IV Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem - Zgłoszenia
2017-05-13

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 Bieg główny - 10km/M1 ADAMCZYK, Bartosz 1995 Krynica-Zdrój
2 Bieg główny - 10km/M5 ADAMCZYK, Jan 1957 Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
3 Biegi towarzyszące/M-300m BAJOREK, Filip 2008 Gorlice
4 Bieg główny - 10km/M2 BAŁAZY, Patryk 1983 PGB Sportowa Paczka Kraków
5 Biegi towarzyszące/K-300m BARAN, Emilia 2015 Polany
6 Bieg główny - 10km/K1 BARAN, Joanna 1991 memory five Białawoda
7 Bieg główny - 10km/K1 BARAN, Małgorzata 1991 memory five Białawoda
8 Bieg główny - 10km/M3 BARAN, Stefan 1973 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
9 Biegi towarzyszące/K-300m BARAN, Zuzanna 2009 Krynica-Zdrój
10 Biegi towarzyszące/K-300m BASTA, Agnieszka 2012 NAWOJOWA
11 Bieg główny - 10km/K1 BASTA, Iwona 1993 Visegrad Maraton Rytro Słowikowa
12 Biegi towarzyszące/M-300m BASTA, Jan 2009 NAWOJOWA
13 Bieg główny - 10km/M2 BERGAŃSKI, Michał 1985 Brygada Beskidów Grybów
14 Bieg główny - 10km/M2 BERKOWICZ, Krzysztof 1982 WB Nowy Sącz
15 Bieg główny - 10km/M4 BĘTKOWSKI, Wojciech 1964 Stróże
16 Bieg główny - 10km/M1 BOGDAŁ, Artur 1991 Visegrad Maraton Rytro Chełmiec
17 Bieg główny - 10km/M3 BOREK, Marek 1971 Nowy Sącz
18 Biegi towarzyszące/K-300m BORKOWSKA, Aniela 2007 Nowy Sącz
19 Bieg główny - 10km/M1 BOROWEICKI, Łukasz 1989 Kraków
20 Bieg główny - 10km/K3 BOROWSKA-PAWLUŚ, Ewelina 1976 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów Jasło
21 Bieg główny - 10km/M2 BRZANA, Maciej 1985 FINISZ Rymanów Równe
22 Biegi towarzyszące/M3-1000m CECUR, Wojciech 2001 UKS FENIX Nowa Wieś
23 Bieg główny - 10km/K3 CHEŁMICKA, Magdalena 1971 ALPIN SPORT TEAM kraków
24 Bieg główny - 10km/M1 CHROBACZYŃSKI, Rafał 1994 Świniarsko
25 Bieg główny - 10km/K2 CIESLA, Jadwiga 1984 Nadlesnictwo Gorlice
26 Biegi towarzyszące/M-300m CITAK, Adrian 2007 UKS FENIX Nowa Wieś
27 Biegi towarzyszące/M3-1000m CZERWIŃSKI, Krzysztof 2002 UKS BUDOWLANI Nowy Sącz Nowy Sącz
28 Bieg główny - 10km/M2 CZUBA, Wojciech 1984 Charty z Południa Powroźnik
29 Bieg główny - 10km/M2 DLUGOSZ, Andrzej 1978 Ubiquinol mlodow
30 Bieg główny - 10km/M4 DŁUGOSZ, Franciszek 1966 NEWAG Młodów
31 Bieg główny - 10km/M2 DOBOSZ, Michał 1983 Kamionka Wielka
32 Biegi towarzyszące/M-300m DROZD, Adam 2008 Muszyna
33 Biegi towarzyszące/K-300m DROZD, Aleksandra 2010 Muszyna
34 Biegi towarzyszące/K-500m DROŻDŻAK, Kornelia 2004 UKS FENIX Nowa Wieś
35 Bieg główny - 10km/M2 DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
36 Biegi towarzyszące/K-300m DUTKA, Aleksandra 2012 NAWOJOWA
