Kraków City Race 2018 - Zgłoszenia
2018-10-20 - 2018-10-21

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 Terminator ARCURI, Paola 1993 Erasmus + AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
2 Terminator AYDIN, Fatih 1997 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
3 M21E BABYCH, Serhiy 1983 UKS Azymut Dębów 02930 1301860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 Terminator BALEMBOIS, Lucas 1995 insert erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
5 M14 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 M21E BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 M55 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 K45 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
9 M45 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 9102728 03196 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
10 M21E BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 03883 255590 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
11 M21E BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel 01508 8070598 E1 - Indoor Sprint - AGH
12 M45 BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel 01390 887009 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
13 K18 BIEGUN, Katarzyna 2000 WKS Wawel 4264 886329 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
14 K12 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 9080722 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
15 K10 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 4624605 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
16 K14 BŁYSKOSZ, Magdalena 2004 WKS Wawel 4269 8650899 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
17 Terminator BOUVIER, Robin 0000 E1 - Indoor Sprint - AGH
18 M10 BUBLIK, Maciej 2013 WKS Wawel 4714613 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
19 M14 BUBLIK, Piotr 2005 WKS Wawel 4018 2114854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
20 K50 BUGAJ, Teresa 1968 Wks Wawel Bno 2114867 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
21 Czeladnik BUZEK, Gabi 1976 WKS Wawel 4406199 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
22 Terminator CABRIA, Eduardo 0000 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
23 K12 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 04290 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
24 M40 CISZEK, Marcin 2006 WKS Śląsk E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
25 Terminator COSTE, Louis 1996 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
26 M40 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS WAWEL 8281274 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
27 M40 DARGACZ, Piotr 1977 WKS Wawel 2080320 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
28 K10 DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon E3 - City Race - Nowa Huta
29 M40 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
30 M21E DRĄGOWSKI, Kuba 1990 OK! Sport Warszawa 00684 8628698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
31 Terminator DRELON, Tiphanie 1996 Efrei None None E1 - Indoor Sprint - AGH
32 M21E ERDÖNMEZ, Osman Sait 1997 Ataturk Unıversity E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
33 K45 ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1973 WKS Wawel 00823 886342 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
34 K21E FEDOROVA, Olena 1992 UKS Azymut Dębów 04352 8654927 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
35 K16 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 501146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
36 K40 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
37 M45 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 2067832 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
38 M20 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 2067830 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
39 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
40 M21E GAJKOWSKI, Bartosz 1985 WKS Wawel 2283 7205962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
41 Terminator GATZKA, Lukas 1993 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
42 Terminator GAWRON, Katarzyna 1982 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
43 Terminator GERONIMI, Xavier 0000 Erasmus+ AGH UST None None E1 - Indoor Sprint - AGH
44 K35 GRABOWSKA, Joanna 1879 WKS Wawel 3716 413356 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
45 Terminator GRIMOLDI, Marta 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
46 M12 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
47 M65+ HÅKONSEN, Ingar 1943 Notodden o-lag 245860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
48 Terminator IDMOUSSI, Mohammed El Amine 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
49 M10 INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel 4624606 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
50 M35 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel 2684 2114868 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
51 M35 IŻYCKI, Krystian 1980 Ciapaki i Głuptaki E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
52 Czeladnik JAMROZIK, Krzysztof 1969 WKS Wawel 4266 7102102 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
53 K21E JAŚKIEWICZ, Magdalena 0000 UKS Azymut Pabianice 01783 7204932 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
54 M35 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
55 M20 KAI, Weber 1997 E1 - Indoor Sprint - AGH
56 M21E KAPLANOĞLU, Furkan 1997 Erciyes Üniversitesi E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
57 M21E KASPRZYK , Marcin 1984 WKS Wawel 3370 4624607 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
58 M18 KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel 02994 8640922 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
59 Czeladnik KIRTAY, Hasan 0000 Insert Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
60 Terminator KISELEV, Sergei 0000 insert Erasmus+AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
61 Czeladnik KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel 2114859 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
62 M55 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut Pabianice 00682 346001 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
63 K40 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
64 Terminator KOVANCI, Cihan 0000 insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
