IV Bieg Zarzecze na 5 - Zgłoszenia
2018-07-14

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność Dodatkowa klasyfikacja
1 5000m/OPEN-K ALBRYCHT, Katarzyna 1982 Krościenko Wyżne
2 5000m/OPEN-M ALEKSANDER, Marcin 1982 Alex Run Mieszkaniec gminy Zarzecze
3 5000m/OPEN-M ANDRASZ, Paweł 1994 Przemyśl
4 5000m/OPEN-M BALAWENDER, Lesław 1979 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
5 5000m/OPEN-M BANAŚ, Mateusz 1986 KPP Jarosław Wierzbna
6 5000m/OPEN-K BARAN, Karolina 1991 Brak Kosienice
7 5000m/OPEN-M BARTŁOMIEJCZUK, Łukasz 1979 Staszów
8 5000m/OPEN-K BAUER, Monika 1995 Zaczernie
9 5000m/OPEN-K BAWOR, Agata 2000 Siennów Mieszkaniec gminy Zarzecze
10 5000m/OPEN-M BĄK, Jan 1999 PRZEWORSK
11 5000m/OPEN-K BESTER, Monika 1979 Kosina
12 5000m/OPEN-M BIAŁOGŁOWSKI, Paweł 1980 21 daplot Siennów Mieszkaniec gminy Zarzecze
13 5000m/OPEN-K BLAJER, Elżbieta 1973 Rzeszów
14 5000m/OPEN-K BŁASZCZAK, Agata 1977 Jarosław
15 5000m/OPEN-M BOCEK, Bartłomiej 1999 Głogów Małopolski
16 5000m/OPEN-M BOCEK, Sławomir 1975 Boguchwała
17 5000m/OPEN-M BOTWINA , Marek 1991 Jagiełła
18 5000m/OPEN-M BOTWINA , Stanisław 1994 Jagiełła
19 5000m/OPEN-M BRONHARD, Rafał 1986 21 Batalion Dowodzenia Rzeszów
20 5000m/OPEN-K BRZUSZKO, Monika 1985 Piskorowice
21 5000m/OPEN-M BUBNIAK, Grzegorz 1991 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
22 5000m/OPEN-M BUCZKO, Grzegorz 1979 Biegomania Lubaczów Lubaczów
23 5000m/OPEN-M BUŁDAK, Andrzej 1969 polmot rzeszów
24 5000m/OPEN-K CHOLEWA, Beata 1992 Łańcut
25 5000m/OPEN-M CHOMIK, Mirosław 1986 Brak Przemyśl
26 5000m/OPEN-M CHRÓŚCIK, Piotr 1984 Mińsk Mazowiecki/ Pełnatycze
27 5000m/OPEN-M CYNK, Adam 1968 Manasterz
28 5000m/OPEN-M CZAJA, Wacław 1974 Przemyśl
29 5000m/OPEN-M CZUCZKIEWICZ, Tomasz 1981 Ostrów
30 5000m/OPEN-M CZYRNY, Mariusz 1978
31 5000m/OPEN-M DEC, Jan 1979 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
32 5000m/OPEN-K DEC-KIEŁBASA, Magdalena 1982 Mołodycz
33 5000m/OPEN-K DOMARADZKA, Małgorzata 1966 BT WAGABUNDA RZESZÓW
34 5000m/OPEN-M DOMARADZKI, Grzegorz 1964 BT WAGABUNDA RZESZÓW
35 5000m/OPEN-K DOMIN, Angelika 1996 Przemyśl
36 5000m/OPEN-K DOMIN, Danuta 1978 Dubiecko
37 5000m/OPEN-M DRAPAŁA, Miłosz 1996 Pruchnik
38 5000m/OPEN-M DRAPAŁA, Sylwester 1992 Pruchnik
39 5000m/OPEN-M DRYLA, Jakub 2003 Przeworsk
40 5000m/OPEN-M DRYLA, Piotr 1974 Przeworsk
41 5000m/OPEN-M DUDA, Piotr 1985 Przemyśl
42 5000m/OPEN-K FIL, Bożena 1971 Jarosławski Biegacz Munina
43 5000m/OPEN-M FIL, Hubert 2000 Jarosławski Biegacz Munina
44 5000m/OPEN-M FORYŚ, Włodzimierz 1962 ULKS Technik Trzcinica Jasło
