Bieg Twierdzy Kraków 2018 - E3 - Zgłoszenia
2018-07-22

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 5km - M BARAN, Michał 1988 Barany
2 5km - M BEDNARZ, Kuba 1982 DRUŻYNA SZPIKU
3 10km - K BĘBEN, Marta 1990
4 10km - M BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
5 5km - M BŁASZCZYK, Robert 1989 Alpha Cats South Krakow
6 10km - M BOUFRAHI, Rysiek 1978
7 5km - M BRODA, Wojciech 1969
8 5km - K BUGAJSKA , Katarzyna 1980
9 10km - M BUJAKOWSKI, Patryk 1979
10 5km - M BULIŃSKI, Przemysław 1989 Alchemist-Runner
11 10km - M BURDZIK, Wojciech 1991
12 5km - K CHODYNIECKA, Magdalena 1986
13 5km - K CHRAPEK, Joanna 1981 infinity
14 10km - K CHRZANOWSKA, Barbara 1984 Zdzieraj Kapcie
15 10km - K DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
16 5km - M DEC, Jacek 1970
17 10km - M DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
18 10km - M DŁUGASZEK, Dariusz 1978 MPK
19 5km - M DOBEK, Marcin 1994 Husaria Race Team
20 NW - M DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
21 5km - M DURA, Michał 1972 Stare Pryki
22 5km - M DZIAŁEK, Jarosław 1981 IGiGP UJ
23 5km - K DZIECHCIARZ DUDA, Joanna 1976 Jura.Pl
24 10km - M DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
25 10km - M FEDORCZAK, Jacek 1982
26 5km - M FLOREK, Michał Florek 1984 Wojsko Polskie
27 10km - M FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners
28 10km - M FRĄCZEK, Kamil 1991
29 10km - M GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
30 5km - M GEDLICZKA, Tymoteusz 1983
31 10km - M GODLEWSKI, Krzysztof 1986 Corvado
32 5km - K GRZESIEK, Anna 1998
33 5km - K GRZYWACZ, Ewa 1983
34 5km - K GWÓŹDŹ, Agata 1976
35 5km - M GWÓŹDŹ, Mariusz 1977
36 5km - K JANIEC , Małgorzata 1983 #AdamCzerwinskiTeam
37 5km - K JANIK, Anna 1977 RUN & TREK
38 10km - M JANKOWIAK, Cyprian 2004 www.linguist.com.pl
39 10km - M JANKOWIAK, Leszek 1974 www.linguist.com.pl
40 5km - K JANKOWIAK, Oliwia 2006 www.linguist.com.pl
41 5km - M JARACZ, Krystian 1996 BWG Ekonomic Jasło
42 5km - M JAROCH, Norbert 1980
43 5km - K JAROSINSKA, Justyna 1991
44 5km - K JĘDRZEJCZYK, Agata 1978
45 10km - M KAMIŃSKI, Jarosław 1980 Niezniszczalni RunTeam
46 5km - M KARAŚ, Sebastian 1975
47 10km - M KORNAŚ, Krzysztof 1976 Husaria Race Team
48 5km - M KOSEK, Daniel 2002
49 5km - M KOVALSKYI, Oleksii 1993
50 NW - M KOWALCZYK, Tadeusz 1954 1954
51 10km - K KOWALEWSKA, Claudia 1989 Active Madness
52 10km - M KOWALEWSKI, Łukasz 1988 Active Madness
53 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
54 5km - K KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
55 5km - M KOZIOŁ, Paweł 1980 Koziołki
56 10km - M KRAWCZYK, Piotr 1977
57 10km - M KRÓL, Paweł 1984
58 10km - M KUBACKI, Krzysztof 1986 Ja i Sowa
59 10km - M KUBIAK, Paweł 1992
60 10km - M KUBICKI, Cezary 1989
61 10km - M KUMA, Wojciech 1983
62 10km - K KUREK, Anna 1979
63 5km - M KWIATKOWSKI, Jakub 1983 ITMBW Kraków
64 NW - K LASEK, Sylwia 1984
65 5km - M LASKA, Grzegorz 1991 Pik Team
66 10km - M LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają
67 10km - K LEISZNER, Izabela 1985 Husaria Race Team
68 5km - M LISZKA, Bogdan 1975 Biegać chcę
69 10km - M LISZKOWSKI, Artur 1970
70 5km - M ŁASKI, Mateusz 1991
71 5km - M ŁĘŻNIAK, Arkadiusz 1972
72 5km - K MAKARZEC - SURMA, Agnieszka 1988
