II Bieg Konstytucji o Puchar Wójt Gminy Gać - Zgłoszenia
2017-05-03

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 1900m/SP-K BACAL, Martyna 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
2 1900m/SP-K BALAWEJDER, Andzelika 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
3 1900m/GIM-K BALAWENDER , Grażyna 1959 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
4 1900m/GIM-M BAWOR, Dominik 2002 UKS Azymut Dębów Dębów
5 1900m/GIM-M BAWOR, Konrad 2001 UKS Azymut Dębów Dębów
6 1900m/SP-K BIENIASZ, Anna 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
7 5000m/OPEN-K BIENIASZ, Patrycja 1998 Mikulice
8 1900m/SP-K BIENIASZ, Paulina 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
9 1900m/SP-K BIENIASZ, Wiktoria 2004 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
10 1900m/SP-M BORCZ, Bartosz 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
11 1900m/SP-M BORCZ, Dariusz 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
12 1900m/SP-K BORCZ, Dominika 2010 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
13 1900m/SP-K BORCZ, Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
14 1900m/SP-M BROZBAR, Marek 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
15 5000m/OPEN-K BURYŁO, Anna 1984 Wolica
16 1900m/SP-M BURYŁO, Hubert 2009 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
17 1900m/SP-M BURYŁO, Kacper 2004 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie
18 1900m/SP-K BURYŁO, Karolina 2006 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie
19 1900m/GIM-M CIEŚLA, Michał 2001 Wolica
20 1900m/SP-M CURZYTEK , Kacper 2004 UKS Azymut Dębów Dębów
21 1900m/SP-M CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów Dębów
22 5000m/OPEN-K CWANEK-FLOREK, Ewa 1971 Przeworska Grupa Biegowa Rzeszów
23 1900m/SP-M CZYJT, Patryk 2005 Dębów
24 5000m/OPEN-M CZYŻ, Tomasz 1973 Przeworska Grupa Biegowa Kańczuga
25 1900m/SP-K DRABIK, Gabriela 2005 Białoboki
26 1900m/SP-K DRABIK, Karolina 2007 Białoboki
27 1900m/SP-M DUBIEL, Michal 2005 Zespol Szkolw Gaci Gac
28 1900m/SP-M DULIBAN , Bartosz 2005 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
29 1900m/SP-M DZIEDZIC, Jakub 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
30 1900m/SP-K DZIEŃ, Martyna 2013
31 5000m/OPEN-M DZIERŻAK, Edward 1967 Cierpisz
32 5000m/OPEN-M DZIUBAN, Łukasz 1981 Maraton Zaporowy Team Orelec
33 1900m/SP-K FLOREK, Kinga 2007 Przeworska Grupa Biegowa Rzeszów
34 5000m/OPEN-K GORAJ-PRZYBYLSKA, Dorota 1979 Zarzecze
35 5000m/OPEN-M GÓRECKI, Patryk 1993 PG FOTO jarosław
36 5000m/OPEN-M GÓRECKI, Patryk 1993 PG FOTO jarosław
37 1900m/SP-K HENCLIK, Aleksandra 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
38 1900m/SP-M HOMIK, Dominik 2017 Szkoła Podstawowa w Ostrowie Ostrów
39 1900m/SP-M HOMIK, Sebastian 2009 Szkoła Podstawowa w Ostrowie Ostrów
40 1900m/SP-M HUBA, Kacper 2005 UKS Azymut Dębów Dębów
41 5000m/OPEN-M HUBA, Karol 2000 UKS Azymut Dębów Dębów
42 1900m/SP-M INGLOT, Maciej 2005 Markowa
43 5000m/OPEN-K ISKRZYCKA, Magdalena 1984 aSPAwen Rzeszów
44 5000m/OPEN-M JAKIELASZEK, Marcin 1994 Gac
45 5000m/OPEN-M JAKIELASZEK, Michal 1993 Gać
