Puchar Twierdzy Przemyśl 2017 - Przemyśl Fortress Cup 2017 - Individual/Indywidualne - Zgłoszenia
2017-05-13 - 2017-05-14

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M60 ÁBEL, Hegedüs 1955 BEAC 1396181 E1;E2
2 K60 ALETTA, Biró 1947 BEAC 45481 E1;E2
3 M16A BAWOR, Konrad 2001 UKS Azymut Dębów 03002 2015829 E1;E2
4 M14A CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 E1;E2
5 M14A CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 E1;E2
6 M35 DUBAJ, Maciej 1981 AR Team E1;E2
7 M20-21 FALEJCZYK, Marcin 1991 5 bsp E1;E2
8 K21E FEDOROVA, Olena 1992 E2
9 M50 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel 02080 8180366 E1;E2
10 M20-21 FORYSTEK, Konrad 1993 WKS Wawel 02267 1993127 E1;E2
11 M40 FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel 02620 1973024 E1;E2
12 KM10R FORYSTEK, Szymon 2008 WKS Wawel 1080905 E1;E2
13 OPEN-M GRZESZCZAK, Adam 1977 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
14 M12A HUBA, Kacper 2005 UKS Azymut Dębów 03412 2015836 E1;E2
15 M18 HUBA, Karol 2000 UKS Azymut Dębów 02612 886651 E1;E2
16 K12A KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 2023844 E1;E2
17 K14A KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834 E1;E2
18 M55 KLIMASZ, Józef 1962 Szarotki 418956 E1;E2
19 M45 KŁAK, Andrzej 1971 5bsp 430372 E1;E2
20 M12A KRUK, Jakub 2005 UKS Azymut Dębów 03846 E1;E2
21 K16B KRUK, Justyna 2002 UKS Azymut Dębów 03847
22 M18 KRUK, Michał 1999 UKS Azymut Dębów 02606 886652 E1;E2
23 OPEN-M KRUK, Zbigniew 1979 Przeworska Grupa Biegowa E1;E2
24 K16A LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 7203702 E1;E2
25 M40 LĘCZNAR , Piotr 1973 SZAROTK JAROSŁAW 2077838 E1;E2
26 M35 LISOWSKI, Dariusz 1981 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
27 K16A MACA, Martyna 2002 UKS Azymut Dębów 03414 2015833 E1;E2
28 OPEN-K MICHAEL, Grażyna 0000 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
29 M30 MORĄG, Bohdan 1983 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
30 OPEN-M OLEKSAK, Marek 0000 Jagiełła E1;E2
31 K14A ORZECHOWSKA, Aleksandra 2003 UKS Azymut Dębów E1;E2
32 M21E PALIWSZKO, Kamil 1989 21 Daplot E1;E2
33 OPEN-K PAWLOS-DOROCICZ, Elżbieta 1981 2077840 E1;E2
34 M30 PIETRUCHA, Krzysztof 1985 E1;E2
35 M18 PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 UKS AZYMUT PABIANICE 01785 887245 E1;E2
36 M55 PODOLAK, Zbigniew 1961 PSPDWS Przemyśl E1;E2
37 M14A ROMAN, Szymon 2003 UKS Azymut Dębów 03005 886653 E1;E2
38 M16A SŁOMA, Kacper 2002 UKS Azymut Dębów 03003 886313 E1;E2
39 M35 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS AZYMUT PABIANICE 03253 7900030 E1;E2
40 M40 WIERTELAK, Sławomir 1973 Szarotki 418963 E1;E2
41 M40 WIŚNIEWSKI, Paweł 1974 WKS Wawel 9101301 E1;E2
42 M14A WOŁOWIEC, Daniel 2004 UKS Azymut Dębów 03483 2016488 E1;E2

K10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K12A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KIEŁB, Patrycja 2005 UKS Azymut Dębów 03845 2023844 E1;E2

K12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K14A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KIEŁB, Wiktoria 2004 UKS Azymut Dębów 03413 2015834 E1;E2
2 ORZECHOWSKA, Aleksandra 2003 UKS Azymut Dębów E1;E2

K14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K16A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 02611 7203702 E1;E2
2 MACA, Martyna 2002 UKS Azymut Dębów 03414 2015833 E1;E2

K16B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KRUK, Justyna 2002 UKS Azymut Dębów 03847

K18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K20-21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FEDOROVA, Olena 1992 E2

K30

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

K60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ALETTA, Biró 1947 BEAC 45481 E1;E2

K65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

KM10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

KM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Szymon 2008 WKS Wawel 1080905 E1;E2

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M12A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HUBA, Kacper 2005 UKS Azymut Dębów 03412 2015836 E1;E2
2 KRUK, Jakub 2005 UKS Azymut Dębów 03846 E1;E2

M12B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M14A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CURZYTEK, Kacper 2004 UKS Azymut Dębów 03843 E1;E2
2 CURZYTEK, Krystian 2004 UKS Azymut Dębów 03844 E1;E2
3 ROMAN, Szymon 2003 UKS Azymut Dębów 03005 886653 E1;E2
4 WOŁOWIEC, Daniel 2004 UKS Azymut Dębów 03483 2016488 E1;E2

M14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M16A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAWOR, Konrad 2001 UKS Azymut Dębów 03002 2015829 E1;E2
2 SŁOMA, Kacper 2002 UKS Azymut Dębów 03003 886313 E1;E2

M16B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HUBA, Karol 2000 UKS Azymut Dębów 02612 886651 E1;E2
2 KRUK, Michał 1999 UKS Azymut Dębów 02606 886652 E1;E2
3 PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 UKS AZYMUT PABIANICE 01785 887245 E1;E2

M20-21

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FALEJCZYK, Marcin 1991 5 bsp E1;E2
2 FORYSTEK, Konrad 1993 WKS Wawel 02267 1993127 E1;E2

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PALIWSZKO, Kamil 1989 21 Daplot E1;E2

M30

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MORĄG, Bohdan 1983 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
2 PIETRUCHA, Krzysztof 1985 E1;E2

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DUBAJ, Maciej 1981 AR Team E1;E2
2 LISOWSKI, Dariusz 1981 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
3 TKACZUK, Tomasz 1979 UKS AZYMUT PABIANICE 03253 7900030 E1;E2

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel 02620 1973024 E1;E2
2 LĘCZNAR , Piotr 1973 SZAROTK JAROSŁAW 2077838 E1;E2
3 WIERTELAK, Sławomir 1973 Szarotki 418963 E1;E2
4 WIŚNIEWSKI, Paweł 1974 WKS Wawel 9101301 E1;E2

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KŁAK, Andrzej 1971 5bsp 430372 E1;E2

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel 02080 8180366 E1;E2

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KLIMASZ, Józef 1962 Szarotki 418956 E1;E2
2 PODOLAK, Zbigniew 1961 PSPDWS Przemyśl E1;E2

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ÁBEL, Hegedüs 1955 BEAC 1396181 E1;E2

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPEN-K

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MICHAEL, Grażyna 0000 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
2 PAWLOS-DOROCICZ, Elżbieta 1981 2077840 E1;E2

OPEN-M

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GRZESZCZAK, Adam 1977 SZAROTK JAROSŁAW E1;E2
2 KRUK, Zbigniew 1979 Przeworska Grupa Biegowa E1;E2
3 OLEKSAK, Marek 0000 Jagiełła E1;E2