38. Wawel Cup 2019 - Zgłoszenia
2019-07-10 - 2019-07-14

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 M18 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
2 OPENShort ASTAPOVYCH, Larysa 1975 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
3 M16 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
4 M65 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8444519 E1;E2;E3;E4;E5
5 M35 BAŁDYGA , Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy 8009221 E1;E2;E3;E4;E5
6 W40 BANACH, Janina 1976 UMKS ORKAN 04498 7204076 E1;E2;E3;E4;E5
7 M45 BANACH, Krzysztof 1974 UMKS ORKAN 01440 7204074 E1;E2;E3;E4;E5
8 W35 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 0000 10 BKPanc 8648669 E1;E2;E3;E4;E5
9 W40-49S BARGIEL , Beata 1965 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
10 W12-14B BARSKA, Pola 2008 MKS MOS Wrocław 2067740 E1;E2;E3;E4;E5
11 M40 BARTOSIE, Marcin 1979 PGB Sportowa Paczka E4;E5
12 M16 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1;E2;E3;E4;E5
13 M21E BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1;E2;E3;E4;E5
14 M55 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG E1;E2;E3;E4;E5
15 W45 BEDARAVA, Yulya 0000 BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
16 W45 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
17 M60 BELOSHIKII, Vasilii 1958 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
18 W16 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 7200168 E1;E2;E3;E4;E5
19 M21E BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS WAWEL 8070598 E1;E2;E3;E4;E5
20 W21S BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
21 OPENLong BJOLEK, Lukáš 1976 SKOB Frýdek-Místek C 2113076 E1;E2;E3;E4;E5
22 M16 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek A 2087698 E1;E2;E3;E4;E5
23 M18 BLOCH, Florian 2001 TØFFE IF 8640245 E1;E2;E3;E4;E5
24 W18 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuś Łódź 02132 8640928 E1;E2;E3;E4;E5
25 M21A BLYSTAD, Martin 0000 Stavanger orienteringsklubb E1;E2;E3;E4;E5
26 M10N BORCZYK, Dawid 0000 PUKS Młode Orły 4535 412394 E1;E2;E3;E4;E5
27 W21A BORCZYK, Iwona 0000 PUKS Młode Orły 4536 1419992 E1;E2;E3;E4;E5
28 M21A BORCZYK, Łukasz 1986 PUKS Młode Orły 4534 412391 E1;E2;E3;E4;E5
29 W14 BRAKMANE, Sindija Leticija 2005 Alnis OK -JNSC 7000714 E1;E2;E3;E4;E5
30 W16 BUHOLCA, Anna 2003 Alnis OK -JNSC 7000715 E1;E2;E3;E4;E5
31 M60 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 E1;E2;E3;E4;E5
32 W16 CEPURDEJ, Katarzyna 2004 UMKS Kwidzyn 4183 8667670 E1;E2;E3;E4;E5
33 W16 CEPURDEJ, Nina 2003 UMKS Kwidzyn 4182 8667603 E1;E2;E3;E4;E5
34 M60 CEPURDEJ, Oleksandr 1958 UMKS Kwidzyn 4180 2013118 E1;E2;E3;E4;E5
35 M14 CEPURDEJ, Władysław 2006 UMKS Kwidzyn 4184 8666003 E1;E2;E3;E4;E5
36 M16 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Králové 7210119 E1;E2;E3;E4;E5
37 M21E CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 00402 7200174 E1;E2;E3;E4;E5
38 WM10R CHARUBA, Marysia 2018 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
39 M65 CHERNYKH, Vladimir 1952 Ok Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
40 OPENShort CHMIELECKA, Eva 1988 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
41 WM10R CHMIELECKA, Zosia 2017 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
42 M21A CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź 00369 E1;E2;E3;E4;E5
43 M14 CHUDÍK, Martin 2006 SKOB Frýdek-Místek B 2087511 E1;E2;E3;E4;E5
44 M40-49S CHUDÍK, Michael 1971 SKOB Frýdek-Místek 2087516 E1;E2;E3;E4;E5
45 W10N CHUDÍKOVÁ, Magdalena 2010 SKOB Frýdek-Místek 428271 E1;E2;E3;E4;E5
46 W40 CHUDÍKOVÁ, Pavla 1978 SKOB Frýdek-Místek 2087514 E1;E2;E3;E4;E5
47 W12 CIASTOŃ, Oliwia 2008 MKS MOS Wrocław 04312 2067741 E1;E2;E3;E4;E5
48 W14 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 04290 8654388 E1;E2;E3;E4;E5
49 M12 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 887249 E1;E2;E3;E4;E5
50 M40-49S CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 8020578 E1;E2;E3;E4;E5
51 W40-49S CIUPA, Monika 1978 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
52 WM10R CIUPA, Wojciech 2012 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
53 M60 COSTICĂ, Gligor 0000 C S"NORD" Baia Mare 1006666 E1;E2;E3;E4;E5
54 OPENLong CZYŻEWSKI, Marcin 1982 E4;E5
55 WM10R ĆWIK, Szymon 2011 E4;E5
56 WM10R ĆWIK, Tymon 2014 E4;E5
57 M50 DANKOV, Sergey 1968 O-Kompas 895128 E1;E2;E3;E4;E5
58 W18 DANKOVA, Olena 2002 O-Kompas 1404849 E1;E2;E3;E4;E5
59 M55 DEREDOS, Andrzej 1963 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
60 M18 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3;E4;E5
61 W55 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 E1;E2;E3;E4;E5
62 W21S DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 3872 9140974 E1;E2;E3;E4;E5
63 W18 DEYNA, Natalia 2001 UMKS Kwidzyn 2622 332174 E1;E2;E3;E4;E5
64 M50 DOLIA, Ievgen 1969 Kharkiv 201295 E1;E2;E3;E4;E5
65 M35S DOMAGAŁA, Andrzej 1973 UKS 'Grom" Sokolniki 2086645 E1;E2;E3;E4;E5
66 W14 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 83835 2048188 E1;E2;E3;E4;E5
67 M12 DOMAGAŁA, Jakub 2008 UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2048142 E1;E2;E3;E4;E5
68 M40 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1;E2;E3;E4;E5
69 M40-49S DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
70 OPENShort DRĄGOWSKI , Paweł 2001 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
71 M40 DROŃ, Grzegorz 1979 UMKS Kwidzyn 4351 2133395 E1;E2;E3;E4;E5
72 M12 DROŃ, Wiktor 2007 UMKS Kwidzyn 3784 2103949 E1;E2;E3;E4;E5
73 M10 DROŃ, Wojciech 2010 UMKS Kwidzyn 4510 332179 E1;E2;E3;E4;E5
74 M80 DURA, Kazimierz 1939 WKS Śląsk 00720 54119 E1;E2;E3;E4;E5
75 W21E DURZYNSKA, Katarzyna 1992 5 Lubuski Pułk Artylerii 8636511 E1;E2;E3;E4;E5
76 M21E DZIOBA, Mateusz 1995 23pa/ Paulinum Jelenia Góra 01101 8650822 E1;E2;E3;E4;E5
77 WM10R DŻUMAGA, Julia 2011 UKS Dąb Leszno brak 8082011 E1;E2;E3;E4;E5
78 W10 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 8042009 E1;E2;E3;E4;E5
79 M21S ENA, Alexander 2001 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
80 M21S ENA, Kasper 1998 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
81 W45 ENA, Linda 0000 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
82 M16 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Králové 8656641 E1;E2;E3;E4;E5
83 M35 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 3875 9870220 E1;E2;E3;E4;E5
84 W20 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
85 W20 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
86 W16 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3;E4;E5
87 OPENShort FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2;E3;E4;E5
88 M45 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3;E4;E5
89 M21A FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2;E3;E4;E5
90 M21E FLORIAN, Moser 1998 TØFFE IF 8641423 E1;E2;E3;E4;E5
91 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366 E1;E2;E3;E4;E5
92 WM10R FORYSTEK, Katarzyna (+Cody) 1966 WKS Wawel BnO 1966318 E1;E2;E3;E4;E5
93 M40-49S FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel BnO E1;E2;E3;E4;E5
94 WM10R GAGNE, Henri 2013 E1;E2;E3;E4;E5
95 M35 GAGNE, Jean-Francois 1980 Montreal Ramblers E1;E2;E3;E4;E5
96 M70 GARDEN, Rob 1949 NWOC 981693 E1;E2;E3;E4;E5
97 W35 GASKOVA, Valerriia 1982 OC L-MED, Tula 1007941 E1;E2;E3;E4;E5
98 M18 GĄSIOR, Rafał 2002 UMKS Kwidzyn 3361 2090697 E1;E2;E3;E4;E5
99 OPENLong GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 E1;E2;E3;E4;E5
100 W50 GELDERMAN, Marquita 1967 NWOC 670629 E1;E2;E3;E4;E5
101 M21A GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 E1;E2;E3;E4;E5
102 M40-49S GIELEC, Artur 1978 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
103 W14 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 7200166 E1;E2;E3;E4;E5
104 OPENShort GIELEC, Małgorzata 1980 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
105 W18 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3;E4;E5
106 M65 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis 01324 305974 E1;E2;E3;E4;E5
107 W40 GLOWACKI, Elzbieta 1979 WACO E5
108 M40 GLOWACKI, Michal 1978 WACO E5
109 M21E GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;E5
110 W21S GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 E1;E2;E3;E4;E5
111 W21E GÓRSKA, Kinga 1989 UMKS Orkan Ostróda 2034196 E3;E4;E5
112 M21E GRABOWSKI, Bogusz 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3;E4;E5
113 M50 GRUNDER, Andreas 1969 Järfälla OK 9691014 E1;E2;E3;E4;E5
114 W45 GRUNDER, Magdalena 1973 Järfälla OK 9730407 E1;E2;E3;E4;E5
115 M14 GRUNDER, Marcus 2005 Järfälla OK 9050811 E1;E2;E3;E4;E5
116 M16 GRUNDER, William 2003 Järfälla OK 9030301 E1;E2;E3;E4;E5
117 M18 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03447 9201337 E1;E2;E3;E4;E5
118 M35 GRZYB, Łukasz 1980 E1;E2;E3;E4;E5
119 W18 HOLEČKOVÁ, Petra 2002 OK Slavia Hradec Králové 8660572 E1;E2;E3;E4;E5
120 M21E HOVORKA, Lukáš 0000 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 E1;E2;E3;E4;E5
121 M14 HRYCIUK, Mikołaj 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03836 2086649 E1;E2;E3;E4;E5
122 M45 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
123 W18 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Team Sarpsborg 9122002 E1;E2;E3;E4;E5
124 M50 INGESEN, Ole 1966 Team Sarpsborg 451063 E1;E2;E3;E4;E5
125 W20 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Team Sarpsborg 9001999 E1;E2;E3;E4;E5
126 W50 INGESEN, Tone Karina 1968 Team Sarpsborg 8002603 E1;E2;E3;E4;E5
127 W10N JANAS, Agnieszka 2011 UKS Kometa Gliwice 04516 338919 E1;E2;E3;E4;E5
128 M10 JANAS, Aleksander 2009 UKS Kometa Gliwice 04515 338917 E1;E2;E3;E4;E5
129 WM10R JANAS, Małgorzata 2014 UKS Kometa Gliwice 04513 E1;E2;E3;E4;E5
130 M35 JANAS, Sebastian 1974 UKS Kometa Gliwice 04512 338916 E1;E2;E3;E4;E5
131 M10 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS Kwidzyn 4509 332177 E1;E2;E3;E4;E5
132 M35 JĘDRAS, Przemysław 1981 UMKS Kwidzyn 3694 2067686 E1;E2;E3;E4;E5
133 M18 JORDI, Andri 2001 TØFFE IF 8110901 E1;E2;E3;E4;E5
134 W55 JUCKELANDT, Sabine 1963 SV Robotron Dresden 8606442 E1;E2;E3;E4;E5
135 M60 JUCKELANDT, Wolf-Gerold 1955 SV Robotron Dresden 1106055 E1;E2;E3;E4;E5
136 W12 JUMIKE, Ilze 2007 Alnis OK -JNSC 7203253 E1;E2;E3;E4;E5
137 W21A KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 8121986 E1;E2;E3;E4;E5
138 M35 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1;E2;E3;E4;E5
