V Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem - Zgłoszenia
2018-05-26

# Dystans/Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 Bieg główny - 10km/10 000m - M5 ADAMCZYK, Jan 1957 Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
2 Bieg 5000m/5 000m - K3 BARAN, Alicja 1978
3 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 BARAN, Artur 1986 Ks Limanowa Forrest Dobra
4 Biegi towarzyszące/M-500m BARAN, Maciej 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
5 Biegi towarzyszące/M-500m BARAN, Michał 2007 UKS FENIX Nowa Wieś
6 Bieg główny - 10km/10 000m - K3 BARAŃSKA, Wanda 1969 LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
7 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 BARAŃSKI , Jakub 1993 LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
8 Bieg 5000m/5 000m - K2 BASTA, Patrycja 1982 Łącko RUN Kraków
9 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 BERGAŃSKI, Michał 1985 Brygada Beskidów Grybów
10 Biegi towarzyszące/M3-1000m BĘBENEK, Mikołaj 2006 Nawojowa
11 Biegi towarzyszące/M-300m BĘBENEK, Miłosz 2010
12 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 BĘTKOWSKI, Wojciech 1964
13 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 BOREK, Marek 1971 Nowy Sącz
14 Biegi towarzyszące/K-500m BORKOWSKA, Aniela 2007 Nowy Sącz
15 Bieg 5000m/5 000m - M3 BORKOWSKI, Sebastian 1978 Nowy Sącz
16 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 BOROWIECKI, Łukasz 1989 Kraków
17 Bieg 5000m/5 000m - M1 BRONISZEWSKI, Piotr 1994 SZOST TEAM Stary sącz
18 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 BRONISZEWSKI , Piotr 1994 Szost Team Stary Sącz
19 Bieg 5000m/5 000m - K1 BROŃCZYK, Angelika 1995 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
20 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 BUBNIAK, Bogumił 1982 Biegam bo lubię :-) Lipinki
21 Biegi towarzyszące/K-300m BUBNIAK, Maja 2011 Biegam bo chcę :-) Lipinki
22 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 BUDA, Marek 1961 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
23 Bieg 5000m/5 000m - M5 BUKOWIEC, Wincenty 1951 Partner-Alma Okna i Drzwi Limanowa Krosna
24 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 BUŁAT, Marek 1964 Klęczany
25 Biegi towarzyszące/M-500m CHLEBEK, Jakub 2007 Składziste
26 Biegi towarzyszące/K-300m CHLEBEK, Maria 2011 Składziste
27 Biegi towarzyszące/M3-1000m CHMIELOWSKI, Aleksander 2004 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
28 Bieg 5000m/5 000m - M1 CHROBACZYŃSKI, Rafał 1994 Chełmiec
29 Biegi towarzyszące/M-500m CITAK, Adrian 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
30 Biegi towarzyszące/K3-1000m CITAK, Julia 2005 UKS FENIX Nowa Wieś
31 Biegi towarzyszące/M-300m CITAK, Patryk 2011 UKS FENIX Nowa Wieś
32 Bieg 5000m/5 000m - M1 CZEPIGA, Dariusz 1993 Głojsce
33 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 CZOCH, Adam 1992 Tęgoborze
34 Biegi towarzyszące/M-300m CZUBA, Szymon 2012 Charty z Południa Powroźnik
35 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 CZUBA, Wojciech 1984 Charty z Południa Powroźnik
36 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 CZUBA-LATOŃ, Maria 1982 Charty z Południa Łabowa
37 Biegi towarzyszące/K-150m DAMASIEWICZ, Aurelia 2015 Składziste 22
38 Biegi towarzyszące/K-300m DAMASIEWICZ, Emilia 2012 Składziste
39 Bieg 5000m/5 000m - K1 DAMASIEWICZ, Ewelina 1989 Składziste
40 Biegi towarzyszące/M-500m DAMIAN, Antoni 2008 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
41 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 DAMIAN, Dawid 2000 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
42 Bieg 5000m/5 000m - M1 DAMIAN, Jan 2001 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
43 Biegi towarzyszące/M-500m DAMIAN, Krzysztof 2008 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
44 Biegi towarzyszące/K-500m DAMIAN, Maja 2007 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
45 Biegi towarzyszące/K-500m DAMIAN, Weronika 2009 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
46 Bieg 5000m/5 000m - M1 DAMIAN, Wojciech 2001 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
47 Biegi towarzyszące/M-300m DAMIAN, Zbigniew 2011 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
48 Biegi towarzyszące/K-500m DAMIAN, Zofia 2009 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
49 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 DERWICH, Karol 1979 Krakow
50 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 DLUGOSZ, Franciszek 1966 Newag mlodow
51 Bieg 5000m/5 000m - M4 DŁUGOSZ, Andrzej 1968 TurbOMorsY Równe
52 Bieg 5000m/5 000m - M2 DUDZIK, Łukasz 1984 Góral biega Kamienica
53 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 DUDZIK, Robert 1984 LIMANOVA HOTEL MSZANA DOLNA
54 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
55 Bieg główny - 10km/10 000m - K4 DZIEDZIC, Julia 1960 Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz
56 Biegi towarzyszące/M3-1000m FARON, Bartłomiej 2004
57 Biegi towarzyszące/K-300m FARON, Helena 2011 Zalesie
58 Bieg 5000m/5 000m - M5 FARON, Piotr 1949 Zalesie
59 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 FARON, Robert 1974 Salco Garmin Team Zalesie
60 Biegi towarzyszące/M-500m FARON, Szymon 2009 Zalesie
61 Biegi towarzyszące/M-300m FARON, Tomasz 2010 Zalesie
62 Biegi towarzyszące/M3-1000m FRANCZYK, Kacper 2005 CARABUS Nowy Sącz
63 Biegi towarzyszące/M-300m FRANCZYK, Karol 2011 Zalesie
64 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 FRANCZYK, Robert 1975 CARABUS Nowy Sącz
65 Bieg 5000m/5 000m - M1 GABOREK, Jakub 1995 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
66 Bieg 5000m/5 000m - K1 GABOREK, Marcelina 1991 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
67 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 GACEK, Grzegorz 1973 Orawskie Koło Pszczelarzy Jordanów
68 Bieg 5000m/5 000m - M3 GACEK , Tadeusz 1970 Orawskie Koło Pszczelarzy Jordanów
69 Bieg 5000m/5 000m - M2 GAJOWSKI, Dariusz 1981 Muszyna
70 Biegi towarzyszące/M-300m GAJOWSKI, Jakub 2010 Muszyna
71 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 GIEROŃ, Adrian 1990 Run&Fun Gaj
72 Bieg główny - 10km/10 000m - K1 GIEROŃ, Aleksandra 1995 Run&Fun Kraków
73 Bieg główny - 10km/10 000m - K1 GIEROŃ, Barbara 1989 Run&Fun Gaj
74 Bieg główny - 10km/10 000m - K4 GIEROŃ, Beata 1967 Run&Fun Rzeszów
75 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 GIEROŃ, Robert 1965 Run&Fun Rzeszów
76 Bieg 5000m/5 000m - K3 GIZOWSKA, Monika 1969 TurbOMorsY Brzezna
77 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 GŁÓWCZYK, Piotr 1984 Grybów
78 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 GODLEWSKI, Cezary 1982 Warszawa