45 5000m/OPEN-M GĘBORYS , Mateusz 1991 Bydlaki Tomaszów Lubelski
46 5000m/OPEN-K GŁUSZEK, Marzena 1992 Kraków
47 5000m/OPEN-M GŁUSZYK, Marek 1975 Dachnów
48 5000m/OPEN-K GŁUSZYK, Sylwia 1982 Dachnów
49 5000m/OPEN-K GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota 1979 Pełnatycze Mieszkaniec gminy Zarzecze
50 5000m/OPEN-K GRABOWSKA, Alicja 1980 PRZEMYSL
51 5000m/OPEN-K GRANDA, Iwona 1983 Biegam bo mąż mnie zmusza!!!! Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
52 5000m/OPEN-M GRANDA, Paweł 1982 Biegam , żeby żonę zmusić!!!! Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
53 5000m/OPEN-M GRZEGORZ, Goleś 1986 Grodziska Grupa Biegowa "Szalone Żółwie" Giedlarowa
54 5000m/OPEN-M GRZYWACZ, Paweł 1978 Studio Mody Łańcut
55 5000m/OPEN-M GUDZ-KICIŃSKI, Piotr 1971 Przemyśl
56 5000m/OPEN-M GULIAK, Stefan 2000 MAAW-SPORT Łopuszka Mała
57 5000m/OPEN-K HADAM, Ewa 1965 Spartan Race Training Group Rzeszów Dynów
58 5000m/OPEN-M HAŁOŃ, Kamil 1988 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
59 5000m/OPEN-K HAMRYSZCZAK, Beata 1971 Przemyśl
60 5000m/OPEN-M HAMRYSZCZAK, Janusz 1967 Przemyśl
61 5000m/OPEN-M HAMRYSZCZAK, Rafał 1976 Przemyśl
62 5000m/OPEN-M HANAS, Wojciech 1985 Street Workoutr Jarosław Jarosław
63 5000m/OPEN-M HENDZEL, Łukasz 1995 5BSP Ciemięrzowice
64 5000m/OPEN-M IWANKO, Rafał 1990 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
65 5000m/OPEN-K JANIOŁ, Karolina 1989 Rzeszów
66 5000m/OPEN-K JAREMKO, Renata 1980 Szówsko
67 5000m/OPEN-M JAROCH, Rafał 1996 5 bsp Przemyśl
68 5000m/OPEN-K KACZYŃSKA, Alicja 1984 1984 Rzeszów
69 5000m/OPEN-M KALTENBERG, Janusz 1968 Jaroslaw
70 5000m/OPEN-M KANJERSKI, Dariusz 1964 Jarosław
71 5000m/OPEN-M KASPERSKI, Marcin 1983 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
72 5000m/OPEN-M KASPERSKI, Tomasz 1978 Przeworsk
73 5000m/OPEN-M KĘDZIOR, Łukasz 1985 holbox runners Gliwice
74 5000m/OPEN-M KIC, Damian 1996 GUKLA Bratkowice Rzeszów
75 5000m/OPEN-K KIC, Ewelina 1997 Przemyśl
76 5000m/OPEN-K KICIŃSKA, Dorota 1973 Przemyśl
77 5000m/OPEN-M KIEŁBASA, Marek 1965 Przeworska Grupa Biegowa PRZEWORSK
78 5000m/OPEN-K KIPER , Elżbieta 1983 JAROSŁAWSKI BIEGACZ Jarosław
79 5000m/OPEN-M KIPER , Maciej 1978 PERFECT RUNNER TEAM Jarosłwski Biegacz Jarosław
80 5000m/OPEN-M KIPP , Zbigniew 1972 Przemyski Klub Biegacza
81 5000m/OPEN-M KOBA, Damian 2000 MAAW-SPORT Sietesz
82 5000m/OPEN-M KOTLIŃSKI, Michał 1995 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
83 5000m/OPEN-M KOWALCZYK, Mateusz 1990 Przeworska Grupa Biegowa Studzian
84 5000m/OPEN-K KRAWIEC, Iwona 1986 Jarosław
85 5000m/OPEN-M KRUK, Michał 1999 UKS Azymut Dębów
