GPPolonia - Puchar Burmistrza Piechowic w biegach na orientację - Zgłoszenia
2018-08-11

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 M Masters (M35-49) BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy 8009221
2 M Masters (M35-49) BEDNAŘÍK, Aleš 1973 S 2049578
3 M Super Masters (M50+) BEDNAŘÍK, Libor 1952 Slavia Liberec Orienteering 8296
4 M Youth (M14-M18) BEDNAŘÍK, Vilém 2005 Slavia Liberec Orienteering 9201561
5 W Masters (W35-49) BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela 1977 Slavia Liberec Orienteering 2049576
6 W Youth (W14-W18) BEDNAŘÍKOVÁ, Emma 2003 SK Žabovřesky Brno 9201326
7 W Super Masters (W50+) BEDNAŘÍKOVÁ, Olga Marie 1951 Slavia Liberec Orienteering 8309
8 M Elite (M21) BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 255590
9 W Elite (W21) BIAŁA, Weronika 1986 8636521
10 W Youth (W14-W18) CEGIEŁKA, Milena 2006 UKS GOK Galewice 2086643
11 W Youth (W14-W18) CHMIELARZ, Sandra 2018 UKS Arkady Raszków 2016194
12 M Youth (M14-M18) CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 887249
13 M Elite (M21) DAN, Pavlovec 2000 OK JISKRA NOVÝ BOR 8655456
14 W Youth (W14-W18) DOBROŚ, Aleksandra 2018 UKS Arkady Raszków 553480
15 W Youth (W14-W18) DOLIŃSKA, Julia 2004 BKS Wataha Warszawa 1986001
16 W Youth (W14-W18) DOLIŃSKA, Zuzanna 2003 BKS Wataha Warszawa 7060403
17 M Masters (M35-49) DOLIŃSKI, Grzegorz 1972 BKS Wataha Warszawa 1972059
18 W Youth (W14-W18) DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS Grom Sokolniki 2048188
19 M Elite (M21) DZIOBA, Mateusz 1995 MKS Paulinum 9101295
20 W Youth (W14-W18) DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 1412009
21 M Super Masters (M50+) FANTA, Miroslav 1958 51147
22 M Masters (M35-49) FRANK, Mieske 1967 Kaulsdorfer SV
23 M Super Masters (M50+) GALLA, Andrzej 1959 HKS Azymut Mochy 2127760
24 W Youth (W14-W18) GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 7200166
25 W Youth (W14-W18) GIELEC , Zuzanna 2002 Orientuś Łódź 8640927
26 W Super Masters (W50+) GLIŃSKI, Henryk 1950 D92023 305974
27 M Masters (M35-49) GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 8648666
28 M Youth (M14-M18) GÓRNIACZYK, Michał 2005 HKS Azymut Mochy 2127769
29 M Masters (M35-49) GÓROWSKI, Sławomir 1977
30 M Super Masters (M50+) HAVLIK, Jaroslav 1936 SC Jičín 8338383
31 M Youth (M14-M18) HEJNA, Hynek 2003 LLI 7055011
32 M Masters (M35-49) HEJNA, Stanislav 1969 Lokomotiva Liberec 682678
33 W Masters (W35-49) HEJNOVÁ, Simona 1976 Lokomotiva Liberec 7210309
34 M Elite (M21) HIRŠ, Otakar 2018 SK Žabovřesky Brno 8656722
35 M Elite (M21) HOŠEK, Radim 1987 KOB Dobruška 9998737
36 M Youth (M14-M18) JAKOBSON, August 2006 OK Kobras 8636588
37 M Masters (M35-49) JAKOBSON, Erko 1979 OK Kobras 8636594
38 M Youth (M14-M18) JAKUBCZAK, Szymon 2007 BUKOS 2115151
39 W Youth (W14-W18) JANIK, Patrycja 2004 UKS GOK Galewice 2048154
40 M Elite (M21) JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247
41 M Elite (M21) JASKUŁA, Kornel 1984 Team 360 Stopni 1409326
42 W Elite (W21) KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 1412008
43 M Youth (M14-M18) KAŻMIERCZAK, Jakub 2008 BUKOS 2115152
44 M Super Masters (M50+) KLASA, Tomasz 1966 KS Hades 1966423
45 M Super Masters (M50+) KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz
46 M Elite (M21) KLUSÁČEK, Jan 1993 SK Žabovřesky Brno 899179
47 M Masters (M35-49) KOCIUBA, Marek 1980 MKS MOS WROCŁAW
48 W Masters (W35-49) KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 7204651
49 M Masters (M35-49) KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk
50 W Youth (W14-W18) KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 8640908
