Łódzkie Biegi Górskie 2017/2018 - E5 - Zgłoszenia
2018-03-18

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 10km - Senior kobieta BARANOWSKA, Alla 1984 Ptakmoda.com Cały cykl
2 10km - Senior kobieta BARTELA, Edyta 1987 Dzik Komando Cały cykl
3 5km - Junior mężczyzna BARTOS, Grzegorz 2001 Orientuś Cały cykl
4 5km - Junior mężczyzna BARTOS, Zbigniew 2003 Orientuś Cały cykl
5 10km - Senior mężczyzna BOROWICZ, Bartek 1983 Szuwary Ostrzeszów - hokej podwodny
6 5km - Senior mężczyzna CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź
7 10km - Weteranka CIENIUSZEK, Izabella 1979 Kamkosport.pl Cały cykl
8 10km - Senior mężczyzna CZYŻEWSKI, Bartłomiej 1988 Cały cykl
9 5km - Junior mężczyzna DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 8640925
10 10km - Weteran DROŻDŻYŃSKI, Krzysztof 1969 KB Powstaniec Dobra Cały cykl
11 10km - Weteranka EDYK, Anna 1964 ANTEK TEAM Cały cykl
12 5km - Senior mężczyzna FIJAŁKOWSKI, Mateusz 1990 KS CelIronman S.A.
13 10km - Senior mężczyzna FILIPIAK, Robert 1992 Cały cykl
14 10km - Weteran FIRAZA, Tomasz 1982
15 5km - Senior kobieta FORTUNIAK , Weronika 1998 UKS Orientuś Łódź
16 10km - Weteran GARNYS, Radek 1976 Vera Running Team Cały cykl
17 5km - Junior kobieta GIELEC , Julia 2005 Orientuś Łódź
18 5km - Junior kobieta GIELEC , Zuzia 2002 Orientuś Łódź 8640927
19 10km - Senior mężczyzna GIMZIŃSKI, Szymon 1986 x Cały cykl
20 10km - Weteran GODLEWSKI, Michał 1980 Ks Alaska
21 10km - Weteran GRABARCZYK, Jacek 1973 Mocni w Duchu - Zabiegani Cały cykl
22 10km - Senior mężczyzna GRABARSKI, Karol 1990 CelIronMan Cały cykl
23 10km - Weteran GRANECKI, Marek 1976 Rodzinny Klub Sportowy Rysy 8 :D Cały cykl
24 10km - Senior kobieta GRZELIŃSKA, Dorota 1991 Dzik Komando Cały cykl
25 10km - Weteran GWARNY, Jaroslaw 1981 NIE MAM POMYSŁU Cały cykl
26 5km - Senior mężczyzna HEINDL, Tomasz 1983 Cały cykl
27 5km - Senior kobieta HERMANOWICZ, Izabela 1984
28 10km - Weteranka HETMANEK, Monika 1973 Cały cykl
29 5km - Weteran IMIŃSKI, Cezary 1968 Cały cykl
30 10km - Senior mężczyzna JAGODZIŃSKI, Hubert 1991 DZIK KOMANDO Cały cykl
31 10km - Senior mężczyzna JAKUB, Frisz 1983 ŁÓDŹmy się Cały cykl
32 10km - Weteranka KALISKA , Justyna 1973 Dzik Komando Cały cykl
33 5km - Senior mężczyzna KAMIŃSKI, Mariusz 1988 Cały cykl
34 10km - Weteran KANICKI, Łukasz 1978
35 5km - Junior mężczyzna KOŁACIŃSKI, Damian 1999 Cały cykl
36 5km - Junior kobieta KOŁODZIEJCZYK, Marta 2003 UKS AZYMUT
37 10km - Weteran KOŃKA, Mariusz 1971 Cały cykl
38 10km - Weteranka KOPKA, Elżbieta 1973 AGB Torfy Cały cykl
39 10km - Senior mężczyzna KOSTRZEWA, Mariusz 1984 KS "Alaska"