86 5000m/OPEN-M KUBAS, Robert 1988 Pruchnik
87 5000m/OPEN-K KUCZA, Karolina 1999 Mieszkaniec gminy Zarzecze
88 5000m/OPEN-M KUCZYNSKI, Krystian 1987 Szafa biegacza team /5bsp Przemysl
89 5000m/OPEN-M KURAS, Damian 1991 Łapajówka Mieszkaniec gminy Zarzecze
90 5000m/OPEN-M KURAS, Przemysław 1995 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
91 5000m/OPEN-M KURZYDŁO, Krystian 2000 TG Sokół Sanok Sanok
92 5000m/OPEN-M KURZYDŁO, Krzysztof 1986 WAR TEAM Wara
93 5000m/OPEN-M KURZYDŁO, Michał 1993 WAR TEAM Wara
94 5000m/OPEN-M KUŹNIAR, Piotr 1982 Siennów Mieszkaniec gminy Zarzecze
95 5000m/OPEN-M LAMBER, Marian 1956 Czelatyce
96 5000m/OPEN-M LEPA, Adam 1997 Pełkinie
97 5000m/OPEN-K LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów Przeworsk
98 5000m/OPEN-K LONC, Magdalena 1990 Brak Kosienice
99 5000m/OPEN-K ŁABUDZKA, Agnieszka 1973 Jarosław
100 5000m/OPEN-K ŁAPIŃSKA, Anna 1980 biegusiem.pl / Przemyski Klub Biegacza Przemyśl
101 5000m/OPEN-K ŁOPUCH, Agnieszka 1981 Adamówka
102 5000m/OPEN-M MACH, Radosław 1979
103 5000m/OPEN-M MACHOWSKI, Artur 1994 Przemyśl Bears Przemyśl
104 5000m/OPEN-K MAJCHER, Kinga 1995 Jagiełła
105 5000m/OPEN-K MALIK, Aleksandra 1965 Rzeszowski Hasacz Rzeszów
106 5000m/OPEN-M MAŁODOBRY, Krzysztof 1966 Barlinek
107 5000m/OPEN-M MARCHUT, Kazimierz 1950 Nowosarzyńska Grupa Biegowa Jelna
108 5000m/OPEN-M MAREK, Fedio 1985 Szafa Biegacza Team/ 5 Batalion Strzelców Podchalanskich.polpp Ostrów
109 5000m/OPEN-M MARSZAŁEK, Patryk 1995 CWKS RESOVIA RZESZÓW Rzeszów
110 5000m/OPEN-M MARTYN, Bogdan 1965 Widna Górapol
111 5000m/OPEN-M MICHNO, Andrzej 1976 JAROSŁAWSKI BIEGACZ Pełkinie
112 5000m/OPEN-K MICHNO, Małgorzata 1979 Jarosławski Biegacz Pełkinie
113 5000m/OPEN-M MIKOŚ, Darek 1989 PRZEMYŚL
114 5000m/OPEN-K MIKULSKA, Agnieszka 1993 Kraków Mieszkaniec gminy Zarzecze
115 5000m/OPEN-M MIKULSKI, Filip 1991 Małopolskie Mieszkaniec gminy Zarzecze
116 5000m/OPEN-M MIREK, Kazimierz 1957 OSP Pawłosiów Maleniska
117 5000m/OPEN-K MŁYNARSKI, Stanisław 1954 Stalowowolski Klub Biegacza Zarzecze k. Niska Mieszkaniec gminy Zarzecze
118 5000m/OPEN-M MOTYKA, Kamil 1984 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław
119 5000m/OPEN-K NIEMIEC, Aleksandra 1999 Maćkówka Mieszkaniec gminy Zarzecze
120 5000m/OPEN-M NOWAK, Tomasz 1986 Przeworsk
121 5000m/OPEN-M NYKIEL, Tomasz 1966 Przemyski Klub Biegacza Przemyśl
122 5000m/OPEN-M OCHAB, Janusz 1971 Warszawa
123 5000m/OPEN-M OSIŃSKI, Adam 1982 Jarosław
124 5000m/OPEN-K OWSIAK, Justyna 1979 Kańczuga
125 5000m/OPEN-K PAJDA, Dominika 1996 Brak. Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