139 W12 KAIRISA, Evelina 2007 Alnis OK -JNSC 2102504 E1;E2;E3;E4;E5
140 M21E KALATA, Michał 1989 10BKPanc 00853 8160889 E1;E2;E3;E4;E5
141 M50 KARSKI, Ryszard 1965 OLG Siegerland 03807 7777610 E1;E2;E3;E4;E5
142 M16 KAWALA, Patryk 2004 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03635 435240 E1;E2;E3;E4;E5
143 WM10R KAZANIECKA, Antonina 2011 OGM E1;E2;E3;E4;E5
144 M40 KHOLAD, Pavel 0000 OC Eridan 224976 E1;E2;E3;E4;E5
145 W14 KIEŁBIK, Nikola 2006 UKS 'Grom" Sokolniki 04387 2086642 E1;E2;E3;E4;E5
146 M21S KIRAKOSOV, Kostiantyn 1982 UKS Dąb Leszno/Ambit brak 1412007 E1;E2;E3;E4;E5
147 M12 KLAKLA, Kacper 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3;E4;E5
148 M12 KLAVENESS, Magnus Friedhelm 2007 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
149 M70 KLAVENESS, Peter 1949 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
150 M55 KLAWCZŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn 3895 1419860 E1;E2;E3;E4;E5
151 M45 KŁAK, Andrzej 1971 34 WOG Rzeszów 430372 E1;E2;E3;E4;E5
152 W10N KMIECIŃSKA, Maria 0000 PUKS Młode Orły 4443 2033040 E1;E2;E3;E4;E5
153 WM10R KMIECIŃSKI, Franciszek 0000 PUKS Młode Orły 4533 2033044 E1;E2;E3;E4;E5
154 M70 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3;E4;E5
155 W21A KOCIŃSKA, Agnieszka 1987 UMKS Orkan Ostróda 2034192 E3;E4;E5
156 M12 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 04002 8644895 E1;E2;E3;E4;E5
157 W18 KODYTKOVÁ, Denisa 2002 OK Slavia Hradec Králové 8670496 E1;E2;E3;E4;E5
158 M21E KOGUCIUK, Konrad 1991 KU AZS UMCS Lublin 3298 887420 E1;E2;E3;E4;E5
159 M21E KOLEV, Yordan 1987 Compass Radnevo 8636965 E1;E2;E3;E4;E5
160 WM10R KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
161 W35S KOMSA, Małgorzata 1983 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
162 WM10R KOMSA, Piotr 2017 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
163 W40 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7202778 E1;E2;E3;E4;E5
164 W55 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
165 M55 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5
166 M21A KONOVALENKO, Aleksandr 1985 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
167 WM10R KONOVALENKO, Anastasiia 2011 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
168 W14 KONOVALENKO, Diana 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
169 M45 KONOVALOV, Andrii 1970 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
170 W20 KONOVALOVA, Anna 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
171 W14 KONOVALOVA, Daria 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
172 M60 KONSTANCIAK , Andrzej 1959 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
173 W35S KOREK, Anna 1980 UKS 'Grom" Sokolniki 2048148 E1;E2;E3;E4;E5
174 M14 KOREK, Kacper 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03837 2048143 E1;E2;E3;E4;E5
175 M70 KORENBERG, Israel 1949 Rison 2071088 E1;E2;E3;E4;E5
176 M14 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 03664 8383222 E1;E2;E3;E4;E5
177 M16 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 03665 9201342 E1;E2;E3;E4;E5
178 M21S KOZICH, Andrei 1986 CAR E1;E2;E3;E4;E5
179 W12-14B KOZŁOWSKA, Natalia 2007 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
180 M12-14B KOZŁOWSKI, Jakub 2005 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
181 W21S KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 WIT 9416043 E1;E2;E3;E4;E5
182 W16 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;E5
183 M12 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1;E2;E3;E4;E5
184 M40 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3;E4;E5
185 W18 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Králové 2017683 E1;E2;E3;E4;E5
186 W12 KRUMINA, Laura 2007 Alnis OK -JNSC 7000701 E1;E2;E3;E4;E5
187 M14 KRUMINS, Edvards 2005 Alnis OK -JNSC 7000718 E1;E2;E3;E4;E5
188 M50 KRUPIŃSKI, Andrzej 1969 PUKS Młode Orły 1175 8651325 E1;E2;E3;E4;E5
189 M60 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3;E4;E5
190 M45 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 UKS 'Grom" Sokolniki 02547 2048197 E1;E2;E3;E4;E5
191 W14 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03838 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
192 W12-14B KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
193 W12 KUCIEL, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 04295 2057131 E1;E2;E3;E4;E5
194 M40 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 03987 1401466 E1;E2;E3;E4;E5
195 M16 KUJDA, Bartosz 2005 1401458 E1;E2;E3;E4;E5
196 WM10R KUJDA, Remigiusz 2012 2111090 E1;E2;E3;E4;E5
197 M12-14B KUJDA, Tymoteusz 2005 361804 E1;E2;E3;E4;E5
198 M16 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3;E4;E5
199 W50 KURZYP, Anna 1968 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
200 M14 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 03271 2057139 E1;E2;E3;E4;E5
201 M18 KUZIA , Mateusz 2002 Indywidualnie 03419 8116611 E1;E2;E3;E4;E5
202 M45 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan, Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5
203 W40-49S KUZNETSOVA, Elena 1976 OC L-MED, Tula 1633644 E1;E2;E3;E4;E5
204 M14 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 03968 8050605 E1;E2;E3;E4;E5
205 M40-49S LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientuś Łódź E3;E4;E5
206 M16 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 895254 E1;E2;E3;E4;E5
207 M10 LESZCZ, Jurek Leszcz 1980 E1
208 M12 LEŚNICKI, Marcin 1991 UKS Kometa Gliwice 5370 E2;E3
209 M21A LIMA, Erik 1985 Ganddal IL 445277 E1;E2;E3;E4;E5
210 W14 LOCMELE, Liva 2006 Alnis OK -JNSC 2102519 E1;E2;E3;E4;E5
211 W20 LOHUNOVSKA, Anastasiia 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
212 W21E LUBAK, Kamila 1991 CSWIiCh Wrocław 943 8654381 E1;E2;E3;E4;E5
213 M14 LUCAS, Tamas 0000 C S "NORD " Baia Mare 8639493 E1;E2;E3;E4;E5
214 M12 LUDWIN, Jakub 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03610 8861490 E1;E2;E3;E4;E5
215 M20 LYTVYN, Oleksandr 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
216 M21E LYTVYN, Oleksii 1998 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
217 W55 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
218 M50 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
219 W16 MAJEWSKA, Maja 2004 PUKS Młode Orły 3218 8645193 E1;E2;E3;E4;E5
220 W40 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
221 W10N MARCINIAK , Klaudia 2010 UMKS Kwidzyn 4505 332184 E1;E2;E3;E4;E5
222 W12 MARCINIAK, Weronika 2007 MKS MOS Wrocław 04296 2057132 E1;E2;E3;E4;E5
223 M12-14B MARSZAŁEK, Alan 2006 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
224 M10 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1;E2;E3;E4;E5
225 W40 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2;E3;E4;E5
226 M14 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2;E3;E4;E5
227 M45 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2;E3;E4;E5
228 W16 MARTINA, Thýnová 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 E1;E2;E3;E4;E5
229 M50 MATUSZEWSKI, Grzegorz 1968 KOS BnO Szczecin 04094 7088801 E1;E2;E3;E4;E5
230 M21E MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192 E1;E2;E3;E4;E5
231 M60 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn 2885 9102706 E1;E2;E3;E4;E5
232 M70 MIASNIKOV, Sergei 1947 PionerSK Pionerskiy 2088790 E1;E2;E3;E4;E5
233 W70 MIASNIKOVA, Ludmila 1947 PionerSK Pionerskiy 1302197 E1;E2;E3;E4;E5
234 OPENLong MICHALSKI, Daniel 1990 UKS Azymut Pabianice 03561 E4;E5
235 OPENLong MIELNIK, Łukasz 1977 E1;E2;E3;E4;E5
236 W50 MIKHAILOVA, Iuliia 1965 OC L-MED, Tula 1009302 E1;E2;E3;E4;E5
237 M40-49S MIKHAYLOV, Victor 1973 Odessa Team 9777503 E1;E2;E3;E4;E5
238 W60 MIKIELSKA, Danuta 1959 UMKS ORKAN 00138 8664837 E1;E2;E3;E4;E5
239 M55 MIKIELSKI, Marek 1960 UMKS ORKAN 00136 8664836 E1;E2;E3;E4;E5
240 W14 MIKUŁA, Daria 2007 KOS BnO Szczecin 03960 8073012 E1;E2;E3;E4;E5
241 W14 MIKUŁA, Iga 2007 KOS BnO Szczecin 03959 8300107 E1;E2;E3;E4;E5
242 W12-14B MIRA, Ena 2007 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
243 M14 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3;E4;E5
244 M40 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów 02866 8636515 E1;E2;E3;E4;E5
245 W14 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 2764 8051213 E1;E2;E3;E4;E5
246 M21E MÜLLER, Nicolas 1998 TØFFE IF intergalac 8641433 E1;E2;E3;E4;E5
247 M50 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 2577 8230568 E1;E2;E3;E4;E5
248 M16 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3;E4;E5
249 W40-49S MUSIAŁ , Anna 1966 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
250 OPENShort NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 8245050 E1;E2;E3;E4;E5
251 OPENLong NEUENKIRCHEN, Jan Henrik 1983 Ganddal IL 449635 E1;E2;E3;E4;E5
252 M10N NIELSEN, Benjamin Birk 2010 Aalborg Orienteringsklub 8306609 E1;E2;E3;E4;E5
253 M40 NIELSEN, Bo Birk Nielsen 1975 Aalborg Orienteringsklub 9101009 E1;E2;E3;E4;E5
254 M16 NIELSEN, Jonathan Birk 2005 Aalborg Orienteringsklub 8162432 E1;E2;E3;E4;E5
255 M20 NIELSEN, Marko Birk 2000 Aalborg Orienteringsklub 9182736 E1;E2;E3;E4;E5
256 W21E NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 887239 E1;E2;E3;E4;E5
257 M16 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3;E4;E5
258 M40 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 E1;E2;E3;E4;E5
259 W60 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 00229 412377 E1;E2;E3;E4;E5
260 M60 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3;E4;E5
261 W55 OLIGO, Virginie 1962 COPV Vannes 9192-2019 1061503 E1;E2;E3;E4;E5
262 M60 OLIINYK, Oleksandr 0000 SIRIUS 1395199 E1;E2;E3;E4;E5
263 M14 OSS, Karlis 2005 Alnis OK -JNSC 8144441 E1;E2;E3;E4;E5
264 W35S PABIAN, Patrycja 1980 UMKS Kwidzyn 4188 1413980 E1;E2;E3;E4;E5
265 W10N PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1;E2;E3;E4;E5
266 W21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2;E3;E4;E5
267 W21A PACEK, Karolina 1988 E1;E2;E3;E4;E5
268 W21E PACHNIK, Małgorzata 1993 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 01177 8110693 E1;E2;E3;E4;E5
269 M21E PACHNIK, Wojciech 1991 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00704 504407 E1;E2;E3;E4;E5
270 OPENLong PACYNA, Krzysztof 1973 UKS ENERGETYK Dychów E1;E2;E3;E4;E5
271 W21A PANASZEK, Justyna 1989 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
272 M65 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 00383 1399036 E1;E2;E3;E4;E5
