Mistrzostwa Śląska w sprinterskim BnO 2018 - Zgłoszenia
2018-05-01

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 KM10R ADAMCZYK, Dawid 1979 Wataha Wiktor Adamczyk
2 KM10R ADAMCZYK, Wiktor 2010 Wataha Wiktor Adamczyk
3 GRUPY ANDROSZ, Katarzyna 1964 UKS Reflex 424252
4 K10N BAJ, Zuzanna 2018 UKS Reflex S51 424232
5 K16 BANASIAK, Wiktoria 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
6 M65 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941
7 M18 BOBKO, Marcin 1999 II LO Cieszyn
8 M14 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 04059 2026149
9 M20/21 BORGIEL, Jarosław 0000 UKS Sparta Czyżowice 01766 2032321
10 K18 BUDZIŃSKA , Wiktoria 2000 II LO Cieszyn
11 M16 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977
12 M12 DAMMFELD, Adam 2007 UKS Lotna Zdzieszowice 03772 2037510
13 K35 DAMMFELD, Iwona 1978 UKS Lotna Zdzieszowice 2037509
14 K16 DAMMFELD, Karolina 2002 LUKS Azymek Zdzieszowice 3476 1394733
15 M16 DĄBROWSKI, Kacper 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
16 GRUPY DONOCIK, Bogusława 1978 Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Bogusława Donocik Bogusława Donocik
17 KM10R DYŁO, Jan 2009 Dylotki
18 KM10R DYŁO, Piotr 2007 Dylotki
19 GRUPY DYŁO, Tomasz 1973 Dylotki Tomasz Dyło
20 KM10R DYŁO, Tomasz 1973 Dylotki Tomasz Dyło
21 K12 DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 2016971
22 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
23 K16 GAJDA, Aleksandra 2002 SP 12 Studzionka
24 M18 GĄSIOR, Bartłomiej 1999 II LO Cieszyn
25 M16 GOŁDA, Mikołaj 2003 SP 12 Studzionka
26 K16 GÓROWICZ, Martyna 2003 SP 12 Studzionka
27 M12 GRYGIEREK, Wiktor 2007 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
28 M20/21 HECZKO, Adam 0000 Triathlon Dąbrowa Górnicza K
29 K14 HILASZEK, Amelia 0000 UKS Kometa Gliwice 2033872
30 M18 HŁAWICZKA, Kamil 2000 II LO Cieszyn
31 K35 HYLA, Bogumiła 1974 LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744
32 M18 HYLA, Damian 2001 LUKS Azymek Zdzieszowice 03332 1394741
33 K10N HYLA, Natalia 2008 LUKS Azymek Zdzieszowice 2037504
34 M18 JAGOSZ, Jacek 2000 II LO Cieszyn
35 K10N JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex S51 424189
36 OPEN K JANIK, Karolina 1992
37 K12 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 04084 2035282
38 M18 JAWORSKI, Grzegorz 2000 Matrix
39 M40 JAWORSKI, Mariusz 1973 Matrix
40 KM10R JAWORSKI, Piotr 2005 Matrix Barbara Jaworska
41 K18 JURECZKA, Magdalena 2000 II LO Cieszyn
42 OPEN M JURECZKO, Łukasz 1996
43 K16 KAJDAS, Sara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
44 M40 KARAS, Bartłomiej 1976 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
45 K14 KARAS, Kinga 2004 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
46 M18 KAWULOK, Andreas 2001 II LO Cieszyn
47 K18 KLAJMON, Natalia 2000 II LO Cieszyn
48 OPEN M KNYĆ, Marcin 1998
49 M14 KOBIERSKI, Władysław 2004 UKS Kometa Gliwice 03467 2026149
50 M16 KOCHAŃCZYK, Jakub 2003 UKS Kometa Gliwice 03407 2035294
51 K14 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 04061 2016955
52 OPEN M KOLWICZ, Krzysztof 0000
53 M18 KOŁECZKO, Bartosz 2000 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032318
54 M16 KOŁECZKO, Błażej 2002 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032316
55 M10N KOŁECZKO, Maksymilian 2008 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032315
56 M16 KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice 03230 2016964
57 M12 KOŁODZIEJCZYK, Daniel 0000 UKS Kometa Gliwice 2016966
58 M16 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141
59 KM10R KOZA, Kacper 1997 Indywidualnie Gołkowice
60 M16 KOZAK, Filip 2002 UKS Reflex S51 252594
61 K16 KRAKOWSKA , Barbara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
62 M18 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378
63 M16 KUKLA, Bartosz 0000 UKS Kometa Gliwice 02990 2016961
64 M40 LACH, Marek 1974
65 K12 LEORMAN, Anna 0000 UKS Kometa Gliwice 2035171
66 K14 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
67 M40 LEWANDOWSKI, Piotr 1975
68 M40 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz 2105322
69 M18 MACH, Remigiusz 2000 II LO Cieszyn
70 M20/21 MACIEJ, Jurczyk 1998 UKS Sparta Czyżowice 02064 2028220
71 K16 MAŃKA, Agata 2003 SP 12 Studzionka
72 M10N MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326
73 K20/21 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
74 K35 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317
75 M14 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
76 M20/21 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