126 5000m/OPEN-M PAŁYS, Grzegorz 1976 GLKS "Jawor 1955" Jawornik Polski Zagórze
127 5000m/OPEN-K PAŁYS , Mariola 1996 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
128 5000m/OPEN-M PAWLAK, Jerzy 1970 Elektropomiar Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
129 5000m/OPEN-K PECKA, Malgorzata 1984 Błażowa
130 5000m/OPEN-M PELS, Daniel 1979 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
131 5000m/OPEN-K PEMPEK, Natalia 1994 Jagiełła
132 5000m/OPEN-M PIĄTEK, Robert 1970 Ostrów
133 5000m/OPEN-M PIECZONKA, Artur 1982 Deloitte Adventure Team Rzeszów
134 5000m/OPEN-K PIELA, Małgorzata 1962 Grodziska Grupa Biegowa Grodzisko Dolne
135 5000m/OPEN-M PIESZKO , Pawełp 1976 Jarosławska grupą biegową sokoł Jarosław
136 5000m/OPEN-M PIESZKO, Roman 1972 Jarosław
137 5000m/OPEN-K PIETRAS, Jowita 1989 WW Team Mielec
138 5000m/OPEN-M PLIŚ, Maciej 1983 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
139 5000m/OPEN-K POTOCZNA, Zuzanna 1999 Brzozowski Klub Biegacza Brzozów
140 5000m/OPEN-M POTOCZNY, Wojciech 1973 BBL Jarosław Jarosław
141 5000m/OPEN-K PRAJZNER, Marta 1981 Krościenko Wyżne
142 5000m/OPEN-K PYC, Katarzyna 1990 Maleniska
143 5000m/OPEN-M PYRA, Łukasz 1991 Przemyśl
144 5000m/OPEN-M ROGA, Ryszard 1992 Cząstkowice
145 5000m/OPEN-M ROMANIK, Paweł 1987 3 PBOT 34 blp JAROSŁAW Jodłówka
146 5000m/OPEN-M RUTKOWSKI, Zygmunt 1952 ZMITEK TEAM Nowa Dęba
147 5000m/OPEN-M RZĄSA, Tomasz 1980 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
148 5000m/OPEN-K SANOCKA, Małgorzata 1968 RADYMNO
149 5000m/OPEN-K SAPKO, Paulina 1984 Run4Fun Budy Głogowskie
150 5000m/OPEN-M SAWIŃSKI, Henryk 1980 Klub Piwosza Jarosław
151 5000m/OPEN-M SĘK, Wiesław 1985 Jarosławski Biegacz Pruchnik
152 5000m/OPEN-K SIUPIK, Elżbieta 1981 Żurawiczki Mieszkaniec gminy Zarzecze
153 5000m/OPEN-K SKRZYPSKA, Anna 1989 Jarosław
154 5000m/OPEN-K SKRZYPSKA, Iwona 1979 Jarosław
155 5000m/OPEN-K SOLIŃSKA, Magdalena 1980 Jankowice
156 5000m/OPEN-M SOSNOWSKI, Patryk 1995 Siennów Mieszkaniec gminy Zarzecze
157 5000m/OPEN-M SPIRAŁA, Janusz 1973 Klub Matiego Rzeszów
158 5000m/OPEN-M STAŃKO, Mateusz 1987 Mirocin
159 5000m/OPEN-M STYSIAŁ, Witold 1972 Nowa Dęba
160 5000m/OPEN-M SZABLAN, Lucjan 2018 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław
161 5000m/OPEN-K SZABLAN, Wioletta 1980 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosław
162 5000m/OPEN-M SZABOWSKI, Krzysztof 1987 MAAW-SPORT ŻURAWICZKI Mieszkaniec gminy Zarzecze
163 5000m/OPEN-M SZAJNY, Jan 1966 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
164 5000m/OPEN-M SZCZEPAŃSKI, Maciej 1990 Zarzecze k. Jarosławia Mieszkaniec gminy Zarzecze