37 Biegi towarzyszące/K-300m DUTKA, Anna 2010 NAWOJOWA
38 Bieg główny - 10km/K4 DZIEDZIC, Julia 1960 vswgrad maraton rytro Stary Sącz
39 Bieg główny - 10km/M2 DZIUK, Łukasz 1987 Sietesz
40 Bieg główny - 10km/K2 EWA, Sygut 1979 Kraków
41 Bieg główny - 10km/M4 FILAS, Witold 1958 Ultrek Krynica-Zdrój
42 Bieg główny - 10km/M3 FLOREK, Marcin 1970 Mężczyźni św. Józefa Pilzno
43 Bieg główny - 10km/M2 FLOREK, Sebastian 1984 NORAFSPORT Gaboń
44 Biegi towarzyszące/M-300m FRĄCZEK, Mateusz 2008 NAWOJOWA
45 Biegi towarzyszące/K-300m FRĄCZEK, Natalia 2011 NAWOJOWA
46 Bieg główny - 10km/K2 GAJDA- WYPASEK, Agnieszka 1978 Zadroże
47 Bieg główny - 10km/M1 GAŚ, Piotr 1989 HumanSport Skoczów
48 Bieg główny - 10km/M1 GAWEŁEK, Piotr 1990 Tylicz
49 Bieg główny - 10km/M1 GIEROŃ, Adrian 1990 Rzeszów
50 Bieg główny - 10km/K4 GIEROŃ, Beata 1967 Rzeszow
51 Bieg główny - 10km/K1 GIEROŃ, Ola 1995 Rzeszów
52 Bieg główny - 10km/M4 GIEROŃ, Robert 1965 Rzeszów
53 Bieg główny - 10km/K2 GNUTEK, Wioletta 1978 Nowy Sącz
54 Bieg główny - 10km/M2 GODLEWSKI, Cezary 1982 Warszawa
55 Bieg główny - 10km/M4 GONDEK, Dariusz 1966 Salt Runners Bochnia Borek
56 Bieg główny - 10km/M1 GORCZYCA, Bartosz 1991 Salco Garmin Team Skołyszyn
57 Biegi towarzyszące/M-300m GORZKOWSKI, Miłosz 2008 Tarnów
58 Bieg główny - 10km/K2 GÓRKA , Ela 1980 Ambasador festiwalu biegowego Grybów
59 Biegi towarzyszące/K-500m GÓRKA , Iza 2006 Grybów
60 Bieg główny - 10km/M2 GÓRKA, Marcin 1983 www.decorella.gorlice.pl Gorlice
61 Biegi towarzyszące/K-300m GÓRKA , Oliwka 2007 Grybów
62 Bieg główny - 10km/K2 HANDZEL, Wioletta 1984 Kraków
63 Biegi towarzyszące/M-300m HOJNIAK, Adam 2010 Muszyna
64 Biegi towarzyszące/M-300m HOJNIAK, Aleksander 2007 Muszyna
65 Biegi towarzyszące/K-500m HOJNIAK, Julia 2006 Muszyna
66 Biegi towarzyszące/M-500m HYBEL, Michał 2006 uks dwójka nowy sącz Nowy Sącz
67 Biegi towarzyszące/K-300m HYBEL, Wiktoria 2014 Nowy Sącz
68 Bieg główny - 10km/M1 JAGIEŁA, Dominik 1990 GOPR ŁUT Krosno
69 Bieg główny - 10km/M1 JASIŃSKI, Bartłomiej 1992 Fundacja na ratunek Kotów
70 Bieg główny - 10km/M2 JEZIERSKI, Kamil 1980 Kraków
71 Bieg główny - 10km/K2 JONAK, Katarzyna 1983 endorfina jadowniki
72 Bieg główny - 10km/M2 JÓZEFCZYK, Tomasz 1978 Posmakuj Run Team Krosno
73 Bieg główny - 10km/M2 KACZOR, Tomasz 1979 Kraków
74 Bieg główny - 10km/M2 KAMIEŃSKI, Wojciech 1983 BDA TEAM Kamionka Wielka
75 Bieg główny - 10km/K1 KANTOR, Martyna 1989 Salco Garmin Team Kraków
76 Bieg główny - 10km/M1 KANTOR, Tomasz 1990 Tarnów
77 Bieg główny - 10km/K5 KARLAK, Halina 1951 Uście Gorlickie
78 Biegi towarzyszące/K-300m KASINO, Kinga 2010 Piwniczna-Zdrój
79 Bieg główny - 10km/M3 KISIŃSKI, Jarosław 1971 COMP TEAM / NOVITUS Nowy Sącz
