SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'hsteampl_orientharper.et__19__team_list' doesn't exist

37. Wawel Cup 2018 - Zgłoszenia
2018-07-04 - 2018-07-08

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M65 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8891 E1;E2;E3;E4;E5
2 M65 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad - 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
3 W60 EGOROVA, Ludmila 1957 OC L-MED, Tula 1301491 E1;E2;E3;E4;E5
4 M50 EYNARD, Thierry 1964 Convergence 24795 1980553 E1;E2;E3;E4;E5
5 W40 FRENZEL, Frieda 1975 ESV Lok Schönweide 7750203 E1;E2;E3;E4;E5
6 M18 FRENZEL, Oskar Niklas 2000 ESV Lok Schöneweide 7020215 E1;E2;E3;E4;E5
7 M10 HECZKO, Erik 2008 Slavia Liberec orienteering 2113075 E1;E2;E3;E4;E5
8 W40 HECZKOVA, Bohdana 1977 Slavia Liberec orienteering 7200363 E1;E2;E3;E4;E5
9 W70 HOWE, Avril 1961 E1;E2;E3;E4;E5
10 M21E HOWE, Frazer 1997 NWOC E1;E2;E3;E4;E5
11 W70 HOWE, Lauren 1991 E1;E2;E3;E4;E5
12 M65 HOWE, Peter 1960 E1;E2;E3;E4;E5
13 M40 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
14 M55 JENSEN, Per Dahl 1962 OK Pan Aarhus 7500200 E1;E2;E3;E4;E5
15 M18 KEJSER, Jeppe 2000 OK Pan Aarhus 7500400 E1;E2;E3;E4;E5
16 W55 KEJSER, Mariann 1962 OK Pan Aarhus 7500300 E1;E2;E3;E4;E5
17 M55 KORF, Aliaksandr 1961 SKO ORION 682134 E1;E2;E3;E4;E5
18 W40 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
19 OPENShort NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 9951 E1;E2;E3;E4;E5
20 W50 SOLOGUBOVA, Elena 1964 OC L-MED, Tula 8643714 E1;E2;E3;E4;E5
21 M45 SVIRIDOV, Andrei 1971 OC L-MED, Tula 1409820 E1;E2;E3;E4;E5
22 W40 SVIRIDOVA, Anastasiia 1978 OC L-MED, Tula 1415539 E1;E2;E3;E4;E5
23 M40 SYPEREK, Marcin 1974 E1
24 W55 UFIMTSEVA, Nina 1962 OC L-MED, Tula 1415822 E1;E2;E3;E4;E5
25 M50 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819
26 M40 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5
27 M45 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 2101321 E1;E2;E3;E4;E5

M10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HECZKO, Erik 2008 Slavia Liberec orienteering 2113075 E1;E2;E3;E4;E5

M10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FRENZEL, Oskar Niklas 2000 ESV Lok Schöneweide 7020215 E1;E2;E3;E4;E5
2 KEJSER, Jeppe 2000 OK Pan Aarhus 7500400 E1;E2;E3;E4;E5

M20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOWE, Frazer 1997 NWOC E1;E2;E3;E4;E5

M21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
2 SYPEREK, Marcin 1974 E1
3 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5

M40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SVIRIDOV, Andrei 1971 OC L-MED, Tula 1409820 E1;E2;E3;E4;E5
2 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 2101321 E1;E2;E3;E4;E5

M50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 EYNARD, Thierry 1964 Convergence 24795 1980553 E1;E2;E3;E4;E5
2 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819

M55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JENSEN, Per Dahl 1962 OK Pan Aarhus 7500200 E1;E2;E3;E4;E5
2 KORF, Aliaksandr 1961 SKO ORION 682134 E1;E2;E3;E4;E5

M60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8891 E1;E2;E3;E4;E5
2 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad - 2055120 E1;E2;E3;E4;E5
3 HOWE, Peter 1960 E1;E2;E3;E4;E5

