Mistrzostwa Miasta i Gminy Świdnica - Zgłoszenia
2018-09-22 - 2018-09-23

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie BARSKA, Pola 0000 MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie BERNAŚ, Tomek 1987 WKS Śląsk Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie BIERNAT , Michał 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie DUDA, Jakub 1986 1986 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
6 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
7 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
8 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
9 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
10 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie GŁADECKI, Dawid 2000 UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
11 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej GORDZIEJEWSKA, Monika 1977 GORTOK 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
12 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie GÓROWSKI, Sławomir 1977 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
13 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej GRODECKI, Sebastian 1978 KB Zdyszaaani Chocianów 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
14 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej GRODECKI, Sebastian 1978 KB Zdyszaaani Chocianów 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
15 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie GRZEGORCZYK , Mateusz 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
16 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie GRZYB, Łukasz 1980 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
17 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych JABŁOŃSKA, Amelia 2008 MOS WROCŁAW 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
18 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie JABŁOŃSKA, Anna 1979 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
19 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej JABŁOŃSKA, Paulina 2012 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
20 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie JABŁOŃSKI, Tomasz 1977 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
21 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
22 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej KAŚKIEWICZ, Tomasz 1980 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
23 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie KLEMENTYNA, Derlacz 0000 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
24 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie KOCIUBA, Marek 1980 AWL 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
25 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej KOMARZYŃSKA, Elżbieta 1984 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
26 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie KOMARZYŃSKA, Elżbieta 1984 indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
27 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie KONDYS , Jakub 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
28 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
29 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych KOWALSKI, Antoni 2008 Nadolice Wielkie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
30 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
31 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie KRUK, Wacław 1967 KB Sobótka 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
32 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej KRZACZKOWSKI, Łukasz 1980 Dziki Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
33 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
34 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie KURZYP, Anna 1968 indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
35 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie KURZYP, Michał 0000 MKS MOS Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
36 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie LESISZ, Kamil 1984 UNTS WARSZAWA 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
37 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie LIGIENZA, Krzysztof 1972 Orientop Wrocław
38 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie LIGIENZA, Krzysztof 1972 Orientop Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
39 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie ŁAWRYNOWICZ, Piotr 1967 Błędni Rycerze 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
40 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie ŁĄCKA, Julia 2007 UKS OSiR Góra Kalwaria 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
41 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
42 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej MAŁEK, Mirosław 1967 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
43 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych MAŁODOBRY, Kacper 2006 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
44 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie MAZAN , Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
45 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie MAZUREK, Jerzy 1948 - 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
46 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie MIAŚKIEWICZ, Krzysztof 1976 Orientop Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
47 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie MOSZKOWICZ, Anna 2005 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
48 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie MOSZKOWICZ, Julia 2008 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
49 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie NER, Monika 1983 HKS Mochy 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
50 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych ONOSZKO, Wojciech 1947 Podzamcze-zamek ksiaz 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
51 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie PADULA, Roman 1967 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
52 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie PETERSBURSKI, Krystian 2001 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
53 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie PŁYTNIK , Stanisław 1966 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
54 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie PRUKOP, Wojciech 1967 indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
55 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie PUCHACZ, Robert Puchacz 1976 Indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
56 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie PYRA, Bartłomiej 1979 WKS Śląsk 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
57 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie ROMANOWICZ, Emilia 1990 KU AZS WAT Warszawa 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
58 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie SŁAWIŃSKI, Marcin 1971
59 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie SŁOŃSKA, Antonina 2007 WKS Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
60 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej STANIEC, Jagoda 2008 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
61 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
62 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
63 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
64 Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej SZYDŁOWSKI, Dariusz 1978 Drago Team 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
65 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie WIKTOR, Kociuba 2008 Mks Mos Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
66 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
67 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie WÓJCIK, Paweł 2005 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
68 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
69 Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie WYSOCKI, Romuald 1968 CSWIiCh Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
70 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych ZIELCZYŃSKI, Miecztsław 1930 Atomy 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
71 Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych ZIMOCH, Ida 2010 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
72 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie ZIMOCH, Nina 2006 MKS MOS 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
73 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie ZIMOCH, Nina 2006 MKS MOS 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
74 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
75 Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

