37. Wawel Cup 2018 - Zgłoszenia
2018-07-04 - 2018-07-08

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 W55 ANDROSOVA, Tamila 1963 KARNIKA 1000418 E1;E2;E3;E4;E5
2 M16 ANDRZEJCZAK, Maciej 0000 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
3 M55 ANDRZEJEWSKI, Leszek 1959 UKS Azymut 45 1624 887230 E1;E2;E3;E4;E5
4 W50 ARGALÁŠOVÁ, Gabriela 1968 TJ TŽ Třinec 2073677 E1;E2;E3;E4;E5
5 M50 ARRAKOSKI, Jori 1967 OK77 2066595 E1;E2;E3;E4;E5
6 M14 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 KharkivOBLSUTUR 14225 E1;E2;E3;E4;E5
7 M65 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8891 E1;E2;E3;E4;E5
8 W40 BACZULIS, Magdalena 0000 KOS BnO Szczecin 03744 9201347 E1;E2;E3;E4;E5
9 M16 BACZULIS, Miłosz 0000 KOS BnO Szczecin 03441 1394473 E1;E2;E3;E4;E5
10 W50 BAGLYK, Olena 1967 O-CLUB 1008099 E1;E2;E3;E4;E5
11 W40 BALUSKOVÁ, Ida 1973 OK 24 Praha 681852 E1;E2;E3;E4;E5
12 M35 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy brak 8009221 E1;E2;E3;E4;E5
13 W12 BANASIAK, Anna 2006 MKS MOS Wrocław 9992006 E1;E2;E3;E4;E5
14 W14 BANASIAK, Joanna 2004 MKS MOS Wrocław 9992004 E1;E2;E3;E4;E5
15 M40 BANASIAK, Marcin 1973 indywidualnie WRO 9991973 E1;E2;E3;E4;E5
16 W35S BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 04287 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
17 M50 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN 00743 887093 E1;E2;E3;E4;E5
18 M70 BARTKOWIAK, Edward 1948 925 412412 E1;E2;E3;E4;E5
19 W60 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT 9231058 E1;E2;E3;E4;E5
20 M12 BASHINSKY, Anton 2006 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
21 M21A BAZHUK, Dzmitry 1997 OC BSU 1412482 E1;E2;E3;E4;E5
22 W21S BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan 04215 1397543 E1;E2;E3;E4;E5
23 M14 BEDARAU, Arseni 2004 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
24 M21A BEDARAU, Edvin 1996 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
25 M55 BEDARAU, Vadzim 1962 SC BUG 259962 E1;E2;E3;E4;E5
26 W45 BEDARAVA, Julia 1971 SC BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
27 W12 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS Szczerców 4403501 E1;E2;E3;E4;E5
28 M14 BELYAEV, Ivan 2004 KSO Korostyshiv 1220000 E1;E2;E3;E4;E5
29 M16 BIALOŽYT, Marek 2003 TJ TŽ Třinec 8629759 E1;E2;E3;E4;E5
30 M60 BIALOŽYT, Miroslav 1957 TJ TŽ Třinec 8789 E1;E2;E3;E4;E5
31 W55 BIALOŽYTOVÁ, Pavla 1963 TJ TŽ Třinec 51446 E1;E2;E3;E4;E5
32 OPENShort BÍČÁNKOVÁ, Jana 1975 TJ TŽ Třinec 7862 E1;E2;E3;E4;E5
33 W21S BINIECKA, Małgorzata 0000 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
34 W60 BIZIUK, Halina 1957 UMKS ORKAN 01154 9102814 E1;E2;E3;E4;E5
35 M65 BLOCH, Leszek 1950 Indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
36 W16 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuś Łódź 02132 8640928 E1;E2;E3;E4;E5
37 M65 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN 00135K 413376 E1;E2;E3;E4;E5
38 W12 BOREK, Alicja 2007 UKS TRAPER 03314 2035297 E1;E2;E3;E4;E5
39 W12 BORKOWSKA, Lena 2006 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03756 412166 E1;E2;E3;E4;E5
40 M16 BOROWIEC, Paweł 2002 PKO HARPAGAN Gdańsk '03971 2057121 E1;E2;E3;E4;E5
41 W60 BUCHOLC, Teresa 1954 ind. Tarnowskie Góry E1;E2;E3;E4;E5
42 W40 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades 00944 2067841 E1;E2;E3;E4;E5
43 WM10R BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades 2067834 E1;E2;E3;E4;E5
44 M12 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades 03700 2067833 E1;E2;E3;E4;E5
45 W14 BURYLKO, Victoria 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
46 M12-14B BYRTUS, Jakub 2005 TJ TŽ Třinec 7209459 E1;E2;E3;E4;E5
47 M40-49S BYRTUS, Petr 1977 TJ TŽ Třinec 49341 E1;E2;E3;E4;E5
48 M60 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 E1;E2;E3;E4;E5
49 M21A CEGIEŁKA, Damian 1989 GOK Galewice 555 2048158 E1;E2;E3;E4;E5
50 W12 CEGIEŁKA, Milena 2006 GOK Galewice 4115 2086643 E1;E2;E3;E4;E5
51 M21E CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 00402 7200174 E1;E2;E3;E4;E5
52 M16 CHERNYKH, Misha 2002 Khimki 8643721 E1;E2;E3;E4;E5
53 M55 CHERNYKH, Sergey 1962 Khimki 8638340 E1;E2;E3;E4;E5
54 M65 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad - 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
55 W16 CHERNYKH, Zoya 2002 Khimki 8638312 E1;E2;E3;E4;E5
56 WM10R CHMIELECKA, Zofia 2017 UKS Orientuś Łódź 412375 E1;E2;E3;E4;E5
57 M20 CHMIELECKI, Adam 1999 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
58 M21S CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź 04249 2006963 E1;E2;E3;E4;E5
59 M70 CHOJNACKI, Marian 1948 Indywidualnie-śląskie nie mam nie mam E1;E2;E3;E4;E5
60 M18 CHOROŚ, Tomasz 2000 PUKS Młode Orły 2365 1403092 E1;E2;E3;E4;E5
61 W18 CHRUBCZYŃSKA, Patrycja 2000 UKS TRAPER 01942 553462 E1;E2;E3;E4;E5
62 W21S CIARKOWSKA, Magdalena 1987 JW4808 03909 886665 E1;E2;E3;E4;E5
63 M12 CIECHANOWICZ, Mikołaj 2006 UKS Azymut 45 3941 887217 E1;E2;E3;E4;E5
64 W12 CISZEK, Katarzyna 0000 MKS MOS Wrocław 8654384 E1;E2;E3;E4;E5
65 M40 CISZEK, Marcin 1976 WKS "Śląsk" 8654383 E1;E2;E3;E4;E5
66 W65 CZABAŃSKA, Małgorzata 1952 UKS Azymut 45 233 219123 E1;E2;E3;E4;E5
67 M75 CZABAŃSKI, Edward 1939 UKS Azymut 45 514 219125 E1;E2;E3;E4;E5
68 W55 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta Czyżowice 01495 2036945 E1;E2;E3;E4;E5
69 M55 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2;E3;E4;E5
70 M21E CZERNOW, Sergej 1986 Baltyka 1408323 E1;E2;E3;E4;E5
71 M14 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 03443 9201349 E1;E2;E3;E4;E5
72 M14 DAMEK, Ondřej 2005 TJ TŽ Třinec 49327 E1;E2;E3;E4;E5
73 M50 DANKOV, Sergey 1968 O-Kompas 895128 E1;E2;E3;E4;E5
74 W16 DANKOVA, Olena 2002 O-Kompas 1404849 E1;E2;E3;E4;E5
75 M14 DĄBROWSKI, Karol 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03907 435250 E1;E2;E3;E4;E5
76 W21S DELIŃSKA, Natalia 1984 1 BLog E1;E2;E3;E4;E5
77 W45 DEPTA, Monika 1970 MKS Paulinum Jelenia Gora 00165 7777773 E1;E2;E3;E4;E5
78 M50 DEPTA, Piotr 1965 MKS Paulinum Jelenia Gora 00148 501904 E1;E2;E3;E4;E5
79 M55 DEREDOS, Andrzej 1963 UKS Orientuś Łódź 03247 887250 E1;E2;E3;E4;E5
80 M18 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3;E4;E5
81 W55 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 887244 E1;E2;E3;E4;E5
82 M35 DOMAGAŁA, Andrzej 1980 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
83 W14 DOMAGAŁA, Emilia 2005 Grom Sokolniki 03835 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
84 M10 DOMAGAŁA, Jakub 2008 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
85 W21E DOMINIAK, Dagmara 1997 PUKS Młode Orły 932 7205967 E1;E2;E3;E4;E5
86 W21E DONNER, Isabel 1997 OK77 1417518 E1;E2;E3;E4;E5
87 M50 DONNER, Jan 1966 OK77 1417513 E1;E2;E3;E4;E5
88 W10 DUDA, Kornelia 2009 UKS TRAPER 04141 682392 E1;E2;E3;E4;E5
89 W40 DUDZIAK, Karolina 0000 UKS Dąb Leszno 04240 E1;E2;E3;E4;E5
90 M75 DURA, Kazimierz 1939 WKS Śląsk 00720 54119 E1;E2;E3;E4;E5
91 M65 DVORAK, Vlastimil 1949 Banik Ostrava 51370 E1;E2;E3;E4;E5
92 WM10R DWOJAK, Nina 2012 Lego Team E1;E2;E3;E4;E5
93 M21E DWOJAK, Wojciech 1981 WKS Śląsk Wrocław 00728 8640911 E1;E2;E3
94 W12 DZWONKOWSKA, Paulina 2006 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03366 418961 E1;E2;E3;E4;E5
95 W10 DŻUMAGA, Sara 0000 UKS Dąb Leszno 04233 E1;E2;E3;E4;E5
96 W60 EGOROVA, Ludmila 1957 OC L-MED, Tula 1301491 E1;E2;E3;E4;E5
97 W55 ERONEN, Jaana 1963 Pihkaniskat 1301923 E1;E2;E3;E4;E5
98 W21E EWIAK, Natalia 1992 UKS Orientuś Łódź 00416 7200173 E4;E5
99 W21E EWIAK-PASZYŃSKA, Alicja 1987 UKS Orientuś Łódź 03363 505003 E1;E2;E3;E4;E5
100 M50 EYNARD, Thierry 1964 Convergence 24795 1980553 E1;E2;E3;E4;E5
101 M40 FIEDOROWICZ, Szczepan 1976 UKS TRAPER 02906 1997225 E1;E2;E3;E4;E5
102 W14 FIJAŁKOWSKA, Klaudia 2004 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03397 1422868 E1;E2;E3;E4;E5
103 W18 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
104 M10N FILIPCZAK-DUDZIAK, Andrzej 0000 UKS Dąb Leszno E1;E2;E3;E4;E5
105 M12 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 0000 UKS Dąb Leszno 04241 E1;E2;E3;E4;E5
106 W16 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
107 W40-49S FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
108 M45 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
109 M20 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
110 M16 FLEGL, Martin 2003 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK0300 2091541 E1;E2;E3;E4;E5
111 W35 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 1982 Salted Shapes E4;E5
112 W40 FRENZEL, Frieda 1975 ESV Lok Schönweide 7750203 E1;E2;E3;E4;E5
113 M18 FRENZEL, Oskar Niklas 2000 ESV Lok Schöneweide 7020215 E1;E2;E3;E4;E5
114 M14 FRONIA, Adam 2005 GOK Galewice 4116 2048153 E1;E2;E3;E4;E5
115 M55 GAILIS, Ainārs 1962 Auseklis IK 2012447 E1;E2;E3;E4;E5
116 M21E GAILIS, Andris 1992 Auseklis IK 8629210 E1;E2;E3;E4;E5
117 W21S GAJDA-MORAWSKA, Monika 1990 UNTS Warszawa 504409 E1;E2;E3;E4;E5
118 W55 GARCZAREK, Beata 1964 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
119 M21S GĄSIOROWSKI, Adam 0000 UKS Azymut Pabianice 03558 E1;E2;E3;E4;E5
120 M40 GERASKIN, Sergii 1977 O-CLUB 1395207 E1;E2;E3;E4;E5
121 M21A GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 E1;E2;E3;E4;E5
122 M18 GŁADECKI, Dawid 2000 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03729 1419857 E1;E2;E3;E4;E5
123 M35 GOCYŁA, Mateusz 1981 KS Jurajskie Orły nie mam nie mam E1;E2;E3;E4;E5
124 M45 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades 03305 2067843 E1;E2;E3;E4;E5
125 W45 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades 03306 2067842 E1;E2;E3;E4;E5
126 W21S GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 E1;E2;E3;E4;E5
127 W14 GORODINSKA, Maria 2005 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
128 W40 GRADEK, Beata 1975 UKS TRAPER 03885 682382 E1;E2;E3;E4;E5
129 M45 GRADEK, Jarosław 1972 UKS TRAPER 03886 682388 E1;E2;E3;E4;E5
130 M12 GRADEK, Mateusz 2007 UKS TRAPER 03542 9101309 E1;E2;E3;E4;E5
131 W16 GRADEK, Zuzanna 2003 UKS TRAPER 02575 8650896 E1;E2;E3;E4;E5
132 W12-14B GRISCHUK, Katya 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
133 W12 GRISCHUK, Maria 2006 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
134 M21E GRYZIO, Łukasz 0000 UKS Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2;E3;E4;E5
135 M16 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03447 9201337 E1;E2;E3;E4;E5
136 M60 GUGA, Romuald 1955 WKS Śląsk Wrocław 716 889177 E1;E2;E3;E4;E5
137 M12-14B GUTSKO, Ivan 2005 KSO Korostyshiv 1808081 E1;E2;E3;E4;E5
138 W50 HANZLOVÁ, Svatava 1966 OB Havířov 6651 49329 E1;E2
139 W40 HAVRDOVA, Renata 1977 Sportcentrum Jičín 8113000 E1;E2;E3;E4;E5
140 W10 HAVRDOVA, Selina 2009 Sportcentrum Jičín 8071009 E1;E2;E3;E4;E5
141 W12 HAVRDOVA, Sheila 2007 Sportcentrum Jičín 8101007 E1;E2;E3;E4;E5
142 M10 HECZKO, Erik 2008 Slavia Liberec orienteering 2113075 E1;E2;E3;E4;E5
143 W40 HECZKOVA, Bohdana 1977 Slavia Liberec orienteering 7200363 E1;E2;E3;E4;E5
144 W12 HERBEĆ, Anna 2007 MUKS Junior Ochędzyn 2086642 E1;E2;E3;E4;E5
145 W16 HERBEĆ, Ewelina 2002 MUKS Junior Ochędzyn 2086236 E1;E2;E3;E4;E5
146 W14 HERCZYŃSKA, Barbara 2004 LUKS IMPULS Szczerców 4403503 E1;E2;E3;E4;E5
147 W14 HODUR, Katarzyna 2004 Grom Sokolniki 04108 E1;E2;E3;E4;E5
148 M50 HOLINKA, Martin 1967 KOB ZPV 8851 E1;E2;E3;E4;E5
149 OPENShort HOLINKOVA, Hana 1967 KOB ZPV 52587 E1;E2;E3;E4;E5
150 M21E HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 E1;E2;E3;E4;E5
151 W70 HOWE, Avril 1961 E1;E2;E3;E4;E5
152 M21E HOWE, Frazer 1997 NWOC E1;E2;E3;E4;E5
153 W70 HOWE, Lauren 1991 E1;E2;E3;E4;E5
154 M65 HOWE, Peter 1960 E1;E2;E3;E4;E5
155 M60 HROUZA, Jan 1954 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654899 E1;E2;E3;E4;E5
156 M35 HROUZA, Jan 1981 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654914 E1;E2;E3;E4;E5
157 M14 HRYCIUK, Mikołaj 2005 Grom Sokolniki 03836 2086649 E1;E2;E3;E4;E5
158 M40 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
159 W16 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Sarpsborg OL 9122002 E1;E2;E3;E4;E5
160 M50 INGESEN, Ole 1966 Sarpsborg OL 451063 E1;E2;E3;E4;E5
161 W20 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Sarpsborg OL 9001999 E1;E2;E3;E4;E5
162 W50 INGESEN, Tone Karina 1968 Sarpsborg OL 451067 E1;E2;E3;E4;E5
163 M21E IWASZCZYSZYN, Joachim 1994 WKS Śląsk Wrocław 2018699 E5
164 W12 JABŁOŃSKA, Emilia 2006 MUKS Junior Ochędzyn 2086237 E1;E2;E3;E4;E5
165 M14 JABŁOŃSKI, Piotr 2005 MUKS Junior Ochędzyn 2086637 E1;E2;E3;E4;E5
166 M65 JAKIELASZEK, Ryszard 1949 GKS Luzino 00179 8631450 E1;E2;E3;E4;E5
167 W14 JANIK, Patrycja 2004 GOK Galewice 4117 2048154 E1;E2;E3;E4;E5
168 M21E JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 04208 8640247 E1;E2;E3;E4;E5
169 W12 JARCZAK, Marika 2007 MUKS Junior Ochędzyn 2086234 E1;E2;E3;E4;E5
170 W12-14B JAROCKA, Alicja 2004 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
171 W35S JAROCKA, Anna 1978 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
172 W10N JAROCKA, Maja 2007 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
173 M35S JAROCKI, Michał 1979 PKO Harpagan 2118429 E1;E2;E3;E4;E5
174 M21E JÄRVENPÄÄ, Antti 1996 OK77 7204944 E1;E2;E3;E4;E5
175 W50 JASTRZEMBSKÁ, Jarmila 1964 TJ TŽ Třinec 8659 E1;E2;E3;E4;E5
176 M65 JELÍNEK, Martin 1951 Jeleni 232091 E1;E2;E3;E4;E5
177 W60 JELÍNKOVÁ, Radana 1958 Jeleni 301361 E1;E2;E3;E4;E5
178 W21E JELÍNKOVÁ, Šárka 1991 Jeleni 232168 E1;E2;E3;E4;E5