77 M45 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328
78 K12 MARTIŃCZAK, Alicja 0000 UKS Kometa Gliwice 2033874
79 K35 MASNY, Anna 1982 SKOB Ostrava brak 428759
80 M35 MASNY, Krzysztof 1976 SKOB Ostrava brak 1416219
81 M10N MASNY, Tadeusz 2008 SKOB Ostrava brak 338910
82 M10N MASZTALSKI, Aleksander 2010 UKS Trójka Mikołów
83 M20/21 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 02558 2032320
84 K18 MENDROK, Dominika 2010 II LO Cieszyn
85 M18 MICHALSKI, Marcin 2000 II LO Cieszyn
86 M50 MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra
87 M40 MOROŃ, Artur 1974 Dziabnięci brak brak
88 M16 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex 03977 886623
89 K14 MURAS, Dominika 2018 UKS Reflex 03978 2023847
90 K12 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 2016973
91 K12 NIEDZIELA, Wioletta 2006 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
92 M35 NIEZGODA, Przemek 1978 ATZ Racibórz 2096599
93 K16 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice 2986 2021373
94 K16 ORAWIEC, Angelika 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
95 M18 PADŁO, Michał 2000 II LO Cieszyn
96 M12 PAPSZUN, Patryk 2007 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
97 M20/21 PASEK, Marcin 1996 UKS Sparta Czyżowice 2032325
98 K18 PĘKAŁA, Paulina 2000 II LO Cieszyn
99 M16 PFEIFER, Kacper 2002 SP 12 Studzionka
100 K14 PLIŚ, Natalia 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
101 K16 PŁOCHARSKA, Aleksandra 2002 UKS Reflex 03979 2023847
102 K16 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex 03980 889171
103 KM10R POCHA, Emilia 2013 Drogomyśl Anna Staniek-Pocha
104 KM10R POCHA, Wojciech 2010 Drogomyśl2 Tomasz Pocha
105 K16 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481
106 K16 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 682424
107 K45 POLEWKA, Beata 1971 UKS Kometa Gliwice 02460 2016952
108 K12 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
109 M45 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215
110 K14 POMORSKA, Klaudia 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
111 M16 PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2118338
112 K14 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2118337
113 KM10R PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Górapo Jowita Pudełek
114 K18 PUDEŁEK, Michalina 2000 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2121115
115 M45 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Górapo
116 M20/21 PUDEŁKO, Piotr 1988
117 KM10R RAKUS, Kornel 1970 MAKRak Rakus Antonina
118 K45 RAKUS, Małgorzata 1969 MAKRak
119 K16 RECK, Marietta 2002 UKS Reflex s51 2043892
120 M14 RECK, Mateusz 2018 03981 2048164
121 M18 SIEDLECKI , Ryszard 0000 II LO Cieszyn
122 M16 SKAŹNIK , Szymon 2002 SP 12 Studzionka
123 M50 SKORUPA, Stanisław 1964 Kometa 01005 88899
124 M14 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
125 KM10R SMOLIK, Łukasz 1991 Agnieszka Smolik Ewelina Zachurzok
126 K16 SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice 2491 2016482
127 OPEN M SOCHAŃ, Jan 1992
128 K16 SPANDEL, Nadia 2018 UKS Reflex 04054 20448163
129 M45 SPORYSZ, Krzysztof 1971
130 M20/21 SPORYSZ, Mateusz 1993 BSRS 428780
131 K12 STANNA, Agnieszka 2005 InO SCI 2077791
132 K14 STANNA, Karolina 2004 InO SCI 2077793
133 KM10R STANNA, Kasia 2010 InO SCI 2077794
134 KM10R STANNY, Daniel 2012 InO SCI 2032330
135 M35 STANNY, Kuba 1979 InO SCI 2077795
136 K14 SZABAT, Szymon 2004 UKS Kometa Gliwice 03469 2021375
137 K18 SZCZYPKA , Joanna 2000 II LO Cieszyn
138 M55 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990
139 M20/21 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978
140 M16 SZYNDLER, Szymon 2002 SP 12 Studzionka
141 M45 ŚWIERKOSZ, Krzysztof 1972 Bielsko-Biała O-Team
142 K16 TOMANEK, Magdalena 2002 SP 12 Studzionka
143 M18 WASZUT , Jan 2001 II LO Cieszyn
144 K14 WITEK, Martyna 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
145 K55 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597
146 M55 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345
147 K14 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex S51 424184
148 K35 ZASTAWNY, Katarzyna 1980 Olza Cieszyn
149 KM10R ZASTAWNY, Katarzyna 0000 Małgorzata Kopiec Zuzanna Kopiec
150 M16 ZDUŃSKI, Jakub 2002 UKS Reflex S51 2048168
151 K16 ZDZIEBŁO, Barbara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
152 M40 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers
153 K14 ŻMIJ, Karolina 2004 The Vipers
154 KM10R ŻMIJ, Szymon 2009 The Vipers Sylwia Żmij