273 M50 PAVLJUCHUK, Aleh 1965 SC BUG 1428643 E1;E2;E3;E4;E5
274 M55 PERCHONOK, Dmitry 1962 Emek Hefer 7010662 E1;E2;E3;E4;E5
275 M45 PEREPELYTSYA, Oleksiy 1971 Kharkiv 777755 E1;E2;E3;E4;E5
276 W16 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS Kwidzyn 3363 8653296 E1;E2;E3;E4;E5
277 M12 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS Kwidzyn 3568 8271107 E1;E2;E3;E4;E5
278 M40 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 4190 2077834 E1;E2;E3;E4;E5
279 M60 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis 01323 2035173 E1;E2;E3;E4;E5
280 M10N PIETRZAK, Bruno 2010 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
281 WM10R PIETRZAK, Inez 2015 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
282 M35S PIETRZAK, Patryk 1981 HKS AZYMUT MOCHY 1427327 E1;E2;E3;E4;E5
283 M21E PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3;E4;E5
284 M35 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 10BKPanc 01304 8648668 E1;E2;E3;E4;E5
285 W10 PLONE, Luize 2009 Alnis OK -JNSC 8118333 E1;E2;E3;E4;E5
286 M14 PLONIS, Gustavs 2006 Alnis OK -JNSC 8180717 E1;E2;E3;E4;E5
287 W10 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3;E4;E5
288 W12 PODGÓRSKA, Marta 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3;E4;E5
289 M21E PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 00410 8640917 E1;E2;E3;E4;E5
290 M21E PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 8640912 E1;E2;E3;E4;E5
291 M60 POËDRAS, Daniel 1957 COPV Vannes 10669-2019 9060557 E1;E2;E3;E4;E5
292 M45 POLTORATSKYI, Denys 1972 Kharkiv 1300248 E1;E2;E3;E4;E5
293 M18 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Králové 8663181 E1;E2;E3;E4;E5
294 OPENShort PRAIS, Anna 1981 UKS Dąb Leszno brak 2115726 E1;E2;E3;E4;E5
295 W14 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 04225 2115754 E1;E2;E3;E4;E5
296 M12 PRAULINS, Ralfs 2008 Alnis OK -JNSC 2102506 E1;E2;E3;E4;E5
297 OPENLong PRUKOP, Wojciech 1967 Rawlplug E1;E2;E3;E4;E5
298 W18 PUDLIS, Natalia 2002 UMKS Kwidzyn 2623 2067687 E1;E2;E3;E4;E5
299 W16 RAJCA, Luiza 2004 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 02867 2801065 E1;E2;E3;E4;E5
300 M45 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3;E4;E5
301 W35 RASCZYPKINA, Nina 1984 UMKS Kwidzyn 4181 E1;E2;E3;E4;E5
302 M65 RAZ, Shlomo 1954 Rison 2071028 E1;E2;E3;E4;E5
303 M45 RELU, Tamas 0000 C S "SPRIA" Baia Sprie 8636826 E1;E2;E3;E4;E5
304 W10 ROMBEL, Gabriela 2010 UMKS Kwidzyn 4502 632183 E1;E2;E3;E4;E5
305 M18 RULKA, Miron 0000 TØFFE IF 8230101 E1;E2;E3;E4;E5
306 M60 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava 2049558 E1;E2;E3;E4;E5
307 M21A SADOWNIK, Michał 1985 Nowy Dwór Mazowiecki 8653294 E5
308 M20 SAMEK, Tomáš 2000 OK Slavia Hradec Králové 8656629 E1;E2;E3;E4;E5
309 W12 SEGLINA, Mara 2007 Alnis OK -JNSC 8020207 E1;E2;E3;E4;E5
310 M16 SEGLINS, Jekabs 2004 Alnis OK -JNSC 8150204 E1;E2;E3;E4;E5
311 M21A SHCHEGLOV, Oleg 1985 OC L-MED, Tula 633336 E1;E2;E3;E4;E5
312 M60 SIDOROV, Sergej 1959 Dnepr 1302818 E1;E2;E3;E4;E5
313 W40-49S SIRMA, Gerda 1965 Alnis OK -JNSC 7203476 E1;E2;E3;E4;E5
314 M40 SITNICKI, Mariusz 0000 10BKPanc 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
315 M16 SKINKIS, Oskars 2004 Alnis OK -JNSC 7000720 E1;E2;E3;E4;E5
316 M35 ŠKLÍBA, Jan 1975 OK Slavia Hradec Králové 7204489 E1;E2;E3;E4;E5
317 W40 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 OK Slavia Hradec Králové 7204991 E1;E2;E3;E4;E5
318 W18 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Králové 8659387 E1;E2;E3;E4;E5
319 M18 SKOMOROKHA, Maksym 2002 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
320 M35 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové 9101117 E1;E2;E3;E4;E5
321 WM10R SLUKA, Matouš 2014 SBK 49655 E1;E2;E3;E4;E5
322 M40 SLUKA, Miroslav 1972 SBK 53214 E1;E2;E3;E4;E5
323 M45 SŁAWIŃSKI, Marcin 1971 indywidualnie 1603314 E1;E2;E3;E4;E5
324 M12 SŁOMCZYŃSKI, Filip 0000 UKS Orientuś Łódź 3765 E1;E2;E3;E4;E5
325 M16 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E1;E2;E3;E4;E5
326 M12 SOBCHUK, Ivan 2008 1410446 E1;E2;E3;E4;E5
327 W35 SOBCHUK, Olha 1980 1470603
328 M45 SOBCZYŃSKI, Kalikst 0000 WKS Śląsk Wrocław 717 9595959 E1;E2;E3;E4;E5
329 M60 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK Pionerskiy 2055122 E1;E2;E3;E4;E5
330 W60 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK Pionerskiy 2055111 E1;E2;E3;E4;E5
331 M40 SOŁOWIEJ, Stanisław 1975 KU AZS UMCS Lublin 2494 7203223 E1;E2;E3;E4;E5
332 W12 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 04346 7067739 E1;E2;E3;E4;E5
333 M12 STEFAŃCZAK, Tymon 2008 MKS MOS Wrocław 04344 2067721 E1;E2;E3;E4;E5
334 M21A STEPANENKO, Sergiy 1979 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
335 W35 STEPANOVA, Anna 1982 OC L-MED, Tula 1301411 E1;E2;E3;E4;E5
336 M35 STĘŻYCI, Grzegorz 1982 10 BKPanc 04684 8648671 E1;E2;E3;E4;E5
337 W21S STRAUTNIECE, Krista 1993 Alnis OK -JNSC 8180181 E1;E2;E3;E4;E5
338 W18 SUCHÁ, Simona 2003 OK Slavia Hradec Králové 2049543 E1;E2;E3;E4;E5
339 W16 SUDOŁ , Hanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 3491 889179 E1;E2;E3;E4;E5
340 OPENShort SUKHADOLAVA, Aelita 1962 Peleng-Vimpel 72010050 E1;E2;E3;E4;E5
341 M12 SVALBE, Kevins 2007 Alnis OK -JNSC 8445588 E1;E2;E3;E4;E5
342 W16 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 8656605 E1;E2;E3;E4;E5
343 W35S ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava 7210910 E1;E2;E3;E4;E5
344 W10 ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 2060211 E1;E2;E3;E4;E5
345 M35 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Králové 8000235 E1;E2;E3;E4;E5
346 M60 SYPUŁA, Sławomir 1958 UNTS 7201187 E1;E2;E3;E4;E5
347 OPENShort SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS E1;E2;E3;E4;E5
348 W40 SYVORONOVA, Olga 1977 O-Kompas 1415139 E1;E2;E3;E4;E5
349 W10 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn 4179 1427312 E1;E2;E3;E4;E5
350 W10N SZAFRAN, Karolina 2009 MKS MOS Wrocław 04009 2057140 E1;E2;E3;E4;E5
351 OPENShort SZCZĘSNOWICZ, Natalia 1985 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
352 W12 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 02911 2016283 E1;E2;E3;E4;E5
353 M40-49S SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 2016300 E1;E2;E3;E4;E5
354 M16 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3;E4;E5
355 M14 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3;E4;E5
356 M12 ŚWIDERSKI, Ignacy 2007 MKS MOS Wrocław 2057136 E1;E2;E3;E4;E5
357 M40 TADEJEWSKI, Paweł 1979 UMKS ORKAN 00904 553477 E1;E2;E3;E4;E5
358 W21E TAM, Fiona 1989 Compass Radnevo 8628668 E1;E2;E3;E4;E5
359 WM10R TARNAWSKI, Tadeusz 2014 OGM E1;E2;E3;E4;E5
360 W12 TEREKHOVA, Mariia 2007 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
361 M40 THACKRAY, Ricky 1977 Bibbulmun Orienteers 9200454 E1;E2;E3;E4;E5
362 M10 TOMAN, Matěj 2009 Lokomotiva Ingstav Brno 52038 E1;E2;E3;E4;E5
363 M40 TOMAN, Ondřej 1975 Lokomotiva Ingstav Brno 52017 E1;E2;E3;E4;E5
364 W14 TOMANOVÁ, Eliška 2006 Lokomotiva Ingstav Brno 52032 E1;E2;E3;E4;E5
365 W40 TOMANOVÁ, Veronika 1977 Lokomotiva Ingstav Brno 219277 E1;E2;E3;E4;E5
366 WM10R TREPCZYŃSKA, Hania 2012 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
367 M10 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 04220 E1;E2;E3;E4;E5
368 M35 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 04221 E1;E2;E3;E4;E5
369 M60 TRYDZENSKI, Henadzi 1955 Peleng-Vimpel 7204875 E1;E2;E3;E4;E5
370 M21S TSIAK, Aliaksandr 1985 CAR E1;E2;E3;E4;E5
371 OPENShort TYPAŃSKA, Monika 1976 indywidualnie 7202418 E1;E2;E3;E4;E5
372 M45 TYPAŃSKI, Roman 1971 9BKPanc 7202415 E1;E2;E3;E4;E5
373 M21E ULLMANN, Silvan 1998 TØFFE IF 8641415 E1;E2;E3;E4;E5
374 M50 URBANIAK , Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819 E1;E2;E3;E4;E5
375 M45 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 1302113 E1;E2;E3;E4;E5
376 M12 VILKAUSS, Emils 2008 Alnis OK -JNSC 2102508 E1;E2;E3;E4;E5
377 W35S VYKHOR, Kateryna 1983 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
378 OPENShort WAALER, Frode 1955 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
379 W20 WAALER, Linn M. 2000 Måren OK 8645554 E1;E2;E3;E4;E5
380 W50 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3;E4;E5
381 W21E WAŃCZYK, Zuzanna 1997 PUKS Młode Orły 1483 1396729 E1;E2;E3;E4;E5
382 M70 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5
383 W12 WEJTKO, Diana 2007 UMKS Kwidzyn 3360 1413975 E1;E2;E3;E4;E5
384 M40 WEJTKO, Michał 1975 UMKS Kwidzyn 3916 2103956 E1;E2;E3;E4;E5
385 WM10R WEJTKO, Paula 2012 UMKS Kwidzyn 332174 E1;E2;E3;E4;E5
386 M50 WIEJACKI, Janusz 1965 PUKS Młode Orły 2422 2800617 E1;E2;E3;E4;E5
387 M10 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut Pabianice 04406 2061725 E1;E2;E3;E4;E5
388 M12 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 03879 7662202 E1;E2;E3;E4;E5
389 M50 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Łódź 7204615 E1;E2;E3;E4;E5
390 M12 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 2016295 E1;E2;E3;E4;E5
391 W55 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1;E2;E3;E4;E5
392 M55 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3;E4;E5
393 M21E WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 E1;E2;E3;E4;E5
394 M45 WRZOSEK, Zbigniew 0000 ind 00569 7207728 E1;E2;E3;E4;E5
395 W45 WYSOCKA, Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 1400 2016299 E1;E2;E3;E4;E5
396 W60 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2;E3;E4;E5
397 W10 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 04012 2016298 E1;E2;E3;E4;E5
398 M65 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2;E3;E4;E5
399 M50 WYZNAKIEWICZ, Paweł 1968 E1;E5
400 M21S YOUNG, Joel 1980 Multi-terrain bike orienteers 8650872 E1;E2;E3;E4;E5
401 W12 ZALESKA, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 04345 2067737 E1;E2;E3;E4;E5
402 W50 ZAMOJSKA, Anna 1968 Indywidualnie 255999 E1;E2;E3;E4;E5
403 M12 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS Kwidzyn 3567 2103950 E1;E2;E3;E4;E5
404 M65 ZEMAN, Ludvík 0000 SKOB Frýdek-Místek B 2113053 E1;E2;E3;E4;E5
405 W55 ZENCHENKO, Tamara 1960 Dnepr 1300265 E1;E2;E3;E4;E5
406 W16 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3;E4;E5
407 W12-14B ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 04291 2016284 E1;E2;E3;E4;E5
408 M12-14B ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 04294 2016285 E1;E2;E3;E4;E5