179 W21E JELÍNKOVÁ, Zora 1988 Jeleni 232167 E1;E2;E3;E4;E5
180 M55 JENSEN, Per Dahl 1962 OK Pan Aarhus 7500200 E1;E2;E3;E4;E5
181 M45 JERABEK, Petr 1971 OK BOR BOR7105 8439 E1;E2;E3;E4;E5
182 W40 JERABKOVA, Tereza 1975 OK BOR BOR7563 8438 E1;E2;E3;E4;E5
183 M50 JERLECKI, Mirosław 1965 RCI Kraków 2086641 E1;E2;E3;E4;E5
184 W35S JIŘÍČKOVÁ, Bětka 1983 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654901 E1;E2;E3;E4;E5
185 OPENShort JOHNSON, Marianne 1963 OK77 Rental E1;E2;E3;E4;E5
186 W21S KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 E1;E2;E3;E4;E5
187 M21E KACZYŃSKI, Piotr 1984 PKO Harpagan 1407623 E1;E2;E3;E4;E5
188 M45 KADĚRA, Pavel 0000 OB Havířov 253120 E1;E2;E3;E4;E5
189 M18 KADĚRA, Vojtěch 0000 OB Havířov 301297 E1;E2;E3;E4;E5
190 W45 KADĚROVÁ, Barbora 0000 OB Havířov 49428 E1;E2;E3;E4;E5
191 M40 KALSZTEIN, Karol 1974 PKO HARPAGAN Gdańsk '00985 2057127 E1;E2;E3;E4;E5
192 M55 KANKKUNEN, Jarmo 1962 OK77 Rental E1;E2;E3;E4;E5
193 OPENLong KANKKUNEN, Lukas 2000 OK77 Rental E1;E2;E3;E4;E5
194 M21E KANKKUNEN, Matias 1993 OK77 9102774 E1;E2;E3;E4;E5
195 M70 KARPENKO, Sergii 1945 POBEDA 1300773 E1;E2;E3;E4;E5
196 M50 KARSKI, Ryszard 1965 MKS Paulinum Jelenia Gora 03807 7777610 E1;E2;E3;E4;E5
197 W60 KASJANENKO, Karolyna 1958 POBEDA 1601769 E1;E2;E3;E4;E5
198 M60 KASJANENKO, Sergii 1954 POBEDA 1601756 E1;E2;E3;E4;E5
199 W35S KASZKIEWICZ, Kamila 0000 UKS Azymut 45 887225 E1;E2;E3;E4;E5
200 W21E KAŹMIERCZAK, Aneta 1995 UKS Orientuś Łódź 00413 8211095 E1;E2;E3;E4;E5
201 M18 KEJSER, Jeppe 2000 OK Pan Aarhus 7500400 E1;E2;E3;E4;E5
202 W55 KEJSER, Mariann 1962 OK Pan Aarhus 7500300 E1;E2;E3;E4;E5
203 M16 KĘDZIERSKI, Nataniel 2003 WKS Śląsk Wrocław 4001 889176 E1;E2;E3;E4;E5
204 M55 KHOLIAVKO, Yevhen 1962 O-CLUB 1300297 E1;E2;E3;E4;E5
205 W12 KIEŁBIK, Nikola 2006 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
206 M45 KIJEWSKI, Jacek 1970 KU AZS WAT Warszawa 00085 1970315 E1;E2;E3;E4;E5
207 M12 KILICHOWSKI, Kacper 2006 UKS Azymut 45 4126 887218 E1;E2;E3;E4;E5
208 M55 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 03895 E1;E2;E3;E4;E5
209 M40 KLEPCZYŃSKA, Sylwia 1976 E1;E2;E3;E4;E5
210 W40 KLEPCZYŃSKA, Sylwia 1976 E1;E2;E3;E4;E5
211 M55 KLIMASZ, Józef 0000 Szarotki 2023852 E1;E2;E3;E4;E5
212 M70 KMIECINSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3;E4;E5
213 W60 KMIEĆ, Barbara 1956 MUKS Junior Ochędzyn E1;E2;E3;E4;E5
214 M21S KMIEĆ, Krystian 1996 MUKS Junior Ochędzyn E1;E2;E3;E4;E5
215 W16 KOŁODZIEJCZYK, Marta 0000 UKS Azymut Pabianice 02649 887216 E1;E2;E3;E4;E5
216 WM10R KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź 412189 E1;E2;E3;E4;E5
217 W21S KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś Łódź 00366 887251 E1;E2;E3;E4;E5
218 M14 KONAT, Michał 2005 GOK Galewice 4118 2048151 E1;E2;E3;E4;E5
219 W40 KONC, Katarzyna 0000 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2;E3;E4;E5
220 M16 KONDYS, Jakub 0000 KOS BnO Szczecin 03663 9201334 E1;E2;E3;E4;E5
221 W55 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
222 M21S KÖNIG, Michael 1990 OLG Ortenau 406446 E1;E2;E3;E4;E5
223 M55 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5
224 M45 KONOVALOV, Andrii 1970 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
225 W18 KONOVALOVA, Anna 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
226 W12 KONOVALOVA, Daria 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
227 M14 KOREK, Kacper 2005 Grom Sokolniki 03837 2048147 E1;E2;E3;E4;E5
228 M55 KORF, Aliaksandr 1961 SKO ORION 682134 E1;E2;E3;E4;E5
229 W65 KORIAKOVA-SAVOISKA, Valentina 1949 1302874 E1;E2;E3;E4;E5
230 W21E KOSINSKA, Dorota 1984 Co Liege E1;E2;E3;E4
231 M14 KOTKOWIAK, Bartosz 0000 KOS BnO Szczecin 03664 9201343 E1;E2;E3;E4;E5
232 M14 KOTKOWIAK, Piotr 0000 KOS BnO Szczecin 03665 9201342 E1;E2;E3;E4;E5
233 W12 KOZŁOWSKA, Natalia 2007 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
234 M14 KOZŁOWSKI, Jakub 2005 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
235 M45 KOZYREV, Andrew 1973 KSO Korostyshiv 1710000 E1;E2;E3;E4;E5
236 W10 KRASOŃ, Julia 2009 MUKS Junior Ochędzyn 2048144 E1;E2;E3;E4;E5
237 M55 KRECEK, Miroslav 1962 KOB ZPV 58581 E1;E2;E3;E4;E5
238 W45 KRECKOVA, Petra 1970 KOB ZPV 58582 E1;E2;E3;E4;E5
239 W21S KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 SKOB Zlín C 9416043 E1;E2;E3;E4;E5
240 W16 KREMPIŃSKA, Julia 0000 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;E5
241 M12 KREMPIŃSKI, Franciszek 0000 UKS Azymut Pabianice 03559 1260703 E1;E2;E3;E4;E5
242 M35 KREMPIŃSKI, Piotr 0000 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3;E4;E5
243 M60 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2;E3;E4;E5
244 M70 KŘÍŽ, Pavel 1948 SKP Zdar 2023807 E1;E2;E3;E4;E5
245 W65 KŘÍŽOVÁ, Zdenka 1950 SKP Zdar 301209 E1;E2;E3;E4;E5
246 M35 KRUPA, Łukasz 1990 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 04250 338297 E1;E2;E3;E4;E5
247 M12-14B KRYSʹ, Illya 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
248 M45 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 Grom Sokolniki 2048197 02547 E1;E2;E3;E4;E5
249 W14 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 Grom Sokolniki 03838 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
250 W12 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
251 W18 KUBICKA, Sonia 2001 PUKS Młode Orły 1928 412395 E1;E2;E3;E4;E5
252 M55 KUDRIN, Volodymyr 1962 ORION 9200162 E1;E2;E3;E4;E5
253 M55 KUHTA, Mikhail 1959 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
254 W10 KUKAWSKA, Julia 2008 MUKS Junior Ochędzyn 2048156 E1;E2;E3;E4;E5
255 W12 KULA, Maja 0000 KOS BnO Szczecin 03962 1995097 E1;E2;E3;E4;E5
256 M16 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3;E4;E5
257 M12 KUREČKA, Jonáš 2007 TJ TŽ Třinec 49360 E1;E2;E3;E4;E5
258 W21A KUREK, Marta 1986 E1;E2;E3;E4;E5
259 W21A KURIATNYK, Nataliia 1985 O-Kompas 681808 E1;E2;E3;E4;E5
260 M40 KURYJ, Marek 0000 RCI Kraków 9101303 E1;E2;E3;E4;E5
261 M60 KUSHNEROV, Pavel 1958 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
262 M16 KUTSENKO, Dima 2002 KSO Korostyshiv 1777000 E1;E2;E3;E4;E5
263 M45 KUTSENKO, Dmitry 1971 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
264 M45 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5
265 M14 KWIATKOWSKI, Olaf 0000 KOS BnO Szczecin 03968 1418054 E1;E2;E3;E4;E5
266 W55 LAEV, Riina 1963 SK Mercury 351679 E1;E2;E3;E4;E5
267 M55 LAEV, Urmas 1962 SK Mercury 351674 E1;E2;E3;E4;E5
268 M21S LANGER, Martin 1984 free.lepus.cz 887937 E1;E2;E3;E4;E5
269 M50 LASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
270 W60 LAZAREVA, Natalia 1955 UKS Azymut 45 3899 2055107 E1;E2;E3;E4;E5
271 M55 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN 00789K 413372 E1;E2;E3;E4;E5
272 M16 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 887248 E1;E2;E3;E4;E5
273 W16 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 2624 8008007 E1;E2;E3;E4;E5
274 M60 LEWANDOWSKI, Krzysztof 1958 UKS Orientuś Łódź 00367 412121 E1;E2;E3;E4;E5
275 W60 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN 00129K 889676 E1;E2;E3;E4;E5
276 W16 LIPIŃSKA , Julia 0000 WKS Śląsk Wrocław 4159 895005 E1;E2;E3;E4;E5
277 M14 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E1;E2;E3;E4;E5
278 M12 LITEWKA, Tymon 2006 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
279 M16 LOCKER, Daniel 2002 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 405991 E1;E2;E3;E4;E5
280 M45 LOCKER, Martin 1970 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 301158 E1;E2;E3;E4;E5
281 M20 LOCKER, Tomáš 1998 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 2017682 E1;E2;E3;E4;E5
282 W40-49S LOCKEROVA, Milena 1972 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 09801 E1;E2;E3;E4;E5
283 W18 LOHUNOVSKA, Anastasiia 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
284 M50 LÖNNFELDT, Erik 1964 OK77 2091876 E1;E2;E3;E4;E5
285 W21A LÖNNFELDT, Julia 1999 OK77 2091877 E1;E2;E3;E4;E5
286 M40 LYSENKO, Andrii 1974 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
287 M20 LYTVYN, Oleksandr 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
288 M20 LYTVYN, Oleksii 1998 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
289 M65 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 7089011 E1;E2;E3;E4;E5
290 W50 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
291 M50 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
292 M60 ŁAZOWSKI, Krzysztof 1955 KInO Stowarzysze E1;E2;E3;E4;E5
293 W12 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03573 338298 E1;E2;E3;E4;E5
294 M12 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03296 338295 E1;E2;E3;E4;E5
295 M35 ŁĄCKI, Łukasz 1982 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 01673 7705049 E1;E2;E3;E4;E5
296 M21A ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 887214 E1;E2;E3;E4;E5
297 M12 ŁUKASZYK, Maksymilian 0000 UKS Dąb Leszno 04236 E1;E2;E3;E4;E5
298 W40 ŁUKASZYK, Sylwia 0000 UKS Dąb Leszno 04235 E1;E2;E3;E4;E5
299 W21E MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 00483 886315 E1;E2;E3;E4;E5
300 W35 MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena 1983 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03908 301332 E1;E2;E3;E4;E5
301 M55 MACHOWSKI, Władysław 1959 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 00482 2086529 E1;E2;E3;E4;E5
302 M21E MAGIER, Andrzej 1986 Brześć 9102252 E1;E2;E3;E4;E5
303 M14 MAJOWSKI, Jan 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03502 1419864 E1;E2;E3;E4;E5
304 W40 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
305 OPENLong MAKAYED, Mikhail 1967 SC BUG 259913 E1;E2;E3;E4;E5
306 M14 MALIK, Patryk 2004 Grom Sokolniki 04109 E1;E2;E3;E4;E5
307 W12 MALIK, Wiktoria 2007 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
308 M14 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 3086 2048145 E1;E2;E3;E4;E5
309 M21E MAN, Chi Kin 1988 OAHK 7860463 E1;E2;E3;E4;E5
310 M18 MANIA, Patryk 2000 MUKS Junior Ochędzyn 2666 2086639 E1;E2;E3;E4;E5
311 W70 MARCHENKO, Nadiia 1946 1234308 E1;E2;E3;E4;E5
312 W35S MAREK, Agnieszka 0000 Indywidualnie 7200388 E1;E2;E3;E4;E5
313 M21A MATVIEIEV, Volodymyr 1983 O-CLUB 7000040 E1;E2;E3;E4;E5
314 W21E MAZAN, Aleksandra 1995 UKS TRAPER 00328 8650884 E1;E2;E3;E4;E5
315 M21E MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 921001 E1;E2;E3;E4;E5
316 W18 MAZUREK, Agnieszka 2001 WKS Śląsk Wrocław 2223 7203696 E1;E2;E3;E4;E5
317 W40 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS Warszawa 1408260 E1;E2;E3;E4;E5
318 M45 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS Warszawa 2068 886687 E1;E2;E3;E4;E5
319 M70 MIASNIKOV, Sergei 1947 PskovRus 2088790 E1;E2;E3;E4;E5
320 W70 MIASNIKOVA, Ludmila 1947 PskovRus 1302197 E1;E2;E3;E4;E5
321 M21S MICHALSKI, Daniel 0000 UKS Azymut Pabianice 03561 E1;E2;E3;E4;E5
322 W55 MIKIELSKA, Danuta 1959 UMKS ORKAN 00138K 413380 E1;E2;E3;E4;E5
323 M55 MIKIELSKI, Marek 1960 UMKS ORKAN 00136K 413379 E1;E2;E3;E4;E5
324 W16 MIKOŁAJCZYK, Klaudia 2003 MUKS Junior Ochędzyn 2663 2048159 E1;E2;E3;E4;E5
325 M35 MILIRUD, Evgen 1983 O-Kompas 1420998 E1;E2;E3;E4;E5
326 W12 MIŁASZEWICZ, Magda 2007 UKS TRAPER 03887 682381 E1;E2;E3;E4;E5
327 W55 MIROSHNITCHENKO, Elena 1959 PionerSK 2055103 E1;E2;E3;E4;E5
328 M60 MIROSHNITCHENKO, Viktor 1957 PionerSK 2300501 E1;E2;E3;E4;E5
329 OPENShort MISILIUK, Natalia 1984 1234318 E1;E2;E3;E4;E5
330 OPENShort MISILIUK, Oleksii 2010 E1;E2;E3;E4;E5
331 M12 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 03711 7070923 E1;E2;E3;E4;E5
332 M50 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 7150264 E1;E2;E3;E4;E5
333 M21E MORAWSKI, Jacek 1989 UNTS Warszawa 886666 E1;E2;E3
334 W55 MOVKO, Marina 1960 UKS Azymut 45 3901 2300540 E1;E2;E3;E4;E5
335 OPENShort MROZKOVÁ, Olga 1973 TJ TŽ Třinec 53176 E1;E2;E3;E4;E5
336 M14 MRÓZEK, Pawel 2004 TJ TŽ Třinec 7209795 E1;E2;E3;E4;E5
337 W16 MRÓZEK, Teresa 2002 TJ TŽ Třinec 7206554 E1;E2;E3;E4;E5
338 M12 MURASHKA, Andrei 1968 Orion 981911 E1;E2;E3;E4;E5
339 M12 MURASHKA, Usiaslau 2007 Orion 224969 E1;E2;E3;E4;E5
340 M18 MUSIAŁA, Hubert 2000 Grom Sokolniki 02541 2048142 E1;E2;E3;E4;E5
341 W21E MYRONENKO, Olena 1991 Voshod E1;E2;E3;E4;E5
342 M12 NAROŻNY, Kacper 2007 GOK Galewice 4119 2086637 E1;E2;E3;E4;E5
343 OPENShort NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 9951 E1;E2;E3;E4;E5
344 M21A NESTERENKO, Viktor 1993 KSO Korostyshiv 32198 1418235 E1;E2;E3;E4;E5
345 M16 NOVAK, Daniel 2003 ZOOB Rumburk 2801020 E1;E2;E3;E4;E5
346 M55 NOVAK, Ivo 1962 OK 24 Praha 51679 E1;E2;E3;E4;E5
347 M40 NOVAK, Petr 1974 ZOOB Rumburk 2120650 E1;E2;E3;E4;E5
348 W40 NOVAKOVA, Marketa 1974 ZOOB Rumburk 2801028 E1;E2;E3;E4;E5
349 W12 NOVAKOVA, Viktorie 2007 ZOOB Rumburk 4641717 E1;E2;E3;E4;E5
350 W45 NOVOTNÁ, Jitka 1970 TJ Zlaté Hory 361929 E1;E2;E3;E4;E5
351 W21S NOVOTNÁ, Klára 1998 TJ Zlaté Hory 331363 E1;E2;E3;E4;E5
352 W18 NOVOTNÁ, Tereza 2000 TJ Zlaté Hory 1421909 E1;E2;E3;E4;E5
353 M21S NOVOTNÝ, Erik 2003 TJ Zlaté Hory 2020722 E1;E2;E3;E4;E5
354 M21S NOVOTNÝ, Tomáš 1970 TJ Zlaté Hory 7001234 E1;E2;E3;E4;E5
355 W12 NOWAK, Anna 2006 UKS Azymut 45 2858 9201831 E1;E2;E3;E4;E5
356 W45 NOWAK, Beata 1973 UKS Azymut 45 144 9201836 E1;E2;E3;E4;E5
357 M16 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Azymut 45 2370 8656096 E1;E2;E3;E4;E5
358 M40 NOWAK, Jacek 1976 UKS Azymut 45 143 9201837 E1;E2;E3;E4;E5
359 W16 NOWAK, Maria 2003 KS Hades Poznań 02922 2077839 E1;E2;E3;E4;E5
360 M16 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3;E4;E5