80 Bieg główny - 10km/M4 KŁEMBUKOWSKI, Piotr 1963 Koliber Team Kraków
81 Biegi towarzyszące/M-300m KŁĘBCZYK, Arkadiusz 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
82 Biegi towarzyszące/M3-1000m KOKOSZA, Filip 2002 Nowy Sącz
83 Bieg główny - 10km/M2 KONOPKA, Krystian 1983 FundacjaNaRatunek Nowy sącz
84 Biegi towarzyszące/K-300m KONOPKA, Maja 2011 Nowy sącz
85 Bieg główny - 10km/M5 KOPERSTYŃSKI, Zbigniew 1953 Stalowa Wola
86 Biegi towarzyszące/K-300m KOSECKA, Wiktoria 2013 Bilsko
87 Bieg główny - 10km/M1 KOSECKI, Dariusz 1991 memory five Tęgoborze
88 Bieg główny - 10km/M2 KOSECKI, Krzysztof 1984 Bilsko
89 Biegi towarzyszące/M-300m KOSECKI, Tomasz 2010 Bilsko
90 Bieg główny - 10km/M4 KOSTKA, Andrzej 1965 KROŚCIENKO WYŻNE
91 Bieg główny - 10km/M4 KOSTKA, Janusz 1967 Posmakuj Run Team Szczepańcowa
92 Biegi towarzyszące/M-500m KOWALIK, Dawid 2006 UKS FENIX Nowa Wieś
93 Bieg główny - 10km/M2 KOZIOŁ, Marcin 1983 Kraków
94 Bieg główny - 10km/M2 KOZŁOWSKI, Piotr 1984 Dębica
95 Bieg główny - 10km/K1 KOŻUCH, Aleksandra 1995 Nawojowa
96 Biegi towarzyszące/K-500m KOŻUCH, Katarzyna 2006 Nawojowa
97 Bieg główny - 10km/M1 KOŻUCH, Michał 1994 RedLineTeam Brzezna
98 Bieg główny - 10km/M3 KOŻUCH, Piotr 1971 GOPR Krynica Nawojowa
99 Bieg główny - 10km/M1 KOŻUCH, Rafał 1989 RedLineTeam Brzezna
100 Bieg główny - 10km/M4 KRÓLICKI, Dariusz 1966 Finisz Rymanów Rymanów
101 Biegi towarzyszące/M-300m KRUCZEK, Piotr 2013 Polany
102 Bieg główny - 10km/K1 KULKA, Regina 1989 Ropa
103 Bieg główny - 10km/M4 KUPER, Waldemar 1961 HOT BLOOD TEAM Nowy Sącz
104 Bieg główny - 10km/K3 KURTYKA, Magdalena 1976 Kraków
105 Bieg główny - 10km/M1 KUZAK, Kamil 1992 HST Chomranice
106 Bieg główny - 10km/K2 LATOŃ, Maria 1982 Charty z Południa Łabowa
107 Biegi towarzyszące/M-300m LELITO, Piotr 2007 UKS FENIX Nowa Wieś
108 Bieg główny - 10km/K2 LESZCZYŃSKA, Jadwiga 1979 Chrzanów
109 Bieg główny - 10km/K1 LIPPA, Jagoda 1999 UKS FENIX Nowy Sącz
110 Bieg główny - 10km/M1 LISOWSKI, Karol 1995 Nawojowa
111 Biegi towarzyszące/K-300m LISZKA, Iga 2013 Grybów
112 Bieg główny - 10km/K2 MAJER, Ewa 1982 Solgar Polska Dobczyce
113 Bieg główny - 10km/K2 MALAGA, Barbara 1980 Malaga Team Podegrodzie
114 Bieg główny - 10km/M3 MALAGA, Bogdan 1976 Malaga Team Podegrodzie
115 Biegi towarzyszące/K3-1000m MALAGA, Ewa 2002 Malaga Team Podegrodzie
116 Biegi towarzyszące/K-300m MALAGA, Wiktoria 2011 Malaga Team Podegrodzie
117 Bieg główny - 10km/K3 MALEC, Magdalena 1977 Psinki-muffinki.pl Kraków
118 Bieg główny - 10km/M3 MALEC, Zbigniew 1971 Psinki-muffinki.pl Kraków
119 Bieg główny - 10km/M2 MARTUŚ , Jacek 1978 BOBOWA