M70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

M80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPENLong

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

OPENShort

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 9951 E1;E2;E3;E4;E5

W10

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W10N

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W12

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W12-14B

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W14

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W16

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W18

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W20

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W21A

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W21E

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W21S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W35

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W35S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W40

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FRENZEL, Frieda 1975 ESV Lok Schönweide 7750203 E1;E2;E3;E4;E5
2 HECZKOVA, Bohdana 1977 Slavia Liberec orienteering 7200363 E1;E2;E3;E4;E5
3 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
4 SVIRIDOVA, Anastasiia 1978 OC L-MED, Tula 1415539 E1;E2;E3;E4;E5

W40-49S

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W45

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W50

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 SOLOGUBOVA, Elena 1964 OC L-MED, Tula 8643714 E1;E2;E3;E4;E5

W55

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KEJSER, Mariann 1962 OK Pan Aarhus 7500300 E1;E2;E3;E4;E5
2 UFIMTSEVA, Nina 1962 OC L-MED, Tula 1415822 E1;E2;E3;E4;E5

W60

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 EGOROVA, Ludmila 1957 OC L-MED, Tula 1301491 E1;E2;E3;E4;E5

W65

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W70

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOWE, Avril 1961 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOWE, Lauren 1991 E1;E2;E3;E4;E5

W75

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

W80

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

WM10R

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

WM85+

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOWE, Avril 1961 E1;E2;E3;E4;E5
2 HOWE, Lauren 1991 E1;E2;E3;E4;E5
3 HOWE, Peter 1960 E1;E2;E3;E4;E5
4 SYPEREK, Marcin 1974 E1

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 EYNARD, Thierry 1964 Convergence 24795 1980553 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FRENZEL, Oskar Niklas 2000 ESV Lok Schöneweide 7020215 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 FRENZEL, Frieda 1975 ESV Lok Schönweide 7750203 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 CHERNYKH, Vladimir 1952 Kaliningrad - 2055120 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HOWE, Frazer 1997 NWOC E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 VAJDULIAK, Juraj 1961 OB Tvrdosin - 416573 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 EGOROVA, Ludmila 1957 OC L-MED, Tula 1301491 E1;E2;E3;E4;E5
2 IAROSHEVICH, Aleksandr 1974 OC L-MED, Tula 1001592 E1;E2;E3;E4;E5
3 MAKAROVA, Olga 1976 OC L-MED, Tula 2300417 E1;E2;E3;E4;E5
4 SOLOGUBOVA, Elena 1964 OC L-MED, Tula 8643714 E1;E2;E3;E4;E5
5 SVIRIDOV, Andrei 1971 OC L-MED, Tula 1409820 E1;E2;E3;E4;E5
6 SVIRIDOVA, Anastasiia 1978 OC L-MED, Tula 1415539 E1;E2;E3;E4;E5
7 UFIMTSEVA, Nina 1962 OC L-MED, Tula 1415822 E1;E2;E3;E4;E5
8 VAREV, Aleksandr 1973 OC L-MED, Tula 2101321 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 JENSEN, Per Dahl 1962 OK Pan Aarhus 7500200 E1;E2;E3;E4;E5
2 KEJSER, Jeppe 2000 OK Pan Aarhus 7500400 E1;E2;E3;E4;E5
3 KEJSER, Mariann 1962 OK Pan Aarhus 7500300 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 URBANIAK, Krzysztof 1967 PZOS 00522 670819

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 KORF, Aliaksandr 1961 SKO ORION 682134 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 HECZKO, Erik 2008 Slavia Liberec orienteering 2113075 E1;E2;E3;E4;E5
2 HECZKOVA, Bohdana 1977 Slavia Liberec orienteering 7200363 E1;E2;E3;E4;E5

# Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 BABICKÝ, Tomáš 1950 ZOOB Rumburk z.s. 8891 E1;E2;E3;E4;E5
2 NEDVÍDKOVÁ, Jitka 1951 ZOOB Rumburk z.s. 9951 E1;E2;E3;E4;E5