Kraków City Race 2018 - Zgłoszenia
2018-10-20 - 2018-10-21

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M21E BABYCH, Serhiy 1983 UKS Azymut Dębów 02930 1301860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 M14 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 M21E BEDARAU, Edvin 1996 8660051
4 M21E BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 M55 BEDARAU, Vadzim 0000 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 M55 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 K45 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 K10 DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon E3 - City Race - Nowa Huta
9 M40 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
10 K21E FEDOROVA, Olena 1992 UKS Azymut Dębów 04352 8654927 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
11 K16 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 501146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
12 K40 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
13 M45 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 2067832 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
14 M20 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 2067830 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
15 M35 IŻYCKI, Krystian 1980 Ciapaki i Głuptaki E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
16 K21E JAŚKIEWICZ, Magdalena 0000 UKS Azymut Pabianice 01783 7204932 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
17 M35 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
18 M55 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut Pabianice 00682 346001 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
19 K40 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
20 Czeladnik KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne do wypożyc E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
21 Czeladnik KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne 2021372 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
22 Czeladnik KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne 2021371 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
23 Mistrz KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne 345998 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
24 Mistrz KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne 413362 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
25 K16 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
26 M12 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
27 M40 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
28 Mistrz KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
29 M40 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
30 M35 NASTUŁA, Mariusz 1979 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
31 K10 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
32 K21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
33 M65+ SAKSMAN, Kai 1950 OK TON 8627824 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
34 M40 SZCZEPAŃSKI, Łukasz 1976 Technicolor 1411186 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
35 K35 TARNAWSKA, Anna 1983 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
36 M21E TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 04038 886295 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
37 K55 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
38 M55 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Czeladnik

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne do wypożyc E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne 2021372 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne 2021371 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon E3 - City Race - Nowa Huta
2 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 501146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FEDOROVA, Olena 1992 UKS Azymut Dębów 04352 8654927 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 JAŚKIEWICZ, Magdalena 0000 UKS Azymut Pabianice 01783 7204932 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 TARNAWSKA, Anna 1983 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 2067830 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABYCH, Serhiy 1983 UKS Azymut Dębów 02930 1301860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BEDARAU, Edvin 1996 8660051
3 BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 04038 886295 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 IŻYCKI, Krystian 1980 Ciapaki i Głuptaki E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 NASTUŁA, Mariusz 1979 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 SZCZEPAŃSKI, Łukasz 1976 Technicolor 1411186 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 2067832 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Vadzim 0000 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut Pabianice 00682 346001 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M65+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SAKSMAN, Kai 1950 OK TON 8627824 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Mistrz

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne 345998 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne 413362 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka
3 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Terminator

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Edvin 1996 8660051
2 NASTUŁA, Mariusz 1979 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 TARNAWSKA, Anna 1983 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 BEDARAU, Vadzim 0000 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG 259962 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 IŻYCKI, Krystian 1980 Ciapaki i Głuptaki E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MAREK, Mirosław 1978 InO.Maniak Nowa Dęba 7205881 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DAWIEC, Teodor 2007 Iron Dragon Triathlon E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 501146 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 2067832 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 2067830 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SAKSMAN, Kai 1950 OK TON 8627824 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 PATRIA Młynne do wypożyc E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KOZŁOWSKA, Maria 2001 PATRIA Młynne 2021372 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KOZŁOWSKA, Olga 2001 PATRIA Młynne 2021371 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 PATRIA Młynne 345998 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 PATRIA Młynne 413362 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SZCZEPAŃSKI, Łukasz 1976 Technicolor 1411186 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABYCH, Serhiy 1983 UKS Azymut Dębów 02930 1301860 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 FEDOROVA, Olena 1992 UKS Azymut Dębów 04352 8654927 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAŚKIEWICZ, Magdalena 0000 UKS Azymut Pabianice 01783 7204932 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
2 KŁOS, Józef 1963 UKS Azymut Pabianice 00682 346001 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
3 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
4 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
5 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
6 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
7 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta
8 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 04038 886295 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1 - Indoor Sprint - AGH;E2 - Night Sprint - Wieliczka;E3 - City Race - Nowa Huta

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
KCR2018 38 20 18 0 38
Razem 38 20 18 0 38

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Czeladnik 3 3 0 0 3
K10 2 1 1 0 2
K12 0 0 0 0 0
K14 0 0 0 0 0
K16 2 2 0 0 2
K18 0 0 0 0 0
K20 0 0 0 0 0
K21E 3 3 0 0 3
K35 1 1 0 0 1
K40 2 2 0 0 2
K45 1 1 0 0 1
K50 0 0 0 0 0
K55 1 1 0 0 1
K60 0 0 0 0 0
M10 0 0 0 0 0
M12 1 1 0 0 1
M14 1 0 1 0 1
M16 0 0 0 0 0
M18 0 0 0 0 0
M20 1 0 1 0 1
M21E 4 1 3 0 4
M35 3 0 3 0 3
M40 4 2 2 0 4
M45 1 0 1 0 1
M50 0 0 0 0 0
M55 4 0 4 0 4
M60 0 0 0 0 0
M65+ 1 1 0 0 1
Mistrz 3 1 2 0 3
Terminator 0 0 0 0 0
Razem 38 20 18 0 38