79 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 GORCZYCA , Bartosz 1991 Salco Garmin Team Skołyszyn
80 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 GOSTYŃSKA, Weronika 1979 Kraków
81 Bieg 5000m/5 000m - M1 GRZYBEK, Dawid 1992 Zborowice
82 Biegi towarzyszące/K-150m GUMULAK, Zuzanna 2013
83 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 HANDZEL, Wioletta 1984 Kraków
84 Bieg 5000m/5 000m - M1 HOMA , Rafał 1999 Muszyna Folwark GLKL Muszyna
85 Bieg 5000m/5 000m - M3 HOMONCIUK, Stanisław 1970 Maciejowa
86 Biegi towarzyszące/M3-1000m HYBEL, Michal 2006 Uks Dwójka Nowy Sącz Nowy Sącz
87 Biegi towarzyszące/K-150m HYBEL, Wiktoria 2014 Nowy Sącz
88 Biegi towarzyszące/K-300m IWAŃSKA, Zuzanna 2011 Nowy Sącz
89 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 IWAŃSKI, Bogusław 1977 Nowy Sącz
90 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 JAGNIEWSKI , Piotr 1984 Bio-Reh team Myślenice
91 Biegi towarzyszące/K-150m JASINSKA, Natalia 2013 Nowy Sącz
92 Bieg 5000m/5 000m - M1 JASIŃSKI, Bartłomiej Jasiński 1992 Kotów
93 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 JASIŃSKI, Marcin 1975 AZS PWSZ Nowy Sącz Nowy Sącz
94 Biegi towarzyszące/K-300m JAWORSKA, Kamila 2011 Stary Sącz
95 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 JAWORSKI, Krzysztof 1980 Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz
96 Biegi towarzyszące/M-150m JAWORSKI, Michał 2014 Stary Sącz
97 Bieg 5000m/5 000m - M3 JAWORSKI, Zbigniew 1977 --- Kluszkowce
98 Biegi towarzyszące/M3-1000m JELITO, Konrad 2004 Klub Biegowy Kamionka Wielka Mszalnica
99 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 JEZIERSKI, Kamil 1980 bieglucka.org Kraków
100 Biegi towarzyszące/K3-1000m JĘDRUSZEWSKA, Hania 2005 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
101 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 JONIEC, Jaroslaw 1970 Nowy Sacz
102 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 JÓZEFCZYK, Tomasz 1977 Posmakuj Run Team Krosno
103 Bieg 5000m/5 000m - M2 KACZOR, Tomasz 1979 Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich Kraków
104 Biegi towarzyszące/M-300m KAJDER, Bartosz 2011 Nowy Sącz
105 Biegi towarzyszące/M-500m KAJDER, Grzegorz 2007 Nowy Sącz
106 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 KAJDER, Janusz 1971 Visegrad Maraton Rytro NOWY SĄCZ
107 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 KALITA, Krystian 1995 Run&Fun Kraków
108 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 KAŁUŹINSKI, Bogdan 1969 UKS JASTRZĄB JASTRZEBIK Muszyna
109 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 KAMIEŃSKI, Wojciech 1983 KBKW Nowy Sącz
110 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 KANTOR, Sebastian 1983 RUN 4 FUN TEAM Nowy Sącz
111 Bieg główny - 10km/10 000m - K5 KARLAK, Halina 1951 Uście Gorlickie 199
112 Bieg główny - 10km/10 000m - K1 KARPIEL, Magdalena 1991 sfitrun.pl Kraków
113 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 KARPIEL, Waldemar 1990 sfitrun.pl Kraków
114 Biegi towarzyszące/K-150m KASINO, Julian 2014 Piwniczna Zdrój
115 Biegi towarzyszące/K-300m KASINO, Kinga 2010 Piwniczna Zdrój
116 Bieg główny - 10km/10 000m - K4 KAWULA, Celina 1967 Muszyna
117 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 KISIŃSKI, Jarosław 1971 Comp Team / Novitus Nowy Sącz
118 Bieg główny - 10km/10 000m - K1 KISZKA, Karolina 1992 Bratkowice
119 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 KLIMEK, Piotr 1976 Nowy Sacz
120 Biegi towarzyszące/M-500m KŁĘBCZYK, Arkadiusz 2009 UKS FENIX Nowa Wieś
121 Bieg główny - 10km/10 000m - M5 KOPERSTYŃSKI, Zbigniew 1953 Stalowa Wola
122 Bieg 5000m/5 000m - K2 KOSECKA, Barbara 1985 Łososina Dolna
123 Biegi towarzyszące/K-150m KOSECKA, Wiktoria 2013 Łososina Dolna
124 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 KOSECKI, Dariusz 1991 Tęgoborze
125 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 KOSECKI, Krzysztof 1984 SG Łososina Dolna
126 Biegi towarzyszące/M-300m KOSECKI, Tomasz 2010 Łososina Dolna
127 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 KOSTKA, Andrzej 1965 Krościenko Wyżne
128 Bieg główny - 10km/10 000m - K3 KOSTKA, Małgorzata 1969 Krościenko Wyżne
129 Biegi towarzyszące/M-300m KOTLARSKI, Michał 2011 Łabowa
130 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 KOZŁOWSKI, Piotr 1984 Dębica
131 Biegi towarzyszące/K3-1000m KOŻUCH, Katarzyna 2006 Cheer NS Nowy Sącz
132 Bieg 5000m/5 000m - M1 KOŻUCH, Michał 1994 RedLineTeam Brzezna
133 Bieg 5000m/5 000m - M3 KREROWICZ, Grzegorz 1971 1971 Nowy Sacz
134 Bieg 5000m/5 000m - K1 KRĘPA, Agnieszka 1991 Wkurw_Team Kraków Kraków
135 Bieg 5000m/5 000m - K2 KRONENBERGER-KRÓL, Kinga 1983
136 Biegi towarzyszące/M-300m KRÓL, Bartosz 2011 UKS FENIX Łabowa
137 Biegi towarzyszące/M-500m KRÓL, Filip 2009 Łabowa
138 Biegi towarzyszące/M-500m KRÓL, Kajetan 2007 Łabowa
139 Bieg 5000m/5 000m - M2 KRÓL, Marcin 1983
140 Biegi towarzyszące/K-500m KRUCZEK, Julia 2008 Bobowa
141 Biegi towarzyszące/M-300m KRZEMIEŃ , Franciszek 2012 Nowy Sącz
142 Biegi towarzyszące/M-150m KRZEMIEŃ, Jan 2014 Nowy Sącz
143 Biegi towarzyszące/K3-1000m KUBACKA, Natalia 2006 UKS FENIX Krzyżówka
144 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 KUBACKI, Krzysztof 1986 Ja i Sowa Kraków / Krynica-Zdrój
145 Biegi towarzyszące/M-500m KUBACKI, Patryk 2009 UKS FENIX Krzyżówka
146 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 KUKLIŃSKI, Arkadiusz 1994 ZG Rejon Zbylitowska Góra
147 Bieg główny - 10km/10 000m - K1 KULKA, Regina 1989 Ropa
148 Biegi towarzyszące/K-300m KURZYDŁO, Lena 2010 FC Wysokie
149 Biegi towarzyszące/K-500m KURZYDŁO, Weronika 2009 FC Wysokie Wysokie
150 Biegi towarzyszące/M-300m LATOŃ, Bartosz 2011 Charty z Południa Łabowa
151 Biegi towarzyszące/K-150m LATOŃ, Pola 2013 Charty z Południa Łabowa
152 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 LELITO, Krzysztof 1999 UKS FENIX Składziste
153 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 LEŚNIAK, Tomasz 1975 Nowy Sącz
154 Bieg 5000m/5 000m - K1 LISOWSKA, Magdalena 1999 Nawojowa
155 Bieg 5000m/5 000m - M1 LISOWSKI, Karol 1995 Nawojowa
156 Biegi towarzyszące/M-150m LISZKA, Hubert 2016 Grybów
157 Biegi towarzyszące/K-150m LISZKA, Iga 2013 Grybów
158 Bieg 5000m/5 000m - M2 LORENC, Wiktor 1979 Rymanów
159 Bieg 5000m/5 000m - M3 ŁOPUCH, Robert 1972 Łabowa
160 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 MAJDA, Maciej 1987 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
161 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 MAJER, Ewa 1982 Solgar Polska Niezdów
162 Biegi towarzyszące/K-150m MALINOWSKA, Milena 2014 Łabowa
163 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 MALINOWSKI, Dawid 1988 Łabowa