51 M Youth (M14-M18) KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 7202778
52 M Masters (M35-49) KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 7202779
53 M Super Masters (M50+) KROCHMAL, Andrzej 1956 KS Spójnia Warszawa 9040156
54 M Masters (M35-49) KRÓL, Adam 2018 UKS Arkady Raszków 2016208
55 M Youth (M14-M18) KRÓL, Jan 2007 UKS Arkady Raszków 2016202
56 M Elite (M21) KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSIR Góra Kalwaria 338297
57 W Youth (W14-W18) KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy 412416
58 W Elite (W21) KUBÍNOVÁ, Romana 1994 TJ Slovan Karlovy Vary 7260021
59 W Super Masters (W50+) KURZYP, Anna 2018 indywidualnie 2067723
60 W Masters (W35-49) LAMPARSKA, Iwona 1973 RCI Kraków 8650892
61 W Youth (W14-W18) LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994
62 M Masters (M35-49) LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientus
63 M Youth (M14-M18) LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientus 895254
64 M Youth (M14-M18) LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 7200171
65 M Super Masters (M50+) ŁAPANOWSKI, Jacenty 2018 KU AZS WAT Warszawa 7089011
66 M Youth (M14-M18) ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 1419880
67 W Masters (W35-49) ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 1419877
68 W Elite (W21) MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS OSIR Góra Kalwaria 886315
69 M Youth (M14-M18) MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 2048145
70 W Youth (W14-W18) MARCINIAK, Weronika 2002 BUKOS 7200188
71 M Elite (M21) MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888
72 W Masters (W35-49) MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502
73 W Elite (W21) MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 8659420
74 W Elite (W21) MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610
75 W Elite (W21) MASOPUSTOVÁ, Elise 1986 SK Praga 49844
76 W Youth (W14-W18) MEJZA, Lidia 2002 BUKOS 2061715
77 W Super Masters (W50+) MISIACZEK, Ewa 1968 KB Galeria Warszawa 730740
78 M Youth (M14-M18) MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 7070923
79 M Super Masters (M50+) MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 7150264
80 M Elite (M21) MORAVEC, Jan 0000 OOB TJ Turnov 53759
81 W Masters (W35-49) MURAWSKA, Ewa 1972 HKS Azymut Mochy 2127752
82 W Elite (W21) MURAWSKA, Marta 1998 HKS Azymut Mochy 7200180
83 M Masters (M35-49) MURAWSKI, Piotr 1973 HKS Azymut Mochy 7200182
84 W Youth (W14-W18) MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy 2127770
85 M Super Masters (M50+) NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel 8200663
86 W Youth (W14-W18) NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 8635047
87 W Masters (W35-49) NOWAK, Barbara 1970 HKS Azymut Mochy 997889
88 M Youth (M14-M18) NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 8646295
89 M Masters (M35-49) NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 887247
90 M Youth (M14-M18) OCZKOWSKI, Kacper 2004 UKS Arkady Raszków 2037839
91 W Masters (W35-49) PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 553466
92 M Masters (M35-49) PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 886310
93 M Masters (M35-49) PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark Iwiny 1396727
94 M Youth (M14-M18) PACHNIK, Stanisław 2003 MKS {Paulinum Jelenia Góra 1396724
95 W Masters (W35-49) PATEREK, Honorata 1974 HKS Azymut Mochy 1424636
96 M Youth (M14-M18) PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy 2121110