65 Czeladnik KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne do wypożyc E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
66 Czeladnik KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne 2021372 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
67 Czeladnik KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne 2021371 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
68 Mistrz KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne 345998 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
69 Mistrz KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne 413362 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
70 M12 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
71 M40 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
72 M60 KRYJOMSKI , Jerzy 1958 K. S. Kościelec Chrzanów 886350 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
73 M18 KRZYSZTYŃSKI, Michał 2000 WKS Wawel 02619 1401474 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
74 M21E KUCA, Kacper 1999 WKS Wawel 02032 8636525 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
75 K21E KUREK, Marta 1986 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
76 K14 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 8640923 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
77 Terminator KURYJ, Kamil 2010 WKS Wawel 9101303 E1 - Indoor Sprint - AGH
78 M40 KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel 8650882 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
79 Mistrz KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
80 K45 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 4272 8650892 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
81 K14 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
82 Mistrz LENTZ, Monne 1987 E1 - Indoor Sprint - AGH
83 M65+ LOE, Petter 1964 Notodden o-lag 334102 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
84 M50 ŁABUZIŃSKI, Sławomir 0000 WKS Wawel Kraków 886321 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
85 M21E ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 887216 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
86 Mistrz MAJKOWSKI, Jacek 1981 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
87 Terminator MALO, Puissant 1998 EFREI AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
88 Mistrz MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
89 M21E MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 8662685 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
90 K21E MARTANOVA, Elin 2000 Slavia Liberec Orienteering 8659420 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
91 K20 MARTANOVA, Lea 2000 Slavia Liberec Orienteering 8662713 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
92 K14 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
93 K10 MIELNIK, Lila 2010 Indywidualny (do wypoży E3 - City Race - Nowa Huta
94 M40 MIELNIK, Łukasz 1977 Indywidualny (do wypoży E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
95 M10 MIELNIK, Stanisław 2010 Indywidualny (do wypoży E3 - City Race - Nowa Huta
96 K21E MIŚKIEWICZ, Martyna 1989 OK! Sport Warszawa 02434 7200382 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
97 M14 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 K. S. Kościelec Chrzanów 886343 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
98 Terminator MORALES, Jose 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
99 Czeladnik MORGUN, Filip 2004 SP 155 E1 - Indoor Sprint - AGH
100 M50 MYRLAND, Jørn 1967 Notodden o-lag 9050167 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
101 M35 NASTUŁA, Mariusz 1979 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
102 Terminator NAVEIRA, Juan 1998 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
103 Terminator NGUYEN, Tu Nam 0000 Erasmus + AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
104 M55 NIESSNER, Piotr 1963 WKS WAWEL 8200663 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
105 K12 NIESSNER, Pola 2007 WKS WAWEL 8635047 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
106 M20 NUSSBAUM, Eitam 1999 Hasaron oc 2071085 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
107 M18 NUSSBAUM, Nadav 2002 Hasharon oc 2071093 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
108 K40 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel 4120 8650888 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
109 K12 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
110 M40 OLEJNIK, Tomasz 1976 WKS Wawel 4270 886324 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
111 Czeladnik OSTOS, Alejandro 1997 E3 - City Race - Nowa Huta
112 Terminator OSTOS, Alejandro 0000 Erasmus+AGH E1 - Indoor Sprint - AGH
113 K14 OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel 3758 2114852 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
114 K10 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
115 K21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
116 Terminator PANOZZO, Alice 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
117 Czeladnik PARFIANOWICZ, Adam 1994 Warszawa brak
118 K21E PARFIANOWICZ, Katarzyna 1992 Warszawa brak E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
119 M55 PARFIANOWICZ, Marcin 1963 Warszawa brak E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
120 M12 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 2114851 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
121 M45 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel 2074452 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
122 M16 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
123 K14 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
124 K40 PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra E3 - City Race - Nowa Huta
125 M45 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 2127778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
126 Terminator PUŁCZYŃSKA , Agnieszka 1971 WKS Wawel 2114855 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
127 K14 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8636993 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
128 Czeladnik PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel 4020 9102675 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
129 M12 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019 4624610 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
