Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019 - Karnety - Zgłoszenia
2018-11-03

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 11,6km - M40 [0] ADAMEK, Dariusz 1972 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 23km - M50 [0] ANTOWSKI, Tomasz Antowski 1966 Muay Running Team Poznań
3 5,7km - K20 [0] ASSELMAN, Angela 1991 Krakow
4 23km - M40 [0] AUGUSTYN, Adam 1976 augustyn.net Krzeszowice
5 11,6km - M40 [0] BAJAK, Mirosław Bajak 1973 Kraków
6 11,6km - K20 [0] BALUTA, Edyta 1994 Kraków
7 23km - M30 [0] BANIAK, Marcin 1978 G.O.A.T. Team Michałowice Zerwana
8 5,7km - M20 [0] BARGIEŁ, Marcin 1989 Go APTIV! Kraków
9 11,6km - M30 [0] BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
10 5,7km - K30 [0] BARTUŚ, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
11 5,7km - M20 [0] BARTYZEL, Krzysztof 1990 Młode Wilki Krakow
12 3,7km - M20 [0] BARWA, Wojciech 1998 Spytkowice
13 23km - K40 [0] BAŚ, Anna 1969 LENIWCE Kraków
14 23km - M30 [0] BAŚ, Mateusz 1979 LENIWCE Kraków
15 11,6km - K20 [0] BĄCZEK, Natalia 1994 AROMAT NÓG Kraków
16 11,6km - K60 [0] BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
17 11,6km - M30 [0] BEMBEN, Roman 1979 Tomaszowice
18 23km - K30 [0] BIELICKA, Daria 1987 Krakow
19 11,6km - M30 [0] BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
20 5,7km - K30 [0] BIŁOCHA, Ewa 1983 Kraków
21 23km - M30 [0] BORCZYŃSKI, Michał 1979 Kraków
22 23km - M40 [0] BORYCKI, Mirosław 1976 Twomark Libertów
23 5,7km - M40 [0] BOUFRAHI, Rysiek 1978 Krakow
24 23km - M30 [0] BRANDT, Andrzej 1987 nonstop adventure Kraków
25 11,6km - M30 [0] BRODOWSKI, Michał 1984 Lemon TEAM Kraków
26 11,6km - K40 [0] BYDOŃ, Agnieszka 1977 Niepołomice Biegają/#Adam CzerwińskiTeam Kokotów
27 5,7km - M60 [0] CEKIERA, Antoni 1953 combex Kraków
28 11,6km - M30 [0] CHACEWICZ, Paweł Chacewicz 1986 Kraków
29 11,6km - M30 [0] CHACEWICZ, Paweł Chacewicz 1985 Kraków
30 23km - K30 [0] CHADAJ, Joanna 1980 Kraków
31 23km - M30 [0] CHADAJ, Krzysztof 1980 Kraków
32 11,6km - M30 [0] CHAŁUPCZAK, Michał 1986 Kraków
33 23km - M40 [0] CHOLEWA, Tomasz 1974 Parkrun Chrzanów Chrzanów
34 23km - M40 [0] CHROMNIAK, Marcin 1972 Lusina Projekt Lusina
35 11,6km - M40 [0] CHUDZIK, Piotr 1975 Kraków
36 11,6km - M30 [0] CHYŁEK, Wojciech 1982 Łuczanowice Kraków Kraków
37 NW - K [0] CICHON, Miriana 1981 Krakòw
38 11,6km - M30 [0] CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 Krakow
39 1km - Chłopcy [0] CUDEK, Iwo 2010 Wieliczka
40 11,6km - M30 [0] CUDEK, Jacek 1979 brak Wieliczka
41 11,6km - M30 [0] CYGAN, Tomasz 1986 SolarWinds Krakow
42 11,6km - K30 [0] CZAPLA, Renata 1979 Kraków
43 3,7km - K40 [0] CZEPIEL, Monika 1976 CSK Brzezie Kraków
44 11,6km - M40 [0] CZEPIEL, Paweł 1975 CSK Brzezie Kraków
45 11,6km - M20 [0] CZYŻOWICZ, Michał 1989 Kraków
46 3,7km - K13 [0] DANIELAK, Alicja 2002 Zielonki
47 3,7km - K13 [0] DANIELAK, Hanna 2004 WKS WAWEL KRAKÓW Zielonki
48 11,6km - M40 [0] DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
49 1km - Chłopcy [0] DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon Zielonki
50 1km - Chłopcy [0] DAWIEC, Tymoteusz 2008 Iron Dragon Triathlon Zielonki
51 3,7km - M40 [0] DEC, Jacek Dec 1970 Kraków
52 11,6km - M40 [0] DEPTUCH, Łukasz 1977 Wieliczka
53 11,6km - M50 [0] DRABIK, Jacek 1964 Zima 3ma Kraków
54 11,6km - M30 [0] DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
55 11,6km - M40 [0] DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team Kraków
56 5,7km - K20 [0] DYLĄG, Marlena 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
57 5,7km - K30 [0] DYRDA, Justyna 1978 MirMark Kraków
58 11,6km - M40 [0] DYRGA, Sebastian 1974 Muya Running Team Krakow
59 11,6km - K30 [0] DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
60 11,6km - M40 [0] DZIEDZIC, Krzysztof 1978 Kraków
61 11,6km - M30 [0] DZIEDZINA, Daniel 1984 Rabka-Zdrój
62 5,7km - M16 [0] DZIEDZINA, Jakub 2006 Rabka-Zdrój
63 23km - M60 [0] DZIEŻOK, Bogusław 1957 Trailrun Kraków
64 11,6km - M30 [0] DŹWIGULSKI, Łukasz 1983 Kraków
65 23km - M40 [0] FIREK, Rafał 1974 Lacho Team Kraków
66 11,6km - M40 [0] FLAMMER, Rafał 1975 Kraków, Polska
67 11,6km - M30 [0] FLIS, Piotr 1978 Zima 3ma Kraków
68 11,6km - M40 [0] FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners MOGILANY
69 11,6km - M40 [0] FRANKIEWICZ, Jakub 1977 Kraków
70 11,6km - M40 [0] FULTYN, Darek 1970 Kraków
71 11,6km - M30 [0] GAJDA, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
72 23km - K40 [0] GALEWICZ, Katarzyna 1976 Libertów
73 11,6km - M40 [0] GARBACIK, Wojciech 1971 WYMARŁY GATUNEK Kraków
74 11,6km - M30 [0] GAWIN, Krzysiek 1982 BeFit24Team Kraków
75 5,7km - K40 [0] GAWOR, Monika 1973 BeFit24Team Krakow
76 5,7km - M20 [0] GĄSIOR, Filip 1990 Niepołomice
77 5,7km - M20 [0] GĄSIOR, Filip 1990 KBN Niepołomice
78 5,7km - M40 [0] GEDL, Przemysław 1969 Kraków
79 23km - M50 [0] GIERULA, Robert 1964 UBS Krakow Runnig Team Krakow
80 5,7km - M30 [0] GŁODKIEWICZ, Tadeusz 1978 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
81 23km - M40 [0] GŁOWACKI, Mariusz 1974 Active Jura Kraków
82 11,6km - M40 [0] GOMULEC, Tomasz 1971 TACTICA Team Kraków
83 11,6km - M40 [0] GONDOR, Jarosław Gondor 1976 Libertów
84 1km - Dziewczynki [0] GONDOR, Ola 2010 Libertów
85 11,6km - M40 [0] GORSZKO, Adam 1975 Trailrun Kraków
86 23km - M40 [0] GÓRALCZYK, Robert 1973 Kraków
87 11,6km - M50 [0] GÓRKA, Jan-Witold 1961 Kraków
88 23km - M40 [0] GRADEK, Dariusz 1971 krakow
89 1km - Dziewczynki [0] GRADEK, Laura 2003 krakow
90 23km - K20 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
91 23km - K20 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
92 23km - K20 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
93 11,6km - K40 [0] GROS, Anna 1974 Skawina Biega Skawina
94 5,7km - M20 [0] GRUSZKA, Karol 1990 Bizonmotorsport Kraków
95 23km - M40 [0] GRYGIEL, Marek 1976 JACEKBIEGA RUNNING TEAM Kraków
96 11,6km - M30 [0] GUZIK, Łukasz 1986 Go!Aptiv Łysokanie
97 1km - Dziewczynki [0] HERNIK, Aniela 2009 Kraków
98 1km - Dziewczynki [0] HERNIK, Maja 2005 Kraków
99 11,6km - M30 [0] HORODECKI, Łukasz 1981 Kraków
100 11,6km - M30 [0] HYŻY, Piotr 1980 Bonnie & Clyde Tarnowiec
101 5,7km - M30 [0] INDYKA, Michał 1986 Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice
102 5,7km - M30 [0] IRLIK, Jacek 1985 Niezrzeszony Kraków
103 23km - K30 [0] IWANOWICZ, Anna 1980 Parkrun Chrzanów Chrzanów
104 11,6km - K40 [0] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata 1971 RADWANOWICE
105 5,7km - K50 [0] JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega Skawina
106 11,6km - M30 [0] JAKUBOWSKI, Michał 1985 Ustroń
107 NW - K [0] JANICKA, Barbara Janicka 1961 Poranny Patrol Kraków
108 NW - M [0] JANICKI, Ryszard 1960 Poranny Patrol Kraków
109 23km - M40 [0] JANISZEWSKI, Marcin 1976 Kraków
110 11,6km - M30 [0] JANKOWSKI, Łukasz 1982 Schibsted Runners Kraków
111 11,6km - M40 [0] JANKOWSKI, Mateusz 1971 Vege Runners Kraków
112 11,6km - M30 [0] JAREMA, Maciej 1982 Lokomotiv Majdan Cisna
113 11,6km - M40 [0] JARZYNA, Andrzej 1977 running.krakow.pl Kraków
114 11,6km - M30 [0] JARZYNA, Jan 1979 Kraków
115 11,6km - M40 [0] JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków
116 23km - K30 [0] JEZIORSKA, Magda 1987 Kraków
117 5,7km - M40 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco Running Team KRAKOW
118 NW - M [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco KRAKOW
119 11,6km - M30 [0] JURCZAK, Tomek 1978 Krakw
120 11,6km - K30 [0] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
121 11,6km - M30 [0] KACZMAREK, Tomasz 1980 Niepołomice Biegają Sułków
122 11,6km - M30 [0] KALINA, Michał 1986 SolarWinds Kraków
123 11,6km - M20 [0] KALINOWSKI , Daniel 1996 Krakow
124 23km - M30 [0] KALITA, Damian 1979 Kraków
125 11,6km - K60 [0] KAMIŃSKA, Halina 1958 Kraków
126 23km - M60 [0] KAMIŃSKI, Krzysztof 1958 Kraków
127 11,6km - M50 [0] KANIA, Robert 1968 Kraków
128 23km - K40 [0] KARBOWSKA, Beata 1972 Kraków
129 11,6km - K20 [0] KARPIEL, Magdalena 1991 Trailrun Kraków
130 11,6km - M20 [0] KARPIEL, Waldemar 1990 Trailrun Kraków
131 23km - K30 [0] KARWAN, Barbara 1987 Nauka Biega Kraków
132 11,6km - M20 [0] KASPERCZYK, Michał Kasperczyk 1990 Proszowice
133 11,6km - K20 [0] KAWIŃSKA, Sylwia 1988 Kraków
134 11,6km - M30 [0] KAWKA , Paweł 1979 Kraków
135 11,6km - M30 [0] KĄCIK, Mariusz 1979 OSP MORAWICA Morawica
136 3,7km - K40 [0] KĘSEK, Anna 1972 CSK Brzezie Brzezie
137 3,7km - M13 [0] KĘSEK, Bartek 2005 CSK Brzezie Brzezie
138 11,6km - M40 [0] KĘSEK, Maciej 1972 CSK Brzezie Brzezie
139 1km - Chłopcy [0] KĘSEK, Szymon 2011 CSK Brzezie Brzezie
140 5,7km - K20 [0] KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna 1990 KATO Krakow
141 5,7km - M40 [0] KIEŁB, Grzegorz 1974 G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
142 11,6km - M30 [0] KIEŁT, Andrzej 1980 Kraków
143 23km - M50 [0] KIJANKA, Artur 1968 Zielonki
144 11,6km - M20 [0] KISIELEWSKI, Michał 1993 AGH Kraków
145 11,6km - M40 [0] KISIELEWSKI, Piotr 1969 Kraków
146 11,6km - M40 [0] KISIELEWSKI , Piotr 1969 Compass/bikeBoard Kraków
147 11,6km - M30 [0] KITKA, Mateusz 1987 Kraków
148 11,6km - M40 [0] KLASA, Tomasz 1976 onkologiaprywatnie.pl Kraków
149 11,6km - M30 [0] KLIMEK, Marek 1982 Kraków
150 5,7km - K30 [0] KŁAPUT, Dorota 1984 Endorfiny Wadowice
151 3,7km - K16 [0] KŁAPUT, Natalia 2004 Endorfiny Wadowice
152 23km - M40 [0] KOCZWARA, Tomasz 1977 Willow Batony Radomyśl Wielki
153 5,7km - M40 [0] KOFIN, Maciej Kofin 1977 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
154 11,6km - K20 [0] KOŁACKA, Martyna 1989 Go!Aptiv Wodzisław Śląski
155 11,6km - K30 [0] KOŁCZYN, Magdalena 1985 BeFit24Team Kraków
156 5,7km - M20 [0] KOMISARCZUK, Arkadiusz 1988 Medius Runners Kraków
157 23km - M40 [0] KOPEĆ, Mirosław 1974 MirMark Kraków