97 W Elite (W21) PAVLOVCOVÁ PETRA, Petra 1993 OOB TJ Turnov 995878
98 M Elite (M21) PAVLOVEC, Jan 1995 OK JISKRA NOVÝ BOR 9200728
99 M Super Masters (M50+) PETR, Josef 1963 Slavia Liberec Orienteering 08287
100 M Masters (M35-49) PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy 423086
101 W Elite (W21) POPRAWSKA, Joanna 1988 BUKOS 7200186
102 W Youth (W14-W18) PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 1419878
103 W Elite (W21) PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 7900030
104 M Elite (M21) PŘIKRYL, Petr 1967 SK Žabovřesky Brno 7030567
105 M Masters (M35-49) PUCHACZ, Robert 1976 Indywidualnie
106 M Youth (M14-M18) RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 7200163
107 W Youth (W14-W18) SANNA, Karin 2002 Oddíl OB Kotlářka 7200326
108 M Super Masters (M50+) SANNA, Roberto 1967 Oddíl OB Kotlářka 9180967
109 M Youth (M14-M18) SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 887216
110 M Elite (M21) ŠKODA, Jakub 1988 Slavia Liberec orienteering 1302790
111 M Super Masters (M50+) SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 1401456
112 W Masters (W35-49) SMEKTAŁA, Justyna 1981 BUKOS 1397524
113 M Youth (M14-M18) SMEKTAŁA, Patryk 2003 BUKOS 7200057
114 W Masters (W35-49) SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 412206
115 M Masters (M35-49) SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 418326
116 W Youth (W14-W18) STEFAŃSKA, Agnieszka 2018 UKS Arkady Raszków 2037829
117 M Youth (M14-M18) STEFAŃSKI, Marek 2008 UKS Arkady Raszków 2016197
118 M Youth (M14-M18) SZCZĘSNY, Michał 2005 UKS Arkady Raszków 2037841
119 M Elite (M21) SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1 Brygada Logistyczna
120 M Youth (M14-M18) SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 1407621
121 M Youth (M14-M18) SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 2043890
122 W Elite (W21) ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Team 360º 7121278
123 W Elite (W21) TEREZA, Hošková 1989 KOB Dobruška 9998971
124 M Masters (M35-49) TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 8160579
125 M Elite (M21) TOMEŠ, Jaroslav 1981 Oddíl OB Kotlářka 2080999
126 M Masters (M35-49) TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 1407798
127 W Masters (W35-49) TRYKOZKO, Urszula 1969 Stowarzyszenie Team 360° 900424
128 W Elite (W21) TUŽILOVÁ, Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno 8660440
129 M Super Masters (M50+) URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 670819
130 M Super Masters (M50+) URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 670819
131 M Masters (M35-49) VELJAČIK, Pavel 1962 OK Sparta Praha 2800319
132 M Masters (M35-49) WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut Mochy 8270678
133 M Youth (M14-M18) WDOWCZYK, Paweł 2006 UKS Arkady Raszków 553472
134 M Elite (M21) WESOŁOWSKI , Sebastian 1989 1 Brygada Logistyczna
135 W Youth (W14-W18) WIŚNIEWSKA, Hana 2005 UKS Orientuś Łódź 887234
136 M Youth (M14-M18) WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 7662202
137 W Youth (W14-W18) WOCH, Natalia 2004 UKS Orientuś Łódź 887251
138 M Youth (M14-M18) WOLSKI, Igor 2006 UKS Azymut Pabianice 505002
139 W Super Masters (W50+) WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 KS OK!Sport 8638442
140 M Super Masters (M50+) WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 KS OK!Sport 8636527
141 M Elite (M21) ZHÁŇAL, Jan 1987 SK Žabovřesky Brno 8660422
142 W Elite (W21) ZHÁŇALOVÁ, Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno 8644886
143 W Youth (W14-W18) ZIĘTEK, Aleksandra 2003 UKS Arkady Raszków 2016210