361 M40 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 887247 E1;E2;E3;E4;E5
362 M45 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 7200386 E1;E2;E3;E4;E5
363 W10N NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 2067840 E1;E2;E3;E4;E5
364 M45 OLAS, Jacek 1969 UKS Orientuś Łódź 00422 7200161 E1;E2;E3;E4;E5
365 W60 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 00229 412377 E1;E2;E3;E4;E5
366 M60 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 412128 E1;E2;E3;E4;E5
367 M12 OLEJNIK, Tomasz 2007 GOK Galewice 4270 2048155 E1;E2;E3;E4;E5
368 M60 OLIINYK, Oleksandr 1958 SIRIUS 1395199 E1;E2;E3;E4;E5
369 M21S OREKHOV, Anton 1989 O-Club Moscow 501411 E1;E2;E3;E4;E5
370 W21S OREKHOVA, Alisa 1990 O-Club Moscow 1301169 E1;E2;E3;E4;E5
371 W55 OREKHOVA, Ludmila 1958 O-Club Moscow 7200071 E1;E2;E3;E4;E5
372 M16 OSAK, Maciej 2003 UKS TRAPER 03543 8650895 E1;E2;E3;E4;E5
373 M21A OSTÓJ , Piotr 1994 WKS Śląsk Wrocław 1334 2016462 E1;E2;E3;E4;E5
374 W21S OWCZARZ, Hanna 1990 10BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
375 WM10R PABICH, Hanna 0000 UKS Azymut Pabianice 886698 E1;E2;E3;E4;E5
376 W21E PABICH, Maria 0000 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2;E3;E4;E5
377 M65 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 00383 1399036 E1;E2;E3;E4;E5
378 M21E PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E1;E2;E3;E4;E5
379 M50 PAVLJUCHUK, Aleh 1965 SC BUG 1428643 E1;E2;E3;E4;E5
380 M14 PAWŁOWSKI, Leon 0000 KOS BnO Szczecin 03451 9201348 E1;E2;E3;E4;E5
381 M18 PESTA, Piotr 2001 UKS Azymut 45 2742 8656098 E1;E2;E3;E4;E5
382 M18 PETERSBURSKI, Krystian 0000 KOS BnO Szczecin 03452 9201345 E1;E2;E3;E4;E5
383 W20 PETRICHENKO, Viktoria 1998 KSO Korostyshiv 1888800 E1;E2;E3;E4;E5
384 W12 PIEKIELNA, Maja 2008 MUKS Junior Ochędzyn 2086235 E1;E2;E3;E4;E5
385 M75 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 1084 2023855 E1;E2;E3;E4;E5
386 WM10R PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
387 M35S PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
388 M50 PIŁKOWSKI, Paweł 1966 Ok! Sport 00859 412338 E1;E2;E3;E4;E5
389 M21E PIOTROWSKI, Radosław 1996 UKS Azymut 45 1625 9101799 E1;E2;E3;E4;E5
390 M18 PŁÓCIENNIK, Konrad 0000 UKS Azymut Pabianice 01785 887245 E1;E2;E3;E4;E5
391 M14 PODWORSKI, Kacper 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 02780 1419863 E1;E2;E3;E4;E5
392 W55 PORZYCZ, Agata 1960 UKS Azymut 45 151 886301 E1;E2;E3;E4;E5
393 M16 PORZYCZ, Grzegorz 2002 UKS Azymut 45 2371 8656099 E1;E2;E3;E4;E5
394 M55 PORZYCZ, Jerzy 1961 UKS Azymut 45 154 9201835 E1;E2;E3;E4;E5
395 W14 POWICHROWSKA, Ilona 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 02781 889672 E1;E2;E3;E4;E5
396 OPENShort PRAIS, Anna 0000 UKS Dąb Leszno E1;E2;E3;E4;E5
397 W12 PRAIS, Julia 0000 UKS Dąb Leszno 04225 E1;E2;E3;E4;E5
398 W16 PRZESZŁOWSKA, Hanna 2003 UKS TRAPER 03316 1970209 E1;E2;E3;E4;E5
399 M16 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2;E3;E4;E5
400 W14 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2;E3;E4;E5
401 W18 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra 2121115 E1;E2;E3;E4;E5
402 M40-49S PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 04339 E1;E2;E3;E4;E5
403 W21A RAY, Jenny 1995 OK77 2058409 E1;E2;E3;E4;E5
404 M21E RAY, Jonathan 1997 OK77 1416422 E1;E2;E3;E4;E5
405 W45 RIBY, Kateřina 1972 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP7252 7205009 E1;E2;E3;E4;E5
406 M12 RIBY, Philip 2007 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP0702 7208204 E1;E2;E3;E4;E5
407 W18 RIBY, Rose 2000 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP0051 7200323 E1;E2;E3;E4;E5
408 OPENShort RIBY, Thomas 2002 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP0202 7207873 E1;E2;E3;E4;E5
409 M50 RUDIS, Algimantas 1962 Saulė OK 8622266
410 M55 RUDIS, Algimantas 1962 Saulė OK 8622266 E1;E2;E3;E4;E5
411 W55 RUDYCH, Liudmyla 1963 ORION 9200163 E1;E2;E3;E4;E5
412 W12 RYCHLÁ, Karolína 2007 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 E1;E2;E3;E4;E5
413 W21S RYCHLÁ, Pavla 1985 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 E1;E2;E3;E4;E5
414 M21A RYCHLÝ, Pavel 1985 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654882 E1;E2;E3;E4;E5
415 M60 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava 2049558 E1;E2;E3;E4;E5
416 M45 RZEŃCA, Piotr 1970 UKS Orientuś Łódź 02438 412188 E1;E2;E3;E4;E5
417 M10 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 03712 886660 E1;E2;E3;E4;E5
418 M12-14B SAFONOV, Nikolay 2005 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
419 W65 SEMUSHINA, Galina 1953 PionerSK 2055106 E1;E2;E3;E4;E5
420 M70 SEMYSYNOV, Mikhailo 1944 1302847 E1;E2;E3;E4;E5
421 W40 SHERENKOVSKA, Olena 1974 O-CLUB 1395206 E1;E2;E3;E4;E5
422 M45 SHERENKOVSKYI, Oleg 1970 O-CLUB 1395208 E1;E2;E3;E4;E5
423 M18 SIENKIEWICZ, Maksymilian 2001 UKS Azymut 45 3734 9201834 E1;E2;E3;E4;E5
424 M12-14B SIKORA, Matěj 2005 TJ TŽ Třinec 49396 E1;E2;E3;E4;E5
425 W50 SILTERE, Vija 1967 Auseklis IK 1603078 E1;E2;E3;E4;E5
426 M55 SIMMONS, Gary 1960 Guildford Orienteers 891960 E1;E2;E3;E4;E5
427 M21A SIMMONS, George 1995 Guildford Orienteers 1512950 E1;E2;E3;E4;E5
428 M35S SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc 8648672 E1;E2;E3;E4;E5
429 M35 ŠKLÍBA, Jan 1975 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK7501 7204489 E1;E2;E3;E4;E5
430 M20 ŠKLÍBA, Michal 1999 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK9900 7201758 E1;E2;E3;E4;E5
431 W40 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK7651 7204991 E1;E2;E3;E4;E5
432 W18 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK0153 7203465 E1;E2;E3;E4;E5
433 M16 SKOMOROKHA, Maksym 2002 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
434 M40-49S SLIŽ, Eduard 1976 TJ TŽ Třinec 8663 E1;E2;E3;E4;E5
435 M16 SLIŽ, Rostislav 2003 TJ TŽ Třinec 49381 E1;E2;E3;E4;E5
436 W60 SMIRNOVA, Natalia 1956 PionerSK 2011565 E1;E2;E3;E4;E5
437 M40-49S SMOTER, Robert 1972 RCI Kraków E1;E2;E3;E4;E5
438 M16 SMYK, Bartosz 2002 UKS TRAPER 02159 2035291 E1;E2;E3;E4;E5
439 W35 SOBCZAK, Magdalena 1980 RCI Kraków E1;E2;E3;E4;E5
440 M45 SOBCZYŃSKI, Kalikst 1971 WKS Śląsk Wrocław 717 9595959 E1;E2;E3;E4;E5
441 M14 SOBIEPANEK, Maksymilian 2004 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03759 338294 E1;E2;E3;E4;E5
442 M18 SOLMANIS, Davis 2001 Auseklis IK 8077888 E1;E2;E3;E4;E5
443 M45 SOLMANIS, Egons 1969 Auseklis IK 1391669 E1;E2;E3;E4;E5
444 M12 SOLMANIS, Uvis 2006 Auseklis IK 2049468 E1;E2;E3;E4;E5
445 W50 SOLOGUBOVA, Elena 1964 OC L-MED, Tula 8643714 E1;E2;E3;E4;E5
446 M60 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK 2055122 E1;E2;E3;E4;E5
447 W60 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK 2055111 E1;E2;E3;E4;E5
448 M21E SONTOWSKI, Marcin 1986 Morenka Team 2087515 E1;E2;E3;E4;E5
449 M35S STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648675 E1;E2;E3;E4;E5
450 W16 STRÓZIK, Sandra 2003 MUKS Junior Ochędzyn 2665 2048160 E1;E2;E3;E4;E5
451 M50 STYPIŃSKI, Marek 1967 GIBnO AMATOR 300658 E1;E2;E3;E4;E5
452 W14 SUCHA, Angelika 2005 Grom Sokolniki 04110 E1;E2;E3;E4;E5
453 W16 SUDOŁ , Hanna 2003 WKS Śląsk Wrocław 3491 889179 E1;E2;E3;E4;E5
454 W21E SUKHAREVSKA, Viktoriia 1994 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
455 M18 ŠVADLENA, Michal 2001 WKS Śląsk Wrocław 4162 9990101 E1;E2;E3;E4;E5
456 M40 ŠVADLENA, Pavel 1975 WKS Śląsk Wrocław 4163 7502000 E1;E2;E3;E4;E5
457 W14 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 8656605 E1;E2;E3;E4;E5
458 W35 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava 7210910 E1;E2;E3;E4;E5
459 W10N ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 2060211 E1;E2;E3;E4;E5
460 M45 SVIRIDOV, Andrei 1971 OC L-MED, Tula 1409820 E1;E2;E3;E4;E5
461 W40 SVIRIDOVA, Anastasiia 1978 OC L-MED, Tula 1415539 E1;E2;E3;E4;E5
462 M55 SYDOROV, Sergii 1959 KARNIKA 1302818 E1;E2;E3;E4;E5
463 M40 SYPEREK, Marcin 1974 E1
464 M60 SYPUŁA, Słąwomir 1958 UNTS Warszawa 00748 7201187 E1;E2;E3;E4;E5
465 W21A SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS Warszawa 02834 7208278 E1;E2;E3;E4;E5
466 W40 SYVORONOVA, Olga 1977 O-Kompas 1415139 E1;E2;E3;E4;E5
467 W14 SZCZURKO, Paulina 2005 UKS TRAPER 03545 682385 E1;E2;E3;E4;E5
468 W40 SZTRANEK, Iwona 0000 UKS Azymut Pabianice E4;E5
469 M16 SZTRANEK, Jan 0000 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3;E4;E5
470 M12 SZTRANEK, Maciej 0000 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3;E4;E5
471 M45 SZTRANEK, Paweł 0000 UKS Azymut Pabianice E4;E5
472 M75 ŚLIWAKOWSKI, Adam 1940 MUKS Junior Ochędzyn 2091862 E1;E2;E3;E4;E5
473 W21E ŚLUSARCZYK, Katarzyna 1989 OK!Sport 03480 8636522 E1;E2;E3;E4;E5
474 M21E ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 1988 KOS BnO Szczecin 02361 881105 E1;E2;E3;E4;E5
475 W50 TICHA, Jana 1964 SJH Jindrichuv Hradec 51925 E3;E4;E5
476 M50 TICHY, Martin 1964 SJH Jindrichuv Hradec 51929 E3;E4;E5
477 M16 TOBOREK, Jakub 2003 WKS Śląsk Wrocław 2141 8030803 E1;E2;E3;E4;E5
478 M10 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 04220 886662 E1;E2;E3;E4;E5
479 M35 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 04221 887243 E1;E2;E3;E4;E5
480 M60 TRYDZENSKI, Henadzi 1955 Peleng-Vimpel 7204875 E1;E2;E3;E4;E5
481 M14 TYWONEK, Jan 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03841 418964 E1;E2;E3;E4;E5
482 W18 TYWONEK, Julia 2001 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 04100 1422869 E1;E2;E3;E4;E5
483 M14 UDYCZ, Jonasz 2004 UKS TRAPER 03319 8650886 E1;E2;E3;E4;E5
484 W55 UFIMTSEVA, Nina 1962 OC L-MED, Tula 1415822 E1;E2;E3;E4;E5
485 M10 UKLEJA, Krzysztof 2008 UKS Azymut 45 03120 9201833 E1;E2;E3;E4;E5
486 W12 UKLEJA, Patrycja 2006 UKS Azymut 45 03121 9201832 E1;E2;E3;E4;E5
487 W14 URBAN, Aneta 2004 UKS TRAPER 02910 8650897 E1;E2;E3;E4;E5
488 M50 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819 E1;E2;E3;E4;E5
489 M60 USENKO, Serhii 1957 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
490 M40 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5
491 M45 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 2101321 E1;E2;E3;E4;E5
492 W50 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 6751 08815 E1;E2;E3;E4;E5
493 W50 WAŃCZYK, Magdalena 1968 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3;E4;E5
494 W10 WASILEWSKA, Olga 2007 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 04251 338293 E1;E2;E3;E4;E5
495 M10 WASILEWSKI, Antoni 2008 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 412161 E1;E2;E3;E4;E5
496 M14 WASILEWSKI, Mikołaj 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 02779 338300 E1;E2;E3;E4;E5
497 M70 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5
498 M14 WĄSIEWICZ, Jerzy 2005 Team 360 8050202 E1;E2;E3;E4;E5
499 W45 WĄSIEWICZ, Marzena 1970 Team 360 1418713 E1;E2;E3;E4;E5
500 M45 WĄSIEWICZ, Piotr 1970 Team 360 1418717 E1;E2;E3;E4;E5
501 W12 WĄSIEWICZ, Urszula 2007 Team 360 1418718 E1;E2;E3;E4;E5
502 W50 WESTBERG-ARRAKOSKI, Annika 1966 OK77 2066589 E1;E2;E3;E4;E5
503 M50 WIDZIEWICZ, Remigiusz 0000 WKS Śląsk Wrocław 1064 504031 E1;E2;E3;E4;E5
504 M40 WIECZOREK, Piotr 1973 Indywidualny Mazowsze 03016 9101039 E1;E2;E3;E4;E5
505 W35 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, Helena 1977 RCI Kraków 8650893 E1;E2;E3;E4;E5
506 OPENShort WIŚNIEWSKA, Małgorzata 0000 UKS Azymut Pabianice E1;E2;E3;E4;E5
507 M10 WIŚNIEWSKI, Adam 0000 UKS Azymut Pabianice 2061725 E1;E2;E3;E4;E5
508 M12 WIŚNIEWSKI, Jakub 0000 UKS Azymut Pabianice 03879 7662202 E1;E2;E3;E4;E5
509 M45 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Indywidualnie 7204615 E1;E2;E3;E4;E5
510 W10 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS TRAPER 03546 2035299 E1;E2;E3;E4;E5
511 M21A WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201 E1;E2;E3;E4;E5
512 M45 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław E1;E2;E3;E4;E5
513 M50 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS Warszawa 03555 1409497 E1;E2;E3;E4;E5
514 W45 WOŁEK, Ewa 1968 UNTS Warszawa 1207 886676 E1;E2;E3;E4;E5
515 W50 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS Warszawa 03556 1408259 E1;E2;E3;E4;E5
516 M55 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113 1393090 E1;E2;E3;E4;E5
517 W50 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS Warszawa 112 1393099 E1;E2;E3;E4;E5
518 M70 WOŹNIAK, Henryk 1948 UMKS ORKAN 00131K 2114920 E1;E2;E3;E4;E5
519 W60 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport 00225 8638442 E1;E2;E3;E4;E5
520 M60 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport 00226 8636527 E1;E2;E3;E4;E5
521 M50 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 6 MBOT Warszawa 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5
522 W60 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2;E3;E4;E5
523 M65 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2;E3;E4;E5
524 M20 YAROSH, Valentyn 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
525 W35 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 2067838 E1;E2;E3;E4;E5
526 W55 ZENCHENKO, Tamara 1960 KARNIKA 1300265 E1;E2;E3;E4;E5
527 W16 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3;E4;E5
528 W20 ZIĘBA, Emilia 1998 WKS Śląsk Wrocław 1828 505098 E1;E2;E3;E4;E5
529 W21A ZIMNY, Urszula 1985 E1;E2;E3;E4;E5
530 M40-49S ZIÓŁKOWSKI, Krzysztof 1973 10BKPanc 8648671 E1;E2;E3;E4;E5
531 M18 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E4;E5
532 M55 ŻEBROWSKI, Dariusz 1963 OK! Sport E1;E2