158 11,6km - M70 [0] KOPTA, Jerzy Kopta 1945 Cwałujące Dziadki Kraków
159 5,7km - M30 [0] KORBAS, Marcin Korbas 1988 www.XRUN.io Nietuzinkowe Biegi Górskie Dobczyce
160 11,6km - K30 [0] KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska 1987 Kraków
161 23km - M40 [0] KOSMALA, Bartosz 1974 KOSMALA Team Kraków
162 11,6km - M30 [0] KOSMALA, Przemek 1981 Krakow
163 5,7km - M40 [0] KOŚCIELNICKI, Maciej 1969 Didusie Racing Rusocice
164 11,6km - M40 [0] KOWALCZYK, Piotr 1974 G.O.A.T. Team Michałowice Zaborze
165 11,6km - M40 [0] KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki Kraków
166 11,6km - K40 [0] KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki Kraków
167 11,6km - M20 [0] KOZIOŁ, Kamil Kozioł 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
168 11,6km - M30 [0] KOZIOŁ , Paweł 1980 Poranny Patrol Kraków
169 23km - M20 [0] KOZŁOWSKI, Kamil 1988 Skawina Biega Skawina
170 11,6km - M40 [0] KRAWCZYK, Jacek 1974 Kraków
171 11,6km - K30 [0] KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
172 11,6km - M20 [0] KRÓL, Tomasz 1988 Kraków
173 11,6km - M30 [0] KRUSZEC, Andrzej 1982 Augusta Restauracja kraków Kraków
174 11,6km - M30 [0] KRYNICKI, Maciej 1984 KRYNIO TEAM Kraków
175 11,6km - M30 [0] KRZYSZTOF, Gawin 1982 BeFit24Team Kraków
176 11,6km - M40 [0] KRZYŻAN, Jakub 1974 KW Kraków Jerzmanowice
177 11,6km - M20 [0] KUBERA, Bartłomiej 1995 KubeRUN Bieruń
178 11,6km - M30 [0] KUBIESA, Jakub 1981 Husaria Race Team Kraków
179 5,7km - K30 [0] KUBIESA, Patrycja 1985 Husaria Race Team Kraków
180 11,6km - M30 [0] KUBLIN, Przemysław 1983 Novomatic Technologies Poland Kraków
181 11,6km - M30 [0] KUCZ, Dariusz 1982 Olszowice
182 11,6km - M40 [0] KUDŁA, Grzegorz 1974 Wieliczka
183 5,7km - M30 [0] KUKLA, Daniel 1985 Bochnia
184 11,6km - M40 [0] KUKLA , Grzegorz 1972 Koliber Team Kraków
185 5,7km - M30 [0] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał 1983 kukuczsport.pl Kraków
186 11,6km - M40 [0] KULA, Damian 1977 TriWise Kraków
187 11,6km - M40 [0] KUNZ, Tomasz 1969 Kraków
188 5,7km - K40 [0] KURCH, Joanna 1975 Skawina Biega Gaj
189 11,6km - K30 [0] KUREK, Anna 1979 Kraków
190 5,7km - M30 [0] KURLETO, Kamil 1987 Młode Wilki Kraków
191 5,7km - M20 [0] KURUS, Tomasz 1989 KATO Kraków
192 NW - K [0] KUŚMIERSKA, Agnieszka 1982 Kraków
193 23km - M30 [0] KUŚMIERZ, Grzegorz 1979 Eskadra Kraków Kraków
194 5,7km - M20 [0] KUTYBA, Marek 1990 Kraków
195 23km - M30 [0] KWIATKOWSKI, Michael 1987 Kraków
196 23km - M40 [0] KWIECIEŃ, Arek 1976 Vege Runners, Skundlony.pl Kraków
197 11,6km - M30 [0] LASKIEWICZ, Wojciech 1983 G.O.A.T. Team Michałowice Wola Więcławska
198 11,6km - M50 [0] LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają Mała Wieś
199 11,6km - M40 [0] LECH, Wojciech 1976 Kraków
200 11,6km - M40 [0] LESIAK, Filip 1975 Skawina Biega Skawina
201 11,6km - K30 [0] LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
202 11,6km - K40 [0] LIGĘZA, Joasia 1972 Smashing Pąpkins/Unlimited Kraków
203 11,6km - M40 [0] LIGĘZA, Witek 1972 Smashing PĄpkins/Unlimited Kraków
204 11,6km - M20 [0] LIPIŃSKI, Szymon 1994 Szymon train&travel Olsztyn
205 11,6km - K30 [0] LIPSKA, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
206 23km - M40 [0] LISIK, Dariusz 1976 Kraków
207 23km - M40 [0] LIZUREJ, Sławomir 1977 Lizaki Team Kraków
208 11,6km - K40 [0] LOKAJEWSKA, Justyna 1975 Eskadra Kraków Kraków
209 11,6km - K20 [0] LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
210 11,6km - K30 [0] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
211 5,7km - M20 [0] ŁACNY, Łukasz 1995 Nowy Sącz
212 5,7km - M30 [0] ŁAKOMSKI, Łukasz 1978 rowerowanie.pl KRAKÓW
213 11,6km - M30 [0] ŁASKOWSKI, Piotr 1984 BeFit24Team Kraków
214 23km - K20 [0] ŁUDZIK, Alicja 1989 Biegająca złośnica Kraków
215 11,6km - M30 [0] ŁUKASIK, Andrzej 1986 Polar Polska Team Janów Lubelski
216 23km - M30 [0] MACIĄG, Grzegorz 1981 Dabex-Bolt Kraków
217 23km - M50 [0] MADEJ, Mirosław 1964 Kraków
218 11,6km - K30 [0] MAHER, Bernadette 1981 Wimbledon Windmilers London
219 11,6km - M30 [0] MAJDAŃSKI, Paweł 1979 Kraków
220 23km - M40 [0] MAJTYKA, Tomasz 1970 Los Trepos Companieros Kraków
221 11,6km - M40 [0] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski 1977 BeFit24Team Kraków
222 NW - M [0] MALINOWSKI, Paweł 1995 Kraków
223 11,6km - K20 [0] MAŁECKA, Anna 1989 Kraków
224 23km - M40 [0] MAŁYSZA, Sławomir 1971 Kraków
225 23km - M40 [0] MAŁYSZA, Sławomir Małysza 1971 Kraków
226 23km - M40 [0] MAŁYSZA, Sławomir Małysza 1971 Kraków
227 23km - M50 [0] MARCINEK, Wojciech 1960 Trailrun Kraków
228 23km - M20 [0] MARCOL, Mateusz 1989 OTK Rzeźnik Rybnik
229 5,7km - M30 [0] MARKOWICZ, Szymon 1986 Krosno
230 11,6km - M40 [0] MARS, Maksymilian 1975 Codlake Activ Team Kraków
231 5,7km - M40 [0] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
232 3,7km - M16 [0] MARZEC, Maciej 2004 Wieliczka
233 11,6km - M40 [0] MASZCZYK, Andrzej 1971 Kraków
234 11,6km - K40 [0] MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
235 23km - M20 [0] MATOGA, Mikołaj 1991 Bielsko-Biała
236 11,6km - M30 [0] MIAGKYJ, Artem 1984 Jaworze
237 11,6km - M40 [0] MICHALCZAK, Paweł 1978 WKS Wawel Kraków Kraków
238 23km - M30 [0] MICHALIK, Dawid 1982 Horda Kraków
239 11,6km - K30 [0] MICHALIK, Magdalena Michalik 1979 Helpiness Kraków
240 11,6km - K50 [0] MICHNA, Ewa 1964 LUSINA
241 23km - M40 [0] MIELNICZEK, Grzegorz 1970 Zima3ma Kraków
242 11,6km - M30 [0] MIERNICZAK, Bartłomiej 1985 Skawina Biega Skawina
243 11,6km - M40 [0] MIGACZ, Jacek 1977 Trailrun ZIELONKI K. KRAKOWA
244 3,7km - M30 [0] MIODOŃSKI, Robert 1986 Kraków
245 11,6km - M30 [0] MIROCHA, Michał 1983 heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka
246 23km - M40 [0] MIROŃCZUK, Roman 1976 Drużyna Szpiku Kraków
247 23km - M40 [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz 1976 TriWise Wieliczka
248 11,6km - M30 [0] MORDARSKI, Michał 1981 Kraków
249 11,6km - K40 [0] MOSZUMAŃSKA, Magdalena 1976 Kraków
250 11,6km - K30 [0] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978 Kraków
251 11,6km - M30 [0] MROWIEC, Paweł 1981 Heineken Kraków Running Club Bibice
252 5,7km - K40 [0] MUCHA, Aleksandra 1975 Kraków
253 23km - M50 [0] MUSZYŃSKI, Maciej 1966 Koliber Team /MM Power Kraków
254 11,6km - M40 [0] MYSZKA, Bartłomiej 1974 Kraków
255 23km - M30 [0] NAGACZ, Krzysztof Nagacz 1983 nogamidogory.pl Niepołomice
256 5,7km - M40 [0] NAGLO, Sebastian 1977 G3RIDERS.org Kraków
257 11,6km - M50 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
258 11,6km - M50 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
259 11,6km - M50 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
260 5,7km - K30 [0] NAZIM, Agnieszka 1985 Skawina Biega Skawina
261 3,7km - M70 [0] NAZIM, Tadeusz 1948 Skawina Biega Skawina
262 11,6km - M20 [0] NIEWCZAS, Paweł 1990 kraków
263 23km - M40 [0] OĆWIEJA, Krzysztof 1976 Novomatic Technologies Poland Kraków
264 23km - M50 [0] OLCZAK, Janusz 1964 Warszawa
265 11,6km - M40 [0] OLEJNIK, Maciej 1971 #otworzdrzwi Wegrzce
266 NW - K [0] OLEJNIK, Marzena 1971 Olejki Wegrzce
267 23km - M30 [0] OPOZDA, Arkadiusz 1980 Novomatic Technologies Poland Kraków
268 5,7km - M30 [0] ORTMAN, Marcin 1980 Kraków
269 5,7km - M30 [0] OSIADACZ, Jakub 1984 Novomatic Technologies Poland Kraków
270 1km - Dziewczynki [0] OTRĘBSKA, Stella 2011 MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
271 23km - M40 [0] OTRĘBSKI, Grzegorz 1974 MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
272 5,7km - K30 [0] PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra 1982 KRAKOW
273 5,7km - K40 [0] PALIŚ, Kinga 1976 BeFit24Team Krakow
274 23km - M30 [0] PAPKA, Michał 1980 Kocmyrzów
275 11,6km - M40 [0] PASELA, Jerzy Pasela 1974 Kraków
276 5,7km - M16 [0] PASIEKA, Antoni 2002 Kraków
277 NW - K [0] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia 1977 Pruszyński Sport Team Kraków
278 23km - M30 [0] PAWLIK, Grzegorz 1980 Niepołomice Biegają Wieliczka
279 11,6km - M40 [0] PAWLIK, Krzysztof 1977 Kraków
280 11,6km - K30 [0] PAWŁOWICZ, Anna 1982 OKNOPLAST RUNNING TEAM Wieliczka
281 23km - K30 [0] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka 1983 Evil Team Myślenice
282 11,6km - M40 [0] PEC, Waldemar 1976 Go Aptiv! Krakow
283 23km - M40 [0] PIASECKI, Leszek 1972 Kraków
284 5,7km - M60 [0] PIĄTEK, Stanisław 1958 ITMBW Kraków
285 NW - M [0] PIĄTY, Józef 1954 Skalskie Asy Skała
286 11,6km - K50 [0] PIECUCH, Małgorzata Piecuch 1961 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
287 11,6km - M30 [0] PIEKARCZYK, Dariusz 1981 Krakow
288 23km - K30 [0] PIETRZYKOWSKA , Marta 1981 Kraków
289 11,6km - M40 [0] PIĘTA, Łukasz 1978 Proszowice
290 5,7km - K30 [0] PILCH, Anna 1987 Probalans Kraków
291 5,7km - M30 [0] PILCH, Łukasz 1983 Probalans.pl Kraków
292 11,6km - K40 [0] PIÓRKOWSKA, Ola 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
293 1km - Chłopcy [0] PIÓRKOWSKI, Jakub 2007 KS Lider Siercza Wieliczka
294 1km - Chłopcy [0] PIÓRKOWSKI, Michal 2011 KS Lider Siercza Wieliczka
295 3,7km - M40 [0] PIÓRKOWSKI, Tomek 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
296 11,6km - K30 [0] PISARCZYK, Karolina 1986 BeFit24Team Kraków
297 5,7km - K50 [0] PLATA, Agnieszka 1968 Dzieło Pomocy św Ojca Pio Kraków
298 1km - Dziewczynki [0] PŁAWECKA, Amelia 2009 Żegocina
299 11,6km - K30 [0] PŁAWECKA, Barbara 1979 Żegocina
300 11,6km - K20 [0] PMAŁECKA, Anna 1989 Kraków
301 5,7km - M30 [0] POCIĘGIEL, Michał 1982 Skawina Biega Radziszów
302 11,6km - M30 [0] PODCZASZY, Tomasz 1982 Kraków
303 5,7km - M30 [0] POTASIEWICZ, Paweł 1982 Novomatic Technologies Poland Kraków
304 11,6km - M40 [0] POZNANSKI, Tomasz 1972 happy TRI friends Kraków
305 11,6km - K40 [0] POZNAŃSKA, Magdalena 1971 happy TRI friends Kraków