164 Bieg 5000m/5 000m - M1 MAŚLANKA, Łukasz 2002 UKS KUNG FU Tarnów Tarnów
165 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 MAŚLANKA, Robert 1975 UKS KUNG FU Tarnów Tarnów
166 Biegi towarzyszące/K-300m MĘŻYK, Aleksandra 2011 Królowa Górna
167 Biegi towarzyszące/M-500m MĘŻYK, Nikodem 2009 Królowa Górna
168 Bieg 5000m/5 000m - M1 MICHALIK, Jakub 1989 Nowy Sącz
169 Bieg 5000m/5 000m - M1 MICHALIK, Marcin 2000 Nowy Sącz
170 Biegi towarzyszące/M3-1000m MICHALIK, Przemysław 2003 Nowy Sącz
171 Biegi towarzyszące/M-500m MIKULSKA, Małgorzata 2009 UKS FENIX Nowa Wieś
172 Bieg 5000m/5 000m - K1 MILCZOŁEK, Sonia 2001 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
173 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 MIREK, Krzysztof 1985 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Mała
174 Bieg 5000m/5 000m - M4 MISINIEC, Bogdan 1963 Zubrzyca Górna
175 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 MISIOŁEK, Marcin 1979 Mosir Dukla Dukla
176 Bieg 5000m/5 000m - M4 MIŚ, Mieczysław 1967 STRZESZYCE Strzeszyce
177 Bieg 5000m/5 000m - K1 MOŁDAWA, Anna 1990 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
178 Biegi towarzyszące/K-150m MOŁDAWA, Zuzanna 2014 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
179 Bieg 5000m/5 000m - M1 MORAŃSKI, Piotr 1999 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
180 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 MORDARSKI, Jacek Mordarski 1960 Biegam bo lubie Nawojowa
181 Bieg 5000m/5 000m - M5 MORDARSKI, Jerzy 1957 Nowy Sącz
182 Biegi towarzyszące/K3-1000m MOTYKA, Justyna 2005 UKS FENIX Krzyżówka
183 Bieg 5000m/5 000m - M2 MROWIEC, Paweł 1981 Heineken Kraków Running Club Bibice
184 Bieg główny - 10km/10 000m - K4 MRÓZ, Teresa 1965 Krynica-Zdrój
185 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 MYJAK, Paweł 1986 UKS FENIX Krzyżówka
186 Biegi towarzyszące/K-500m MYJAK, Zuzanna 2008 UKS FENIX Krzyżówka
187 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 NADRATOWSKI, Sławomir 1963 WB Nowy Sącz
188 Biegi towarzyszące/M-150m NAWIEŚNIAK, Jakub 2015 JM SPORT Team Mszana Dolna
189 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 NAWIEŚNIAK, Jan 1983 JM SPORT Team Mszana Dolna
190 Biegi towarzyszące/M-300m NAWIEŚNIAK, Przemysław 2012 JM SPORT Team Mszana Dolna
191 Bieg główny - 10km/10 000m - K3 NAZIMEK, Lilianna 1973 Suo tempore Nowy Sącz
192 Bieg 5000m/5 000m - M2 NIEMCZYK, Dominik 1986 Euroclear Running Team Krakow
193 Bieg główny - 10km/10 000m - K4 NIEMIEC, Marta 1959 Krynica-Zdrój
194 Bieg 5000m/5 000m - M1 NOWAK, Damian 2002 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
195 Biegi towarzyszące/K3-1000m NOWAK, Oliwia 2004 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
196 Bieg 5000m/5 000m - M2 OLBRYCH, Bartłomiej 1987 nastopy.pl Running Team Binarowa
197 Bieg 5000m/5 000m - K3 OLCHAWA, Joanna 1975 Ślęzak Team
198 Bieg główny - 10km/10 000m - K1 OLSZEWSKA, Małgorzata 1993 Niepołomice Biegają Kraków
199 Biegi towarzyszące/M-150m ORMANTY, Dawid 2013 Łabowa
200 Biegi towarzyszące/M-300m ORMANTY, Jakub 2010 Łabowa
201 Bieg główny - 10km/10 000m - K3 PAŁUZEWICZ, Ewa 1969 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
202 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 PAPIERSKI, Leszek 1976 Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy Spytkowice
203 Biegi towarzyszące/M-300m PAPIERSKI, Szymon 2011 Spytaktiv Spytkowice
204 Biegi towarzyszące/M-300m PASIEKA, Kacper 2011 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
205 Bieg 5000m/5 000m - M2 PAWŁOWSKI, Maciej 1983 Wierzchosławice
206 Bieg 5000m/5 000m - M1 PAZGAN, Kamil 1999 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
207 Biegi towarzyszące/M3-1000m PEREGRYM, Karol 2003 UKS FENIX Nowa Wieś
208 Biegi towarzyszące/K-150m PŁONKA, Alicja 2015 MSZANA DOLNA
209 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 PŁONKA, Dorota 1985 MSZANA DOLNA
210 Biegi towarzyszące/M-300m PŁONKA, Jan 2012 MSZANA DOLNA
211 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 POCIECHA, Tomasz 1988 www.radekkleczek.pl Kryg
212 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 POŁĄCARZ, Adam Połącarz 1981 . Bielsko-biała
213 Biegi towarzyszące/K-300m POŁĄCARZ, Justyna 2010 . Bielsko-biała
214 Biegi towarzyszące/M-300m POPIELA, Hubert 2011 Kraków
215 Biegi towarzyszące/M3-1000m POPIELA, Jakub 2005 Kraków
216 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 POPIELUCH, Maciej 1998 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
217 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 PRZYBYŁOWICZ, Łukasz 1981 Gorlicka Grupa Biegowa/Kraina Beskidów Maciejowa
218 Bieg główny - 10km/10 000m - M5 PYTEL, Leszek 1952 Klęczany
219 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 RADZIK, Robert 1991 Visegrad Maraton Rytro Biała Niżna
220 Bieg 5000m/5 000m - K4 REJOWSKA, Maria 1959 Nowy Sącz
221 Bieg główny - 10km/10 000m - M5 REJOWSKI, Antoni 1957 Nowy Sącz
222 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 REMBIASZ, Marcin 1977 Nowy Sącz
223 Biegi towarzyszące/K-150m REMBIASZ, Zofia 2015 Nowy Sącz
224 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 ROMAN, Bogdan 1967
225 Bieg 5000m/5 000m - M1 ROSŁOŃSKI, Grzegorz 1997 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
226 Biegi towarzyszące/K3-1000m RUCIŃSKA, Aleksandra 2006 Poręba Wielka
227 Bieg 5000m/5 000m - M4 RUCIŃSKI, Marek 1968 Poręba Wielka
228 Biegi towarzyszące/K-150m RYŃSKA, Hanna 2013 Brak Szczucin
229 Biegi towarzyszące/M-300m RYŃSKI, Franciszek 2011 Brak Szczucin
230 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 RYŃSKI, Piotr 1984 Brak Szczucin
231 Biegi towarzyszące/K3-1000m RYŚ, Julia 2005 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
232 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 SACZKA, Krzysztof 1987 Nowy Sącz
233 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 SADKO, Marek 1974 Dunajec Konary Żabno
234 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 SATAŁA, Michał 1992 Niepołomice Bigają Niepołomice
235 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 SĄDEJ, Kamil 1996 Powroźnik
236 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 SIDOR, Radosław 1982 Posmakuj Run Team Widacz
237 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 SIWAK, Tomek 1982 kraków
238 Bieg 5000m/5 000m - M1 SKALNIAK, Bartłomiej 2002 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
239 Biegi towarzyszące/M3-1000m SKALNIAK, Daniel 2004 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
240 Biegi towarzyszące/K3-1000m SKALNIAK, Magdalena 2004 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
241 Biegi towarzyszące/K3-1000m SKALNIAK, Wiktoria 2005 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
