Grand Prix Polonia 2018 - Jakuszyce / Piechowice - Zgłoszenia
2018-08-10 - 2018-08-12

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M21E SCHULHOF, Jan 1989 TJ OOB Turnov 8627110 E1
2 M10 BALDRIAN, Josef 2011 USK Praga 2075606 E2;E3
3 M45 BALDRIAN, Petr 1972 USK Praga 2460 E2
4 M14 BALDRIAN, Tomas 2004 USK Praga 2102777 E2;E3
5 W21E BALDRIANOVA, Barbora 1978 USK Praga 9784 E2;E3
6 W12 BALDRIANOVA, Eva 2007 USK Praga 888639 E2;E3
7 M35 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna 8009221 E1;E2;E3
8 M70 BARTKOWIAK, Edward 1948 WKS Grunwald Poznań 00925 412412 E1;E2;E3
9 M16 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 7200172 E1;E2;E3
10 M45 BECMER, Dariusz 1971 WKS Śląsk Wrocław 2148 981645 E1;E2;E3
11 M21S BEDNAŘÍK, Aleš 1973 Slavia Liberec Orienteering 2049578 E1;E2;E3
12 M14 BEDNAŘÍK, Vilém 2005 Slavia Liberec Orienteering 9201561 E1;E2;E3
13 W21S BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela 1977 Slavia Liberec Orienteering 2049576 E1;E2;E3
14 W16 BEDNAŘÍKOVÁ, Emma 2003 SK Žabovřesky Brno 9201326 E1;E2;E3
15 W16 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 7200168 E1;E2;E3
16 M21E BERNAŚ , Tomasz 0000 WKS Śląsk Wrocław 3883 255590 E1;E2;E3
17 W21E BIAŁA, Weronika 1986 8636521 E1;E2;E3
18 M12 BIAŁASIK, Bartosz 2007 UKS Dąb Leszno 04230 1419876 E1;E2;E3
19 M70 BLIMKE, Roman 1946 Górzanka 189 2036941 E1;E2;E3
20 W16 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuś Łódź 02132 8640928 E1;E2;E3
21 M55 BOROVIČKA, Milan 1961 VSK ČVUT FS Praha 515097 E1;E2;E3
22 M16 BRADAC, David 2002 Loko Liberec C 2032132 E1;E2;E3
23 M18 BRADAC, Jakub 2000 Loko Liberec C 2032105 E1;E2;E3
24 M45 BRADAC, Stanislav 1972 Loko Liberec C 434598 E1;E2;E3
25 OPEN 1 BRADACOVA, Maruska 1975 Loko Liberec C 2060204 E1;E2;E3
26 M60 BRETTSCHNEIDER, Gerhard 1954 Kaulsdorfer OLV Berlin 5075 E1;E2;E3
27 W55 BRETTSCHNEIDER, Gudrun 1960 Kaulsdorfer OLV Berlin 5066 E1;E2;E3
28 OPEN 2 CAMPMANY, Victor 1994 SV IHW Alex 78 e.v. 2070932 E1;E2;E3
29 W50 ČECHLOVSKÁ, Jana 1962 OK Chrastava 8175 E1;E2;E3
30 W12 CEGIEŁKA, Milena 2006 UKS GOK Galewice 4115 2086643 E1;E2;E3
31 OPEN 1 CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 64950 E1;E2;E3
32 M55 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 65 1963012 E1;E2;E3
33 M21E CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 00402 7200174 E1;E2;E3
34 M21E CHLOUPEK, Adam 1993 SK Žabovřesky Brno R 995849 E1;E2;E3
35 M60 CHUŁEK, Aleksander 1956 UKS Azymut45 Gdynia 547 9101302 E1;E2;E3
36 W12 CHWIEJCZAK, Dorota 0000 259382 E1;E2;E3
37 W10 CIASTOŃ, Oliwia 2008 MKS MOS Wrocław 4312 2067741 E1;E2;E3
38 W18 CIESIÓŁKA, Katarzyna 2000 WKS Śląsk Wrocław 1827 9201008 E1;E2;E3
39 M40 CIESIÓŁKA, Sebastian 1975 WKS Śląsk Wrocław 01112 9751124 E1;E2;E3
40 M10 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 887249 E1;E2;E3
41 W18 CIURA, Aleksandra 0000 WKS Śląsk Wrocław 3696 504042 E1;E2;E3
42 M35 CWALINA, Karol 1983 OK!Sport 1418714 E1;E2;E3
43 W20 CYCH, Agnieszka 0000 WKS Śląsk Wrocław 2099 889175 E1;E2;E3
44 M40 CZAPLA, Przemysław 1900 WKS Wawel Kraków 8281274 E1;E2;E3
45 M18 CZAPLIŃSKI, Jakub 0000 WKS Śląsk Wrocław 1976 1401455 E1;E2;E3
46 M21S DARIUSZ , Łyś 2018 E1;E2;E3
47 M55 DEREDOS, Andrzej 1963 UKS Orientuś Łódź 03247 887250 E1;E2;E3
48 M18 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3
49 W55 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 887244 E1;E2;E3
50 M21E DLABAJA, Tomas 1983 KOB Litvinov 500850 E1;E2;E3
51 W14 DOLIŃSKA, Julia 2004 BKS Wataha Warszawa 03158 1986001 E2
52 W16 DOLIŃSKA, Zuzanna 2003 BKS Wataha Warszawa 02748 7060403 E2
53 M45 DOLIŃSKI, Grzegorz 1972 BKS Wataha Warszawa 03143 1972059 E2
54 M35 DOMAGAŁA, Andrzej 1980 UKS "Grom" Sokolniki 2086645 E1;E2;E3
55 W14 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS Grom Sokolniki 3835 2048188 E1;E2;E3
56 M10 DOMAGAŁA, Jakub 2008 UKS "Grom" Sokolniki 04388 2048188 E1;E2;E3
57 W16 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E1;E2;E3
58 M10 DOSTÁL, Jorik 2008 OOB TJ Dukla Praha 2111743 E1;E2;E3
59 M40 DOSTÁL, Tomáš 1974 OOB TJ Dukla Praha B 2131186 E1;E2;E3
60 W12 DOSTÁLOVÁ, Lejla 2006 OOB TJ Dukla Praha E1;E2;E3
61 M21S DUDA, Jakub 1986 1986 E1;E2;E3
62 OPEN 2 DUDZIAK, Karolina 1978 UKS Dąb Leszno 04240 1412010 E1;E2;E3
63 M75 DURA, Kazimierz 0000 WKS Śląsk Wrocław 720 54119 E1;E2;E3
64 W10 DUTKIEWICZ, Wiktoria 2008 MKS Paulinum Jelenia Góra 3881 7200190 E1;E2;E3
65 M21E DUTKOWSKI, Mikołaj 1993 UKS Arkady Raszków E1;E2;E3
66 M55 DYZIO, Włodzimierz 1900 WKS Wawel Kraków 8650900 E1;E2;E3
67 W18 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E1;E2;E3
68 M45 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2;E3
69 W10 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 1412009 E1;E2;E3
70 W40 ECKARDT, Cornelia 1969 USV TU Dresden 690719 E1;E2;E3
71 M60 FANTA, Miroslav 1958 Ekonom Praha 51147 E1;E2;E3
72 M50 FELDMANN, André 1965 Kaulsdorfer OLV Berlin 5054 E1;E2;E3
73 OPEN 1 FIJOR, Anita 1989 SKARMAT Toruń 435247 E1;E2;E3
74 M60 FIJOR, Waldemar 2018 SKARMAT Toruń 430901 E1;E2;E3
75 M60 FIJOR, Waldemar 1958 SKARMAT Toruń 430901 E1;E2;E3
76 W18 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3
77 WM10R FILIPCZAK-DUDZIAK, Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno brak 2115726 E1;E2;E3
78 OPEN 2 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 2006 UKS Dąb Leszno 04241 2115754 E1;E2;E3
79 M60 FLASAR, Jan 1900 KCK Cesky Krumlov 2080933 E1;E2;E3
80 W60 FLASAROVA, Marie 1900 KCK Cesky Krumlov 49615 E1;E2;E3
81 W20 FORTUNIAK, Weronika 1998 UKS Orientuś Łódź 2836 8646293 E1;E2;E3
82 M35 GABROWSKI, Karol 1980 Polisportiva "G.Masi" 2084613 E1;E2;E3
83 OPEN 2 GAJEWSKA, Katarzyna 1980 UKS Dąb Leszno 1419871 E1;E2;E3
84 OPEN 1 GAJEWSKA, Maria 1981 UKS Dąb Leszno 1419873 E1;E2;E3
85 WM10R GAJEWSKI, Igor 2007 UKS Dąb Leszno 1419874 E1;E2;E3
86 WM10R GAJEWSKI, Patryk 2008 UKS Dąb Leszno 1419875 E1;E2;E3
87 M21E GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
88 M55 GALLA, Andrzej 1959 HKS Azymut Mochy 2127760 E1;E2;E3
89 W14 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 7200166 E1;E2;E3
90 W16 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3
91 M65 GLIŃSKI, Henryk 1950 Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3
92 M40 GMUR , Karol 0000 WKS Śląsk Wrocław 1237 7204930 E1;E2;E3
93 M21E GODER, Josef 1982 Oddíl OB Kotlářka 7202900 E1;E2;E3
94 W12 GOLINOWSKA, Aleksandra 2006 HKS Azymut Mochy 04045 346009 E1;E2;E3
95 W35 GOLINOWSKA, Elżbieta 1980 5 pułk artylerii Sulechów 03675 8636514 E1;E2;E3
96 M35 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 8648666 E1;E2;E3
97 M45 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades Poznań 03305 2067843 E1;E2;E3
98 W45 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades Poznań 03306 2067842 E1;E2;E3
99 W21E GORCZYCA, Maria 1997 WKS Grunwald 02971 8645197 E1;E2;E3
100 M50 GOSSEL, Heiko 1965 USV TU Dresden 990002 E1;E2;E3
101 M45 GOSSEL, Heiko 2018 USV TU Dresden 990002 E1;E2;E3
102 M14 GÓRNIACZYK, Michał 2005 HKS Azymut Mochy 03910 2127769 E1;E2;E3
103 M40 GÓROWSKI, Sławomir 1977 E1;E2;E3
104 W12 GREMBOWSKA, Julia 2007 UKS Dąb Leszno 04223 1419879 E1;E2;E3
105 M40 GRONOSTAJ, Grzegorz 1974 E1;E2;E3
106 WM10R GRONOSTAJ, Natalia 2009 MKS MOS Wrocław 2016294 E1;E2;E3
107 M45 GROTE, Andreas 1964 OLC SKOG Friboourg 7775577 E1;E2;E3
108 M21E GRYZIO, Łukasz 1988 UKS Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2;E3
109 M60 GUGA, Romuald 0000 WKS Śląsk Wrocław 716 889177 E1;E2;E3
110 W21E GWÓŹDŹ, Ewa 1990 UKS Orientuś Łódź 384 8625543 E1;E2;E3
111 M50 HANUŠ, Pavel 1965 Loko Trutnov 2085618 E1;E2;E3
112 W55 HANUŠOVÁ , Jitka 1963 Loko Trutnov 2085638 E2;E3
113 M75 HAVLIK, Jaroslav 1936 Sportcentrum Jičín 3601 8338383 E1;E2;E3
114 M75 HAVLIK, Jaroslav 1900 SC Jicin 8338383 E1;E2;E3
115 M21E HENYCH, Petr 1960 Slavia Liberec orienteering 515132 E2
116 M20 HIRS, Otakar 1998 SK Zaboveresky Brno 8656722 E1;E2;E3
117 M60 HNYK, Petr 1957 TJ Start Náchod 416261 E1;E2;E3
118 M10N HORÁČEK, Jáchym 2011 Slavia Liberec orienteering 4663 E1;E2;E3
119 M21E HORÁČEK, Michal 1977 Slavia Liberec orienteering 500290 E1;E2;E3
120 M65 HORÁČEK, Miroslav 1950 Slavia Liberec Orienteering 2080998 E1;E2;E3
121 W35 HORÁČKOVÁ, Kateřina 1981 Slavia Liberec orienteering 51230 E1;E2;E3
122 W65 HORÁČKOVÁ, Stanislava 1949 Slavia Liberec Orienteering 2080918 E1;E2;E3
123 W18 HORALÍKOVÁ, Eva 2000 OOB TJ Dukla Praha E1;E2;E3
124 W18 HORALKOVA, Eva 1900 2134292 E1;E2;E3
125 M21E HOŠEK, Radim 1987 KOB Dobruška C 9998737 E1;E2;E3
126 W21E HOSKOVA, Tereza 1900 KOB Dobruska 9999897 E1;E2;E3
127 OPEN 1 HOVADOVÁ, Agáta 1994 Spartak Rychnov nad Kněžnou 301112 E1;E2;E3
128 W50 HRSTKOVA, Dana 1960 OK Sparta Praha 7209360 E1;E2;E3
129 M18 HUBA, Karol 2000 UKS Azymut Dębów 02612 8636600 E1;E2;E3
130 W10N JABŁOŃSKA, Amelia 2008 MKS MOS Wrocław 4313 2067728 E1;E2;E3
131 W35 JABŁOŃSKA, Anna 1979 Indywidualnie brak E1;E2;E3
132 M35 JABŁOŃSKI, Tomasz 1977 Indywidualnie brak E1;E2;E3
133 M45 JACHNA, Dariusz 1973 UMKS ORKAN 02126 412252 E1;E2;E3
134 M16 JAKOBSON, August 2006 OK Kobras 8636588 E3
135 M35 JAKOBSON, Erko 1979 OK Kobras 8636594 E3
136 M12 JAKUBCZAK, Szymon 2007 BUKOS 2115151 E1;E2;E3
137 M21E JANATA, Martin 1983 Oddíl OB Kotlářka, zs 8303050
138 M10N JANATA, Matěj 2011 Oddíl OB Kotlářka, zs 8277 E2;E3
139 W21S JANATOVÁ, Lucie 1981 Oddíl OB Kotlářka, zs 9999888
140 W10 JANATOVÁ, Viola 2009 Oddíl OB Kotlářka, zs 9785 E2;E3
141 W14 JANIK, Patrycja 2004 UKS GOK Galewice 4117 2048154 E1;E2;E3
142 M21E JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 4208 8640247 E1;E2;E3
143 W10N JAŃCZAK, Katarzyna 2009 BUKOS 2115157 E1;E2;E3
144 W55 JERMANOVÁ, Eva 1961 Tatran Jablonec nad Nisou 425590 E1;E2;E3
145 W35 JEŽKOVÁ, Dana 1978 TJ Start Náchod 1401856 E1;E2;E3
146 WM10R JUNEK, Kryštof 2012 SK Studenec 7202572 E1;E2;E3
147 M10 JUNEK, Matouš 2008 SK Studenec 1302784 E1;E2;E3
148 M40 JUNEK, Petr 1978 SK Studenec 9090 E1;E2;E3
149 M10N JUNEK, Šimon 2008 SK Studenec 7756777 E1;E2;E3
150 W40 JUNKOVÁ, Petra 1974 SK Studenec 220254 E1;E2;E3
151 W21S KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 1412008 E1;E2;E3
152 M21S KACZYŃSKI, Piotr 1984 PKO Harpagan Gdańsk 04349 1407623 E1;E2;E3
153 M21E KALATA, Michał 1989 MKS Paulinum Jelenia Góra 853 8160889 E1;E2;E3
154 M65 KARMAZÍN, Petr 1949 Slavia Liberec Orienteering 361986 E1;E2;E3
155 W65 KARMAZÍNOVÁ, Ivana 1951 Slavia Liberec Orienteering 2131185 E1;E2;E3
156 M60 KAŠKA, Ruda 1955 OK Chrastava 2080917 E1;E2;E3
157 W70 KAŠKOVÁ, Eva 1946 OK Chrastava 8152 E1;E2;E3
158 W21E KAŠKOVÁ, Kateřina 1978 OK Chrastava 887906 E1;E2;E3
159 M55 KAVKA, Jiri 1959 OK Sparta Praha 8222225 E1;E2;E3
160 W50 KAVKOVA, Dana 1961 OK Sparta Praha 8222227 E1;E2;E3
161 M21S KAŹMIERCZAK, Jan 1996 2067844 E1;E2;E3
162 M10 KAŻMIERCZAK, Jakub 2008 BUKOS 2115152 E1;E2;E3
163 M16 KĘDZIERSKI, Nataniel 0000 WKS Śląsk Wrocław 4001 889176 E1;E2;E3
164 W14 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 2023844 E1;E2;E3
165 W14 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834 E1;E2;E3
166 M21S KIRAKOSOV, Konstantin 1982 UKS Dąb Leszno 1412007 E1;E2;E3
167 M12 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
168 M50 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 03730 1966423 E1;E2;E3
169 M55 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 03895 E1;E2;E3
170 W10N KLIMKOWSKA, Maria 2009 BUKOS 03815 2115158 E1;E2;E3
171 M21E KLUSÁČEK, Jan 1993 SK Žabovřesky Brno R 899179 E1;E2;E3
172 WM10R KMIECIK, Gabriela 2012 BUKOS 889170 E1;E2;E3
173 M70 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3
174 M21E KNITSCH, Sebastian 1990 USV TU Dresden 2036290 E1;E2;E3
175 M35 KOCIUBA, Marek 1900 MKS MOS Wrocław E1;E2;E3
176 M10 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 4002 8644895 E1;E2;E3
177 M40 KOGUT, Szczepan 1978 11brem Żagań E1;E2;E3
178 OPEN 2 KOLAJA, Jan 1981 Slavia Liberec 8627111 E1;E2;E3
179 OPEN 2 KOLAJA-EHLEROVA, Jana 1980 Slavia Liberec 8629817 E1;E2;E3
180 M21E KOLÍN, Jan 1977 Oddíl OB Kotlářka 8007701 E1;E2;E3
181 W21E KOLÍNOVÁ, Kristýna 1984 Oddíl OB Kotlářka 8450007 E1;E2;E3
182 W40 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2;E3
183 OPEN 1 KOUCKÁ, Barbora 2000 Ekonom Praha 361943 E1;E2
184 W50 KOUCKÁ, Ivana 1968 Ekonom Praha 515195 E1;E2
185 M21S KOUCKÝ, Martin 1997 Ekonom Praha 2032158 E1;E2
186 M45 KOUCKÝ, Roman 1963 Ekonom Praha 2035738 E1;E2
187 W40 KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk E1;E2;E3
188 M45 KRASUSKI, Bartłomiej 1970 9700406 E1;E2;E3
189 M45 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 02688 7202764 E1;E2;E3
190 W16 KREMPIŃSKA, Julia 0000 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3
191 M12 KREMPIŃSKI, Franciszek 0000 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1;E2;E3
192 M40 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3
193 M55 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 8280359 E1;E2;E3
194 W60 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 8080258 E1;E2;E3
195 M70 KRUCZEK, Stanisław 1948 WKS Wawel 54021 E1;E2;E3
196 M20 KRUK, Michał 1999 UKS Azymut Dębów 02606 8636599 E1;E2;E3
197 M21S KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSIR Góra Kalwaria 338297 E1;E2;E3
198 M60 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3
199 W14 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy 04281 2127751 E1;E2;E3
200 M10 KUBEČEK, Antonín 2008 SOS Mamuti z Lipovky 2124780 E2
201 OPEN 2 KUBEČEK, Josef 2004 SOS Mamuti z Lipovky 2124794 E2
202 M40 KUBEČEK, Štěpán 1976 SOS Mamuti z Lipovky 7207623 E2
203 OPEN 2 KUBEČKOVÁ, Terezie 1976 SOS Mamuti z Lipovky E2
204 W21E KUBÍNOVÁ, Romana 1994 TJ Slovan Karlovy Vary 7260021 E1;E2;E3
205 M10 KUCERA, Jakub 2009 USK Sovicky 2032189 E1;E2
206 M40 KUCERA, Jan 1973 USK Sovicky 51650 E1;E2
207 W10 KUCEROVA, Katerina 2009 USK Sovicky 1398983 E1;E2
208 W40 KUCEROVA, Marie 1975 USK Sovicky 2127526 E1;E2
209 WM10R KUCIA, Laura 2015 S.O.S. Jelenia Góra 2043888 E1;E2;E3
210 W12 KUCIEL, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 4295 2057131 E1;E2;E3
211 M21E KUNDISCH, Wieland 1985 USV TU Dresden 1985456
212 W10 KURASIŃSKA, Lena 2008 HKS Azymut Mochy 04288 2127765 E1;E2;E3
213 W50 KURZYP, Anna 1968 indywidualnie 2067723 E1;E2;E3
214 M12 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 3271 2057139 E1;E2;E3
215 M16 KURZYP, Stanisław 0000 WKS Śląsk Wrocław 2225 1401454 E1;E2;E3
216 OPEN 1 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 5993 E1;E2;E3
217 M35 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 5992 E1;E2;E3
218 M35 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 RCI Kraków 8650891 E1;E2;E3
219 W45 LAMPARSKA, Iwona 1973 RCI Kraków 8650892 E1;E2;E3
220 W14 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994 E1;E2;E3
221 M18 LEDNIOWSKI, Filip 0000 WKS Śląsk Wrocław 1970 9000172 E1;E2;E3
222 WM10R LEDZION, Joanna 2005 UKS Orientuś Łódź 412375 E1;E2;E3
223 M16 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 895254 E1;E2;E3
224 M40 LEŠTÍNSKÝ, Tomáš 1978 Orienteering Adventure 2027232 E1;E2;E3
225 W16 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007 E1;E2;E3
226 M60 LEWANDOWSKI, Krzysztof 1958 UKS Orientuś Łódź 00367 412121 E1;E2;E3
227 W16 LIPIŃSKA , Julia 0000 WKS Śląsk Wrocław 4159 895005 E1;E2;E3
228 M14 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E1;E2;E3
229 M40 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 887238 E1;E2;E3
230 W21E LUBAK, Kamila 0000 WKS Śląsk Wrocław 943 2017992 E1;E2;E3
231 M65 LUSK, Karel 1950 OK Chrastava 8160 E1;E2;E3
232 W60 LUSKOVÁ, Oli 1956 OK Chrastava 8170 E1;E2;E3
233 M16 ŁAGODA, Franciszek 0000 WKS Śląsk Wrocław 3281 889184 E1;E2;E3
234 M65 ŁAPANOWSKI, Jacenty 2018 KU AZS WAT Warszawa 00190 7089011 E1;E2;E3
235 M40 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3
236 W12 ŁĄCKA, Julia 2007 Uczniowski Klub Sportowy 03573 338298 E1;E2;E3
237 M12 ŁĄCKI, Jakub 2006 Uczniowski Klub Sportowy 03296 1419866 E1;E2;E3
238 M35 ŁĄCKI, Łukasz 1982 Uczniowski Klub Sportowy 01673 7205049 E1;E2;E3
239 M35 ŁONIEWSKI, Grzegorz 1900 KU AZS WAT Warszawa 7205965 E1;E2;E3
240 M50 ŁUGOM, Andrzej 1964 1 Brygada Logistyczna E1;E2;E3
241 OPEN 1 ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 04236 1419880 E1;E2;E3