40 5km - Weteran KOTELNICKI, Mariusz 1980 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 8003290 Cały cykl
41 10km - Weteranka KOWALCZYK, Olka 1978 AGB Torfy
42 10km - Weteran KOWALCZYK, Tomasz 1978 Cały cykl
43 10km - Weteran KOWALEWSKI, Dominik 1975 Szakale Bałut Łódź Cały cykl
44 10km - Weteran KOZŁOWSKI, Rafał 1977 Cały cykl
45 5km - Senior kobieta KRAJKA, Marta 1988
46 10km - Weteran KRUSZYNSKI, Andrzej 1977 Triaktywni Piotrków Cały cykl
47 5km - Weteran KRYCH, Robert 1970 Cały cykl
48 10km - Weteran KRZEMIŃSKI, Tomasz 1979 Cały cykl
49 10km - Senior mężczyzna KUBAS, Łukasz 1990 Cały cykl
50 10km - Weteran KUJAWSKI, Arkadiusz 1971 RYSIOTEAM Cały cykl
51 5km - Senior kobieta KURCZEWSKA, Małgorzata 1989 Dzik Komando Cały cykl
52 5km - Weteran KURZAWA, Paweł 1977 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.
53 5km - Weteran LEDZION, Grzegorz 1971 Orientuś Cały cykl
54 5km - Junior mężczyzna LEDZION, Piotr 2003 Orientuś Cały cykl
55 10km - Senior mężczyzna LEMAŃSKI, Damian 1990 Cały cykl
56 10km - Senior mężczyzna LESZCZYŃSKI, Adam 1983 Kontech Cały cykl
57 10km - Senior mężczyzna LESZCZYŃSKI, Artur 1983 Cały cykl
58 10km - Weteranka LISKE, Dorota 1973 Cały cykl
59 10km - Senior mężczyzna LISOWSKI, Aleksander 1986 Razem Tworzymy Siłę Cały cykl
60 10km - Weteran LOTKA, Michał 1976 Kita Team
61 10km - Senior mężczyzna ŁUKASIAK, Adam 1995 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Cały cykl
62 5km - Senior kobieta ŁUKASIAK, Klaudia 1997 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Cały cykl
63 10km - Weteran ŁUKASIK, Łukasz 1979 Razem Trenujemy Sport Cały cykl
64 5km - Senior kobieta MARTYNA, Dziomdziora 1994 Dzik Komando Cały cykl
65 10km - Senior kobieta MAŚLANA, Katarzyna 1986
66 5km - Weteranka MAZUR, Marzena 1979
67 5km - Weteran MICHALSKI, Mariusz 1980 MG17 Kenya Express Cały cykl
68 10km - Senior kobieta MIKOŁAJCZYK, Agnieszka 1985 Cały cykl
69 10km - Weteran MILCZAK, Mateusz 1982 Cały cykl
70 10km - Weteran MODLIŃSKI, Marcin 1978 Klub Biegacza Warta Cały cykl
71 5km - Weteran MOSKWA, Michał 1981 Cały cykl
72 10km - Weteranka MYCK, Bogna 1972 SP 113 w Łodzi Cały cykl
73 5km - Senior kobieta NOWAK, Kinga 1984 Cały cykl
74 5km - Junior mężczyzna NOWAK, Michał 2003 Orientuś Cały cykl
75 10km - Weteran NOWAK, Paweł 1977 Orientuś Cały cykl
76 10km - Senior mężczyzna OLEJNIK, Marcin 1987 Cały cykl
77 10km - Weteran OMĄKOWSKI , Jarosław 1980
78 5km - Senior mężczyzna OSYDA, Maciej 1986 Cały cykl
79 5km - Senior kobieta OSYDA, Sylwia 1986 Cały cykl
80 5km - Weteran PACOCHA, Patryk 1975
81 10km - Senior mężczyzna PAŁASZEWSKI, Krzysztof 1984 Cały cykl
82 5km - Weteran PASZYŃSKI, Józef 1953 Orientuś Cały cykl