130 Terminator RENNESON, Claude 1998 EFREI AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
131 M21E RZEŃCA , Krzysztof 1996 UKS Orientuś Łódź 8640930 E1 - Indoor Sprint - AGH
132 M65+ SAKSMAN, Kai 1950 OK TON 8627824 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
133 Terminator SÁNCHEZ SANZ , Alejandro 0000 Erasmus+ AGH UST None None E1 - Indoor Sprint - AGH
134 Terminator ŞIŞMAN, Gökhan 0000 ERASMUS+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
135 K16 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
136 M45 SKORUPA, Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419852 E3 - City Race - Nowa Huta
137 K14 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
138 K40 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel 3655 1414200 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
139 M45 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
140 Czeladnik SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków E1 - Indoor Sprint - AGH
141 Mistrz STALKA, Adam 1995 AKInO PTTK Kraków E1 - Indoor Sprint - AGH
142 Czeladnik STAWSKI, Jan 2004 SP 36 E1 - Indoor Sprint - AGH
143 Czeladnik SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
144 M40 SZCZEPAŃSKI, Łukasz 1976 Technicolor 1411186 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
145 M14 SZYNALIK, Igor 2004 WKS WAWEL E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
146 K35 TARNAWSKA, Anna 1983 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
147 M16 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 1401477 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
148 M10 TARNOWSKI, Piotr 2013 WKS Wawel 4714611 E3 - City Race - Nowa Huta
149 M12 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 2016946 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
150 M35 TARNOWSKI , Radosław 1979 WKS Wawel 1391132 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
151 Terminator TETIK, Ercan Serhan 1997 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
152 M21E TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 04038 886295 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
153 Terminator TIPHANIE, Drelon 0000 Efrei None None E1 - Indoor Sprint - AGH
154 K18 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel 02935 8650894 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
155 M45 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 03371 1407898 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
156 M20 TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel 02303 886305 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
157 K45 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel 03372 7204933 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
158 Terminator TUNA, Tunay 0000 Insert Erasmus Agh+ Ust None None E1 - Indoor Sprint - AGH
159 M10 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel 4624608 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
160 M10 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel 4624609 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
161 Terminator VAN BURK, Sarah 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
162 M21E WARMUZ, Łukasz 1980 WKS Wawel E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
163 K55 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
164 M55 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
165 M21E WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
166 K12 WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel 4262 2114857 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
167 M40 WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel 1415146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
168 M14 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 8650889 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
169 Terminator YAPIŞIK, Hürkan Ekrem 0000 Insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
170 Terminator YILDIRIM, Furkan 0000 insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
171 Terminator YILDIRIM, Omer 0000 none none none E1 - Indoor Sprint - AGH
172 M10 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 4624604 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
173 M14 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 9119779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
174 M14 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 9119229 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
175 M50 ŻESŁAWSKI , Wojciech 1967 WKS Wawel 3660 9119669 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Czeladnik

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUZEK, Gabi 1976 WKS Wawel 4406199 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 JAMROZIK, Krzysztof 1969 WKS Wawel 4266 7102102 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KIRTAY, Hasan 0000 Insert Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
4 KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel 2114859 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
5 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne do wypożyc E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne 2021372 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne 2021371 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 MORGUN, Filip 2004 SP 155 E1 - Indoor Sprint - AGH
9 OSTOS, Alejandro 1997 E3 - City Race - Nowa Huta
10 PARFIANOWICZ, Adam 1994 Warszawa brak
11 PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel 4020 9102675 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
12 SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków E1 - Indoor Sprint - AGH
13 STAWSKI, Jan 2004 SP 36 E1 - Indoor Sprint - AGH
14 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 4624605 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
2 DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon E3 - City Race - Nowa Huta
3 MIELNIK, Lila 2010 Indywidualny (do wypoży E3 - City Race - Nowa Huta
4 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 9080722 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
2 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 04290 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 NIESSNER, Pola 2007 WKS WAWEL 8635047 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel 4262 2114857 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BŁYSKOSZ, Magdalena 2004 WKS Wawel 4269 8650899 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 8640923 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel 3758 2114852 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