242 Biegi towarzyszące/M-300m SKOCZYLAS, Bartosz 2011 Wkurw_Team_Kraków Kraków
243 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 SKOCZYLAS, Jerzy 1976 Wkurw_Team_Kraków Kraków
244 Biegi towarzyszące/M-150m SKOCZYLAS, Tomasz 2013 Wkurw_Team Kraków
245 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 SKOTNICZNY, Michał 1990 Euroclear Running Team Kraków
246 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 SŁOMIANY, Łukasz 1985 PIANA Z PYSKA Katowice
247 Bieg 5000m/5 000m - K1 SMAJDOR, Aleksandra 2002 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
248 Biegi towarzyszące/M-500m SMAJDOR, Franciszek 2007 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
249 Biegi towarzyszące/M-500m SMAJDOR, Hubert 2009 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
250 Biegi towarzyszące/M-300m SMYDA, Igor 2011
251 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 SOKOŁOWSKI, Marek 1969 Alpin Sport Team Mysłowice-Wesoła
252 Biegi towarzyszące/M-150m SOŁTYS, Franciszek 2015 Maciejowa
253 Biegi towarzyszące/M-500m SOŁTYS, Hubert 2009 Maciejowa
254 Biegi towarzyszące/M-300m SOŁTYS, Jan 2012 Maciejowa
255 Biegi towarzyszące/K-300m STACHOŃ, Hanna 2010 brak Tylicz
256 Biegi towarzyszące/K-300m STACHOŃ, Katarzyna 2011 brak Tylicz
257 Biegi towarzyszące/K-150m STACHURA, Ida 2013 TurbO MorsY Nowy Sącz
258 Biegi towarzyszące/K-300m STACHURA, Kornelia 2010 TurbO MorsY Nowy Sącz
259 Bieg 5000m/5 000m - M3 STACHURA, Krzysztof 1974 TurbO MorsY Nowy Sącz
260 Bieg 5000m/5 000m - K2 STAWARZ, Dorota 1985 Kraków
261 Bieg 5000m/5 000m - K2 STAWARZ-PAWŁOWSKA, Bożena 1983 Wierzchosławice
262 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 STEBEL, Piotr 1969 Przewodnik
263 Biegi towarzyszące/K-300m STECZOWICZ, Kalina 2010 Nawojowa
264 Bieg 5000m/5 000m - M1 SUŁKOWSKI, Wojciech 1995 Limanowa
265 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 SYGUT, Ewa 1979 Kraków
266 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 SZABLA, Łukasz 1992 Tęgoborze
267 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 SZCZEPANIAK, Aleksander 1976 Stary Sącz
268 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 SZCZEPANIAK, Sławomir 1974 Stary Sącz
269 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 SZKARADEK, Mariusz 1992 VISEGRAD MARATON RYTRO Nowy Sącz
270 Biegi towarzyszące/M-300m SZPILA , Aleks 2010 Nowy Sącz
271 Biegi towarzyszące/M3-1000m SZPILA , Kamil 2004 Nowy Sącz
272 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 SZPILA , Zbigniew 1976 Nowy Sącz
273 Biegi towarzyszące/K-150m SZPUNAR, Maja 2015 Łańcut
274 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 SZPUNAR, Piotr 1987 Łańcut
275 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 ŚCIBOR, Łukasz 1977 Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów Wojnicz
276 Biegi towarzyszące/M-500m ŚCIBOR, Szymon 2008 Wojnicz
277 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 ŚLAGA, Dariusz 1965 TG Sokół Zakopane, SKIPOL.PL Team Zakopane
278 Biegi towarzyszące/M-500m ŚLĘZAK, Bartosz 2007 KS Jedność Nowy Sącz nowy Sącz
279 Biegi towarzyszące/M3-1000m ŚLĘZAK, Kacper 2005 KS Jedność Nowy Sącz nowy Sącz
280 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 ŚLĘZAK, Marek 1978 CARABUS TEAM Nowy Sącz
281 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 ŚLIWA, Arkadiusz 1988 SportowaKrynica Krynica Zdrój
282 Bieg 5000m/5 000m - M1 ŚLIWIŃSKI, Karol 2000 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
283 Biegi towarzyszące/K3-1000m ŚRUTEK, Gabriela 2005 UKS FENIX Roztoka Wielka
284 Biegi towarzyszące/M-500m TOCZEK, Kamil 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
285 Biegi towarzyszące/M-500m TOCZEK, Tobiasz 2007 UKS FENIX Nowa wieś
286 Biegi towarzyszące/M3-1000m TOKARCZYK, Jakub 2006
287 Bieg 5000m/5 000m - M1 TOKARCZYK, Konrad 1992 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
288 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 TOKARCZYK, Piotr 1997 Brygada Beskidów Przysietnica
289 Bieg główny - 10km/10 000m - M4 TOKARCZYK, Włodzimierz 1963 Muszyna
290 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 TOMASIK, Stanisław 1988 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
291 Bieg 5000m/5 000m - K1 TOMCZYK, Ewelina 1990 Wkurw_Team Kraków Kraków
292 Biegi towarzyszące/M-300m TULEJA, Bartosz 2012 kraków
293 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 TULEJA, Łukasz 1977 Koliber Team
294 Bieg główny - 10km/10 000m - K4 TWARDY, Urszula 1961 Nawojowa
295 Bieg 5000m/5 000m - M2 TYRPAK, Grzegorz 1987 Dolina Dunajca Nowy Sącz
296 Biegi towarzyszące/K-500m URBAŃSKA, Karolina 2007 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
297 Biegi towarzyszące/K-500m USZKO, Natalia 2007 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
298 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 WAŃCZYK, Paulina 1984 Nowy Sącz
299 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 WCZEŚNY, Szymon 1979 Nowy Sącz
300 Bieg 5000m/5 000m - M2 WIDLAK, Przemysław 1986 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Mała
301 Bieg 5000m/5 000m - M1 WIELOSIK, Marcin 1993 Visegrad Maraton Rytro / Novomatic Technologies Poland KADCZA
302 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 WNĘK, Mariusz 1984 Świniarsko
303 Biegi towarzyszące/K-500m WOLANIN, Wiktoria 2007 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
304 Bieg główny - 10km/10 000m - M1 WÓJS, Sławomir 1989 Błyskawica Popardowa Popardowa
305 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 WYSOWSKI, Grzegorz 1972 PKS Jaworze Ptaszkowa Ptaszkowa
306 Bieg 5000m/5 000m - M1 WYSZOWSKI, Piotr 1999 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
307 Bieg główny - 10km/10 000m - K2 ZARZYCKA, Alicja 1986 Bio-Reh team Mszana Dolna
308 Bieg główny - 10km/10 000m - M2 ZARZYCKI, Marcin 1985 Bio-Reh team Mszana Dolna
309 Bieg 5000m/5 000m - M1 ZELEK, Marek 1989 Klub Biegowy Kamionka Wielka Wronowice
310 Biegi towarzyszące/K-150m ZIELIŃSKA, Koleta 2015 Łabowiec
311 Biegi towarzyszące/K-500m ZIELIŃSKA, Melania 2007 Łabowiec
312 Biegi towarzyszące/K-150m ZIELIŃSKA, Olimpia 2013 Łabowiec
313 Bieg 5000m/5 000m - M2 ZIOBRO, Dariusz 1983 Szczucin
314 Biegi towarzyszące/M-300m ZIOBRO, Emil 2011 Szczucin
315 Biegi towarzyszące/K-150m ZIOBRO, Jagoda 2016 Szczucin
316 Biegi towarzyszące/M-150m ZIOMEK, Maks 2013 Zborowice
317 Bieg 5000m/5 000m - M3 ZIOMEK, Paweł 1978 Zborowice
318 Bieg 5000m/5 000m - K2 ZYGMUNT, Patrycja 1980 Kraków
319 Bieg główny - 10km/10 000m - M3 ŻELASKO, Jacek 1977 Nowy Sącz
320 Biegi towarzyszące/M-300m ŻUCHOWSKI, Michał 2012 Nowy Sącz
321 Biegi towarzyszące/M3-1000m ŻUCHOWSKI, Miłosz 2004 Nowy Sącz