83 5km - Senior kobieta PIETRUSZEWSKA, Ewa 1988 RYSIOTEAM
84 10km - Weteran PODZIŃSKI, Edward 1961 ORIENTUŚ
85 5km - Senior mężczyzna RADZIMIRSKI, Adam 1991 Deloitte Adventure Team
86 5km - Senior mężczyzna RYMINIECKI, Robert 1987 Orientuś Łódź
87 5km - Senior mężczyzna RZEŃCA, Krzysztof 1996 Kalenji Team Poland 1996
88 5km - Weteran RZEPKOWSKI, Marcin 1979 Cały cykl
89 10km - Weteran SKUBISZ , Ryszard 1975 Cały cykl
90 10km - Senior mężczyzna SŁAWIŃSKI , Przemysław 1986 Cały cykl
91 5km - Junior mężczyzna SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 Orientuś
92 10km - Weteran SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 Orientuś
93 5km - Weteran SOBCZAK, Robert 1982 RYSIOTEAM
94 10km - Weteranka SPUŁTOWSKA, Joanna 1972 Bieg na 6 łap Cały cykl
95 5km - Junior mężczyzna SPUŁTOWSKI, Adam 1999 Bieg na 6 łap Cały cykl
96 10km - Weteran SPUŁTOWSKI, Paweł 1971 Bieg na 6 łap Cały cykl
97 10km - Weteran STANISŁAWSKI, Piotr 1975 Cały cykl
98 10km - Senior mężczyzna STAWSKI, Michał 1985 Trucht.com Cały cykl
99 10km - Weteran STĘPIEŃ, Mariusz 1980 Razem Trenujemy Sport
100 10km - Weteran STĘPNIAK, Wojtek 1971 Zgierzbiega Cały cykl
101 10km - Weteran STROŃSKI, Artur 1978 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Cały cykl
102 10km - Weteranka TITZ KOZA, Julita 1981 Szakale Bałut Łódź Cały cykl
103 10km - Weteran TOPCZEWSKI, Maciej 1977 Sii Running Team Cały cykl
104 10km - Weteran TOSIK, Witold 1982 AGB Torfy Cały cykl
105 10km - Weteran WACH, Sylwester 1977 Cały cykl
106 5km - Senior kobieta WEJCHERT, Zuzanna 1987 Cały cykl
107 10km - Senior kobieta WIECHA, Dominika 1998 Orientuś Łódź Cały cykl
108 5km - Weteranka WIECHA, Małgorzata 1970
109 5km - Senior mężczyzna WIECHA, Marcin 1993
110 5km - Weteran WIECHA, Mariusz 1969
111 10km - Senior mężczyzna WIŚNIK, Artur 1985 Cały cykl
112 10km - Senior mężczyzna WŁODARCZYK, Krystian 1988 Cały cykl
113 10km - Senior mężczyzna WOJTECKI, Piotr 1984 Dzik Komando Cały cykl
114 10km - Senior kobieta WOLSKA, Aleksandra 1989 DZIK KOMANDO Cały cykl
115 10km - Senior kobieta WOŹNA, Magdalena 1984 Mocni w Duchu - Zabiegani Cały cykl
116 10km - Weteran WOŹNIAK, Marcin 1981 Cały cykl
117 10km - Senior mężczyzna WÓJCIK, Adrian 1983 NIE MAM POMYSŁU Cały cykl
118 5km - Weteranka WYTYKOWSKA, Joanna 1980 Rysie
119 10km - Weteranka ZAWADZKA, Elżbieta 1976 VISION3DSTUDIO Cały cykl
120 10km - Weteranka ZIMOŃ, Urszula 1977 Dzik Komando Cały cykl
121 5km - Senior mężczyzna ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 Orientuś Cały cykl
122 10km - Weteran ZYSK, Paweł 1965 niezrzeszony Cały cykl
123 10km - Weteranka ŻUKOCINSKA, Agnieszka 1968 Mocni w Duchu - Zabiegani Cały cykl