165 5000m/OPEN-K SZCZYGIEŁ, Anna 1974 Biegomania Lubaczów Lubaczów
166 5000m/OPEN-M SZKODA, Robert 1985 Biłgoraj Biega Biłgoraj
167 5000m/OPEN-M SZKOŁA, Mateusz 1987 Pruchnik
168 5000m/OPEN-M SZKULSKI, Krystian 1995 5 Batalion Strzelców Podhalańskich Przemyśl
169 5000m/OPEN-M SZOŁDRA, Grzegorz 1980 Kańczuga
170 5000m/OPEN-M SZWED, Andrzej 1974 Stalowowolski Klub Biegacza Stalowa Wola
171 5000m/OPEN-M ŚWI, Krystian 1999 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
172 5000m/OPEN-K TASIOR, Wioletta 1998 Pantalowice
173 5000m/OPEN-M TOMASZEWSKI, Maciej 1997 JGB ,,Sokół'' Jarosław/CWKS Resovia Rzeszów Widna Góra/Pawłosiów
174 5000m/OPEN-M TRACZ, Łukasz 1985 www.treningfizjoterapia.pl/ AquaReh Jarosław
175 5000m/OPEN-M TRZONEK, Andrzej 1964 Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Zapałów
176 5000m/OPEN-M TYMOCZKO, Bogdan 1971 ETO-ZARZECZE Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
177 5000m/OPEN-K URBAN, Daria 1986 Zarzecze Mieszkaniec gminy Zarzecze
178 5000m/OPEN-K URBAN, Justyna 1979 Kańczuga
179 5000m/OPEN-K URBANIK, Anna 1986 GKS MAJDAN SIENIAWSKI Majdan Sieniawski
180 5000m/OPEN-M URBANIK, Mateusz 1991 GKS MAJDAN SIENIAWSKI
181 5000m/OPEN-K URBAŃSKA, Alina 1966 ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Alfredówka
182 5000m/OPEN-M URBAŃSKI, Zbigniew 1966 ZMITEK TEAM NOWA DĘBA Alfredówka
183 5000m/OPEN-K WALANIA , Kinga 1983 TKKF Sokół Głogów Małopolski
184 5000m/OPEN-M WARDĘGA, Adrian 1994 Duńkowiczki
185 5000m/OPEN-K WIĘCEK, Nina 1993 Rzeszów
186 5000m/OPEN-K WLAZŁO, Katarzyna 1989 Jarosław
187 5000m/OPEN-M WLAZŁO, Maciej 1989 Żurawiczki Mieszkaniec gminy Zarzecze
188 5000m/OPEN-K WODAŁA, Jolanta 1983 Klub Biegacza RtvEuroAgd Radymno
189 5000m/OPEN-M WODAŁA, Kazimierz 1975
190 5000m/OPEN-M WOJCIECHOWSKI, Paweł 1989 Jaoslawska grupa biegowa sokół JAROSŁAW
191 5000m/OPEN-M WOJTOWICZ , Tomasz 1987 5BSP Przemyśl
192 5000m/OPEN-M WÓJCIK, Sebastian 1993 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
193 5000m/OPEN-M WRZOSEK, Grzegorz 1990 Boguchwała
194 5000m/OPEN-K WYWŁOKA, Paulina 1990 SalcoGarminTeam Wierzbna
195 5000m/OPEN-M ZABORSKI, Łukasz 1986 LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE Lublin
196 5000m/OPEN-M ZAŁUSKI, Piotr 1980 Biegomania Lubaczów Lubaczów
197 5000m/OPEN-M ZAMORSKI, Adam 1976 Cetula
198 5000m/OPEN-K ZARZECZNA, Olga 1987 LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE Lublin
199 5000m/OPEN-K ZEGAR, Monika 1999 Rzeszów
200 5000m/OPEN-M ZIĘBA, Mariusz 1972 Pruszków
201 5000m/OPEN-M ZIĘBA, Wojciech 1990 Jarosławska Grupa Biegowa Jarosław