Grand Prix Polonia 2018 - Jakuszyce / Piechowice - Zgłoszenia
2018-08-10 - 2018-08-12

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 W55 DRĄGOWSKA, Marzena 0000 OK!Sport 887229 E1;E2;E3
2 M55 DRĄGOWSKI, Robert 0000 OK!Sport 887222 E1;E2;E3
3 W18 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E1;E2;E3
4 M35 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 8648666 E1;E2;E3
5 M12 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
6 M60 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3
7 M35 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888 E1;E2;E3
8 W40 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502 E1;E2;E3
9 W18 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 2043603 E1;E2;E3
10 W16 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610 E1;E2;E3
11 M14 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3
12 W18 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E1;E2;E3
13 W10 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3
14 W12 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3
15 W40 RYCERSKA, Marzena 1975 11 brem Żagań 01308 361841 E1;E2;E3
16 W45 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 02146 412206 E1;E2;E3
17 M40 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 02145 418326 E1;E2;E3
18 W60 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport 8638442 E1;E2;E3
19 M60 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport 8636527 E1;E2;E3
20 M12 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2;E3

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
2 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2;E3

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 8648666 E1;E2;E3
2 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888 E1;E2;E3

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 02145 418326 E1;E2;E3

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRĄGOWSKI, Robert 0000 OK!Sport 887222 E1;E2;E3

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3
2 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport 8636527 E1;E2;E3

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M85

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPEN 1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPEN 2

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610 E1;E2;E3

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E1;E2;E3
2 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 2043603 E1;E2;E3
3 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E1;E2;E3

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502 E1;E2;E3
2 RYCERSKA, Marzena 1975 11 brem Żagań 01308 361841 E1;E2;E3

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 02146 412206 E1;E2;E3

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRĄGOWSKA, Marzena 0000 OK!Sport 887229 E1;E2;E3

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport 8638442 E1;E2;E3

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W85

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 02892 8648666 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 RYCERSKA, Marzena 1975 11 brem Żagań 01308 361841 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SPILISZEWSKA, Róża 1973 KS Artemis Wrocław 02146 412206 E1;E2;E3
2 SPILISZEWSKI, Piotr 1974 KS Artemis Wrocław 02145 418326 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DZIERWA, Hanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02057 8636524 E1;E2;E3
2 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2;E3
3 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2;E3
4 MIŚKÓW, Krzysztof 2005 KS Kościelec Chrzanów 04165 886343 E1;E2;E3
5 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E1;E2;E3
6 PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów 04164 2801053 E1;E2;E3
7 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2;E3
8 ZYCHOWICZ, Krystian 2007 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRĄGOWSKA, Marzena 0000 OK!Sport 887229 E1;E2;E3
2 DRĄGOWSKI, Robert 0000 OK!Sport 887222 E1;E2;E3
3 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport 8638442 E1;E2;E3
4 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport 8636527 E1;E2;E3

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARTAN, Jiri 1973 Slavia Liberec Orienteering 7999888 E1;E2;E3
2 MARTANOVA, Daniela 1974 Slavia Liberec Orienteering 2042502 E1;E2;E3
3 MARTANOVA, Elin 2002 Slavia Liberec Orienteering 2043603 E1;E2;E3
4 MARTANOVA, Lea 2005 Slavia Liberec Orienteering 2043610 E1;E2;E3

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
GPP2018 20 15 5 0 20
Razem 20 15 5 0 20

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
M10 0 0 0 0 0
M10N 0 0 0 0 0
M12 2 2 0 0 2
M14 1 1 0 0 1
M16 0 0 0 0 0
M18 0 0 0 0 0
M20 0 0 0 0 0
M21E 0 0 0 0 0
M21S 0 0 0 0 0
M35 2 0 2 0 2
M40 1 0 1 0 1
M45 0 0 0 0 0
M50 0 0 0 0 0
M55 1 0 1 0 1
M60 2 1 1 0 2
M65 0 0 0 0 0
M70 0 0 0 0 0
M75 0 0 0 0 0
M80 0 0 0 0 0
M85 0 0 0 0 0
OPEN 1 0 0 0 0 0
OPEN 2 0 0 0 0 0
W10 1 1 0 0 1
W10N 0 0 0 0 0
W12 1 1 0 0 1
W14 0 0 0 0 0
W16 1 1 0 0 1
W18 3 3 0 0 3
W20 0 0 0 0 0
W21E 0 0 0 0 0
W21S 0 0 0 0 0
W35 0 0 0 0 0
W40 2 2 0 0 2
W45 1 1 0 0 1
W50 0 0 0 0 0
W55 1 1 0 0 1
W60 1 1 0 0 1
W65 0 0 0 0 0
W70 0 0 0 0 0
W75 0 0 0 0 0
W80 0 0 0 0 0
W85 0 0 0 0 0
WM10R 0 0 0 0 0
Razem 20 15 5 0 20