306 23km - M20 [0] PRZYWÓZKI, Rafał 1993 Biegam Bo Kocham Ten Stan Sokołów Podlaski
307 11,6km - M40 [0] PULCHNY, Tomasz 1972 HAPPY TRI FRIENDS KRAKÓW
308 5,7km - K40 [0] PULNIK , Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
309 5,7km - K40 [0] PYCHOWSKA-SROKA, Justyna 1973 Kraków
310 11,6km - M20 [0] PYPŁACZ, Szymon 1995 Novomatic Technologies Poland Młoszowa
311 23km - M30 [0] PYTEL, Miłosz 1979 Kraków
312 23km - M30 [0] RABENDA, Andrzej 1979 Horda Kraków
313 23km - M30 [0] RACUŁT, Piotr 1986 Masakra kraków
314 23km - M50 [0] RADCZAK, Andrzej 1961 Kraków
315 11,6km - K30 [0] RADCZUK, Daria 1986 Krakow
316 5,7km - K30 [0] RAMOTOWSKA, Dominika 1982 SolarWinds Krakow
317 11,6km - K30 [0] REGULSKA, Marta 1979 Electrolux run CZAJOWICE
318 11,6km - M30 [0] REICHEL, Marcin 1988 Kraków
319 11,6km - M40 [0] RICOUR, Patrice 1969 Kraków
320 11,6km - M50 [0] ROGASCH, Stanisław Rogasch 1965 Lacho Team Kraków
321 23km - M20 [0] RUMIAN, Jakub 1989 KW Kraków Kraków
322 11,6km - M30 [0] RUMIŃSKI, Piotr 1988 Wieliczka
323 5,7km - K30 [0] RYBCZYŃSKA, Hanna 1982 Kraków
324 5,7km - K30 [0] RYBCZYŃSKA, Hanna 1982 Kraków
325 23km - K30 [0] SADOWSKA, Marta 1983 Kossmate Żuki Kraków
326 23km - M40 [0] SADOWSKI, Tomasz 1977 Kossmate Żuki Kraków
327 23km - M40 [0] SALIK, Stanisław 1976 Solne Miasto Wieliczka
328 11,6km - K50 [0] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków
329 23km - M30 [0] SENDOR, Piotr 1981 Krakow
330 5,7km - M40 [0] SERWATKA, Szymon 1971 Zielonki
331 11,6km - M30 [0] SERWIN, Łukasz 1983 BeFit24Team Kraków
332 11,6km - K30 [0] SIEMIŃSKA, Natalia 1983 Kraków
333 11,6km - M40 [0] SIPIERA, Tomasz 1972 tomaszsipiera.pl Kraków
334 11,6km - M30 [0] SIWEK, Jacek 1979 TriWise Kraków
335 11,6km - K40 [0] SŁAPAK-ŚLIWA, Paulina 1972 Kraków
336 11,6km - M40 [0] SŁOWIKOWSKI, Paweł 1978 Kosovo Krakó
337 5,7km - K20 [0] SMĘDA, Agnieszka 1993 Bochnia Biega Kraków
338 11,6km - M30 [0] SMOLEN, Tomasz 1987 Monar Kraków Nowy Sacz
339 11,6km - M30 [0] SMOLEŃ, Tomasz 1987 Monar Kraków Nowy Sącz
340 11,6km - M30 [0] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
341 23km - M60 [0] SMUDA, Ryszard 1958 Tychy
342 11,6km - K30 [0] SOBCZAK, Karolina 1986 Olsztyn
343 23km - M30 [0] SOJA, Marcin 1984 Chodźże na pole Kraków
344 23km - M20 [0] SOJECKI, Krzysztof 1990 Kraków
345 11,6km - K30 [0] SOLAKIEWICZ, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
346 5,7km - K40 [0] SOŁTYS, Alicja 1976 Skawina Biega Kraków
347 11,6km - M40 [0] SOSNOWSKI, Kazimierz 1976 Andrychów
348 23km - M30 [0] SOWA, Krzysztof 1980 #SportowaSowa Michałowice
349 5,7km - K16 [0] SROKA, Joanna 2002 Kraków
350 11,6km - M40 [0] SROKA, Marcin 1973 Kraków
351 5,7km - K16 [0] SROKA, Zuzanna 2005 Kraków
352 11,6km - K40 [0] STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
353 11,6km - K40 [0] STACH, Aneta 1977 KRZESZOWICE
354 5,7km - M16 [0] STACH, Franciszek 2005 KRZESZOWICE
355 11,6km - M40 [0] STACH, Paweł 1976 #ambasadorzyFB Krzeszowice
356 11,6km - M40 [0] STACH, Paweł 1970 SIWEJKA Ropki
357 11,6km - M40 [0] STACHECKI, Maciej 1978 Trailrun Kozierow
358 11,6km - M30 [0] STACHURA, Piotr 1986 Go Aptiv! Kraków
359 23km - M30 [0] STARZAK, Paweł 1983 Skawina
360 11,6km - K40 [0] STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
361 23km - M40 [0] STASIKOWSKI , Jacek 1969 TriWise Kraków
362 5,7km - M16 [0] STASIKOWSKI , Piotr 2005 TriWise Kraków
363 3,7km - M20 [0] STEC, Marek 1990 UKS Podwilk Jabłonka
364 11,6km - M40 [0] STEC, Paweł 1973 Kraków
365 5,7km - M30 [0] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
366 5,7km - M30 [0] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
367 5,7km - M30 [0] STELIGA, Paweł 1982 CF Kraków Kraków
368 3,7km - M20 [0] STUGLIK, Krzysztof 1993 Targanice
369 11,6km - M30 [0] STYRNA, Tomasz 1979 Kraków
370 11,6km - K30 [0] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta 1979 Skawina Biega Skawina
371 5,7km - K30 [0] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta 1979 Skawina Biega Skawina
372 1km - Dziewczynki [0] SYCHOWSKA, Nadia 2004 Krakow
373 3,7km - M40 [0] SZAWUL, Piotr 1974 ITMBW Kraków KRAKÓW
374 11,6km - M20 [0] SZCZERBA, Błażej 1988 Kraków
375 23km - M30 [0] SZEWC, Bogdan 1983 BeFit24Team Kraków
376 11,6km - M40 [0] SZEWCZYK, Mariusz 1972 Kraków
377 11,6km - M20 [0] SZKLARZ, Mariusz 1991 Męska Strona Rzeczywistości Kraków
378 11,6km - M30 [0] SZKODZIŃSKI, Tomasz 1979 Novomatic Technologies Poland Kraków
379 5,7km - K30 [0] SZNAJDER, Joanna Sznajder 1982 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
380 23km - M40 [0] SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
381 23km - M30 [0] SZPAIDEL, Paweł 1982 Karniowice
382 5,7km - K30 [0] SZWEJ, Joanna 1985 Pogoria Biega Kraków
383 11,6km - K30 [0] SZYSZKO, Sylwia 1981 Kraków
384 11,6km - M40 [0] ŚLEDZIOWSKI, Andrzej 1969 Lacho Team Kraków
385 5,7km - K40 [0] ŚLIWA, Anna 1976 Skawina Biega Skawina
386 11,6km - M40 [0] ŚLIWA, Henryk 1970 Skawina Biega Skawina
387 11,6km - M40 [0] ŚLIWA, Jakub 1970 AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
388 23km - M40 [0] ŚMIGIELSKI, Piotr 1971 Kraków
389 11,6km - M40 [0] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
390 11,6km - M40 [0] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
391 11,6km - K30 [0] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
392 NW - K [0] TAISNER, Aleksandra 1979 Ekipa na Kijach Ruda Śląska
393 NW - M [0] TAISNER, Tomasz 1971 Ekipa na Kijach Ruda Śląska
394 5,7km - M16 [0] TALAGA, Patryk 2002 Skawina Biega Gaj
395 3,7km - M30 [0] TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW Kraków
396 11,6km - M40 [0] TARNAWSKI, Jakub 1968 kkb dystans kraków Kraków
397 5,7km - M40 [0] TICHORUK, Rafał Tichoruk 1978 Poranny Patrol Kraków
398 11,6km - M40 [0] TKACZ, Przemysław 1973 ZIOMKI Krakow
399 23km - M40 [0] TOMKIEWICZ, Mariusz 1978 Kraków
400 11,6km - K20 [0] TROĆ, Maria Troć 1990 Skawina Biega Skawina
401 5,7km - K30 [0] TUSZYŃSKA, Justyna 1981 Kraków
402 5,7km - M40 [0] TUSZYŃSKI, Paweł 1977 Kraków
403 5,7km - K30 [0] TYLEK, Agata 1980 Skawina Biega Brzyczyna
404 11,6km - M40 [0] TYLIBA, Ireneusz 1973 MIKI Przeginia
405 1km - Dziewczynki [0] TYLIBA, Izabela 2009 MIKI Przeginia
406 3,7km - M16 [0] TYLIBA, Karol 2007 MIKI Przeginia
407 3,7km - K40 [0] TYLIBA, Magdalena 1974 MIKI Przeginia
408 11,6km - M20 [0] URIBE ABARCA, Juan Manuel 1988 Trailrun Krakow
409 11,6km - M30 [0] WALCZAK, Waldemar 1984 Krakow
410 23km - K30 [0] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka 1978 Krakow
411 3,7km - K13 [0] WĄSIK, Maja 2004 TRIWISE Kraków
412 5,7km - M40 [0] WĄSIK, Marcin 1976 TRIWISE Kraków
413 11,6km - M30 [0] WĄTROBA, Tomasz 1987 Tarnów
414 11,6km - K30 [0] WENECKA-FLIS, Anna 1979 Zima 3ma Kraków
415 11,6km - M50 [0] WENSIERSKI, Jacek 1967 :) Kraków
416 11,6km - M30 [0] WĘGRZYŃSKI, Paweł 1986 ITMBW Kraków Kraków
417 5,7km - K20 [0] WICHA, Małgorzata 1991 WKS "WAWEL" Kraków
418 11,6km - M40 [0] WIETRZNY, Kacper 1977 Trailrun Kraków
419 11,6km - M20 [0] WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
420 11,6km - K30 [0] WILK, Katarzyna 1983 BeFit24Team Kraków
421 11,6km - M40 [0] WILK, Krzysztof 1973 Udo Grubbe Kraków
422 23km - M30 [0] WILK, Krzysztof 1986 Kraków
423 23km - K30 [0] WILK, Wiktoria 1987 Wilki Kraków
424 5,7km - K40 [0] WITEK, Aneta 1973 Solarwinds Wieliczka
425 23km - M20 [0] WITEK, Wojciech 1991 Kraków
426 11,6km - K30 [0] WŁODEK-JARZYNA, Magdalena 1979 Kraków
427 3,7km - M13 [0] WOJDYŁA , Dawid 2002 Cracovia Kraków
428 5,7km - K60 [0] WOŹNIAK, Barbara 1955 Ambasador Grand Prix Krakowa Limanowa
429 23km - M30 [0] WOŹNIAK, Dawid 1984 Rudawa
430 23km - M30 [0] WOŹNIAK, Łukasz 1980 Poranny Patrol kraków
431 23km - M20 [0] WOŹNIAK, Radosław Woźniak 1988 Skawina Biega Skawina
432 11,6km - M30 [0] WÓJCIK, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
433 11,6km - M40 [0] WÓJCIO , Hubert 1976 Szczawnica
434 11,6km - M40 [0] WRONA, Sylwester 1977 Krakow
435 11,6km - K40 [0] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata 1977 Active Jura Kraków
436 11,6km - K40 [0] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka 1973 Kraków
437 11,6km - M20 [0] WYKURZ, Tomasz 1991 Wkurw_team Podłęże
438 3,7km - M16 [0] WYPYCH, Hubert 2006 3TRITEAM Krakow
439 3,7km - M40 [0] WYPYCH, Marek 1974 3TRITEAM Kraków
440 3,7km - K16 [0] WYPYCH, Milena 2007 3TRITEAM Krakow
441 3,7km - K30 [0] ZAJĄC, Ilona 1982 SKAWINA BIEGA RZOZÓW
442 3,7km - K30 [0] ZAJĄC, Ilona 1982 Skawina Biega SKAWINA
443 23km - K20 [0] ZAJĄC, Katarzyna 1993 Kraków
444 5,7km - K30 [0] ZAJĄC, Monika 1988 Kraków
445 5,7km - M30 [0] ZAJĄC, Piotr 1982 Kraków
446 5,7km - M40 [0] ZAJĄC, Piotr 1973 Bieniasz Bike/Ekipa z Tarnowa/BikersTarnów Tarnów
447 23km - M30 [0] ZARETSKYY, Andriy 1986 Kraków
448 11,6km - K40 [0] ZAWODNY, Monika Zawodny 1978 BeFit24Team krakow
449 11,6km - M20 [0] ZAWROTNIAK, Paweł 1991 Kraków
450 11,6km - M30 [0] ZEGARMISTRZ, Grzegorz 1983 Kraków
451 11,6km - K20 [0] ZIELIŃSKA, Agata 1991 BeFit24Team Kraków
452 23km - M30 [0] ZIELONKA, Jacek 1979 TriWise Wieliczka
453 11,6km - K30 [0] ZIĘBA, Anna Zięba 1979 Poranny Patrol Kraków
454 5,7km - K30 [0] ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata 1981 Skawina Biega RADZISZÓW
455 11,6km - M30 [0] ZINOVIEV, Artem 1985 Kiev
456 11,6km - K30 [0] ZYCH, Katarzyna 1979 Bonnie & Clyde Tarnów
457 11,6km - K30 [0] ŻAK, Elżbieta 1984 BeFit24Team Kraków
458 23km - M40 [0] ŻAK, Krzysztof 1974 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
459 23km - M30 [0] ŻARNA, Błażej 1984 Horda Zielonki
460 5,7km - K30 [0] ŻARNOWSKA, Barbara 1985 Skawina Biega Skawina
461 11,6km - M30 [0] ŻELAZKO, Rafał 1982 COMARCH Kraków
462 5,7km - K30 [0] ŻOŁNIEREK, Renata 1984 Kraków
463 5,7km - M30 [0] ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Kraków