GRUPY

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ANDROSZ, Katarzyna 1964 UKS Reflex 424252
2 DONOCIK, Bogusława 1978 Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Bogusława Donocik Bogusława Donocik
3 DYŁO, Tomasz 1973 Dylotki Tomasz Dyło

K10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BAJ, Zuzanna 2018 UKS Reflex S51 424232
2 HYLA, Natalia 2008 LUKS Azymek Zdzieszowice 2037504
3 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex S51 424189

K12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 2016971
2 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 04084 2035282
3 LEORMAN, Anna 0000 UKS Kometa Gliwice 2035171
4 MARTIŃCZAK, Alicja 0000 UKS Kometa Gliwice 2033874
5 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 2016973
6 NIEDZIELA, Wioletta 2006 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
7 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
8 STANNA, Agnieszka 2005 InO SCI 2077791

K14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 HILASZEK, Amelia 0000 UKS Kometa Gliwice 2033872
2 KARAS, Kinga 2004 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
3 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 04061 2016955
4 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
5 MURAS, Dominika 2018 UKS Reflex 03978 2023847
6 PLIŚ, Natalia 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
7 POMORSKA, Klaudia 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
8 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2118337
9 STANNA, Karolina 2004 InO SCI 2077793
10 SZABAT, Szymon 2004 UKS Kometa Gliwice 03469 2021375
11 WITEK, Martyna 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
12 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex S51 424184
13 ŻMIJ, Karolina 2004 The Vipers

K16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BANASIAK, Wiktoria 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
2 DAMMFELD, Karolina 2002 LUKS Azymek Zdzieszowice 3476 1394733
3 GAJDA, Aleksandra 2002 SP 12 Studzionka
4 GÓROWICZ, Martyna 2003 SP 12 Studzionka
5 KAJDAS, Sara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
6 KRAKOWSKA , Barbara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
7 MAŃKA, Agata 2003 SP 12 Studzionka
8 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice 2986 2021373
9 ORAWIEC, Angelika 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
10 PŁOCHARSKA, Aleksandra 2002 UKS Reflex 03979 2023847
11 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex 03980 889171
12 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481
13 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 682424
14 RECK, Marietta 2002 UKS Reflex s51 2043892
15 SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice 2491 2016482
16 SPANDEL, Nadia 2018 UKS Reflex 04054 20448163
17 TOMANEK, Magdalena 2002 SP 12 Studzionka
18 ZDZIEBŁO, Barbara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BUDZIŃSKA , Wiktoria 2000 II LO Cieszyn
2 JURECZKA, Magdalena 2000 II LO Cieszyn
3 KLAJMON, Natalia 2000 II LO Cieszyn
4 MENDROK, Dominika 2010 II LO Cieszyn
5 PĘKAŁA, Paulina 2000 II LO Cieszyn
6 PUDEŁEK, Michalina 2000 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2121115
7 SZCZYPKA , Joanna 2000 II LO Cieszyn