46 1900m/SP-K JAROSZ, Oliwia 2006 Przeworsk
47 1900m/SP-M KALAMARZ, Krzysztof 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
48 1900m/SP-M KALAMARZ, Łukasz 2006 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
49 1900m/SP-K KALAMARZ, Magdalena 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
50 1900m/SP-K KEDZIORA, Paulina 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
51 1900m/SP-K KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów Dębów
52 1900m/SP-K KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów Dębów
53 1900m/SP-M KIJANKA, Braian 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
54 1900m/SP-K KOCHMAN, Zofia 2009 Szkoła Podstawowa w Ostrowie Ostrów
55 5000m/OPEN-K KOKOSZKA, Katarzyna 1979 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
56 1900m/SP-K KOŁCZ, Kinga 2007 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Solarza w Gaci Gać
57 1900m/SP-K KOTLIŃSKA, Kamila 2006 Dębów
58 5000m/OPEN-M KRUBA, Marcin 1987 Jarosławska Grupa Biegowa "SOKÓŁ" Jarosław
59 1900m/SP-M KRUBA, Nicolas 2006 Białoboki
60 1900m/GIM-K KRUK, Anna 2002 Albigowa
61 1900m/SP-M KRUK, Bartosz 2010 ZS Dębów Dębów
62 1900m/SP-M KRUK, Dominik 2005 Kruk TEAM Gać
63 1900m/SP-M KRUK, Jakub 2005 UKS Azymut Dębów Studzian
64 1900m/GIM-K KRUK, Justyna 2002 UKS Azymut Dębów Studzian
65 5000m/OPEN-M KRUK, Michał 1999 UKS Azymut Dębów Dębów
66 5000m/OPEN-M KRUK, Zbigniew 1979 Przeworska Grupa Biegowa Gać
67 1900m/SP-M KRYSA, Damian 2005 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
68 1900m/SP-K KUŹNIAR, Izabela 2005 Białoboki
69 1900m/SP-M KUŹNIAR, Krystian 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
70 1900m/SP-K KUŹNIAR, Lidia 2010 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
71 1900m/SP-M LACHOWICZ, Aleksy 2005 KKS Kalisz 1925 Kalisz
72 1900m/GIM-M LENAR, Grzegorz 2002 Gać
73 1900m/GIM-K LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów Przeworsk
74 1900m/SP-K LEŚNIOWSKA, Nikola 2008 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
75 1900m/SP-K LEŚNIOWSKA , Oliwia 2004 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
76 1900m/GIM-K MACA, Martyna 2002 UKS Azymut Dębów Dębów
77 5000m/OPEN-M MACHAŁA, Kamil 1991 Przeworska Grupa Biegowa Wólka Ogryzkowa
78 5000m/OPEN-M MARIUSZ, Perykasza 1972 przeworska grupa biegowa Przeworsk
79 1900m/SP-K MARKOWSKA, Martyna 2007 Białoboki
80 5000m/OPEN-M MARUSZAK, Michał 1992 MKS Wierzbna Nowosielce
81 5000m/OPEN-M MENDYK, Andrzej 1966 Rzeszów
82 1900m/SP-K NAWOJSKA, Dagmara 2005 Białoboki
83 1900m/GIM-K ORZECHOWSKA, Aleksandra 2003 UKS Azymut Dębów Ostrów
84 1900m/SP-K ORZECHOWSKA, Anna 2005 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
85 1900m/SP-K OSIKOWSKA, Antonina 2008 Białoboki
86 1900m/SP-K OSIKOWSKA, Marcelina 2010 Białoboki
87 1900m/SP-M OSIKOWSKI, Jakub 2006 Białoboki
88 5000m/OPEN-M OSIKOWSKI, Tomasz 1999 Gać
89 1900m/SP-K PALIŃSKA, Dominika 2004 ZS Dębów Studzian
90 1900m/GIM-M PAŃKO , Mateusz 2003 Białoboki
91 5000m/OPEN-K PEMPEK, Natalia 1994 Jagiełła
92 5000m/OPEN-M PIĄTEK, Robert 1970 Ostrów