Bieg główny - 10km / 10 000m - K1

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 GIEROŃ, Aleksandra 1995 Run&Fun Kraków
2 GIEROŃ, Barbara 1989 Run&Fun Gaj
3 KARPIEL, Magdalena 1991 sfitrun.pl Kraków
4 KISZKA, Karolina 1992 Bratkowice
5 KULKA, Regina 1989 Ropa
6 OLSZEWSKA, Małgorzata 1993 Niepołomice Biegają Kraków

Bieg główny - 10km / 10 000m - K2

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CZUBA-LATOŃ, Maria 1982 Charty z Południa Łabowa
2 GOSTYŃSKA, Weronika 1979 Kraków
3 HANDZEL, Wioletta 1984 Kraków
4 MAJER, Ewa 1982 Solgar Polska Niezdów
5 PŁONKA, Dorota 1985 MSZANA DOLNA
6 SYGUT, Ewa 1979 Kraków
7 WAŃCZYK, Paulina 1984 Nowy Sącz
8 ZARZYCKA, Alicja 1986 Bio-Reh team Mszana Dolna

Bieg główny - 10km / 10 000m - K3

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKA, Wanda 1969 LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
2 KOSTKA, Małgorzata 1969 Krościenko Wyżne
3 NAZIMEK, Lilianna 1973 Suo tempore Nowy Sącz
4 PAŁUZEWICZ, Ewa 1969 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz

Bieg główny - 10km / 10 000m - K4

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DZIEDZIC, Julia 1960 Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz
2 GIEROŃ, Beata 1967 Run&Fun Rzeszów
3 KAWULA, Celina 1967 Muszyna
4 MRÓZ, Teresa 1965 Krynica-Zdrój
5 NIEMIEC, Marta 1959 Krynica-Zdrój
6 TWARDY, Urszula 1961 Nawojowa

Bieg główny - 10km / 10 000m - K5

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 KARLAK, Halina 1951 Uście Gorlickie 199

Bieg główny - 10km / 10 000m - M1

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BARAŃSKI , Jakub 1993 LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
2 BOROWIECKI, Łukasz 1989 Kraków
3 BRONISZEWSKI , Piotr 1994 Szost Team Stary Sącz
4 CZOCH, Adam 1992 Tęgoborze
5 DAMIAN, Dawid 2000 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
6 GIEROŃ, Adrian 1990 Run&Fun Gaj
7 GORCZYCA , Bartosz 1991 Salco Garmin Team Skołyszyn
8 KALITA, Krystian 1995 Run&Fun Kraków
9 KARPIEL, Waldemar 1990 sfitrun.pl Kraków
10 KOSECKI, Dariusz 1991 Tęgoborze
11 KUKLIŃSKI, Arkadiusz 1994 ZG Rejon Zbylitowska Góra
12 LELITO, Krzysztof 1999 UKS FENIX Składziste
13 POPIELUCH, Maciej 1998 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
14 RADZIK, Robert 1991 Visegrad Maraton Rytro Biała Niżna
15 SATAŁA, Michał 1992 Niepołomice Bigają Niepołomice
16 SĄDEJ, Kamil 1996 Powroźnik
17 SKOTNICZNY, Michał 1990 Euroclear Running Team Kraków
18 SZABLA, Łukasz 1992 Tęgoborze
19 SZKARADEK, Mariusz 1992 VISEGRAD MARATON RYTRO Nowy Sącz
20 TOKARCZYK, Piotr 1997 Brygada Beskidów Przysietnica
21 WÓJS, Sławomir 1989 Błyskawica Popardowa Popardowa