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DROŃ, Wojciech 2010 UMKS Kwidzyn 4510 332179 E1;E2;E3;E4;E5
2 JANAS, Aleksander 2009 UKS Kometa Gliwice 04515 338917 E1;E2;E3;E4;E5
3 JĘDRAS, Jakub 2011 UMKS Kwidzyn 4509 332177 E1;E2;E3;E4;E5
4 LESZCZ, Jurek Leszcz 1980 E1
5 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1;E2;E3;E4;E5
6 TOMAN, Matěj 2009 Lokomotiva Ingstav Brno 52038 E1;E2;E3;E4;E5
7 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 04220 E1;E2;E3;E4;E5
8 WIŚNIEWSKI, Adam 2010 UKS Azymut Pabianice 04406 2061725 E1;E2;E3;E4;E5

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BORCZYK, Dawid 0000 PUKS Młode Orły 4535 412394 E1;E2;E3;E4;E5
2 NIELSEN, Benjamin Birk 2010 Aalborg Orienteringsklub 8306609 E1;E2;E3;E4;E5
3 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 887249 E1;E2;E3;E4;E5
2 DOMAGAŁA, Jakub 2008 UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2048142 E1;E2;E3;E4;E5
3 DROŃ, Wiktor 2007 UMKS Kwidzyn 3784 2103949 E1;E2;E3;E4;E5
4 KLAKLA, Kacper 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3;E4;E5
5 KLAVENESS, Magnus Friedhelm 2007 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
6 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 04002 8644895 E1;E2;E3;E4;E5
7 KREMPIŃSKI, Franciszek 2007 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1;E2;E3;E4;E5
8 LEŚNICKI, Marcin 1991 UKS Kometa Gliwice 5370 E2;E3
9 LUDWIN, Jakub 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03610 8861490 E1;E2;E3;E4;E5
10 PERFIKOWSKI, Paweł 2007 UMKS Kwidzyn 3568 8271107 E1;E2;E3;E4;E5
11 PRAULINS, Ralfs 2008 Alnis OK -JNSC 2102506 E1;E2;E3;E4;E5
12 SŁOMCZYŃSKI, Filip 0000 UKS Orientuś Łódź 3765 E1;E2;E3;E4;E5
13 SOBCHUK, Ivan 2008 1410446 E1;E2;E3;E4;E5
14 STEFAŃCZAK, Tymon 2008 MKS MOS Wrocław 04344 2067721 E1;E2;E3;E4;E5
15 SVALBE, Kevins 2007 Alnis OK -JNSC 8445588 E1;E2;E3;E4;E5
16 ŚWIDERSKI, Ignacy 2007 MKS MOS Wrocław 2057136 E1;E2;E3;E4;E5
17 VILKAUSS, Emils 2008 Alnis OK -JNSC 2102508 E1;E2;E3;E4;E5
18 WIŚNIEWSKI, Jakub 2007 UKS Azymut Pabianice 03879 7662202 E1;E2;E3;E4;E5
19 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 2016295 E1;E2;E3;E4;E5
20 ZAREMBA, Adam 2007 UMKS Kwidzyn 3567 2103950 E1;E2;E3;E4;E5

M12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KOZŁOWSKI, Jakub 2005 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
2 KUJDA, Tymoteusz 2005 361804 E1;E2;E3;E4;E5
3 MARSZAŁEK, Alan 2006 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
4 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 04294 2016285 E1;E2;E3;E4;E5

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CEPURDEJ, Władysław 2006 UMKS Kwidzyn 4184 8666003 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHUDÍK, Martin 2006 SKOB Frýdek-Místek B 2087511 E1;E2;E3;E4;E5
3 GRUNDER, Marcus 2005 Järfälla OK 9050811 E1;E2;E3;E4;E5
4 HRYCIUK, Mikołaj 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03836 2086649 E1;E2;E3;E4;E5
5 KOREK, Kacper 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03837 2048143 E1;E2;E3;E4;E5
6 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 03664 8383222 E1;E2;E3;E4;E5
7 KRUMINS, Edvards 2005 Alnis OK -JNSC 7000718 E1;E2;E3;E4;E5
8 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 03271 2057139 E1;E2;E3;E4;E5
9 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 03968 8050605 E1;E2;E3;E4;E5
10 LUCAS, Tamas 0000 C S "NORD " Baia Mare 8639493 E1;E2;E3;E4;E5
11 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2;E3;E4;E5
12 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3;E4;E5
13 OSS, Karlis 2005 Alnis OK -JNSC 8144441 E1;E2;E3;E4;E5
14 PLONIS, Gustavs 2006 Alnis OK -JNSC 8180717 E1;E2;E3;E4;E5
15 SZTRANEK, Maciej 2006 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3;E4;E5

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
2 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1;E2;E3;E4;E5
3 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek A 2087698 E1;E2;E3;E4;E5
4 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Králové 7210119 E1;E2;E3;E4;E5
5 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Králové 8656641 E1;E2;E3;E4;E5
6 GRUNDER, William 2003 Järfälla OK 9030301 E1;E2;E3;E4;E5
7 KAWALA, Patryk 2004 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03635 435240 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 03665 9201342 E1;E2;E3;E4;E5
9 KUJDA, Bartosz 2005 1401458 E1;E2;E3;E4;E5
10 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3;E4;E5
11 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 895254 E1;E2;E3;E4;E5
12 MULLER, Wiktor 2004 UMKS Kwidzyn 2578 8040409 E1;E2;E3;E4;E5
13 NIELSEN, Jonathan Birk 2005 Aalborg Orienteringsklub 8162432 E1;E2;E3;E4;E5
14 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3;E4;E5
15 SEGLINS, Jekabs 2004 Alnis OK -JNSC 8150204 E1;E2;E3;E4;E5
16 SKINKIS, Oskars 2004 Alnis OK -JNSC 7000720 E1;E2;E3;E4;E5
17 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E1;E2;E3;E4;E5
18 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3;E4;E5

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
2 BLOCH, Florian 2001 TØFFE IF 8640245 E1;E2;E3;E4;E5
3 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3;E4;E5
4 GĄSIOR, Rafał 2002 UMKS Kwidzyn 3361 2090697 E1;E2;E3;E4;E5
5 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03447 9201337 E1;E2;E3;E4;E5
6 JORDI, Andri 2001 TØFFE IF 8110901 E1;E2;E3;E4;E5
7 KUZIA , Mateusz 2002 Indywidualnie 03419 8116611 E1;E2;E3;E4;E5
8 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Králové 8663181 E1;E2;E3;E4;E5
9 RULKA, Miron 0000 TØFFE IF 8230101 E1;E2;E3;E4;E5
10 SKOMOROKHA, Maksym 2002 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LYTVYN, Oleksandr 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
2 NIELSEN, Marko Birk 2000 Aalborg Orienteringsklub 9182736 E1;E2;E3;E4;E5
3 SAMEK, Tomáš 2000 OK Slavia Hradec Králové 8656629 E1;E2;E3;E4;E5

M21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BLYSTAD, Martin 0000 Stavanger orienteringsklubb E1;E2;E3;E4;E5
2 BORCZYK, Łukasz 1986 PUKS Młode Orły 4534 412391 E1;E2;E3;E4;E5
3 CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź 00369 E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2;E3;E4;E5
5 GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 E1;E2;E3;E4;E5
6 KONOVALENKO, Aleksandr 1985 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
7 LIMA, Erik 1985 Ganddal IL 445277 E1;E2;E3;E4;E5
8 SADOWNIK, Michał 1985 Nowy Dwór Mazowiecki 8653294 E5
9 SHCHEGLOV, Oleg 1985 OC L-MED, Tula 633336 E1;E2;E3;E4;E5
10 STEPANENKO, Sergiy 1979 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS WAWEL 8070598 E1;E2;E3;E4;E5
3 CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 00402 7200174 E1;E2;E3;E4;E5
4 DZIOBA, Mateusz 1995 23pa/ Paulinum Jelenia Góra 01101 8650822 E1;E2;E3;E4;E5
5 FLORIAN, Moser 1998 TØFFE IF 8641423 E1;E2;E3;E4;E5
6 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;E5
7 GRABOWSKI, Bogusz 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3;E4;E5
8 HOVORKA, Lukáš 0000 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 E1;E2;E3;E4;E5
9 KALATA, Michał 1989 10BKPanc 00853 8160889 E1;E2;E3;E4;E5
10 KOGUCIUK, Konrad 1991 KU AZS UMCS Lublin 3298 887420 E1;E2;E3;E4;E5
11 KOLEV, Yordan 1987 Compass Radnevo 8636965 E1;E2;E3;E4;E5
12 LYTVYN, Oleksii 1998 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
13 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 8100192 E1;E2;E3;E4;E5
14 MÜLLER, Nicolas 1998 TØFFE IF intergalac 8641433 E1;E2;E3;E4;E5
15 PACHNIK, Wojciech 1991 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00704 504407 E1;E2;E3;E4;E5
16 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3;E4;E5
17 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 00410 8640917 E1;E2;E3;E4;E5
18 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 8640912 E1;E2;E3;E4;E5
19 ULLMANN, Silvan 1998 TØFFE IF 8641415 E1;E2;E3;E4;E5
20 WOJARSKI, Michał 1990 Wieliczka O-Team 502201 E1;E2;E3;E4;E5

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ENA, Alexander 2001 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
2 ENA, Kasper 1998 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
3 KIRAKOSOV, Kostiantyn 1982 UKS Dąb Leszno/Ambit brak 1412007 E1;E2;E3;E4;E5
4 KOZICH, Andrei 1986 CAR E1;E2;E3;E4;E5
5 TSIAK, Aliaksandr 1985 CAR E1;E2;E3;E4;E5
6 YOUNG, Joel 1980 Multi-terrain bike orienteers 8650872 E1;E2;E3;E4;E5