73 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
74 10km - M MARCIN , Galos 1980
75 10km - M MAREK, Dariusz 1985 Alpin Sport Team
76 NW - K MARONSKA, Monika 1979
77 5km - M MAZURKIEWICZ, Łukasz 1993
78 10km - M MEUS, Marcin 1982 AZS AWF MASTERS KRAKÓW
79 10km - M MICHALSKI, Robert 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli
80 10km - K MIKOŚ, Magdalena 1985
81 5km - M MOCNY, Michał 1987
82 10km - M MOROŃSKI, Piotr 2018
83 10km - M MRÓZ, Dariusz 1975 Modlitwa Biegania Gryfino
84 5km - K MUCHA, Aleksandra 1975
85 10km - M MUZYK, Łukasz 1993
86 10km - M MYRLAK, Maciej 1978
87 10km - M NOGA, Łukasz 1982 Zdzieraj Kapcie
88 10km - M OBRAŁ, Łukasz 1976 MOPS Kraków
89 5km - M OKRAJEK, Zbigniew 1980
90 10km - M OLCZAK, Janusz 1964
91 10km - M OLIWA, Edward 1961 ITMBW Kraków
92 10km - M OSAK, Maciej 1977
93 5km - M PALECZNY, Jakub 1982 Ragnarok
94 5km - M PALMI, Piotr 1976
95 10km - K PAPIEWSKA, Natalia 1989
96 5km - K PAWEŁCZYK, Karolina 1991
97 NW - M PAŹDZIORA, Mariusz 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING
98 10km - M PĘKSA, Tadeusz 1984
99 5km - K PIETRAS-JANKOWIAK, Paulina 1978 www.linguist.com.pl
100 5km - M PITUŁA, Krzysztof 1991
101 10km - K POLACIK, Gabriela 1975
102 10km - K POPEK, Dominika 1980
103 5km - M PROKOP, Krzysztof 1976
104 10km - M PRYŁOWSKI, Robert 1986
105 5km - M PRZYBOROWSKI, Włodzimierz 1963 Stare Pryki
106 5km - K PSARSKA, Sabina 1999
107 10km - K PUTAJ, Nadia 1988
108 10km - M RADWAN , Andrzej 1963 OSP PRZEWÓZ
109 5km - M RADWAN, Bartłomiej 1978
110 5km - K RAŚ, Agnieszka 1976 WALCZE
111 5km - K REDESTOWICZ, Arianna 1998
112 10km - M ROGASCH, Stanisław 1965 `BBL Kraków
113 5km - M ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
114 10km - M ROJEK, Maciej 1988 Husaria Race Team
115 10km - M RUDEK , Krystian 2001
116 5km - K RYBOK, Weronika 1995
117 5km - M RZEPA, Krzysztof 1995 Max-Fliz Ekspedycja
118 5km - K SADOWIŃSKA, Adriana 1970 Nowa Huta Team
119 10km - M SAJAK, Artur 1980 MOPS Kraków
120 5km - K SOLARSKA, Magdalena 1988
121 5km - M SOLARSKI , Zbigniew 1976
122 10km - M STECZEK, Piotr 1990
123 5km - M STEFANICKI, Marek 1958 Włóczykije Świnoujście
124 5km - K STOLARCZYK, Sylwia 1992 Pik Team
125 5km - M STORTSEVYI, Mykola 1987 PanDaTeam
126 5km - M STUSS, Wojciech 1976 ASEC S.A.
127 10km - M SZCZECKI, Krzysztof 1979
128 10km - M SZCZĘŚNIAK, Janusz 1962
129 10km - M SZTEJKA, Damian 1976
130 5km - K SZTEJKA, Jolanta 1978
131 10km - K SZYMAŃSKA, Monika 1977
132 10km - K ŚPIEWAK, Klaudyna 1987 Wolny Wybieg
133 5km - M TOMASZEWSKI, Eugeniusz 1973 infinity
134 10km - M TOMCZYK, Marcin 1973
135 5km - M TRACZ, Sławomir 1973 Husaria Race Team
136 10km - K TYLISZCZAK, Bożena 1982
137 5km - K URBANIAK, Ania 1980 Wataha
138 NW - K URBANIAK, Maja 2003 Wataha
139 5km - M URGACZ, Piotr 1985
140 5km - M WASYL, Franciszek 1981
141 NW - K WĄSIK, Magdalena 1978
142 10km - M WILCZYŃSKI, Szymon 1984
143 10km - M WILCZYŃSKI, Wiktor 1983
144 10km - K WIŚNICKA, Alina 1989
145 10km - M WIŚNICKI, Tomasz 1987
146 10km - K WITOSZEK, Aleksandra 1994
147 10km - M WOJTOŃ, Łukasz 1980 1980
148 10km - M WOJTYŁA, Szymon 1987 Wolny Wybieg
149 5km - M WÓJCIK, Jerzy 1959
150 10km - M WRONA, Sylwester 1977
151 10km - K ZAJĄC, Agnieszka 1976
152 5km - M ZAWROTNIAK, Paweł 1991
153 5km - K ZNOWIEC, Renata 1981