K20/21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DAMMFELD, Iwona 1978 UKS Lotna Zdzieszowice 2037509
2 HYLA, Bogumiła 1974 LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744
3 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317
4 MASNY, Anna 1982 SKOB Ostrava brak 428759
5 ZASTAWNY, Katarzyna 1980 Olza Cieszyn

K45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 POLEWKA, Beata 1971 UKS Kometa Gliwice 02460 2016952
2 RAKUS, Małgorzata 1969 MAKRak

K55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597

KM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ADAMCZYK, Dawid 1979 Wataha Wiktor Adamczyk
2 ADAMCZYK, Wiktor 2010 Wataha Wiktor Adamczyk
3 DYŁO, Jan 2009 Dylotki
4 DYŁO, Piotr 2007 Dylotki
5 DYŁO, Tomasz 1973 Dylotki Tomasz Dyło
6 JAWORSKI, Piotr 2005 Matrix Barbara Jaworska
7 KOZA, Kacper 1997 Indywidualnie Gołkowice
8 POCHA, Emilia 2013 Drogomyśl Anna Staniek-Pocha
9 POCHA, Wojciech 2010 Drogomyśl2 Tomasz Pocha
10 PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Górapo Jowita Pudełek
11 RAKUS, Kornel 1970 MAKRak Rakus Antonina
12 SMOLIK, Łukasz 1991 Agnieszka Smolik Ewelina Zachurzok
13 STANNA, Kasia 2010 InO SCI 2077794
14 STANNY, Daniel 2012 InO SCI 2032330
15 ZASTAWNY, Katarzyna 0000 Małgorzata Kopiec Zuzanna Kopiec
16 ŻMIJ, Szymon 2009 The Vipers Sylwia Żmij

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 KOŁECZKO, Maksymilian 2008 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032315
2 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326
3 MASNY, Tadeusz 2008 SKOB Ostrava brak 338910
4 MASZTALSKI, Aleksander 2010 UKS Trójka Mikołów

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DAMMFELD, Adam 2007 UKS Lotna Zdzieszowice 03772 2037510
2 GRYGIEREK, Wiktor 2007 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
3 KOŁODZIEJCZYK, Daniel 0000 UKS Kometa Gliwice 2016966
4 PAPSZUN, Patryk 2007 SP 13 Jastrzębie -Zdrój

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 04059 2026149
2 KOBIERSKI, Władysław 2004 UKS Kometa Gliwice 03467 2026149
3 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
4 RECK, Mateusz 2018 03981 2048164
5 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977
2 DĄBROWSKI, Kacper 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
3 GOŁDA, Mikołaj 2003 SP 12 Studzionka
4 KOCHAŃCZYK, Jakub 2003 UKS Kometa Gliwice 03407 2035294
5 KOŁECZKO, Błażej 2002 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032316
6 KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice 03230 2016964
7 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141
8 KOZAK, Filip 2002 UKS Reflex S51 252594
9 KUKLA, Bartosz 0000 UKS Kometa Gliwice 02990 2016961
10 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex 03977 886623
11 PFEIFER, Kacper 2002 SP 12 Studzionka
12 PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2118338
13 SKAŹNIK , Szymon 2002 SP 12 Studzionka
14 SZYNDLER, Szymon 2002 SP 12 Studzionka
15 ZDUŃSKI, Jakub 2002 UKS Reflex S51 2048168