242 OPEN 1 ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 04235 1419877 E1;E2;E3
243 W21E MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS OSIR Góra Kalwaria 886315 E1;E2;E3
244 W35 MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena 1983 Uczniowski Klub Sportowy 03908 301332 E1;E2;E3
245 W50 MAGET, Brigitte 1964 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 307642 E1;E2;E3
246 W21E MAJASOW, Agata 0000 WKS Śląsk Wrocław 1029 2018695 E2
247 M35 MAJASOW , Kostiantyn 0000 WKS Śląsk Wrocław 1406 502257 E2
248 W14 MAJEWSKA, Maja 2004 PUKS Młode Orły 3218 8645193 E1;E2;E3
249 M40 MAJEWSKI, Marek 1977 PUKS Młode Orły 3343 7205050 E1;E2;E3
250 M14 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 3086 2048145 E1;E2;E3
251 W12 MARCINIAK, Weronika 2007 MKS MOS Wrocław 4296 2057132 E1;E2;E3
252 W16 MARCINIAK, Weronika 2002 BUKOS 02584 7200188 E1;E2;E3
253 M55 MARKOWSKI, Adam 1961 UKS Energetyk Dychów 2023878 E1;E2;E3
254 M10N MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1;E2;E3
255 M45 MARSZAŁEK, Marcin 1970 OK!Sport 03304 1970244 E1;E2;E3
256 W40 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2;E3
257 M14 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2;E3
258 M45 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2;E3
259 M35 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888 E1;E2;E3
260 W40 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502 E1;E2;E3
261 W18 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 2043603 E1;E2;E3
262 W16 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610 E1;E2;E3
263 W21E MASOPUSTOVÁ, Elise 0000 SK Praga 49844 E2;E3
264 M21E MATĚJŮ, Michal 1977 Slavia Liberec orienteering 887154 E1;E2;E3
265 W18 MAZUREK, Agnieszka 0000 WKS Śląsk Wrocław 2223 7203696 E1;E2;E3
266 W16 MAZUREK , Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 2222 889178 E1;E2;E3
267 M45 MAZUREK, Piotr 0000 WKS Śląsk Wrocław 504050 E1;E2;E3
268 W16 MEJZA, Lidia 2002 BUKOS 02581 2061715 E1;E2;E3
269 M45 MICHALAK, Tomasz 0000 UNTS Warszawa 7300277 E1;E2;E3
270 M12 MICHALCZAK, Paweł 2006 HKS Azymut Mochy 03260 2127753 E1;E2;E3
271 W45 MISIACZEK, Ewa 1968 1318 730740 E1;E2;E3
272 M14 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3
273 W12 MŁYNKOWIAK, Karolina 2006 HKS Azymut Mochy 03262 2127764 E1;E2;E3
274 M40 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów 02866 8636515 E1;E2;E3
275 M21E MORAVEC, Jan 1990 OOB TJ Turnov C 53759 E1;E2;E3
276 M55 MOSSAKOWSKI, Przemysław 1960 samodzielny 01758 1411188 E1;E2;E3
277 OPEN 1 MOSZKOWICZ, Ania 1900 WKS Wawel Kraków E1;E2;E3
278 W10 MOSZKOWICZ, Julia 1900 WKS Wawel Kraków 2114866 E1;E2;E3
279 M45 MOSZKOWICZ, Paweł 2018 WKS Wawel Kraków 886330 E1;E2;E3
280 W45 MURAWSKA, Ewa 1972 HKS Azymut Mochy 2127752 E1;E2;E3
281 W20 MURAWSKA, Marta 1998 HKS Azymut Mochy 03255 7200180 E1;E2;E3
282 M45 MURAWSKI, Piotr 1973 HKS Azymut Mochy 03588 7200182 E1;E2;E3
283 M12 MURAWSKI, Rafał 2007 HKS Azymut Mochy 03578 2127758 E1;E2;E3
284 W12 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy 03579 2127770 E3
285 M40 NEDVIDEK, Martin 1975 301541 E1;E2
286 WM10R NEDVIDEK, Ondrej 2012 ZOOB Rumburk 7402727 E1;E2
287 W14 NEDVIDKOVA, Katerina 2004 ZOOB Rumburk 336704 E1;E2
288 M45 NEMECEK, Jan 1962 USK PRAHA 682682 E1;E2;E3
289 W50 NEMECKOVA, Jarmila 1966 USK PRAHA 2103280 E1;E2;E3
290 W21E NERADOVA, Alena 1985 KOB Litvinov 886283 E1;E2;E3
291 WM10R NĘDZEWICZ, Zofia 2007 UKS Dąb Leszno 04227 1424642 E1;E2;E3
292 M55 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel 02725 8200663 E1;E2;E3
293 W12 NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 03651 8635047 E1;E2;E3
294 W45 NOVOTNÁ, Jana 1973 Slavia Liberec Orienteering 2058476 E1;E2;E3
295 M45 NOVOTNÝ, Jiří 1971 Slavia Liberec Orienteering 2078464 E1;E2;E3
296 M60 NOVOTNÝ, Otakar 1956 Tatran Jablonec nad Nisou 8260 E1;E2;E3
297 W45 NOWAK, Barbara 1970 HKS Azymut Mochy 01222 997889 E1;E2;E3
298 WM10R NOWAK, Magda I Hanna 2005 UKS Orientuś Łódź 412188 E1;E2;E3
299 M16 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3
300 M40 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 887247 E1;E2;E3
301 W18 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E1;E2;E3
302 OPEN 1 OLSCHOWSKI, Beata 1963 OLV Steinberg 411662 E1;E2;E3
303 M55 OLSCHOWSKI, Peter 0000 OLV Steinberg 888908 E1;E2;E3
304 M35 OMA, Jakub 1980 OOB TJ Turnov 800320 E1;E2;E3
305 W21E OMOVÁ, Michaela 1981 TJ OOB Turnov 7205003 E1
306 W16 ORZECHOWSKA, Aleksandra 2003 UKS Azymut Dębów 04057 886651 E1;E2;E3
307 M65 OWCZARSKI , Tomasz 1951 WKS Chojnice 430921 E1;E2;E3
308 W10N PABICH, Hanna 0000 UKS Azymut Pabianice 04168 886698 E1;E2;E3
309 W21E PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2;E3
310 M35 PABICH, Tomasz 0000 UKS Azymut Pabianice 00331 886310 E1;E2;E3
311 M10N PACHNIK, Antoni 2010 UKS Orientpark Iwiny 4299 2025002 E1;E2;E3
312 M45 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark Iwiny 706 1396727 E1;E2;E3
313 M12 PACHNIK, Jędrzej 2006 UKS Orientpark Iwiny 3073 1396725 E1;E2;E3
314 M16 PACHNIK, Stanisław 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 4297 1396724 E1;E2;E3
315 M40 PALECZNY , Paweł 1977 11 batalion remontowy E1;E2;E3
316 M40 PANCERZ, Piotr 1977 E1;E2;E3
317 M21E PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E1;E2;E3
318 W10N PATEREK, Hanna 2009 HKS Azymut Mochy 412422 E1;E2;E3
319 W40 PATEREK, Honorata 1974 HKS Azymut Mochy 00193 1424636 E1;E2;E3
320 M16 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy 02376 2121110 E1;E2;E3
321 W21E PAVLOVCOVÁ, Petra 1993 OOB TJ Turnov C 995878 E1;E2;E3
322 M21E PAVLOVEC, Dan 2000 OK JISKRA NOVÝ BOR 8655456 E1;E2;E3
323 M21E PAVLOVEC, Jan 1995 OK JISKRA NOVÝ BOR 9200728 E1;E2;E3
324 M16 PETERKA, Jakub 2004 Loko Liberec 9101104 E1;E2;E3
325 M21E PETERKA, Vojtech 1975 Loko Liberec C 515503 E1;E2;E3
326 W21S PETERKOVA, Viktorie 1975 Loko Liberec C 51205 E2
327 M21E PETR, Fodor 1981 OOB TJ Turnov TUR8103 981821 E1;E2;E3
328 M60 PETR, Václav 1958 SKOB Ostrava 52980 E1
329 M21E PETRZELA, Jan 1992 OK99 Hradec Králové E 8627109 E1;E2;E3
330 W12 PIEŚNIAK, Patrycja 2006 HKS Azymut Mochy 03264 2127754 E1;E2;E3
331 M75 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 Indywidualny Dolny Śląsk 01084 2023855 E1;E2;E3
332 M60 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis Wrocław 01323 2035173 E1;E2;E3
333 WM10R PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut Mochy 423087 E1;E2;E3
334 M35 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy 423086 E1;E2;E3
335 M16 PLEZIA, Mikołaj 0000 WKS Śląsk Wrocław 3279 504052 E1;E2;E3
336 W10 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3
337 W12 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3
338 OPEN 1 POPRAWSKA, Joanna 1988 BUKOS 7200186 E1;E2;E3
339 WM10R POTOCZNY, Kamil, Jakub 2010 WKS Śląsk E1;E2;E3
340 OPEN 1 PRAIS, Anna 1981 UKS Dąb Leszno brak 1419872 E1;E2;E3
341 W12 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 04225 1419878 E1;E2;E3
342 M55 PREGARTNER, Georg 1963 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 49796 E1;E2;E3
343 OPEN 1 PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 7900030 E1;E2;E3
344 M21E PŘIKRYL, Petr 1967 SK Žabovřesky Brno C 7030567 E1;E2;E3
345 M21E PTÁČEK, Martin 1995 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 7209655 E1;E2;E3
346 M21E RICHTER, Friedmar 1981 USV TU Dresden 9003139 E1;E2;E3
347 M50 ROEHL, Stefan 1968 OLF Mainz 206407 E1;E2;E3
348 OPEN 1 ROMANOWICZ, Emilia 1900 KU AZS WAT Warszawa 2015828 E1;E2
349 M18 ROSŁANIEC, Mateusz 0000 WKS Śląsk Wrocław 2227 895003 E1;E2;E3
350 W21E RUFFEROVÁ, Iva 1983 OOB TJ Turnov 822282 E1;E2;E3
351 W40 RYCERSKA, Marzena 1975 11 brem Żagań 01308 361841 E1;E2;E3
352 M10 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 03712 7200163 E1;E2;E3
353 W65 ŠAFFKOVÁ, Zuzana 1951 OK Chrastava 2070837 E1;E2;E3
354 W16 SANNA, Karin 2002 Oddíl OB Kotlářka 7200326 E1;E2;E3
355 M50 SANNA, Roberto 1967 Oddíl OB Kotlářka 9180967 E1;E2;E3
356 M45 SCHMIEDEBERG, Nils 0000 SV Turbine Neubrandenburg e.V 501914 E1;E2;E3
357 M21E SEDIVY, Jan 1984 SK Praga 8644492 E1;E2;E3
358 M65 ŠEVČÍK, Milan 1950 OK Chrastava 8199 E1;E2;E3
359 W65 ŠEVČÍKOVÁ, Alena 1953 OK Chrastava 8165 E1;E2;E3
360 M40 SEVERÝN, Otto 1974 Slavia Liberec Orienteering 2067313 E2;E3
361 M10 SFORA, Krystian 2009 BUKOS 2115156 E1;E2;E3
362 OPEN 2 SIDOROV, Sergey 1959 Dnepr 1302818. E1;E2;E3
363 M14 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 04404 887216 E1;E2;E3
364 M40 ŠINDELKA, Antonín 1972 OOB TJ Dukla Praha 2060227 E1;E2;E3
365 M50 SKLENÁŘ, Josef 1966 SKOB Bruntál 7200586 E1;E2;E3
366 W21E SKLENÁŘOVÁ, Radka 1992 TJ Slovan Luhačovice R 889312 E1;E2;E3
367 M21E ŠKODA, Jakub 1988 Slavia Liberec Orienteering 1302790 E1;E2;E3
368 M60 SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 02979 1401456 E1;E2;E3
369 M45 SLAVÍK, Pavel 1973 TJ Start Náchod 9630 E1;E2;E3
370 M12 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2008 UKS Orientuś Łódź 03765 1409362 E1;E2;E3
371 M16 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E1;E2;E3
372 M45 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 887240 E1;E2;E3
373 W12 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel Kraków 3190 8640921 E1;E2;E3
374 W40 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel Kraków 3655 1414200 E1;E2;E3
375 W16 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel Kraków 3191 8650899 E1;E2;E3
376 M45 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel Kraków 3192 8172888 E1;E2;E3
377 W35 SMEKTAŁA, Justyna 1981 BUKOS 03819 1397524 E1;E2;E3
378 M16 SMEKTAŁA, Patryk 2003 BUKOS 02582 7200057 E1;E2;E3
379 M45 SOBCZYŃSKI, Kalikst 1971 WKS Śląsk Wrocław 717 9595959 E1;E2;E3
380 M45 SOKOLÁŘ, Zdeněk 1972 TJ Start Náchod 2113361 E1;E2;E3
381 M70 SOKOLÁŘ, Zdeněk 1945 TJ Start Náchod 9610 E1;E2;E3
382 W45 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 02146 412206 E1;E2;E3
383 M40 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 02145 418326 E1;E2;E3
384 W10 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 2067739 E1;E2;E3
385 M10 STEFAŃCZAK, Tymon 2008 MKS MOS Wrocław 2067721 E1;E2;E3
386 M16 ŠTREGL, Matyáš 2003 OOS TJ Spartak Vrchlabí 8636759 E1;E2;E3
387 M40 ŠTREGL, Tomáš 1974 OOS TJ Spartak Vrchlabí 2017678 E1;E2;E3
388 M16 STRUGAREK, Łukasz 0000 WKS Śląsk Wrocław 4160 7203698 E1;E2;E3
389 W16 SUDOŁ , Hanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 3491 889179 E1;E2;E3
390 W10 SWORA, Wiktoria 2007 BUKOS 2115155 E1;E2;E3
391 M21E SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1 Brygada Logistyczna E1;E2;E3
392 OPEN 1 SZCZYGIEŁ, Edyta 1978 MKS MOS Wrocław 2067721 E1;E2;E3
393 W12 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 2911 2016283 E1;E2;E3
394 M45 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 2016300 E1;E2;E3
395 W10N SZKUDLAREK, Amelia 2008 MKS MOS Wrocław 2016295 E1;E2;E3
396 W21E SZMULKOWSKA, Magdalena 1997 PUKS Młode Orły 38 8654431 E1;E2;E3
397 M16 SZTRANEK, Jan 0000 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3
398 M12 SZTRANEK, Maciej 0000 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3
399 W35 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Stowarzyszenie Team 360º 02347 7121278 E1;E2;E3
400 M65 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 KOS Modrzew Skwierzyna 0885 1394482 E1;E2;E3
401 M35 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 03253 8160579 E1;E2;E3
402 M16 TOBOREK, Jakub 2003 WKS Śląsk Wrocław 2141 8030803 E1;E2;E3
403 M21E TOMEŠ, Jaroslav 1981 Oddíl OB Kotlářka 2080999 E1;E2;E3
404 W18 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel Kraków 2935 8650894 E1;E2;E3
405 M45 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel Kraków 3371 1407898 E1;E2;E3
406 M20 TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel Kraków 2303 886305 E1;E2;E3
407 W45 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel Kraków 3372 7204933 E1;E2;E3
408 M10 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 04220 886662 E1;E2;E3
409 M35 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 04221 887243 E1;E2;E3
410 W21S TROJECKA, Marta 1983 OK!Sport 300632 E1;E2;E3
411 W45 TRYKOZKO, Urszula 1969 Team 360 Stopni 02691 900424 E1;E2;E3
412 W21E TUŽILOVÁ, Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno R 8660440 E1;E2;E3
413 M50 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 522 670819 E1;E2;E3
414 M21E VÁŇA, Martin 1984 OOB TJ Turnov 1840303 E1;E2;E3
415 W18 VANDASOVA, Adela 2002 OK99 Hradec Kralove 8656623 E1;E2;E3
416 M10 VELJAČIK, Jonáš 2008 OK Sparta Praha SCP0800 336785 E1;E2;E3
417 M10 VELJACIK, Jonas 1900 OK Sparta Praha 336785 E1;E2;E3
418 M50 VELJAČIK, Pavel 1962 OK Sparta Praha SCP6200 2800319 E1;E2;E3
419 M50 VELJACIK, Pavel 1900 OK Sparta Praha 2800319 E1;E2;E3
420 M55 VLADISLAV, Hrstka 1957 OK Sparta Praha 52357 E1;E2;E3
421 M65 WALD, František 1953 Oddíl OB Kotlářka, zs 7210122 E2;E3
422 M40 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut Mochy 03438 8270678 E1;E2;E3
423 M55 WAŁACHOWSKI, Janusz 1959 PUKS Młode Orły 1171 8230559 E1;E2;E3
424 M21S WAŁACHOWSKI, Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo 8629227 E1;E2;E3
425 W50 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3
426 W21E WAŃCZYK, Zuzanna 1997 PUKS Młode Orły 1483 1396729 E1;E2;E3
427 M70 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3
428 M14 WAŻNY, Artur 0000 MKS MOS Wrocław 2016282 E1;E2
429 M21S WEISS, Jan 1993 SV IHW Alex 78 e.v. 2070934 E1;E2;E3
430 M50 WIDZIEWICZ, Remigiusz 1966 WKS Śląsk Wrocław 1064 504031 E1;E2;E3
431 W14 WIŚNIEWSKA, Hana 2005 UKS Orientuś Łódź 4222 887234 E1;E2;E3
432 M12 WIŚNIEWSKI, Jakub 0000 UKS Azymut Pabianice 03879 7662202 E1;E2;E3
433 W14 WOCH, Natalia 2004 UKS Orientuś Łódź 04112 887251 E1;E2;E3
434 M12 WOLSKI, Igor 2006 UKS Azymut Pabianice 04107 505002 E1;E2;E3
435 M40 WÓJCIK, Grzegorz 1900 WKS Wawel Kraków 3195 1415146 E2;E3
436 W16 WÓJCIK, Natalia 2002 WKS Wawel Kraków 2992 1411019 E1;E2;E3
437 M14 WÓJCIK, Paweł 1900 WKS Wawel Kraków 2991 1415144 E1;E2;E3
438 W60 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 KS OK!Sport 00225 8638442 E1;E2;E3
439 M60 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 KS OK!Sport 00226 8636527 E1;E2;E3
440 M50 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 6 MBOT Warszawa 01138 8636526 E1;E2;E3
441 W45 WYSOCKA, Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 1400 2016298 E1;E2;E3
442 W10 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 4012 2016299 E1;E2;E3
443 M50 WYSOCKI, Romuald 1968 MKS MOS Wrocław 1407622 E1;E2;E3
444 M45 ZABORIL, Michal 1971 OOB Jenišovice 7781 E1
445 M14 ZABORIL, Ondrej 2004 Uruguay orienteering 7780 E1
446 M18 ZABORIL, Vojtech 2001 OOB TJ Turnov 2060290 E1
447 W10 ZABORILOVA, Anna 2009 OOB Jenišovice 2060292 E1
448 W40 ZABORILOVA, Romana 1974 OOB Jenišovice 7775 E1
449 WM10R ZALESKA, Hanna 2010 MKS MOS Wrocław 2016296 E1;E2;E3
450 W10N ZALESKA, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 2067737 E1;E2;E3
451 W55 ZENCHENKO, Tamara 2018 Dnepr 1300265 E1;E2;E3
452 M21E ZHÁŇAL, Jan 1987 SK Žabovřesky Brno C 8660422 E1;E2;E3
453 W21E ZHÁŇALOVÁ, Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno R 8644886 E1;E2;E3
454 W16 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3
455 W40 ZIELONKA, Bernadeta 0000 11brem Żagań 361835 E1;E2;E3
456 M12 ZIÓŁKIEWICZ, Jan 2007 UKS Orientuś Łódź 3932 887248 E1;E2;E3
457 OPEN 1 ZÍTKOVÁ, Michaela 1985 6889 E1;E2;E3
458 W12 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 4294 2016284 E1;E2;E3
459 M12 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 4294 2016285 E1;E2;E3
460 M45 ZSCHAECKEL, Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.v 886511 E1;E2;E3
461 M21S ZSCHAECKEL, Robin 0000 SV IHW Alex 78 e.v 973101 E1;E2;E3
462 W21S ZURYNKOVA, Jana 1970 Ekonom Praha 515496 E1;E2;E3
463 W20 ZURYNKOVA, Michaela 1998 Ekonom Praha 416340 E1;E2;E3
464 M12 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2;E3
465 M14 ŻESŁAWSKI, Jakub 2005 WKS Wawel 03201 9119779 E1;E2;E3
466 M14 ŻESŁAWSKI, Mateusz 2004 WKS Wawel 03200 9119229 E1;E2;E3
467 M50 ŻESŁAWSKI, Wojciech 1967 WKS Wawel 03660 9119669 E1;E2;E3