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOMAGAŁA, Jakub 2008 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
2 HECZKO, Erik 2008 Slavia Liberec orienteering 2113075 E1;E2;E3;E4;E5
3 RZEŃCA, Tomasz 2008 UKS Orientuś Łódź 03712 886660 E1;E2;E3;E4;E5
4 TREPCZYŃSKI, Franciszek 2009 UKS Orientuś Łódź 04220 886662 E1;E2;E3;E4;E5
5 UKLEJA, Krzysztof 2008 UKS Azymut 45 03120 9201833 E1;E2;E3;E4;E5
6 WASILEWSKI, Antoni 2008 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 412161 E1;E2;E3;E4;E5
7 WIŚNIEWSKI, Adam 0000 UKS Azymut Pabianice 2061725 E1;E2;E3;E4;E5

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPCZAK-DUDZIAK, Andrzej 0000 UKS Dąb Leszno E1;E2;E3;E4;E5

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BASHINSKY, Anton 2006 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
2 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades 03700 2067833 E1;E2;E3;E4;E5
3 CIECHANOWICZ, Mikołaj 2006 UKS Azymut 45 3941 887217 E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPCZAK-DUDZIAK, Bartosz 0000 UKS Dąb Leszno 04241 E1;E2;E3;E4;E5
5 GRADEK, Mateusz 2007 UKS TRAPER 03542 9101309 E1;E2;E3;E4;E5
6 KILICHOWSKI, Kacper 2006 UKS Azymut 45 4126 887218 E1;E2;E3;E4;E5
7 KREMPIŃSKI, Franciszek 0000 UKS Azymut Pabianice 03559 1260703 E1;E2;E3;E4;E5
8 KUREČKA, Jonáš 2007 TJ TŽ Třinec 49360 E1;E2;E3;E4;E5
9 LITEWKA, Tymon 2006 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
10 ŁĄCKI, Jakub 2006 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03296 338295 E1;E2;E3;E4;E5
11 ŁUKASZYK, Maksymilian 0000 UKS Dąb Leszno 04236 E1;E2;E3;E4;E5
12 MŁYNARCZYK, Maksymilian 2007 UKS Orientuś Łódź 03711 7070923 E1;E2;E3;E4;E5
13 MURASHKA, Andrei 1968 Orion 981911 E1;E2;E3;E4;E5
14 MURASHKA, Usiaslau 2007 Orion 224969 E1;E2;E3;E4;E5
15 NAROŻNY, Kacper 2007 GOK Galewice 4119 2086637 E1;E2;E3;E4;E5
16 OLEJNIK, Tomasz 2007 GOK Galewice 4270 2048155 E1;E2;E3;E4;E5
17 RIBY, Philip 2007 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP0702 7208204 E1;E2;E3;E4;E5
18 SOLMANIS, Uvis 2006 Auseklis IK 2049468 E1;E2;E3;E4;E5
19 SZTRANEK, Maciej 0000 UKS Azymut Pabianice 03562 2043890 E1;E2;E3;E4;E5
20 WIŚNIEWSKI, Jakub 0000 UKS Azymut Pabianice 03879 7662202 E1;E2;E3;E4;E5

M12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BYRTUS, Jakub 2005 TJ TŽ Třinec 7209459 E1;E2;E3;E4;E5
2 GUTSKO, Ivan 2005 KSO Korostyshiv 1808081 E1;E2;E3;E4;E5
3 KRYSʹ, Illya 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
4 SAFONOV, Nikolay 2005 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
5 SIKORA, Matěj 2005 TJ TŽ Třinec 49396 E1;E2;E3;E4;E5

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 KharkivOBLSUTUR 14225 E1;E2;E3;E4;E5
2 BEDARAU, Arseni 2004 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
3 BELYAEV, Ivan 2004 KSO Korostyshiv 1220000 E1;E2;E3;E4;E5
4 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 03443 9201349 E1;E2;E3;E4;E5
5 DAMEK, Ondřej 2005 TJ TŽ Třinec 49327 E1;E2;E3;E4;E5
6 DĄBROWSKI, Karol 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03907 435250 E1;E2;E3;E4;E5
7 FRONIA, Adam 2005 GOK Galewice 4116 2048153 E1;E2;E3;E4;E5
8 HRYCIUK, Mikołaj 2005 Grom Sokolniki 03836 2086649 E1;E2;E3;E4;E5
9 JABŁOŃSKI, Piotr 2005 MUKS Junior Ochędzyn 2086637 E1;E2;E3;E4;E5
10 KONAT, Michał 2005 GOK Galewice 4118 2048151 E1;E2;E3;E4;E5
11 KOREK, Kacper 2005 Grom Sokolniki 03837 2048147 E1;E2;E3;E4;E5
12 KOTKOWIAK, Bartosz 0000 KOS BnO Szczecin 03664 9201343 E1;E2;E3;E4;E5
13 KOTKOWIAK, Piotr 0000 KOS BnO Szczecin 03665 9201342 E1;E2;E3;E4;E5
14 KOZŁOWSKI, Jakub 2005 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
15 KWIATKOWSKI, Olaf 0000 KOS BnO Szczecin 03968 1418054 E1;E2;E3;E4;E5
16 LISIAK, Adam 2005 UKS Orientuś Łódź 3049 7200171 E1;E2;E3;E4;E5
17 MAJOWSKI, Jan 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03502 1419864 E1;E2;E3;E4;E5
18 MALIK, Patryk 2004 Grom Sokolniki 04109 E1;E2;E3;E4;E5
19 MAŁECKI, Marcel 2004 MUKS Junior Ochędzyn 3086 2048145 E1;E2;E3;E4;E5
20 MRÓZEK, Pawel 2004 TJ TŽ Třinec 7209795 E1;E2;E3;E4;E5
21 PAWŁOWSKI, Leon 0000 KOS BnO Szczecin 03451 9201348 E1;E2;E3;E4;E5
22 PODWORSKI, Kacper 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 02780 1419863 E1;E2;E3;E4;E5
23 SOBIEPANEK, Maksymilian 2004 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03759 338294 E1;E2;E3;E4;E5
24 TYWONEK, Jan 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03841 418964 E1;E2;E3;E4;E5
25 UDYCZ, Jonasz 2004 UKS TRAPER 03319 8650886 E1;E2;E3;E4;E5
26 WASILEWSKI, Mikołaj 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 02779 338300 E1;E2;E3;E4;E5
27 WĄSIEWICZ, Jerzy 2005 Team 360 8050202 E1;E2;E3;E4;E5