120 Bieg główny - 10km/K2 MAŚLANKA, Renata 1978 UKS Kung Fu Tarnów Tarnów
121 Bieg główny - 10km/M3 MAŚLANKA, Robert 1975 UKS Kung Fu Tarnów Tarnów
122 Bieg główny - 10km/M4 MICHALCZYK, Artur 1964 Bochnia
123 Bieg główny - 10km/M2 MICHALIK, Artur 1983 BDA TEAM Nowy Sacz
124 Bieg główny - 10km/M1 MICHAŁ, Kożuch 1994 RedLineTeam Brzezna
125 Biegi towarzyszące/K-300m MICHAŁOWSKA, Aleksandra 2013 - kraków
126 Bieg główny - 10km/K1 MIDA , Alicja 1996 memory five Tęgoborze
127 Biegi towarzyszące/K-300m MIKULSKA, Małgosia 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
128 Bieg główny - 10km/M2 MIREK, Krzysztof 1985 BDA Kamionka Wielka
129 Biegi towarzyszące/M-500m MIRONÓW, Gerard 2005 1967 Borek
130 Bieg główny - 10km/M4 MIRONÓW, Paweł 1967 Borek
131 Bieg główny - 10km/M4 MIŚ, Mieczysław 1967 STRZESZYCE Strzeszyce
132 Bieg główny - 10km/M2 MOMOT, Krzysztof 1982 Kraków
133 Bieg główny - 10km/M4 MORDARSKI, Jacek 1960 Biegam bo lubie Nawojowa
134 Bieg główny - 10km/M5 MORDARSKI, Jerzy 1957 Nowy Sącz
135 Biegi towarzyszące/K-300m MURAK, Jagoda 2010 Łęczna
136 Bieg główny - 10km/M3 MURAK, Robert 1976 Łęczna
137 Bieg główny - 10km/M2 MYJAK, Paweł 1986 UKS FENIX
138 Biegi towarzyszące/M3-1000m MYJAK, Szymon 2001 UKS FENIX Nowa Wieś
139 Biegi towarzyszące/K-300m MYJAK, Zuzanna 2008 UKS FENIX Krzyżówka
140 Bieg główny - 10km/M4 NADRATOWSKI, Sławomir 1963 WB Nowy Sącz
141 Bieg główny - 10km/M1 NIEMIEC, Łukasz 1996 Nowy Sącz
142 Bieg główny - 10km/K4 NIEMIEC, Marta 1959 ---- Krynica Zdrój
143 Bieg główny - 10km/M3 OBERC, Grzegorz 1973 FINISZ RYMANOW rymanow
144 Bieg główny - 10km/M1 OBERC, Sławomir 1999 Finisz Rymanów Rymanów
145 Bieg główny - 10km/K3 OGORZAŁEK , Barbara 1977 Chełmiec
146 Bieg główny - 10km/M3 OGORZAŁEK , Janusz 1974 Chełmiec
147 Bieg główny - 10km/M2 OLBRYCH , Bartłomiej 1987 nadtopy.pl Running Team Binarowa
148 Bieg główny - 10km/M3 OLBRYCH, Piotr 1968 Czestochowa
149 Biegi towarzyszące/M-300m ORMANTY, Dawid 2013 Łabowa
150 Biegi towarzyszące/M-300m ORMANTY, Jakub 2010 Łabowa
151 Bieg główny - 10km/K3 PAŁUZEWICZ, Ewa 1969 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
152 Bieg główny - 10km/M3 PAPIERSKI, Leszek 1976 Pgb Sportowa Paczka
153 Bieg główny - 10km/M3 PAPIERSKI, Leszek 1976 PGB Sportowa Paczka Spytkowice
154 Bieg główny - 10km/K2 PAWLIK , Jadwiga 1980 Posmakuj Run Team Jasło
155 Biegi towarzyszące/M3-1000m PEREGRYM, Karol 2003 UKS FENIX Nowa Wieś
156 Bieg główny - 10km/M1 PIEKARCZYK, Michał 1988 JM Sport Team Mszana Dolna
157 Bieg główny - 10km/M4 PISZ, Robert 1959 Jasielski Klub Biegacza Jasło
158 Bieg główny - 10km/M1 POCIECHA, Tomasz 1988 www.radekkleczek.pl Kryg