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALDRIAN, Josef 2011 USK Praga 2075606 E2;E3
2 CIUPA, Jan 2008 UKS Orientuś Łódź 3926 887249 E1;E2;E3
3 DOMAGAŁA, Jakub 2008 UKS "Grom" Sokolniki 04388 2048188 E1;E2;E3
4 DOSTÁL, Jorik 2008 OOB TJ Dukla Praha 2111743 E1;E2;E3
5 JUNEK, Matouš 2008 SK Studenec 1302784 E1;E2;E3
6 KAŻMIERCZAK, Jakub 2008 BUKOS 2115152 E1;E2;E3
7 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 4002 8644895 E1;E2;E3
8 KUBEČEK, Antonín 2008 SOS Mamuti z Lipovky 2124780 E2
9 KUCERA, Jakub 2009 USK Sovicky 2032189 E1;E2
10 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 03712 7200163 E1;E2;E3
11 SFORA, Krystian 2009 BUKOS 2115156 E1;E2;E3
12 STEFAŃCZAK, Tymon 2008 MKS MOS Wrocław 2067721 E1;E2;E3
13 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 04220 886662 E1;E2;E3
14 VELJAČIK, Jonáš 2008 OK Sparta Praha SCP0800 336785 E1;E2;E3
15 VELJACIK, Jonas 1900 OK Sparta Praha 336785 E1;E2;E3