M Elite (M21)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 255590
2 DAN, Pavlovec 2000 OK JISKRA NOVÝ BOR 8655456
3 DZIOBA, Mateusz 1995 MKS Paulinum 9101295
4 HIRŠ, Otakar 2018 SK Žabovřesky Brno 8656722
5 HOŠEK, Radim 1987 KOB Dobruška 9998737
6 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247
7 JASKUŁA, Kornel 1984 Team 360 Stopni 1409326
8 KLUSÁČEK, Jan 1993 SK Žabovřesky Brno 899179
9 KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSIR Góra Kalwaria 338297
10 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888
11 MORAVEC, Jan 0000 OOB TJ Turnov 53759
12 PAVLOVEC, Jan 1995 OK JISKRA NOVÝ BOR 9200728
13 PŘIKRYL, Petr 1967 SK Žabovřesky Brno 7030567
14 ŠKODA, Jakub 1988 Slavia Liberec orienteering 1302790
15 SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1 Brygada Logistyczna
16 TOMEŠ, Jaroslav 1981 Oddíl OB Kotlářka 2080999
17 WESOŁOWSKI , Sebastian 1989 1 Brygada Logistyczna
18 ZHÁŇAL, Jan 1987 SK Žabovřesky Brno 8660422

M Masters (M35-49)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy 8009221
2 BEDNAŘÍK, Aleš 1973 S 2049578
3 DOLIŃSKI, Grzegorz 1972 BKS Wataha Warszawa 1972059
4 FRANK, Mieske 1967 Kaulsdorfer SV
5 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 8648666
6 GÓROWSKI, Sławomir 1977
7 HEJNA, Stanislav 1969 Lokomotiva Liberec 682678
8 JAKOBSON, Erko 1979 OK Kobras 8636594
9 KOCIUBA, Marek 1980 MKS MOS WROCŁAW
10 KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk
11 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 7202779
12 KRÓL, Adam 2018 UKS Arkady Raszków 2016208
13 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientus
14 MURAWSKI, Piotr 1973 HKS Azymut Mochy 7200182
15 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 887247
16 PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 886310
17 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark Iwiny 1396727
18 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy 423086
19 PUCHACZ, Robert 1976 Indywidualnie
20 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 418326
21 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 8160579
22 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 1407798
23 VELJAČIK, Pavel 1962 OK Sparta Praha 2800319
24 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut Mochy 8270678

M Super Masters (M50+)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍK, Libor 1952 Slavia Liberec Orienteering 8296
2 FANTA, Miroslav 1958 51147
3 GALLA, Andrzej 1959 HKS Azymut Mochy 2127760
4 HAVLIK, Jaroslav 1936 SC Jičín 8338383
5 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades 1966423
6 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz
7 KROCHMAL, Andrzej 1956 KS Spójnia Warszawa 9040156
8 ŁAPANOWSKI, Jacenty 2018 KU AZS WAT Warszawa 7089011
9 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 7150264
10 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel 8200663
11 PETR, Josef 1963 Slavia Liberec Orienteering 08287
12 SANNA, Roberto 1967 Oddíl OB Kotlářka 9180967
13 SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 1401456
14 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 670819
15 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 670819
16 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 KS OK!Sport 8636527

M Youth (M14-M18)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍK, Vilém 2005 Slavia Liberec Orienteering 9201561
2 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 887249
3 GÓRNIACZYK, Michał 2005 HKS Azymut Mochy 2127769
4 HEJNA, Hynek 2003 LLI 7055011
5 JAKOBSON, August 2006 OK Kobras 8636588
6 JAKUBCZAK, Szymon 2007 BUKOS 2115151
7 KAŻMIERCZAK, Jakub 2008 BUKOS 2115152
8 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 7202778
9 KRÓL, Jan 2007 UKS Arkady Raszków 2016202
10 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientus 895254
11 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 7200171
12 ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 1419880
13 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 2048145
14 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 7070923
15 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 8646295
16 OCZKOWSKI, Kacper 2004 UKS Arkady Raszków 2037839
17 PACHNIK, Stanisław 2003 MKS {Paulinum Jelenia Góra 1396724
18 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy 2121110
19 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 7200163
20 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 887216
21 SMEKTAŁA, Patryk 2003 BUKOS 7200057
22 STEFAŃSKI, Marek 2008 UKS Arkady Raszków 2016197
23 SZCZĘSNY, Michał 2005 UKS Arkady Raszków 2037841
24 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 1407621
25 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 2043890
26 WDOWCZYK, Paweł 2006 UKS Arkady Raszków 553472
27 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 7662202
28 WOLSKI, Igor 2006 UKS Azymut Pabianice 505002

