Bieg Twierdzy Kraków 2018 - E2 - Zgłoszenia
2018-06-10

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 5km - M BARAN, Michał 1988
2 5km - M BIALAS, Łukasz 1984
3 10km - M BIAŁY , Piotr 1988 Night Runners
4 5km - M BRODA, Wojciech 1969
5 10km - K DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
6 10km - M DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
7 10km - K DIKOLENKO, Agnieszka 1987
8 10km - M DUSZA, Kamil 1992
9 10km - M DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
10 10km - M DZIOB, Paweł 1986 Szybkie Buty
11 5km - K GAJDA, Edyta 1975
12 10km - M GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
13 10km - K GARGAŚ, Karolina 1991
14 5km - M GARZEL , Grzegorz 1977 ITMBW krakòw
15 10km - M GAWRON, Piotr 1982 KB MCKIS JAWORZNO
16 5km - M GĄSIOROWSKI, Damian 1987 ITMBW Kraków
17 10km - K GRATKA, Beata 1974 1974
18 10km - M GRATKA, Mirosław 1973 1973
19 5km - K GRUSZKA, Dominika 2005 Niepołomice Biegają
20 5km - K JANIEC , Małgorzata 1983 #AdamCzerwinskiTeam
21 5km - M JANUSZKIEWICZ, Michał 1978 ZBK
22 5km - M JAWORSKI, Bartosz 1993 1993
23 5km - M JĘDRZEJEWSKI, Włodek 1972 Nowohucki Kombinatoryka Sportowy
24 5km - K KACZMARCZYK, Marta 1980
25 5km - M KALICIŃSKI, Rafał 1995
26 10km - M KALISZ, Tomasz 1983
27 10km - K KARBOWSKA, Beata 1972
28 NW - K KASZLUGA, Katarzyna 1988 -
29 NW - K KASZLUGA, Katarzyna 1988
30 5km - K KOCHAN, Agnieszka 2018
31 5km - K KOCHAŃSKA, Marzena 1992 Straż Miejska
32 5km - K KOGUT, Patrycja 1992
33 10km - M KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 1990
34 5km - M KOPEK, Jaroslaw 1981
35 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
36 5km - K KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
37 5km - M KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
38 5km - M KOZUB, Piotr 1985
39 10km - M KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
40 10km - M KRÓL, Tomasz 1991
41 10km - K KUROWSKA, Alicja 1996
42 5km - K KURZYDŁO , Natalia 1989
43 5km - K LASKOWSKA, Renata 1967 Niepołomice Biegają
44 10km - M LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają
45 10km - M LEP, Łukasz 1987
46 5km - M LORENC, Wojciech 1980
47 10km - M ŁOPATOWSKI, Michał 1986 KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW
48 NW - M MALINOWSKI, Paweł 1995
49 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
50 5km - M MICHIELS, Dirk 1965
51 10km - K MIKOŚ, Magdalena 1985
52 5km - M MOCNY, Michał 1987
53 10km - K MOSZUMAŃSKA, Magdalena 1976
54 10km - K MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978
55 10km - K MUCHA, Aleksandra 1975
56 10km - M MYRLAK, Maciej 1978
57 10km - M NECEL, Maciej 1976 Straż Miejska
58 5km - M OKRAJEK, Zbigniew 1980
59 10km - M OLCZAK, Janusz 1964
60 10km - K OLSZÓWKA , Monika 1990
61 5km - M OLSZÓWKA , Tomasz 1990
62 10km - M OSAK, Maciej 1977
63 5km - M PALMI, Piotr 1976
64 5km - M PIETRUSIŃSKI, Mariusz 1973
65 10km - M PIETRZAK, Jakub 1989
66 5km - K PIWOWARCZYK-GRENIUK, Agnieszka 1974 ZBK
67 10km - M PODGÓRSKI, Maciej 2018
68 10km - M PODGÓRSKI, Maciej 1980 Rżąckie asy
69 10km - K POPEK, Dominika 1980
70 10km - M PYTKO, Krzysztof 1983
71 5km - M RADWAN, Bartłomiej 1978
72 5km - M ROHAN, Maciej 1992 KS Budo
73 10km - M SERĘGA, Tomasz 1974 Wkurw-Team
74 10km - M SKUBIS, Marcin 1983 ZBK
75 10km - K SOKÓŁ, Sylwia 1980
76 10km - M SOWA, Grzegorz 1976 Sowa
77 5km - M STĄPOR, Dariusz 1997
78 10km - M SZCZĘŚNIAK, Janusz 1962
79 10km - M SZEWCZYK , Łukasz 1976 ZBK
80 5km - M TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW
81 5km - M TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
82 NW - K WĄSIK, Magdalena 1978
83 10km - M WIĘCKOWSKI, Krzysztof 1977
84 10km - M WINIARSKI, Hubert 1992 C2
85 5km - K WÓJCIK, Katarzyna 1978 Straż Miejska
86 10km - M WRONA, Sylwester 1977
87 10km - K ZAJĄC, Anna 1980
88 5km - M ZIEMBLA, Tomasz 1979 Diady z lasu
89 5km - M ZIĘTEK , Sebastian 1976