11,6km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BALUTA, Edyta 1994 Kraków
2 [0] BĄCZEK, Natalia 1994 AROMAT NÓG Kraków
3 [0] KARPIEL, Magdalena 1991 Trailrun Kraków
4 [0] KAWIŃSKA, Sylwia 1988 Kraków
5 [0] KOŁACKA, Martyna 1989 Go!Aptiv Wodzisław Śląski
6 [0] LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice Kraków
7 [0] MAŁECKA, Anna 1989 Kraków
8 [0] PMAŁECKA, Anna 1989 Kraków
9 [0] TROĆ, Maria Troć 1990 Skawina Biega Skawina
10 [0] ZIELIŃSKA, Agata 1991 BeFit24Team Kraków

11,6km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CZAPLA, Renata 1979 Kraków
2 [0] DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
3 [0] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
4 [0] KOŁCZYN, Magdalena 1985 BeFit24Team Kraków
5 [0] KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska 1987 Kraków
6 [0] KRAWCZYK - KUBOWICZ, Gabriela 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
7 [0] KUREK, Anna 1979 Kraków
8 [0] LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
9 [0] LIPSKA, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
10 [0] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
11 [0] MAHER, Bernadette 1981 Wimbledon Windmilers London
12 [0] MICHALIK, Magdalena Michalik 1979 Helpiness Kraków
13 [0] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978 Kraków
14 [0] PAWŁOWICZ, Anna 1982 OKNOPLAST RUNNING TEAM Wieliczka
15 [0] PISARCZYK, Karolina 1986 BeFit24Team Kraków
16 [0] PŁAWECKA, Barbara 1979 Żegocina
17 [0] RADCZUK, Daria 1986 Krakow
18 [0] REGULSKA, Marta 1979 Electrolux run CZAJOWICE
19 [0] SIEMIŃSKA, Natalia 1983 Kraków
20 [0] SOBCZAK, Karolina 1986 Olsztyn
21 [0] SOLAKIEWICZ, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
22 [0] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta 1979 Skawina Biega Skawina
23 [0] SZYSZKO, Sylwia 1981 Kraków
24 [0] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
25 [0] WENECKA-FLIS, Anna 1979 Zima 3ma Kraków
26 [0] WILK, Katarzyna 1983 BeFit24Team Kraków
27 [0] WŁODEK-JARZYNA, Magdalena 1979 Kraków
28 [0] ZIĘBA, Anna Zięba 1979 Poranny Patrol Kraków
29 [0] ZYCH, Katarzyna 1979 Bonnie & Clyde Tarnów
30 [0] ŻAK, Elżbieta 1984 BeFit24Team Kraków

11,6km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BYDOŃ, Agnieszka 1977 Niepołomice Biegają/#Adam CzerwińskiTeam Kokotów
2 [0] GROS, Anna 1974 Skawina Biega Skawina
3 [0] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata 1971 RADWANOWICE
4 [0] KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki Kraków
5 [0] LIGĘZA, Joasia 1972 Smashing Pąpkins/Unlimited Kraków
6 [0] LOKAJEWSKA, Justyna 1975 Eskadra Kraków Kraków
7 [0] MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
8 [0] MOSZUMAŃSKA, Magdalena 1976 Kraków
9 [0] PIÓRKOWSKA, Ola 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
10 [0] POZNAŃSKA, Magdalena 1971 happy TRI friends Kraków
11 [0] SŁAPAK-ŚLIWA, Paulina 1972 Kraków
12 [0] STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
13 [0] STACH, Aneta 1977 KRZESZOWICE
14 [0] STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
15 [0] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata 1977 Active Jura Kraków
16 [0] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka 1973 Kraków
17 [0] ZAWODNY, Monika Zawodny 1978 BeFit24Team krakow

11,6km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] MICHNA, Ewa 1964 LUSINA
2 [0] PIECUCH, Małgorzata Piecuch 1961 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
3 [0] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków

11,6km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
2 [0] KAMIŃSKA, Halina 1958 Kraków