Bieg główny - 10km / 10 000m - M2

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Artur 1986 Ks Limanowa Forrest Dobra
2 BERGAŃSKI, Michał 1985 Brygada Beskidów Grybów
3 BUBNIAK, Bogumił 1982 Biegam bo lubię :-) Lipinki
4 CZUBA, Wojciech 1984 Charty z Południa Powroźnik
5 DERWICH, Karol 1979 Krakow
6 DUDZIK, Robert 1984 LIMANOVA HOTEL MSZANA DOLNA
7 DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
8 GŁÓWCZYK, Piotr 1984 Grybów
9 GODLEWSKI, Cezary 1982 Warszawa
10 JAGNIEWSKI , Piotr 1984 Bio-Reh team Myślenice
11 JAWORSKI, Krzysztof 1980 Visegrad Maraton Rytro Stary Sącz
12 JEZIERSKI, Kamil 1980 bieglucka.org Kraków
13 KAMIEŃSKI, Wojciech 1983 KBKW Nowy Sącz
14 KANTOR, Sebastian 1983 RUN 4 FUN TEAM Nowy Sącz
15 KOSECKI, Krzysztof 1984 SG Łososina Dolna
16 KOZŁOWSKI, Piotr 1984 Dębica
17 KUBACKI, Krzysztof 1986 Ja i Sowa Kraków / Krynica-Zdrój
18 MAJDA, Maciej 1987 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
19 MALINOWSKI, Dawid 1988 Łabowa
20 MIREK, Krzysztof 1985 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Mała
21 MISIOŁEK, Marcin 1979 Mosir Dukla Dukla
22 MYJAK, Paweł 1986 UKS FENIX Krzyżówka
23 NAWIEŚNIAK, Jan 1983 JM SPORT Team Mszana Dolna
24 POCIECHA, Tomasz 1988 www.radekkleczek.pl Kryg
25 POŁĄCARZ, Adam Połącarz 1981 . Bielsko-biała
26 PRZYBYŁOWICZ, Łukasz 1981 Gorlicka Grupa Biegowa/Kraina Beskidów Maciejowa
27 RYŃSKI, Piotr 1984 Brak Szczucin
28 SACZKA, Krzysztof 1987 Nowy Sącz
29 SIDOR, Radosław 1982 Posmakuj Run Team Widacz
30 SIWAK, Tomek 1982 kraków
31 SŁOMIANY, Łukasz 1985 PIANA Z PYSKA Katowice
32 SZPUNAR, Piotr 1987 Łańcut
33 ŚLIWA, Arkadiusz 1988 SportowaKrynica Krynica Zdrój
34 TOMASIK, Stanisław 1988 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
35 WCZEŚNY, Szymon 1979 Nowy Sącz
36 WNĘK, Mariusz 1984 Świniarsko
37 ZARZYCKI, Marcin 1985 Bio-Reh team Mszana Dolna

Bieg główny - 10km / 10 000m - M3

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BOREK, Marek 1971 Nowy Sącz
2 FARON, Robert 1974 Salco Garmin Team Zalesie
3 FRANCZYK, Robert 1975 CARABUS Nowy Sącz
4 GACEK, Grzegorz 1973 Orawskie Koło Pszczelarzy Jordanów
5 IWAŃSKI, Bogusław 1977 Nowy Sącz
6 JASIŃSKI, Marcin 1975 AZS PWSZ Nowy Sącz Nowy Sącz
7 JONIEC, Jaroslaw 1970 Nowy Sacz
8 JÓZEFCZYK, Tomasz 1977 Posmakuj Run Team Krosno
9 KAJDER, Janusz 1971 Visegrad Maraton Rytro NOWY SĄCZ
10 KAŁUŹINSKI, Bogdan 1969 UKS JASTRZĄB JASTRZEBIK Muszyna
11 KISIŃSKI, Jarosław 1971 Comp Team / Novitus Nowy Sącz
12 KLIMEK, Piotr 1976 Nowy Sacz
13 LEŚNIAK, Tomasz 1975 Nowy Sącz
14 MAŚLANKA, Robert 1975 UKS KUNG FU Tarnów Tarnów
15 PAPIERSKI, Leszek 1976 Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy Spytkowice
16 REMBIASZ, Marcin 1977 Nowy Sącz
17 SADKO, Marek 1974 Dunajec Konary Żabno
18 SKOCZYLAS, Jerzy 1976 Wkurw_Team_Kraków Kraków
19 SOKOŁOWSKI, Marek 1969 Alpin Sport Team Mysłowice-Wesoła
20 STEBEL, Piotr 1969 Przewodnik
21 SZCZEPANIAK, Aleksander 1976 Stary Sącz
22 SZCZEPANIAK, Sławomir 1974 Stary Sącz
23 SZPILA , Zbigniew 1976 Nowy Sącz
24 ŚCIBOR, Łukasz 1977 Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów Wojnicz
25 ŚLĘZAK, Marek 1978 CARABUS TEAM Nowy Sącz
26 TULEJA, Łukasz 1977 Koliber Team
27 WYSOWSKI, Grzegorz 1972 PKS Jaworze Ptaszkowa Ptaszkowa
28 ŻELASKO, Jacek 1977 Nowy Sącz

Bieg główny - 10km / 10 000m - M4

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BĘTKOWSKI, Wojciech 1964
2 BUDA, Marek 1961 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
3 BUŁAT, Marek 1964 Klęczany
4 DLUGOSZ, Franciszek 1966 Newag mlodow
5 GIEROŃ, Robert 1965 Run&Fun Rzeszów
6 KOSTKA, Andrzej 1965 Krościenko Wyżne
7 MORDARSKI, Jacek Mordarski 1960 Biegam bo lubie Nawojowa
8 NADRATOWSKI, Sławomir 1963 WB Nowy Sącz
9 ROMAN, Bogdan 1967
10 ŚLAGA, Dariusz 1965 TG Sokół Zakopane, SKIPOL.PL Team Zakopane
11 TOKARCZYK, Włodzimierz 1963 Muszyna

Bieg główny - 10km / 10 000m - M5

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZYK, Jan 1957 Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice
2 KOPERSTYŃSKI, Zbigniew 1953 Stalowa Wola
3 PYTEL, Leszek 1952 Klęczany
4 REJOWSKI, Antoni 1957 Nowy Sącz

Bieg 5000m / 5 000m - K1

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BROŃCZYK, Angelika 1995 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz
2 DAMASIEWICZ, Ewelina 1989 Składziste
3 GABOREK, Marcelina 1991 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
4 KRĘPA, Agnieszka 1991 Wkurw_Team Kraków Kraków
5 LISOWSKA, Magdalena 1999 Nawojowa
6 MILCZOŁEK, Sonia 2001 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
7 MOŁDAWA, Anna 1990 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
8 SMAJDOR, Aleksandra 2002 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
9 TOMCZYK, Ewelina 1990 Wkurw_Team Kraków Kraków

Bieg 5000m / 5 000m - K2

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BASTA, Patrycja 1982 Łącko RUN Kraków
2 KOSECKA, Barbara 1985 Łososina Dolna
3 KRONENBERGER-KRÓL, Kinga 1983
4 STAWARZ, Dorota 1985 Kraków
5 STAWARZ-PAWŁOWSKA, Bożena 1983 Wierzchosławice
6 ZYGMUNT, Patrycja 1980 Kraków