6 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8636993 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 501146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BIEGUN, Katarzyna 2000 WKS Wawel 4264 886329 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel 02935 8650894 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARTANOVA, Lea 2000 Slavia Liberec Orienteering 8662713 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FEDOROVA, Olena 1992 UKS Azymut Dębów 04352 8654927 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 JAŚKIEWICZ, Magdalena 0000 UKS Azymut Pabianice 01783 7204932 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KUREK, Marta 1986 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 MARTANOVA, Elin 2000 Slavia Liberec Orienteering 8659420 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 MIŚKIEWICZ, Martyna 1989 OK! Sport Warszawa 02434 7200382 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 PARFIANOWICZ, Katarzyna 1992 Warszawa brak E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GRABOWSKA, Joanna 1879 WKS Wawel 3716 413356 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 TARNAWSKA, Anna 1983 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel 4120 8650888 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra E3 - City Race - Nowa Huta
5 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel 3655 1414200 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1973 WKS Wawel 00823 886342 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 4272 8650892 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel 03372 7204933 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUGAJ, Teresa 1968 Wks Wawel Bno 2114867 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUBLIK, Maciej 2013 WKS Wawel 4714613 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel 4624606 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MIELNIK, Stanisław 2010 Indywidualny (do wypoży E3 - City Race - Nowa Huta
4 TARNOWSKI, Piotr 2013 WKS Wawel 4714611 E3 - City Race - Nowa Huta
5 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel 4624608 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
6 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel 4624609 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
7 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 4624604 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 2114851 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019 4624610 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 2016946 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BUBLIK, Piotr 2005 WKS Wawel 4018 2114854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 K. S. Kościelec Chrzanów 886343 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 SZYNALIK, Igor 2004 WKS WAWEL E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 8650889 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 9119779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 9119229 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 1401477 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel 02994 8640922 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KRZYSZTYŃSKI, Michał 2000 WKS Wawel 02619 1401474 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 NUSSBAUM, Nadav 2002 Hasharon oc 2071093 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 2067830 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KAI, Weber 1997 E1 - Indoor Sprint - AGH
3 NUSSBAUM, Eitam 1999 Hasaron oc 2071085 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel 02303 886305 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABYCH, Serhiy 1983 UKS Azymut Dębów 02930 1301860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 03883 255590 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel 01508 8070598 E1 - Indoor Sprint - AGH
5 DRĄGOWSKI, Kuba 1990 OK! Sport Warszawa 00684 8628698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 ERDÖNMEZ, Osman Sait 1997 Ataturk Unıversity E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 GAJKOWSKI, Bartosz 1985 WKS Wawel 2283 7205962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 KAPLANOĞLU, Furkan 1997 Erciyes Üniversitesi E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
9 KASPRZYK , Marcin 1984 WKS Wawel 3370 4624607 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
10 KUCA, Kacper 1999 WKS Wawel 02032 8636525 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
11 ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 887216 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
12 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 8662685 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
13 RZEŃCA , Krzysztof 1996 UKS Orientuś Łódź 8640930 E1 - Indoor Sprint - AGH
14 TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 04038 886295 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
15 WARMUZ, Łukasz 1980 WKS Wawel E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
16 WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel 2684 2114868 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 IŻYCKI, Krystian 1980 Ciapaki i Głuptaki E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 NASTUŁA, Mariusz 1979 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 TARNOWSKI , Radosław 1979 WKS Wawel 1391132 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CISZEK, Marcin 2006 WKS Śląsk E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS WAWEL 8281274 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 DARGACZ, Piotr 1977 WKS Wawel 2080320 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel 8650882 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 MIELNIK, Łukasz 1977 Indywidualny (do wypoży E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 OLEJNIK, Tomasz 1976 WKS Wawel 4270 886324 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
9 SZCZEPAŃSKI, Łukasz 1976 Technicolor 1411186 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
10 WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel 1415146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 9102728 03196 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel 01390 887009 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 2067832 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel 2074452 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 2127778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 SKORUPA, Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419852 E3 - City Race - Nowa Huta