11,6km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

11,6km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CZYŻOWICZ, Michał 1989 Kraków
2 [0] KALINOWSKI , Daniel 1996 Krakow
3 [0] KARPIEL, Waldemar 1990 Trailrun Kraków
4 [0] KASPERCZYK, Michał Kasperczyk 1990 Proszowice
5 [0] KISIELEWSKI, Michał 1993 AGH Kraków
6 [0] KOZIOŁ, Kamil Kozioł 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
7 [0] KRÓL, Tomasz 1988 Kraków
8 [0] KUBERA, Bartłomiej 1995 KubeRUN Bieruń
9 [0] LIPIŃSKI, Szymon 1994 Szymon train&travel Olsztyn
10 [0] NIEWCZAS, Paweł 1990 kraków
11 [0] PYPŁACZ, Szymon 1995 Novomatic Technologies Poland Młoszowa
12 [0] SZCZERBA, Błażej 1988 Kraków
13 [0] SZKLARZ, Mariusz 1991 Męska Strona Rzeczywistości Kraków
14 [0] URIBE ABARCA, Juan Manuel 1988 Trailrun Krakow
15 [0] WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
16 [0] WYKURZ, Tomasz 1991 Wkurw_team Podłęże
17 [0] ZAWROTNIAK, Paweł 1991 Kraków

11,6km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
2 [0] BEMBEN, Roman 1979 Tomaszowice
3 [0] BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
4 [0] BRODOWSKI, Michał 1984 Lemon TEAM Kraków
5 [0] CHACEWICZ, Paweł Chacewicz 1986 Kraków
6 [0] CHACEWICZ, Paweł Chacewicz 1985 Kraków
7 [0] CHAŁUPCZAK, Michał 1986 Kraków
8 [0] CHYŁEK, Wojciech 1982 Łuczanowice Kraków Kraków
9 [0] CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 Krakow
10 [0] CUDEK, Jacek 1979 brak Wieliczka
11 [0] CYGAN, Tomasz 1986 SolarWinds Krakow
12 [0] DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
13 [0] DZIEDZINA, Daniel 1984 Rabka-Zdrój
14 [0] DŹWIGULSKI, Łukasz 1983 Kraków
15 [0] FLIS, Piotr 1978 Zima 3ma Kraków
16 [0] GAJDA, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
17 [0] GAWIN, Krzysiek 1982 BeFit24Team Kraków
18 [0] GUZIK, Łukasz 1986 Go!Aptiv Łysokanie
19 [0] HORODECKI, Łukasz 1981 Kraków
20 [0] HYŻY, Piotr 1980 Bonnie & Clyde Tarnowiec
21 [0] JAKUBOWSKI, Michał 1985 Ustroń
22 [0] JANKOWSKI, Łukasz 1982 Schibsted Runners Kraków
23 [0] JAREMA, Maciej 1982 Lokomotiv Majdan Cisna
24 [0] JARZYNA, Jan 1979 Kraków
25 [0] JURCZAK, Tomek 1978 Krakw
26 [0] KACZMAREK, Tomasz 1980 Niepołomice Biegają Sułków
27 [0] KALINA, Michał 1986 SolarWinds Kraków
28 [0] KAWKA , Paweł 1979 Kraków
29 [0] KĄCIK, Mariusz 1979 OSP MORAWICA Morawica
30 [0] KIEŁT, Andrzej 1980 Kraków
31 [0] KITKA, Mateusz 1987 Kraków
32 [0] KLIMEK, Marek 1982 Kraków
33 [0] KOSMALA, Przemek 1981 Krakow
34 [0] KOZIOŁ , Paweł 1980 Poranny Patrol Kraków
35 [0] KRUSZEC, Andrzej 1982 Augusta Restauracja kraków Kraków
36 [0] KRYNICKI, Maciej 1984 KRYNIO TEAM Kraków
37 [0] KRZYSZTOF, Gawin 1982 BeFit24Team Kraków
38 [0] KUBIESA, Jakub 1981 Husaria Race Team Kraków
39 [0] KUBLIN, Przemysław 1983 Novomatic Technologies Poland Kraków
40 [0] KUCZ, Dariusz 1982 Olszowice
41 [0] LASKIEWICZ, Wojciech 1983 G.O.A.T. Team Michałowice Wola Więcławska
42 [0] ŁASKOWSKI, Piotr 1984 BeFit24Team Kraków
43 [0] ŁUKASIK, Andrzej 1986 Polar Polska Team Janów Lubelski
44 [0] MAJDAŃSKI, Paweł 1979 Kraków
45 [0] MIAGKYJ, Artem 1984 Jaworze
46 [0] MIERNICZAK, Bartłomiej 1985 Skawina Biega Skawina
47 [0] MIROCHA, Michał 1983 heavyweightrunningteam/ Potrzymaj mi piwo Wieliczka
48 [0] MORDARSKI, Michał 1981 Kraków
49 [0] MROWIEC, Paweł 1981 Heineken Kraków Running Club Bibice
50 [0] PIEKARCZYK, Dariusz 1981 Krakow
51 [0] PODCZASZY, Tomasz 1982 Kraków
52 [0] REICHEL, Marcin 1988 Kraków
53 [0] RUMIŃSKI, Piotr 1988 Wieliczka
54 [0] SERWIN, Łukasz 1983 BeFit24Team Kraków
55 [0] SIWEK, Jacek 1979 TriWise Kraków
56 [0] SMOLEN, Tomasz 1987 Monar Kraków Nowy Sacz
57 [0] SMOLEŃ, Tomasz 1987 Monar Kraków Nowy Sącz
58 [0] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
59 [0] STACHURA, Piotr 1986 Go Aptiv! Kraków
60 [0] STYRNA, Tomasz 1979 Kraków
61 [0] SZKODZIŃSKI, Tomasz 1979 Novomatic Technologies Poland Kraków
62 [0] WALCZAK, Waldemar 1984 Krakow
63 [0] WĄTROBA, Tomasz 1987 Tarnów
64 [0] WĘGRZYŃSKI, Paweł 1986 ITMBW Kraków Kraków
65 [0] WÓJCIK, Mateusz 1980 Skawina Biega Skawina
66 [0] ZEGARMISTRZ, Grzegorz 1983 Kraków
67 [0] ZINOVIEV, Artem 1985 Kiev
68 [0] ŻELAZKO, Rafał 1982 COMARCH Kraków

11,6km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ADAMEK, Dariusz 1972 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 [0] BAJAK, Mirosław Bajak 1973 Kraków
3 [0] CHUDZIK, Piotr 1975 Kraków
4 [0] CZEPIEL, Paweł 1975 CSK Brzezie Kraków
5 [0] DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
6 [0] DEPTUCH, Łukasz 1977 Wieliczka
7 [0] DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team Kraków
8 [0] DYRGA, Sebastian 1974 Muya Running Team Krakow
9 [0] DZIEDZIC, Krzysztof 1978 Kraków
10 [0] FLAMMER, Rafał 1975 Kraków, Polska
11 [0] FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners MOGILANY
12 [0] FRANKIEWICZ, Jakub 1977 Kraków
13 [0] FULTYN, Darek 1970 Kraków
14 [0] GARBACIK, Wojciech 1971 WYMARŁY GATUNEK Kraków
15 [0] GOMULEC, Tomasz 1971 TACTICA Team Kraków
16 [0] GONDOR, Jarosław Gondor 1976 Libertów
17 [0] GORSZKO, Adam 1975 Trailrun Kraków
18 [0] JANKOWSKI, Mateusz 1971 Vege Runners Kraków
19 [0] JARZYNA, Andrzej 1977 running.krakow.pl Kraków
20 [0] JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków
21 [0] KĘSEK, Maciej 1972 CSK Brzezie Brzezie
22 [0] KISIELEWSKI, Piotr 1969 Kraków
23 [0] KISIELEWSKI , Piotr 1969 Compass/bikeBoard Kraków
24 [0] KLASA, Tomasz 1976 onkologiaprywatnie.pl Kraków
25 [0] KOWALCZYK, Piotr 1974 G.O.A.T. Team Michałowice Zaborze
26 [0] KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki Kraków
27 [0] KRAWCZYK, Jacek 1974 Kraków
28 [0] KRZYŻAN, Jakub 1974 KW Kraków Jerzmanowice
29 [0] KUDŁA, Grzegorz 1974 Wieliczka
30 [0] KUKLA , Grzegorz 1972 Koliber Team Kraków
31 [0] KULA, Damian 1977 TriWise Kraków
32 [0] KUNZ, Tomasz 1969 Kraków
33 [0] LECH, Wojciech 1976 Kraków
34 [0] LESIAK, Filip 1975 Skawina Biega Skawina
35 [0] LIGĘZA, Witek 1972 Smashing PĄpkins/Unlimited Kraków
36 [0] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski 1977 BeFit24Team Kraków
37 [0] MARS, Maksymilian 1975 Codlake Activ Team Kraków
38 [0] MASZCZYK, Andrzej 1971 Kraków
39 [0] MICHALCZAK, Paweł 1978 WKS Wawel Kraków Kraków
40 [0] MIGACZ, Jacek 1977 Trailrun ZIELONKI K. KRAKOWA
41 [0] MYSZKA, Bartłomiej 1974 Kraków
42 [0] OLEJNIK, Maciej 1971 #otworzdrzwi Wegrzce
43 [0] PASELA, Jerzy Pasela 1974 Kraków
44 [0] PAWLIK, Krzysztof 1977 Kraków
45 [0] PEC, Waldemar 1976 Go Aptiv! Krakow
46 [0] PIĘTA, Łukasz 1978 Proszowice
47 [0] POZNANSKI, Tomasz 1972 happy TRI friends Kraków
48 [0] PULCHNY, Tomasz 1972 HAPPY TRI FRIENDS KRAKÓW
49 [0] RICOUR, Patrice 1969 Kraków
50 [0] SIPIERA, Tomasz 1972 tomaszsipiera.pl Kraków
51 [0] SŁOWIKOWSKI, Paweł 1978 Kosovo Krakó
52 [0] SOSNOWSKI, Kazimierz 1976 Andrychów
53 [0] SROKA, Marcin 1973 Kraków
54 [0] STACH, Paweł 1976 #ambasadorzyFB Krzeszowice
55 [0] STACH, Paweł 1970 SIWEJKA Ropki
56 [0] STACHECKI, Maciej 1978 Trailrun Kozierow
57 [0] STEC, Paweł 1973 Kraków
58 [0] SZEWCZYK, Mariusz 1972 Kraków
59 [0] ŚLEDZIOWSKI, Andrzej 1969 Lacho Team Kraków
60 [0] ŚLIWA, Henryk 1970 Skawina Biega Skawina
61 [0] ŚLIWA, Jakub 1970 AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków
62 [0] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
63 [0] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
64 [0] TARNAWSKI, Jakub 1968 kkb dystans kraków Kraków
65 [0] TKACZ, Przemysław 1973 ZIOMKI Krakow
66 [0] TYLIBA, Ireneusz 1973 MIKI Przeginia
67 [0] WIETRZNY, Kacper 1977 Trailrun Kraków
68 [0] WILK, Krzysztof 1973 Udo Grubbe Kraków
69 [0] WÓJCIO , Hubert 1976 Szczawnica
70 [0] WRONA, Sylwester 1977 Krakow

11,6km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] DRABIK, Jacek 1964 Zima 3ma Kraków
2 [0] GÓRKA, Jan-Witold 1961 Kraków
3 [0] KANIA, Robert 1968 Kraków
4 [0] LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają Mała Wieś
5 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
6 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
7 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
8 [0] ROGASCH, Stanisław Rogasch 1965 Lacho Team Kraków
9 [0] WENSIERSKI, Jacek 1967 :) Kraków