Bieg 5000m / 5 000m - K3

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Alicja 1978
2 GIZOWSKA, Monika 1969 TurbOMorsY Brzezna
3 OLCHAWA, Joanna 1975 Ślęzak Team

Bieg 5000m / 5 000m - K4

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 REJOWSKA, Maria 1959 Nowy Sącz

Bieg 5000m / 5 000m - K5

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność

Bieg 5000m / 5 000m - M1

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BRONISZEWSKI, Piotr 1994 SZOST TEAM Stary sącz
2 CHROBACZYŃSKI, Rafał 1994 Chełmiec
3 CZEPIGA, Dariusz 1993 Głojsce
4 DAMIAN, Jan 2001 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
5 DAMIAN, Wojciech 2001 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
6 GABOREK, Jakub 1995 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
7 GRZYBEK, Dawid 1992 Zborowice
8 HOMA , Rafał 1999 Muszyna Folwark GLKL Muszyna
9 JASIŃSKI, Bartłomiej Jasiński 1992 Kotów
10 KOŻUCH, Michał 1994 RedLineTeam Brzezna
11 LISOWSKI, Karol 1995 Nawojowa
12 MAŚLANKA, Łukasz 2002 UKS KUNG FU Tarnów Tarnów
13 MICHALIK, Jakub 1989 Nowy Sącz
14 MICHALIK, Marcin 2000 Nowy Sącz
15 MORAŃSKI, Piotr 1999 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
16 NOWAK, Damian 2002 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
17 PAZGAN, Kamil 1999 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
18 ROSŁOŃSKI, Grzegorz 1997 Gorlicka Grupa Biegowa Szymbark
19 SKALNIAK, Bartłomiej 2002 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
20 SUŁKOWSKI, Wojciech 1995 Limanowa
21 ŚLIWIŃSKI, Karol 2000 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
22 TOKARCZYK, Konrad 1992 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
23 WIELOSIK, Marcin 1993 Visegrad Maraton Rytro / Novomatic Technologies Poland KADCZA
24 WYSZOWSKI, Piotr 1999 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
25 ZELEK, Marek 1989 Klub Biegowy Kamionka Wielka Wronowice

Bieg 5000m / 5 000m - M2

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DUDZIK, Łukasz 1984 Góral biega Kamienica
2 GAJOWSKI, Dariusz 1981 Muszyna
3 KACZOR, Tomasz 1979 Zrzeszenie Pszczelarzy Krakowskich Kraków
4 KRÓL, Marcin 1983
5 LORENC, Wiktor 1979 Rymanów
6 MROWIEC, Paweł 1981 Heineken Kraków Running Club Bibice
7 NIEMCZYK, Dominik 1986 Euroclear Running Team Krakow
8 OLBRYCH, Bartłomiej 1987 nastopy.pl Running Team Binarowa
9 PAWŁOWSKI, Maciej 1983 Wierzchosławice
10 TYRPAK, Grzegorz 1987 Dolina Dunajca Nowy Sącz
11 WIDLAK, Przemysław 1986 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Mała
12 ZIOBRO, Dariusz 1983 Szczucin

Bieg 5000m / 5 000m - M3

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BORKOWSKI, Sebastian 1978 Nowy Sącz
2 GACEK , Tadeusz 1970 Orawskie Koło Pszczelarzy Jordanów
3 HOMONCIUK, Stanisław 1970 Maciejowa
4 JAWORSKI, Zbigniew 1977 --- Kluszkowce
5 KREROWICZ, Grzegorz 1971 1971 Nowy Sacz
6 ŁOPUCH, Robert 1972 Łabowa
7 STACHURA, Krzysztof 1974 TurbO MorsY Nowy Sącz
8 ZIOMEK, Paweł 1978 Zborowice

Bieg 5000m / 5 000m - M4

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DŁUGOSZ, Andrzej 1968 TurbOMorsY Równe
2 MISINIEC, Bogdan 1963 Zubrzyca Górna
3 MIŚ, Mieczysław 1967 STRZESZYCE Strzeszyce
4 RUCIŃSKI, Marek 1968 Poręba Wielka

Bieg 5000m / 5 000m - M5

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BUKOWIEC, Wincenty 1951 Partner-Alma Okna i Drzwi Limanowa Krosna
2 FARON, Piotr 1949 Zalesie
3 MORDARSKI, Jerzy 1957 Nowy Sącz

Biegi towarzyszące / K-150m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 DAMASIEWICZ, Aurelia 2015 Składziste 22
2 GUMULAK, Zuzanna 2013
3 HYBEL, Wiktoria 2014 Nowy Sącz
4 JASINSKA, Natalia 2013 Nowy Sącz
5 KASINO, Julian 2014 Piwniczna Zdrój
6 KOSECKA, Wiktoria 2013 Łososina Dolna
7 LATOŃ, Pola 2013 Charty z Południa Łabowa
8 LISZKA, Iga 2013 Grybów
9 MALINOWSKA, Milena 2014 Łabowa
10 MOŁDAWA, Zuzanna 2014 Klub Biegowy Kamionka Wielka Kamionka Wielka
11 PŁONKA, Alicja 2015 MSZANA DOLNA
12 REMBIASZ, Zofia 2015 Nowy Sącz
13 RYŃSKA, Hanna 2013 Brak Szczucin
14 STACHURA, Ida 2013 TurbO MorsY Nowy Sącz
15 SZPUNAR, Maja 2015 Łańcut
16 ZIELIŃSKA, Koleta 2015 Łabowiec
17 ZIELIŃSKA, Olimpia 2013 Łabowiec
18 ZIOBRO, Jagoda 2016 Szczucin

Biegi towarzyszące / K-300m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BUBNIAK, Maja 2011 Biegam bo chcę :-) Lipinki
2 CHLEBEK, Maria 2011 Składziste
3 DAMASIEWICZ, Emilia 2012 Składziste
4 FARON, Helena 2011 Zalesie
5 IWAŃSKA, Zuzanna 2011 Nowy Sącz
6 JAWORSKA, Kamila 2011 Stary Sącz
7 KASINO, Kinga 2010 Piwniczna Zdrój
8 KURZYDŁO, Lena 2010 FC Wysokie
9 MĘŻYK, Aleksandra 2011 Królowa Górna
10 POŁĄCARZ, Justyna 2010 . Bielsko-biała
11 STACHOŃ, Hanna 2010 brak Tylicz
12 STACHOŃ, Katarzyna 2011 brak Tylicz
13 STACHURA, Kornelia 2010 TurbO MorsY Nowy Sącz
14 STECZOWICZ, Kalina 2010 Nawojowa

Biegi towarzyszące / K-500m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BORKOWSKA, Aniela 2007 Nowy Sącz
2 DAMIAN, Maja 2007 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
3 DAMIAN, Weronika 2009 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
4 DAMIAN, Zofia 2009 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
5 KRUCZEK, Julia 2008 Bobowa
6 KURZYDŁO, Weronika 2009 FC Wysokie Wysokie
7 MYJAK, Zuzanna 2008 UKS FENIX Krzyżówka
8 URBAŃSKA, Karolina 2007 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
9 USZKO, Natalia 2007 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
10 WOLANIN, Wiktoria 2007 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
11 ZIELIŃSKA, Melania 2007 Łabowiec