W Elite (W21)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BIAŁA, Weronika 1986 8636521
2 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 1412008
3 KUBÍNOVÁ, Romana 1994 TJ Slovan Karlovy Vary 7260021
4 MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS OSIR Góra Kalwaria 886315
5 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 8659420
6 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610
7 MASOPUSTOVÁ, Elise 1986 SK Praga 49844
8 MURAWSKA, Marta 1998 HKS Azymut Mochy 7200180
9 PAVLOVCOVÁ PETRA, Petra 1993 OOB TJ Turnov 995878
10 POPRAWSKA, Joanna 1988 BUKOS 7200186
11 PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 7900030
12 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Team 360º 7121278
13 TEREZA, Hošková 1989 KOB Dobruška 9998971
14 TUŽILOVÁ, Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno 8660440
15 ZHÁŇALOVÁ, Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno 8644886

W Masters (W35-49)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela 1977 Slavia Liberec Orienteering 2049576
2 HEJNOVÁ, Simona 1976 Lokomotiva Liberec 7210309
3 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 7204651
4 LAMPARSKA, Iwona 1973 RCI Kraków 8650892
5 ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 1419877
6 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502
7 MURAWSKA, Ewa 1972 HKS Azymut Mochy 2127752
8 NOWAK, Barbara 1970 HKS Azymut Mochy 997889
9 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 553466
10 PATEREK, Honorata 1974 HKS Azymut Mochy 1424636
11 SMEKTAŁA, Justyna 1981 BUKOS 1397524
12 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 412206
13 TRYKOZKO, Urszula 1969 Stowarzyszenie Team 360° 900424

W Super Masters (W50+)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Olga Marie 1951 Slavia Liberec Orienteering 8309
2 GLIŃSKI, Henryk 1950 D92023 305974
3 KURZYP, Anna 2018 indywidualnie 2067723
4 MISIACZEK, Ewa 1968 KB Galeria Warszawa 730740
5 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 KS OK!Sport 8638442

W Youth (W14-W18)

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Emma 2003 SK Žabovřesky Brno 9201326
2 CEGIEŁKA, Milena 2006 UKS GOK Galewice 2086643
3 CHMIELARZ, Sandra 2018 UKS Arkady Raszków 2016194
4 DOBROŚ, Aleksandra 2018 UKS Arkady Raszków 553480
5 DOLIŃSKA, Julia 2004 BKS Wataha Warszawa 1986001
6 DOLIŃSKA, Zuzanna 2003 BKS Wataha Warszawa 7060403
7 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS Grom Sokolniki 2048188
8 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 1412009
9 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 7200166
10 GIELEC , Zuzanna 2002 Orientuś Łódź 8640927
11 JANIK, Patrycja 2004 UKS GOK Galewice 2048154
12 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 8640908
13 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy 412416
14 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994
15 MARCINIAK, Weronika 2002 BUKOS 7200188
16 MEJZA, Lidia 2002 BUKOS 2061715
17 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy 2127770
18 NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 8635047
19 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 1419878
20 SANNA, Karin 2002 Oddíl OB Kotlářka 7200326
21 STEFAŃSKA, Agnieszka 2018 UKS Arkady Raszków 2037829
22 WIŚNIEWSKA, Hana 2005 UKS Orientuś Łódź 887234
23 WOCH, Natalia 2004 UKS Orientuś Łódź 887251
24 ZIĘTEK, Aleksandra 2003 UKS Arkady Raszków 2016210

