Bieg Twierdzy Kraków 2018 - E1 - Zgłoszenia
2018-05-19

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 10km - K AGNIESZKA, Matysiak 1983 Kopalnia Mocy
2 5km - M BOBOWSKI, Marian 1957
3 10km - M BOGUSZ, Adam 1978 CROSS HEROES
4 5km - M BRODA, Wojciech 1969
5 5km - M BROŻEK, Dariusz 1978 OCR TEAM MASTER'S GYM
6 5km - K CZYSZCZOŃ, Agnieszka 1978
7 10km - M CZYSZCZOŃ, Bogdan 1973
8 5km - M DAMIAŃSKI, Tomasz 1997 Orkisz Lubawa
9 10km - M DOMINIK, Lorycki 1982 Iska Czeladź
10 5km - M DUDA, Arkadiusz 1972
11 10km - M DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team
12 10km - M DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
13 5km - M FLOREK, Michał 1984 jw 2771
14 10km - K GAWRON, Kasia 1982
15 10km - K GÓRAK, Natalia 1998
16 10km - M GÓRSKI, Mateusz 1982 BigYellowFoot Adventure Team
17 5km - M JANUSZKIEWICZ, Michał 1978 Zarząd Budynków Komunalnych
18 5km - K JAROSINSKA, Justyna 1991
19 5km - M JARZĄBEK, Robert 1992 Gonitwa Podhalańska
20 10km - K KACZMARCZYK, Anna 1991
21 10km - K KACZMARCZYK, Izabela 1987
22 10km - M KACZMARCZYK, Krzysztof 1989
23 10km - M KOT, Rafał 1988
24 10km - K KOWALCZYK, Maria 2018
25 10km - M KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
26 10km - M KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
27 5km - M KRÓL, Tomasz 1991
28 5km - M LALEWICZ, Marcin 1980 xc team
29 10km - M LISOWSKI, Paweł 1973 Klub biegacza RTV EURO AGD
30 10km - M LUIGI, De Paola 2018 gruppo podistico 2000 Ruffano
31 10km - M MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
32 10km - M MOROŃSKI, Piotr 1981
33 10km - M MYRLAK, Maciej 1978
34 10km - M OSAK, Maciej 1977 Brak
35 5km - M PIETRUSIŃSKI, Mariusz 1973 COLąd-DKL
36 5km - M PIETRZAK, Tomasz 1992
37 5km - K PIWOWARCZYK-GRENIUK, Agnieszka 1974 Zarząd Budynków Komunalnych
38 10km - M PLACHA, Piotr 1974 Kopalnia Mocy
39 10km - M PRĘCIKOWSKI, Rysiek 1970
40 10km - M RADWAN, Bartłomiej 1978
41 10km - K SERĘGA, Anna 1980 Wkurw_team
42 10km - M SERĘGA, Tomasz 1974 Wkurw_Team
43 5km - M SITNIK, Krystian 1994
44 10km - M SKUBIS, Marcin 1983 Zarząd Budynków Komunalnych
45 5km - K SMOROŃ, Barbara 1974
46 5km - K SOLARSKA , Magdalena 1978
47 5km - M SOLARSKI, Zbigniew 1976
48 10km - M SZCZĘŚNIAK , Janusz 2018
49 10km - M SZEWCZYK , Łukasz 1976 Zarząd Budynków Komunalnych
50 5km - M TARGOZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW
51 10km - M TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
52 5km - K URBANIAK, Ania 1980 Wataha
53 10km - M URBANIK, Sebastian 1988
54 5km - M WILKOSZ, Wojciech 1977 Skawina Biega
55 10km - M WRONA, Sylwester 1977 Insignia
56 10km - M ZORIN, Yevhenii 1994

10km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 AGNIESZKA, Matysiak 1983 Kopalnia Mocy
2 GAWRON, Kasia 1982
3 GÓRAK, Natalia 1998
4 KACZMARCZYK, Anna 1991
5 KACZMARCZYK, Izabela 1987
6 KOWALCZYK, Maria 2018
7 SERĘGA, Anna 1980 Wkurw_team

10km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BOGUSZ, Adam 1978 CROSS HEROES
2 CZYSZCZOŃ, Bogdan 1973
3 DOMINIK, Lorycki 1982 Iska Czeladź
4 DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team
5 DZIERWA, Marcin 1988 Nowa Huta Team
6 GÓRSKI, Mateusz 1982 BigYellowFoot Adventure Team
7 KACZMARCZYK, Krzysztof 1989
8 KOT, Rafał 1988
9 KOZIOŁ, Artur 1975 Koziołki
10 KOZIOŁ, Maciej 2000 Koziołki
11 LISOWSKI, Paweł 1973 Klub biegacza RTV EURO AGD
12 LUIGI, De Paola 2018 gruppo podistico 2000 Ruffano
13 MARCHEWKA, Andrzej 1972 Crossfit PT6
14 MOROŃSKI, Piotr 1981
15 MYRLAK, Maciej 1978
16 OSAK, Maciej 1977 Brak
17 PLACHA, Piotr 1974 Kopalnia Mocy
18 PRĘCIKOWSKI, Rysiek 1970
19 RADWAN, Bartłomiej 1978
20 SERĘGA, Tomasz 1974 Wkurw_Team
21 SKUBIS, Marcin 1983 Zarząd Budynków Komunalnych
22 SZCZĘŚNIAK , Janusz 2018
23 SZEWCZYK , Łukasz 1976 Zarząd Budynków Komunalnych
24 TURCZA, Piotr 1964 Kolegium Sędziów Kraków
25 URBANIK, Sebastian 1988
26 WRONA, Sylwester 1977 Insignia
27 ZORIN, Yevhenii 1994

5km - K

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 CZYSZCZOŃ, Agnieszka 1978
2 JAROSINSKA, Justyna 1991
3 PIWOWARCZYK-GRENIUK, Agnieszka 1974 Zarząd Budynków Komunalnych
4 SMOROŃ, Barbara 1974
5 SOLARSKA , Magdalena 1978
6 URBANIAK, Ania 1980 Wataha

5km - M

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność
1 BOBOWSKI, Marian 1957
2 BRODA, Wojciech 1969
3 BROŻEK, Dariusz 1978 OCR TEAM MASTER'S GYM
4 DAMIAŃSKI, Tomasz 1997 Orkisz Lubawa
5 DUDA, Arkadiusz 1972
6 FLOREK, Michał 1984 jw 2771
7 JANUSZKIEWICZ, Michał 1978 Zarząd Budynków Komunalnych
8 JARZĄBEK, Robert 1992 Gonitwa Podhalańska
9 KRÓL, Tomasz 1991
10 LALEWICZ, Marcin 1980 xc team
11 PIETRUSIŃSKI, Mariusz 1973 COLąd-DKL
12 PIETRZAK, Tomasz 1992
13 SITNIK, Krystian 1994
14 SOLARSKI, Zbigniew 1976
15 TARGOZ, Michał 1980 ITMBW KRAKOW
16 WILKOSZ, Wojciech 1977 Skawina Biega

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km 34 7 27 21 13
5km 22 6 16 13 9
Razem 56 13 43 34 22

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - K 7 7 0 4 3
10km - M 27 0 27 17 10
5km - K 6 6 0 4 2
5km - M 16 0 16 9 7
Razem 56 13 43 34 22