Biegi towarzyszące / K3-1000m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 CITAK, Julia 2005 UKS FENIX Nowa Wieś
2 JĘDRUSZEWSKA, Hania 2005 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
3 KOŻUCH, Katarzyna 2006 Cheer NS Nowy Sącz
4 KUBACKA, Natalia 2006 UKS FENIX Krzyżówka
5 MOTYKA, Justyna 2005 UKS FENIX Krzyżówka
6 NOWAK, Oliwia 2004 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
7 RUCIŃSKA, Aleksandra 2006 Poręba Wielka
8 RYŚ, Julia 2005 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
9 SKALNIAK, Magdalena 2004 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
10 SKALNIAK, Wiktoria 2005 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
11 ŚRUTEK, Gabriela 2005 UKS FENIX Roztoka Wielka

Biegi towarzyszące / M-150m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 JAWORSKI, Michał 2014 Stary Sącz
2 KRZEMIEŃ, Jan 2014 Nowy Sącz
3 LISZKA, Hubert 2016 Grybów
4 NAWIEŚNIAK, Jakub 2015 JM SPORT Team Mszana Dolna
5 ORMANTY, Dawid 2013 Łabowa
6 SKOCZYLAS, Tomasz 2013 Wkurw_Team Kraków
7 SOŁTYS, Franciszek 2015 Maciejowa
8 ZIOMEK, Maks 2013 Zborowice

Biegi towarzyszące / M-300m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BĘBENEK, Miłosz 2010
2 CITAK, Patryk 2011 UKS FENIX Nowa Wieś
3 CZUBA, Szymon 2012 Charty z Południa Powroźnik
4 DAMIAN, Zbigniew 2011 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
5 FARON, Tomasz 2010 Zalesie
6 FRANCZYK, Karol 2011 Zalesie
7 GAJOWSKI, Jakub 2010 Muszyna
8 KAJDER, Bartosz 2011 Nowy Sącz
9 KOSECKI, Tomasz 2010 Łososina Dolna
10 KOTLARSKI, Michał 2011 Łabowa
11 KRÓL, Bartosz 2011 UKS FENIX Łabowa
12 KRZEMIEŃ , Franciszek 2012 Nowy Sącz
13 LATOŃ, Bartosz 2011 Charty z Południa Łabowa
14 NAWIEŚNIAK, Przemysław 2012 JM SPORT Team Mszana Dolna
15 ORMANTY, Jakub 2010 Łabowa
16 PAPIERSKI, Szymon 2011 Spytaktiv Spytkowice
17 PASIEKA, Kacper 2011 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
18 PŁONKA, Jan 2012 MSZANA DOLNA
19 POPIELA, Hubert 2011 Kraków
20 RYŃSKI, Franciszek 2011 Brak Szczucin
21 SKOCZYLAS, Bartosz 2011 Wkurw_Team_Kraków Kraków
22 SMYDA, Igor 2011
23 SOŁTYS, Jan 2012 Maciejowa
24 SZPILA , Aleks 2010 Nowy Sącz
25 TULEJA, Bartosz 2012 kraków
26 ZIOBRO, Emil 2011 Szczucin
27 ŻUCHOWSKI, Michał 2012 Nowy Sącz

Biegi towarzyszące / M-500m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BARAN, Maciej 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
2 BARAN, Michał 2007 UKS FENIX Nowa Wieś
3 CHLEBEK, Jakub 2007 Składziste
4 CITAK, Adrian 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
5 DAMIAN, Antoni 2008 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
6 DAMIAN, Krzysztof 2008 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
7 FARON, Szymon 2009 Zalesie
8 KAJDER, Grzegorz 2007 Nowy Sącz
9 KŁĘBCZYK, Arkadiusz 2009 UKS FENIX Nowa Wieś
10 KRÓL, Filip 2009 Łabowa
11 KRÓL, Kajetan 2007 Łabowa
12 KUBACKI, Patryk 2009 UKS FENIX Krzyżówka
13 MĘŻYK, Nikodem 2009 Królowa Górna
14 MIKULSKA, Małgorzata 2009 UKS FENIX Nowa Wieś
15 SMAJDOR, Franciszek 2007 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
16 SMAJDOR, Hubert 2009 KS Jedność Nowy Sącz Nowy Sącz
17 SOŁTYS, Hubert 2009 Maciejowa
18 ŚCIBOR, Szymon 2008 Wojnicz
19 ŚLĘZAK, Bartosz 2007 KS Jedność Nowy Sącz nowy Sącz
20 TOCZEK, Kamil 2008 UKS FENIX Nowa Wieś
21 TOCZEK, Tobiasz 2007 UKS FENIX Nowa wieś

Biegi towarzyszące / M3-1000m

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BĘBENEK, Mikołaj 2006 Nawojowa
2 CHMIELOWSKI, Aleksander 2004 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
3 FARON, Bartłomiej 2004
4 FRANCZYK, Kacper 2005 CARABUS Nowy Sącz
5 HYBEL, Michal 2006 Uks Dwójka Nowy Sącz Nowy Sącz
6 JELITO, Konrad 2004 Klub Biegowy Kamionka Wielka Mszalnica
7 MICHALIK, Przemysław 2003 Nowy Sącz
8 PEREGRYM, Karol 2003 UKS FENIX Nowa Wieś
9 POPIELA, Jakub 2005 Kraków
10 SKALNIAK, Daniel 2004 Muszyna Folwark GLKS Muszyna
11 SZPILA , Kamil 2004 Nowy Sącz
12 ŚLĘZAK, Kacper 2005 KS Jedność Nowy Sącz nowy Sącz
13 TOKARCZYK, Jakub 2006
14 ŻUCHOWSKI, Miłosz 2004 Nowy Sącz

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
Bieg 5000m 71 19 52 62 9
Bieg główny - 10km 126 28 98 101 25
Biegi towarzyszące 124 55 69 112 12
Razem 321 102 219 275 46

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10 000m - K1 6 6 0 5 1
10 000m - K2 8 8 0 7 1
10 000m - K3 4 4 0 4 0
10 000m - K4 6 6 0 5 1
10 000m - K5 1 1 0 0 1
10 000m - M1 21 0 21 15 6
10 000m - M2 37 2 35 31 6
10 000m - M3 28 1 27 24 4
10 000m - M4 11 0 11 8 3
10 000m - M5 4 0 4 2 2
5 000m - K1 9 9 0 9 0
5 000m - K2 6 6 0 3 3
5 000m - K3 3 3 0 2 1
5 000m - K4 1 1 0 1 0
5 000m - K5 0 0 0 0 0
5 000m - M1 25 0 25 22 3
5 000m - M2 12 0 12 12 0
5 000m - M3 8 0 8 8 0
5 000m - M4 4 0 4 4 0
5 000m - M5 3 0 3 1 2
K-150m 18 18 0 16 2
K-300m 14 14 0 13 1
K-500m 11 11 0 11 0
K3-1000m 11 11 0 10 1
M-150m 8 1 7 8 0
M-300m 27 0 27 24 3
M-500m 21 0 21 19 2
M3-1000m 14 0 14 11 3
Razem 321 102 219 275 46