SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'hsteampl_orientharper.et__18__team_list' doesn't exist

Łódzkie Biegi Górskie 2017/2018 - E2 - Zgłoszenia
2017-12-17

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 17 XII - 5km - Junior mężczyzna ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice
2 Cały cykl - 10km - Senior kobieta BARANOWSKA, Alla 1984 Ptakmoda.com
3 Cały cykl - 10km - Senior kobieta BARTELA, Edyta 1987 Dzik Komando
4 Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna BARTOS, Grzegorz 2001 Orientuś
5 Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna BARTOS, Zbigniew 2003 Orientuś
6 17 XII - 10km - Weteran BASIS, Marcin 1974
7 17 XII - 5km - Senior mężczyzna BERCZAK, Michał 1992
8 17 XII - 10km - Junior kobieta BLOCK, Amelia 2002 Orientuś 8640928
9 17 XII - 10km - Senior mężczyzna BLUMENFELD, Jacek 1989
10 17 XII - 10km - Weteran BOCIĄGA , Paweł 1979
11 17 XII - 10km - Senior kobieta BRYSZEWSKA, Patrycja 1988
12 17 XII - 5km - Senior mężczyzna CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź
13 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna CZYŻEWSKI, Bartłomiej 1988
14 17 XII - 5km - Junior mężczyzna DESZCZ, Michał 2001 MKS Metalowiec Łódź
15 17 XII - 5km - Weteran DESZCZ, Stanisław 1970 MKS Metalowiec Łódź
16 17 XII - 5km - Senior kobieta DOMAŃSKA, Weronika 1989 -
17 Cały cykl - 10km - Weteran DROŻDŻYŃSKI, Krzysztof 1969 KB Powstaniec Dobra
18 Cały cykl - 10km - Weteranka EDYK, Anna 1964 ANTEK TEAM
19 17 XII - 5km - Senior kobieta EWIAK, Natalia 1992 Orientus Lodz
20 17 XII - 5km - Weteran FABIJAŃSKI, Dariusz 1973
21 17 XII - 5km - Senior mężczyzna FIJAŁKOWSKI, Mateusz 1990 KS CELIRONMAN
22 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna FILIPIAK, Robert 1992
23 17 XII - 10km - Weteran FIRAZA, Tomasz 1982
24 17 XII - 5km - Senior kobieta FORTUNIAK, Weronika 1998 UKS Orientuś Łódź 895254
25 Cały cykl - 10km - Weteran GARNYS, Radek 1976 Vera Running Team
26 17 XII - 5km - Senior mężczyzna GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice
27 17 XII - 5km - Junior kobieta GIELEC , Zuzia 2002 Orientuś Łódź 8640927
28 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna GIMZIŃSKI, Szymon 1986 x
29 17 XII - 10km - Weteran GŁOWACKI, Stanisław 1973 GARDA
30 Cały cykl - 10km - Weteran GRABARCZYK, Jacek 1973 Mocni w Duchu - Zabiegani
31 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna GRABARSKI, Karol 1990 CelIronMan
32 17 XII - 10km - Senior mężczyzna GRYZIO, Łukasz 1988 UKS Azymut Pabianice
33 Cały cykl - 10km - Senior kobieta GRZELIŃSKA, Dorota 1991 Dzik Komando
34 Cały cykl - 10km - Weteran GWARNY, Jaroslaw 1981 NIE MAM POMYSŁU
35 Cały cykl - 5km - Senior mężczyzna HEINDL, Tomasz 1983
36 Cały cykl - 10km - Weteranka HETMANEK, Monika 1973
37 Cały cykl - 5km - Weteran IMIŃSKI, Cezary 1968
38 17 XII - 10km - Senior mężczyzna JAGIEŁŁO, Paweł 1983 15 Brygada Zmechanizowana
39 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna JAGODZIŃSKI, Hubert 1991 DZIK KOMANDO
40 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna JAKUB, Frisz 1983 ŁÓDŹmy się
