Bieg Twierdzy Kraków 2018 - R6 - Zgłoszenia
2018-08-25

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 5km - K BARTUŚ, Joanna 1982 G.O.A.T Team Michałowice
2 5km - K BEDNAREK, Sylwia 1980
3 5km - M BLAUT, Marcin 1974 Night Runners
4 5km - M BOUFRAHI, Rysiek 1978
5 5km - M BRODA, Wojciech 1969
6 5km - K BUGAJSKA , Katarzyna 1980
7 5km - M BURDZIK, Wojciech 1991
8 5km - K DANEL, Magdalena 1985
9 5km - M DĄBKOWSKI, Leszek 1973 G.O.A.T. Team Michałowice
10 NW - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
11 5km - M DRZEWICKI, Jakub 1997 W. Piotra i Pawła
12 5km - K DYLĄG, Marlena 1991 G.O.A.T. Team Michałowice
13 5km - M DZIEDZINA, Tomasz 1978 MUAY RUNNING TEAM
14 5km - M FIKAS, Krzysztof 1959
15 5km - M FLOREK , Michał 1984 Wojsko Polskie
16 5km - M FRANCZAK, Paweł 1989 Skawica
17 5km - M GALIN, Valentyn 2000 ITMBW Kraków
18 5km - K GARGAS-DZIEDZINA, Joanna 1980 MUAY RUNNING TEAM
19 5km - K GOĆWIN , Marta 1963
20 5km - K GOLIK, Katarzyna 1985
21 5km - K GÓRAK, Natalia 1998
22 5km - K GÓRECKA, Agnieszka 1990
23 5km - M HABINA, Józef 1987 W. Piotra i Pawła
24 5km - K JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
25 5km - K JAMRUSZKIEWICZ, Katarzyna 1981 G.O.A.T. Team Michałowice
26 5km - K JASZCZAK, Marzena 1981
27 5km - M KAIM, Mariusz 1985 Zakrzowiec Team challenge
28 5km - M KALISZ, Tomasz 1983
29 5km - M KAMIŃSKI, Jarosław 1980 Niezniszczalni RunTeam
30 5km - K KĘDER, Urszula 1968 Polski Biegacz
31 5km - M KĘDER, Włodzimierz 1966 Polski Biegacz
32 5km - M KLIMCZAK , Adam 1988 Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
33 5km - K KŁAPUT, Dorota 1984 Endorfiny
34 5km - K KŁAPUT , Natalia 2004 Endorfiny
35 5km - M KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 1990
36 5km - M KOVALSKYI, Oleksii 1993
37 5km - M KOWALCZYK, Damian 1987 Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera
38 NW - K KOWALCZYK, Joanna 1973
39 NW - M KOWALCZYK, Tadeusz 1954 1954
40 5km - K KOWALEWSKA, Claudia 1989
41 5km - M KOWALEWSKI, Łukasz 1988
42 5km - M KOZIOŁ, Kamil 1991 G.O.A.T. Team Michałowice
43 5km - M KRUK, Michał 1970
44 5km - K KUMOREK, Agnieszka 1975
45 5km - K KUREK, Anna 1979
46 5km - K KUROWSKA, Alicja 1996
47 5km - M KUTYŁA, Marek 1981
48 5km - M LASKA, Grzegorz 1991 Pik Team
49 5km - M LEŚNICKI, Marcin 2002
50 5km - M LISTWAN-FRANCZAK, Karolina 1990 Skawica
51 5km - K LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice
52 5km - K MAZUREK, Monika 1975
53 5km - M MIERZWA, Bartosz 2006
54 5km - M MIERZWA, Tomasz 1973 Rawelin
55 5km - K MIKOŚ, Magdalena 1985
56 5km - M MORAWA, Mateusz 1979 Lacho Team
57 5km - M MOTŁOCH, Piotr 1982
58 5km - K MOTYL, Mirosława 1980 Niepołomice Biegają
59 5km - K MUCHA, Aleksandra 1975
60 5km - K OBIREK , Kasia 1976 Eskadra Kraków
61 5km - M OKRAJEK, Zbigniew 1980
62 5km - K PATEREK, Agata 1980 Wkurw_team
63 5km - M PATEREK, Grzegorz 1980 Wkurw_team
64 5km - M PERYKASZA, Paweł 1981 MUAY RUNNING TEAM
65 5km - M PIETRZAK, Jakub 1989 Zespół naczyń połączonych
66 5km - M PIOTROWSKI, Przemysław 1983 Nowa Huta Team
67 5km - M PYTLIK, Wojciech 1989 Heineken Kraków Running Club
68 5km - K RAŚ, Agnieszka 1976 WALCZE
69 5km - M ROHAN, Bartosz 1999 Klub Sportowy Budo
70 5km - M ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
71 5km - M ROJEK, Maciej 1988
72 5km - K SANDRA, Stanisławska 1999
73 5km - M SIPIERA, Tomasz 1972
74 5km - K SKOCZEŃ , Patrycja 1991
75 5km - K SMOROŃ, Barbara 1974
76 5km - K STANO, Dominika 1989 Night Runners
77 5km - M STĄPOR, Dariusz 1997
78 5km - M STĄPOR, Tomasz 1995
79 5km - M STĄPOR, Witold 1961
80 5km - K STOLARCZYK, Sylwia 1992 Pik Team
81 5km - K SZNAJDER, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice
82 5km - M SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice
83 5km - M ŚWIERAD, Dariusz 1985 ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Polska
84 NW - M TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKÓW
85 5km - M TARKO, Stefan 2000 G. O. A. T Team Michałowice
86 5km - M TIAHNYBOK, Paweł 1972 Socios Silesia
87 5km - M TOMASZ, Piotrowski 1993
88 5km - M TOMASZEK, Grzegorz 1983
89 5km - M TOMCZYK, Marcin 1973
90 5km - K TOMECKA, Aleksandra 1986
91 5km - K TYLISZCZAK, Bożena 1982
92 5km - K WIATR, Sylwia 1987
93 5km - M WRONA, Sylwester 1977
94 5km - K ZAJĄC, Agnieszka 1976
95 5km - M ZAJĄC, Łukasz 1990 Kompario Team
96 5km - M ZAJDER, Paweł 1990 PiK
97 5km - K ZAWODNY, Monika 1978 Befit24 Team
98 5km - M ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Zielone Żabki
99 5km - K ŻOŁNIEREK, Renata 1984
100 5km - M ŻOŁNIEREK, Robert 1985