7 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 03371 1407898 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 ŁABUZIŃSKI, Sławomir 0000 WKS Wawel Kraków 886321 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MYRLAND, Jørn 1967 Notodden o-lag 9050167 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 ŻESŁAWSKI , Wojciech 1967 WKS Wawel 3660 9119669 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut Pabianice 00682 346001 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 NIESSNER, Piotr 1963 WKS WAWEL 8200663 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 PARFIANOWICZ, Marcin 1963 Warszawa brak E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KRYJOMSKI , Jerzy 1958 K. S. Kościelec Chrzanów 886350 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M65+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HÅKONSEN, Ingar 1943 Notodden o-lag 245860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 LOE, Petter 1964 Notodden o-lag 334102 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 SAKSMAN, Kai 1950 OK TON 8627824 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Mistrz

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne 345998 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne 413362 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
3 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 LENTZ, Monne 1987 E1 - Indoor Sprint - AGH
5 MAJKOWSKI, Jacek 1981 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 STALKA, Adam 1995 AKInO PTTK Kraków E1 - Indoor Sprint - AGH

Terminator

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ARCURI, Paola 1993 Erasmus + AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
2 AYDIN, Fatih 1997 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
3 BALEMBOIS, Lucas 1995 insert erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
4 BOUVIER, Robin 0000 E1 - Indoor Sprint - AGH
5 CABRIA, Eduardo 0000 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
6 COSTE, Louis 1996 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
7 DRELON, Tiphanie 1996 Efrei None None E1 - Indoor Sprint - AGH
8 GATZKA, Lukas 1993 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
9 GAWRON, Katarzyna 1982 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
10 GERONIMI, Xavier 0000 Erasmus+ AGH UST None None E1 - Indoor Sprint - AGH
11 GRIMOLDI, Marta 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
12 IDMOUSSI, Mohammed El Amine 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
13 KISELEV, Sergei 0000 insert Erasmus+AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
14 KOVANCI, Cihan 0000 insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
15 KURYJ, Kamil 2010 WKS Wawel 9101303 E1 - Indoor Sprint - AGH
16 MALO, Puissant 1998 EFREI AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
17 MORALES, Jose 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
18 NAVEIRA, Juan 1998 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
19 NGUYEN, Tu Nam 0000 Erasmus + AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
20 OSTOS, Alejandro 0000 Erasmus+AGH E1 - Indoor Sprint - AGH
21 PANOZZO, Alice 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
22 PUŁCZYŃSKA , Agnieszka 1971 WKS Wawel 2114855 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
23 RENNESON, Claude 1998 EFREI AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
24 SÁNCHEZ SANZ , Alejandro 0000 Erasmus+ AGH UST None None E1 - Indoor Sprint - AGH
25 ŞIŞMAN, Gökhan 0000 ERASMUS+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
26 TETIK, Ercan Serhan 1997 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
27 TIPHANIE, Drelon 0000 Efrei None None E1 - Indoor Sprint - AGH
28 TUNA, Tunay 0000 Insert Erasmus Agh+ Ust None None E1 - Indoor Sprint - AGH
29 VAN BURK, Sarah 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
30 YAPIŞIK, Hürkan Ekrem 0000 Insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
31 YILDIRIM, Furkan 0000 insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
32 YILDIRIM, Omer 0000 none none none E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BOUVIER, Robin 0000 E1 - Indoor Sprint - AGH
2 GAWRON, Katarzyna 1982 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KAI, Weber 1997 E1 - Indoor Sprint - AGH
4 KUREK, Marta 1986 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 LENTZ, Monne 1987 E1 - Indoor Sprint - AGH
6 MAJKOWSKI, Jacek 1981 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 NASTUŁA, Mariusz 1979 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 OSTOS, Alejandro 1997 E3 - City Race - Nowa Huta
9 TARNAWSKA, Anna 1983 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 STALKA, Adam 1995 AKInO PTTK Kraków E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ERDÖNMEZ, Osman Sait 1997 Ataturk Unıversity E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 IŻYCKI, Krystian 1980 Ciapaki i Głuptaki E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MALO, Puissant 1998 EFREI AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
2 RENNESON, Claude 1998 EFREI AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŞIŞMAN, Gökhan 0000 ERASMUS+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRELON, Tiphanie 1996 Efrei None None E1 - Indoor Sprint - AGH
2 TIPHANIE, Drelon 0000 Efrei None None E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ARCURI, Paola 1993 Erasmus + AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
2 NGUYEN, Tu Nam 0000 Erasmus + AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 AYDIN, Fatih 1997 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
2 CABRIA, Eduardo 0000 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
3 COSTE, Louis 1996 Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
4 GATZKA, Lukas 1993 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
5 GERONIMI, Xavier 0000 Erasmus+ AGH UST None None E1 - Indoor Sprint - AGH
6 GRIMOLDI, Marta 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
7 IDMOUSSI, Mohammed El Amine 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
8 MORALES, Jose 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
9 NAVEIRA, Juan 1998 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