41 17 XII - 5km - Senior mężczyzna JASIŃSKI, Witek 1994 Trucht.com
42 17 XII - 5km - Senior kobieta JAŚKIEWICZ, Magdalena 1997 UKS Azymut Pabianice
43 17 XII - 10km - Weteran JATCZAK, Robert 1982
44 17 XII - 5km - Weteran KACZMARCZYK, Daniel 1978
45 17 XII - 10km - Weteranka KALINOWSKA, Anna 1978 Super TEAM
46 Cały cykl - 10km - Weteranka KALISKA , Justyna 1973 Dzik Komando
47 Cały cykl - 5km - Senior mężczyzna KAMIŃSKI, Mariusz 1988
48 17 XII - 10km - Weteran KANICKI, Łukasz 1978
49 17 XII - 10km - Weteran KLICHOWSKI, Marek 1982 NAPIERACZE
50 Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna KOŁACIŃSKI, Damian 1999
51 17 XII - 5km - Junior kobieta KOŁODZIEJCZYK, Marta 2003 UKS Azymut Pabianice
52 Cały cykl - 10km - Weteranka KOPKA, Elżbieta 1973 AGB Torfy
53 17 XII - 10km - Weteran KOPKA, Tomasz 1968 AGB TORFY
54 Cały cykl - 5km - Weteran KOTELNICKI, Mariusz 1980 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 8003290
55 17 XII - 10km - Senior mężczyzna KOWALCZYK, Artur 1986
56 Cały cykl - 10km - Weteran KOWALCZYK, Tomasz 1978
57 Cały cykl - 10km - Weteran KOWALEWSKI, Dominik 1975 Szakale Bałut Łódź
58 17 XII - 10km - Weteran KOWALSKI, Łukasz 1980
59 Cały cykl - 10km - Weteran KOZŁOWSKI, Rafał 1977
60 17 XII - 5km - Junior kobieta KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice
61 17 XII - 10km - Weteran KRONE, Jacek 1972
62 Cały cykl - 10km - Weteran KRUSZYNSKI, Andrzej 1977 Triaktywni Piotrków
63 Cały cykl - 5km - Weteran KRYCH, Robert 1970
64 Cały cykl - 10km - Weteran KRZEMIŃSKI, Tomasz 1979
65 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna KUBAS, Łukasz 1990
66 Cały cykl - 10km - Weteran KUJAWSKI, Arkadiusz 1971 RYSIOTEAM
67 Cały cykl - 5km - Senior kobieta KURCZEWSKA, Małgorzata 1989 Dzik Komando
68 17 XII - 5km - Weteran KURZAWA, Paweł 1977 Łódzki Klub Futbolu Stołowego
69 Cały cykl - 5km - Weteran LEDZION, Grzegorz 1971 Orientuś
70 Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna LEDZION, Piotr 2003 Orientuś
71 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna LEMAŃSKI, Damian 1990
72 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna LESZCZYŃSKI, Adam 1983 Kontech
73 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna LESZCZYŃSKI, Artur 1983
74 Cały cykl - 10km - Weteranka LISKE, Dorota 1973
75 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna LISOWSKI, Aleksander 1986 Razem Tworzymy Siłę
76 17 XII - 10km - Weteran LOTKA, Michał 1976 Kita Team
77 17 XII - 5km - Weteranka LUTECKA, Małgorzata 1979 Ifon Kolarz Klub
78 17 XII - 5km - Weteran LUTECKI, Tomasz 1978 Ifon Kolarz Klub
79 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna ŁUKASIAK, Adam 1995 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
80 Cały cykl - 5km - Senior kobieta ŁUKASIAK, Klaudia 1997 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
81 Cały cykl - 10km - Weteran ŁUKASIK, Łukasz 1979 Razem Trenujemy Sport
82 17 XII - 5km - Junior mężczyzna MARCINKOWSKI, Dawid 2004 UKS Azymut Pabianice
83 Cały cykl - 5km - Senior kobieta MARTYNA, Dziomdziora 1994 Dzik Komando