11,6km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

11,6km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KOPTA, Jerzy Kopta 1945 Cwałujące Dziadki Kraków

1km - Chłopcy

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CUDEK, Iwo 2010 Wieliczka
2 [0] DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon Zielonki
3 [0] DAWIEC, Tymoteusz 2008 Iron Dragon Triathlon Zielonki
4 [0] KĘSEK, Szymon 2011 CSK Brzezie Brzezie
5 [0] PIÓRKOWSKI, Jakub 2007 KS Lider Siercza Wieliczka
6 [0] PIÓRKOWSKI, Michal 2011 KS Lider Siercza Wieliczka

1km - Dziewczynki

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] GONDOR, Ola 2010 Libertów
2 [0] GRADEK, Laura 2003 krakow
3 [0] HERNIK, Aniela 2009 Kraków
4 [0] HERNIK, Maja 2005 Kraków
5 [0] OTRĘBSKA, Stella 2011 MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
6 [0] PŁAWECKA, Amelia 2009 Żegocina
7 [0] SYCHOWSKA, Nadia 2004 Krakow
8 [0] TYLIBA, Izabela 2009 MIKI Przeginia

23km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
2 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
3 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
4 [0] ŁUDZIK, Alicja 1989 Biegająca złośnica Kraków
5 [0] ZAJĄC, Katarzyna 1993 Kraków

23km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BIELICKA, Daria 1987 Krakow
2 [0] CHADAJ, Joanna 1980 Kraków
3 [0] IWANOWICZ, Anna 1980 Parkrun Chrzanów Chrzanów
4 [0] JEZIORSKA, Magda 1987 Kraków
5 [0] KARWAN, Barbara 1987 Nauka Biega Kraków
6 [0] PAZDERSKA-KIPIEL, Agnieszka 1983 Evil Team Myślenice
7 [0] PIETRZYKOWSKA , Marta 1981 Kraków
8 [0] SADOWSKA, Marta 1983 Kossmate Żuki Kraków
9 [0] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka 1978 Krakow
10 [0] WILK, Wiktoria 1987 Wilki Kraków

23km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BAŚ, Anna 1969 LENIWCE Kraków
2 [0] GALEWICZ, Katarzyna 1976 Libertów
3 [0] KARBOWSKA, Beata 1972 Kraków

23km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

23km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

23km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

23km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KOZŁOWSKI, Kamil 1988 Skawina Biega Skawina
2 [0] MARCOL, Mateusz 1989 OTK Rzeźnik Rybnik
3 [0] MATOGA, Mikołaj 1991 Bielsko-Biała
4 [0] PRZYWÓZKI, Rafał 1993 Biegam Bo Kocham Ten Stan Sokołów Podlaski
5 [0] RUMIAN, Jakub 1989 KW Kraków Kraków
6 [0] SOJECKI, Krzysztof 1990 Kraków
7 [0] WITEK, Wojciech 1991 Kraków
8 [0] WOŹNIAK, Radosław Woźniak 1988 Skawina Biega Skawina

23km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BANIAK, Marcin 1978 G.O.A.T. Team Michałowice Zerwana
2 [0] BAŚ, Mateusz 1979 LENIWCE Kraków
3 [0] BORCZYŃSKI, Michał 1979 Kraków
4 [0] BRANDT, Andrzej 1987 nonstop adventure Kraków
5 [0] CHADAJ, Krzysztof 1980 Kraków
6 [0] KALITA, Damian 1979 Kraków
7 [0] KUŚMIERZ, Grzegorz 1979 Eskadra Kraków Kraków
8 [0] KWIATKOWSKI, Michael 1987 Kraków
9 [0] MACIĄG, Grzegorz 1981 Dabex-Bolt Kraków
10 [0] MICHALIK, Dawid 1982 Horda Kraków
11 [0] NAGACZ, Krzysztof Nagacz 1983 nogamidogory.pl Niepołomice
12 [0] OPOZDA, Arkadiusz 1980 Novomatic Technologies Poland Kraków
13 [0] PAPKA, Michał 1980 Kocmyrzów
14 [0] PAWLIK, Grzegorz 1980 Niepołomice Biegają Wieliczka
15 [0] PYTEL, Miłosz 1979 Kraków
16 [0] RABENDA, Andrzej 1979 Horda Kraków
17 [0] RACUŁT, Piotr 1986 Masakra kraków
18 [0] SENDOR, Piotr 1981 Krakow
19 [0] SOJA, Marcin 1984 Chodźże na pole Kraków
20 [0] SOWA, Krzysztof 1980 #SportowaSowa Michałowice
21 [0] STARZAK, Paweł 1983 Skawina
22 [0] SZEWC, Bogdan 1983 BeFit24Team Kraków
23 [0] SZPAIDEL, Paweł 1982 Karniowice
24 [0] WILK, Krzysztof 1986 Kraków
25 [0] WOŹNIAK, Dawid 1984 Rudawa
26 [0] WOŹNIAK, Łukasz 1980 Poranny Patrol kraków
27 [0] ZARETSKYY, Andriy 1986 Kraków
28 [0] ZIELONKA, Jacek 1979 TriWise Wieliczka
29 [0] ŻARNA, Błażej 1984 Horda Zielonki

23km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] AUGUSTYN, Adam 1976 augustyn.net Krzeszowice
2 [0] BORYCKI, Mirosław 1976 Twomark Libertów
3 [0] CHOLEWA, Tomasz 1974 Parkrun Chrzanów Chrzanów
4 [0] CHROMNIAK, Marcin 1972 Lusina Projekt Lusina
5 [0] FIREK, Rafał 1974 Lacho Team Kraków
6 [0] GŁOWACKI, Mariusz 1974 Active Jura Kraków
7 [0] GÓRALCZYK, Robert 1973 Kraków
8 [0] GRADEK, Dariusz 1971 krakow
9 [0] GRYGIEL, Marek 1976 JACEKBIEGA RUNNING TEAM Kraków
10 [0] JANISZEWSKI, Marcin 1976 Kraków
11 [0] KOCZWARA, Tomasz 1977 Willow Batony Radomyśl Wielki
12 [0] KOPEĆ, Mirosław 1974 MirMark Kraków
13 [0] KOSMALA, Bartosz 1974 KOSMALA Team Kraków
14 [0] KWIECIEŃ, Arek 1976 Vege Runners, Skundlony.pl Kraków
15 [0] LISIK, Dariusz 1976 Kraków
16 [0] LIZUREJ, Sławomir 1977 Lizaki Team Kraków
17 [0] MAJTYKA, Tomasz 1970 Los Trepos Companieros Kraków
18 [0] MAŁYSZA, Sławomir 1971 Kraków
19 [0] MAŁYSZA, Sławomir Małysza 1971 Kraków
20 [0] MAŁYSZA, Sławomir Małysza 1971 Kraków
21 [0] MIELNICZEK, Grzegorz 1970 Zima3ma Kraków
22 [0] MIROŃCZUK, Roman 1976 Drużyna Szpiku Kraków
23 [0] MIŚKIEWICZ, Bartosz 1976 TriWise Wieliczka
24 [0] OĆWIEJA, Krzysztof 1976 Novomatic Technologies Poland Kraków
25 [0] OTRĘBSKI, Grzegorz 1974 MIGA PIGA ŚMIGA KRAKÓW
26 [0] PIASECKI, Leszek 1972 Kraków
27 [0] SADOWSKI, Tomasz 1977 Kossmate Żuki Kraków
28 [0] SALIK, Stanisław 1976 Solne Miasto Wieliczka
29 [0] STASIKOWSKI , Jacek 1969 TriWise Kraków
30 [0] SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
31 [0] ŚMIGIELSKI, Piotr 1971 Kraków
32 [0] TOMKIEWICZ, Mariusz 1978 Kraków
33 [0] ŻAK, Krzysztof 1974 Klub Biegacza AZS UEK Kraków

23km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ANTOWSKI, Tomasz Antowski 1966 Muay Running Team Poznań
2 [0] GIERULA, Robert 1964 UBS Krakow Runnig Team Krakow
3 [0] KIJANKA, Artur 1968 Zielonki
4 [0] MADEJ, Mirosław 1964 Kraków
5 [0] MARCINEK, Wojciech 1960 Trailrun Kraków
6 [0] MUSZYŃSKI, Maciej 1966 Koliber Team /MM Power Kraków
7 [0] OLCZAK, Janusz 1964 Warszawa
8 [0] RADCZAK, Andrzej 1961 Kraków

23km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] DZIEŻOK, Bogusław 1957 Trailrun Kraków
2 [0] KAMIŃSKI, Krzysztof 1958 Kraków
3 [0] SMUDA, Ryszard 1958 Tychy

23km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - K13

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] DANIELAK, Alicja 2002 Zielonki
2 [0] DANIELAK, Hanna 2004 WKS WAWEL KRAKÓW Zielonki
3 [0] WĄSIK, Maja 2004 TRIWISE Kraków

3,7km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KŁAPUT, Natalia 2004 Endorfiny Wadowice
2 [0] WYPYCH, Milena 2007 3TRITEAM Krakow

3,7km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ZAJĄC, Ilona 1982 SKAWINA BIEGA RZOZÓW
2 [0] ZAJĄC, Ilona 1982 Skawina Biega SKAWINA

3,7km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CZEPIEL, Monika 1976 CSK Brzezie Kraków
2 [0] KĘSEK, Anna 1972 CSK Brzezie Brzezie
3 [0] TYLIBA, Magdalena 1974 MIKI Przeginia

3,7km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - M13

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KĘSEK, Bartek 2005 CSK Brzezie Brzezie
2 [0] WOJDYŁA , Dawid 2002 Cracovia Kraków

3,7km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] MARZEC, Maciej 2004 Wieliczka
2 [0] TYLIBA, Karol 2007 MIKI Przeginia
3 [0] WYPYCH, Hubert 2006 3TRITEAM Krakow

3,7km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BARWA, Wojciech 1998 Spytkowice
2 [0] STEC, Marek 1990 UKS Podwilk Jabłonka
3 [0] STUGLIK, Krzysztof 1993 Targanice

3,7km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] MIODOŃSKI, Robert 1986 Kraków
2 [0] TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW Kraków

3,7km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] DEC, Jacek Dec 1970 Kraków
2 [0] PIÓRKOWSKI, Tomek 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
3 [0] SZAWUL, Piotr 1974 ITMBW Kraków KRAKÓW
4 [0] WYPYCH, Marek 1974 3TRITEAM Kraków

3,7km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

3,7km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] NAZIM, Tadeusz 1948 Skawina Biega Skawina

5,7km - K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] SROKA, Joanna 2002 Kraków
2 [0] SROKA, Zuzanna 2005 Kraków

5,7km - K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ASSELMAN, Angela 1991 Krakow
2 [0] DYLĄG, Marlena 1991 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
3 [0] KHVAINITSKAYA-KURUS, Katsiaryna 1990 KATO Krakow
4 [0] SMĘDA, Agnieszka 1993 Bochnia Biega Kraków
5 [0] WICHA, Małgorzata 1991 WKS "WAWEL" Kraków