10 PANOZZO, Alice 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
11 SÁNCHEZ SANZ , Alejandro 0000 Erasmus+ AGH UST None None E1 - Indoor Sprint - AGH
12 TETIK, Ercan Serhan 1997 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
13 VAN BURK, Sarah 0000 Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 OSTOS, Alejandro 0000 Erasmus+AGH E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KAPLANOĞLU, Furkan 1997 Erciyes Üniversitesi E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 2127778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 NUSSBAUM, Eitam 1999 Hasaron oc 2071085 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 NUSSBAUM, Nadav 2002 Hasharon oc 2071093 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SOWA, Grzegorz 1971 ITMBW Kraków E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MIELNIK, Lila 2010 Indywidualny (do wypoży E3 - City Race - Nowa Huta
2 MIELNIK, Łukasz 1977 Indywidualny (do wypoży E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MIELNIK, Stanisław 2010 Indywidualny (do wypoży E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 TUNA, Tunay 0000 Insert Erasmus Agh+ Ust None None E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KIRTAY, Hasan 0000 Insert Erasmus+ AGH UST E1 - Indoor Sprint - AGH
2 YAPIŞIK, Hürkan Ekrem 0000 Insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KRYJOMSKI , Jerzy 1958 K. S. Kościelec Chrzanów 886350 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 K. S. Kościelec Chrzanów 886343 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 501146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 2067832 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 2067830 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Góra E3 - City Race - Nowa Huta
2 SKORUPA, Maja 2004 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419851 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
3 SKORUPA, Mariusz 1970 LKS Górzanka Nawojowa Góra 1419852 E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 04290 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HÅKONSEN, Ingar 1943 Notodden o-lag 245860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 LOE, Petter 1964 Notodden o-lag 334102 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MYRLAND, Jørn 1967 Notodden o-lag 9050167 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SAKSMAN, Kai 1950 OK TON 8627824 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRĄGOWSKI, Kuba 1990 OK! Sport Warszawa 00684 8628698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 MIŚKIEWICZ, Martyna 1989 OK! Sport Warszawa 02434 7200382 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne do wypożyc E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne 2021372 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne 2021371 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne 345998 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne 413362 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MORGUN, Filip 2004 SP 155 E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 STAWSKI, Jan 2004 SP 36 E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 8662685 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 MARTANOVA, Elin 2000 Slavia Liberec Orienteering 8659420 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MARTANOVA, Lea 2000 Slavia Liberec Orienteering 8662713 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SZCZEPAŃSKI, Łukasz 1976 Technicolor 1411186 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABYCH, Serhiy 1983 UKS Azymut Dębów 02930 1301860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 FEDOROVA, Olena 1992 UKS Azymut Dębów 04352 8654927 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAŚKIEWICZ, Magdalena 0000 UKS Azymut Pabianice 01783 7204932 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut Pabianice 00682 346001 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 887216 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 RZEŃCA , Krzysztof 1996 UKS Orientuś Łódź 8640930 E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS WAWEL 8281274 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 NIESSNER, Piotr 1963 WKS WAWEL 8200663 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 NIESSNER, Pola 2007 WKS WAWEL 8635047 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 SZYNALIK, Igor 2004 WKS WAWEL E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 9102728 03196 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BIEDERMAN, Paweł 1971 WKS Wawel 01390 887009 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 BIEGUN, Katarzyna 2000 WKS Wawel 4264 886329 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel 3646 9080722 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
5 BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel 4624605 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
6 BŁYSKOSZ, Magdalena 2004 WKS Wawel 4269 8650899 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 BUBLIK, Maciej 2013 WKS Wawel 4714613 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 BUBLIK, Piotr 2005 WKS Wawel 4018 2114854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
9 BUZEK, Gabi 1976 WKS Wawel 4406199 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
10 DARGACZ, Piotr 1977 WKS Wawel 2080320 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
11 ETTERLE-BIEDERMAN, Lilianna 1973 WKS Wawel 00823 886342 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
12 GAJKOWSKI, Bartosz 1985 WKS Wawel 2283 7205962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
13 GRABOWSKA, Joanna 1879 WKS Wawel 3716 413356 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
14 GRZEGORCZYK, Borys 2006 WKS Wawel 2114862 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
15 INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel 4624606 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
16 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel 2684 2114868 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
17 JAMROZIK, Krzysztof 1969 WKS Wawel 4266 7102102 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
18 KASPRZYK , Marcin 1984 WKS Wawel 3370 4624607 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
19 KIJAK, Jakub 2000 WKS Wawel 02994 8640922 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
20 KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel 2114859 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