84 17 XII - 10km - Senior kobieta MAŚLANA, Katarzyna 1986
85 17 XII - 10km - Weteran MAŚLANY, Dominik 1979
86 17 XII - 5km - Weteranka MAZUR, Marzena 1979
87 Cały cykl - 5km - Weteran MICHALSKI, Mariusz 1980 MG17 Kenya Express
88 Cały cykl - 10km - Senior kobieta MIKOŁAJCZYK, Agnieszka 1985
89 17 XII - 10km - Junior mężczyzna MIKOŁAJCZYK, Igor 2001
90 17 XII - 10km - Weteran MIKOŁAJCZYK, Piotr 1976
91 17 XII - 5km - Weteranka MIKOŁAJCZYK-SOWA, Monika 1976 Szakale Bałut Łódź
92 Cały cykl - 10km - Weteran MILCZAK, Mateusz 1982
93 Cały cykl - 10km - Weteran MODLIŃSKI, Marcin 1978 Klub Biegacza Warta
94 Cały cykl - 5km - Weteran MOSKWA, Michał 1981
95 Cały cykl - 10km - Weteranka MYCK, Bogna 1972 SP 113 w Łodzi
96 17 XII - 10km - Weteran NIESPODZINSKI, Robert 1977 sport4life
97 Cały cykl - 5km - Senior kobieta NOWAK, Kinga 1990
98 Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna NOWAK, Michał 2003 Orientuś
99 Cały cykl - 10km - Weteran NOWAK, Paweł 1977 Orientuś
100 17 XII - 5km - Weteran NOWAKOWSKI, Sebastian 1979 RYSIE
101 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna OLEJNIK, Marcin 1987
102 17 XII - 10km - Weteran OMĄKOWSKI, Jarosław 1980
103 Cały cykl - 5km - Senior mężczyzna OSYDA, Maciej 1986
104 Cały cykl - 5km - Senior kobieta OSYDA, Sylwia 1986
105 17 XII - 5km - Weteran PACOCHA, Patryk 1975
106 17 XII - 10km - Senior kobieta PACZUSZKA, Anna 1985 KLUB BIEGACZA WARTA
107 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna PAŁASZEWSKI, Krzysztof 1984
108 Cały cykl - 5km - Weteran PASZYŃSKI, Józef 1953 Orientuś
109 17 XII - 10km - Junior mężczyzna PAWŁOWSKI, Robert 2003
110 17 XII - 10km - Weteran PAWŁOWSKI, Szymon 1981
111 17 XII - 5km - Senior mężczyzna PIOTROWICZ, Michał 1984
112 17 XII - 5km - Junior mężczyzna PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 UKS Azymut Pabianice
113 17 XII - 10km - Weteran PŁÓCIENNIK, Krzysztof 1977 Azymut Pabianice
114 17 XII - 5km - Weteran PYSZAK, Sylwester 1981 Jastrząb 32 BLT
115 17 XII - 10km - Weteranka RUTA, Iwona 1977
116 17 XII - 10km - Weteran RUTA, Maciej 1977 Vera Running Team
117 17 XII - 5km - Senior mężczyzna RYMINIECKI, Robert 1987 Orientuś Łódź
118 17 XII - 5km - Junior mężczyzna RZEŃCA, Piotrek 2001 UKS Orientuś Łódź 8640924
119 Cały cykl - 5km - Weteran RZEPKOWSKI, Marcin 1979
120 17 XII - 10km - Weteran RZEŹNICKI, Karol 1966
121 17 XII - 5km - Weteranka SIEDLANOWSKA, Agnieszka 1979 RGR Rodzinna Grupa Rowerowa
122 17 XII - 10km - Weteran SKRZEK, Stanisław 1957
123 Cały cykl - 10km - Weteran SKUBISZ , Ryszard 1975
124 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna SŁAWIŃSKI , Przemysław 1986
125 17 XII - 5km - Junior mężczyzna SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 Orientuś 7200167
126 17 XII - 10km - Weteran SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 Orientuś
127 17 XII - 5km - Weteran SOBCZAK, Robert 1982 RYSIOTEAM
128 Cały cykl - 10km - Weteranka SPUŁTOWSKA, Joanna 1972 Bieg na 6 łap
129 Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna SPUŁTOWSKI, Adam 1999 Bieg na 6 łap