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAŁDYGA , Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy 8009221 E1;E2;E3;E4;E5
2 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 3875 9870220 E1;E2;E3;E4;E5
3 GAGNE, Jean-Francois 1980 Montreal Ramblers E1;E2;E3;E4;E5
4 GRZYB, Łukasz 1980 E1;E2;E3;E4;E5
5 JANAS, Sebastian 1974 UKS Kometa Gliwice 04512 338916 E1;E2;E3;E4;E5
6 JĘDRAS, Przemysław 1981 UMKS Kwidzyn 3694 2067686 E1;E2;E3;E4;E5
7 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1;E2;E3;E4;E5
8 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 10BKPanc 01304 8648668 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŠKLÍBA, Jan 1975 OK Slavia Hradec Králové 7204489 E1;E2;E3;E4;E5
10 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové 9101117 E1;E2;E3;E4;E5
11 STĘŻYCI, Grzegorz 1982 10 BKPanc 04684 8648671 E1;E2;E3;E4;E5
12 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Králové 8000235 E1;E2;E3;E4;E5
13 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 04221 E1;E2;E3;E4;E5

M35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DOMAGAŁA, Andrzej 1973 UKS 'Grom" Sokolniki 2086645 E1;E2;E3;E4;E5
2 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS AZYMUT MOCHY 1427327 E1;E2;E3;E4;E5

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTOSIE, Marcin 1979 PGB Sportowa Paczka E4;E5
2 DOMIN, Tomasz 1975 sevencoins.pl 7504300 E1;E2;E3;E4;E5
3 DROŃ, Grzegorz 1979 UMKS Kwidzyn 4351 2133395 E1;E2;E3;E4;E5
4 GLOWACKI, Michal 1978 WACO E5
5 KHOLAD, Pavel 0000 OC Eridan 224976 E1;E2;E3;E4;E5
6 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3;E4;E5
7 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 03987 1401466 E1;E2;E3;E4;E5
8 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów 02866 8636515 E1;E2;E3;E4;E5
9 NIELSEN, Bo Birk Nielsen 1975 Aalborg Orienteringsklub 9101009 E1;E2;E3;E4;E5
10 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 E1;E2;E3;E4;E5
11 PERFIKOWSKI, Piotr 1976 UMKS Kwidzyn 4190 2077834 E1;E2;E3;E4;E5
12 SITNICKI, Mariusz 0000 10BKPanc 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
13 SLUKA, Miroslav 1972 SBK 53214 E1;E2;E3;E4;E5
14 SOŁOWIEJ, Stanisław 1975 KU AZS UMCS Lublin 2494 7203223 E1;E2;E3;E4;E5
15 TADEJEWSKI, Paweł 1979 UMKS ORKAN 00904 553477 E1;E2;E3;E4;E5
16 THACKRAY, Ricky 1977 Bibbulmun Orienteers 9200454 E1;E2;E3;E4;E5
17 TOMAN, Ondřej 1975 Lokomotiva Ingstav Brno 52017 E1;E2;E3;E4;E5
18 WEJTKO, Michał 1975 UMKS Kwidzyn 3916 2103956 E1;E2;E3;E4;E5

M40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHUDÍK, Michael 1971 SKOB Frýdek-Místek 2087516 E1;E2;E3;E4;E5
2 CIUPA, Marcin 1978 UKS Orientuś Łódź 3927 8020578 E1;E2;E3;E4;E5
3 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
4 FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel BnO E1;E2;E3;E4;E5
5 GIELEC, Artur 1978 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
6 LEDZION, Grzegorz 1971 UKS Orientuś Łódź E3;E4;E5
7 MIKHAYLOV, Victor 1973 Odessa Team 9777503 E1;E2;E3;E4;E5
8 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 2016300 E1;E2;E3;E4;E5

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BANACH, Krzysztof 1974 UMKS ORKAN 01440 7204074 E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3;E4;E5
3 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
4 KŁAK, Andrzej 1971 34 WOG Rzeszów 430372 E1;E2;E3;E4;E5
5 KONOVALOV, Andrii 1970 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
6 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 UKS 'Grom" Sokolniki 02547 2048197 E1;E2;E3;E4;E5
7 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan, Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5
8 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2;E3;E4;E5
9 PEREPELYTSYA, Oleksiy 1971 Kharkiv 777755 E1;E2;E3;E4;E5
10 POLTORATSKYI, Denys 1972 Kharkiv 1300248 E1;E2;E3;E4;E5
11 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3;E4;E5
12 RELU, Tamas 0000 C S "SPRIA" Baia Sprie 8636826 E1;E2;E3;E4;E5
13 SŁAWIŃSKI, Marcin 1971 indywidualnie 1603314 E1;E2;E3;E4;E5
14 SOBCZYŃSKI, Kalikst 0000 WKS Śląsk Wrocław 717 9595959 E1;E2;E3;E4;E5
15 TYPAŃSKI, Roman 1971 9BKPanc 7202415 E1;E2;E3;E4;E5
16 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 1302113 E1;E2;E3;E4;E5
17 WRZOSEK, Zbigniew 0000 ind 00569 7207728 E1;E2;E3;E4;E5

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DANKOV, Sergey 1968 O-Kompas 895128 E1;E2;E3;E4;E5
2 DOLIA, Ievgen 1969 Kharkiv 201295 E1;E2;E3;E4;E5
3 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366 E1;E2;E3;E4;E5
4 GRUNDER, Andreas 1969 Järfälla OK 9691014 E1;E2;E3;E4;E5
5 INGESEN, Ole 1966 Team Sarpsborg 451063 E1;E2;E3;E4;E5
6 KARSKI, Ryszard 1965 OLG Siegerland 03807 7777610 E1;E2;E3;E4;E5
7 KRUPIŃSKI, Andrzej 1969 PUKS Młode Orły 1175 8651325 E1;E2;E3;E4;E5
8 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
9 MATUSZEWSKI, Grzegorz 1968 KOS BnO Szczecin 04094 7088801 E1;E2;E3;E4;E5
10 MULLER, Tomasz 1968 UMKS Kwidzyn 2577 8230568 E1;E2;E3;E4;E5
11 PAVLJUCHUK, Aleh 1965 SC BUG 1428643 E1;E2;E3;E4;E5
12 URBANIAK , Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819 E1;E2;E3;E4;E5
13 WIEJACKI, Janusz 1965 PUKS Młode Orły 2422 2800617 E1;E2;E3;E4;E5
14 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Łódź 7204615 E1;E2;E3;E4;E5
15 WYZNAKIEWICZ, Paweł 1968 E1;E5

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG E1;E2;E3;E4;E5
2 DEREDOS, Andrzej 1963 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
3 KLAWCZŃSKI, Zbigniew 1962 UMKS Kwidzyn 3895 1419860 E1;E2;E3;E4;E5
4 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5
5 MIKIELSKI, Marek 1960 UMKS ORKAN 00136 8664836 E1;E2;E3;E4;E5
6 PERCHONOK, Dmitry 1962 Emek Hefer 7010662 E1;E2;E3;E4;E5
7 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3;E4;E5

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BELOSHIKII, Vasilii 1958 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
2 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 E1;E2;E3;E4;E5
3 CEPURDEJ, Oleksandr 1958 UMKS Kwidzyn 4180 2013118 E1;E2;E3;E4;E5
4 COSTICĂ, Gligor 0000 C S"NORD" Baia Mare 1006666 E1;E2;E3;E4;E5
5 JUCKELANDT, Wolf-Gerold 1955 SV Robotron Dresden 1106055 E1;E2;E3;E4;E5
6 KONSTANCIAK , Andrzej 1959 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
7 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3;E4;E5
8 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew 1956 UMKS Kwidzyn 2885 9102706 E1;E2;E3;E4;E5
9 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3;E4;E5
10 OLIINYK, Oleksandr 0000 SIRIUS 1395199 E1;E2;E3;E4;E5
11 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis 01323 2035173 E1;E2;E3;E4;E5
12 POËDRAS, Daniel 1957 COPV Vannes 10669-2019 9060557 E1;E2;E3;E4;E5
13 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava 2049558 E1;E2;E3;E4;E5
14 SIDOROV, Sergej 1959 Dnepr 1302818 E1;E2;E3;E4;E5
15 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK Pionerskiy 2055122 E1;E2;E3;E4;E5
16 SYPUŁA, Sławomir 1958 UNTS 7201187 E1;E2;E3;E4;E5
17 TRYDZENSKI, Henadzi 1955 Peleng-Vimpel 7204875 E1;E2;E3;E4;E5

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8444519 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHERNYKH, Vladimir 1952 Ok Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
3 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis 01324 305974 E1;E2;E3;E4;E5
4 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 00383 1399036 E1;E2;E3;E4;E5
5 RAZ, Shlomo 1954 Rison 2071028 E1;E2;E3;E4;E5
6 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2;E3;E4;E5
7 ZEMAN, Ludvík 0000 SKOB Frýdek-Místek B 2113053 E1;E2;E3;E4;E5

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GARDEN, Rob 1949 NWOC 981693 E1;E2;E3;E4;E5
2 KLAVENESS, Peter 1949 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
3 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3;E4;E5
4 KORENBERG, Israel 1949 Rison 2071088 E1;E2;E3;E4;E5
5 MIASNIKOV, Sergei 1947 PionerSK Pionerskiy 2088790 E1;E2;E3;E4;E5
6 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DURA, Kazimierz 1939 WKS Śląsk 00720 54119 E1;E2;E3;E4;E5

OPENLong

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BJOLEK, Lukáš 1976 SKOB Frýdek-Místek C 2113076 E1;E2;E3;E4;E5
2 CZYŻEWSKI, Marcin 1982 E4;E5
3 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 E1;E2;E3;E4;E5
4 MICHALSKI, Daniel 1990 UKS Azymut Pabianice 03561 E4;E5
5 MIELNIK, Łukasz 1977 E1;E2;E3;E4;E5
6 NEUENKIRCHEN, Jan Henrik 1983 Ganddal IL 449635 E1;E2;E3;E4;E5
7 PACYNA, Krzysztof 1973 UKS ENERGETYK Dychów E1;E2;E3;E4;E5
8 PRUKOP, Wojciech 1967 Rawlplug E1;E2;E3;E4;E5

OPENShort

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ASTAPOVYCH, Larysa 1975 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
2 CHMIELECKA, Eva 1988 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
3 DRĄGOWSKI , Paweł 2001 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2;E3;E4;E5
5 GIELEC, Małgorzata 1980 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
6 NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 8245050 E1;E2;E3;E4;E5
7 PRAIS, Anna 1981 UKS Dąb Leszno brak 2115726 E1;E2;E3;E4;E5
8 SUKHADOLAVA, Aelita 1962 Peleng-Vimpel 72010050 E1;E2;E3;E4;E5
9 SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS E1;E2;E3;E4;E5
10 SZCZĘSNOWICZ, Natalia 1985 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
11 TYPAŃSKA, Monika 1976 indywidualnie 7202418 E1;E2;E3;E4;E5
12 WAALER, Frode 1955 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 8042009 E1;E2;E3;E4;E5
2 PLONE, Luize 2009 Alnis OK -JNSC 8118333 E1;E2;E3;E4;E5
3 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3;E4;E5
4 ROMBEL, Gabriela 2010 UMKS Kwidzyn 4502 632183 E1;E2;E3;E4;E5
5 ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 2060211 E1;E2;E3;E4;E5
6 SZAFAREWICZ, Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn 4179 1427312 E1;E2;E3;E4;E5
7 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 04012 2016298 E1;E2;E3;E4;E5