10km - Junior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet

10km - Junior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet

10km - Senior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 BARANOWSKA, Alla 1984 Ptakmoda.com Cały cykl
2 BARTELA, Edyta 1987 Dzik Komando Cały cykl
3 GRZELIŃSKA, Dorota 1991 Dzik Komando Cały cykl
4 MAŚLANA, Katarzyna 1986
5 MIKOŁAJCZYK, Agnieszka 1985 Cały cykl
6 WIECHA, Dominika 1998 Orientuś Łódź Cały cykl
7 WOLSKA, Aleksandra 1989 DZIK KOMANDO Cały cykl
8 WOŹNA, Magdalena 1984 Mocni w Duchu - Zabiegani Cały cykl

10km - Senior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 BOROWICZ, Bartek 1983 Szuwary Ostrzeszów - hokej podwodny
2 CZYŻEWSKI, Bartłomiej 1988 Cały cykl
3 FILIPIAK, Robert 1992 Cały cykl
4 GIMZIŃSKI, Szymon 1986 x Cały cykl
5 GRABARSKI, Karol 1990 CelIronMan Cały cykl
6 JAGODZIŃSKI, Hubert 1991 DZIK KOMANDO Cały cykl
7 JAKUB, Frisz 1983 ŁÓDŹmy się Cały cykl
8 KOSTRZEWA, Mariusz 1984 KS "Alaska"
9 KUBAS, Łukasz 1990 Cały cykl
10 LEMAŃSKI, Damian 1990 Cały cykl
11 LESZCZYŃSKI, Adam 1983 Kontech Cały cykl
12 LESZCZYŃSKI, Artur 1983 Cały cykl
13 LISOWSKI, Aleksander 1986 Razem Tworzymy Siłę Cały cykl
14 ŁUKASIAK, Adam 1995 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Cały cykl
15 OLEJNIK, Marcin 1987 Cały cykl
16 PAŁASZEWSKI, Krzysztof 1984 Cały cykl
17 SŁAWIŃSKI , Przemysław 1986 Cały cykl
18 STAWSKI, Michał 1985 Trucht.com Cały cykl
19 WIŚNIK, Artur 1985 Cały cykl
20 WŁODARCZYK, Krystian 1988 Cały cykl
21 WOJTECKI, Piotr 1984 Dzik Komando Cały cykl
22 WÓJCIK, Adrian 1983 NIE MAM POMYSŁU Cały cykl

10km - Weteran

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 DROŻDŻYŃSKI, Krzysztof 1969 KB Powstaniec Dobra Cały cykl
2 FIRAZA, Tomasz 1982
3 GARNYS, Radek 1976 Vera Running Team Cały cykl
4 GODLEWSKI, Michał 1980 Ks Alaska
5 GRABARCZYK, Jacek 1973 Mocni w Duchu - Zabiegani Cały cykl
6 GRANECKI, Marek 1976 Rodzinny Klub Sportowy Rysy 8 :D Cały cykl
7 GWARNY, Jaroslaw 1981 NIE MAM POMYSŁU Cały cykl
8 KANICKI, Łukasz 1978
9 KOŃKA, Mariusz 1971 Cały cykl
10 KOWALCZYK, Tomasz 1978 Cały cykl
11 KOWALEWSKI, Dominik 1975 Szakale Bałut Łódź Cały cykl
12 KOZŁOWSKI, Rafał 1977 Cały cykl
13 KRUSZYNSKI, Andrzej 1977 Triaktywni Piotrków Cały cykl
14 KRZEMIŃSKI, Tomasz 1979 Cały cykl
15 KUJAWSKI, Arkadiusz 1971 RYSIOTEAM Cały cykl
16 LOTKA, Michał 1976 Kita Team
17 ŁUKASIK, Łukasz 1979 Razem Trenujemy Sport Cały cykl
18 MILCZAK, Mateusz 1982 Cały cykl
19 MODLIŃSKI, Marcin 1978 Klub Biegacza Warta Cały cykl
20 NOWAK, Paweł 1977 Orientuś Cały cykl
21 OMĄKOWSKI , Jarosław 1980
22 PODZIŃSKI, Edward 1961 ORIENTUŚ
23 SKUBISZ , Ryszard 1975 Cały cykl
24 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 Orientuś
25 SPUŁTOWSKI, Paweł 1971 Bieg na 6 łap Cały cykl
26 STANISŁAWSKI, Piotr 1975 Cały cykl
27 STĘPIEŃ, Mariusz 1980 Razem Trenujemy Sport
28 STĘPNIAK, Wojtek 1971 Zgierzbiega Cały cykl
29 STROŃSKI, Artur 1978 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Cały cykl
30 TOPCZEWSKI, Maciej 1977 Sii Running Team Cały cykl
31 TOSIK, Witold 1982 AGB Torfy Cały cykl
32 WACH, Sylwester 1977 Cały cykl
33 WOŹNIAK, Marcin 1981 Cały cykl
34 ZYSK, Paweł 1965 niezrzeszony Cały cykl

10km - Weteranka

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 CIENIUSZEK, Izabella 1979 Kamkosport.pl Cały cykl
2 EDYK, Anna 1964 ANTEK TEAM Cały cykl
3 HETMANEK, Monika 1973 Cały cykl
4 KALISKA , Justyna 1973 Dzik Komando Cały cykl
5 KOPKA, Elżbieta 1973 AGB Torfy Cały cykl
6 KOWALCZYK, Olka 1978 AGB Torfy
7 LISKE, Dorota 1973 Cały cykl
8 MYCK, Bogna 1972 SP 113 w Łodzi Cały cykl
9 SPUŁTOWSKA, Joanna 1972 Bieg na 6 łap Cały cykl
10 TITZ KOZA, Julita 1981 Szakale Bałut Łódź Cały cykl
11 ZAWADZKA, Elżbieta 1976 VISION3DSTUDIO Cały cykl
12 ZIMOŃ, Urszula 1977 Dzik Komando Cały cykl
13 ŻUKOCINSKA, Agnieszka 1968 Mocni w Duchu - Zabiegani Cały cykl