130 Cały cykl - 10km - Weteran SPUŁTOWSKI, Paweł 1971 Bieg na 6 łap
131 Cały cykl - 10km - Weteran STANISŁAWSKI, Piotr 1975
132 17 XII - 10km - Weteran STAWICKI, Piotr 1972
133 17 XII - 10km - Weteran STAWSKI, Dariusz 1957 KB Arturówek Łódz
134 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna STAWSKI, Michał 1985 Trucht.com
135 17 XII - 5km - Weteranka STĘPIEŃ-DUDEK, Małgorzata 1976 RGR
136 17 XII - 10km - Weteran STĘPNIAK, Wojtek 1971 Zgierzbiega
137 Cały cykl - 10km - Weteran STROŃSKI, Artur 1978 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
138 17 XII - 5km - Weteran SZCZEPAŃSKI, Marcin 1973 EVErRUN
139 17 XII - 10km - Weteran SZŁYK, Maciej 1975 sport4life
140 17 XII - 10km - Weteran SZMAJDA, Dominik 1981 NIE MAM POMYSŁU
141 17 XII - 5km - Junior mężczyzna SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice
142 17 XII - 10km - Weteran SZTRANEK, Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice
143 17 XII - 10km - Weteran SZUBIELSKI, Piotr 1978 SRTG Łódź
144 17 XII - 10km - Weteran TARKOWSKI, Mariusz 1976 sport4life
145 Cały cykl - 10km - Weteranka TITZ KOZA, Julita 1981 Szakale Bałut Łódź
146 Cały cykl - 10km - Weteran TOPCZEWSKI, Maciej 1977 Sii Running Team
147 Cały cykl - 10km - Weteran TOSIK, Witold 1982 AGB Torfy
148 Cały cykl - 10km - Weteran WACH, Sylwester 1977
149 17 XII - 5km - Senior mężczyzna WALASIK, Maciek 1986
150 Cały cykl - 5km - Senior kobieta WEJCHERT, Zuzanna 1987
151 Cały cykl - 10km - Senior kobieta WIECHA, Dominika 1998 Orientuś Łódź
152 17 XII - 5km - Weteran WIECHA, Mariusz 1969
153 17 XII - 10km - Weteran WIELGUS, Grzegorz 1973 Mocni w Duchu Zabiegani
154 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna WIŚNIK, Artur 1985
155 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna WŁODARCZYK, Krystian 1988
156 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna WOJTECKI, Piotr 1984 Dzik Komando
157 17 XII - 5km - Weteran WOJTERA, Grzegorz 1982
158 17 XII - 5km - Senior mężczyzna WOLNY, Łukasz 1988 Jastrzębie Laskie
159 Cały cykl - 10km - Senior kobieta WOLSKA, Aleksandra 1989 DZIK KOMANDO
160 Cały cykl - 10km - Senior kobieta WOŹNA, Magdalena 1984 Mocni w Duchu - Zabiegani
161 Cały cykl - 10km - Weteran WOŹNIAK, Marcin 1981
162 Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna WÓJCIK, Adrian 1983 NIE MAM POMYSŁU
163 17 XII - 5km - Weteranka WRZOSEK, Barbara 1979
164 17 XII - 5km - Junior mężczyzna ZAJĄC, Dawid 2000 UKS Azymut Pabianice
165 17 XII - 10km - Weteran ZALASA, Wojciech 1968 Łódź Kocha Sport
166 Cały cykl - 10km - Weteranka ZAWADZKA, Elżbieta 1976 VISION3DSTUDIO
167 17 XII - 10km - Senior mężczyzna ZAWISTOWSKI, Krzysztof 1991 PIŁA
168 Cały cykl - 10km - Weteranka ZIMOŃ, Urszula 1977 Dzik Komando
169 17 XII - 10km - Weteran ZIÓŁKOWSKI, Jarosław 1978 I fon kolarz klub
170 Cały cykl - 5km - Senior mężczyzna ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 Orientuś
171 Cały cykl - 10km - Weteran ZYSK, Paweł 1965 niezrzeszony
172 Cały cykl - 10km - Weteranka ŻUKOCINSKA, Agnieszka 1968 Mocni w Duchu - Zabiegani