93 1900m/SP-M PIEJKO, Hubert 2008 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
94 1900m/SP-M PIEJKO, Hubert 2008 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
95 1900m/SP-M PUSZKARZ, Mikolaj 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
96 1900m/SP-M RAK, Maciej 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
97 1900m/SP-M REJZER, Mateusz 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
98 1900m/GIM-M RUCHAŁA, Łukasz 2002 Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przeworsku Mikulice
99 1900m/SP-M SEKRETA , Krzysztof 2007 Białoboki
100 1900m/GIM-M SŁOMA, Kacper 2002 UKS Azymut Dębów Dębów
101 1900m/SP-K SOWA, Larisa 2005 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
102 1900m/SP-M SOWA, Miłosz 2008 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
103 1900m/SP-M STANKO, Jakub 2005 Zespol Szkol w Gaci gac
104 1900m/SP-M STAŃCZYK, Karol 2005 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
105 1900m/SP-K SZCZEPANKIEWICZ, Andżelika 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
106 1900m/GIM-K SZCZEPANKIEWICZ, Bożena 1981 Ostrów
107 1900m/SP-K SZCZEPANKIEWICZ, Eliza 2010 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
108 1900m/SP-K SZCZEPANKIEWICZ, Izabela 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
109 1900m/SP-M SZCZEPANKIEWICZ, Kamil 2011 4 GZ "Słoneczne Promyki" Gać
110 1900m/GIM-K SZEWCZYK, Anna 2003 Gać
111 1900m/SP-K SZEWCZYK, Blanka 2009 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
112 1900m/SP-K SZEWCZYK, Julia 2007 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
113 5000m/OPEN-K SZEWCZYK, Katarzyna 1988 Zaporowy Maraton Team Gać
114 1900m/GIM-M SZEWCZYK, Patryk 2002 Biegam samemu Wolica
115 1900m/SP-M SZLĘK, Bartłomiej 2009 MALI WYTRWALI GAĆ
116 1900m/GIM-M SZLĘK, Marcin 1979 GAĆ
117 1900m/GIM-M SZPINDOR, Szymon 2002 Gać
118 1900m/SP-M SZYMKIEWICZ, Oliwier 2004 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie
119 1900m/SP-K TELEGA, Katarzyna 2005 Przeworsk
120 5000m/OPEN-M TOMASZEWSKI, Maciej 1997 JGB ,,Sokół' Jarosław/CWKS Resovia Rzeszów Widna Góra/Pawłosiów
121 1900m/SP-M TONIA, Jakub 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
122 1900m/SP-K TONIA, Karolina 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac
123 1900m/SP-M TROJANOWSKI, Gabriel 2008 Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie Ostrów
124 5000m/OPEN-M TRZONEK, Andrzej 1964 zapalow
125 5000m/OPEN-M TYTUŁA, Mateusz 1988 Gniewczyna Łańcucka
126 5000m/OPEN-K ULMAN, Joanna 1984 Gać
127 5000m/OPEN-M URBAN, Marek 1983 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
128 5000m/OPEN-K WIĘCEK, Nina 1993 Rzeszów
129 1900m/SP-M WOŁOWIEC, Daniel 2004 Uks Azymut Dębów Dębów
130 1900m/SP-K WYCZARSKA, Adrianna 2011 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
131 1900m/SP-K WYCZARSKA, Anna 2010 4 Gromada Zuchowa "Słoneczne Promyki" Ostrów
132 1900m/GIM-K WYCZARSKA, Kinga 1984 Ostrów
133 1900m/SP-M WYCZARSKI, Filip 2005 ZS Dębów Dębów
134 1900m/SP-M WYCZARSKI, Jan 2010 4 GZ "Słoneczne Promyki" Ostrów
135 1900m/SP-K ZIEMNIAK, Andzelika 2005 Zespol Szkol w Gaci Gac