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HORÁČEK, Jáchym 2011 Slavia Liberec orienteering 4663 E1;E2;E3
2 JANATA, Matěj 2011 Oddíl OB Kotlářka, zs 8277 E2;E3
3 JUNEK, Šimon 2008 SK Studenec 7756777 E1;E2;E3
4 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326 E1;E2;E3
5 PACHNIK, Antoni 2010 UKS Orientpark Iwiny 4299 2025002 E1;E2;E3

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BIAŁASIK, Bartosz 2007 UKS Dąb Leszno 04230 1419876 E1;E2;E3
2 JAKUBCZAK, Szymon 2007 BUKOS 2115151 E1;E2;E3
3 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
4 KREMPIŃSKI, Franciszek 0000 UKS Azymut Pabianice 03559 7202778 E1;E2;E3
5 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 3271 2057139 E1;E2;E3
6 ŁĄCKI, Jakub 2006 Uczniowski Klub Sportowy 03296 1419866 E1;E2;E3
7 MICHALCZAK, Paweł 2006 HKS Azymut Mochy 03260 2127753 E1;E2;E3
8 MURAWSKI, Rafał 2007 HKS Azymut Mochy 03578 2127758 E1;E2;E3
9 PACHNIK, Jędrzej 2006 UKS Orientpark Iwiny 3073 1396725 E1;E2;E3
10 SŁOMCZYŃSKI, Filip 2008 UKS Orientuś Łódź 03765 1409362 E1;E2;E3
11 SZTRANEK, Maciej 0000 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3
12 WIŚNIEWSKI, Jakub 0000 UKS Azymut Pabianice 03879 7662202 E1;E2;E3
13 WOLSKI, Igor 2006 UKS Azymut Pabianice 04107 505002 E1;E2;E3
14 ZIÓŁKIEWICZ, Jan 2007 UKS Orientuś Łódź 3932 887248 E1;E2;E3
15 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 4294 2016285 E1;E2;E3
16 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2;E3

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALDRIAN, Tomas 2004 USK Praga 2102777 E2;E3
2 BEDNAŘÍK, Vilém 2005 Slavia Liberec Orienteering 9201561 E1;E2;E3
3 GÓRNIACZYK, Michał 2005 HKS Azymut Mochy 03910 2127769 E1;E2;E3
4 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E1;E2;E3
5 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 3086 2048145 E1;E2;E3
6 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319 E1;E2;E3
7 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3
8 SIEROŃ, Karol 2005 UKS Azymut Pabianice 04404 887216 E1;E2;E3
9 WAŻNY, Artur 0000 MKS MOS Wrocław 2016282 E1;E2
10 WÓJCIK, Paweł 1900 WKS Wawel Kraków 2991 1415144 E1;E2;E3
11 ZABORIL, Ondrej 2004 Uruguay orienteering 7780 E1
12 ŻESŁAWSKI, Jakub 2005 WKS Wawel 03201 9119779 E1;E2;E3
13 ŻESŁAWSKI, Mateusz 2004 WKS Wawel 03200 9119229 E1;E2;E3

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTOS, Zbigniew 2003 UKS Orientuś Łódź 2127 7200172 E1;E2;E3
2 BRADAC, David 2002 Loko Liberec C 2032132 E1;E2;E3
3 JAKOBSON, August 2006 OK Kobras 8636588 E3
4 KĘDZIERSKI, Nataniel 0000 WKS Śląsk Wrocław 4001 889176 E1;E2;E3
5 KURZYP, Stanisław 0000 WKS Śląsk Wrocław 2225 1401454 E1;E2;E3
6 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 895254 E1;E2;E3
7 ŁAGODA, Franciszek 0000 WKS Śląsk Wrocław 3281 889184 E1;E2;E3
8 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3
9 PACHNIK, Stanisław 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 4297 1396724 E1;E2;E3
10 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy 02376 2121110 E1;E2;E3
11 PETERKA, Jakub 2004 Loko Liberec 9101104 E1;E2;E3
12 PLEZIA, Mikołaj 0000 WKS Śląsk Wrocław 3279 504052 E1;E2;E3
13 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 UKS Orientuś Łódź 2837 7200167 E1;E2;E3
14 SMEKTAŁA, Patryk 2003 BUKOS 02582 7200057 E1;E2;E3
15 ŠTREGL, Matyáš 2003 OOS TJ Spartak Vrchlabí 8636759 E1;E2;E3
16 STRUGAREK, Łukasz 0000 WKS Śląsk Wrocław 4160 7203698 E1;E2;E3
17 SZTRANEK, Jan 0000 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3
18 TOBOREK, Jakub 2003 WKS Śląsk Wrocław 2141 8030803 E1;E2;E3

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRADAC, Jakub 2000 Loko Liberec C 2032105 E1;E2;E3
2 CZAPLIŃSKI, Jakub 0000 WKS Śląsk Wrocław 1976 1401455 E1;E2;E3
3 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3
4 HUBA, Karol 2000 UKS Azymut Dębów 02612 8636600 E1;E2;E3
5 LEDNIOWSKI, Filip 0000 WKS Śląsk Wrocław 1970 9000172 E1;E2;E3
6 ROSŁANIEC, Mateusz 0000 WKS Śląsk Wrocław 2227 895003 E1;E2;E3
7 ZABORIL, Vojtech 2001 OOB TJ Turnov 2060290 E1

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HIRS, Otakar 1998 SK Zaboveresky Brno 8656722 E1;E2;E3
2 KRUK, Michał 1999 UKS Azymut Dębów 02606 8636599 E1;E2;E3
3 TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel Kraków 2303 886305 E1;E2;E3

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SCHULHOF, Jan 1989 TJ OOB Turnov 8627110 E1
2 BERNAŚ , Tomasz 0000 WKS Śląsk Wrocław 3883 255590 E1;E2;E3
3 CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 00402 7200174 E1;E2;E3
4 CHLOUPEK, Adam 1993 SK Žabovřesky Brno R 995849 E1;E2;E3
5 DLABAJA, Tomas 1983 KOB Litvinov 500850 E1;E2;E3
6 DUTKOWSKI, Mikołaj 1993 UKS Arkady Raszków E1;E2;E3
7 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2
8 GODER, Josef 1982 Oddíl OB Kotlářka 7202900 E1;E2;E3
9 GRYZIO, Łukasz 1988 UKS Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2;E3
10 HENYCH, Petr 1960 Slavia Liberec orienteering 515132 E2
11 HORÁČEK, Michal 1977 Slavia Liberec orienteering 500290 E1;E2;E3
12 HOŠEK, Radim 1987 KOB Dobruška C 9998737 E1;E2;E3
13 JANATA, Martin 1983 Oddíl OB Kotlářka, zs 8303050
14 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 4208 8640247 E1;E2;E3
15 KALATA, Michał 1989 MKS Paulinum Jelenia Góra 853 8160889 E1;E2;E3
16 KLUSÁČEK, Jan 1993 SK Žabovřesky Brno R 899179 E1;E2;E3
17 KNITSCH, Sebastian 1990 USV TU Dresden 2036290 E1;E2;E3
18 KOLÍN, Jan 1977 Oddíl OB Kotlářka 8007701 E1;E2;E3
19 KUNDISCH, Wieland 1985 USV TU Dresden 1985456
20 MATĚJŮ, Michal 1977 Slavia Liberec orienteering 887154 E1;E2;E3
21 MORAVEC, Jan 1990 OOB TJ Turnov C 53759 E1;E2;E3
22 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E1;E2;E3
23 PAVLOVEC, Dan 2000 OK JISKRA NOVÝ BOR 8655456 E1;E2;E3
24 PAVLOVEC, Jan 1995 OK JISKRA NOVÝ BOR 9200728 E1;E2;E3
25 PETERKA, Vojtech 1975 Loko Liberec C 515503 E1;E2;E3
26 PETR, Fodor 1981 OOB TJ Turnov TUR8103 981821 E1;E2;E3
27 PETRZELA, Jan 1992 OK99 Hradec Králové E 8627109 E1;E2;E3
28 PŘIKRYL, Petr 1967 SK Žabovřesky Brno C 7030567 E1;E2;E3
29 PTÁČEK, Martin 1995 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 7209655 E1;E2;E3
30 RICHTER, Friedmar 1981 USV TU Dresden 9003139 E1;E2;E3
31 SEDIVY, Jan 1984 SK Praga 8644492 E1;E2;E3
32 ŠKODA, Jakub 1988 Slavia Liberec Orienteering 1302790 E1;E2;E3
33 SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1 Brygada Logistyczna E1;E2;E3
34 TOMEŠ, Jaroslav 1981 Oddíl OB Kotlářka 2080999 E1;E2;E3
35 VÁŇA, Martin 1984 OOB TJ Turnov 1840303 E1;E2;E3
36 ZHÁŇAL, Jan 1987 SK Žabovřesky Brno C 8660422 E1;E2;E3