159 Bieg główny - 10km/M4 PODRAZA, Marek 1967 Gorlicka Grupa Biegowa GORLICE
160 Bieg główny - 10km/K2 POLANSKA, Anna 1979 Nowy Sącz
161 Biegi towarzyszące/K-300m POLANSKA, Olga 2011 Nowy Sącz
162 Bieg główny - 10km/M2 POŁĄCARZ, Adam 1981 . Bielsko-Biała
163 Biegi towarzyszące/K-300m POŁĄCARZ, Justyna 2010 . Bielsko-Biała
164 Biegi towarzyszące/M3-1000m POŁEĆ, Jakub 2002 NOWY SĄCZ
165 Biegi towarzyszące/K-500m POŁEĆ, Julia 2005 NOWY SĄCZ
166 Bieg główny - 10km/M3 PRĘCIKOWSKI , Rysiek 1970 Wieliczka
167 Bieg główny - 10km/K5 PRYMAKOWSKA, Barbara 1943 SOKÓŁ TARNÓW Tarnów
168 Bieg główny - 10km/K3 PYCH, Edyta 1975
169 Bieg główny - 10km/M5 PYTEL, Leszek 1952 Klęczany
170 Bieg główny - 10km/M3 RAJSKI, Sławomir 1970 Nowy Sącz
171 Bieg główny - 10km/M4 ROMAN, Bogdan 1967 Uczniowski Klub Sportowy "Junior" Siary Dominikowice
172 Biegi towarzyszące/K-300m RYŃSKA, Hanna 2013 Szczucin
173 Biegi towarzyszące/M-300m RYŃSKI, Franciszek 2011 Szczucin
174 Bieg główny - 10km/M2 RYŃSKI, Piotr 1984 Szczucin
175 Bieg główny - 10km/M2 SACZKA, Krzysztof 1987 Nowy Sącz
176 Bieg główny - 10km/M3 SADKO, Marek 1974 Dunajec Konary Żabno
177 Bieg główny - 10km/M1 SĄDEJ, Kamil 1996 Powroźnik
178 Bieg główny - 10km/K2 SEMOW, Sylwia 1987 KW Kraków Kraków
179 Bieg główny - 10km/M2 SIMANKOWICZ, Sebastian 1980 S Kraków
180 Bieg główny - 10km/M2 SIUDEK, Robert 1986 Hercog running team Kraków
181 Bieg główny - 10km/M1 SKRABA, Maciej 1997 UKS FENIX Krzyżówka
182 Bieg główny - 10km/M2 SŁOMIANY, Łukasz 1985 PIANA Z PYSKA Katowice
183 Bieg główny - 10km/K3 SODNOM, Tsendzesem 1976 Rzezawa
184 Biegi towarzyszące/M-300m SOŁTYS, Hubert 2009 SOŁTYS-RUN:) Maciejowa
185 Biegi towarzyszące/M-300m SOŁTYS , Jan 2012 SOŁTYS-RUN:) Maciejowa
186 Bieg główny - 10km/K2 STAMPER-GROŃ, Magdalena 1978 Krynica-Zdrój
187 Bieg główny - 10km/M1 STANISŁAW, Tomasik 1988 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
188 Bieg główny - 10km/M1 STARZYNSKY, Andryi 1988 Nox Pulawy
189 Bieg główny - 10km/M3 STEBEL, Piotr 1969 Przewodnik Skoczów
190 Biegi towarzyszące/K-300m STECZOWICZ, Kalinka 2010 Nawojowa
191 Bieg główny - 10km/K2 STYRNA, Anna 1981 Krynica - Zdrój
192 Biegi towarzyszące/M-300m SZPILA, Aleks 2010 Nowy Sącz
193 Biegi towarzyszące/M-500m SZPILA, Kamil 2004 Nowy Sącz
194 Bieg główny - 10km/M3 SZPILA, Zbigniew 1976 Sądecka Grupa Biegowa Nowy Sącz
195 Bieg główny - 10km/M2 SZPUNAR, Piotr 1987 Łańcut
196 Bieg główny - 10km/M3 SZUREK, Aleksander 1976 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
197 Biegi towarzyszące/K-300m SZUREK, Aleksandra 2008 Szymbark
198 Biegi towarzyszące/M-500m SZUREK, Jakub 2004 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