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 DANEL, Magdalena 1985 Need For Speed
2 DIKOLENKO, Agnieszka 1987
3 GARGAŚ, Karolina 1991
4 GRATKA, Beata 1974 1974
5 KARBOWSKA, Beata 1972
6 KUROWSKA, Alicja 1996
7 MIKOŚ, Magdalena 1985
8 MOSZUMAŃSKA, Magdalena 1976
9 MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ, Katarzyna 1978
10 MUCHA, Aleksandra 1975
11 OLSZÓWKA , Monika 1990
12 POPEK, Dominika 1980
13 SOKÓŁ, Sylwia 1980
14 ZAJĄC, Anna 1980

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BIAŁY , Piotr 1988 Night Runners
2 DĘBOWSKI, Andrzej 1989 MPK
3 DUSZA, Kamil 1992
4 DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
5 DZIOB, Paweł 1986 Szybkie Buty
6 GANCARCZYK, Marek 1980 MPK
7 GAWRON, Piotr 1982 KB MCKIS JAWORZNO
8 GRATKA, Mirosław 1973 1973
9 KALISZ, Tomasz 1983
10 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 1990
11 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
12 KRASZEWSKI, Mateusz 1982 MPK
13 KRÓL, Tomasz 1991
14 LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice Biegają
15 LEP, Łukasz 1987
16 ŁOPATOWSKI, Michał 1986 KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW
17 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
18 MYRLAK, Maciej 1978
19 NECEL, Maciej 1976 Straż Miejska
20 OLCZAK, Janusz 1964
21 OSAK, Maciej 1977
22 PIETRZAK, Jakub 1989
23 PODGÓRSKI, Maciej 2018
24 PODGÓRSKI, Maciej 1980 Rżąckie asy
25 PYTKO, Krzysztof 1983
26 SERĘGA, Tomasz 1974 Wkurw-Team
27 SKUBIS, Marcin 1983 ZBK
28 SOWA, Grzegorz 1976 Sowa
29 SZCZĘŚNIAK, Janusz 1962
30 SZEWCZYK , Łukasz 1976 ZBK
31 WIĘCKOWSKI, Krzysztof 1977
32 WINIARSKI, Hubert 1992 C2
33 WRONA, Sylwester 1977

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 GAJDA, Edyta 1975
2 GRUSZKA, Dominika 2005 Niepołomice Biegają
3 JANIEC , Małgorzata 1983 #AdamCzerwinskiTeam
4 KACZMARCZYK, Marta 1980
5 KOCHAN, Agnieszka 2018
6 KOCHAŃSKA, Marzena 1992 Straż Miejska
7 KOGUT, Patrycja 1992
8 KOZIOŁ, Ewa 1975 Koziołki
9 KURZYDŁO , Natalia 1989
10 LASKOWSKA, Renata 1967 Niepołomice Biegają
11 PIWOWARCZYK-GRENIUK, Agnieszka 1974 ZBK
12 WÓJCIK, Katarzyna 1978 Straż Miejska

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BARAN, Michał 1988
2 BIALAS, Łukasz 1984
3 BRODA, Wojciech 1969
4 GARZEL , Grzegorz 1977 ITMBW krakòw
5 GĄSIOROWSKI, Damian 1987 ITMBW Kraków
6 JANUSZKIEWICZ, Michał 1978 ZBK
7 JAWORSKI, Bartosz 1993 1993
8 JĘDRZEJEWSKI, Włodek 1972 Nowohucki Kombinatoryka Sportowy
9 KALICIŃSKI, Rafał 1995
10 KOPEK, Jaroslaw 1981
11 KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
12 KOZUB, Piotr 1985
13 LORENC, Wojciech 1980
14 MICHIELS, Dirk 1965
15 MOCNY, Michał 1987
16 OKRAJEK, Zbigniew 1980
17 OLSZÓWKA , Tomasz 1990
18 PALMI, Piotr 1976
19 PIETRUSIŃSKI, Mariusz 1973
20 RADWAN, Bartłomiej 1978
21 ROHAN, Maciej 1992 KS Budo
22 STĄPOR, Dariusz 1997
23 TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW
24 TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
25 ZIEMBLA, Tomasz 1979 Diady z lasu
26 ZIĘTEK , Sebastian 1976

NW - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 KASZLUGA, Katarzyna 1988 -
2 KASZLUGA, Katarzyna 1988
3 WĄSIK, Magdalena 1978

NW - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 MALINOWSKI, Paweł 1995

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km 47 14 33 30 17
5km 38 12 26 14 24
Nordic Walking 4 3 1 0 4
Razem 89 29 60 44 45

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 14 14 0 9 5
10km - M 33 0 33 21 12
5km - K 12 12 0 5 7
5km - M 26 0 26 9 17
NW - K 3 3 0 0 3
NW - M 1 0 1 0 1
Razem 89 29 60 44 45