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BĘBEN, Marta 1990
2 CHRZANOWSKA, Barbara 1984 Zdzieraj Kapcie
3 DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
4 KOWALEWSKA, Claudia 1989 Active Madness
5 KUREK, Anna 1979
6 LEISZNER, Izabela 1985 Husaria Race Team
7 MIKOŚ, Magdalena 1985
8 PAPIEWSKA, Natalia 1989
9 POLACIK, Gabriela 1975
10 POPEK, Dominika 1980
11 PUTAJ, Nadia 1988
12 SZYMAŃSKA, Monika 1977
13 ŚPIEWAK, Klaudyna 1987 Wolny Wybieg
14 TYLISZCZAK, Bożena 1982
15 WIŚNICKA, Alina 1989
16 WITOSZEK, Aleksandra 1994
17 ZAJĄC, Agnieszka 1976

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BIELIK, Radosław 1979 WKURW_TEAM
2 BOUFRAHI, Rysiek 1978
3 BUJAKOWSKI, Patryk 1979
4 BURDZIK, Wojciech 1991
5 DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
6 DŁUGASZEK, Dariusz 1978 MPK
7 DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
8 FEDORCZAK, Jacek 1982
9 FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners
10 FRĄCZEK, Kamil 1991
11 GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
12 GODLEWSKI, Krzysztof 1986 Corvado
13 JANKOWIAK, Cyprian 2004 www.linguist.com.pl
14 JANKOWIAK, Leszek 1974 www.linguist.com.pl
15 KAMIŃSKI, Jarosław 1980 Niezniszczalni RunTeam
16 KORNAŚ, Krzysztof 1976 Husaria Race Team
17 KOWALEWSKI, Łukasz 1988 Active Madness
18 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
19 KRAWCZYK, Piotr 1977
20 KRÓL, Paweł 1984
21 KUBACKI, Krzysztof 1986 Ja i Sowa
22 KUBIAK, Paweł 1992
23 KUBICKI, Cezary 1989
24 KUMA, Wojciech 1983
25 LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają
26 LISZKOWSKI, Artur 1970
27 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
28 MARCIN , Galos 1980
29 MAREK, Dariusz 1985 Alpin Sport Team
30 MEUS, Marcin 1982 AZS AWF MASTERS KRAKÓW
31 MICHALSKI, Robert 1982 Nocne Piłowanie Agrykoli
32 MOROŃSKI, Piotr 2018
33 MRÓZ, Dariusz 1975 Modlitwa Biegania Gryfino
34 MUZYK, Łukasz 1993
35 MYRLAK, Maciej 1978
36 NOGA, Łukasz 1982 Zdzieraj Kapcie
37 OBRAŁ, Łukasz 1976 MOPS Kraków
38 OLCZAK, Janusz 1964
39 OLIWA, Edward 1961 ITMBW Kraków
40 OSAK, Maciej 1977
41 PĘKSA, Tadeusz 1984
42 PRYŁOWSKI, Robert 1986
43 RADWAN , Andrzej 1963 OSP PRZEWÓZ
44 ROGASCH, Stanisław 1965 `BBL Kraków
45 ROJEK, Maciej 1988 Husaria Race Team
46 RUDEK , Krystian 2001
47 SAJAK, Artur 1980 MOPS Kraków
48 STECZEK, Piotr 1990
49 SZCZECKI, Krzysztof 1979
50 SZCZĘŚNIAK, Janusz 1962
51 SZTEJKA, Damian 1976
52 TOMCZYK, Marcin 1973
53 WILCZYŃSKI, Szymon 1984
54 WILCZYŃSKI, Wiktor 1983
55 WIŚNICKI, Tomasz 1987
56 WOJTOŃ, Łukasz 1980 1980
57 WOJTYŁA, Szymon 1987 Wolny Wybieg
58 WRONA, Sylwester 1977