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BIAŁA, Weronika 1986 8636521
2 FANTA, Miroslav 1958 51147
3 GÓROWSKI, Sławomir 1977

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1 Brygada Logistyczna

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 WESOŁOWSKI , Sebastian 1989 1 Brygada Logistyczna

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy 8009221

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 8648666

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 DOLIŃSKA, Julia 2004 BKS Wataha Warszawa 1986001
2 DOLIŃSKA, Zuzanna 2003 BKS Wataha Warszawa 7060403
3 DOLIŃSKI, Grzegorz 1972 BKS Wataha Warszawa 1972059

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 JAKUBCZAK, Szymon 2007 BUKOS 2115151
2 KAŻMIERCZAK, Jakub 2008 BUKOS 2115152
3 MARCINIAK, Weronika 2002 BUKOS 7200188
4 MEJZA, Lidia 2002 BUKOS 2061715
5 POPRAWSKA, Joanna 1988 BUKOS 7200186
6 SMEKTAŁA, Justyna 1981 BUKOS 1397524
7 SMEKTAŁA, Patryk 2003 BUKOS 7200057

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 GLIŃSKI, Henryk 1950 D92023 305974

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 GALLA, Andrzej 1959 HKS Azymut Mochy 2127760
2 GÓRNIACZYK, Michał 2005 HKS Azymut Mochy 2127769
3 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy 412416
4 MURAWSKA, Ewa 1972 HKS Azymut Mochy 2127752
5 MURAWSKA, Marta 1998 HKS Azymut Mochy 7200180
6 MURAWSKI, Piotr 1973 HKS Azymut Mochy 7200182
7 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy 2127770
8 NOWAK, Barbara 1970 HKS Azymut Mochy 997889
9 PATEREK, Honorata 1974 HKS Azymut Mochy 1424636
10 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy 2121110
11 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy 423086
12 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut Mochy 8270678

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 PUCHACZ, Robert 1976 Indywidualnie

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MISIACZEK, Ewa 1968 KB Galeria Warszawa 730740

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 HOŠEK, Radim 1987 KOB Dobruška 9998737
2 TEREZA, Hošková 1989 KOB Dobruška 9998971

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 412206
2 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 418326

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades 1966423

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 KS OK!Sport 8638442
2 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 KS OK!Sport 8636527

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KROCHMAL, Andrzej 1956 KS Spójnia Warszawa 9040156

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ŁAPANOWSKI, Jacenty 2018 KU AZS WAT Warszawa 7089011

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 FRANK, Mieske 1967 Kaulsdorfer SV

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 HEJNA, Hynek 2003 LLI 7055011

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 HEJNA, Stanislav 1969 Lokomotiva Liberec 682678
2 HEJNOVÁ, Simona 1976 Lokomotiva Liberec 7210309

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KOCIUBA, Marek 1980 MKS MOS WROCŁAW

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 DZIOBA, Mateusz 1995 MKS Paulinum 9101295

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 PACHNIK, Stanisław 2003 MKS {Paulinum Jelenia Góra 1396724

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 2048145

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 DAN, Pavlovec 2000 OK JISKRA NOVÝ BOR 8655456
2 PAVLOVEC, Jan 1995 OK JISKRA NOVÝ BOR 9200728

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 JAKOBSON, August 2006 OK Kobras 8636588
2 JAKOBSON, Erko 1979 OK Kobras 8636594

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 VELJAČIK, Pavel 1962 OK Sparta Praha 2800319

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MORAVEC, Jan 0000 OOB TJ Turnov 53759
2 PAVLOVCOVÁ PETRA, Petra 1993 OOB TJ Turnov 995878

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 SANNA, Karin 2002 Oddíl OB Kotlářka 7200326
2 SANNA, Roberto 1967 Oddíl OB Kotlářka 9180967
3 TOMEŠ, Jaroslav 1981 Oddíl OB Kotlářka 2080999

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 GIELEC , Zuzanna 2002 Orientuś Łódź 8640927