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHUDÍKOVÁ, Magdalena 2010 SKOB Frýdek-Místek 428271 E1;E2;E3;E4;E5
2 JANAS, Agnieszka 2011 UKS Kometa Gliwice 04516 338919 E1;E2;E3;E4;E5
3 KMIECIŃSKA, Maria 0000 PUKS Młode Orły 4443 2033040 E1;E2;E3;E4;E5
4 MARCINIAK , Klaudia 2010 UMKS Kwidzyn 4505 332184 E1;E2;E3;E4;E5
5 PABICH, Hanna 2011 UKS Azymut Pabianice 886698 E1;E2;E3;E4;E5
6 SZAFRAN, Karolina 2009 MKS MOS Wrocław 04009 2057140 E1;E2;E3;E4;E5

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CIASTOŃ, Oliwia 2008 MKS MOS Wrocław 04312 2067741 E1;E2;E3;E4;E5
2 JUMIKE, Ilze 2007 Alnis OK -JNSC 7203253 E1;E2;E3;E4;E5
3 KAIRISA, Evelina 2007 Alnis OK -JNSC 2102504 E1;E2;E3;E4;E5
4 KRUMINA, Laura 2007 Alnis OK -JNSC 7000701 E1;E2;E3;E4;E5
5 KUCIEL, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 04295 2057131 E1;E2;E3;E4;E5
6 MARCINIAK, Weronika 2007 MKS MOS Wrocław 04296 2057132 E1;E2;E3;E4;E5
7 PODGÓRSKA, Marta 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3;E4;E5
8 SEGLINA, Mara 2007 Alnis OK -JNSC 8020207 E1;E2;E3;E4;E5
9 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 04346 7067739 E1;E2;E3;E4;E5
10 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 02911 2016283 E1;E2;E3;E4;E5
11 TEREKHOVA, Mariia 2007 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
12 WEJTKO, Diana 2007 UMKS Kwidzyn 3360 1413975 E1;E2;E3;E4;E5
13 ZALESKA, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 04345 2067737 E1;E2;E3;E4;E5

W12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARSKA, Pola 2008 MKS MOS Wrocław 2067740 E1;E2;E3;E4;E5
2 KOZŁOWSKA, Natalia 2007 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
3 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
4 MIRA, Ena 2007 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
5 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 04291 2016284 E1;E2;E3;E4;E5

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BRAKMANE, Sindija Leticija 2005 Alnis OK -JNSC 7000714 E1;E2;E3;E4;E5
2 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 04290 8654388 E1;E2;E3;E4;E5
3 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 83835 2048188 E1;E2;E3;E4;E5
4 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 7200166 E1;E2;E3;E4;E5
5 KIEŁBIK, Nikola 2006 UKS 'Grom" Sokolniki 04387 2086642 E1;E2;E3;E4;E5
6 KONOVALENKO, Diana 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
7 KONOVALOVA, Daria 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
8 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03838 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
9 LOCMELE, Liva 2006 Alnis OK -JNSC 2102519 E1;E2;E3;E4;E5
10 MIKUŁA, Daria 2007 KOS BnO Szczecin 03960 8073012 E1;E2;E3;E4;E5
11 MIKUŁA, Iga 2007 KOS BnO Szczecin 03959 8300107 E1;E2;E3;E4;E5
12 MULLER, Iga 2005 UMKS Kwidzyn 2764 8051213 E1;E2;E3;E4;E5
13 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 04225 2115754 E1;E2;E3;E4;E5
14 TOMANOVÁ, Eliška 2006 Lokomotiva Ingstav Brno 52032 E1;E2;E3;E4;E5

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 7200168 E1;E2;E3;E4;E5
2 BUHOLCA, Anna 2003 Alnis OK -JNSC 7000715 E1;E2;E3;E4;E5
3 CEPURDEJ, Katarzyna 2004 UMKS Kwidzyn 4183 8667670 E1;E2;E3;E4;E5
4 CEPURDEJ, Nina 2003 UMKS Kwidzyn 4182 8667603 E1;E2;E3;E4;E5
5 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3;E4;E5
6 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;E5
7 MAJEWSKA, Maja 2004 PUKS Młode Orły 3218 8645193 E1;E2;E3;E4;E5
8 MARTINA, Thýnová 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 E1;E2;E3;E4;E5
9 PERFIKOWSKA, Hanna 2004 UMKS Kwidzyn 3363 8653296 E1;E2;E3;E4;E5
10 RAJCA, Luiza 2004 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 02867 2801065 E1;E2;E3;E4;E5
11 SUDOŁ , Hanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 3491 889179 E1;E2;E3;E4;E5
12 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 8656605 E1;E2;E3;E4;E5
13 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3;E4;E5

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuś Łódź 02132 8640928 E1;E2;E3;E4;E5
2 DANKOVA, Olena 2002 O-Kompas 1404849 E1;E2;E3;E4;E5
3 DEYNA, Natalia 2001 UMKS Kwidzyn 2622 332174 E1;E2;E3;E4;E5
4 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3;E4;E5
5 HOLEČKOVÁ, Petra 2002 OK Slavia Hradec Králové 8660572 E1;E2;E3;E4;E5
6 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Team Sarpsborg 9122002 E1;E2;E3;E4;E5
7 KODYTKOVÁ, Denisa 2002 OK Slavia Hradec Králové 8670496 E1;E2;E3;E4;E5
8 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Králové 2017683 E1;E2;E3;E4;E5
9 PUDLIS, Natalia 2002 UMKS Kwidzyn 2623 2067687 E1;E2;E3;E4;E5
10 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Králové 8659387 E1;E2;E3;E4;E5
11 SUCHÁ, Simona 2003 OK Slavia Hradec Králové 2049543 E1;E2;E3;E4;E5

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
3 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Team Sarpsborg 9001999 E1;E2;E3;E4;E5
4 KONOVALOVA, Anna 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
5 LOHUNOVSKA, Anastasiia 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
6 WAALER, Linn M. 2000 Måren OK 8645554 E1;E2;E3;E4;E5

W21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BORCZYK, Iwona 0000 PUKS Młode Orły 4536 1419992 E1;E2;E3;E4;E5
2 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 8121986 E1;E2;E3;E4;E5
3 KOCIŃSKA, Agnieszka 1987 UMKS Orkan Ostróda 2034192 E3;E4;E5
4 PACEK, Karolina 1988 E1;E2;E3;E4;E5
5 PANASZEK, Justyna 1989 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DURZYNSKA, Katarzyna 1992 5 Lubuski Pułk Artylerii 8636511 E1;E2;E3;E4;E5
2 GÓRSKA, Kinga 1989 UMKS Orkan Ostróda 2034196 E3;E4;E5
3 LUBAK, Kamila 1991 CSWIiCh Wrocław 943 8654381 E1;E2;E3;E4;E5
4 NIKITCZENKO, Natasza 1997 UKS Orientuś Łódź 3250 887239 E1;E2;E3;E4;E5
5 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2;E3;E4;E5
6 PACHNIK, Małgorzata 1993 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 01177 8110693 E1;E2;E3;E4;E5
7 TAM, Fiona 1989 Compass Radnevo 8628668 E1;E2;E3;E4;E5
8 WAŃCZYK, Zuzanna 1997 PUKS Młode Orły 1483 1396729 E1;E2;E3;E4;E5

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
2 DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 3872 9140974 E1;E2;E3;E4;E5
3 GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 E1;E2;E3;E4;E5
4 KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 WIT 9416043 E1;E2;E3;E4;E5
5 STRAUTNIECE, Krista 1993 Alnis OK -JNSC 8180181 E1;E2;E3;E4;E5

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 0000 10 BKPanc 8648669 E1;E2;E3;E4;E5
2 GASKOVA, Valerriia 1982 OC L-MED, Tula 1007941 E1;E2;E3;E4;E5
3 RASCZYPKINA, Nina 1984 UMKS Kwidzyn 4181 E1;E2;E3;E4;E5
4 SOBCHUK, Olha 1980 1470603
5 STEPANOVA, Anna 1982 OC L-MED, Tula 1301411 E1;E2;E3;E4;E5

W35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KOMSA, Małgorzata 1983 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
2 KOREK, Anna 1980 UKS 'Grom" Sokolniki 2048148 E1;E2;E3;E4;E5
3 PABIAN, Patrycja 1980 UMKS Kwidzyn 4188 1413980 E1;E2;E3;E4;E5
4 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava 7210910 E1;E2;E3;E4;E5
5 VYKHOR, Kateryna 1983 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BANACH, Janina 1976 UMKS ORKAN 04498 7204076 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHUDÍKOVÁ, Pavla 1978 SKOB Frýdek-Místek 2087514 E1;E2;E3;E4;E5
3 GLOWACKI, Elzbieta 1979 WACO E5
4 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7202778 E1;E2;E3;E4;E5
5 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
6 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2;E3;E4;E5
7 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 OK Slavia Hradec Králové 7204991 E1;E2;E3;E4;E5
8 SYVORONOVA, Olga 1977 O-Kompas 1415139 E1;E2;E3;E4;E5
9 TOMANOVÁ, Veronika 1977 Lokomotiva Ingstav Brno 219277 E1;E2;E3;E4;E5

W40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARGIEL , Beata 1965 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
2 CIUPA, Monika 1978 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
3 KUZNETSOVA, Elena 1976 OC L-MED, Tula 1633644 E1;E2;E3;E4;E5
4 MUSIAŁ , Anna 1966 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
5 SIRMA, Gerda 1965 Alnis OK -JNSC 7203476 E1;E2;E3;E4;E5

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEDARAVA, Yulya 0000 BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
2 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
3 ENA, Linda 0000 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
4 GRUNDER, Magdalena 1973 Järfälla OK 9730407 E1;E2;E3;E4;E5
5 WYSOCKA, Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 1400 2016299 E1;E2;E3;E4;E5

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GELDERMAN, Marquita 1967 NWOC 670629 E1;E2;E3;E4;E5
2 INGESEN, Tone Karina 1968 Team Sarpsborg 8002603 E1;E2;E3;E4;E5
3 KURZYP, Anna 1968 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
4 MIKHAILOVA, Iuliia 1965 OC L-MED, Tula 1009302 E1;E2;E3;E4;E5
5 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3;E4;E5
6 ZAMOJSKA, Anna 1968 Indywidualnie 255999 E1;E2;E3;E4;E5

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 E1;E2;E3;E4;E5
2 JUCKELANDT, Sabine 1963 SV Robotron Dresden 8606442 E1;E2;E3;E4;E5
3 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
4 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
5 OLIGO, Virginie 1962 COPV Vannes 9192-2019 1061503 E1;E2;E3;E4;E5
6 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1;E2;E3;E4;E5
7 ZENCHENKO, Tamara 1960 Dnepr 1300265 E1;E2;E3;E4;E5

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIKIELSKA, Danuta 1959 UMKS ORKAN 00138 8664837 E1;E2;E3;E4;E5
2 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 00229 412377 E1;E2;E3;E4;E5
3 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK Pionerskiy 2055111 E1;E2;E3;E4;E5
4 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2;E3;E4;E5

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIASNIKOVA, Ludmila 1947 PionerSK Pionerskiy 1302197 E1;E2;E3;E4;E5

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHARUBA, Marysia 2018 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
2 CHMIELECKA, Zosia 2017 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
3 CIUPA, Wojciech 2012 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
4 ĆWIK, Szymon 2011 E4;E5
5 ĆWIK, Tymon 2014 E4;E5
6 DŻUMAGA, Julia 2011 UKS Dąb Leszno brak 8082011 E1;E2;E3;E4;E5
7 FORYSTEK, Katarzyna (+Cody) 1966 WKS Wawel BnO 1966318 E1;E2;E3;E4;E5
8 GAGNE, Henri 2013 E1;E2;E3;E4;E5
9 JANAS, Małgorzata 2014 UKS Kometa Gliwice 04513 E1;E2;E3;E4;E5
10 KAZANIECKA, Antonina 2011 OGM E1;E2;E3;E4;E5
11 KMIECIŃSKI, Franciszek 0000 PUKS Młode Orły 4533 2033044 E1;E2;E3;E4;E5
12 KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
13 KOMSA, Piotr 2017 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
14 KONOVALENKO, Anastasiia 2011 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
15 KUJDA, Remigiusz 2012 2111090 E1;E2;E3;E4;E5
16 PIETRZAK, Inez 2015 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
17 SLUKA, Matouš 2014 SBK 49655 E1;E2;E3;E4;E5
18 TARNAWSKI, Tadeusz 2014 OGM E1;E2;E3;E4;E5
19 TREPCZYŃSKA, Hania 2012 UKS Orientuś Łódź E1;E2;E3;E4;E5
20 WEJTKO, Paula 2012 UMKS Kwidzyn 332174 E1;E2;E3;E4;E5