17 XII - 10km - Junior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BLOCK, Amelia 2002 Orientuś 8640928

17 XII - 10km - Junior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 MIKOŁAJCZYK, Igor 2001
2 PAWŁOWSKI, Robert 2003

17 XII - 10km - Senior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BRYSZEWSKA, Patrycja 1988
2 MAŚLANA, Katarzyna 1986
3 PACZUSZKA, Anna 1985 KLUB BIEGACZA WARTA

17 XII - 10km - Senior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BLUMENFELD, Jacek 1989
2 GRYZIO, Łukasz 1988 UKS Azymut Pabianice
3 JAGIEŁŁO, Paweł 1983 15 Brygada Zmechanizowana
4 KOWALCZYK, Artur 1986
5 ZAWISTOWSKI, Krzysztof 1991 PIŁA

17 XII - 10km - Weteran

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BASIS, Marcin 1974
2 BOCIĄGA , Paweł 1979
3 FIRAZA, Tomasz 1982
4 GŁOWACKI, Stanisław 1973 GARDA
5 JATCZAK, Robert 1982
6 KANICKI, Łukasz 1978
7 KLICHOWSKI, Marek 1982 NAPIERACZE
8 KOPKA, Tomasz 1968 AGB TORFY
9 KOWALSKI, Łukasz 1980
10 KRONE, Jacek 1972
11 LOTKA, Michał 1976 Kita Team
12 MAŚLANY, Dominik 1979
13 MIKOŁAJCZYK, Piotr 1976
14 NIESPODZINSKI, Robert 1977 sport4life
15 OMĄKOWSKI, Jarosław 1980
16 PAWŁOWSKI, Szymon 1981
17 PŁÓCIENNIK, Krzysztof 1977 Azymut Pabianice
18 RUTA, Maciej 1977 Vera Running Team
19 RZEŹNICKI, Karol 1966
20 SKRZEK, Stanisław 1957
21 SŁOMCZYŃSKI, Robert 1972 Orientuś
22 STAWICKI, Piotr 1972
23 STAWSKI, Dariusz 1957 KB Arturówek Łódz
24 STĘPNIAK, Wojtek 1971 Zgierzbiega
25 SZŁYK, Maciej 1975 sport4life
26 SZMAJDA, Dominik 1981 NIE MAM POMYSŁU
27 SZTRANEK, Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice
28 SZUBIELSKI, Piotr 1978 SRTG Łódź
29 TARKOWSKI, Mariusz 1976 sport4life
30 WIELGUS, Grzegorz 1973 Mocni w Duchu Zabiegani
31 ZALASA, Wojciech 1968 Łódź Kocha Sport
32 ZIÓŁKOWSKI, Jarosław 1978 I fon kolarz klub

17 XII - 10km - Weteranka

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 KALINOWSKA, Anna 1978 Super TEAM
2 RUTA, Iwona 1977

17 XII - 5km - Junior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 GIELEC , Zuzia 2002 Orientuś Łódź 8640927
2 KOŁODZIEJCZYK, Marta 2003 UKS Azymut Pabianice
3 KREMPIŃSKA, Julia 2003 UKS Azymut Pabianice

17 XII - 5km - Junior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 ANDRZEJCZAK, Maciej 2002 UKS Azymut Pabianice
2 DESZCZ, Michał 2001 MKS Metalowiec Łódź
3 MARCINKOWSKI, Dawid 2004 UKS Azymut Pabianice
4 PŁÓCIENNIK, Konrad 2000 UKS Azymut Pabianice
5 RZEŃCA, Piotrek 2001 UKS Orientuś Łódź 8640924
6 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 2003 Orientuś 7200167
7 SZTRANEK, Jan 2003 UKS Azymut Pabianice
8 ZAJĄC, Dawid 2000 UKS Azymut Pabianice

17 XII - 5km - Senior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 DOMAŃSKA, Weronika 1989 -
2 EWIAK, Natalia 1992 Orientus Lodz
3 FORTUNIAK, Weronika 1998 UKS Orientuś Łódź 895254
4 JAŚKIEWICZ, Magdalena 1997 UKS Azymut Pabianice

17 XII - 5km - Senior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BERCZAK, Michał 1992
2 CHMIELECKI, Piotr 1987 UKS Orientuś Łódź
3 FIJAŁKOWSKI, Mateusz 1990 KS CELIRONMAN
4 GĄSIOROWSKI, Adam 1989 UKS Azymut Pabianice
5 JASIŃSKI, Witek 1994 Trucht.com
6 PIOTROWICZ, Michał 1984
7 RYMINIECKI, Robert 1987 Orientuś Łódź
8 WALASIK, Maciek 1986
9 WOLNY, Łukasz 1988 Jastrzębie Laskie

17 XII - 5km - Weteran

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 DESZCZ, Stanisław 1970 MKS Metalowiec Łódź
2 FABIJAŃSKI, Dariusz 1973
3 KACZMARCZYK, Daniel 1978
4 KURZAWA, Paweł 1977 Łódzki Klub Futbolu Stołowego
5 LUTECKI, Tomasz 1978 Ifon Kolarz Klub
6 NOWAKOWSKI, Sebastian 1979 RYSIE
7 PACOCHA, Patryk 1975
8 PYSZAK, Sylwester 1981 Jastrząb 32 BLT
9 SOBCZAK, Robert 1982 RYSIOTEAM
10 SZCZEPAŃSKI, Marcin 1973 EVErRUN
11 WIECHA, Mariusz 1969
12 WOJTERA, Grzegorz 1982