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BOBKO, Marcin 1999 II LO Cieszyn
2 GĄSIOR, Bartłomiej 1999 II LO Cieszyn
3 HŁAWICZKA, Kamil 2000 II LO Cieszyn
4 HYLA, Damian 2001 LUKS Azymek Zdzieszowice 03332 1394741
5 JAGOSZ, Jacek 2000 II LO Cieszyn
6 JAWORSKI, Grzegorz 2000 Matrix
7 KAWULOK, Andreas 2001 II LO Cieszyn
8 KOŁECZKO, Bartosz 2000 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032318
9 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378
10 MACH, Remigiusz 2000 II LO Cieszyn
11 MICHALSKI, Marcin 2000 II LO Cieszyn
12 PADŁO, Michał 2000 II LO Cieszyn
13 SIEDLECKI , Ryszard 0000 II LO Cieszyn
14 WASZUT , Jan 2001 II LO Cieszyn

M20/21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BORGIEL, Jarosław 0000 UKS Sparta Czyżowice 01766 2032321
2 HECZKO, Adam 0000 Triathlon Dąbrowa Górnicza K
3 MACIEJ, Jurczyk 1998 UKS Sparta Czyżowice 02064 2028220
4 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
5 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 02558 2032320
6 PASEK, Marcin 1996 UKS Sparta Czyżowice 2032325
7 PUDEŁKO, Piotr 1988
8 SPORYSZ, Mateusz 1993 BSRS 428780
9 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MASNY, Krzysztof 1976 SKOB Ostrava brak 1416219
2 NIEZGODA, Przemek 1978 ATZ Racibórz 2096599
3 STANNY, Kuba 1979 InO SCI 2077795

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 JAWORSKI, Mariusz 1973 Matrix
2 KARAS, Bartłomiej 1976 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
3 LACH, Marek 1974
4 LEWANDOWSKI, Piotr 1975
5 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz 2105322
6 MOROŃ, Artur 1974 Dziabnięci brak brak
7 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328
2 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215
3 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Górapo
4 SPORYSZ, Krzysztof 1971
5 ŚWIERKOSZ, Krzysztof 1972 Bielsko-Biała O-Team

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
2 MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra
3 SKORUPA, Stanisław 1964 Kometa 01005 88899

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990
2 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941

MDP

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)

OPEN K

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 JANIK, Karolina 1992

OPEN M

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 JURECZKO, Łukasz 1996
2 KNYĆ, Marcin 1998
3 KOLWICZ, Krzysztof 0000
4 SOCHAŃ, Jan 1992

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 JANIK, Karolina 1992
2 JURECZKO, Łukasz 1996
3 KNYĆ, Marcin 1998
4 KOLWICZ, Krzysztof 0000
5 LACH, Marek 1974
6 LEWANDOWSKI, Piotr 1975
7 PUDEŁKO, Piotr 1988
8 RECK, Mateusz 2018 03981 2048164
9 SMOLIK, Łukasz 1991 Agnieszka Smolik Ewelina Zachurzok
10 SOCHAŃ, Jan 1992
11 SPORYSZ, Krzysztof 1971
12 ZASTAWNY, Katarzyna 0000 Małgorzata Kopiec Zuzanna Kopiec

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz 2105322
2 NIEZGODA, Przemek 1978 ATZ Racibórz 2096599
3 SZOTEK, Antoni 1955 ATZ Racibórz 345990

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 SPORYSZ, Mateusz 1993 BSRS 428780

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ŚWIERKOSZ, Krzysztof 1972 Bielsko-Biała O-Team
2 WOJARSKA, Kamilla 1960 Bielsko-Biała O-Team 1414597

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 POCHA, Emilia 2013 Drogomyśl Anna Staniek-Pocha

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 POCHA, Wojciech 2010 Drogomyśl2 Tomasz Pocha

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DYŁO, Jan 2009 Dylotki
2 DYŁO, Piotr 2007 Dylotki
3 DYŁO, Tomasz 1973 Dylotki Tomasz Dyło
4 DYŁO, Tomasz 1973 Dylotki Tomasz Dyło

