometa Gliwice 2026158
2 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 2026149
3 BRZĘCZEK, Michał 2008 UKS Kometa Gliwice 2026153
4 BUL, Natalia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016955
5 CHIROWSKI, Leon 2007 UKS Kometa Gliwice 2016969
6 GOZDEK, Wiktoria 2008 UKS Kometa Gliwice 2033879
7 GRĄDEK, Dominika 2007 UKS Kometa Gliwice 2026142
8 GUSTA, Kamila 2008 UKS Kometa Gliwice 2026143
9 JABŁOŃSKA, Alicja 2008 UKS Kometa Gliwice 2035171
10 KASZOWSKA, Zofia 2007 UKS Kometa Gliwice 2016951
11 MICZKA, Zofia 2008 UKS Kometa Gliwice 2016957
12 MROCZEK, Nicola 2007 UKS Kometa Gliwice 2026146
13 PILICHOWSKA, Paulina 2009 UKS Kometa Gliwice 2033873
14 PODGÓRNY, Daniel 2004 UKS Kometa Gliwice 2017995
15 PODGÓRNY, Dawid 2009 UKS Kometa Gliwice 2026152
16 SOBEL, Martyna 2007 UKS Kometa Gliwice 2016962
17 SOKOŁOWSKI, Jan 2008 UKS Kometa Gliwice 2033874
18 SOKOŁOWSKI, Staś 2008 UKS Kometa Gliwice 2033875
19 WILCZYŃSKA, Julia 2008 UKS Kometa Gliwice 2033876
20 ŻŁOBIŃSKI, Kacper 2008 UKS Kometa Gliwice 2026155

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne 413362
2 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FORYSTEK, Katarzyna 1966 UKS REFLEX Rybnik 1966318

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 BAJ, Zuzanna 2008 UKS Reflex Rybnik 04392 2043892
2 BŁASZCZYK, Nadia 2007 UKS Reflex Rybnik 424175
3 BRYLEWSKA, Aleksandra 2007 UKS Reflex Rybnik 418986
4 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex Rybnik 04391 424232
5 KONIK, Julia 2008 UKS Reflex Rybnik 2023847
6 KONIK, Robert 2008 UKS Reflex Rybnik 2048163
7 KRUCZKOWSKA, Alicja 2008 UKS Reflex Rybnik 04394 424236
8 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex Rybnik 424197
9 MURAS, Dominika 2004 UKS Reflex Rybnik 03978 889171
10 NIEWIEM, Kevin 2008 UKS Reflex Rybnik 2048164
11 PAWLUCY , Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 413351
12 PAWLUCY, Kacper 2003 UKS Reflex Rybnik 252593
13 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex Rybnik 2048168
14 PORADA, Jagoda 2008 UKS Reflex Rybnik 424219
15 PORADA, Lilianna 1998 UKS Reflex Rybnik 02045 1998716
16 PORADA, Robert 1972 UKS Reflex Rybnik 02084 1972223
17 RECK, Mateusz 2004 UKS Reflex Rybnik 03981 886623
18 RUSINOWSKI , Łukasz 2001 UKS Reflex Rybnik 2043887
19 RYZIŃSKI, Wojtek 2008 UKS Reflex Rybnik 252591
20 SŁOMKA, Szymon 2003 UKS Reflex Rybnik 346817
21 SPANDEL, Nadia 2003 UKS Reflex Rybnik 338911
22 STANDO, Weronika 2008 UKS Reflex Rybnik 2028216
23 WICHA, Bartosz 2009 UKS Reflex Rybnik 252594
24 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex Rybnik 04393 424172
25 ZDZIEBŁOWSKA, Agata 2009 UKS Reflex Rybnik
26 ZDZIEBŁOWSKA, Natalia 2003 UKS Reflex Rybnik
27 ZDZIEBŁOWSKA, Natalia 2003 UKS Reflex Rybnik

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 2032320

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 MASZTALSKI, Aleksander 2010 UKS Trójka Mikołów
2 SYRYJCZYK, Marta 1976 UKS Trójka Mikołów

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Runda 3 94 59 35 0 94
Razem 94 59 35 0 94

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
K10 0 0 0 0 0
K10N 16 16 0 0 16
K12 8 8 0 0 8
K12B 0 0 0 0 0
K14 5 5 0 0 5
K14B 0 0 0 0 0
K16 2 2 0 0 2
K18 6 6 0 0 6
K35 4 4 0 0 4
K50 2 2 0 0 2
KM10R 11 6 5 0 11
M10 2 1 1 0 2
M10N 8 1 7 0 8
M12 2 1 1 0 2
M12B 0 0 0 0 0
M14 6 3 3 0 6
M14B 0 0 0 0 0
M16 1 0 1 0 1
M18 6 0 6 0 6
M35 6 1 5 0 6
M50 4 0 4 0 4
OPEN 5 3 2 0 5
Razem 94 59 35 0 94