5,7km - K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BARTUŚ, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
2 [0] BIŁOCHA, Ewa 1983 Kraków
3 [0] DYRDA, Justyna 1978 MirMark Kraków
4 [0] KŁAPUT, Dorota 1984 Endorfiny Wadowice
5 [0] KUBIESA, Patrycja 1985 Husaria Race Team Kraków
6 [0] NAZIM, Agnieszka 1985 Skawina Biega Skawina
7 [0] PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra 1982 KRAKOW
8 [0] PILCH, Anna 1987 Probalans Kraków
9 [0] RAMOTOWSKA, Dominika 1982 SolarWinds Krakow
10 [0] RYBCZYŃSKA, Hanna 1982 Kraków
11 [0] RYBCZYŃSKA, Hanna 1982 Kraków
12 [0] SUCHAŃSKA-DRECHNY, Marta 1979 Skawina Biega Skawina
13 [0] SZNAJDER, Joanna Sznajder 1982 G.O.A.T. Team Michałowice Michałowice
14 [0] SZWEJ, Joanna 1985 Pogoria Biega Kraków
15 [0] TUSZYŃSKA, Justyna 1981 Kraków
16 [0] TYLEK, Agata 1980 Skawina Biega Brzyczyna
17 [0] ZAJĄC, Monika 1988 Kraków
18 [0] ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata 1981 Skawina Biega RADZISZÓW
19 [0] ŻARNOWSKA, Barbara 1985 Skawina Biega Skawina
20 [0] ŻOŁNIEREK, Renata 1984 Kraków

5,7km - K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] GAWOR, Monika 1973 BeFit24Team Krakow
2 [0] KURCH, Joanna 1975 Skawina Biega Gaj
3 [0] MUCHA, Aleksandra 1975 Kraków
4 [0] PALIŚ, Kinga 1976 BeFit24Team Krakow
5 [0] PULNIK , Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
6 [0] PYCHOWSKA-SROKA, Justyna 1973 Kraków
7 [0] SOŁTYS, Alicja 1976 Skawina Biega Kraków
8 [0] ŚLIWA, Anna 1976 Skawina Biega Skawina
9 [0] WITEK, Aneta 1973 Solarwinds Wieliczka

5,7km - K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega Skawina
2 [0] PLATA, Agnieszka 1968 Dzieło Pomocy św Ojca Pio Kraków

5,7km - K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] WOŹNIAK, Barbara 1955 Ambasador Grand Prix Krakowa Limanowa

5,7km - K70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

5,7km - M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] DZIEDZINA, Jakub 2006 Rabka-Zdrój
2 [0] PASIEKA, Antoni 2002 Kraków
3 [0] STACH, Franciszek 2005 KRZESZOWICE
4 [0] STASIKOWSKI , Piotr 2005 TriWise Kraków
5 [0] TALAGA, Patryk 2002 Skawina Biega Gaj

5,7km - M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BARGIEŁ, Marcin 1989 Go APTIV! Kraków
2 [0] BARTYZEL, Krzysztof 1990 Młode Wilki Krakow
3 [0] GĄSIOR, Filip 1990 Niepołomice
4 [0] GĄSIOR, Filip 1990 KBN Niepołomice
5 [0] GRUSZKA, Karol 1990 Bizonmotorsport Kraków
6 [0] KOMISARCZUK, Arkadiusz 1988 Medius Runners Kraków
7 [0] KURUS, Tomasz 1989 KATO Kraków
8 [0] KUTYBA, Marek 1990 Kraków
9 [0] ŁACNY, Łukasz 1995 Nowy Sącz

5,7km - M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] GŁODKIEWICZ, Tadeusz 1978 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
2 [0] INDYKA, Michał 1986 Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice
3 [0] IRLIK, Jacek 1985 Niezrzeszony Kraków
4 [0] KORBAS, Marcin Korbas 1988 www.XRUN.io Nietuzinkowe Biegi Górskie Dobczyce
5 [0] KUKLA, Daniel 1985 Bochnia
6 [0] KUKUCZ-LEGIEŃ, Michał 1983 kukuczsport.pl Kraków
7 [0] KURLETO, Kamil 1987 Młode Wilki Kraków
8 [0] ŁAKOMSKI, Łukasz 1978 rowerowanie.pl KRAKÓW
9 [0] MARKOWICZ, Szymon 1986 Krosno
10 [0] ORTMAN, Marcin 1980 Kraków
11 [0] OSIADACZ, Jakub 1984 Novomatic Technologies Poland Kraków
12 [0] PILCH, Łukasz 1983 Probalans.pl Kraków
13 [0] POCIĘGIEL, Michał 1982 Skawina Biega Radziszów
14 [0] POTASIEWICZ, Paweł 1982 Novomatic Technologies Poland Kraków
15 [0] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
16 [0] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
17 [0] STELIGA, Paweł 1982 CF Kraków Kraków
18 [0] ZAJĄC, Piotr 1982 Kraków
19 [0] ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Kraków

5,7km - M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BOUFRAHI, Rysiek 1978 Krakow
2 [0] GEDL, Przemysław 1969 Kraków
3 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco Running Team KRAKOW
4 [0] KIEŁB, Grzegorz 1974 G.O.A.T. Team Michałowice Zagórzyce Stare
5 [0] KOFIN, Maciej Kofin 1977 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
6 [0] KOŚCIELNICKI, Maciej 1969 Didusie Racing Rusocice
7 [0] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
8 [0] NAGLO, Sebastian 1977 G3RIDERS.org Kraków
9 [0] SERWATKA, Szymon 1971 Zielonki
10 [0] TICHORUK, Rafał Tichoruk 1978 Poranny Patrol Kraków
11 [0] TUSZYŃSKI, Paweł 1977 Kraków
12 [0] WĄSIK, Marcin 1976 TRIWISE Kraków
13 [0] ZAJĄC, Piotr 1973 Bieniasz Bike/Ekipa z Tarnowa/BikersTarnów Tarnów

5,7km - M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

5,7km - M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CEKIERA, Antoni 1953 combex Kraków
2 [0] PIĄTEK, Stanisław 1958 ITMBW Kraków

5,7km - M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CICHON, Miriana 1981 Krakòw
2 [0] JANICKA, Barbara Janicka 1961 Poranny Patrol Kraków
3 [0] KUŚMIERSKA, Agnieszka 1982 Kraków
4 [0] OLEJNIK, Marzena 1971 Olejki Wegrzce
5 [0] PASIŃSKA - SKOWRON, Sylwia 1977 Pruszyński Sport Team Kraków
6 [0] TAISNER, Aleksandra 1979 Ekipa na Kijach Ruda Śląska

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] JANICKI, Ryszard 1960 Poranny Patrol Kraków
2 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco KRAKOW
3 [0] MALINOWSKI, Paweł 1995 Kraków
4 [0] PIĄTY, Józef 1954 Skalskie Asy Skała
5 [0] TAISNER, Tomasz 1971 Ekipa na Kijach Ruda Śląska