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARTUŚ, Joanna 1982 G.O.A.T Team Michałowice
2 BEDNAREK, Sylwia 1980
3 BUGAJSKA , Katarzyna 1980
4 DANEL, Magdalena 1985
5 DYLĄG, Marlena 1991 G.O.A.T. Team Michałowice
6 GARGAS-DZIEDZINA, Joanna 1980 MUAY RUNNING TEAM
7 GOĆWIN , Marta 1963
8 GOLIK, Katarzyna 1985
9 GÓRAK, Natalia 1998
10 GÓRECKA, Agnieszka 1990
11 JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
12 JAMRUSZKIEWICZ, Katarzyna 1981 G.O.A.T. Team Michałowice
13 JASZCZAK, Marzena 1981
14 KĘDER, Urszula 1968 Polski Biegacz
15 KŁAPUT, Dorota 1984 Endorfiny
16 KŁAPUT , Natalia 2004 Endorfiny
17 KOWALEWSKA, Claudia 1989
18 KUMOREK, Agnieszka 1975
19 KUREK, Anna 1979
20 KUROWSKA, Alicja 1996
21 LORENS, Magdalena 1992 G.O.A.T. Team Michałowice
22 MAZUREK, Monika 1975
23 MIKOŚ, Magdalena 1985
24 MOTYL, Mirosława 1980 Niepołomice Biegają
25 MUCHA, Aleksandra 1975
26 OBIREK , Kasia 1976 Eskadra Kraków
27 PATEREK, Agata 1980 Wkurw_team
28 RAŚ, Agnieszka 1976 WALCZE
29 SANDRA, Stanisławska 1999
30 SKOCZEŃ , Patrycja 1991
31 SMOROŃ, Barbara 1974
32 STANO, Dominika 1989 Night Runners
33 STOLARCZYK, Sylwia 1992 Pik Team
34 SZNAJDER, Joanna 1982 G.O.A.T. Team Michałowice
35 TOMECKA, Aleksandra 1986
36 TYLISZCZAK, Bożena 1982
37 WIATR, Sylwia 1987
38 ZAJĄC, Agnieszka 1976
39 ZAWODNY, Monika 1978 Befit24 Team
40 ŻOŁNIEREK, Renata 1984