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDNAŘÍK, Aleš 1973 Slavia Liberec Orienteering 2049578 E1;E2;E3
2 DARIUSZ , Łyś 2018 E1;E2;E3
3 DUDA, Jakub 1986 1986 E1;E2;E3
4 KACZYŃSKI, Piotr 1984 PKO Harpagan Gdańsk 04349 1407623 E1;E2;E3
5 KAŹMIERCZAK, Jan 1996 2067844 E1;E2;E3
6 KIRAKOSOV, Konstantin 1982 UKS Dąb Leszno 1412007 E1;E2;E3
7 KOUCKÝ, Martin 1997 Ekonom Praha 2032158 E1;E2
8 KRUPA, Łukasz 1990 UKS OSIR Góra Kalwaria 338297 E1;E2;E3
9 WAŁACHOWSKI, Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo 8629227 E1;E2;E3
10 WEISS, Jan 1993 SV IHW Alex 78 e.v. 2070934 E1;E2;E3
11 ZSCHAECKEL, Robin 0000 SV IHW Alex 78 e.v 973101 E1;E2;E3

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna 8009221 E1;E2;E3
2 CWALINA, Karol 1983 OK!Sport 1418714 E1;E2;E3
3 DOMAGAŁA, Andrzej 1980 UKS "Grom" Sokolniki 2086645 E1;E2;E3
4 GABROWSKI, Karol 1980 Polisportiva "G.Masi" 2084613 E1;E2;E3
5 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 8648666 E1;E2;E3
6 JABŁOŃSKI, Tomasz 1977 Indywidualnie brak E1;E2;E3
7 JAKOBSON, Erko 1979 OK Kobras 8636594 E3
8 KOCIUBA, Marek 1900 MKS MOS Wrocław E1;E2;E3
9 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 5992 E1;E2;E3
10 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 RCI Kraków 8650891 E1;E2;E3
11 ŁĄCKI, Łukasz 1982 Uczniowski Klub Sportowy 01673 7205049 E1;E2;E3
12 ŁONIEWSKI, Grzegorz 1900 KU AZS WAT Warszawa 7205965 E1;E2;E3
13 MAJASOW , Kostiantyn 0000 WKS Śląsk Wrocław 1406 502257 E2
14 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888 E1;E2;E3
15 OMA, Jakub 1980 OOB TJ Turnov 800320 E1;E2;E3
16 PABICH, Tomasz 0000 UKS Azymut Pabianice 00331 886310 E1;E2;E3
17 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy 423086 E1;E2;E3
18 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS Azymut Pabianice 03253 8160579 E1;E2;E3
19 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 04221 887243 E1;E2;E3

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CIESIÓŁKA, Sebastian 1975 WKS Śląsk Wrocław 01112 9751124 E1;E2;E3
2 CZAPLA, Przemysław 1900 WKS Wawel Kraków 8281274 E1;E2;E3
3 DOSTÁL, Tomáš 1974 OOB TJ Dukla Praha B 2131186 E1;E2;E3
4 GMUR , Karol 0000 WKS Śląsk Wrocław 1237 7204930 E1;E2;E3
5 GÓROWSKI, Sławomir 1977 E1;E2;E3
6 GRONOSTAJ, Grzegorz 1974 E1;E2;E3
7 JUNEK, Petr 1978 SK Studenec 9090 E1;E2;E3
8 KOGUT, Szczepan 1978 11brem Żagań E1;E2;E3
9 KREMPIŃSKI, Piotr 1976 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3
10 KUBEČEK, Štěpán 1976 SOS Mamuti z Lipovky 7207623 E2
11 KUCERA, Jan 1973 USK Sovicky 51650 E1;E2
12 LEŠTÍNSKÝ, Tomáš 1978 Orienteering Adventure 2027232 E1;E2;E3
13 LISIAK, Paweł 1974 UKS Orientuś Łódź 3251 887238 E1;E2;E3
14 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3
15 MAJEWSKI, Marek 1977 PUKS Młode Orły 3343 7205050 E1;E2;E3
16 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów 02866 8636515 E1;E2;E3
17 NEDVIDEK, Martin 1975 301541 E1;E2
18 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 887247 E1;E2;E3
19 PALECZNY , Paweł 1977 11 batalion remontowy E1;E2;E3
20 PANCERZ, Piotr 1977 E1;E2;E3
21 SEVERÝN, Otto 1974 Slavia Liberec Orienteering 2067313 E2;E3
22 ŠINDELKA, Antonín 1972 OOB TJ Dukla Praha 2060227 E1;E2;E3
23 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 02145 418326 E1;E2;E3
24 ŠTREGL, Tomáš 1974 OOS TJ Spartak Vrchlabí 2017678 E1;E2;E3
25 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut Mochy 03438 8270678 E1;E2;E3
26 WÓJCIK, Grzegorz 1900 WKS Wawel Kraków 3195 1415146 E2;E3

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALDRIAN, Petr 1972 USK Praga 2460 E2
2 BECMER, Dariusz 1971 WKS Śląsk Wrocław 2148 981645 E1;E2;E3
3 BRADAC, Stanislav 1972 Loko Liberec C 434598 E1;E2;E3
4 DOLIŃSKI, Grzegorz 1972 BKS Wataha Warszawa 03143 1972059 E2
5 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2;E3
6 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades Poznań 03305 2067843 E1;E2;E3
7 GOSSEL, Heiko 2018 USV TU Dresden 990002 E1;E2;E3
8 GROTE, Andreas 1964 OLC SKOG Friboourg 7775577 E1;E2;E3
9 JACHNA, Dariusz 1973 UMKS ORKAN 02126 412252 E1;E2;E3
10 KOUCKÝ, Roman 1963 Ekonom Praha 2035738 E1;E2
11 KRASUSKI, Bartłomiej 1970 9700406 E1;E2;E3
12 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 02688 7202764 E1;E2;E3
13 MARSZAŁEK, Marcin 1970 OK!Sport 03304 1970244 E1;E2;E3
14 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328 E1;E2;E3
15 MAZUREK, Piotr 0000 WKS Śląsk Wrocław 504050 E1;E2;E3
16 MICHALAK, Tomasz 0000 UNTS Warszawa 7300277 E1;E2;E3
17 MOSZKOWICZ, Paweł 2018 WKS Wawel Kraków 886330 E1;E2;E3
18 MURAWSKI, Piotr 1973 HKS Azymut Mochy 03588 7200182 E1;E2;E3
19 NEMECEK, Jan 1962 USK PRAHA 682682 E1;E2;E3
20 NOVOTNÝ, Jiří 1971 Slavia Liberec Orienteering 2078464 E1;E2;E3
21 PACHNIK, Dariusz 1969 UKS Orientpark Iwiny 706 1396727 E1;E2;E3
22 SCHMIEDEBERG, Nils 0000 SV Turbine Neubrandenburg e.V 501914 E1;E2;E3
23 SLAVÍK, Pavel 1973 TJ Start Náchod 9630 E1;E2;E3
24 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 UKS Orientuś Łódź 3001 887240 E1;E2;E3
25 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel Kraków 3192 8172888 E1;E2;E3
26 SOBCZYŃSKI, Kalikst 1971 WKS Śląsk Wrocław 717 9595959 E1;E2;E3
27 SOKOLÁŘ, Zdeněk 1972 TJ Start Náchod 2113361 E1;E2;E3
28 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 2016300 E1;E2;E3
29 TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel Kraków 3371 1407898 E1;E2;E3
30 ZABORIL, Michal 1971 OOB Jenišovice 7781 E1
31 ZSCHAECKEL, Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.v 886511 E1;E2;E3

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FELDMANN, André 1965 Kaulsdorfer OLV Berlin 5054 E1;E2;E3
2 GOSSEL, Heiko 1965 USV TU Dresden 990002 E1;E2;E3
3 HANUŠ, Pavel 1965 Loko Trutnov 2085618 E1;E2;E3
4 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 03730 1966423 E1;E2;E3
5 ŁUGOM, Andrzej 1964 1 Brygada Logistyczna E1;E2;E3
6 ROEHL, Stefan 1968 OLF Mainz 206407 E1;E2;E3
7 SANNA, Roberto 1967 Oddíl OB Kotlářka 9180967 E1;E2;E3
8 SKLENÁŘ, Josef 1966 SKOB Bruntál 7200586 E1;E2;E3
9 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 522 670819 E1;E2;E3
10 VELJAČIK, Pavel 1962 OK Sparta Praha SCP6200 2800319 E1;E2;E3
11 VELJACIK, Pavel 1900 OK Sparta Praha 2800319 E1;E2;E3
12 WIDZIEWICZ, Remigiusz 1966 WKS Śląsk Wrocław 1064 504031 E1;E2;E3
13 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 6 MBOT Warszawa 01138 8636526 E1;E2;E3
14 WYSOCKI, Romuald 1968 MKS MOS Wrocław 1407622 E1;E2;E3
15 ŻESŁAWSKI, Wojciech 1967 WKS Wawel 03660 9119669 E1;E2;E3

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BOROVIČKA, Milan 1961 VSK ČVUT FS Praha 515097 E1;E2;E3
2 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 65 1963012 E1;E2;E3
3 DEREDOS, Andrzej 1963 UKS Orientuś Łódź 03247 887250 E1;E2;E3
4 DYZIO, Włodzimierz 1900 WKS Wawel Kraków 8650900 E1;E2;E3
5 GALLA, Andrzej 1959 HKS Azymut Mochy 2127760 E1;E2;E3
6 KAVKA, Jiri 1959 OK Sparta Praha 8222225 E1;E2;E3
7 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 03895 E1;E2;E3
8 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 8280359 E1;E2;E3
9 MARKOWSKI, Adam 1961 UKS Energetyk Dychów 2023878 E1;E2;E3
10 MOSSAKOWSKI, Przemysław 1960 samodzielny 01758 1411188 E1;E2;E3
11 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel 02725 8200663 E1;E2;E3
12 OLSCHOWSKI, Peter 0000 OLV Steinberg 888908 E1;E2;E3
13 PREGARTNER, Georg 1963 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 49796 E1;E2;E3
14 VLADISLAV, Hrstka 1957 OK Sparta Praha 52357 E1;E2;E3
15 WAŁACHOWSKI, Janusz 1959 PUKS Młode Orły 1171 8230559 E1;E2;E3

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRETTSCHNEIDER, Gerhard 1954 Kaulsdorfer OLV Berlin 5075 E1;E2;E3
2 CHUŁEK, Aleksander 1956 UKS Azymut45 Gdynia 547 9101302 E1;E2;E3
3 FANTA, Miroslav 1958 Ekonom Praha 51147 E1;E2;E3
4 FIJOR, Waldemar 2018 SKARMAT Toruń 430901 E1;E2;E3
5 FIJOR, Waldemar 1958 SKARMAT Toruń 430901 E1;E2;E3
6 FLASAR, Jan 1900 KCK Cesky Krumlov 2080933 E1;E2;E3
7 GUGA, Romuald 0000 WKS Śląsk Wrocław 716 889177 E1;E2;E3
8 HNYK, Petr 1957 TJ Start Náchod 416261 E1;E2;E3
9 KAŠKA, Ruda 1955 OK Chrastava 2080917 E1;E2;E3
10 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3
11 LEWANDOWSKI, Krzysztof 1958 UKS Orientuś Łódź 00367 412121 E1;E2;E3
12 NOVOTNÝ, Otakar 1956 Tatran Jablonec nad Nisou 8260 E1;E2;E3
13 PETR, Václav 1958 SKOB Ostrava 52980 E1
14 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis Wrocław 01323 2035173 E1;E2;E3
15 SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 02979 1401456 E1;E2;E3
16 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 KS OK!Sport 00226 8636527 E1;E2;E3

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GLIŃSKI, Henryk 1950 Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3
2 HORÁČEK, Miroslav 1950 Slavia Liberec Orienteering 2080998 E1;E2;E3
3 KARMAZÍN, Petr 1949 Slavia Liberec Orienteering 361986 E1;E2;E3
4 LUSK, Karel 1950 OK Chrastava 8160 E1;E2;E3
5 ŁAPANOWSKI, Jacenty 2018 KU AZS WAT Warszawa 00190 7089011 E1;E2;E3
6 OWCZARSKI , Tomasz 1951 WKS Chojnice 430921 E1;E2;E3
7 ŠEVČÍK, Milan 1950 OK Chrastava 8199 E1;E2;E3
8 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 KOS Modrzew Skwierzyna 0885 1394482 E1;E2;E3
9 WALD, František 1953 Oddíl OB Kotlářka, zs 7210122 E2;E3

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTKOWIAK, Edward 1948 WKS Grunwald Poznań 00925 412412 E1;E2;E3
2 BLIMKE, Roman 1946 Górzanka 189 2036941 E1;E2;E3
3 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3
4 KRUCZEK, Stanisław 1948 WKS Wawel 54021 E1;E2;E3
5 SOKOLÁŘ, Zdeněk 1945 TJ Start Náchod 9610 E1;E2;E3
6 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DURA, Kazimierz 0000 WKS Śląsk Wrocław 720 54119 E1;E2;E3
2 HAVLIK, Jaroslav 1936 Sportcentrum Jičín 3601 8338383 E1;E2;E3
3 HAVLIK, Jaroslav 1900 SC Jicin 8338383 E1;E2;E3
4 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 Indywidualny Dolny Śląsk 01084 2023855 E1;E2;E3