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 670819
2 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 670819

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 LAMPARSKA, Iwona 1973 RCI Kraków 8650892

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍK, Aleš 1973 S 2049578

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 HAVLIK, Jaroslav 1936 SC Jičín 8338383

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MASOPUSTOVÁ, Elise 1986 SK Praga 49844

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Emma 2003 SK Žabovřesky Brno 9201326
2 HIRŠ, Otakar 2018 SK Žabovřesky Brno 8656722
3 KLUSÁČEK, Jan 1993 SK Žabovřesky Brno 899179
4 PŘIKRYL, Petr 1967 SK Žabovřesky Brno 7030567
5 TUŽILOVÁ, Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno 8660440
6 ZHÁŇAL, Jan 1987 SK Žabovřesky Brno 8660422
7 ZHÁŇALOVÁ, Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno 8644886

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNAŘÍK, Libor 1952 Slavia Liberec Orienteering 8296
2 BEDNAŘÍK, Vilém 2005 Slavia Liberec Orienteering 9201561
3 BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela 1977 Slavia Liberec Orienteering 2049576
4 BEDNAŘÍKOVÁ, Olga Marie 1951 Slavia Liberec Orienteering 8309
5 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888
6 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502
7 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 8659420
8 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610
9 PETR, Josef 1963 Slavia Liberec Orienteering 08287

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ŠKODA, Jakub 1988 Slavia Liberec orienteering 1302790

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 TRYKOZKO, Urszula 1969 Stowarzyszenie Team 360° 900424

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KUBÍNOVÁ, Romana 1994 TJ Slovan Karlovy Vary 7260021

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 JASKUŁA, Kornel 1984 Team 360 Stopni 1409326

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Team 360º 7121278

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 CHMIELARZ, Sandra 2018 UKS Arkady Raszków 2016194
2 DOBROŚ, Aleksandra 2018 UKS Arkady Raszków 553480
3 KRÓL, Adam 2018 UKS Arkady Raszków 2016208
4 KRÓL, Jan 2007 UKS Arkady Raszków 2016202
5 OCZKOWSKI, Kacper 2004 UKS Arkady Raszków 2037839
6 STEFAŃSKA, Agnieszka 2018 UKS Arkady Raszków 2037829
7 STEFAŃSKI, Marek 2008 UKS Arkady Raszków 2016197
8 SZCZĘSNY, Michał 2005 UKS Arkady Raszków 2037841
9 WDOWCZYK, Paweł 2006 UKS Arkady Raszków 553472
10 ZIĘTEK, Aleksandra 2003 UKS Arkady Raszków 2016210

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 7204651
2 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 8640908
3 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 7202778
4 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 7202779
5 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 553466
6 PABICH, Tomasz 1982 UKS Azymut Pabianice 886310
7 PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 7900030
8 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 887216
9 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 1407621
10 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 2043890
11 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 8160579
12 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 7662202
13 WOLSKI, Igor 2006 UKS Azymut Pabianice 505002

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 1412009
2 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 1412008
3 ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 1419880
4 ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 1419877
5 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 1419878

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 CEGIEŁKA, Milena 2006 UKS GOK Galewice 2086643
2 JANIK, Patrycja 2004 UKS GOK Galewice 2048154

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS Grom Sokolniki 2048188

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSIR Góra Kalwaria 338297
2 MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS OSIR Góra Kalwaria 886315

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark Iwiny 1396727

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientus
2 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientus 895254

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 887249
2 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 7200166
3 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 7200171
4 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 7070923
5 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 7150264
6 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 8646295
7 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 887247
8 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 7200163
9 WIŚNIEWSKA, Hana 2005 UKS Orientuś Łódź 887234
10 WOCH, Natalia 2004 UKS Orientuś Łódź 887251

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994
2 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel 8200663
3 NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 8635047
4 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel 1407798

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BERNAŚ, Tomasz 1987 WKS Śląsk Wrocław 255590

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 1401456

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KURZYP, Anna 2018 indywidualnie 2067723