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ASSELMAN, Angela 1991 Krakow
2 [0] BAJAK, Mirosław Bajak 1973 Kraków
3 [0] BALUTA, Edyta 1994 Kraków
4 [0] BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
5 [0] BARWA, Wojciech 1998 Spytkowice
6 [0] BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
7 [0] BEMBEN, Roman 1979 Tomaszowice
8 [0] BIELICKA, Daria 1987 Krakow
9 [0] BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
10 [0] BIŁOCHA, Ewa 1983 Kraków
11 [0] BORCZYŃSKI, Michał 1979 Kraków
12 [0] BOUFRAHI, Rysiek 1978 Krakow
13 [0] CHACEWICZ, Paweł Chacewicz 1986 Kraków
14 [0] CHACEWICZ, Paweł Chacewicz 1985 Kraków
15 [0] CHADAJ, Joanna 1980 Kraków
16 [0] CHADAJ, Krzysztof 1980 Kraków
17 [0] CHAŁUPCZAK, Michał 1986 Kraków
18 [0] CHUDZIK, Piotr 1975 Kraków
19 [0] CICHON, Miriana 1981 Krakòw
20 [0] CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 Krakow
21 [0] CUDEK, Iwo 2010 Wieliczka
22 [0] CZAPLA, Renata 1979 Kraków
23 [0] CZYŻOWICZ, Michał 1989 Kraków
24 [0] DANIELAK, Alicja 2002 Zielonki
25 [0] DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
26 [0] DEC, Jacek Dec 1970 Kraków
27 [0] DEPTUCH, Łukasz 1977 Wieliczka
28 [0] DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
29 [0] DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
30 [0] DZIEDZIC, Krzysztof 1978 Kraków
31 [0] DZIEDZINA, Daniel 1984 Rabka-Zdrój
32 [0] DZIEDZINA, Jakub 2006 Rabka-Zdrój
33 [0] DŹWIGULSKI, Łukasz 1983 Kraków
34 [0] FLAMMER, Rafał 1975 Kraków, Polska
35 [0] FRANKIEWICZ, Jakub 1977 Kraków
36 [0] FULTYN, Darek 1970 Kraków
37 [0] GALEWICZ, Katarzyna 1976 Libertów
38 [0] GĄSIOR, Filip 1990 Niepołomice
39 [0] GEDL, Przemysław 1969 Kraków
40 [0] GONDOR, Jarosław Gondor 1976 Libertów
41 [0] GONDOR, Ola 2010 Libertów
42 [0] GÓRALCZYK, Robert 1973 Kraków
43 [0] GÓRKA, Jan-Witold 1961 Kraków
44 [0] GRADEK, Dariusz 1971 krakow
45 [0] GRADEK, Laura 2003 krakow
46 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
47 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
48 [0] GRADZIK, Inga 1993 Kraków
49 [0] HERNIK, Aniela 2009 Kraków
50 [0] HERNIK, Maja 2005 Kraków
51 [0] HORODECKI, Łukasz 1981 Kraków
52 [0] JAGIEŁA-KURTYKA, Renata 1971 RADWANOWICE
53 [0] JAKUBOWSKI, Michał 1985 Ustroń
54 [0] JANISZEWSKI, Marcin 1976 Kraków
55 [0] JARZYNA, Jan 1979 Kraków
56 [0] JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków
57 [0] JEZIORSKA, Magda 1987 Kraków
58 [0] JURCZAK, Tomek 1978 Krakw
59 [0] KALINOWSKI , Daniel 1996 Krakow
60 [0] KALITA, Damian 1979 Kraków
61 [0] KAMIŃSKA, Halina 1958 Kraków
62 [0] KAMIŃSKI, Krzysztof 1958 Kraków
63 [0] KANIA, Robert 1968 Kraków
64 [0] KARBOWSKA, Beata 1972 Kraków
65 [0] KASPERCZYK, Michał Kasperczyk 1990 Proszowice
66 [0] KAWIŃSKA, Sylwia 1988 Kraków
67 [0] KAWKA , Paweł 1979 Kraków
68 [0] KIEŁT, Andrzej 1980 Kraków
69 [0] KIJANKA, Artur 1968 Zielonki
70 [0] KISIELEWSKI, Piotr 1969 Kraków
71 [0] KITKA, Mateusz 1987 Kraków
72 [0] KLIMEK, Marek 1982 Kraków
73 [0] KORYCIŃSKA, Izabela Korycińska 1987 Kraków
74 [0] KOSMALA, Przemek 1981 Krakow
75 [0] KRAWCZYK, Jacek 1974 Kraków
76 [0] KRÓL, Tomasz 1988 Kraków
77 [0] KUCZ, Dariusz 1982 Olszowice
78 [0] KUDŁA, Grzegorz 1974 Wieliczka
79 [0] KUKLA, Daniel 1985 Bochnia
80 [0] KUNZ, Tomasz 1969 Kraków
81 [0] KUREK, Anna 1979 Kraków
82 [0] KUŚMIERSKA, Agnieszka 1982 Kraków
83 [0] KUTYBA, Marek 1990 Kraków
84 [0] KWIATKOWSKI, Michael 1987 Kraków
85 [0] LECH, Wojciech 1976 Kraków
86 [0] LISIK, Dariusz 1976 Kraków
87 [0] ŁACNY, Łukasz 1995 Nowy Sącz
88 [0] MADEJ, Mirosław 1964 Kraków
89 [0] MAJDAŃSKI, Paweł 1979 Kraków
90 [0] MALINOWSKI, Paweł 1995 Kraków
91 [0] MAŁECKA, Anna 1989 Kraków
92 [0] MAŁYSZA, Sławomir 1971 Kraków
93 [0] MAŁYSZA, Sławomir Małysza 1971 Kraków
94 [0] MAŁYSZA, Sławomir Małysza 1971 Kraków
95 [0] MARKOWICZ, Szymon 1986 Krosno
96 [0] MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
97 [0] MARZEC, Maciej 2004 Wieliczka
98 [0] MASZCZYK, Andrzej 1971 Kraków
99 [0] MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
100 [0] MATOGA, Mikołaj 1991 Bielsko-Biała
101 [0] MIAGKYJ, Artem 1984 Jaworze
102 [0] MICHNA, Ewa 1964 LUSINA
103 [0] MIODOŃSKI, Robert 1986 Kraków
104 [0] MORDARSKI, Michał 1981 Kraków
105 [0] MOSZUMAŃSKA, Magdalena 1976 Kraków
106 [0] MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978 Kraków
107 [0] MUCHA, Aleksandra 1975 Kraków
108 [0] MYSZKA, Bartłomiej 1974 Kraków
109 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
110 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
111 [0] NAZIM, Adam 1961 Kraków
112 [0] NIEWCZAS, Paweł 1990 kraków
113 [0] OLCZAK, Janusz 1964 Warszawa
114 [0] ORTMAN, Marcin 1980 Kraków
115 [0] PAJOR-LESZCZYŃSKA, Aleksandra 1982 KRAKOW
116 [0] PAPKA, Michał 1980 Kocmyrzów
117 [0] PASELA, Jerzy Pasela 1974 Kraków
118 [0] PASIEKA, Antoni 2002 Kraków
119 [0] PAWLIK, Krzysztof 1977 Kraków
120 [0] PIASECKI, Leszek 1972 Kraków
121 [0] PIEKARCZYK, Dariusz 1981 Krakow
122 [0] PIETRZYKOWSKA , Marta 1981 Kraków
123 [0] PIĘTA, Łukasz 1978 Proszowice
124 [0] PŁAWECKA, Amelia 2009 Żegocina
125 [0] PŁAWECKA, Barbara 1979 Żegocina
126 [0] PMAŁECKA, Anna 1989 Kraków
127 [0] PODCZASZY, Tomasz 1982 Kraków
128 [0] PYCHOWSKA-SROKA, Justyna 1973 Kraków
129 [0] PYTEL, Miłosz 1979 Kraków
130 [0] RADCZAK, Andrzej 1961 Kraków
131 [0] RADCZUK, Daria 1986 Krakow
132 [0] REICHEL, Marcin 1988 Kraków
133 [0] RICOUR, Patrice 1969 Kraków
134 [0] RUMIŃSKI, Piotr 1988 Wieliczka
135 [0] RYBCZYŃSKA, Hanna 1982 Kraków
136 [0] RYBCZYŃSKA, Hanna 1982 Kraków
137 [0] SENDOR, Piotr 1981 Krakow
138 [0] SERWATKA, Szymon 1971 Zielonki
139 [0] SIEMIŃSKA, Natalia 1983 Kraków
140 [0] SŁAPAK-ŚLIWA, Paulina 1972 Kraków
141 [0] SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
142 [0] SMUDA, Ryszard 1958 Tychy
143 [0] SOBCZAK, Karolina 1986 Olsztyn
144 [0] SOJECKI, Krzysztof 1990 Kraków
145 [0] SOSNOWSKI, Kazimierz 1976 Andrychów
146 [0] SROKA, Joanna 2002 Kraków
147 [0] SROKA, Marcin 1973 Kraków
148 [0] SROKA, Zuzanna 2005 Kraków
149 [0] STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
150 [0] STACH, Aneta 1977 KRZESZOWICE
151 [0] STACH, Franciszek 2005 KRZESZOWICE
152 [0] STARZAK, Paweł 1983 Skawina
153 [0] STEC, Paweł 1973 Kraków
154 [0] STUGLIK, Krzysztof 1993 Targanice
155 [0] STYRNA, Tomasz 1979 Kraków
156 [0] SYCHOWSKA, Nadia 2004 Krakow
157 [0] SZCZERBA, Błażej 1988 Kraków
158 [0] SZEWCZYK, Mariusz 1972 Kraków
159 [0] SZPAIDEL, Paweł 1982 Karniowice
160 [0] SZYSZKO, Sylwia 1981 Kraków
161 [0] ŚMIGIELSKI, Piotr 1971 Kraków
162 [0] ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
163 [0] TOMKIEWICZ, Mariusz 1978 Kraków
164 [0] TUSZYŃSKA, Justyna 1981 Kraków
165 [0] TUSZYŃSKI, Paweł 1977 Kraków
166 [0] WALCZAK, Waldemar 1984 Krakow
167 [0] WALERJAN-RUSEK, Agnieszka 1978 Krakow
168 [0] WĄTROBA, Tomasz 1987 Tarnów
169 [0] WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
170 [0] WILK, Krzysztof 1986 Kraków
171 [0] WITEK, Wojciech 1991 Kraków
172 [0] WŁODEK-JARZYNA, Magdalena 1979 Kraków
173 [0] WOŹNIAK, Dawid 1984 Rudawa
174 [0] WÓJCIO , Hubert 1976 Szczawnica
175 [0] WRONA, Sylwester 1977 Krakow
176 [0] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ, Agnieszka 1973 Kraków
177 [0] ZAJĄC, Katarzyna 1993 Kraków
178 [0] ZAJĄC, Monika 1988 Kraków
179 [0] ZAJĄC, Piotr 1982 Kraków
180 [0] ZARETSKYY, Andriy 1986 Kraków
181 [0] ZAWROTNIAK, Paweł 1991 Kraków
182 [0] ZEGARMISTRZ, Grzegorz 1983 Kraków
183 [0] ZINOVIEV, Artem 1985 Kiev
184 [0] ŻOŁNIEREK, Renata 1984 Kraków
185 [0] ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ADAMEK, Dariusz 1972 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
2 [0] KACZMAREK, Katarzyna 1978 #AdamCzerwińskiTeam Sułków
3 [0] KOFIN, Maciej Kofin 1977 #AdamCzerwińskiTeam Kraków
4 [0] LORENZ, Anna 1980 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
5 [0] PIÓRKOWSKA, Ola 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka
6 [0] PIÓRKOWSKI, Tomek 1974 #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] SOWA, Krzysztof 1980 #SportowaSowa Michałowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] STACH, Paweł 1976 #ambasadorzyFB Krzeszowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] OLEJNIK, Maciej 1971 #otworzdrzwi Wegrzce

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] WYPYCH, Hubert 2006 3TRITEAM Krakow
2 [0] WYPYCH, Marek 1974 3TRITEAM Kraków
3 [0] WYPYCH, Milena 2007 3TRITEAM Krakow

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] WENSIERSKI, Jacek 1967 :) Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KISIELEWSKI, Michał 1993 AGH Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] BĄCZEK, Natalia 1994 AROMAT NÓG Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ŚLIWA, Jakub 1970 AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] GŁOWACKI, Mariusz 1974 Active Jura Kraków
2 [0] WRÓBEL-GŁOWACKA, Honorata 1977 Active Jura Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] WOŹNIAK, Barbara 1955 Ambasador Grand Prix Krakowa Limanowa

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KRUSZEC, Andrzej 1982 Augusta Restauracja kraków Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team Kraków
2 [0] GAWIN, Krzysiek 1982 BeFit24Team Kraków
3 [0] GAWOR, Monika 1973 BeFit24Team Krakow
4 [0] KOŁCZYN, Magdalena 1985 BeFit24Team Kraków
5 [0] KRZYSZTOF, Gawin 1982 BeFit24Team Kraków
6 [0] LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
7 [0] LIPSKA, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
8 [0] ŁASKOWSKI, Piotr 1984 BeFit24Team Kraków
9 [0] MAKUSZEWSKI, Marcin Makuszewski 1977 BeFit24Team Kraków
10 [0] PALIŚ, Kinga 1976 BeFit24Team Krakow
11 [0] PISARCZYK, Karolina 1986 BeFit24Team Kraków
12 [0] SANECKA, Katarzyna 1965 BeFit24Team Kraków
13 [0] SERWIN, Łukasz 1983 BeFit24Team Kraków
14 [0] SOLAKIEWICZ, Anna 1983 BeFit24Team Kraków
15 [0] STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
16 [0] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
17 [0] STEFAŃCZYK, Marek 1980 BeFit24Team Kraków
18 [0] SZEWC, Bogdan 1983 BeFit24Team Kraków
19 [0] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
20 [0] ŚWIĄDER, Andrzej 1977 BeFit24Team Wieliczka
21 [0] WILK, Katarzyna 1983 BeFit24Team Kraków
22 [0] ZAWODNY, Monika Zawodny 1978 BeFit24Team krakow
23 [0] ZIELIŃSKA, Agata 1991 BeFit24Team Kraków
24 [0] ŻAK, Elżbieta 1984 BeFit24Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ŁUDZIK, Alicja 1989 Biegająca złośnica Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] PRZYWÓZKI, Rafał 1993 Biegam Bo Kocham Ten Stan Sokołów Podlaski

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] INDYKA, Michał 1986 Biegam bo taki mam kaprys :) Trojanowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ZAJĄC, Piotr 1973 Bieniasz Bike/Ekipa z Tarnowa/BikersTarnów Tarnów

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] GRUSZKA, Karol 1990 Bizonmotorsport Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] SMĘDA, Agnieszka 1993 Bochnia Biega Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] HYŻY, Piotr 1980 Bonnie & Clyde Tarnowiec
2 [0] ZYCH, Katarzyna 1979 Bonnie & Clyde Tarnów

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] STELIGA, Paweł 1982 CF Kraków Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] ŻELAZKO, Rafał 1982 COMARCH Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] CZEPIEL, Monika 1976 CSK Brzezie Kraków
2 [0] CZEPIEL, Paweł 1975 CSK Brzezie Kraków
3 [0] KĘSEK, Anna 1972 CSK Brzezie Brzezie
4 [0] KĘSEK, Bartek 2005 CSK Brzezie Brzezie
5 [0] KĘSEK, Maciej 1972 CSK Brzezie Brzezie
6 [0] KĘSEK, Szymon 2011 CSK Brzezie Brzezie

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] SOJA, Marcin 1984 Chodźże na pole Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco KRAKOW

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] JĘDRZEJEWSKI, Włodzimierz 1972 Cisco Running Team KRAKOW

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] MARS, Maksymilian 1975 Codlake Activ Team Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] KISIELEWSKI , Piotr 1969 Compass/bikeBoard Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów
1 [0] WOJDYŁA , Dawid 2002 Cracovia Kraków

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Akceptuję regulamin zawodów