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MOROŃ, Artur 1974 Dziabnięci brak brak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BOBKO, Marcin 1999 II LO Cieszyn
2 BUDZIŃSKA , Wiktoria 2000 II LO Cieszyn
3 GĄSIOR, Bartłomiej 1999 II LO Cieszyn
4 HŁAWICZKA, Kamil 2000 II LO Cieszyn
5 JAGOSZ, Jacek 2000 II LO Cieszyn
6 JURECZKA, Magdalena 2000 II LO Cieszyn
7 KAWULOK, Andreas 2001 II LO Cieszyn
8 KLAJMON, Natalia 2000 II LO Cieszyn
9 MACH, Remigiusz 2000 II LO Cieszyn
10 MENDROK, Dominika 2010 II LO Cieszyn
11 MICHALSKI, Marcin 2000 II LO Cieszyn
12 PADŁO, Michał 2000 II LO Cieszyn
13 PĘKAŁA, Paulina 2000 II LO Cieszyn
14 SIEDLECKI , Ryszard 0000 II LO Cieszyn
15 SZCZYPKA , Joanna 2000 II LO Cieszyn
16 WASZUT , Jan 2001 II LO Cieszyn

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
2 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
3 STANNA, Agnieszka 2005 InO SCI 2077791
4 STANNA, Karolina 2004 InO SCI 2077793
5 STANNA, Kasia 2010 InO SCI 2077794
6 STANNY, Daniel 2012 InO SCI 2032330
7 STANNY, Kuba 1979 InO SCI 2077795

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 KOZA, Kacper 1997 Indywidualnie Gołkowice

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 KOŁECZKO, Bartosz 2000 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032318
2 KOŁECZKO, Błażej 2002 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032316
3 KOŁECZKO, Maksymilian 2008 Indywidualnie Jastrzębie-Zdrój 2032315

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 SKORUPA, Stanisław 1964 Kometa 01005 88899

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2118338
2 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2118337
3 PUDEŁEK, Małgorzata 1974 LKS Górzanka Nawojowa Górapo Jowita Pudełek
4 PUDEŁEK, Michalina 2000 LKS Górzanka Nawojowa Górapo 2121115
5 PUDEŁEK, Paweł 1971 LKS Górzanka Nawojowa Górapo

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DAMMFELD, Karolina 2002 LUKS Azymek Zdzieszowice 3476 1394733
2 HYLA, Bogumiła 1974 LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744
3 HYLA, Damian 2001 LUKS Azymek Zdzieszowice 03332 1394741
4 HYLA, Natalia 2008 LUKS Azymek Zdzieszowice 2037504

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 RAKUS, Kornel 1970 MAKRak Rakus Antonina
2 RAKUS, Małgorzata 1969 MAKRak

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 JAWORSKI, Grzegorz 2000 Matrix
2 JAWORSKI, Mariusz 1973 Matrix
3 JAWORSKI, Piotr 2005 Matrix Barbara Jaworska

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ZASTAWNY, Katarzyna 1980 Olza Cieszyn

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 KARAS, Bartłomiej 1976 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
2 KARAS, Kinga 2004 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MASNY, Anna 1982 SKOB Ostrava brak 428759
2 MASNY, Krzysztof 1976 SKOB Ostrava brak 1416219
3 MASNY, Tadeusz 2008 SKOB Ostrava brak 338910

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 GAJDA, Aleksandra 2002 SP 12 Studzionka
2 GOŁDA, Mikołaj 2003 SP 12 Studzionka
3 MAŃKA, Agata 2003 SP 12 Studzionka
4 PFEIFER, Kacper 2002 SP 12 Studzionka
5 SKAŹNIK , Szymon 2002 SP 12 Studzionka
6 SZYNDLER, Szymon 2002 SP 12 Studzionka
7 TOMANEK, Magdalena 2002 SP 12 Studzionka

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 GÓROWICZ, Martyna 2003 SP 12 Studzionka

