Wawel Cup Trail Orienteering - Zgłoszenia
2018-07-07

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 OPEN ASTAPOVYCH, Larysa 1975 Kharkiv
2 OPEN Młodzik ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 KharkivOBLSUTUR 14225
3 OPEN BACZULIS, Magdalena 0000 KOS BnO Szczecin 9201347
4 OPEN BACZULIS, Miłosz 0000 KOS BnO Szczecin 1394473
5 OPEN BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan 1397543
6 PARA BEDNARSKI, Rafał 1983 Tur Borówka
7 PARA BIAŁOGŁOWSKA, Malwina 1983 Tur Borówka
8 OPEN BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 9101842
9 OPEN BIELECKA, Alicja 1998 UKS Siódemka Rumia 502206
10 OPEN Młodzik BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia 895238
11 OPEN BLUZA, Łukasz 1974 1460500
12 PARA BORUCKA, Marzena 2018 Tur Borówka
13 OPEN CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055
14 PARA CIEŚLUK, Agata 1983 InO Jura
15 PARA CIEŚLUK, Agata 1983 Tur Borówka
16 OPEN CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 9201349
17 OPEN DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 9140974
18 OPEN FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 9870220
19 OPEN GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 9201337
20 OPEN JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247
21 OPEN KACZYŃSKI , Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk 1407623
22 OPEN KALSZTEIN, Karol 1974 PKO Harpagan 1397547
23 PARA KLUSKA, Mateusz 2001 Tur Borówka
24 OPEN KONDYS, Jakub 0000 KOS BnO Szczecin 9201334
25 OPEN Młodzik KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 9201343
26 OPEN Młodzik KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 9201342
27 OPEN KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 7202764
28 OPEN Młodzik KULA, Maja 0000 KOS BnO Szczecin 1995097
29 OPEN KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 8636996
30 PARA KUPISZAK, Bartosz 1983 Tur Borówka
31 OPEN KUŹBA, Justyna 1994 UKS Siódemka Rumia 9101307
32 OPEN Młodzik KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 1418054
33 OPEN LOCKER, Daniel 2002 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 405991
34 OPEN LOCKER, Martin 1970 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 301158
35 OPEN LOCKER, Tomáš 1998 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 2017682
36 OPEN LOCKEROVA, Milena 1972 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 09801
37 OPEN ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853
38 OPEN ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854
39 PARA MAKSIMOWICZ, Aleksandra 1998 Tur Borówka
40 OPEN MAN, Chi Kin 1988 OAHK 7860463
41 OPEN MAZAN, Aleksandra 1995 UKS "Traper" Złocieniec 8650884
42 OPEN MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 921001
43 PARA MYSZA, Sławomir 1974 InO Jura
44 OPEN NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia 1390881
45 OPEN PACEK, Karolina 1988 Indywidualnie Mazowsze 1407620
46 PARA PAJĄK, Karolina 1999 Tur Borówka
47 OPEN Młodzik PAWŁOWSKI, Leon 0000 KOS BnO Szczecin 9201348
48 OPEN PETERSBURSKI, Krystian 0000 KOS BnO Szczecin 9201345
49 OPEN PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa 8653083
50 OPEN PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 8640917
51 OPEN PUTERNICKA, Joanna 1987 Orientop Wrocław 9870922
52 OPEN ROSŁANIEC, Anna 1978 indywidualnie
53 OPEN SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové 9101117
54 OPEN ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 1988 KOS BnO Szczecin 881105
55 OPEN TRYKOZKO, Urszula 1969 Stowarzyszenie Team 360 Stopni 900424
56 OPEN WIESZACZEWSKI, Jacek 1985 Orientop Wrocław 852702
57 OPEN WÓJCIK, Antonina 2018 InO Jura
58 OPEN WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa - Gliwice 222893

OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ASTAPOVYCH, Larysa 1975 Kharkiv
2 BACZULIS, Magdalena 0000 KOS BnO Szczecin 9201347
3 BACZULIS, Miłosz 0000 KOS BnO Szczecin 1394473
4 BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan 1397543
5 BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 9101842
6 BIELECKA, Alicja 1998 UKS Siódemka Rumia 502206
7 BLUZA, Łukasz 1974 1460500
8 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055
9 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 9201349
10 DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 9140974
11 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 9870220
12 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 9201337
13 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247
14 KACZYŃSKI , Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk 1407623
15 KALSZTEIN, Karol 1974 PKO Harpagan 1397547
16 KONDYS, Jakub 0000 KOS BnO Szczecin 9201334
17 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 7202764
18 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 8636996
19 KUŹBA, Justyna 1994 UKS Siódemka Rumia 9101307
20 LOCKER, Daniel 2002 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 405991
21 LOCKER, Martin 1970 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 301158
22 LOCKER, Tomáš 1998 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 2017682
23 LOCKEROVA, Milena 1972 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 09801
24 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853
25 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854
26 MAN, Chi Kin 1988 OAHK 7860463
27 MAZAN, Aleksandra 1995 UKS "Traper" Złocieniec 8650884
28 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 921001
29 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia 1390881
30 PACEK, Karolina 1988 Indywidualnie Mazowsze 1407620
31 PETERSBURSKI, Krystian 0000 KOS BnO Szczecin 9201345
32 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa 8653083
33 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 8640917
34 PUTERNICKA, Joanna 1987 Orientop Wrocław 9870922
35 ROSŁANIEC, Anna 1978 indywidualnie
36 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové 9101117
37 ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 1988 KOS BnO Szczecin 881105
38 TRYKOZKO, Urszula 1969 Stowarzyszenie Team 360 Stopni 900424
39 WIESZACZEWSKI, Jacek 1985 Orientop Wrocław 852702
40 WÓJCIK, Antonina 2018 InO Jura
41 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa - Gliwice 222893