17 XII - 5km - Weteranka

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 LUTECKA, Małgorzata 1979 Ifon Kolarz Klub
2 MAZUR, Marzena 1979
3 MIKOŁAJCZYK-SOWA, Monika 1976 Szakale Bałut Łódź
4 SIEDLANOWSKA, Agnieszka 1979 RGR Rodzinna Grupa Rowerowa
5 STĘPIEŃ-DUDEK, Małgorzata 1976 RGR
6 WRZOSEK, Barbara 1979

Cały cykl - 10km - Junior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC

Cały cykl - 10km - Junior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC

Cały cykl - 10km - Senior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BARANOWSKA, Alla 1984 Ptakmoda.com
2 BARTELA, Edyta 1987 Dzik Komando
3 GRZELIŃSKA, Dorota 1991 Dzik Komando
4 MIKOŁAJCZYK, Agnieszka 1985
5 WIECHA, Dominika 1998 Orientuś Łódź
6 WOLSKA, Aleksandra 1989 DZIK KOMANDO
7 WOŹNA, Magdalena 1984 Mocni w Duchu - Zabiegani

Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 CZYŻEWSKI, Bartłomiej 1988
2 FILIPIAK, Robert 1992
3 GIMZIŃSKI, Szymon 1986 x
4 GRABARSKI, Karol 1990 CelIronMan
5 JAGODZIŃSKI, Hubert 1991 DZIK KOMANDO
6 JAKUB, Frisz 1983 ŁÓDŹmy się
7 KUBAS, Łukasz 1990
8 LEMAŃSKI, Damian 1990
9 LESZCZYŃSKI, Adam 1983 Kontech
10 LESZCZYŃSKI, Artur 1983
11 LISOWSKI, Aleksander 1986 Razem Tworzymy Siłę
12 ŁUKASIAK, Adam 1995 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
13 OLEJNIK, Marcin 1987
14 PAŁASZEWSKI, Krzysztof 1984
15 SŁAWIŃSKI , Przemysław 1986
16 STAWSKI, Michał 1985 Trucht.com
17 WIŚNIK, Artur 1985
18 WŁODARCZYK, Krystian 1988
19 WOJTECKI, Piotr 1984 Dzik Komando
20 WÓJCIK, Adrian 1983 NIE MAM POMYSŁU

Cały cykl - 10km - Weteran

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 DROŻDŻYŃSKI, Krzysztof 1969 KB Powstaniec Dobra
2 GARNYS, Radek 1976 Vera Running Team
3 GRABARCZYK, Jacek 1973 Mocni w Duchu - Zabiegani
4 GWARNY, Jaroslaw 1981 NIE MAM POMYSŁU
5 KOWALCZYK, Tomasz 1978
6 KOWALEWSKI, Dominik 1975 Szakale Bałut Łódź
7 KOZŁOWSKI, Rafał 1977
8 KRUSZYNSKI, Andrzej 1977 Triaktywni Piotrków
9 KRZEMIŃSKI, Tomasz 1979
10 KUJAWSKI, Arkadiusz 1971 RYSIOTEAM
11 ŁUKASIK, Łukasz 1979 Razem Trenujemy Sport
12 MILCZAK, Mateusz 1982
13 MODLIŃSKI, Marcin 1978 Klub Biegacza Warta
14 NOWAK, Paweł 1977 Orientuś
15 SKUBISZ , Ryszard 1975
16 SPUŁTOWSKI, Paweł 1971 Bieg na 6 łap
17 STANISŁAWSKI, Piotr 1975
18 STROŃSKI, Artur 1978 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
19 TOPCZEWSKI, Maciej 1977 Sii Running Team
20 TOSIK, Witold 1982 AGB Torfy
21 WACH, Sylwester 1977
22 WOŹNIAK, Marcin 1981
23 ZYSK, Paweł 1965 niezrzeszony