WM85+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CZYŻEWSKI, Marcin 1982 E4;E5
2 ĆWIK, Szymon 2011 E4;E5
3 ĆWIK, Tymon 2014 E4;E5
4 GAGNE, Henri 2013 E1;E2;E3;E4;E5
5 GRZYB, Łukasz 1980 E1;E2;E3;E4;E5
6 KUJDA, Bartosz 2005 1401458 E1;E2;E3;E4;E5
7 KUJDA, Remigiusz 2012 2111090 E1;E2;E3;E4;E5
8 KUJDA, Tymoteusz 2005 361804 E1;E2;E3;E4;E5
9 LESZCZ, Jurek Leszcz 1980 E1
10 MIELNIK, Łukasz 1977 E1;E2;E3;E4;E5
11 PACEK, Karolina 1988 E1;E2;E3;E4;E5
12 SOBCHUK, Ivan 2008 1410446 E1;E2;E3;E4;E5
13 SOBCHUK, Olha 1980 1470603
14 WYZNAKIEWICZ, Paweł 1968 E1;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Łódź 7204615 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MARTINA, Thýnová 2003 OK Slavia Hradec Kralove 8656586 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUJDA, Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 03987 1401466 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAŁDYGA , Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy 8009221 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 0000 10 BKPanc 8648669 E1;E2;E3;E4;E5
2 PANASZEK, Justyna 1989 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
3 STĘŻYCI, Grzegorz 1982 10 BKPanc 04684 8648671 E1;E2;E3;E4;E5
4 SZCZĘSNOWICZ, Natalia 1985 10 BKPanc E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 02892 8648666 E1;E2;E3;E4;E5
2 KALATA, Michał 1989 10BKPanc 00853 8160889 E1;E2;E3;E4;E5
3 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 10BKPanc 01304 8648668 E1;E2;E3;E4;E5
4 SITNICKI, Mariusz 0000 10BKPanc 8648674 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GRABOWSKI, Bogusz 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452718 E1;E2;E3;E4;E5
2 RAMOTOWSKI, Mariusz 1968 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1452722 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DZIOBA, Mateusz 1995 23pa/ Paulinum Jelenia Góra 01101 8650822 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KŁAK, Andrzej 1971 34 WOG Rzeszów 430372 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DURZYNSKA, Katarzyna 1992 5 Lubuski Pułk Artylerii 8636511 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów 02866 8636515 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 TYPAŃSKI, Roman 1971 9BKPanc 7202415 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 NIELSEN, Benjamin Birk 2010 Aalborg Orienteringsklub 8306609 E1;E2;E3;E4;E5
2 NIELSEN, Bo Birk Nielsen 1975 Aalborg Orienteringsklub 9101009 E1;E2;E3;E4;E5
3 NIELSEN, Jonathan Birk 2005 Aalborg Orienteringsklub 8162432 E1;E2;E3;E4;E5
4 NIELSEN, Marko Birk 2000 Aalborg Orienteringsklub 9182736 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SEGLINS, Jekabs 2004 Alnis OK -JNSC 8150204 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BRAKMANE, Sindija Leticija 2005 Alnis OK -JNSC 7000714 E1;E2;E3;E4;E5
2 BUHOLCA, Anna 2003 Alnis OK -JNSC 7000715 E1;E2;E3;E4;E5
3 JUMIKE, Ilze 2007 Alnis OK -JNSC 7203253 E1;E2;E3;E4;E5
4 KAIRISA, Evelina 2007 Alnis OK -JNSC 2102504 E1;E2;E3;E4;E5
5 KRUMINA, Laura 2007 Alnis OK -JNSC 7000701 E1;E2;E3;E4;E5
6 KRUMINS, Edvards 2005 Alnis OK -JNSC 7000718 E1;E2;E3;E4;E5
7 LOCMELE, Liva 2006 Alnis OK -JNSC 2102519 E1;E2;E3;E4;E5
8 OSS, Karlis 2005 Alnis OK -JNSC 8144441 E1;E2;E3;E4;E5
9 PLONE, Luize 2009 Alnis OK -JNSC 8118333 E1;E2;E3;E4;E5
10 PLONIS, Gustavs 2006 Alnis OK -JNSC 8180717 E1;E2;E3;E4;E5
11 PRAULINS, Ralfs 2008 Alnis OK -JNSC 2102506 E1;E2;E3;E4;E5
12 SEGLINA, Mara 2007 Alnis OK -JNSC 8020207 E1;E2;E3;E4;E5
13 SIRMA, Gerda 1965 Alnis OK -JNSC 7203476 E1;E2;E3;E4;E5
14 SKINKIS, Oskars 2004 Alnis OK -JNSC 7000720 E1;E2;E3;E4;E5
15 STRAUTNIECE, Krista 1993 Alnis OK -JNSC 8180181 E1;E2;E3;E4;E5
16 SVALBE, Kevins 2007 Alnis OK -JNSC 8445588 E1;E2;E3;E4;E5
17 VILKAUSS, Emils 2008 Alnis OK -JNSC 2102508 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BEDARAU, Arseni 2004 BUG 8660054 E1;E2;E3;E4;E5
2 BEDARAU, Edvin 1996 BUG 8660051 E1;E2;E3;E4;E5
3 BEDARAU, Vadzim 1962 BUG E1;E2;E3;E4;E5
4 BEDARAVA, Yulya 0000 BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
5 BEDARAVA, Yulya 1971 BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 THACKRAY, Ricky 1977 Bibbulmun Orienteers 9200454 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597 E1;E2;E3;E4;E5
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Bielsko-Biała O-Team 01121 412345 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LUCAS, Tamas 0000 C S "NORD " Baia Mare 8639493 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RELU, Tamas 0000 C S "SPRIA" Baia Sprie 8636826 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 COSTICĂ, Gligor 0000 C S"NORD" Baia Mare 1006666 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KOZICH, Andrei 1986 CAR E1;E2;E3;E4;E5
2 TSIAK, Aliaksandr 1985 CAR E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 OLIGO, Virginie 1962 COPV Vannes 9192-2019 1061503 E1;E2;E3;E4;E5
2 POËDRAS, Daniel 1957 COPV Vannes 10669-2019 9060557 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LUBAK, Kamila 1991 CSWIiCh Wrocław 943 8654381 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KOLEV, Yordan 1987 Compass Radnevo 8636965 E1;E2;E3;E4;E5
2 TAM, Fiona 1989 Compass Radnevo 8628668 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SIDOROV, Sergej 1959 Dnepr 1302818 E1;E2;E3;E4;E5
2 ZENCHENKO, Tamara 1960 Dnepr 1300265 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PERCHONOK, Dmitry 1962 Emek Hefer 7010662 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 LIMA, Erik 1985 Ganddal IL 445277 E1;E2;E3;E4;E5
2 NEUENKIRCHEN, Jan Henrik 1983 Ganddal IL 449635 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
2 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
3 PIETRZAK, Inez 2015 HKS AZYMUT MOCHY E1;E2;E3;E4;E5
4 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS AZYMUT MOCHY 1427327 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ENA, Alexander 2001 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
2 ENA, Kasper 1998 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
3 ENA, Linda 0000 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5
4 MIRA, Ena 2007 IK Falken E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ZAMOJSKA, Anna 1968 Indywidualnie 255999 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUZIA , Mateusz 2002 Indywidualnie 03419 8116611 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GRUNDER, Andreas 1969 Järfälla OK 9691014 E1;E2;E3;E4;E5
2 GRUNDER, Magdalena 1973 Järfälla OK 9730407 E1;E2;E3;E4;E5
3 GRUNDER, Marcus 2005 Järfälla OK 9050811 E1;E2;E3;E4;E5
4 GRUNDER, William 2003 Järfälla OK 9030301 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
2 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03447 9201337 E1;E2;E3;E4;E5
2 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 03664 8383222 E1;E2;E3;E4;E5
3 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 03665 9201342 E1;E2;E3;E4;E5
4 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3;E4;E5
5 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 03968 8050605 E1;E2;E3;E4;E5
6 MATUSZEWSKI, Grzegorz 1968 KOS BnO Szczecin 04094 7088801 E1;E2;E3;E4;E5
7 MIKUŁA, Daria 2007 KOS BnO Szczecin 03960 8073012 E1;E2;E3;E4;E5
8 MIKUŁA, Iga 2007 KOS BnO Szczecin 03959 8300107 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GLIŃSKI, Henryk 1950 KS Artemis 01324 305974 E1;E2;E3;E4;E5
2 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis 01323 2035173 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań 4153 8000831 E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań 4413 2067831 E1;E2;E3;E4;E5
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań 4414 8000830 E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań 4415 8000832 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KOGUCIUK, Konrad 1991 KU AZS UMCS Lublin 3298 887420 E1;E2;E3;E4;E5
2 SOŁOWIEJ, Stanisław 1975 KU AZS UMCS Lublin 2494 7203223 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 E1;E2;E3;E4;E5
2 GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DOLIA, Ievgen 1969 Kharkiv 201295 E1;E2;E3;E4;E5
2 PEREPELYTSYA, Oleksiy 1971 Kharkiv 777755 E1;E2;E3;E4;E5
3 POLTORATSKYI, Denys 1972 Kharkiv 1300248 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KAWALA, Patryk 2004 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03635 435240 E1;E2;E3;E4;E5
2 KLAKLA, Kacper 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3;E4;E5
3 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3;E4;E5
4 LUDWIN, Jakub 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03610 8861490 E1;E2;E3;E4;E5
5 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3;E4;E5
6 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3;E4;E5
7 PODGÓRSKA, Marta 2007 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3;E4;E5
8 RAJCA, Luiza 2004 Klub Sportowy "Kościelec" Chrzanów 02867 2801065 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KACZMARSKI, Paweł 1980 LKS Górzanka Nawojowa Góra 04317 7208289 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 TOMAN, Matěj 2009 Lokomotiva Ingstav Brno 52038 E1;E2;E3;E4;E5
2 TOMAN, Ondřej 1975 Lokomotiva Ingstav Brno 52017 E1;E2;E3;E4;E5
3 TOMANOVÁ, Eliška 2006 Lokomotiva Ingstav Brno 52032 E1;E2;E3;E4;E5
4 TOMANOVÁ, Veronika 1977 Lokomotiva Ingstav Brno 219277 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARSKA, Pola 2008 MKS MOS Wrocław 2067740 E1;E2;E3;E4;E5
2 CIASTOŃ, Oliwia 2008 MKS MOS Wrocław 04312 2067741 E1;E2;E3;E4;E5
3 CISZEK, Katarzyna 2006 MKS MOS Wrocław 04290 8654388 E1;E2;E3;E4;E5
4 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 04002 8644895 E1;E2;E3;E4;E5
5 KUCIEL, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 04295 2057131 E1;E2;E3;E4;E5
6 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 03271 2057139 E1;E2;E3;E4;E5
7 MARCINIAK, Weronika 2007 MKS MOS Wrocław 04296 2057132 E1;E2;E3;E4;E5
8 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 04346 7067739 E1;E2;E3;E4;E5
9 STEFAŃCZAK, Tymon 2008 MKS MOS Wrocław 04344 2067721 E1;E2;E3;E4;E5
10 SZAFRAN, Karolina 2009 MKS MOS Wrocław 04009 2057140 E1;E2;E3;E4;E5
11 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 02911 2016283 E1;E2;E3;E4;E5
12 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 2016300 E1;E2;E3;E4;E5
13 ŚWIDERSKI, Ignacy 2007 MKS MOS Wrocław 2057136 E1;E2;E3;E4;E5
14 WODZICKI, Filip 2007 MKS MOS Wrocław 2016295 E1;E2;E3;E4;E5
15 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 04012 2016298 E1;E2;E3;E4;E5
16 ZALESKA, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 04345 2067737 E1;E2;E3;E4;E5
17 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 04291 2016284 E1;E2;E3;E4;E5