OPEN Młodzik

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 KharkivOBLSUTUR 14225
2 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia 895238
3 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 9201343
4 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 9201342
5 KULA, Maja 0000 KOS BnO Szczecin 1995097
6 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 1418054
7 PAWŁOWSKI, Leon 0000 KOS BnO Szczecin 9201348

OPEN Para

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip

PARA

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNARSKI, Rafał 1983 Tur Borówka
2 BIAŁOGŁOWSKA, Malwina 1983 Tur Borówka
3 BORUCKA, Marzena 2018 Tur Borówka
4 CIEŚLUK, Agata 1983 InO Jura
5 CIEŚLUK, Agata 1983 Tur Borówka
6 KLUSKA, Mateusz 2001 Tur Borówka
7 KUPISZAK, Bartosz 1983 Tur Borówka
8 MAKSIMOWICZ, Aleksandra 1998 Tur Borówka
9 MYSZA, Sławomir 1974 InO Jura
10 PAJĄK, Karolina 1999 Tur Borówka

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BLUZA, Łukasz 1974 1460500

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 8640247

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 CIEŚLUK, Agata 1983 InO Jura
2 MYSZA, Sławomir 1974 InO Jura
3 WÓJCIK, Antonina 2018 InO Jura

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 PACEK, Karolina 1988 Indywidualnie Mazowsze 1407620

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853
2 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BACZULIS, Magdalena 0000 KOS BnO Szczecin 9201347
2 BACZULIS, Miłosz 0000 KOS BnO Szczecin 1394473
3 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 9201349
4 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 9201337
5 KONDYS, Jakub 0000 KOS BnO Szczecin 9201334
6 KOTKOWIAK, Bartosz 2006 KOS BnO Szczecin 9201343
7 KOTKOWIAK, Piotr 2004 KOS BnO Szczecin 9201342
8 KULA, Maja 0000 KOS BnO Szczecin 1995097
9 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 8636996
10 KWIATKOWSKI, Olaf 2005 KOS BnO Szczecin 1418054
11 PAWŁOWSKI, Leon 0000 KOS BnO Szczecin 9201348
12 PETERSBURSKI, Krystian 0000 KOS BnO Szczecin 9201345
13 ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 1988 KOS BnO Szczecin 881105

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ASTAPOVYCH, Larysa 1975 Kharkiv

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 KharkivOBLSUTUR 14225

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MAN, Chi Kin 1988 OAHK 7860463

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 SLOVÁK, Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové 9101117

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KRASUSKI, Marcin 1972 OK!Sport Warszawa 7202764
2 PIŁKOWSKI, Tadeusz 1990 OK!Sport Warszawa 8653083

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 PUTERNICKA, Joanna 1987 Orientop Wrocław 9870922
2 WIESZACZEWSKI, Jacek 1985 Orientop Wrocław 852702

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 KACZYŃSKI , Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk 1407623

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan 1397543
2 KALSZTEIN, Karol 1974 PKO Harpagan 1397547

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 LOCKER, Daniel 2002 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 405991
2 LOCKER, Martin 1970 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 301158
3 LOCKER, Tomáš 1998 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 2017682
4 LOCKEROVA, Milena 1972 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 09801

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 TRYKOZKO, Urszula 1969 Stowarzyszenie Team 360 Stopni 900424

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BEDNARSKI, Rafał 1983 Tur Borówka
2 BIAŁOGŁOWSKA, Malwina 1983 Tur Borówka
3 BORUCKA, Marzena 2018 Tur Borówka
4 CIEŚLUK, Agata 1983 Tur Borówka
5 KLUSKA, Mateusz 2001 Tur Borówka
6 KUPISZAK, Bartosz 1983 Tur Borówka
7 MAKSIMOWICZ, Aleksandra 1998 Tur Borówka
8 PAJĄK, Karolina 1999 Tur Borówka

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MAZAN, Aleksandra 1995 UKS "Traper" Złocieniec 8650884

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa - Gliwice 222893

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 PODZIŃSKI, Rafał 1991 UKS Orientuś Łódź 8640917

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 BIELECKA, Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia 9101842
2 BIELECKA, Alicja 1998 UKS Siódemka Rumia 502206
3 BIELECKI, Michał 2004 UKS Siódemka Rumia 895238
4 KUŹBA, Justyna 1994 UKS Siódemka Rumia 9101307
5 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia 1390881

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 DETTLAFF, Anna 1989 UKS Włóczykij 9140974
2 FANKIDEJSKI, Artur 1978 UKS Włóczykij 9870220

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 921001

# Zawodnik Rok ur. Klub Chip
1 ROSŁANIEC, Anna 1978 indywidualnie