Adventure Trophy 2018 - Zgłoszenia
2018-07-22 - 2018-07-24

AD / LONG COURSE - 4 persons

# Kategoria Klub
1 LONG COURSE - 4 persons
CAMPOS, Rafael
VERDINI, Marina
NOGUEIRA, Marcelo
MELGES, Rafael
2 LONG COURSE - 4 persons
TRZETRZELEWSKA-LALIK, Ewa
JAŚKIEWICZ, Piotr
PISAREK, Piotr
GORCZYCA, Paweł
3 LONG COURSE - 4 persons AR team
KRASNOPOLSKYI, Maksym
KOSYTSIN , Dmytro
DMYTRUK, Oleksandr
BURCHAK, Maryna
4 LONG COURSE - 4 persons AR TEAM bikeBoard
FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna
MOSSOCZY, Zbigniew
TALANDA, Mateusz
WALUGA , Ireneusz
5 LONG COURSE - 4 persons Aventura X-Perience Raid Team
DOMINGO-DILMER, Carles
GALLARDO-MASA, Daniel
BORRÀS-CAJIGÓS, Oriol
GELADA-SALAZAR, Isabel
6 LONG COURSE - 4 persons EventyrTeam
MAŃSKI, Krzysztof
ZIMNY, Urszula
MAŃSKI, Sebastian
KAŹMIERCZAK, Mateusz
7 LONG COURSE - 4 persons Godzilla
DOROSHENKO, Sergiy
NEMYROVSKYI, Ihor
MARYNOVYCH, Oleksandr
FILIPPI, Alona
8 LONG COURSE - 4 persons lepiej mądrze stać niż głupio biegać
MORON, Artur
JANERKA, Marzka
DZIEWIOR, Arkadiusz
LEKKI, Jerzy
9 LONG COURSE - 4 persons Metsapeatus
GRAUEN, Viljar
TAMMEMÄE, Piibe
IMMATO, Oliver
LAANOJA, Risto
10 LONG COURSE - 4 persons Multisport.fi
VEHMAS, Kati
FORSMAN, Petri
PRITTINEN, Juha
HALIKMA, Heiti
11 LONG COURSE - 4 persons Non ter minis
PEUTE, Luc
KOK, Jorrit Albertus
SCHAGEN, Kasper P.m.
TBA, Tba
12 LONG COURSE - 4 persons PoleDancers
BOER, Marleen
VENEMA, Thomas
BEEREN, Raymond
BATS, Winfried
13 LONG COURSE - 4 persons Seiklushunt
ANTON, Arvi
TAMMEMÄE, Joosep
LINNUS, Sander
TUULA, Reeda
14 LONG COURSE - 4 persons TBA
KOCHANIAK , Agnieszka
KOCHANIAK , Rafał
LEPKA , Bartosz
SŁOMA , Paweł
15 LONG COURSE - 4 persons Team360
SŁOMKA, Paweł
GRUZIEL-SŁOMKA, Magdalena
KONTAKT: PAWELOS99@GMAIL.COM, Amator Przygód Poszukiwany
KONTAKT: PAWELOS99@GMAIL.COM, Amator Przygód Poszukiwany
16 LONG COURSE - 4 persons Ultra Colca Team
DREWNIAK, Łukasz
JOANNA, Jachym
KAJETAN, Rystał
,
17 LONG COURSE - 4 persons Vertical Dissidents
DE LEEUW, Arjan (Johannes)
GEURTS, Janne
ALTENA, Maarten
BOSCH, Silvester

AD / SHORT COURSE - 2 persons

# Kategoria Klub
1 SHORT COURSE - 2 persons
CAŁKIEWICZ, Marcin
KRYŃSKI, Rafał
2 SHORT COURSE - 2 persons
DRABIKOWSKI, Jakub
SZAŁABSKI, Marek
3 SHORT COURSE - 2 persons
CZUBA, Barbara
MOREL, Andrzej
4 SHORT COURSE - 2 persons
SZCZEPANIK, Daniel
PIOTRAK, Marcin
5 SHORT COURSE - 2 persons
LESZCZ, Jurek Leszcz
LESZCZ, Monika Król
6 SHORT COURSE - 2 persons
CADER, Mikolaj
BARBARA , Błoniarczyk
7 SHORT COURSE - 2 persons
PETROV, Sergei
ROGAL, Anna
8 SHORT COURSE - 2 persons FUCancer Team
BERENDT, Przemek
WISNIEWSKI, Piotr
9 SHORT COURSE - 2 persons HealthAhead
RADCZUK, Tomasz
DARCHUK, Oleksandr
10 SHORT COURSE - 2 persons Jożinzbażin
SOBCZYŃSKI, Łukasz
KRUSZELNICKI, Janusz
11 SHORT COURSE - 2 persons Klub Ślimaka Torpedy
CZERWIŃSKI, Maciej
BĄKOWSKI, Marcin
12 SHORT COURSE - 2 persons On-Sight / Navigatoria
ADAMETZ, Rafał
KUREK, Marta
13 SHORT COURSE - 2 persons Team Salomon Adventure // Yeti
DEHNBOSTEL, Jacques
REFSLUND, Bjarke
14 SHORT COURSE - 2 persons TRIBA BOSIR BARCIN
DZIK, Michał
RUCIŃSKI, Marcin
15 SHORT COURSE - 2 persons Vajra Team
KOŁODZIEJ, Sebastian
WITECKI, Tomasz