21 KRZYSZTYŃSKI, Michał 2000 WKS Wawel 02619 1401474 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
22 KUCA, Kacper 1999 WKS Wawel 02032 8636525 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
23 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel 4021 8640923 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
24 KURYJ, Kamil 2010 WKS Wawel 9101303 E1 - Indoor Sprint - AGH
25 KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel 8650882 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
26 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 4272 8650892 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
27 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 3832 8636994 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
28 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel 03937 8650881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
29 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel 4120 8650888 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
30 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel 3938 8303011 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
31 OLEJNIK, Tomasz 1976 WKS Wawel 4270 886324 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
32 OWSIANKA, Wiktoria 2005 WKS Wawel 3758 2114852 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
33 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel 4263 2114851 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
34 PISAREK, Piotr 1969 WKS Wawel 2074452 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
35 PUŁCZYŃSKA , Agnieszka 1971 WKS Wawel 2114855 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
36 PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel 3191 8636993 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
37 PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel 4020 9102675 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
38 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel 4019 4624610 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
39 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel 3190 8640921 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
40 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel 3655 1414200 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
41 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel 3192 8172888 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
42 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel 7204931 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
43 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel 3834 1401477 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
44 TARNOWSKI, Piotr 2013 WKS Wawel 4714611 E3 - City Race - Nowa Huta
45 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel 03939 2016946 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
46 TARNOWSKI , Radosław 1979 WKS Wawel 1391132 E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
47 TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 04038 886295 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
48 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel 02935 8650894 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
49 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 03371 1407898 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
50 TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel 02303 886305 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
51 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel 03372 7204933 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
52 URYGA, Adam 2012 WKS Wawel 4624608 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
53 URYGA, Artur 2010 WKS Wawel 4624609 E1 - Indoor Sprint - AGH;E3 - City Race - Nowa Huta
54 WARMUZ, Łukasz 1980 WKS Wawel E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
55 WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel 4262 2114857 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
56 WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel 1415146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
57 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel 2991 8650889 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
58 ZASADZKI, Tymoteusz 2010 WKS Wawel 4624604 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
59 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel 3201 9119779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
60 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel 3200 9119229 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
61 ŻESŁAWSKI , Wojciech 1967 WKS Wawel 3660 9119669 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel 01508 8070598 E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŁABUZIŃSKI, Sławomir 0000 WKS Wawel Kraków 886321 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CISZEK, Marcin 2006 WKS Śląsk E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 03883 255590 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PARFIANOWICZ, Adam 1994 Warszawa brak
2 PARFIANOWICZ, Katarzyna 1992 Warszawa brak E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 PARFIANOWICZ, Marcin 1963 Warszawa brak E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUGAJ, Teresa 1968 Wks Wawel Bno 2114867 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOVANCI, Cihan 0000 insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH
2 YILDIRIM, Furkan 0000 insert Erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KISELEV, Sergei 0000 insert Erasmus+AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALEMBOIS, Lucas 1995 insert erasmus+ AGH UST none none E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 YILDIRIM, Omer 0000 none none none E1 - Indoor Sprint - AGH

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
KCR2018 175 74 101 0 175
Razem 175 74 101 0 175

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Czeladnik 14 9 5 0 14
K10 4 3 1 0 4
K12 5 5 0 0 5
K14 8 8 0 0 8
K16 2 2 0 0 2
K18 2 2 0 0 2
K20 1 1 0 0 1
K21E 7 7 0 0 7
K35 2 2 0 0 2
K40 5 5 0 0 5
K45 4 4 0 0 4
K50 1 1 0 0 1
K55 1 1 0 0 1
K60 0 0 0 0 0
M10 7 3 4 0 7
M12 5 3 2 0 5
M14 7 0 7 0 7
M16 2 1 1 0 2
M18 3 0 3 0 3
M20 4 0 4 0 4
M21E 16 2 14 0 16
M35 5 0 5 0 5
M40 10 3 7 0 10
M45 8 1 7 0 8
M50 4 0 4 0 4
M55 5 0 5 0 5
M60 1 0 1 0 1
M65+ 3 1 2 0 3
Mistrz 7 2 5 0 7
Terminator 32 8 24 0 32
Razem 175 74 101 0 175