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M85

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPEN 1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRADACOVA, Maruska 1975 Loko Liberec C 2060204 E1;E2;E3
2 CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 64950 E1;E2;E3
3 FIJOR, Anita 1989 SKARMAT Toruń 435247 E1;E2;E3
4 GAJEWSKA, Maria 1981 UKS Dąb Leszno 1419873 E1;E2;E3
5 HOVADOVÁ, Agáta 1994 Spartak Rychnov nad Kněžnou 301112 E1;E2;E3
6 KOUCKÁ, Barbora 2000 Ekonom Praha 361943 E1;E2
7 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 5993 E1;E2;E3
8 ŁUKASZYK, Maksymilian 2006 UKS Dąb Leszno 04236 1419880 E1;E2;E3
9 ŁUKASZYK, Sylwia 1977 UKS Dąb Leszno 04235 1419877 E1;E2;E3
10 MOSZKOWICZ, Ania 1900 WKS Wawel Kraków E1;E2;E3
11 OLSCHOWSKI, Beata 1963 OLV Steinberg 411662 E1;E2;E3
12 POPRAWSKA, Joanna 1988 BUKOS 7200186 E1;E2;E3
13 PRAIS, Anna 1981 UKS Dąb Leszno brak 1419872 E1;E2;E3
14 PRESIŃSKA, Magdalena 1986 UKS Azymut Pabianice 7900030 E1;E2;E3
15 ROMANOWICZ, Emilia 1900 KU AZS WAT Warszawa 2015828 E1;E2
16 SZCZYGIEŁ, Edyta 1978 MKS MOS Wrocław 2067721 E1;E2;E3
17 ZÍTKOVÁ, Michaela 1985 6889 E1;E2;E3

OPEN 2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CAMPMANY, Victor 1994 SV IHW Alex 78 e.v. 2070932 E1;E2;E3
2 DUDZIAK, Karolina 1978 UKS Dąb Leszno 04240 1412010 E1;E2;E3
3 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 2006 UKS Dąb Leszno 04241 2115754 E1;E2;E3
4 GAJEWSKA, Katarzyna 1980 UKS Dąb Leszno 1419871 E1;E2;E3
5 KOLAJA, Jan 1981 Slavia Liberec 8627111 E1;E2;E3
6 KOLAJA-EHLEROVA, Jana 1980 Slavia Liberec 8629817 E1;E2;E3
7 KUBEČEK, Josef 2004 SOS Mamuti z Lipovky 2124794 E2
8 KUBEČKOVÁ, Terezie 1976 SOS Mamuti z Lipovky E2
9 SIDOROV, Sergey 1959 Dnepr 1302818. E1;E2;E3

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CIASTOŃ, Oliwia 2008 MKS MOS Wrocław 4312 2067741 E1;E2;E3
2 DUTKIEWICZ, Wiktoria 2008 MKS Paulinum Jelenia Góra 3881 7200190 E1;E2;E3
3 DŻUMAGA, Sara 2009 UKS Dąb Leszno 04233 1412009 E1;E2;E3
4 JANATOVÁ, Viola 2009 Oddíl OB Kotlářka, zs 9785 E2;E3
5 KUCEROVA, Katerina 2009 USK Sovicky 1398983 E1;E2
6 KURASIŃSKA, Lena 2008 HKS Azymut Mochy 04288 2127765 E1;E2;E3
7 MOSZKOWICZ, Julia 1900 WKS Wawel Kraków 2114866 E1;E2;E3
8 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3
9 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 2067739 E1;E2;E3
10 SWORA, Wiktoria 2007 BUKOS 2115155 E1;E2;E3
11 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 4012 2016299 E1;E2;E3
12 ZABORILOVA, Anna 2009 OOB Jenišovice 2060292 E1

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JABŁOŃSKA, Amelia 2008 MKS MOS Wrocław 4313 2067728 E1;E2;E3
2 JAŃCZAK, Katarzyna 2009 BUKOS 2115157 E1;E2;E3
3 KLIMKOWSKA, Maria 2009 BUKOS 03815 2115158 E1;E2;E3
4 PABICH, Hanna 0000 UKS Azymut Pabianice 04168 886698 E1;E2;E3
5 PATEREK, Hanna 2009 HKS Azymut Mochy 412422 E1;E2;E3
6 SZKUDLAREK, Amelia 2008 MKS MOS Wrocław 2016295 E1;E2;E3
7 ZALESKA, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 2067737 E1;E2;E3

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALDRIANOVA, Eva 2007 USK Praga 888639 E2;E3
2 CEGIEŁKA, Milena 2006 UKS GOK Galewice 4115 2086643 E1;E2;E3
3 CHWIEJCZAK, Dorota 0000 259382 E1;E2;E3
4 DOSTÁLOVÁ, Lejla 2006 OOB TJ Dukla Praha E1;E2;E3
5 GOLINOWSKA, Aleksandra 2006 HKS Azymut Mochy 04045 346009 E1;E2;E3
6 GREMBOWSKA, Julia 2007 UKS Dąb Leszno 04223 1419879 E1;E2;E3
7 KUCIEL, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 4295 2057131 E1;E2;E3
8 ŁĄCKA, Julia 2007 Uczniowski Klub Sportowy 03573 338298 E1;E2;E3
9 MARCINIAK, Weronika 2007 MKS MOS Wrocław 4296 2057132 E1;E2;E3
10 MŁYNKOWIAK, Karolina 2006 HKS Azymut Mochy 03262 2127764 E1;E2;E3
11 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy 03579 2127770 E3
12 NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 03651 8635047 E1;E2;E3
13 PIEŚNIAK, Patrycja 2006 HKS Azymut Mochy 03264 2127754 E1;E2;E3
14 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3
15 PRAIS, Julia 2006 UKS Dąb Leszno 04225 1419878 E1;E2;E3
16 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel Kraków 3190 8640921 E1;E2;E3
17 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 2911 2016283 E1;E2;E3
18 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 4294 2016284 E1;E2;E3

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOLIŃSKA, Julia 2004 BKS Wataha Warszawa 03158 1986001 E2
2 DOMAGAŁA, Emilia 2005 UKS Grom Sokolniki 3835 2048188 E1;E2;E3
3 GIELEC, Julia 2005 UKS Orientuś Łódź 3047 7200166 E1;E2;E3
4 JANIK, Patrycja 2004 UKS GOK Galewice 4117 2048154 E1;E2;E3
5 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 2023844 E1;E2;E3
6 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834 E1;E2;E3
7 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy 04281 2127751 E1;E2;E3
8 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994 E1;E2;E3
9 MAJEWSKA, Maja 2004 PUKS Młode Orły 3218 8645193 E1;E2;E3
10 NEDVIDKOVA, Katerina 2004 ZOOB Rumburk 336704 E1;E2
11 WIŚNIEWSKA, Hana 2005 UKS Orientuś Łódź 4222 887234 E1;E2;E3
12 WOCH, Natalia 2004 UKS Orientuś Łódź 04112 887251 E1;E2;E3

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Emma 2003 SK Žabovřesky Brno 9201326 E1;E2;E3
2 BERLIŃSKA, Paulina 2003 UKS Orientuś Łódź 3503 7200168 E1;E2;E3
3 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuś Łódź 02132 8640928 E1;E2;E3
4 DOLIŃSKA, Zuzanna 2003 BKS Wataha Warszawa 02748 7060403 E2
5 DOREŃ, Wiktoria 2003 UKS Orientuś Łódź 3854 8646297 E1;E2;E3
6 GIELEC, Zuzanna 2002 UKS Orientuś Łódź 3046 8640927 E1;E2;E3
7 KREMPIŃSKA, Julia 0000 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3
8 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 8008007 E1;E2;E3
9 LIPIŃSKA , Julia 0000 WKS Śląsk Wrocław 4159 895005 E1;E2;E3
10 MARCINIAK, Weronika 2002 BUKOS 02584 7200188 E1;E2;E3
11 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610 E1;E2;E3
12 MAZUREK , Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 2222 889178 E1;E2;E3
13 MEJZA, Lidia 2002 BUKOS 02581 2061715 E1;E2;E3
14 ORZECHOWSKA, Aleksandra 2003 UKS Azymut Dębów 04057 886651 E1;E2;E3
15 SANNA, Karin 2002 Oddíl OB Kotlářka 7200326 E1;E2;E3
16 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel Kraków 3191 8650899 E1;E2;E3
17 SUDOŁ , Hanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 3491 889179 E1;E2;E3
18 WÓJCIK, Natalia 2002 WKS Wawel Kraków 2992 1411019 E1;E2;E3
19 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CIESIÓŁKA, Katarzyna 2000 WKS Śląsk Wrocław 1827 9201008 E1;E2;E3
2 CIURA, Aleksandra 0000 WKS Śląsk Wrocław 3696 504042 E1;E2;E3
3 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E1;E2;E3
4 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3
5 HORALÍKOVÁ, Eva 2000 OOB TJ Dukla Praha E1;E2;E3
6 HORALKOVA, Eva 1900 2134292 E1;E2;E3
7 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 2043603 E1;E2;E3
8 MAZUREK, Agnieszka 0000 WKS Śląsk Wrocław 2223 7203696 E1;E2;E3
9 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E1;E2;E3
10 TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel Kraków 2935 8650894 E1;E2;E3
11 VANDASOVA, Adela 2002 OK99 Hradec Kralove 8656623 E1;E2;E3

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CYCH, Agnieszka 0000 WKS Śląsk Wrocław 2099 889175 E1;E2;E3
2 FORTUNIAK, Weronika 1998 UKS Orientuś Łódź 2836 8646293 E1;E2;E3
3 MURAWSKA, Marta 1998 HKS Azymut Mochy 03255 7200180 E1;E2;E3
4 ZURYNKOVA, Michaela 1998 Ekonom Praha 416340 E1;E2;E3

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALDRIANOVA, Barbora 1978 USK Praga 9784 E2;E3
2 BIAŁA, Weronika 1986 8636521 E1;E2;E3
3 GORCZYCA, Maria 1997 WKS Grunwald 02971 8645197 E1;E2;E3
4 GWÓŹDŹ, Ewa 1990 UKS Orientuś Łódź 384 8625543 E1;E2;E3
5 HOSKOVA, Tereza 1900 KOB Dobruska 9999897 E1;E2;E3
6 KAŠKOVÁ, Kateřina 1978 OK Chrastava 887906 E1;E2;E3
7 KOLÍNOVÁ, Kristýna 1984 Oddíl OB Kotlářka 8450007 E1;E2;E3
8 KUBÍNOVÁ, Romana 1994 TJ Slovan Karlovy Vary 7260021 E1;E2;E3
9 LUBAK, Kamila 0000 WKS Śląsk Wrocław 943 2017992 E1;E2;E3
10 MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS OSIR Góra Kalwaria 886315 E1;E2;E3
11 MAJASOW, Agata 0000 WKS Śląsk Wrocław 1029 2018695 E2
12 MASOPUSTOVÁ, Elise 0000 SK Praga 49844 E2;E3
13 NERADOVA, Alena 1985 KOB Litvinov 886283 E1;E2;E3
14 OMOVÁ, Michaela 1981 TJ OOB Turnov 7205003 E1
15 PABICH, Maria 1982 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2;E3
16 PAVLOVCOVÁ, Petra 1993 OOB TJ Turnov C 995878 E1;E2;E3
17 RUFFEROVÁ, Iva 1983 OOB TJ Turnov 822282 E1;E2;E3
18 SKLENÁŘOVÁ, Radka 1992 TJ Slovan Luhačovice R 889312 E1;E2;E3
19 SZMULKOWSKA, Magdalena 1997 PUKS Młode Orły 38 8654431 E1;E2;E3
20 TUŽILOVÁ, Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno R 8660440 E1;E2;E3
21 WAŃCZYK, Zuzanna 1997 PUKS Młode Orły 1483 1396729 E1;E2;E3
22 ZHÁŇALOVÁ, Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno R 8644886 E1;E2;E3

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela 1977 Slavia Liberec Orienteering 2049576 E1;E2;E3
2 JANATOVÁ, Lucie 1981 Oddíl OB Kotlářka, zs 9999888
3 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 1412008 E1;E2;E3
4 PETERKOVA, Viktorie 1975 Loko Liberec C 51205 E2
5 TROJECKA, Marta 1983 OK!Sport 300632 E1;E2;E3
6 ZURYNKOVA, Jana 1970 Ekonom Praha 515496 E1;E2;E3

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GOLINOWSKA, Elżbieta 1980 5 pułk artylerii Sulechów 03675 8636514 E1;E2;E3
2 HORÁČKOVÁ, Kateřina 1981 Slavia Liberec orienteering 51230 E1;E2;E3
3 JABŁOŃSKA, Anna 1979 Indywidualnie brak E1;E2;E3
4 JEŽKOVÁ, Dana 1978 TJ Start Náchod 1401856 E1;E2;E3
5 MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena 1983 Uczniowski Klub Sportowy 03908 301332 E1;E2;E3
6 SMEKTAŁA, Justyna 1981 BUKOS 03819 1397524 E1;E2;E3
7 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 1978 Stowarzyszenie Team 360º 02347 7121278 E1;E2;E3

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ECKARDT, Cornelia 1969 USV TU Dresden 690719 E1;E2;E3
2 JUNKOVÁ, Petra 1974 SK Studenec 220254 E1;E2;E3
3 KONC, Katarzyna 1975 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2;E3
4 KOZŁOWSKA, Ewa 1976 WKS Śląsk E1;E2;E3
5 KUCEROVA, Marie 1975 USK Sovicky 2127526 E1;E2
6 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317 E1;E2;E3
7 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502 E1;E2;E3
8 PATEREK, Honorata 1974 HKS Azymut Mochy 00193 1424636 E1;E2;E3
9 RYCERSKA, Marzena 1975 11 brem Żagań 01308 361841 E1;E2;E3
10 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel Kraków 3655 1414200 E1;E2;E3
11 ZABORILOVA, Romana 1974 OOB Jenišovice 7775 E1
12 ZIELONKA, Bernadeta 0000 11brem Żagań 361835 E1;E2;E3