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 0000 UKS Azymut Pabianice 02192 887252 E1;E2;E3;E4;E5
2 BACZULIS, Miłosz 0000 KOS BnO Szczecin 03441 1394473 E1;E2;E3;E4;E5
3 BIALOŽYT, Marek 2003 TJ TŽ Třinec 8629759 E1;E2;E3;E4;E5
4 BOROWIEC, Paweł 2002 PKO HARPAGAN Gdańsk '03971 2057121 E1;E2;E3;E4;E5
5 CHERNYKH, Misha 2002 Khimki 8643721 E1;E2;E3;E4;E5
6 FLEGL, Martin 2003 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK0300 2091541 E1;E2;E3;E4;E5
7 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03447 9201337 E1;E2;E3;E4;E5
8 KĘDZIERSKI, Nataniel 2003 WKS Śląsk Wrocław 4001 889176 E1;E2;E3;E4;E5
9 KONDYS, Jakub 0000 KOS BnO Szczecin 03663 9201334 E1;E2;E3;E4;E5
10 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3;E4;E5
11 KUTSENKO, Dima 2002 KSO Korostyshiv 1777000 E1;E2;E3;E4;E5
12 LEDZION, Piotr 2003 UKS Orientuś Łódź 4111 887248 E1;E2;E3;E4;E5
13 LOCKER, Daniel 2002 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 405991 E1;E2;E3;E4;E5
14 NOVAK, Daniel 2003 ZOOB Rumburk 2801020 E1;E2;E3;E4;E5
15 NOWAK, Grzegorz 2003 UKS Azymut 45 2370 8656096 E1;E2;E3;E4;E5
16 NOWAK, Michał 2003 UKS Orientuś Łódź 3929 8646295 E1;E2;E3;E4;E5
17 OSAK, Maciej 2003 UKS TRAPER 03543 8650895 E1;E2;E3;E4;E5
18 PORZYCZ, Grzegorz 2002 UKS Azymut 45 2371 8656099 E1;E2;E3;E4;E5
19 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2;E3;E4;E5
20 SKOMOROKHA, Maksym 2002 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
21 SLIŽ, Rostislav 2003 TJ TŽ Třinec 49381 E1;E2;E3;E4;E5
22 SMYK, Bartosz 2002 UKS TRAPER 02159 2035291 E1;E2;E3;E4;E5
23 SZTRANEK, Jan 0000 UKS Azymut Pabianice 02653 1407621 E1;E2;E3;E4;E5
24 TOBOREK, Jakub 2003 WKS Śląsk Wrocław 2141 8030803 E1;E2;E3;E4;E5

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHOROŚ, Tomasz 2000 PUKS Młode Orły 2365 1403092 E1;E2;E3;E4;E5
2 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 2839 8640925 E1;E2;E3;E4;E5
3 FRENZEL, Oskar Niklas 2000 ESV Lok Schöneweide 7020215 E1;E2;E3;E4;E5
4 GŁADECKI, Dawid 2000 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03729 1419857 E1;E2;E3;E4;E5
5 KADĚRA, Vojtěch 0000 OB Havířov 301297 E1;E2;E3;E4;E5
6 KEJSER, Jeppe 2000 OK Pan Aarhus 7500400 E1;E2;E3;E4;E5
7 MANIA, Patryk 2000 MUKS Junior Ochędzyn 2666 2086639 E1;E2;E3;E4;E5
8 MUSIAŁA, Hubert 2000 Grom Sokolniki 02541 2048142 E1;E2;E3;E4;E5
9 PESTA, Piotr 2001 UKS Azymut 45 2742 8656098 E1;E2;E3;E4;E5
10 PETERSBURSKI, Krystian 0000 KOS BnO Szczecin 03452 9201345 E1;E2;E3;E4;E5
11 PŁÓCIENNIK, Konrad 0000 UKS Azymut Pabianice 01785 887245 E1;E2;E3;E4;E5
12 SIENKIEWICZ, Maksymilian 2001 UKS Azymut 45 3734 9201834 E1;E2;E3;E4;E5
13 SOLMANIS, Davis 2001 Auseklis IK 8077888 E1;E2;E3;E4;E5
14 ŠVADLENA, Michal 2001 WKS Śląsk Wrocław 4162 9990101 E1;E2;E3;E4;E5
15 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 UKS Orientuś Łódź 1724 8646296 E4;E5

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHMIELECKI, Adam 1999 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
3 LOCKER, Tomáš 1998 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 2017682 E1;E2;E3;E4;E5
4 LYTVYN, Oleksandr 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
5 LYTVYN, Oleksii 1998 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
6 ŠKLÍBA, Michal 1999 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK9900 7201758 E1;E2;E3;E4;E5
7 YAROSH, Valentyn 1999 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5

M21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAZHUK, Dzmitry 1997 OC BSU 1412482 E1;E2;E3;E4;E5
2 BEDARAU, Edvin 1996 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
3 CEGIEŁKA, Damian 1989 GOK Galewice 555 2048158 E1;E2;E3;E4;E5
4 GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 E1;E2;E3;E4;E5
5 ŁUBIS, Michał 0000 UKS Azymut Pabianice 02657 887214 E1;E2;E3;E4;E5
6 MATVIEIEV, Volodymyr 1983 O-CLUB 7000040 E1;E2;E3;E4;E5
7 NESTERENKO, Viktor 1993 KSO Korostyshiv 32198 1418235 E1;E2;E3;E4;E5
8 OSTÓJ , Piotr 1994 WKS Śląsk Wrocław 1334 2016462 E1;E2;E3;E4;E5
9 RYCHLÝ, Pavel 1985 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654882 E1;E2;E3;E4;E5
10 SIMMONS, George 1995 Guildford Orienteers 1512950 E1;E2;E3;E4;E5
11 WOJARSKI, Michał 1990 WKS Wawel Kraków 502201 E1;E2;E3;E4;E5

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHARUBA, Łukasz 1990 UKS Orientuś Łódź 00402 7200174 E1;E2;E3;E4;E5
2 CZERNOW, Sergej 1986 Baltyka 1408323 E1;E2;E3;E4;E5
3 DWOJAK, Wojciech 1981 WKS Śląsk Wrocław 00728 8640911 E1;E2;E3
4 GAILIS, Andris 1992 Auseklis IK 8629210 E1;E2;E3;E4;E5
5 GRYZIO, Łukasz 0000 UKS Azymut Pabianice 00336 887235 E1;E2;E3;E4;E5
6 HOVORKA, Lukáš 1990 OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 E1;E2;E3;E4;E5
7 HOWE, Frazer 1997 NWOC E1;E2;E3;E4;E5
8 IWASZCZYSZYN, Joachim 1994 WKS Śląsk Wrocław 2018699 E5
9 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 04208 8640247 E1;E2;E3;E4;E5
10 JÄRVENPÄÄ, Antti 1996 OK77 7204944 E1;E2;E3;E4;E5
11 KACZYŃSKI, Piotr 1984 PKO Harpagan 1407623 E1;E2;E3;E4;E5
12 KANKKUNEN, Matias 1993 OK77 9102774 E1;E2;E3;E4;E5
13 MAGIER, Andrzej 1986 Brześć 9102252 E1;E2;E3;E4;E5
14 MAN, Chi Kin 1988 OAHK 7860463 E1;E2;E3;E4;E5
15 MAZAN, Bartłomiej 1992 WKS Śląsk Wrocław 01319 921001 E1;E2;E3;E4;E5
16 MORAWSKI, Jacek 1989 UNTS Warszawa 886666 E1;E2;E3
17 PASZYŃSKI, Piotr 1981 UKS Orientuś Łódź 423 8640929 E1;E2;E3;E4;E5
18 PIOTROWSKI, Radosław 1996 UKS Azymut 45 1625 9101799 E1;E2;E3;E4;E5
19 RAY, Jonathan 1997 OK77 1416422 E1;E2;E3;E4;E5
20 SONTOWSKI, Marcin 1986 Morenka Team 2087515 E1;E2;E3;E4;E5
21 ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 1988 KOS BnO Szczecin 02361 881105 E1;E2;E3;E4;E5

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź 04249 2006963 E1;E2;E3;E4;E5
2 GĄSIOROWSKI, Adam 0000 UKS Azymut Pabianice 03558 E1;E2;E3;E4;E5
3 KMIEĆ, Krystian 1996 MUKS Junior Ochędzyn E1;E2;E3;E4;E5
4 KÖNIG, Michael 1990 OLG Ortenau 406446 E1;E2;E3;E4;E5
5 LANGER, Martin 1984 free.lepus.cz 887937 E1;E2;E3;E4;E5
6 MICHALSKI, Daniel 0000 UKS Azymut Pabianice 03561 E1;E2;E3;E4;E5
7 NOVOTNÝ, Erik 2003 TJ Zlaté Hory 2020722 E1;E2;E3;E4;E5
8 NOVOTNÝ, Tomáš 1970 TJ Zlaté Hory 7001234 E1;E2;E3;E4;E5
9 OREKHOV, Anton 1989 O-Club Moscow 501411 E1;E2;E3;E4;E5

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy brak 8009221 E1;E2;E3;E4;E5
2 DOMAGAŁA, Andrzej 1980 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
3 GOCYŁA, Mateusz 1981 KS Jurajskie Orły nie mam nie mam E1;E2;E3;E4;E5
4 HROUZA, Jan 1981 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654914 E1;E2;E3;E4;E5
5 KREMPIŃSKI, Piotr 0000 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2;E3;E4;E5
6 KRUPA, Łukasz 1990 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 04250 338297 E1;E2;E3;E4;E5
7 ŁĄCKI, Łukasz 1982 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 01673 7705049 E1;E2;E3;E4;E5
8 MILIRUD, Evgen 1983 O-Kompas 1420998 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŠKLÍBA, Jan 1975 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK7501 7204489 E1;E2;E3;E4;E5
10 TREPCZYŃSKI, Jarosław 1983 UKS Orientuś Łódź 04221 887243 E1;E2;E3;E4;E5

M35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAROCKI, Michał 1979 PKO Harpagan 2118429 E1;E2;E3;E4;E5
2 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
3 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc 8648672 E1;E2;E3;E4;E5
4 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648675 E1;E2;E3;E4;E5

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BANASIAK, Marcin 1973 indywidualnie WRO 9991973 E1;E2;E3;E4;E5
2 CISZEK, Marcin 1976 WKS "Śląsk" 8654383 E1;E2;E3;E4;E5
3 FIEDOROWICZ, Szczepan 1976 UKS TRAPER 02906 1997225 E1;E2;E3;E4;E5
4 GERASKIN, Sergii 1977 O-CLUB 1395207 E1;E2;E3;E4;E5
5 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
6 KALSZTEIN, Karol 1974 PKO HARPAGAN Gdańsk '00985 2057127 E1;E2;E3;E4;E5
7 KLEPCZYŃSKA, Sylwia 1976 E1;E2;E3;E4;E5
8 KURYJ, Marek 0000 RCI Kraków 9101303 E1;E2;E3;E4;E5
9 LYSENKO, Andrii 1974 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
10 NOVAK, Petr 1974 ZOOB Rumburk 2120650 E1;E2;E3;E4;E5
11 NOWAK, Jacek 1976 UKS Azymut 45 143 9201837 E1;E2;E3;E4;E5
12 NOWAK, Paweł 1977 UKS Orientuś Łódź 3930 887247 E1;E2;E3;E4;E5
13 ŠVADLENA, Pavel 1975 WKS Śląsk Wrocław 4163 7502000 E1;E2;E3;E4;E5
14 SYPEREK, Marcin 1974 E1
15 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5
16 WIECZOREK, Piotr 1973 Indywidualny Mazowsze 03016 9101039 E1;E2;E3;E4;E5

M40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BYRTUS, Petr 1977 TJ TŽ Třinec 49341 E1;E2;E3;E4;E5
2 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 04339 E1;E2;E3;E4;E5
3 SLIŽ, Eduard 1976 TJ TŽ Třinec 8663 E1;E2;E3;E4;E5
4 SMOTER, Robert 1972 RCI Kraków E1;E2;E3;E4;E5
5 ZIÓŁKOWSKI, Krzysztof 1973 10BKPanc 8648671 E1;E2;E3;E4;E5

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
2 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades 03305 2067843 E1;E2;E3;E4;E5
3 GRADEK, Jarosław 1972 UKS TRAPER 03886 682388 E1;E2;E3;E4;E5
4 JERABEK, Petr 1971 OK BOR BOR7105 8439 E1;E2;E3;E4;E5
5 KADĚRA, Pavel 0000 OB Havířov 253120 E1;E2;E3;E4;E5
6 KIJEWSKI, Jacek 1970 KU AZS WAT Warszawa 00085 1970315 E1;E2;E3;E4;E5
7 KONOVALOV, Andrii 1970 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
8 KOZYREV, Andrew 1973 KSO Korostyshiv 1710000 E1;E2;E3;E4;E5
9 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 Grom Sokolniki 2048197 02547 E1;E2;E3;E4;E5
10 KUTSENKO, Dmitry 1971 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
11 KUZNETSOV, Vladimir 1970 OC Eridan Minsk 2046393 E1;E2;E3;E4;E5
12 LOCKER, Martin 1970 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 301158 E1;E2;E3;E4;E5
13 MIANOWSKI, Rafał 1973 UNTS Warszawa 2068 886687 E1;E2;E3;E4;E5
14 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 7200386 E1;E2;E3;E4;E5
15 OLAS, Jacek 1969 UKS Orientuś Łódź 00422 7200161 E1;E2;E3;E4;E5
16 RZEŃCA, Piotr 1970 UKS Orientuś Łódź 02438 412188 E1;E2;E3;E4;E5
17 SHERENKOVSKYI, Oleg 1970 O-CLUB 1395208 E1;E2;E3;E4;E5
18 SOBCZYŃSKI, Kalikst 1971 WKS Śląsk Wrocław 717 9595959 E1;E2;E3;E4;E5
19 SOLMANIS, Egons 1969 Auseklis IK 1391669 E1;E2;E3;E4;E5
20 SVIRIDOV, Andrei 1971 OC L-MED, Tula 1409820 E1;E2;E3;E4;E5
21 SZTRANEK, Paweł 0000 UKS Azymut Pabianice E4;E5
22 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 2101321 E1;E2;E3;E4;E5
23 WĄSIEWICZ, Piotr 1970 Team 360 1418717 E1;E2;E3;E4;E5
24 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Indywidualnie 7204615 E1;E2;E3;E4;E5
25 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław E1;E2;E3;E4;E5