Cały cykl - 10km - Weteranka

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 EDYK, Anna 1964 ANTEK TEAM
2 HETMANEK, Monika 1973
3 KALISKA , Justyna 1973 Dzik Komando
4 KOPKA, Elżbieta 1973 AGB Torfy
5 LISKE, Dorota 1973
6 MYCK, Bogna 1972 SP 113 w Łodzi
7 SPUŁTOWSKA, Joanna 1972 Bieg na 6 łap
8 TITZ KOZA, Julita 1981 Szakale Bałut Łódź
9 ZAWADZKA, Elżbieta 1976 VISION3DSTUDIO
10 ZIMOŃ, Urszula 1977 Dzik Komando
11 ŻUKOCINSKA, Agnieszka 1968 Mocni w Duchu - Zabiegani

Cały cykl - 5km - Junior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC

Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 BARTOS, Grzegorz 2001 Orientuś
2 BARTOS, Zbigniew 2003 Orientuś
3 KOŁACIŃSKI, Damian 1999
4 LEDZION, Piotr 2003 Orientuś
5 NOWAK, Michał 2003 Orientuś
6 SPUŁTOWSKI, Adam 1999 Bieg na 6 łap

Cały cykl - 5km - Senior kobieta

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 KURCZEWSKA, Małgorzata 1989 Dzik Komando
2 ŁUKASIAK, Klaudia 1997 Zespół Szkół im Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
3 MARTYNA, Dziomdziora 1994 Dzik Komando
4 NOWAK, Kinga 1990
5 OSYDA, Sylwia 1986
6 WEJCHERT, Zuzanna 1987

Cały cykl - 5km - Senior mężczyzna

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 HEINDL, Tomasz 1983
2 KAMIŃSKI, Mariusz 1988
3 OSYDA, Maciej 1986
4 ZUCHMAŃSKI, Przemysław 1998 Orientuś

Cały cykl - 5km - Weteran

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC
1 IMIŃSKI, Cezary 1968
2 KOTELNICKI, Mariusz 1980 AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 8003290
3 KRYCH, Robert 1970
4 LEDZION, Grzegorz 1971 Orientuś
5 MICHALSKI, Mariusz 1980 MG17 Kenya Express
6 MOSKWA, Michał 1981
7 PASZYŃSKI, Józef 1953 Orientuś
8 RZEPKOWSKI, Marcin 1979

Cały cykl - 5km - Weteranka

# Zawodnik Rok ur. Klub Płatność Numer chipa SIAC

Statystyki dystansów:

Dystanse Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
17 XII - 10km 45 6 39 34 11
17 XII - 5km 42 13 29 30 12
Cały cykl - 10km 61 18 43 61 0
Cały cykl - 5km 24 6 18 22 2
Razem 172 43 129 147 25

Statystyki kategorii:

Kategorie Zgłoszeni Kobiety Mężczyźni Opłaceni Nieopłaceni
17 XII - 10km - Junior kobieta 1 1 0 1 0
17 XII - 10km - Junior mężczyzna 2 0 2 2 0
17 XII - 10km - Senior kobieta 3 3 0 3 0
17 XII - 10km - Senior mężczyzna 5 0 5 3 2
17 XII - 10km - Weteran 32 0 32 25 7
17 XII - 10km - Weteranka 2 2 0 0 2
17 XII - 5km - Junior kobieta 3 3 0 0 3
17 XII - 5km - Junior mężczyzna 8 0 8 2 6
17 XII - 5km - Senior kobieta 4 4 0 2 2
17 XII - 5km - Senior mężczyzna 9 0 9 8 1
17 XII - 5km - Weteran 12 0 12 12 0
17 XII - 5km - Weteranka 6 6 0 6 0
Cały cykl - 10km - Junior kobieta 0 0 0 0 0
Cały cykl - 10km - Junior mężczyzna 0 0 0 0 0
Cały cykl - 10km - Senior kobieta 7 7 0 7 0
Cały cykl - 10km - Senior mężczyzna 20 0 20 20 0
Cały cykl - 10km - Weteran 23 0 23 23 0
Cały cykl - 10km - Weteranka 11 11 0 11 0
Cały cykl - 5km - Junior kobieta 0 0 0 0 0
Cały cykl - 5km - Junior mężczyzna 6 0 6 4 2
Cały cykl - 5km - Senior kobieta 6 6 0 6 0
Cały cykl - 5km - Senior mężczyzna 4 0 4 4 0
Cały cykl - 5km - Weteran 8 0 8 8 0
Cały cykl - 5km - Weteranka 0 0 0 0 0
Razem 172 43 129 147 25