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BUGAJSKA , Katarzyna 1980
2 CHODYNIECKA, Magdalena 1986
3 CHRAPEK, Joanna 1981 infinity
4 DZIECHCIARZ DUDA, Joanna 1976 Jura.Pl
5 GRZESIEK, Anna 1998
6 GRZYWACZ, Ewa 1983
7 GWÓŹDŹ, Agata 1976
8 JANIEC , Małgorzata 1983 #AdamCzerwinskiTeam
9 JANIK, Anna 1977 RUN & TREK
10 JANKOWIAK, Oliwia 2006 www.linguist.com.pl
11 JAROSINSKA, Justyna 1991
12 JĘDRZEJCZYK, Agata 1978
13 KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
14 MAKARZEC - SURMA, Agnieszka 1988
15 MUCHA, Aleksandra 1975
16 PAWEŁCZYK, Karolina 1991
17 PIETRAS-JANKOWIAK, Paulina 1978 www.linguist.com.pl
18 PSARSKA, Sabina 1999
19 RAŚ, Agnieszka 1976 WALCZE
20 REDESTOWICZ, Arianna 1998
21 RYBOK, Weronika 1995
22 SADOWIŃSKA, Adriana 1970 Nowa Huta Team
23 SOLARSKA, Magdalena 1988
24 STOLARCZYK, Sylwia 1992 Pik Team
25 SZTEJKA, Jolanta 1978
26 URBANIAK, Ania 1980 Wataha
27 ZNOWIEC, Renata 1981

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARAN, Michał 1988 Barany
2 BEDNARZ, Kuba 1982 DRUŻYNA SZPIKU
3 BŁASZCZYK, Robert 1989 Alpha Cats South Krakow
4 BRODA, Wojciech 1969
5 BULIŃSKI, Przemysław 1989 Alchemist-Runner
6 DEC, Jacek 1970
7 DOBEK, Marcin 1994 Husaria Race Team
8 DURA, Michał 1972 Stare Pryki
9 DZIAŁEK, Jarosław 1981 IGiGP UJ
10 FLOREK, Michał Florek 1984 Wojsko Polskie
11 GEDLICZKA, Tymoteusz 1983
12 GWÓŹDŹ, Mariusz 1977
13 JARACZ, Krystian 1996 BWG Ekonomic Jasło
14 JAROCH, Norbert 1980
15 KARAŚ, Sebastian 1975
16 KOSEK, Daniel 2002
17 KOVALSKYI, Oleksii 1993
18 KOZIOŁ, Paweł 1980 Koziołki
19 KWIATKOWSKI, Jakub 1983 ITMBW Kraków
20 LASKA, Grzegorz 1991 Pik Team
21 LISZKA, Bogdan 1975 Biegać chcę
22 ŁASKI, Mateusz 1991
23 ŁĘŻNIAK, Arkadiusz 1972
24 MAZURKIEWICZ, Łukasz 1993
25 MOCNY, Michał 1987
26 OKRAJEK, Zbigniew 1980
27 PALECZNY, Jakub 1982 Ragnarok
28 PALMI, Piotr 1976
29 PITUŁA, Krzysztof 1991
30 PROKOP, Krzysztof 1976
31 PRZYBOROWSKI, Włodzimierz 1963 Stare Pryki
32 RADWAN, Bartłomiej 1978
33 ROHAN, Maciej 1992 Klub Sportowy Budo
34 RZEPA, Krzysztof 1995 Max-Fliz Ekspedycja
35 SOLARSKI , Zbigniew 1976
36 STEFANICKI, Marek 1958 Włóczykije Świnoujście
37 STORTSEVYI, Mykola 1987 PanDaTeam
38 STUSS, Wojciech 1976 ASEC S.A.
39 TOMASZEWSKI, Eugeniusz 1973 infinity
40 TRACZ, Sławomir 1973 Husaria Race Team
41 URGACZ, Piotr 1985
42 WASYL, Franciszek 1981
43 WÓJCIK, Jerzy 1959
44 ZAWROTNIAK, Paweł 1991

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 LASEK, Sylwia 1984
2 MARONSKA, Monika 1979
3 URBANIAK, Maja 2003 Wataha
4 WĄSIK, Magdalena 1978

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DRELICHARZ, Marek 1975 Zakrzowiec Team Challenge
2 KOWALCZYK, Tadeusz 1954 1954
3 PAŹDZIORA, Mariusz 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km 75 17 58 50 25
5km 71 27 44 46 25
Nordic Walking 7 4 3 3 4
Razem 153 48 105 99 54

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 17 17 0 14 3
10km - M 58 0 58 36 22
5km - K 27 27 0 18 9
5km - M 44 0 44 28 16
NW - K 4 4 0 2 2
NW - M 3 0 3 1 2
Razem 153 48 105 99 54