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ARRAKOSKI, Jori 1967 OK77 2066595 E1;E2;E3;E4;E5
2 BARTCZAK, Jarosław 1968 UMKS ORKAN 00743 887093 E1;E2;E3;E4;E5
3 DANKOV, Sergey 1968 O-Kompas 895128 E1;E2;E3;E4;E5
4 DEPTA, Piotr 1965 MKS Paulinum Jelenia Gora 00148 501904 E1;E2;E3;E4;E5
5 DONNER, Jan 1966 OK77 1417513 E1;E2;E3;E4;E5
6 EYNARD, Thierry 1964 Convergence 24795 1980553 E1;E2;E3;E4;E5
7 HOLINKA, Martin 1967 KOB ZPV 8851 E1;E2;E3;E4;E5
8 INGESEN, Ole 1966 Sarpsborg OL 451063 E1;E2;E3;E4;E5
9 JERLECKI, Mirosław 1965 RCI Kraków 2086641 E1;E2;E3;E4;E5
10 KARSKI, Ryszard 1965 MKS Paulinum Jelenia Gora 03807 7777610 E1;E2;E3;E4;E5
11 LASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
12 LÖNNFELDT, Erik 1964 OK77 2091876 E1;E2;E3;E4;E5
13 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
14 MŁYNARCZYK, Piotr 1964 UKS Orientuś Łódź 3294 7150264 E1;E2;E3;E4;E5
15 PAVLJUCHUK, Aleh 1965 SC BUG 1428643 E1;E2;E3;E4;E5
16 PIŁKOWSKI, Paweł 1966 Ok! Sport 00859 412338 E1;E2;E3;E4;E5
17 RUDIS, Algimantas 1962 Saulė OK 8622266
18 STYPIŃSKI, Marek 1967 GIBnO AMATOR 300658 E1;E2;E3;E4;E5
19 TICHY, Martin 1964 SJH Jindrichuv Hradec 51929 E3;E4;E5
20 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819 E1;E2;E3;E4;E5
21 WIDZIEWICZ, Remigiusz 0000 WKS Śląsk Wrocław 1064 504031 E1;E2;E3;E4;E5
22 WOŁEK, Andrzej 1964 UNTS Warszawa 03555 1409497 E1;E2;E3;E4;E5
23 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 6 MBOT Warszawa 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ANDRZEJEWSKI, Leszek 1959 UKS Azymut 45 1624 887230 E1;E2;E3;E4;E5
2 BEDARAU, Vadzim 1962 SC BUG 259962 E1;E2;E3;E4;E5
3 CHERNYKH, Sergey 1962 Khimki 8638340 E1;E2;E3;E4;E5
4 CZERKAWSKI, Wacław 1960 UKS Sparta Czyżowice 01496 435239 E1;E2;E3;E4;E5
5 DEREDOS, Andrzej 1963 UKS Orientuś Łódź 03247 887250 E1;E2;E3;E4;E5
6 GAILIS, Ainārs 1962 Auseklis IK 2012447 E1;E2;E3;E4;E5
7 JENSEN, Per Dahl 1962 OK Pan Aarhus 7500200 E1;E2;E3;E4;E5
8 KANKKUNEN, Jarmo 1962 OK77 Rental E1;E2;E3;E4;E5
9 KHOLIAVKO, Yevhen 1962 O-CLUB 1300297 E1;E2;E3;E4;E5
10 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 03895 E1;E2;E3;E4;E5
11 KLIMASZ, Józef 0000 Szarotki 2023852 E1;E2;E3;E4;E5
12 KÖNIG, Stefan 1963 OLG Ortenau 8632428 E1;E2;E3;E4;E5
13 KORF, Aliaksandr 1961 SKO ORION 682134 E1;E2;E3;E4;E5
14 KRECEK, Miroslav 1962 KOB ZPV 58581 E1;E2;E3;E4;E5
15 KUDRIN, Volodymyr 1962 ORION 9200162 E1;E2;E3;E4;E5
16 KUHTA, Mikhail 1959 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
17 LAEV, Urmas 1962 SK Mercury 351674 E1;E2;E3;E4;E5
18 LECH, Bogdan 1960 UMKS ORKAN 00789K 413372 E1;E2;E3;E4;E5
19 MACHOWSKI, Władysław 1959 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 00482 2086529 E1;E2;E3;E4;E5
20 MIKIELSKI, Marek 1960 UMKS ORKAN 00136K 413379 E1;E2;E3;E4;E5
21 NOVAK, Ivo 1962 OK 24 Praha 51679 E1;E2;E3;E4;E5
22 PORZYCZ, Jerzy 1961 UKS Azymut 45 154 9201835 E1;E2;E3;E4;E5
23 RUDIS, Algimantas 1962 Saulė OK 8622266 E1;E2;E3;E4;E5
24 SIMMONS, Gary 1960 Guildford Orienteers 891960 E1;E2;E3;E4;E5
25 SYDOROV, Sergii 1959 KARNIKA 1302818 E1;E2;E3;E4;E5
26 WOŁOWCZYK, Marek 1963 UNTS Warszawa 113 1393090 E1;E2;E3;E4;E5
27 ŻEBROWSKI, Dariusz 1963 OK! Sport E1;E2

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BIALOŽYT, Miroslav 1957 TJ TŽ Třinec 8789 E1;E2;E3;E4;E5
2 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 E1;E2;E3;E4;E5
3 GUGA, Romuald 1955 WKS Śląsk Wrocław 716 889177 E1;E2;E3;E4;E5
4 HROUZA, Jan 1954 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654899 E1;E2;E3;E4;E5
5 KASJANENKO, Sergii 1954 POBEDA 1601756 E1;E2;E3;E4;E5
6 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2;E3;E4;E5
7 KUSHNEROV, Pavel 1958 SC BUG E1;E2;E3;E4;E5
8 LEWANDOWSKI, Krzysztof 1958 UKS Orientuś Łódź 00367 412121 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŁAZOWSKI, Krzysztof 1955 KInO Stowarzysze E1;E2;E3;E4;E5
10 MIROSHNITCHENKO, Viktor 1957 PionerSK 2300501 E1;E2;E3;E4;E5
11 OLBRYCHT, Janusz 1955 OLBnO 00228 412128 E1;E2;E3;E4;E5
12 OLIINYK, Oleksandr 1958 SIRIUS 1395199 E1;E2;E3;E4;E5
13 RYŠAVÝ, Jiří 1958 TJ Opava 2049558 E1;E2;E3;E4;E5
14 SOLOVEV, Mikhail 1956 PionerSK 2055122 E1;E2;E3;E4;E5
15 SYPUŁA, Słąwomir 1958 UNTS Warszawa 00748 7201187 E1;E2;E3;E4;E5
16 TRYDZENSKI, Henadzi 1955 Peleng-Vimpel 7204875 E1;E2;E3;E4;E5
17 USENKO, Serhii 1957 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
18 WRÓBLEWSKI, Tadeusz 1958 OK!Sport 00226 8636527 E1;E2;E3;E4;E5

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8891 E1;E2;E3;E4;E5
2 BLOCH, Leszek 1950 Indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
3 BOHACZEK, Janusz 1952 UMKS ORKAN 00135K 413376 E1;E2;E3;E4;E5
4 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad - 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
5 DVORAK, Vlastimil 1949 Banik Ostrava 51370 E1;E2;E3;E4;E5
6 HOWE, Peter 1960 E1;E2;E3;E4;E5
7 JAKIELASZEK, Ryszard 1949 GKS Luzino 00179 8631450 E1;E2;E3;E4;E5
8 JELÍNEK, Martin 1951 Jeleni 232091 E1;E2;E3;E4;E5
9 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 7089011 E1;E2;E3;E4;E5
10 PASZYŃSKI, Józef 1953 UKS Orientuś Łódź 00383 1399036 E1;E2;E3;E4;E5
11 WYSOCKI, Andrzej 1951 UKS Kometa Gliwice 222893 E1;E2;E3;E4;E5

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTKOWIAK, Edward 1948 925 412412 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHOJNACKI, Marian 1948 Indywidualnie-śląskie nie mam nie mam E1;E2;E3;E4;E5
3 KARPENKO, Sergii 1945 POBEDA 1300773 E1;E2;E3;E4;E5
4 KMIECINSKI, Józef 1947 PUKS Młode Orły 69 2800471 E1;E2;E3;E4;E5
5 KŘÍŽ, Pavel 1948 SKP Zdar 2023807 E1;E2;E3;E4;E5
6 MIASNIKOV, Sergei 1947 PskovRus 2088790 E1;E2;E3;E4;E5
7 SEMYSYNOV, Mikhailo 1944 1302847 E1;E2;E3;E4;E5
8 WASILEWSKI, Stanisław 1946 PUKS Młode Orły 1168 8626617 E1;E2;E3;E4;E5
9 WOŹNIAK, Henryk 1948 UMKS ORKAN 00131K 2114920 E1;E2;E3;E4;E5

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CZABAŃSKI, Edward 1939 UKS Azymut 45 514 219125 E1;E2;E3;E4;E5
2 DURA, Kazimierz 1939 WKS Śląsk 00720 54119 E1;E2;E3;E4;E5
3 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 1084 2023855 E1;E2;E3;E4;E5
4 ŚLIWAKOWSKI, Adam 1940 MUKS Junior Ochędzyn 2091862 E1;E2;E3;E4;E5

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPENLong

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KANKKUNEN, Lukas 2000 OK77 Rental E1;E2;E3;E4;E5
2 MAKAYED, Mikhail 1967 SC BUG 259913 E1;E2;E3;E4;E5

OPENShort

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BÍČÁNKOVÁ, Jana 1975 TJ TŽ Třinec 7862 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOLINKOVA, Hana 1967 KOB ZPV 52587 E1;E2;E3;E4;E5
3 JOHNSON, Marianne 1963 OK77 Rental E1;E2;E3;E4;E5
4 MISILIUK, Natalia 1984 1234318 E1;E2;E3;E4;E5
5 MISILIUK, Oleksii 2010 E1;E2;E3;E4;E5
6 MROZKOVÁ, Olga 1973 TJ TŽ Třinec 53176 E1;E2;E3;E4;E5
7 NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 9951 E1;E2;E3;E4;E5
8 PRAIS, Anna 0000 UKS Dąb Leszno E1;E2;E3;E4;E5
9 RIBY, Thomas 2002 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP0202 7207873 E1;E2;E3;E4;E5
10 WIŚNIEWSKA, Małgorzata 0000 UKS Azymut Pabianice E1;E2;E3;E4;E5

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DUDA, Kornelia 2009 UKS TRAPER 04141 682392 E1;E2;E3;E4;E5
2 DŻUMAGA, Sara 0000 UKS Dąb Leszno 04233 E1;E2;E3;E4;E5
3 HAVRDOVA, Selina 2009 Sportcentrum Jičín 8071009 E1;E2;E3;E4;E5
4 KRASOŃ, Julia 2009 MUKS Junior Ochędzyn 2048144 E1;E2;E3;E4;E5
5 KUKAWSKA, Julia 2008 MUKS Junior Ochędzyn 2048156 E1;E2;E3;E4;E5
6 WASILEWSKA, Olga 2007 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 04251 338293 E1;E2;E3;E4;E5
7 WŁODARCZYK, Wiktoria 2008 UKS TRAPER 03546 2035299 E1;E2;E3;E4;E5

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAROCKA, Maja 2007 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
2 NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 2067840 E1;E2;E3;E4;E5
3 ŠVIDRNOCHOVÁ, Nela 2009 TJ Opava 2060211 E1;E2;E3;E4;E5

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BANASIAK, Anna 2006 MKS MOS Wrocław 9992006 E1;E2;E3;E4;E5
2 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS Szczerców 4403501 E1;E2;E3;E4;E5
3 BOREK, Alicja 2007 UKS TRAPER 03314 2035297 E1;E2;E3;E4;E5
4 BORKOWSKA, Lena 2006 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03756 412166 E1;E2;E3;E4;E5
5 CEGIEŁKA, Milena 2006 GOK Galewice 4115 2086643 E1;E2;E3;E4;E5
6 CISZEK, Katarzyna 0000 MKS MOS Wrocław 8654384 E1;E2;E3;E4;E5
7 DZWONKOWSKA, Paulina 2006 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03366 418961 E1;E2;E3;E4;E5
8 GRISCHUK, Maria 2006 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
9 HAVRDOVA, Sheila 2007 Sportcentrum Jičín 8101007 E1;E2;E3;E4;E5
10 HERBEĆ, Anna 2007 MUKS Junior Ochędzyn 2086642 E1;E2;E3;E4;E5
11 JABŁOŃSKA, Emilia 2006 MUKS Junior Ochędzyn 2086237 E1;E2;E3;E4;E5
12 JARCZAK, Marika 2007 MUKS Junior Ochędzyn 2086234 E1;E2;E3;E4;E5
13 KIEŁBIK, Nikola 2006 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
14 KONOVALOVA, Daria 2006 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
15 KOZŁOWSKA, Natalia 2007 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
16 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
17 KULA, Maja 0000 KOS BnO Szczecin 03962 1995097 E1;E2;E3;E4;E5
18 ŁĄCKA, Julia 2007 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03573 338298 E1;E2;E3;E4;E5
19 MALIK, Wiktoria 2007 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
20 MIŁASZEWICZ, Magda 2007 UKS TRAPER 03887 682381 E1;E2;E3;E4;E5
21 NOVAKOVA, Viktorie 2007 ZOOB Rumburk 4641717 E1;E2;E3;E4;E5
22 NOWAK, Anna 2006 UKS Azymut 45 2858 9201831 E1;E2;E3;E4;E5
23 PIEKIELNA, Maja 2008 MUKS Junior Ochędzyn 2086235 E1;E2;E3;E4;E5
24 PRAIS, Julia 0000 UKS Dąb Leszno 04225 E1;E2;E3;E4;E5
25 RYCHLÁ, Karolína 2007 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 E1;E2;E3;E4;E5
26 UKLEJA, Patrycja 2006 UKS Azymut 45 03121 9201832 E1;E2;E3;E4;E5
27 WĄSIEWICZ, Urszula 2007 Team 360 1418718 E1;E2;E3;E4;E5

W12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GRISCHUK, Katya 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
2 JAROCKA, Alicja 2004 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BANASIAK, Joanna 2004 MKS MOS Wrocław 9992004 E1;E2;E3;E4;E5
2 BURYLKO, Victoria 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
3 DOMAGAŁA, Emilia 2005 Grom Sokolniki 03835 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
4 FIJAŁKOWSKA, Klaudia 2004 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03397 1422868 E1;E2;E3;E4;E5
5 GORODINSKA, Maria 2005 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
6 HERCZYŃSKA, Barbara 2004 LUKS IMPULS Szczerców 4403503 E1;E2;E3;E4;E5
7 HODUR, Katarzyna 2004 Grom Sokolniki 04108 E1;E2;E3;E4;E5
8 JANIK, Patrycja 2004 GOK Galewice 4117 2048154 E1;E2;E3;E4;E5
9 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 Grom Sokolniki 03838 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
10 POWICHROWSKA, Ilona 2005 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 02781 889672 E1;E2;E3;E4;E5
11 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2;E3;E4;E5
12 SUCHA, Angelika 2005 Grom Sokolniki 04110 E1;E2;E3;E4;E5
13 ŠVIDRNOCHOVÁ, Eliška 2004 TJ Opava 8656605 E1;E2;E3;E4;E5
14 SZCZURKO, Paulina 2005 UKS TRAPER 03545 682385 E1;E2;E3;E4;E5
15 URBAN, Aneta 2004 UKS TRAPER 02910 8650897 E1;E2;E3;E4;E5

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuś Łódź 02132 8640928 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHERNYKH, Zoya 2002 Khimki 8638312 E1;E2;E3;E4;E5
3 DANKOVA, Olena 2002 O-Kompas 1404849 E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
5 GRADEK, Zuzanna 2003 UKS TRAPER 02575 8650896 E1;E2;E3;E4;E5
6 HERBEĆ, Ewelina 2002 MUKS Junior Ochędzyn 2086236 E1;E2;E3;E4;E5
7 INGESEN, Adine Blakkestad 2002 Sarpsborg OL 9122002 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOŁODZIEJCZYK, Marta 0000 UKS Azymut Pabianice 02649 887216 E1;E2;E3;E4;E5
9 KREMPIŃSKA, Julia 0000 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2;E3;E4;E5
10 LEŚNICKA, Agnieszka 2002 UKS Azymut Dębów 2624 8008007 E1;E2;E3;E4;E5
11 LIPIŃSKA , Julia 0000 WKS Śląsk Wrocław 4159 895005 E1;E2;E3;E4;E5
12 MIKOŁAJCZYK, Klaudia 2003 MUKS Junior Ochędzyn 2663 2048159 E1;E2;E3;E4;E5
13 MRÓZEK, Teresa 2002 TJ TŽ Třinec 7206554 E1;E2;E3;E4;E5
14 NOWAK, Maria 2003 KS Hades Poznań 02922 2077839 E1;E2;E3;E4;E5
15 PRZESZŁOWSKA, Hanna 2003 UKS TRAPER 03316 1970209 E1;E2;E3;E4;E5
16 STRÓZIK, Sandra 2003 MUKS Junior Ochędzyn 2665 2048160 E1;E2;E3;E4;E5
17 SUDOŁ , Hanna 2003 WKS Śląsk Wrocław 3491 889179 E1;E2;E3;E4;E5
18 ZIELIŃSKA, Oliwia 2003 PUKS Młode Orły 3217 8650819 E1;E2;E3;E4;E5