Łatwa - trasa krótka, punkty rozmieszczone głównie wzdłuż elementów liniowych

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 JABŁOŃSKA, Amelia 2008 MOS WROCŁAW 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 KOWALSKI, Antoni 2008 Nadolice Wielkie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 MAŁODOBRY, Kacper 2006 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
4 ONOSZKO, Wojciech 1947 Podzamcze-zamek ksiaz 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
6 ZIELCZYŃSKI, Miecztsław 1930 Atomy 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
7 ZIMOCH, Ida 2010 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

Rodzinna - trasa drużynowa (max. 5 osób), parametry trasy zbliżone do trasy Średniej

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 GORDZIEJEWSKA, Monika 1977 GORTOK 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 GRODECKI, Sebastian 1978 KB Zdyszaaani Chocianów 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
3 GRODECKI, Sebastian 1978 KB Zdyszaaani Chocianów 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 JABŁOŃSKA, Paulina 2012 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 KAŚKIEWICZ, Tomasz 1980 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
6 KOMARZYŃSKA, Elżbieta 1984 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
7 KRZACZKOWSKI, Łukasz 1980 Dziki Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
8 MAŁEK, Mirosław 1967 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
9 STANIEC, Jagoda 2008 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
10 SZYDŁOWSKI, Dariusz 1978 Drago Team 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

Średnia - trasa niewiele dłuższa niż trasa Łatwa, nieco trudniejsza technicznie

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 BARSKA, Pola 0000 MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 GRZYB, Łukasz 1980 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
6 KLEMENTYNA, Derlacz 0000 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
7 KOMARZYŃSKA, Elżbieta 1984 indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
8 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
9 KURZYP, Michał 0000 MKS MOS Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
10 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS OSiR Góra Kalwaria 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
11 MAZUREK, Jerzy 1948 - 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
12 MOSZKOWICZ, Anna 2005 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
13 MOSZKOWICZ, Julia 2008 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
14 NER, Monika 1983 HKS Mochy 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
15 PUCHACZ, Robert Puchacz 1976 Indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
16 SŁOŃSKA, Antonina 2007 WKS Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
17 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
18 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
19 WIKTOR, Kociuba 2008 Mks Mos Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
20 ZIMOCH, Nina 2006 MKS MOS 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
21 ZIMOCH, Nina 2006 MKS MOS 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
22 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
23 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