18 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 04294 2016285 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GAGNE, Jean-Francois 1980 Montreal Ramblers E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 YOUNG, Joel 1980 Multi-terrain bike orienteers 8650872 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KLAVENESS, Magnus Friedhelm 2007 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
2 KLAVENESS, Peter 1949 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
3 WAALER, Frode 1955 Måren OK E1;E2;E3;E4;E5
4 WAALER, Linn M. 2000 Måren OK 8645554 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GARDEN, Rob 1949 NWOC 981693 E1;E2;E3;E4;E5
2 GELDERMAN, Marquita 1967 NWOC 670629 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SADOWNIK, Michał 1985 Nowy Dwór Mazowiecki 8653294 E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ASTAPOVYCH, Larysa 1975 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
2 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
3 DANKOV, Sergey 1968 O-Kompas 895128 E1;E2;E3;E4;E5
4 DANKOVA, Olena 2002 O-Kompas 1404849 E1;E2;E3;E4;E5
5 KONOVALENKO, Aleksandr 1985 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
6 KONOVALENKO, Anastasiia 2011 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
7 KONOVALENKO, Diana 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
8 KONOVALOV, Andrii 1970 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
9 KONOVALOVA, Anna 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
10 KONOVALOVA, Daria 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
11 LOHUNOVSKA, Anastasiia 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
12 LYTVYN, Oleksandr 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
13 LYTVYN, Oleksii 1998 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
14 SKOMOROKHA, Maksym 2002 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
15 STEPANENKO, Sergiy 1979 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
16 SYVORONOVA, Olga 1977 O-Kompas 1415139 E1;E2;E3;E4;E5
17 TEREKHOVA, Mariia 2007 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
18 VYKHOR, Kateryna 1983 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KHOLAD, Pavel 0000 OC Eridan 224976 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan, Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 GASKOVA, Valerriia 1982 OC L-MED, Tula 1007941 E1;E2;E3;E4;E5
2 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
3 KUZNETSOVA, Elena 1976 OC L-MED, Tula 1633644 E1;E2;E3;E4;E5
4 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
5 MIKHAILOVA, Iuliia 1965 OC L-MED, Tula 1009302 E1;E2;E3;E4;E5
6 SHCHEGLOV, Oleg 1985 OC L-MED, Tula 633336 E1;E2;E3;E4;E5
7 STEPANOVA, Anna 1982 OC L-MED, Tula 1301411 E1;E2;E3;E4;E5
8 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 1302113 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KAZANIECKA, Antonina 2011 OGM E1;E2;E3;E4;E5
2 TARNAWSKI, Tadeusz 2014 OGM E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 HOVORKA, Lukáš 0000 OK Lokomotiva Pardubice 8402048 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ČERNÍK, Adam 2004 OK Slavia Hradec Králové 7210119 E1;E2;E3;E4;E5
2 FÁBERA, David 2003 OK Slavia Hradec Králové 8656641 E1;E2;E3;E4;E5
3 HOLEČKOVÁ, Petra 2002 OK Slavia Hradec Králové 8660572 E1;E2;E3;E4;E5
4 KODYTKOVÁ, Denisa 2002 OK Slavia Hradec Králové 8670496 E1;E2;E3;E4;E5
5 KRONIKOVÁ, Štěpánka 2001 OK Slavia Hradec Králové 2017683 E1;E2;E3;E4;E5
6 PORKERT, Jan 2001 OK Slavia Hradec Králové 8663181 E1;E2;E3;E4;E5
7 SAMEK, Tomáš 2000 OK Slavia Hradec Králové 8656629 E1;E2;E3;E4;E5
8 ŠKLÍBA, Jan 1975 OK Slavia Hradec Králové 7204489 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 OK Slavia Hradec Králové 7204991 E1;E2;E3;E4;E5
10 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 OK Slavia Hradec Králové 8659387 E1;E2;E3;E4;E5
11 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové 9101117 E1;E2;E3;E4;E5
12 SUCHÁ, Simona 2003 OK Slavia Hradec Králové 2049543 E1;E2;E3;E4;E5
13 SVOBODA, Ondřej 1976 OK Slavia Hradec Králové 8000235 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARGIEL , Beata 1965 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
2 DRĄGOWSKI, Marek 1965 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
3 DRĄGOWSKI , Paweł 2001 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
4 KONSTANCIAK , Andrzej 1959 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5
5 MUSIAŁ , Anna 1966 OK! SPORT WARSZAWA E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa 00689 8653083 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 00229 412377 E1;E2;E3;E4;E5
2 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 886663 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KARSKI, Ryszard 1965 OLG Siegerland 03807 7777610 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
2 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIKHAYLOV, Victor 1973 Odessa Team 9777503 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 CHERNYKH, Vladimir 1952 Ok Kaliningrad 2055120 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BARTOSIE, Marcin 1979 PGB Sportowa Paczka E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BORCZYK, Dawid 0000 PUKS Młode Orły 4535 412394 E1;E2;E3;E4;E5
2 BORCZYK, Iwona 0000 PUKS Młode Orły 4536 1419992 E1;E2;E3;E4;E5
3 BORCZYK, Łukasz 1986 PUKS Młode Orły 4534 412391 E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
5 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
6 KMIECIŃSKI, Franciszek 0000 PUKS Młode Orły 4533 2033044 E1;E2;E3;E4;E5
7 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3;E4;E5
8 KRUPIŃSKI, Andrzej 1969 PUKS Młode Orły 1175 8651325 E1;E2;E3;E4;E5
9 MAJEWSKA, Maja 2004 PUKS Młode Orły 3218 8645193 E1;E2;E3;E4;E5
10 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3;E4;E5
11 WAŃCZYK, Zuzanna 1997 PUKS Młode Orły 1483 1396729 E1;E2;E3;E4;E5
12 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5
13 WIEJACKI, Janusz 1965 PUKS Młode Orły 2422 2800617 E1;E2;E3;E4;E5
14 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KMIECIŃSKA, Maria 0000 PUKS Młode Orły 4443 2033040 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 URBANIAK , Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SUKHADOLAVA, Aelita 1962 Peleng-Vimpel 72010050 E1;E2;E3;E4;E5
2 TRYDZENSKI, Henadzi 1955 Peleng-Vimpel 7204875 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 MIASNIKOV, Sergei 1947 PionerSK Pionerskiy 2088790 E1;E2;E3;E4;E5
2 MIASNIKOVA, Ludmila 1947 PionerSK Pionerskiy 1302197 E1;E2;E3;E4;E5
3 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK Pionerskiy 2055122 E1;E2;E3;E4;E5
4 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK Pionerskiy 2055111 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PRUKOP, Wojciech 1967 Rawlplug E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 KORENBERG, Israel 1949 Rison 2071088 E1;E2;E3;E4;E5
2 RAZ, Shlomo 1954 Rison 2071028 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 SLUKA, Matouš 2014 SBK 49655 E1;E2;E3;E4;E5
2 SLUKA, Miroslav 1972 SBK 53214 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BELOSHIKII, Vasilii 1958 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
2 PAVLJUCHUK, Aleh 1965 SC BUG 1428643 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 OLIINYK, Oleksandr 0000 SIRIUS 1395199 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BJOLEK, Lukáš 1976 SKOB Frýdek-Místek C 2113076 E1;E2;E3;E4;E5
2 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek A 2087698 E1;E2;E3;E4;E5
3 CHUDÍK, Martin 2006 SKOB Frýdek-Místek B 2087511 E1;E2;E3;E4;E5
4 CHUDÍK, Michael 1971 SKOB Frýdek-Místek 2087516 E1;E2;E3;E4;E5
5 CHUDÍKOVÁ, Magdalena 2010 SKOB Frýdek-Místek 428271 E1;E2;E3;E4;E5
6 CHUDÍKOVÁ, Pavla 1978 SKOB Frýdek-Místek 2087514 E1;E2;E3;E4;E5
7 ZEMAN, Ludvík 0000 SKOB Frýdek-Místek B 2113053 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 JUCKELANDT, Sabine 1963 SV Robotron Dresden 8606442 E1;E2;E3;E4;E5
2 JUCKELANDT, Wolf-Gerold 1955 SV Robotron Dresden 1106055 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BLYSTAD, Martin 0000 Stavanger orienteringsklubb E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava 2049558 E1;E2;E3;E4;E5
2 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 8656605 E1;E2;E3;E4;E5
3 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava 7210910 E1;E2;E3;E4;E5
4 ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 2060211 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Team Sarpsborg 9122002 E1;E2;E3;E4;E5
2 INGESEN, Ole 1966 Team Sarpsborg 451063 E1;E2;E3;E4;E5
3 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Team Sarpsborg 9001999 E1;E2;E3;E4;E5
4 INGESEN, Tone Karina 1968 Team Sarpsborg 8002603 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 BLOCH, Florian 2001 TØFFE IF 8640245 E1;E2;E3;E4;E5
2 FLORIAN, Moser 1998 TØFFE IF 8641423 E1;E2;E3;E4;E5
3 JORDI, Andri 2001 TØFFE IF 8110901 E1;E2;E3;E4;E5
4 MÜLLER, Nicolas 1998 TØFFE IF intergalac 8641433 E1;E2;E3;E4;E5
5 RULKA, Miron 0000 TØFFE IF 8230101 E1;E2;E3;E4;E5
6 ULLMANN, Silvan 1998 TØFFE IF 8641415 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 PACHNIK, Małgorzata 1993 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 01177 8110693 E1;E2;E3;E4;E5
2 PACHNIK, Wojciech 1991 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 00704 504407 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 DOMAGAŁA, Andrzej 1973 UKS 'Grom" Sokolniki 2086645 E1;E2;E3;E4;E5
2 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 83835 2048188 E1;E2;E3;E4;E5
3 DOMAGAŁA, Jakub 2008 UKS 'Grom" Sokolniki 04388 2048142 E1;E2;E3;E4;E5
4 HRYCIUK, Mikołaj 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03836 2086649 E1;E2;E3;E4;E5
5 KIEŁBIK, Nikola 2006 UKS 'Grom" Sokolniki 04387 2086642 E1;E2;E3;E4;E5
6 KOREK, Anna 1980 UKS 'Grom" Sokolniki 2048148 E1;E2;E3;E4;E5
7 KOREK, Kacper 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03837 2048143 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOZŁOWSKA, Natalia 2007 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
9 KOZŁOWSKI, Jakub 2005 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
10 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 UKS 'Grom" Sokolniki 02547 2048197 E1;E2;E3;E4;E5
11 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 UKS 'Grom" Sokolniki 03838 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
12 MARSZAŁEK, Alan 2006 UKS 'Grom" Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Płatność Etapy
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
2 BINIECKA, Małgorzata 1987 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
3 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice 03558 E1;E2;E3;E4;E5
4 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7202778 E1;E2;E3;E4;E5
5 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice