50 Control Points Mass Start Race - Zgłoszenia
2018-03-17

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 AM35 BALCER, Bartłomiej 1976 100kilo
2 CM-OPEN BJOLEK, Jan 2006 SKOB Frýdek-Místek 2087708
3 CM-OPEN BJOLEK, Lukáš 1976 SKOB Frýdek-Místek 2113076
4 AM18 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek wypożyczyć
5 CM65 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941
6 AM35 BLUZA, Łukasz 1974 1460500
7 AM21 BRYCH, Miłosz 0000 7204652
8 BM16 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977
9 AM18 BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice 02726 1369369
10 AK21 ČABLOVÁ, Kristina 1987 AK E. Zátopka Kopřivnice pożyczać
11 CM-OPEN CHUDÍK, Michal 1971 SKOB Frýdek-Místek 2087516
12 BK-OPEN CHUDÍKOVÁ, Pavla 1978 SKOB Frýdek-Místek prosze wyp
13 CK-OPEN DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 886617
14 AM35 DRĄGOWSKI, Piotr 1982 KS OK!Sport Warszawa 00687 842664
15 AM35 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195
16 BM45 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
17 AK21 FUJAKOVÁ, Kateřina 1985 OB Havířov 896971
18 BK45 HOLMANOVÁ, Radmila 0000 SK OB Ostrava c 1420848
19 DM JADCZYK, Mikołaj 2005 UKS Kometa Gliwice 2033871
20 BM55 JAKOBI, Zdeněk 1957 OB Havířov 9101186
21 AM35 JANAS, Sebastian 1974 Janas Team wypożyczam
22 AK21 KAVANKOVA, Iva 1997 SKOB Zlin R 8654917
23 AM21 KAŹMIERCZAK, Mateusz 1985 Eventyr Team pożyczam
24 AM35 KHUDYTSKYI, Maksym 1983 Nash club 7050507
25 DK KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 2016955
26 BM45 KOHOUTEK, Milan 1963 SKOB C nemam, pro
27 BM16 KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice 03230 2016964
28 BM16 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141
29 CM-OPEN KOŤÁTKO, Aleš 1983 TJ Sokol Frýdek Místek 2023814
30 AM21 KOZUBÍK, Jiří 1988 JuraZub Zlín wypożyczyć
31 BM45 KRHUT, Libor 1963 OB Havířov C prosze wyp
32 AM18 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378
33 AM35 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891
34 CK-OPEN LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 8650892
35 DK LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994
36 CK-OPEN LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
37 BK35 LÉTALOVÁ, Soňa 1982 Sokol Frýdek-Místek, SFM 2800304
38 AM35 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz wypożyczen
39 AM35 LUŽNÝ , Ladislav 1960 Havířov Prosím puj
40 AK21 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
41 AK21 MARSZAŁEK, Maria 1974 wypożyczam
42 CM-OPEN MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
43 AM35 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
44 BM45 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 wypożyczam
45 CK-OPEN MASNY, Anna 1982 SKOB Ostrava 428759
46 AM35 MASNY, Krzysztof 1976 SKOB Ostrava brak 1416219
47 AM21 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 02558 2032320
48 CM-OPEN MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex 03977 889171
49 DK MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 2016973
50 AM35 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Racibórz 2096599
51 BK16 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice 2986 2021373
52 BK35 PANNOVÁ, Vendula 1977 SKOB Ostrava C 8651342
53 CK-OPEN PŁOCHARSKA, Aleksandra 2002 UKS Reflex 03979 2048168
54 CK-OPEN PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex 03980 886623
55 BK16 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481
56 BK16 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 682424
57 DK POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
58 BM45 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215
59 BM55 POLEWSKI, Dariusz 1961 Jedynka Zdzieszowice 1603313
60 AK21 PORADA, Lilianna 2018 UKS REFLEX Rybnik 1998716
61 DM RUPAREWICZ, Kevin 2006 UKS Kometa Gliwice 04088 2026156
62 BM55 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava wypożyczyć
63 AK21 SANOCKA, Barbara 1992 UKS Kometa Gliwice 00295 887226
64 DM SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
65 BK16 SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice 2491 2016482
66 AM35 SOCHOR, Tomas 1963 HAV 515436
67 CK55 SOCHOROVA, Hana 1962 HAV 52943
68 BK-OPEN STANNA, Agnieszka 2005 InO SCI
69 BK35 STANNA, Ewa 1979 InO SCI
70 BK-OPEN STANNA, Karolina 2004 InO SCI
71 AM35 STANNY, Kuba 1979 InO SCI 2077795
72 CK-OPEN ŠTROSOVÁ, Jana 2000 SKOB Ostrava Wypozyczyc
73 CK-OPEN ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 2060211
74 BK35 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava wypożycz
75 DK ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 436422
76 BM45 SVOBODA, Martin 1967 SKOB Frýdek Místek pozyczyc
77 AM21 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978
78 BM16 TOWAREK, Michał 2003 UKS Kometa Gliwice 03359 2016965
79 CM-OPEN VÁCLAV, Petr 1958 SKOB Ostrava 52980
80 CM-OPEN VAVŘÍK, René 1970 SKOB Ostrava 1403416
81 AM18 VAVŘÍK, Tomáš 2000 SKOB Ostrava 1403424
82 CK-OPEN VAVŘÍKOVÁ, Iveta 1974 SKOB Ostrava 2025346
83 BM45 VÉBR, Radek 1971 OB Havířov 515066
84 BM45 VÉBR, Radek 1971 Havířov Prosím o z
85 AM35 VLACH, Jiří 1979 Baník Ostrava 7202896
86 BK45 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 9101678
87 AM21 WALUGA, Ireneusz 1974 Team360stopni 02692 7202761
88 BK45 WEISMAN, Izabela 1972 MaratonyPolskieTeam.Pl wypożyczam
89 AK18 WEISMAN, Wiktoria 2000 ZS6 Sobieski 2041325
90 DK WIKTOR, Wiktoria 2006 UKS Kometa Gliwice 04089 2026145
91 BM55 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Sparta Czyżowice 01121 412345
92 AM35 WOWER, Bartłomiej 1982 CSC Adventure Academy Wypożyczen
93 BK-OPEN WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619
94 AM21 ZBRANEK, Roman 1988 SKOB Zlín R 8422248
95 AM35 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers Proszę o w

AK18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WEISMAN, Wiktoria 2000 ZS6 Sobieski 2041325

AK21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ČABLOVÁ, Kristina 1987 AK E. Zátopka Kopřivnice pożyczać
2 FUJAKOVÁ, Kateřina 1985 OB Havířov 896971
3 KAVANKOVA, Iva 1997 SKOB Zlin R 8654917
4 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
5 MARSZAŁEK, Maria 1974 wypożyczam
6 PORADA, Lilianna 2018 UKS REFLEX Rybnik 1998716
7 SANOCKA, Barbara 1992 UKS Kometa Gliwice 00295 887226

AM18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek wypożyczyć
2 BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice 02726 1369369
3 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378
4 VAVŘÍK, Tomáš 2000 SKOB Ostrava 1403424

AM21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BRYCH, Miłosz 0000 7204652
2 KAŹMIERCZAK, Mateusz 1985 Eventyr Team pożyczam
3 KOZUBÍK, Jiří 1988 JuraZub Zlín wypożyczyć
4 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 02558 2032320
5 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978
6 WALUGA, Ireneusz 1974 Team360stopni 02692 7202761
7 ZBRANEK, Roman 1988 SKOB Zlín R 8422248

AM35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALCER, Bartłomiej 1976 100kilo
2 BLUZA, Łukasz 1974 1460500
3 DRĄGOWSKI, Piotr 1982 KS OK!Sport Warszawa 00687 842664
4 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195
5 JANAS, Sebastian 1974 Janas Team wypożyczam
6 KHUDYTSKYI, Maksym 1983 Nash club 7050507
7 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891
8 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz wypożyczen
9 LUŽNÝ , Ladislav 1960 Havířov Prosím puj
10 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
11 MASNY, Krzysztof 1976 SKOB Ostrava brak 1416219
12 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Racibórz 2096599
13 SOCHOR, Tomas 1963 HAV 515436
14 STANNY, Kuba 1979 InO SCI 2077795
15 VLACH, Jiří 1979 Baník Ostrava 7202896
16 WOWER, Bartłomiej 1982 CSC Adventure Academy Wypożyczen
17 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers Proszę o w

BK-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHUDÍKOVÁ, Pavla 1978 SKOB Frýdek-Místek prosze wyp
2 STANNA, Agnieszka 2005 InO SCI
3 STANNA, Karolina 2004 InO SCI
4 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619

BK16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice 2986 2021373
2 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481
3 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 682424
4 SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice 2491 2016482

BK35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LÉTALOVÁ, Soňa 1982 Sokol Frýdek-Místek, SFM 2800304
2 PANNOVÁ, Vendula 1977 SKOB Ostrava C 8651342
3 STANNA, Ewa 1979 InO SCI
4 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava wypożycz

BK45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOLMANOVÁ, Radmila 0000 SK OB Ostrava c 1420848
2 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 9101678
3 WEISMAN, Izabela 1972 MaratonyPolskieTeam.Pl wypożyczam

BM-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

BM16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977
2 KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice 03230 2016964
3 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141
4 TOWAREK, Michał 2003 UKS Kometa Gliwice 03359 2016965

BM45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366
2 KOHOUTEK, Milan 1963 SKOB C nemam, pro
3 KRHUT, Libor 1963 OB Havířov C prosze wyp
4 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 wypożyczam
5 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215
6 SVOBODA, Martin 1967 SKOB Frýdek Místek pozyczyc
7 VÉBR, Radek 1971 OB Havířov 515066
8 VÉBR, Radek 1971 Havířov Prosím o z

BM55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAKOBI, Zdeněk 1957 OB Havířov 9101186
2 POLEWSKI, Dariusz 1961 Jedynka Zdzieszowice 1603313
3 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava wypożyczyć
4 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Sparta Czyżowice 01121 412345

CK-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 886617
2 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 8650892
3 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
4 MASNY, Anna 1982 SKOB Ostrava 428759
5 PŁOCHARSKA, Aleksandra 2002 UKS Reflex 03979 2048168
6 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex 03980 886623
7 ŠTROSOVÁ, Jana 2000 SKOB Ostrava Wypozyczyc
8 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 2060211
9 VAVŘÍKOVÁ, Iveta 1974 SKOB Ostrava 2025346

CK55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SOCHOROVA, Hana 1962 HAV 52943

CM-OPEN

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BJOLEK, Jan 2006 SKOB Frýdek-Místek 2087708
2 BJOLEK, Lukáš 1976 SKOB Frýdek-Místek 2113076
3 CHUDÍK, Michal 1971 SKOB Frýdek-Místek 2087516
4 KOŤÁTKO, Aleš 1983 TJ Sokol Frýdek Místek 2023814
5 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
6 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex 03977 889171
7 VÁCLAV, Petr 1958 SKOB Ostrava 52980
8 VAVŘÍK, René 1970 SKOB Ostrava 1403416

CM65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941

DK

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 2016955
2 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994
3 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 2016973
4 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
5 ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 436422
6 WIKTOR, Wiktoria 2006 UKS Kometa Gliwice 04089 2026145

DM

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JADCZYK, Mikołaj 2005 UKS Kometa Gliwice 2033871
2 RUPAREWICZ, Kevin 2006 UKS Kometa Gliwice 04088 2026156
3 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLUZA, Łukasz 1974 1460500
2 BRYCH, Miłosz 0000 7204652
3 MARSZAŁEK, Maria 1974 wypożyczam
4 MARSZAŁEK, Waldemar 1973 wypożyczam

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BALCER, Bartłomiej 1976 100kilo

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ČABLOVÁ, Kristina 1987 AK E. Zátopka Kopřivnice pożyczać

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LEWANDOWSKI, Piotr 1975 ATZ Racibórz wypożyczen
2 NIEZGODA, Przemysław 1978 ATZ Racibórz 2096599

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 VLACH, Jiří 1979 Baník Ostrava 7202896

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOWER, Bartłomiej 1982 CSC Adventure Academy Wypożyczen

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KAŹMIERCZAK, Mateusz 1985 Eventyr Team pożyczam

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SOCHOR, Tomas 1963 HAV 515436
2 SOCHOROVA, Hana 1962 HAV 52943

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 VÉBR, Radek 1971 Havířov Prosím o z

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LUŽNÝ , Ladislav 1960 Havířov Prosím puj

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MARSZAŁEK, Hanna 1978 InO SCI 2032322
2 MARSZAŁEK, Piotr 1977 InO SCI 2032323
3 STANNA, Agnieszka 2005 InO SCI
4 STANNA, Ewa 1979 InO SCI
5 STANNA, Karolina 2004 InO SCI
6 STANNY, Kuba 1979 InO SCI 2077795

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JANAS, Sebastian 1974 Janas Team wypożyczam

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 POLEWSKI, Dariusz 1961 Jedynka Zdzieszowice 1603313

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOZUBÍK, Jiří 1988 JuraZub Zlín wypożyczyć

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DRĄGOWSKA, Malwina 1985 KS OK!Sport Warszawa 00786 886617
2 DRĄGOWSKI, Piotr 1982 KS OK!Sport Warszawa 00687 842664

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WEISMAN, Izabela 1972 MaratonyPolskieTeam.Pl wypożyczam

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KHUDYTSKYI, Maksym 1983 Nash club 7050507

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FUJAKOVÁ, Kateřina 1985 OB Havířov 896971
2 JAKOBI, Zdeněk 1957 OB Havířov 9101186
3 KRHUT, Libor 1963 OB Havířov C prosze wyp
4 VÉBR, Radek 1971 OB Havířov 515066
5 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 9101678

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOLMANOVÁ, Radmila 0000 SK OB Ostrava c 1420848

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOHOUTEK, Milan 1963 SKOB C nemam, pro

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SVOBODA, Martin 1967 SKOB Frýdek Místek pozyczyc

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BJOLEK, Jan 2006 SKOB Frýdek-Místek 2087708
2 BJOLEK, Lukáš 1976 SKOB Frýdek-Místek 2113076
3 BJOLEK, Michal 2003 SKOB Frýdek-Místek wypożyczyć
4 CHUDÍK, Michal 1971 SKOB Frýdek-Místek 2087516
5 CHUDÍKOVÁ, Pavla 1978 SKOB Frýdek-Místek prosze wyp

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MASNY, Anna 1982 SKOB Ostrava 428759
2 MASNY, Krzysztof 1976 SKOB Ostrava brak 1416219
3 PANNOVÁ, Vendula 1977 SKOB Ostrava C 8651342
4 ŠTROSOVÁ, Jana 2000 SKOB Ostrava Wypozyczyc
5 VÁCLAV, Petr 1958 SKOB Ostrava 52980
6 VAVŘÍK, René 1970 SKOB Ostrava 1403416
7 VAVŘÍK, Tomáš 2000 SKOB Ostrava 1403424
8 VAVŘÍKOVÁ, Iveta 1974 SKOB Ostrava 2025346

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KAVANKOVA, Iva 1997 SKOB Zlin R 8654917

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ZBRANEK, Roman 1988 SKOB Zlín R 8422248

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LÉTALOVÁ, Soňa 1982 Sokol Frýdek-Místek, SFM 2800304

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOJARSKI, Krzysztof 1960 Sparta Czyżowice 01121 412345

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava wypożyczyć
2 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 2060211
3 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava wypożycz
4 ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 436422

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOŤÁTKO, Aleš 1983 TJ Sokol Frýdek Místek 2023814

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WALUGA, Ireneusz 1974 Team360stopni 02692 7202761

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŻMIJ, Jacek 1975 The Vipers Proszę o w

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice 03410 2016977
2 BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice 02726 1369369
3 JADCZYK, Mikołaj 2005 UKS Kometa Gliwice 2033871
4 KOCHOŃ, Julia 2005 UKS Kometa Gliwice 2016955
5 KOŁODZIEJCZYK, Bartłomiej 2003 UKS Kometa Gliwice 03230 2016964
6 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice 3231 2026141
7 KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice 2464 2021378
8 LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice 3406 2035177
9 MARSZAŁEK, Patryk 2005 UKS Kometa Gliwice 03823 2032319
10 MYŚLIWIEC, Aleksandra 2007 UKS Kometa Gliwice 2016973
11 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice 2986 2021373
12 POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice 2490 2016481
13 POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice 2462 682424
14 POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice 02461 2021377
15 POLEWKA, Tomasz 1973 UKS Kometa Gliwice 301 887215
16 RUPAREWICZ, Kevin 2006 UKS Kometa Gliwice 04088 2026156
17 SANOCKA, Barbara 1992 UKS Kometa Gliwice 00295 887226
18 SKOWRON, Wojciech 2004 UKS Kometa Gliwice 03719 2035288
19 SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice 2491 2016482
20 SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice 3411 2016978
21 TOWAREK, Michał 2003 UKS Kometa Gliwice 03359 2016965
22 WIKTOR, Wiktoria 2006 UKS Kometa Gliwice 04089 2026145
23 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PORADA, Lilianna 2018 UKS REFLEX Rybnik 1998716

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MURAS, Dawid 2002 UKS Reflex 03977 889171
2 PŁOCHARSKA, Aleksandra 2002 UKS Reflex 03979 2048168
3 PŁOCHARSKA, Małgorzata 2002 UKS Reflex 03980 886623

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MASZTALSKI, Paweł 1985 UKS Sparta Czyżowice 02558 2032320

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LAMPARSKA, Iwona 1973 WKS Wawel 8650892
2 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel 8636994

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO 02080 8180366

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WEISMAN, Wiktoria 2000 ZS6 Sobieski 2041325

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLIMKE, Roman 1946 ind 00189 2036941

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 ind. 8650891