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHRUBCZYŃSKA, Patrycja 2000 UKS TRAPER 01942 553462 E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPCZAK, Natalia 2000 PUKS Młode Orły 1927 8640914 E1;E2;E3;E4;E5
3 KONOVALOVA, Anna 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
4 KUBICKA, Sonia 2001 PUKS Młode Orły 1928 412395 E1;E2;E3;E4;E5
5 LOHUNOVSKA, Anastasiia 2000 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
6 MAZUREK, Agnieszka 2001 WKS Śląsk Wrocław 2223 7203696 E1;E2;E3;E4;E5
7 NOVOTNÁ, Tereza 2000 TJ Zlaté Hory 1421909 E1;E2;E3;E4;E5
8 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra 2121115 E1;E2;E3;E4;E5
9 RIBY, Rose 2000 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP0051 7200323 E1;E2;E3;E4;E5
10 ŠKLÍBOVÁ, Veronika 2001 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK0153 7203465 E1;E2;E3;E4;E5
11 TYWONEK, Julia 2001 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 04100 1422869 E1;E2;E3;E4;E5

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 INGESEN, Rikke Blakkestad 1999 Sarpsborg OL 9001999 E1;E2;E3;E4;E5
2 PETRICHENKO, Viktoria 1998 KSO Korostyshiv 1888800 E1;E2;E3;E4;E5
3 ZIĘBA, Emilia 1998 WKS Śląsk Wrocław 1828 505098 E1;E2;E3;E4;E5

W21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUREK, Marta 1986 E1;E2;E3;E4;E5
2 KURIATNYK, Nataliia 1985 O-Kompas 681808 E1;E2;E3;E4;E5
3 LÖNNFELDT, Julia 1999 OK77 2091877 E1;E2;E3;E4;E5
4 RAY, Jenny 1995 OK77 2058409 E1;E2;E3;E4;E5
5 SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 1987 UNTS Warszawa 02834 7208278 E1;E2;E3;E4;E5
6 ZIMNY, Urszula 1985 E1;E2;E3;E4;E5

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DOMINIAK, Dagmara 1997 PUKS Młode Orły 932 7205967 E1;E2;E3;E4;E5
2 DONNER, Isabel 1997 OK77 1417518 E1;E2;E3;E4;E5
3 EWIAK, Natalia 1992 UKS Orientuś Łódź 00416 7200173 E4;E5
4 EWIAK-PASZYŃSKA, Alicja 1987 UKS Orientuś Łódź 03363 505003 E1;E2;E3;E4;E5
5 JELÍNKOVÁ, Šárka 1991 Jeleni 232168 E1;E2;E3;E4;E5
6 JELÍNKOVÁ, Zora 1988 Jeleni 232167 E1;E2;E3;E4;E5
7 KAŹMIERCZAK, Aneta 1995 UKS Orientuś Łódź 00413 8211095 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOSINSKA, Dorota 1984 Co Liege E1;E2;E3;E4
9 MACHOWSKA, Weronika 1986 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 00483 886315 E1;E2;E3;E4;E5
10 MAZAN, Aleksandra 1995 UKS TRAPER 00328 8650884 E1;E2;E3;E4;E5
11 MYRONENKO, Olena 1991 Voshod E1;E2;E3;E4;E5
12 PABICH, Maria 0000 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2;E3;E4;E5
13 SUKHAREVSKA, Viktoriia 1994 O-Kompas E1;E2;E3;E4;E5
14 ŚLUSARCZYK, Katarzyna 1989 OK!Sport 03480 8636522 E1;E2;E3;E4;E5

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BĄKOWSKA, Dominika 1992 PKO Harpagan 04215 1397543 E1;E2;E3;E4;E5
2 BINIECKA, Małgorzata 0000 UKS Azymut Pabianice 00339 505002 E1;E2;E3;E4;E5
3 CIARKOWSKA, Magdalena 1987 JW4808 03909 886665 E1;E2;E3;E4;E5
4 DELIŃSKA, Natalia 1984 1 BLog E1;E2;E3;E4;E5
5 GAJDA-MORAWSKA, Monika 1990 UNTS Warszawa 504409 E1;E2;E3;E4;E5
6 GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 E1;E2;E3;E4;E5
7 KACZMAREK, Anna 1986 UKS Dąb Leszno 04234 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOMSA, Małgorzata 1984 UKS Orientuś Łódź 00366 887251 E1;E2;E3;E4;E5
9 KREJČÍKOVÁ, Marie 1992 SKOB Zlín C 9416043 E1;E2;E3;E4;E5
10 NOVOTNÁ, Klára 1998 TJ Zlaté Hory 331363 E1;E2;E3;E4;E5
11 OREKHOVA, Alisa 1990 O-Club Moscow 1301169 E1;E2;E3;E4;E5
12 OWCZARZ, Hanna 1990 10BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
13 RYCHLÁ, Pavla 1985 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 E1;E2;E3;E4;E5

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta 1982 Salted Shapes E4;E5
2 MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena 1983 UKS,, OSiR" Góra Kalwaria 03908 301332 E1;E2;E3;E4;E5
3 SOBCZAK, Magdalena 1980 RCI Kraków E1;E2;E3;E4;E5
4 ŠVIDRNOCHOVÁ, Hana 1977 TJ Opava 7210910 E1;E2;E3;E4;E5
5 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, Helena 1977 RCI Kraków 8650893 E1;E2;E3;E4;E5
6 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 2067838 E1;E2;E3;E4;E5

W35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 04287 8648674 E1;E2;E3;E4;E5
2 JAROCKA, Anna 1978 indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
3 JIŘÍČKOVÁ, Bětka 1983 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654901 E1;E2;E3;E4;E5
4 KASZKIEWICZ, Kamila 0000 UKS Azymut 45 887225 E1;E2;E3;E4;E5
5 MAREK, Agnieszka 0000 Indywidualnie 7200388 E1;E2;E3;E4;E5

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BACZULIS, Magdalena 0000 KOS BnO Szczecin 03744 9201347 E1;E2;E3;E4;E5
2 BALUSKOVÁ, Ida 1973 OK 24 Praha 681852 E1;E2;E3;E4;E5
3 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades 00944 2067841 E1;E2;E3;E4;E5
4 DUDZIAK, Karolina 0000 UKS Dąb Leszno 04240 E1;E2;E3;E4;E5
5 FRENZEL, Frieda 1975 ESV Lok Schönweide 7750203 E1;E2;E3;E4;E5
6 GRADEK, Beata 1975 UKS TRAPER 03885 682382 E1;E2;E3;E4;E5
7 HAVRDOVA, Renata 1977 Sportcentrum Jičín 8113000 E1;E2;E3;E4;E5
8 HECZKOVA, Bohdana 1977 Slavia Liberec orienteering 7200363 E1;E2;E3;E4;E5
9 JERABKOVA, Tereza 1975 OK BOR BOR7563 8438 E1;E2;E3;E4;E5
10 KLEPCZYŃSKA, Sylwia 1976 E1;E2;E3;E4;E5
11 KONC, Katarzyna 0000 UKS Azymut Pabianice 02953 7204651 E1;E2;E3;E4;E5
12 ŁUKASZYK, Sylwia 0000 UKS Dąb Leszno 04235 E1;E2;E3;E4;E5
13 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
14 MIANOWSKA, Dorota 1974 UNTS Warszawa 1408260 E1;E2;E3;E4;E5
15 NOVAKOVA, Marketa 1974 ZOOB Rumburk 2801028 E1;E2;E3;E4;E5
16 SHERENKOVSKA, Olena 1974 O-CLUB 1395206 E1;E2;E3;E4;E5
17 ŠKLÍBOVÁ, Jana 1976 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK7651 7204991 E1;E2;E3;E4;E5
18 SVIRIDOVA, Anastasiia 1978 OC L-MED, Tula 1415539 E1;E2;E3;E4;E5
19 SYVORONOVA, Olga 1977 O-Kompas 1415139 E1;E2;E3;E4;E5
20 SZTRANEK, Iwona 0000 UKS Azymut Pabianice E4;E5

W40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
2 LOCKEROVA, Milena 1972 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou 09801 E1;E2;E3;E4;E5

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BEDARAVA, Julia 1971 SC BUG 254854 E1;E2;E3;E4;E5
2 DEPTA, Monika 1970 MKS Paulinum Jelenia Gora 00165 7777773 E1;E2;E3;E4;E5
3 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades 03306 2067842 E1;E2;E3;E4;E5
4 KADĚROVÁ, Barbora 0000 OB Havířov 49428 E1;E2;E3;E4;E5
5 KRECKOVA, Petra 1970 KOB ZPV 58582 E1;E2;E3;E4;E5
6 NOVOTNÁ, Jitka 1970 TJ Zlaté Hory 361929 E1;E2;E3;E4;E5
7 NOWAK, Beata 1973 UKS Azymut 45 144 9201836 E1;E2;E3;E4;E5
8 RIBY, Kateřina 1972 OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP7252 7205009 E1;E2;E3;E4;E5
9 WĄSIEWICZ, Marzena 1970 Team 360 1418713 E1;E2;E3;E4;E5
10 WOŁEK, Ewa 1968 UNTS Warszawa 1207 886676 E1;E2;E3;E4;E5

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ARGALÁŠOVÁ, Gabriela 1968 TJ TŽ Třinec 2073677 E1;E2;E3;E4;E5
2 BAGLYK, Olena 1967 O-CLUB 1008099 E1;E2;E3;E4;E5
3 HANZLOVÁ, Svatava 1966 OB Havířov 6651 49329 E1;E2
4 INGESEN, Tone Karina 1968 Sarpsborg OL 451067 E1;E2;E3;E4;E5
5 JASTRZEMBSKÁ, Jarmila 1964 TJ TŽ Třinec 8659 E1;E2;E3;E4;E5
6 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
7 SILTERE, Vija 1967 Auseklis IK 1603078 E1;E2;E3;E4;E5
8 SOLOGUBOVA, Elena 1964 OC L-MED, Tula 8643714 E1;E2;E3;E4;E5
9 TICHA, Jana 1964 SJH Jindrichuv Hradec 51925 E3;E4;E5
10 VRIČANOVÁ, Sylva 1967 OB Havířov 6751 08815 E1;E2;E3;E4;E5
11 WAŃCZYK, Magdalena 1968 PUKS Młode Orły 1485 412387 E1;E2;E3;E4;E5
12 WESTBERG-ARRAKOSKI, Annika 1966 OK77 2066589 E1;E2;E3;E4;E5
13 WOŁEK, Małgorzata 1966 UNTS Warszawa 03556 1408259 E1;E2;E3;E4;E5
14 WOŁOWCZYK, Mariola 1968 UNTS Warszawa 112 1393099 E1;E2;E3;E4;E5

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ANDROSOVA, Tamila 1963 KARNIKA 1000418 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIALOŽYTOVÁ, Pavla 1963 TJ TŽ Třinec 51446 E1;E2;E3;E4;E5
3 CZERKAWSKA, Urszula 1962 UKS Sparta Czyżowice 01495 2036945 E1;E2;E3;E4;E5
4 DEREDOS, Nina 1961 UKS Orientuś Łódź 3248 887244 E1;E2;E3;E4;E5
5 ERONEN, Jaana 1963 Pihkaniskat 1301923 E1;E2;E3;E4;E5
6 GARCZAREK, Beata 1964 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
7 KEJSER, Mariann 1962 OK Pan Aarhus 7500300 E1;E2;E3;E4;E5
8 KÖNIG, Kirsten 1962 OLG Ortenau 8636991 E1;E2;E3;E4;E5
9 LAEV, Riina 1963 SK Mercury 351679 E1;E2;E3;E4;E5
10 MIKIELSKA, Danuta 1959 UMKS ORKAN 00138K 413380 E1;E2;E3;E4;E5
11 MIROSHNITCHENKO, Elena 1959 PionerSK 2055103 E1;E2;E3;E4;E5
12 MOVKO, Marina 1960 UKS Azymut 45 3901 2300540 E1;E2;E3;E4;E5
13 OREKHOVA, Ludmila 1958 O-Club Moscow 7200071 E1;E2;E3;E4;E5
14 PORZYCZ, Agata 1960 UKS Azymut 45 151 886301 E1;E2;E3;E4;E5
15 RUDYCH, Liudmyla 1963 ORION 9200163 E1;E2;E3;E4;E5
16 UFIMTSEVA, Nina 1962 OC L-MED, Tula 1415822 E1;E2;E3;E4;E5
17 ZENCHENKO, Tamara 1960 KARNIKA 1300265 E1;E2;E3;E4;E5

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT 9231058 E1;E2;E3;E4;E5
2 BIZIUK, Halina 1957 UMKS ORKAN 01154 9102814 E1;E2;E3;E4;E5
3 BUCHOLC, Teresa 1954 ind. Tarnowskie Góry E1;E2;E3;E4;E5
4 EGOROVA, Ludmila 1957 OC L-MED, Tula 1301491 E1;E2;E3;E4;E5
5 JELÍNKOVÁ, Radana 1958 Jeleni 301361 E1;E2;E3;E4;E5
6 KASJANENKO, Karolyna 1958 POBEDA 1601769 E1;E2;E3;E4;E5
7 KMIEĆ, Barbara 1956 MUKS Junior Ochędzyn E1;E2;E3;E4;E5
8 LAZAREVA, Natalia 1955 UKS Azymut 45 3899 2055107 E1;E2;E3;E4;E5
9 LEWOŃ, Ewa 1955 UMKS ORKAN 00129K 889676 E1;E2;E3;E4;E5
10 OLBRYCHT, Anna 1956 OLBnO 00229 412377 E1;E2;E3;E4;E5
11 SMIRNOVA, Natalia 1956 PionerSK 2011565 E1;E2;E3;E4;E5
12 SOLOVEVA, Elena 1958 PionerSK 2055111 E1;E2;E3;E4;E5
13 WRÓBLEWSKA, Bogna 1958 OK!Sport 00225 8638442 E1;E2;E3;E4;E5
14 WYSOCKA, Jolanta 1956 UKS Kometa Gliwice 886619 E1;E2;E3;E4;E5

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CZABAŃSKA, Małgorzata 1952 UKS Azymut 45 233 219123 E1;E2;E3;E4;E5
2 KORIAKOVA-SAVOISKA, Valentina 1949 1302874 E1;E2;E3;E4;E5
3 KŘÍŽOVÁ, Zdenka 1950 SKP Zdar 301209 E1;E2;E3;E4;E5
4 SEMUSHINA, Galina 1953 PionerSK 2055106 E1;E2;E3;E4;E5