Trudna - trasa długa, ale bez przesady, punkty trudne technicznie

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 BERNAŚ, Tomek 1987 WKS Śląsk Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 BIERNAT , Michał 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 DUDA, Jakub 1986 1986 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
6 GŁADECKI, Dawid 2000 UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
7 GÓROWSKI, Sławomir 1977 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
8 GRZEGORCZYK , Mateusz 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
9 JABŁOŃSKA, Anna 1979 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
10 JABŁOŃSKI, Tomasz 1977 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
11 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
12 KOCIUBA, Marek 1980 AWL 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
13 KONDYS , Jakub 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
14 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
15 KRUK, Wacław 1967 KB Sobótka 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
16 KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
17 KURZYP, Anna 1968 indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
18 LESISZ, Kamil 1984 UNTS WARSZAWA 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
19 LIGIENZA, Krzysztof 1972 Orientop Wrocław
20 LIGIENZA, Krzysztof 1972 Orientop Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
21 ŁAWRYNOWICZ, Piotr 1967 Błędni Rycerze 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
22 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
23 MAZAN , Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
24 MIAŚKIEWICZ, Krzysztof 1976 Orientop Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
25 PADULA, Roman 1967 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
26 PETERSBURSKI, Krystian 2001 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
27 PŁYTNIK , Stanisław 1966 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
28 PRUKOP, Wojciech 1967 indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
29 PYRA, Bartłomiej 1979 WKS Śląsk 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
30 ROMANOWICZ, Emilia 1990 KU AZS WAT Warszawa 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
31 SŁAWIŃSKI, Marcin 1971
32 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
33 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
34 WÓJCIK, Paweł 2005 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
35 WYSOCKI, Romuald 1968 CSWIiCh Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 GÓROWSKI, Sławomir 1977 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 GRZYB, Łukasz 1980 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 KAŚKIEWICZ, Tomasz 1980 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 KLEMENTYNA, Derlacz 0000 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
5 KOMARZYŃSKA, Elżbieta 1984 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
6 MAŁEK, Mirosław 1967 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
7 MAŁODOBRY, Kacper 2006 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
8 PADULA, Roman 1967 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
9 SŁAWIŃSKI, Marcin 1971
10 ZIMOCH, Ida 2010 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 MAZUREK, Jerzy 1948 - 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 KOCIUBA, Marek 1980 AWL 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 ZIELCZYŃSKI, Miecztsław 1930 Atomy 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 ŁAWRYNOWICZ, Piotr 1967 Błędni Rycerze 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 WYSOCKI, Romuald 1968 CSWIiCh Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 SZYDŁOWSKI, Dariusz 1978 Drago Team 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 KRZACZKOWSKI, Łukasz 1980 Dziki Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 GORDZIEJEWSKA, Monika 1977 GORTOK 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 NER, Monika 1983 HKS Mochy 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 JABŁOŃSKA, Anna 1979 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 JABŁOŃSKA, Paulina 2012 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 JABŁOŃSKI, Tomasz 1977 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 PUCHACZ, Robert Puchacz 1976 Indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 STANIEC, Jagoda 2008 Indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 KRUK, Wacław 1967 KB Sobótka 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 GRODECKI, Sebastian 1978 KB Zdyszaaani Chocianów 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
2 GRODECKI, Sebastian 1978 KB Zdyszaaani Chocianów 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 BIERNAT , Michał 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 GRZEGORCZYK , Mateusz 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
3 KONDYS , Jakub 2002 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
4 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 KULA, Mateusz 2003 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
6 PETERSBURSKI, Krystian 2001 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
7 PŁYTNIK , Stanisław 1966 KOS BnO Szczecin 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 ROMANOWICZ, Emilia 1990 KU AZS WAT Warszawa 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 ZIMOCH, Nina 2006 MKS MOS 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 ZIMOCH, Nina 2006 MKS MOS 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 KURZYP, Michał 0000 MKS MOS Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
4 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
5 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
6 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
7 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 JABŁOŃSKA, Amelia 2008 MOS WROCŁAW 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 BARSKA, Pola 0000 MOS Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 WIKTOR, Kociuba 2008 Mks Mos Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 KOWALSKI, Antoni 2008 Nadolice Wielkie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 LIGIENZA, Krzysztof 1972 Orientop Wrocław
2 LIGIENZA, Krzysztof 1972 Orientop Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 MIAŚKIEWICZ, Krzysztof 1976 Orientop Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 ONOSZKO, Wojciech 1947 Podzamcze-zamek ksiaz 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS OSiR Góra Kalwaria 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
2 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS OSiR Góra Kalwaria 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 GŁADECKI, Dawid 2000 UKS,,OSiR" Góra Kalwaria 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 LESISZ, Kamil 1984 UNTS WARSZAWA 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 SŁOŃSKA, Antonina 2007 WKS Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 PYRA, Bartłomiej 1979 WKS Śląsk 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 BERNAŚ, Tomek 1987 WKS Śląsk Wrocław 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 MAZAN , Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 MOSZKOWICZ, Anna 2005 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
2 MOSZKOWICZ, Julia 2008 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 WÓJCIK, Paweł 2005 Wojskowy Klub Sportowy Wawel 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 KOMARZYŃSKA, Elżbieta 1984 indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica
2 KURZYP, Anna 1968 indywidualnie 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica
3 PRUKOP, Wojciech 1967 indywidualnie 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Chce wystartować w
1 DUDA, Jakub 1986 1986 22.09 - Mistrzostwa Miasta Świdnica; 23.09 - Mistrzostwa Gminy Świdnica