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BANASIAK, Wiktoria 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
2 DĄBROWSKI, Kacper 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
3 GRYGIEREK, Wiktor 2007 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
4 KAJDAS, Sara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
5 KRAKOWSKA , Barbara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
6 NIEDZIELA, Wioletta 2006 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
7 ORAWIEC, Angelika 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
8 PAPSZUN, Patryk 2007 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
9 PLIŚ, Natalia 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
10 POMORSKA, Klaudia 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
11 WITEK, Martyna 2005 SP 13 Jastrzębie -Zdrój
12 ZDZIEBŁO, Barbara 2003 SP 13 Jastrzębie -Zdrój

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers
2 ŻMIJ, Karolina 2004 The Vipers
3 ŻMIJ, Szymon 2009 The Vipers Sylwia Żmij

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 HECZKO, Adam 0000 Triathlon Dąbrowa Górnicza K

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BORAWSKI, Dominik 2005 UKS Kometa Gliwice 04059 2026149
2 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977
3 DZIUBA, Justyna 2006 UKS Kometa Gliwice 2016971
4 HILASZEK, Amelia 0000 UKS Kometa Gliwice 2033872
5 JAROSZ, Oliwia 2006 UKS Kometa Gliwice 04084 2035282
6 KOBIERSKI, Władysław 2004 UKS Kometa Gliwice 03467 2026149
7 KOCHAŃCZYK, Jakub 2003 UKS Kometa Gliwice 03407 2035294
8 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 04061 2016955
9 KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice 03230 2016964
10 KOŁODZIEJCZYK, Daniel 0000 UKS Kometa Gliwice 2016966
11 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141
12 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378
13 KUKLA, Bartosz 0000 UKS Kometa Gliwice 02990 2016961
14 LEORMAN, Anna 0000 UKS Kometa Gliwice 2035171
15 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
16 MARSZAŁEK, Dawid 2010 UKS Kometa Gliwice 04148 2032326
17 MARSZAŁEK, Maria 1974 UKS Kometa Gliwice 04147 2032317
18 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
19 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 UKS Kometa Gliwice 04146 2032328
20 MARTIŃCZAK, Alicja 0000 UKS Kometa Gliwice 2033874
21 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 2016973
22 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice 2986 2021373
23 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481
24 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 682424
25 POLEWKA, Beata 1971 UKS Kometa Gliwice 02460 2016952
26 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
27 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215
28 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
29 SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice 2491 2016482
30 SZABAT, Szymon 2004 UKS Kometa Gliwice 03469 2021375
31 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DAMMFELD, Adam 2007 UKS Lotna Zdzieszowice 03772 2037510
2 DAMMFELD, Iwona 1978 UKS Lotna Zdzieszowice 2037509

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ANDROSZ, Katarzyna 1964 UKS Reflex 424252
2 BAJ, Zuzanna 2018 UKS Reflex S51 424232
3 JANIAK, Lena 2007 UKS Reflex S51 424189
4 KOZAK, Filip 2002 UKS Reflex S51 252594
5 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex 03977 886623
6 MURAS, Dominika 2018 UKS Reflex 03978 2023847
7 PŁOCHARSKA, Aleksandra 2002 UKS Reflex 03979 2023847
8 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex 03980 889171
9 RECK, Marietta 2002 UKS Reflex s51 2043892
10 SPANDEL, Nadia 2018 UKS Reflex 04054 20448163
11 ZAJĄC, Barbara 2004 UKS Reflex S51 424184
12 ZDUŃSKI, Jakub 2002 UKS Reflex S51 2048168

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BORGIEL, Jarosław 0000 UKS Sparta Czyżowice 01766 2032321
2 MACIEJ, Jurczyk 1998 UKS Sparta Czyżowice 02064 2028220
3 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 02558 2032320
4 PASEK, Marcin 1996 UKS Sparta Czyżowice 2032325
5 WOJARSKI, Krzysztof 1960 UKS Sparta Czyżowice 01121 412345

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 MASZTALSKI, Aleksander 2010 UKS Trójka Mikołów

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 ADAMCZYK, Dawid 1979 Wataha Wiktor Adamczyk
2 ADAMCZYK, Wiktor 2010 Wataha Wiktor Adamczyk

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 DONOCIK, Bogusława 1978 Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie Bogusława Donocik Bogusława Donocik

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP lub KM10R) Imięi nazwisko zawodnika (wypełniają tylko GRUPY lub MDP)
1 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941