199 Biegi towarzyszące/M-300m SZYMAŃSKI, Filip 2011 Nowy Sącz
200 Bieg główny - 10km/M3 SZYMAŃSKI, Michał 1977 Nowy Sącz
201 Bieg główny - 10km/M3 ŚCIBOR, Łukasz 1977 Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów Wojnicz
202 Biegi towarzyszące/M-300m ŚCIBOR, Szymon 2008 Wojnicz
203 Biegi towarzyszące/M-300m ŚLĘZAK, Bartosz 2007 CARABUS Nowy Sącz Nowy Sącz
204 Biegi towarzyszące/M-500m ŚLĘZAK, Kacper 2005 CARABUS Nowy Sącz Nowy Sącz
205 Bieg główny - 10km/M2 ŚLĘZAK, Marek 1978 CARABUS Nowy Sącz Nowy Sącz
206 Bieg główny - 10km/M1 ŚLIWA, Arkadiusz 1988 Krynica Zdrój
207 Biegi towarzyszące/M-300m TOCZEK, Kamil 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
208 Biegi towarzyszące/M-300m TOCZEK, Tobiasz 2007 UKS FENIX Nowa Wieś
209 Bieg główny - 10km/M1 TOKARCZYK, Konrad 1992 BDA Kamionka Wielka
210 Bieg główny - 10km/M2 TRĄBA, Leszek 1982 OSP Rzezawa Rzezawa
211 Biegi towarzyszące/M-500m TRĄBA, Maksymilian 2006 OSP Rzezawa Rzezawa
212 Biegi towarzyszące/K-500m TRYBUŁA, Julia 2006 TRYBUŁA TEAM Przysietnica
213 Biegi towarzyszące/M3-1000m TRYBUŁA, Szymon 2003 TRYBUŁA TEAM Przysietnica
214 Bieg główny - 10km/K1 TRYGAR, Martyna 1989 Finisz Rymanów Rymanów Zdrój
215 Bieg główny - 10km/M1 TRZECIAK\, Adam 1997 Bartosz Gorczyca Fanpage Biecz
216 Bieg główny - 10km/M3 TULEA, Łukasz 1977 Kraków
217 Biegi towarzyszące/M-300m TULEJA, Bartosz 2012 Kraków
218 Bieg główny - 10km/M3 TULEJA, Łukasz 1977 Kraków
219 Biegi towarzyszące/M-300m TWARDY, Oskar 2011 Nawojowa
220 Bieg główny - 10km/K4 TWARDY, Urszula 1961 niezrzeszony Nawojowa
221 Bieg główny - 10km/M2 VERETSKY, Pavlo 1985 Fenix
222 Bieg główny - 10km/M4 WALTER, Sławek 1964 WB Nowy Sącz
223 Bieg główny - 10km/M2 WCZEŚNY, Szymon 1979 Nowy Sącz
224 Bieg główny - 10km/M3 WIŚNIEWSKI, Wojciech 1973 MśJ Zbylitowska Góra/Tarnów
225 Bieg główny - 10km/M1 WOJSŁAW, Tomasz 1989 Sądecka Grupa Biegowa Nowy Sącz
226 Bieg główny - 10km/K1 WRÓBEL , Beata 1991 memory five Tęgoborze
227 Bieg główny - 10km/M3 WYSOWSKI, Grzegorz 1972 PKS Jaworze Ptaszkowa Ptaszkowa
228 Bieg główny - 10km/M2 ZIOBRO, Dariusz 1983 Szczucin
229 Biegi towarzyszące/M-300m ZIOBRO, Emil 2011 Szczucin
230 Bieg główny - 10km/M3 ZUBER, Mariusz 1972 Barcice
231 Biegi towarzyszące/K-300m ZYDROŃ, Anna 2008 Kraków
232 Bieg główny - 10km/M3 ZYDROŃ, Tymoteusz 1975 Visegrad Maraton Rytro Kraków
233 Biegi towarzyszące/K-500m ŻELASKO, Cecylia 2006 Nowy Sącz
234 Bieg główny - 10km/M3 ŻELASKO, Jacek 1977 Sądecka Grupa Biegowa Nowy Sącz
235 Biegi towarzyszące/K-300m ŻELASKO, Klaudia 2011 Nowy Sącz
236 Biegi towarzyszące/K3-1000m ŻELASKO, Zuzanna 2003 Nowy Sącz