Bieg Twierdzy Kraków 2018 - R4 - Zgłoszenia
2018-07-07

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 10km - M BARTYZEL, Krzysztof 1990 Młode Wilki
2 10km - M BEM, Jakub 1991 Nowa Huta Team
3 10km - M BIAŁY , Biały 1988 Night Runners
4 10km - M BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
5 5km - M BŁASZCZYK, Robert 1989 Alpha Cats South Krakow
6 10km - M BOGUSZ, Adam 1978 OGIEŃ!
7 10km - M BOUFRAHI, Rysiek 1978
8 10km - K BOŻĘTKA, Anna 1994
9 5km - K BUCZAK, Izabela 1996
10 10km - M BUKAŁA, Michał 1991
11 5km - M BULIŃSKI, Przemysław 1989 Alchemist-Runner
12 10km - M BURDZIK, Wojciech 1991
13 10km - M DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
14 10km - M DUDZIK, Krzysztof 1958
15 5km - M DURA, Michał 1972 Stare Pryki
16 10km - M DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team
17 10km - M DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
18 10km - M GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
19 5km - K GÓRAK, Natalia 1998
20 5km - K JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
21 10km - M JANECZKO, Adrian 1987
22 10km - K JANECZKO, Justyna 1986
23 5km - K JAROSINSKA, Justyna 1991
24 5km - K JĘDRZEJCZYK, Agata 1978
25 10km - M KORNAŚ, Krzysztof 1976 Husaria Race Team
26 10km - M KORNAŚ, Krzysztof 1976 Husaria Race Team
27 5km - M KOVALSKYI, Oleksii 1993
28 NW - K KOWALCZYK, Joanna 1973
29 NW - M KOWALCZYK, Tadeusz 1954 1954
30 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
31 5km - K KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
32 5km - M KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
33 10km - M KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
34 10km - M KUBIAK, Paweł 1992
35 10km - K KUROWSKA, Alicja 1996 1996
36 10km - K LASEK, Katarzyna 1996 1996
37 10km - K LASEK, Katarzyna 1996 1996
38 5km - M LIPIŃSKI, Marcin 1977 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
39 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
40 10km - K MAZUREK, Monika 1975
41 5km - M MAZURKIEWICZ, Łukasz 1993
42 10km - K MIKOŚ, Magdalena 1985
43 10km - M MILBREDT, Paul 1980
44 10km - K MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978
45 5km - K MUCHA, Aleksandra 1975
46 10km - M NAGŁO, Sebastian 1977 G3RIDERS.org
47 10km - M NECEL, Maciej 1976 Straż Miejska
48 5km - M NOWAK, Marcin 1981 Marcin Nowak
49 10km - K OBIREK, Kasia 1976 Eskadra Kraków
50 5km - M OKRAJEK, Zbigniew 1980
51 10km - M OLCZAK, Janusz 1964
52 10km - M OLEJNIK, Maciej 1971 wkurw_team
53 NW - K OLEJNIK, Marzena 1971 Olejki
54 10km - M OLIWA, Edward 1961 ITMBW Kraków
55 10km - M OPAŁEK, Łukasz 1979 Krwawe Suty
56 5km - M PALMI, Piotr 1976
57 10km - M PIOTROWSKI, Przemysław 1983 Nowa Huta Team
58 5km - M POLAK, Ryszard 1992
59 10km - K POPEK, Dominika 1980
60 5km - M PRZYBOROWSKI, Włodzimierz 1963 Stare Pryki
61 10km - M PUZIO, Bartosz 1991 AGH
62 10km - M RAJS, Michał 1989
63 5km - M ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
64 10km - M ROJEK, Maciej 1988
65 5km - M SIEKLIŃSKI , Łukasz 1986 Poranny Patrol
66 5km - K SMOROŃ, Barbara 1974 1974
67 10km - K SOKÓŁ, Sylwia 1980
68 5km - K SOLARSKA , Magdalena 1978
69 5km - M SOLARSKI , Zbigniew 1976
70 10km - K STARZEC, Małgorzata 1982
71 5km - M STORTSEVYI, Mykola 1987 PanDaTeam
72 5km - M STUSS, Wojciech 1976 :)
73 10km - M SYPUŁA, Waldemar 1969 Straż Miejska
74 10km - M SZCZĘŚNIAK, Janusz 1962
75 10km - K ŚLIWA, Aga 1986
76 5km - M TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW
77 10km - M TOMASZEK, Grzegorz 1983
78 5km - M TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
79 10km - K TYLISZCZAK, Bożena 1982
80 5km - K URBANIAK, Ania 1980 Wataha
81 NW - M URBANIAK, Maja 2003 Wataha
82 NW - K WĄSIK, Magdalena 1978
83 5km - M WÓJCIK, Jerzy 1959
84 10km - M WRÓBEL, Tomasz 1978
85 5km - K ZAZIABL, Marzena 1985
86 10km - M ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Zielone Żabki