5km - Junior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 GIELEC , Julia 2005 Orientuś Łódź
2 GIELEC , Zuzia 2002 Orientuś Łódź 8640927
3 KOŁODZIEJCZYK, Marta 2003 UKS AZYMUT

5km - Junior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 BARTOS, Grzegorz 2001 Orientuś Cały cykl
2 BARTOS, Zbigniew 2003 Orientuś Cały cykl
3 DEREDOS, Bruno 2001 UKS Orientuś Łódź 8640925
4 KOŁACIŃSKI, Damian 1999 Cały cykl
5 LEDZION, Piotr 2003 Orientuś Cały cykl
6 NOWAK, Michał 2003 Orientuś Cały cykl
7 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 Orientuś
8 SPUŁTOWSKI, Adam 1999 Bieg na 6 łap Cały cykl

5km - Senior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 FORTUNIAK , Weronika 1998 UKS Orientuś Łódź
2 HERMANOWICZ, Izabela 1984
3 KRAJKA, Marta 1988
4 KURCZEWSKA, Małgorzata 1989 Dzik Komando Cały cykl
5 ŁUKASIAK, Klaudia 1997 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Cały cykl
6 MARTYNA, Dziomdziora 1994 Dzik Komando Cały cykl
7 NOWAK, Kinga 1984 Cały cykl
8 OSYDA, Sylwia 1986 Cały cykl
9 PIETRUSZEWSKA, Ewa 1988 RYSIOTEAM
10 WEJCHERT, Zuzanna 1987 Cały cykl

5km - Senior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź
2 FIJAŁKOWSKI, Mateusz 1990 KS CelIronman S.A.
3 HEINDL, Tomasz 1983 Cały cykl
4 KAMIŃSKI, Mariusz 1988 Cały cykl
5 OSYDA, Maciej 1986 Cały cykl
6 RADZIMIRSKI, Adam 1991 Deloitte Adventure Team
7 RYMINIECKI, Robert 1987 Orientuś Łódź
8 RZEŃCA, Krzysztof 1996 Kalenji Team Poland 1996
9 WIECHA, Marcin 1993
10 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 Orientuś Cały cykl

5km - Weteran

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 IMIŃSKI, Cezary 1968 Cały cykl
2 KOTELNICKI, Mariusz 1980 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 8003290 Cały cykl
3 KRYCH, Robert 1970 Cały cykl
4 KURZAWA, Paweł 1977 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.
5 LEDZION, Grzegorz 1971 Orientuś Cały cykl
6 MICHALSKI, Mariusz 1980 MG17 Kenya Express Cały cykl
7 MOSKWA, Michał 1981 Cały cykl
8 PACOCHA, Patryk 1975
9 PASZYŃSKI, Józef 1953 Orientuś Cały cykl
10 RZEPKOWSKI, Marcin 1979 Cały cykl
11 SOBCZAK, Robert 1982 RYSIOTEAM
12 WIECHA, Mariusz 1969

5km - Weteranka

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC Karnet
1 MAZUR, Marzena 1979
2 WIECHA, Małgorzata 1970
3 WYTYKOWSKA, Joanna 1980 Rysie

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
18.03 - 10km 77 21 56 75 2
18.03 - 5km 46 16 30 35 11
Razem 123 37 86 110 13

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
10km - Junior kobieta 0 0 0 0 0
10km - Junior mężczyzna 0 0 0 0 0
10km - Senior kobieta 8 8 0 8 0
10km - Senior mężczyzna 22 0 22 22 0
10km - Weteran 34 0 34 32 2
10km - Weteranka 13 13 0 13 0
5km - Junior kobieta 3 3 0 1 2
5km - Junior mężczyzna 8 0 8 4 4
5km - Senior kobieta 10 10 0 9 1
5km - Senior mężczyzna 10 0 10 7 3
5km - Weteran 12 0 12 11 1
5km - Weteranka 3 3 0 3 0
Razem 123 37 86 110 13