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOWE, Avril 1961 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOWE, Lauren 1991 E1;E2;E3;E4;E5
3 MARCHENKO, Nadiia 1946 1234308 E1;E2;E3;E4;E5
4 MIASNIKOVA, Ludmila 1947 PskovRus 1302197 E1;E2;E3;E4;E5

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades 2067834 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHMIELECKA, Zofia 2017 UKS Orientuś Łódź 412375 E1;E2;E3;E4;E5
3 DWOJAK, Nina 2012 Lego Team E1;E2;E3;E4;E5
4 KOMSA, Aleksandra 2015 UKS Orientuś Łódź 412189 E1;E2;E3;E4;E5
5 PABICH, Hanna 0000 UKS Azymut Pabianice 886698 E1;E2;E3;E4;E5
6 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5

WM85+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTKOWIAK, Edward 1948 925 412412 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOWE, Avril 1961 E1;E2;E3;E4;E5
3 HOWE, Lauren 1991 E1;E2;E3;E4;E5
4 HOWE, Peter 1960 E1;E2;E3;E4;E5
5 KLEPCZYŃSKA, Sylwia 1976 E1;E2;E3;E4;E5
6 KLEPCZYŃSKA, Sylwia 1976 E1;E2;E3;E4;E5
7 KORIAKOVA-SAVOISKA, Valentina 1949 1302874 E1;E2;E3;E4;E5
8 KUREK, Marta 1986 E1;E2;E3;E4;E5
9 MARCHENKO, Nadiia 1946 1234308 E1;E2;E3;E4;E5
10 MISILIUK, Natalia 1984 1234318 E1;E2;E3;E4;E5
11 MISILIUK, Oleksii 2010 E1;E2;E3;E4;E5
12 PIETKIEWICZ, Waldemar 1943 1084 2023855 E1;E2;E3;E4;E5
13 SEMYSYNOV, Mikhailo 1944 1302847 E1;E2;E3;E4;E5
14 SYPEREK, Marcin 1974 E1
15 ZIMNY, Urszula 1985 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ŠKLÍBA, Jan 1975 SOOB SPARTAK Rychnov nad Kneznou SRK7501 7204489 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DELIŃSKA, Natalia 1984 1 BLog E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew 1962 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz 03895 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŁDYGA, Daniel 1980 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy brak 8009221 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 OWCZARZ, Hanna 1990 10BKPanc E1;E2;E3;E4;E5
2 SITNICKI, Mariusz 1977 10BKPanc 8648672 E1;E2;E3;E4;E5
3 STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648675 E1;E2;E3;E4;E5
4 ZIÓŁKOWSKI, Krzysztof 1973 10BKPanc 8648671 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 1979 10BKPanc/Azymut Mochy 04287 8648674 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WRZESIŃSKI, Krzysztof 1968 6 MBOT Warszawa 01138 8636526 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GAILIS, Ainārs 1962 Auseklis IK 2012447 E1;E2;E3;E4;E5
2 GAILIS, Andris 1992 Auseklis IK 8629210 E1;E2;E3;E4;E5
3 SILTERE, Vija 1967 Auseklis IK 1603078 E1;E2;E3;E4;E5
4 SOLMANIS, Davis 2001 Auseklis IK 8077888 E1;E2;E3;E4;E5
5 SOLMANIS, Egons 1969 Auseklis IK 1391669 E1;E2;E3;E4;E5
6 SOLMANIS, Uvis 2006 Auseklis IK 2049468 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CZERNOW, Sergej 1986 Baltyka 1408323 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DVORAK, Vlastimil 1949 Banik Ostrava 51370 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 MAGIER, Andrzej 1986 Brześć 9102252 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WOJTCZAK, Krzysztof 1972 CSWIiChem Wrocław E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JANKOWIAK, Paweł 1989 Chyże BnO 04208 8640247 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KOSINSKA, Dorota 1984 Co Liege E1;E2;E3;E4

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 EYNARD, Thierry 1964 Convergence 24795 1980553 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FRENZEL, Oskar Niklas 2000 ESV Lok Schöneweide 7020215 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FRENZEL, Frieda 1975 ESV Lok Schönweide 7750203 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 STYPIŃSKI, Marek 1967 GIBnO AMATOR 300658 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JAKIELASZEK, Ryszard 1949 GKS Luzino 00179 8631450 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CEGIEŁKA, Damian 1989 GOK Galewice 555 2048158 E1;E2;E3;E4;E5
2 CEGIEŁKA, Milena 2006 GOK Galewice 4115 2086643 E1;E2;E3;E4;E5
3 FRONIA, Adam 2005 GOK Galewice 4116 2048153 E1;E2;E3;E4;E5
4 JANIK, Patrycja 2004 GOK Galewice 4117 2048154 E1;E2;E3;E4;E5
5 KONAT, Michał 2005 GOK Galewice 4118 2048151 E1;E2;E3;E4;E5
6 NAROŻNY, Kacper 2007 GOK Galewice 4119 2086637 E1;E2;E3;E4;E5
7 OLEJNIK, Tomasz 2007 GOK Galewice 4270 2048155 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHMIELECKI, Adam 1999 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
2 DOMAGAŁA, Andrzej 1980 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
3 DOMAGAŁA, Emilia 2005 Grom Sokolniki 03835 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
4 DOMAGAŁA, Jakub 2008 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
5 GARCZAREK, Beata 1964 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
6 HODUR, Katarzyna 2004 Grom Sokolniki 04108 E1;E2;E3;E4;E5
7 HRYCIUK, Mikołaj 2005 Grom Sokolniki 03836 2086649 E1;E2;E3;E4;E5
8 KIEŁBIK, Nikola 2006 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
9 KOREK, Kacper 2005 Grom Sokolniki 03837 2048147 E1;E2;E3;E4;E5
10 KOZŁOWSKA, Natalia 2007 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
11 KOZŁOWSKI, Jakub 2005 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
12 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 1973 Grom Sokolniki 2048197 02547 E1;E2;E3;E4;E5
13 KRZYŻOSTANEK, Patrycja 2005 Grom Sokolniki 03838 2048146 E1;E2;E3;E4;E5
14 MALIK, Patryk 2004 Grom Sokolniki 04109 E1;E2;E3;E4;E5
15 MALIK, Wiktoria 2007 Grom Sokolniki E1;E2;E3;E4;E5
16 MUSIAŁA, Hubert 2000 Grom Sokolniki 02541 2048142 E1;E2;E3;E4;E5
17 SUCHA, Angelika 2005 Grom Sokolniki 04110 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SIMMONS, Gary 1960 Guildford Orienteers 891960 E1;E2;E3;E4;E5
2 SIMMONS, George 1995 Guildford Orienteers 1512950 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra 2118338 E1;E2;E3;E4;E5
2 PUDEŁEK, Jowita 2005 Górzanka Nawojowa Góra 2118337 E1;E2;E3;E4;E5
3 PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra 2121115 E1;E2;E3;E4;E5
4 PUDEŁEK, Paweł 1971 Górzanka Nawojowa Góra 04339 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KUBACKA, Wiktoria 2005 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
2 PIETRZAK, Bruno 2010 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5
3 PIETRZAK, Patryk 1981 HKS Azymut Mochy E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BLOCH, Leszek 1950 Indywidualnie E1;E2;E3;E4;E5
2 MAREK, Agnieszka 0000 Indywidualnie 7200388 E1;E2;E3;E4;E5
3 WITKOWSKI, Zbigniew 1969 Indywidualnie 7204615 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHOJNACKI, Marian 1948 Indywidualnie-śląskie nie mam nie mam E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 WIECZOREK, Piotr 1973 Indywidualny Mazowsze 03016 9101039 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CIARKOWSKA, Magdalena 1987 JW4808 03909 886665 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JELÍNEK, Martin 1951 Jeleni 232091 E1;E2;E3;E4;E5
2 JELÍNKOVÁ, Radana 1958 Jeleni 301361 E1;E2;E3;E4;E5
3 JELÍNKOVÁ, Šárka 1991 Jeleni 232168 E1;E2;E3;E4;E5
4 JELÍNKOVÁ, Zora 1988 Jeleni 232167 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ANDROSOVA, Tamila 1963 KARNIKA 1000418 E1;E2;E3;E4;E5
2 SYDOROV, Sergii 1959 KARNIKA 1302818 E1;E2;E3;E4;E5
3 ZENCHENKO, Tamara 1960 KARNIKA 1300265 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 LASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
2 ŁASKA, Renata 1964 KInO Stowarzysze 1419853 E1;E2;E3;E4;E5
3 ŁASKI, Tomasz 1965 KInO Stowarzysze 1419854 E1;E2;E3;E4;E5
4 ŁAZOWSKI, Krzysztof 1955 KInO Stowarzysze E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOLINKA, Martin 1967 KOB ZPV 8851 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOLINKOVA, Hana 1967 KOB ZPV 52587 E1;E2;E3;E4;E5
3 KRECEK, Miroslav 1962 KOB ZPV 58581 E1;E2;E3;E4;E5
4 KRECKOVA, Petra 1970 KOB ZPV 58582 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BACZULIS, Magdalena 0000 KOS BnO Szczecin 03744 9201347 E1;E2;E3;E4;E5
2 BACZULIS, Miłosz 0000 KOS BnO Szczecin 03441 1394473 E1;E2;E3;E4;E5
3 CZYŃSKI, Miłosz 2004 KOS BnO Szczecin 03443 9201349 E1;E2;E3;E4;E5
4 GRZEGORCZYK, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03447 9201337 E1;E2;E3;E4;E5
5 KONDYS, Jakub 0000 KOS BnO Szczecin 03663 9201334 E1;E2;E3;E4;E5
6 KOTKOWIAK, Bartosz 0000 KOS BnO Szczecin 03664 9201343 E1;E2;E3;E4;E5
7 KOTKOWIAK, Piotr 0000 KOS BnO Szczecin 03665 9201342 E1;E2;E3;E4;E5
8 KULA, Maja 0000 KOS BnO Szczecin 03962 1995097 E1;E2;E3;E4;E5
9 KULA, Mateusz 0000 KOS BnO Szczecin 03666 8636996 E1;E2;E3;E4;E5
10 KWIATKOWSKI, Olaf 0000 KOS BnO Szczecin 03968 1418054 E1;E2;E3;E4;E5
11 PAWŁOWSKI, Leon 0000 KOS BnO Szczecin 03451 9201348 E1;E2;E3;E4;E5
12 PETERSBURSKI, Krystian 0000 KOS BnO Szczecin 03452 9201345 E1;E2;E3;E4;E5
13 ŚWIERCZYŃSKI, Hubert 1988 KOS BnO Szczecin 02361 881105 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HROUZA, Jan 1954 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654899 E1;E2;E3;E4;E5
2 HROUZA, Jan 1981 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654914 E1;E2;E3;E4;E5
3 JIŘÍČKOVÁ, Bětka 1983 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654901 E1;E2;E3;E4;E5
4 RYCHLÁ, Karolína 2007 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 E1;E2;E3;E4;E5
5 RYCHLÁ, Pavla 1985 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 E1;E2;E3;E4;E5
6 RYCHLÝ, Pavel 1985 KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654882 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BULTROWICZ, Agnieszka 1977 KS Hades 00944 2067841 E1;E2;E3;E4;E5
2 BULTROWICZ, Franciszek 2011 KS Hades 2067834 E1;E2;E3;E4;E5
3 BULTROWICZ, Tymoteusz 2006 KS Hades 03700 2067833 E1;E2;E3;E4;E5
4 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades 03305 2067843 E1;E2;E3;E4;E5
5 GORCZYCA, Magdalena 1971 KS Hades 03306 2067842 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FILIPIAK, Adrianna 2003 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
2 FILIPIAK, Agnieszka 1975 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
3 FILIPIAK, Marek 1973 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
4 FILIPIAK, Mateusz 1998 KS Hades Poznań E1;E2;E3;E4;E5
5 NOWAK, Maria 2003 KS Hades Poznań 02922 2077839 E1;E2;E3;E4;E5
6 NOWAK, Remik 1972 KS Hades Poznań 00907 7200386 E1;E2;E3;E4;E5
7 NOWAK, Zosia 2008 KS Hades Poznań 03702 2067840 E1;E2;E3;E4;E5
8 ZBROJA-NOWAK, Justyna 1980 KS Hades Poznań 00915 2067838 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GOCYŁA, Mateusz 1981 KS Jurajskie Orły nie mam nie mam E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BASHINSKY, Anton 2006 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
2 BELYAEV, Ivan 2004 KSO Korostyshiv 1220000 E1;E2;E3;E4;E5
3 BURYLKO, Victoria 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
4 GORODINSKA, Maria 2005 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
5 GRISCHUK, Katya 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
6 GRISCHUK, Maria 2006 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
7 GUTSKO, Ivan 2005 KSO Korostyshiv 1808081 E1;E2;E3;E4;E5
8 KOZYREV, Andrew 1973 KSO Korostyshiv 1710000 E1;E2;E3;E4;E5
9 KRYSʹ, Illya 2004 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
10 KUTSENKO, Dima 2002 KSO Korostyshiv 1777000 E1;E2;E3;E4;E5
11 KUTSENKO, Dmitry 1971 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5
12 NESTERENKO, Viktor 1993 KSO Korostyshiv 32198 1418235 E1;E2;E3;E4;E5
13 PETRICHENKO, Viktoria 1998 KSO Korostyshiv 1888800 E1;E2;E3;E4;E5
14 SAFONOV, Nikolay 2005 KSO Korostyshiv E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BARTNIK, Bożena 1958 KU AZS WAT 9231058 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 GĘDZIOROWSKI, Maciej 1990 KU AZS WAT Warszawa 1394895 E1;E2;E3;E4;E5
2 GORDON, Diana 1990 KU AZS WAT Warszawa 7160890 E1;E2;E3;E4;E5
3 KIJEWSKI, Jacek 1970 KU AZS WAT Warszawa 00085 1970315 E1;E2;E3;E4;E5
4 ŁAPANOWSKI, Jacenty 1950 KU AZS WAT Warszawa 00190 7089011 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad - 2055120 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 ASTAPOVYCH, Mykhailo 2004 KharkivOBLSUTUR 14225 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHERNYKH, Misha 2002 Khimki 8643721 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHERNYKH, Sergey 1962 Khimki 8638340 E1;E2;E3;E4;E5
3 CHERNYKH, Zoya 2002 Khimki 8638312 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KRET, Jacek 1957 LKS Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BELICA, Milena 2007 LUKS IMPULS Szczerców 4403501 E1;E2;E3;E4;E5
2 HERCZYŃSKA, Barbara 2004 LUKS IMPULS Szczerców 4403503 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 DWOJAK, Nina 2012 Lego Team E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CAPPER, Mike 1955 Limestone Cowboys 8191055 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BANASIAK, Anna 2006 MKS MOS Wrocław 9992006 E1;E2;E3;E4;E5
2 BANASIAK, Joanna 2004 MKS MOS Wrocław 9992004 E1;E2;E3;E4;E5
3