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades Poznań 03306 2067842 E1;E2;E3
2 LAMPARSKA, Iwona 1973 RCI Kraków 8650892 E1;E2;E3
3 MISIACZEK, Ewa 1968 1318 730740 E1;E2;E3
4 MURAWSKA, Ewa 1972 HKS Azymut Mochy 2127752 E1;E2;E3
5 NOVOTNÁ, Jana 1973 Slavia Liberec Orienteering 2058476 E1;E2;E3
6 NOWAK, Barbara 1970 HKS Azymut Mochy 01222 997889 E1;E2;E3
7 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 02146 412206 E1;E2;E3
8 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel Kraków 3372 7204933 E1;E2;E3
9 TRYKOZKO, Urszula 1969 Team 360 Stopni 02691 900424 E1;E2;E3
10 WYSOCKA, Joanna 0000 WKS Śląsk Wrocław 1400 2016298 E1;E2;E3

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ČECHLOVSKÁ, Jana 1962 OK Chrastava 8175 E1;E2;E3
2 HRSTKOVA, Dana 1960 OK Sparta Praha 7209360 E1;E2;E3
3 KAVKOVA, Dana 1961 OK Sparta Praha 8222227 E1;E2;E3
4 KOUCKÁ, Ivana 1968 Ekonom Praha 515195 E1;E2
5 KURZYP, Anna 1968 indywidualnie 2067723 E1;E2;E3
6 MAGET, Brigitte 1964 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 307642 E1;E2;E3
7 NEMECKOVA, Jarmila 1966 USK PRAHA 2103280 E1;E2;E3
8 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRETTSCHNEIDER, Gudrun 1960 Kaulsdorfer OLV Berlin 5066 E1;E2;E3
2 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 887244 E1;E2;E3
3 HANUŠOVÁ , Jitka 1963 Loko Trutnov 2085638 E2;E3
4 JERMANOVÁ, Eva 1961 Tatran Jablonec nad Nisou 425590 E1;E2;E3
5 ZENCHENKO, Tamara 2018 Dnepr 1300265 E1;E2;E3

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FLASAROVA, Marie 1900 KCK Cesky Krumlov 49615 E1;E2;E3
2 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 8080258 E1;E2;E3
3 LUSKOVÁ, Oli 1956 OK Chrastava 8170 E1;E2;E3
4 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 KS OK!Sport 00225 8638442 E1;E2;E3

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HORÁČKOVÁ, Stanislava 1949 Slavia Liberec Orienteering 2080918 E1;E2;E3
2 KARMAZÍNOVÁ, Ivana 1951 Slavia Liberec Orienteering 2131185 E1;E2;E3
3 ŠAFFKOVÁ, Zuzana 1951 OK Chrastava 2070837 E1;E2;E3
4 ŠEVČÍKOVÁ, Alena 1953 OK Chrastava 8165 E1;E2;E3

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KAŠKOVÁ, Eva 1946 OK Chrastava 8152 E1;E2;E3