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BOŻĘTKA, Anna 1994
2 JANECZKO, Justyna 1986
3 KUROWSKA, Alicja 1996 1996
4 LASEK, Katarzyna 1996 1996
5 LASEK, Katarzyna 1996 1996
6 MAZUREK, Monika 1975
7 MIKOŚ, Magdalena 1985
8 MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978
9 OBIREK, Kasia 1976 Eskadra Kraków
10 POPEK, Dominika 1980
11 SOKÓŁ, Sylwia 1980
12 STARZEC, Małgorzata 1982
13 ŚLIWA, Aga 1986
14 TYLISZCZAK, Bożena 1982

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARTYZEL, Krzysztof 1990 Młode Wilki
2 BEM, Jakub 1991 Nowa Huta Team
3 BIAŁY , Biały 1988 Night Runners
4 BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
5 BOGUSZ, Adam 1978 OGIEŃ!
6 BOUFRAHI, Rysiek 1978
7 BUKAŁA, Michał 1991
8 BURDZIK, Wojciech 1991
9 DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
10 DUDZIK, Krzysztof 1958
11 DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team
12 DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
13 GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
14 JANECZKO, Adrian 1987
15 KORNAŚ, Krzysztof 1976 Husaria Race Team
16 KORNAŚ, Krzysztof 1976 Husaria Race Team
17 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
18 KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
19 KUBIAK, Paweł 1992
20 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
21 MILBREDT, Paul 1980
22 NAGŁO, Sebastian 1977 G3RIDERS.org
23 NECEL, Maciej 1976 Straż Miejska
24 OLCZAK, Janusz 1964
25 OLEJNIK, Maciej 1971 wkurw_team
26 OLIWA, Edward 1961 ITMBW Kraków
27 OPAŁEK, Łukasz 1979 Krwawe Suty
28 PIOTROWSKI, Przemysław 1983 Nowa Huta Team
29 PUZIO, Bartosz 1991 AGH
30 RAJS, Michał 1989
31 ROJEK, Maciej 1988
32 SYPUŁA, Waldemar 1969 Straż Miejska
33 SZCZĘŚNIAK, Janusz 1962
34 TOMASZEK, Grzegorz 1983
35 WRÓBEL, Tomasz 1978
36 ZIELENKIEWICZ, Maciej 1983 Zielone Żabki

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BUCZAK, Izabela 1996
2 GÓRAK, Natalia 1998
3 JAKUBEK, Hanna 1960 Skawina Biega
4 JAROSINSKA, Justyna 1991
5 JĘDRZEJCZYK, Agata 1978
6 KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
7 MUCHA, Aleksandra 1975
8 SMOROŃ, Barbara 1974 1974
9 SOLARSKA , Magdalena 1978
10 URBANIAK, Ania 1980 Wataha
11 ZAZIABL, Marzena 1985

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BŁASZCZYK, Robert 1989 Alpha Cats South Krakow
2 BULIŃSKI, Przemysław 1989 Alchemist-Runner
3 DURA, Michał 1972 Stare Pryki
4 KOVALSKYI, Oleksii 1993
5 KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
6 LIPIŃSKI, Marcin 1977 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
7 MAZURKIEWICZ, Łukasz 1993
8 NOWAK, Marcin 1981 Marcin Nowak
9 OKRAJEK, Zbigniew 1980
10 PALMI, Piotr 1976
11 POLAK, Ryszard 1992
12 PRZYBOROWSKI, Włodzimierz 1963 Stare Pryki
13 ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
14 SIEKLIŃSKI , Łukasz 1986 Poranny Patrol
15 SOLARSKI , Zbigniew 1976
16 STORTSEVYI, Mykola 1987 PanDaTeam
17 STUSS, Wojciech 1976 :)
18 TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW
19 TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
20 WÓJCIK, Jerzy 1959

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 KOWALCZYK, Joanna 1973
2 OLEJNIK, Marzena 1971 Olejki
3 WĄSIK, Magdalena 1978

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 KOWALCZYK, Tadeusz 1954 1954
2 URBANIAK, Maja 2003 Wataha

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km 50 17 33 22 28
5km 31 11 20 9 22
Nordic Walking 5 3 2 1 4
Razem 86 31 55 32 54

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 14 14 0 7 7
10km - M 36 3 33 15 21
5km - K 11 11 0 2 9
5km - M 20 0 20 7 13
NW - K 3 3 0 1 2
NW - M 2 0 2 0 2
Razem 86 31 55 32 54