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BLAUT, Marcin 1974 Night Runners
2 BOUFRAHI, Rysiek 1978
3 BRODA, Wojciech 1969
4 BURDZIK, Wojciech 1991
5 DĄBKOWSKI, Leszek 1973 G.O.A.T. Team Michałowice
6 DRZEWICKI, Jakub 1997 W. Piotra i Pawła
7 DZIEDZINA, Tomasz 1978 MUAY RUNNING TEAM
8 FIKAS, Krzysztof 1959
9 FLOREK , Michał 1984 Wojsko Polskie
10 FRANCZAK, Paweł 1989 Skawica
11 GALIN, Valentyn 2000 ITMBW Kraków
12 HABINA, Józef 1987 W. Piotra i Pawła
13 KAIM, Mariusz 1985 Zakrzowiec Team challenge
14 KALISZ, Tomasz 1983
15 KAMIŃSKI, Jarosław 1980 Niezniszczalni RunTeam
16 KĘDER, Włodzimierz 1966 Polski Biegacz
17 KLIMCZAK , Adam 1988 Dzieło Pomocy św. Ojca Pio
18 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 1990
19 KOVALSKYI, Oleksii 1993
20 KOWALCZYK, Damian 1987 Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera
21 KOWALEWSKI, Łukasz 1988
22 KOZIOŁ, Kamil 1991 G.O.A.T. Team Michałowice
23 KRUK, Michał 1970
24 KUTYŁA, Marek 1981
25 LASKA, Grzegorz 1991 Pik Team
26 LEŚNICKI, Marcin 2002
27 LISTWAN-FRANCZAK, Karolina 1990 Skawica
28 MIERZWA, Bartosz 2006
29 MIERZWA, Tomasz 1973 Rawelin
30 MORAWA, Mateusz 1979 Lacho Team
31 MOTŁOCH, Piotr 1982
32 OKRAJEK, Zbigniew 1980
33 PATEREK, Grzegorz 1980 Wkurw_team
34 PERYKASZA, Paweł 1981 MUAY RUNNING TEAM
35 PIETRZAK, Jakub 1989 Zespół naczyń połączonych
36 PIOTROWSKI, Przemysław 1983 Nowa Huta Team
37 PYTLIK, Wojciech 1989 Heineken Kraków Running Club
38 ROHAN, Bartosz 1999 Klub Sportowy Budo
39 ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
40 ROJEK, Maciej 1988
41 SIPIERA, Tomasz 1972
42 STĄPOR, Dariusz 1997
43 STĄPOR, Tomasz 1995
44 STĄPOR, Witold 1961
45 SZNAJDER, Rafał 1975 G.O.A.T. Team Michałowice
46 ŚWIERAD, Dariusz 1985 ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Polska
47 TARKO, Stefan 2000 G. O. A. T Team Michałowice
48 TIAHNYBOK, Paweł 1972 Socios Silesia
49 TOMASZ, Piotrowski 1993
50 TOMASZEK, Grzegorz 1983
51 TOMCZYK, Marcin 1973
52 WRONA, Sylwester 1977
53 ZAJĄC, Łukasz 1990 Kompario Team
54 ZAJDER, Paweł 1990 PiK
55 ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Zielone Żabki
56 ŻOŁNIEREK, Robert 1985

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 KOWALCZYK, Joanna 1973

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
2 KOWALCZYK, Tadeusz 1954 1954
3 TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKÓW

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 5km 96 42 54 96 0
Nordic Walking 4 2 2 4 0
Razem 100 44 56 100 0

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
5km - K 40 40 0 40 0
5km - M 56 2 54 56 0
NW - K 1 1 0 1 0
NW - M 3 1 2 3 0
Razem 100 44 56 100 0