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W85

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPCZAK-DUDZIAK, Andrzej 2010 UKS Dąb Leszno brak 2115726 E1;E2;E3
2 GAJEWSKI, Igor 2007 UKS Dąb Leszno 1419874 E1;E2;E3
3 GAJEWSKI, Patryk 2008 UKS Dąb Leszno 1419875 E1;E2;E3
4 GRONOSTAJ, Natalia 2009 MKS MOS Wrocław 2016294 E1;E2;E3
5 JUNEK, Kryštof 2012 SK Studenec 7202572 E1;E2;E3
6 KMIECIK, Gabriela 2012 BUKOS 889170 E1;E2;E3
7 KUCIA, Laura 2015 S.O.S. Jelenia Góra 2043888 E1;E2;E3
8 LEDZION, Joanna 2005 UKS Orientuś Łódź 412375 E1;E2;E3
9 NEDVIDEK, Ondrej 2012 ZOOB Rumburk 7402727 E1;E2
10 NĘDZEWICZ, Zofia 2007 UKS Dąb Leszno 04227 1424642 E1;E2;E3
11 NOWAK, Magda I Hanna 2005 UKS Orientuś Łódź 412188 E1;E2;E3
12 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut Mochy 423087 E1;E2;E3
13 POTOCZNY, Kamil, Jakub 2010 WKS Śląsk E1;E2;E3
14 ZALESKA, Hanna 2010 MKS MOS Wrocław 2016296 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BIAŁA, Weronika 1986 8636521 E1;E2;E3
2 CHWIEJCZAK, Dorota 0000 259382 E1;E2;E3
3 DARIUSZ , Łyś 2018 E1;E2;E3
4 GÓROWSKI, Sławomir 1977 E1;E2;E3
5 GRONOSTAJ, Grzegorz 1974 E1;E2;E3
6 HORALKOVA, Eva 1900 2134292 E1;E2;E3
7 KAŹMIERCZAK, Jan 1996 2067844 E1;E2;E3
8 KRASUSKI, Bartłomiej 1970 9700406 E1;E2;E3
9 MISIACZEK, Ewa 1968 1318 730740 E1;E2;E3
10 NEDVIDEK, Martin 1975 301541 E1;E2
11 PANCERZ, Piotr 1977 E1;E2;E3
12 ZÍTKOVÁ, Michaela 1985 6889 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna 8009221 E1;E2;E3
2 ŁUGOM, Andrzej 1964 1 Brygada Logistyczna E1;E2;E3
3 SZCZYGIELSKI, Jakub 1993 1 Brygada Logistyczna E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 03895 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 8648666 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PALECZNY , Paweł 1977 11 batalion remontowy E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 RYCERSKA, Marzena 1975 11 brem Żagań 01308 361841 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOGUT, Szczepan 1978 11brem Żagań E1;E2;E3
2 ZIELONKA, Bernadeta 0000 11brem Żagań 361835 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GOLINOWSKA, Elżbieta 1980 5 pułk artylerii Sulechów 03675 8636514 E1;E2;E3
2 MOL, Krzysztof 1975 5 pułk artylerii Sulechów 02866 8636515 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 6 MBOT Warszawa 01138 8636526 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GLIŃSKI, Henryk 1950 Artemis Wrocław D92023 305974 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOLIŃSKA, Julia 2004 BKS Wataha Warszawa 03158 1986001 E2
2 DOLIŃSKA, Zuzanna 2003 BKS Wataha Warszawa 02748 7060403 E2
3 DOLIŃSKI, Grzegorz 1972 BKS Wataha Warszawa 03143 1972059 E2
4 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAKUBCZAK, Szymon 2007 BUKOS 2115151 E1;E2;E3
2 JAŃCZAK, Katarzyna 2009 BUKOS 2115157 E1;E2;E3
3 KAŻMIERCZAK, Jakub 2008 BUKOS 2115152 E1;E2;E3
4 KLIMKOWSKA, Maria 2009 BUKOS 03815 2115158 E1;E2;E3
5 KMIECIK, Gabriela 2012 BUKOS 889170 E1;E2;E3
6 MARCINIAK, Weronika 2002 BUKOS 02584 7200188 E1;E2;E3
7 MEJZA, Lidia 2002 BUKOS 02581 2061715 E1;E2;E3
8 POPRAWSKA, Joanna 1988 BUKOS 7200186 E1;E2;E3
9 SFORA, Krystian 2009 BUKOS 2115156 E1;E2;E3
10 SMEKTAŁA, Justyna 1981 BUKOS 03819 1397524 E1;E2;E3
11 SMEKTAŁA, Patryk 2003 BUKOS 02582 7200057 E1;E2;E3
12 SWORA, Wiktoria 2007 BUKOS 2115155 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 4208 8640247 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SIDOROV, Sergey 1959 Dnepr 1302818. E1;E2;E3
2 ZENCHENKO, Tamara 2018 Dnepr 1300265 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FANTA, Miroslav 1958 Ekonom Praha 51147 E1;E2;E3
2 KOUCKÁ, Barbora 2000 Ekonom Praha 361943 E1;E2
3 KOUCKÁ, Ivana 1968 Ekonom Praha 515195 E1;E2
4 KOUCKÝ, Martin 1997 Ekonom Praha 2032158 E1;E2
5 KOUCKÝ, Roman 1963 Ekonom Praha 2035738 E1;E2
6 ZURYNKOVA, Jana 1970 Ekonom Praha 515496 E1;E2;E3
7 ZURYNKOVA, Michaela 1998 Ekonom Praha 416340 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLIMKE, Roman 1946 Górzanka 189 2036941 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GALLA, Andrzej 1959 HKS Azymut Mochy 2127760 E1;E2;E3
2 GOLINOWSKA, Aleksandra 2006 HKS Azymut Mochy 04045 346009 E1;E2;E3
3 GÓRNIACZYK, Michał 2005 HKS Azymut Mochy 03910 2127769 E1;E2;E3
4 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy 04281 2127751 E1;E2;E3
5 KURASIŃSKA, Lena 2008 HKS Azymut Mochy 04288 2127765 E1;E2;E3
6 MICHALCZAK, Paweł 2006 HKS Azymut Mochy 03260 2127753 E1;E2;E3
7 MŁYNKOWIAK, Karolina 2006 HKS Azymut Mochy 03262 2127764 E1;E2;E3
8 MURAWSKA, Ewa 1972 HKS Azymut Mochy 2127752 E1;E2;E3
9 MURAWSKA, Marta 1998 HKS Azymut Mochy 03255 7200180 E1;E2;E3
10 MURAWSKI, Piotr 1973 HKS Azymut Mochy 03588 7200182 E1;E2;E3
11 MURAWSKI, Rafał 2007 HKS Azymut Mochy 03578 2127758 E1;E2;E3
12 MUREK, Emilia 2006 HKS Azymut Mochy 03579 2127770 E3
13 NOWAK, Barbara 1970 HKS Azymut Mochy 01222 997889 E1;E2;E3
14 PATEREK, Hanna 2009 HKS Azymut Mochy 412422 E1;E2;E3
15 PATEREK, Honorata 1974 HKS Azymut Mochy 00193 1424636 E1;E2;E3
16 PATEREK, Mikołaj 2003 HKS Azymut Mochy 02376 2121110 E1;E2;E3
17 PIEŚNIAK, Patrycja 2006 HKS Azymut Mochy 03264 2127754 E1;E2;E3
18 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut Mochy 423087 E1;E2;E3
19 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy 423086 E1;E2;E3
20 WALICKI, Rafał 1978 HKS Azymut Mochy 03438 8270678 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JABŁOŃSKA, Anna 1979 Indywidualnie brak E1;E2;E3
2 JABŁOŃSKI, Tomasz 1977 Indywidualnie brak E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WAŁACHOWSKI, Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo 8629227 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 Indywidualny Dolny Śląsk 01084 2023855 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FLASAR, Jan 1900 KCK Cesky Krumlov 2080933 E1;E2;E3
2 FLASAROVA, Marie 1900 KCK Cesky Krumlov 49615 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOSKOVA, Tereza 1900 KOB Dobruska 9999897 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOŠEK, Radim 1987 KOB Dobruška C 9998737 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DLABAJA, Tomas 1983 KOB Litvinov 500850 E1;E2;E3
2 NERADOVA, Alena 1985 KOB Litvinov 886283 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 1953 KOS Modrzew Skwierzyna 0885 1394482 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KLASA, Tomasz 1966 KS Hades Poznań 03730 1966423 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PIETRUSIŃSKI, Marek 1956 KS Artemis Wrocław 01323 2035173 E1;E2;E3
2 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 02146 412206 E1;E2;E3
3 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 02145 418326 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades Poznań 03305 2067843 E1;E2;E3
2 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades Poznań 03306 2067842 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E1;E2;E3
2 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
3 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3
4 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3
5 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E1;E2;E3
6 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3
7 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3
8 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 KS OK!Sport 00225 8638442 E1;E2;E3
2 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 KS OK!Sport 00226 8636527 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHACHURSKA, Magdalena 1978 KU AZS WAT Warszawa 64950 E1;E2;E3
2 CHACHURSKI, Ryszard 1963 KU AZS WAT Warszawa 65 1963012 E1;E2;E3
3 KROCHMAL, Grzegorz 1959 KU AZS WAT Warszawa 8280359 E1;E2;E3
4 KROCHMAL, Małgorzata 1958 KU AZS WAT Warszawa 8080258 E1;E2;E3
5 ŁAPANOWSKI, Jacenty 2018 KU AZS WAT Warszawa 00190 7089011 E1;E2;E3
6 ŁONIEWSKI, Grzegorz 1900 KU AZS WAT Warszawa 7205965 E1;E2;E3
7 ROMANOWICZ, Emilia 1900 KU AZS WAT Warszawa 2015828 E1;E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRETTSCHNEIDER, Gerhard 1954 Kaulsdorfer OLV Berlin 5075 E1;E2;E3
2 BRETTSCHNEIDER, Gudrun 1960 Kaulsdorfer OLV Berlin 5066 E1;E2;E3
3 FELDMANN, André 1965 Kaulsdorfer OLV Berlin 5054 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUŚ, Agnieszka 1982 Klub InO Stowarzysze 5993 E1;E2;E3
2 KUŚ, Michał 1982 Klub InO Stowarzysze 5992 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRADAC, David 2002 Loko Liberec C 2032132 E1;E2;E3
2 BRADAC, Jakub 2000 Loko Liberec C 2032105 E1;E2;E3
3 BRADAC, Stanislav 1972 Loko Liberec C 434598 E1;E2;E3
4 BRADACOVA, Maruska 1975 Loko Liberec C 2060204 E1;E2;E3
5 PETERKA, Jakub 2004 Loko Liberec 9101104 E1;E2;E3
6 PETERKA, Vojtech 1975 Loko Liberec C 515503 E1;E2;E3
7 PETERKOVA, Viktorie 1975 Loko Liberec C 51205 E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HANUŠ, Pavel 1965 Loko Trutnov 2085618 E1;E2;E3
2 HANUŠOVÁ , Jitka 1963 Loko Trutnov 2085638 E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CIASTOŃ, Oliwia 2008 MKS MOS Wrocław 4312 2067741 E1;E2;E3
2 GRONOSTAJ, Natalia 2009 MKS MOS Wrocław 2016294 E1;E2;E3
3 JABŁOŃSKA, Amelia 2008 MKS MOS Wrocław 4313 2067728 E1;E2;E3
4 KOCIUBA, Marek 1900 MKS MOS Wrocław E1;E2;E3
5 KOCIUBA, Wiktor 2008 MKS MOS Wrocław 4002 8644895 E1;E2;E3
6 KUCIEL, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 4295 2057131 E1;E2;E3
7 KURZYP, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 3271 2057139 E1;E2;E3
8 MARCINIAK, Weronika 2007 MKS MOS Wrocław 4296 2057132 E1;E2;E3
9 STANIEC, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 2067739 E1;E2;E3
10 STEFAŃCZAK, Tymon 2008 MKS MOS Wrocław 2067721 E1;E2;E3
11 SZCZYGIEŁ, Edyta 1978 MKS MOS Wrocław 2067721 E1;E2;E3
12 SZCZYGIEŁ, Hanna 2007 MKS MOS Wrocław 2911 2016283 E1;E2;E3
13 SZCZYGIEŁ, Marcin 1971 MKS MOS Wrocław 2016300 E1;E2;E3
14 SZKUDLAREK, Amelia 2008 MKS MOS Wrocław 2016295 E1;E2;E3
15 WAŻNY, Artur 0000 MKS MOS Wrocław 2016282 E1;E2
16 WYSOCKA, Michalina 2010 MKS MOS Wrocław 4012 2016299 E1;E2;E3
17 WYSOCKI, Romuald 1968 MKS MOS Wrocław 1407622 E1;E2;E3
18 ZALESKA, Hanna 2010 MKS MOS Wrocław 2016296 E1;E2;E3
19 ZALESKA, Julia 2008 MKS MOS Wrocław 2067737 E1;E2;E3
20 ZŁOTOWSKA, Joanna 2006 MKS MOS Wrocław 4294 2016284 E1;E2;E3
21 ZŁOTOWSKI, Michał 2006 MKS MOS Wrocław 4294 2016285 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DUTKIEWICZ, Wiktoria 2008 MKS Paulinum Jelenia Góra 3881 7200190 E1;E2;E3
2 KALATA, Michał 1989 MKS Paulinum Jelenia Góra 853 8160889 E1;E2;E3
3 PACHNIK, Stanisław 2003 MKS Paulinum Jelenia Góra 4297 1396724 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŁAWECKI, Szymon 1978 MKS Pogoń Siedlce 02109 8655944 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 3086 2048145 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ČECHLOVSKÁ, Jana 1962 OK Chrastava 8175 E1;E2;E3
2 KAŠKA, Ruda 1955 OK Chrastava 2080917 E1;E2;E3
3 KAŠKOVÁ, Eva 1946 OK Chrastava 8152 E1;E2;E3
4 KAŠKOVÁ, Kateřina 1978 OK Chrastava 887906 E1;E2;E3
5 LUSK, Karel 1950 OK Chrastava 8160 E1;E2;E3
6 LUSKOVÁ, Oli 1956 OK Chrastava 8170 E1;E2;E3
7 ŠAFFKOVÁ, Zuzana 1951 OK Chrastava 2070837 E1;E2;E3
8 ŠEVČÍK, Milan 1950 OK Chrastava 8199 E1;E2;E3
9 ŠEVČÍKOVÁ, Alena 1953 OK Chrastava 8165 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PAVLOVEC, Dan 2000 OK JISKRA NOVÝ BOR 8655456 E1;E2;E3
2 PAVLOVEC, Jan 1995 OK JISKRA NOVÝ BOR 9200728 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAKOBSON, August 2006 OK Kobras 8636588 E3
2 JAKOBSON, Erko 1979 OK Kobras 8636594 E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HRSTKOVA, Dana 1960 OK Sparta Praha 7209360 E1;E2;E3
2 KAVKA, Jiri 1959 OK Sparta Praha 8222225 E1;E2;E3
3 KAVKOVA, Dana 1961 OK Sparta Praha 8222227 E1;E2;E3
4 VELJAČIK, Jonáš 2008 OK Sparta Praha SCP0800 336785 E1;E2;E3
5 VELJACIK, Jonas 1900 OK Sparta Praha 336785 E1;E2;E3
6 VELJAČIK, Pavel 1962 OK Sparta Praha SCP6200 2800319 E1;E2;E3
7 VELJACIK, Pavel 1900 OK Sparta Praha 2800319 E1;E2;E3
8 VLADISLAV, Hrstka 1957 OK Sparta Praha 52357 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CWALINA, Karol 1983 OK!Sport 1418714 E1;E2;E3
2 MARSZAŁEK, Marcin 1970 OK!Sport 03304 1970244 E1;E2;E3
3 TROJECKA, Marta 1983 OK!Sport 300632 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 02688 7202764 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 VANDASOVA, Adela 2002 OK99 Hradec Kralove 8656623 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PETRZELA, Jan 1992 OK99 Hradec Králové E 8627109 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GROTE, Andreas 1964 OLC SKOG Friboourg 7775577 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ROEHL, Stefan 1968 OLF Mainz 206407 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 OLSCHOWSKI, Beata 1963 OLV Steinberg 411662 E1;E2;E3
2 OLSCHOWSKI, Peter 0000 OLV Steinberg 888908 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ZABORIL, Michal 1971 OOB Jenišovice 7781 E1
2 ZABORILOVA, Anna 2009 OOB Jenišovice 2060292 E1
3 ZABORILOVA, Romana 1974 OOB Jenišovice 7775 E1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOSTÁL, Jorik 2008 OOB TJ Dukla Praha 2111743 E1;E2;E3
2 DOSTÁL, Tomáš 1974 OOB TJ Dukla Praha B 2131186 E1;E2;E3
3 DOSTÁLOVÁ, Lejla 2006 OOB TJ Dukla Praha E1;E2;E3
4 HORALÍKOVÁ, Eva 2000 OOB TJ Dukla Praha E1;E2;E3
5 ŠINDELKA, Antonín 1972 OOB TJ Dukla Praha 2060227 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MORAVEC, Jan 1990 OOB TJ Turnov C 53759 E1;E2;E3
2 OMA, Jakub 1980 OOB TJ Turnov 800320 E1;E2;E3
3 PAVLOVCOVÁ, Petra 1993 OOB TJ Turnov C 995878 E1;E2;E3
4 PETR, Fodor 1981 OOB TJ Turnov TUR8103 981821 E1;E2;E3
5 RUFFEROVÁ, Iva 1983 OOB TJ Turnov 822282 E1;E2;E3
6 VÁŇA, Martin 1984 OOB TJ Turnov 1840303 E1;E2;E3
7 ZABORIL, Vojtech 2001 OOB TJ Turnov 2060290 E1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŠTREGL, Matyáš 2003 OOS TJ Spartak Vrchlabí 8636759 E1;E2;E3
2 ŠTREGL, Tomáš 1974 OOS TJ Spartak Vrchlabí 2017678 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GODER, Josef 1982 Oddíl OB Kotlářka 7202900 E1;E2;E3
2 KOLÍN, Jan 1977 Oddíl OB Kotlářka 8007701 E1;E2;E3
3 KOLÍNOVÁ, Kristýna 1984 Oddíl OB Kotlářka 8450007 E1;E2;E3
4 SANNA, Karin 2002 Oddíl OB Kotlářka 7200326 E1;E2;E3
5 SANNA, Roberto 1967 Oddíl OB Kotlářka 9180967 E1;E2;E3
6 TOMEŠ, Jaroslav 1981 Oddíl OB Kotlářka 2080999 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JANATA, Martin 1983 Oddíl OB Kotlářka, zs 8303050
2 JANATA, Matěj 2011 Oddíl OB Kotlářka, zs 8277 E2;E3
3 JANATOVÁ, Lucie 1981 Oddíl OB Kotlářka, zs 9999888
4 JANATOVÁ, Viola 2009 Oddíl OB Kotlářka, zs 9785 E2;E3
5 WALD, František 1953 Oddíl OB Kotlářka, zs 7210122 E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LEŠTÍNSKÝ, Tomáš 1978 Orienteering Adventure 2027232 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KACZYŃSKI, Piotr 1984 PKO Harpagan Gdańsk 04349 1407623 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3
2 KMIECIŃSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3
3 MAJEWSKA, Maja 2004 PUKS Młode Orły 3218 8645193 E1;E2;E3
4 MAJEWSKI, Marek 1977 PUKS Młode Orły 3343 7205050 E1;E2;E3
5 SZMULKOWSKA, Magdalena 1997 PUKS Młode Orły 38 8654431 E1;E2;E3
6 WAŁACHOWSKI, Janusz 1959 PUKS Młode Orły 1171 8230559 E1;E2;E3
7 WAŃCZYK, Magdalena 1969 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3
8 WAŃCZYK, Zuzanna 1997 PUKS Młode Orły 1483 1396729 E1;E2;E3
9 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3
10 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 522 670819 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GABROWSKI, Karol 1980 Polisportiva "G.Masi" 2084613 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 RCI Kraków 8650891 E1;E2;E3
2 LAMPARSKA, Iwona 1973 RCI Kraków 8650892 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUCIA, Laura 2015 S.O.S. Jelenia Góra 2043888 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HAVLIK, Jaroslav 1900 SC Jicin 8338383 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MASOPUSTOVÁ, Elise 0000 SK Praga 49844 E2;E3
2 SEDIVY, Jan 1984 SK Praga 8644492 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JUNEK, Kryštof 2012 SK Studenec 7202572 E1;E2;E3
2 JUNEK, Matouš 2008 SK Studenec 1302784 E1;E2;E3
3 JUNEK, Petr 1978 SK Studenec 9090 E1;E2;E3
4 JUNEK, Šimon 2008 SK Studenec 7756777 E1;E2;E3
5 JUNKOVÁ, Petra 1974 SK Studenec 220254 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HIRS, Otakar 1998 SK Zaboveresky Brno 8656722 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDNAŘÍKOVÁ, Emma 2003 SK Žabovřesky Brno 9201326 E1;E2;E3
2 CHLOUPEK, Adam 1993 SK Žabovřesky Brno R 995849 E1;E2;E3
3 KLUSÁČEK, Jan 1993 SK Žabovřesky Brno R 899179 E1;E2;E3
4 PŘIKRYL, Petr 1967 SK Žabovřesky Brno C 7030567 E1;E2;E3
5 TUŽILOVÁ, Magdaléna 1994 SK Žabovřesky Brno R 8660440 E1;E2;E3
6 ZHÁŇAL, Jan 1987 SK Žabovřesky Brno C 8660422 E1;E2;E3
7 ZHÁŇALOVÁ, Barbora 1993 SK Žabovřesky Brno R 8644886 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FIJOR, Anita 1989 SKARMAT Toruń 435247 E1;E2;E3
2 FIJOR, Waldemar 2018 SKARMAT Toruń 430901 E1;E2;E3
3 FIJOR, Waldemar 1958 SKARMAT Toruń 430901 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SKLENÁŘ, Josef 1966 SKOB Bruntál 7200586 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PETR, Václav 1958 SKOB Ostrava 52980 E1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MAGET, Brigitte 1964 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 307642 E1;E2;E3
2 PREGARTNER, Georg 1963 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 49796 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUBEČEK, Antonín 2008 SOS Mamuti z Lipovky 2124780 E2
2 KUBEČEK, Josef 2004 SOS Mamuti z Lipovky 2124794 E2
3 KUBEČEK, Štěpán 1976 SOS Mamuti z Lipovky 7207623 E2
4 KUBEČKOVÁ, Terezie 1976 SOS Mamuti z Lipovky E2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ZSCHAECKEL, Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.v 886511 E1;E2;E3
2 ZSCHAECKEL, Robin 0000 SV IHW Alex 78 e.v 973101 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CAMPMANY, Victor 1994 SV IHW Alex 78 e.v. 2070932 E1;E2;E3
2 WEISS, Jan 1993 SV IHW Alex 78 e.v. 2070934 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SCHMIEDEBERG, Nils 0000 SV Turbine Neubrandenburg e.V 501914 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOLAJA, Jan 1981 Slavia Liberec 8627111 E1;E2;E3
2 KOLAJA-EHLEROVA, Jana 1980 Slavia Liberec 8629817 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDNAŘÍK, Aleš 1973 Slavia Liberec Orienteering 2049578 E1;E2;E3
2 BEDNAŘÍK, Vilém 2005 Slavia Liberec Orienteering 9201561 E1;E2;E3
3 BEDNAŘÍKOVÁ, Daniela 1977 Slavia Liberec Orienteering 2049576 E1;E2;E3
4 HORÁČEK, Miroslav 1950 Slavia Liberec Orienteering 2080998 E1;E2;E3
5 HORÁČKOVÁ, Stanislava 1949 Slavia Liberec Orienteering 2080918 E1;E2;E3
6 KARMAZÍN, Petr 1949 Slavia Liberec Orienteering 361986 E1;E2;E3
7 KARMAZÍNOVÁ, Ivana 1951 Slavia Liberec Orienteering 2131185 E1;E2;E3
8 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888 E1;E2;E3
9 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502 E1;E2;E3
10 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 2043603 E1;E2;E3