SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'hsteampl_orientharper.et__14__team_list' doesn't exist

Grand Prix Małopolski w Biegu na Orientację - Runda 3 - Zgłoszenia
2017-09-16 - 2017-09-17

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M16 BARAN , Grzegorz 2001 WKS Wawel Kraków 2036 886332 E1;E2
2 M18 BEDNARSKI, Jan 1998 UNTS Warszawa 4096 435238 E1;E2
3 K18 BIEDERMAN , Adrianna 2000 WKS Wawel Kraków 1509 8120200 E1;E2
4 M18 BIEDERMAN , Marcin 1998 WKS Wawel Kraków 1508 8070598 E1;E2
5 K18 BIEGUN, Katarzyna 2000 WKS Wawel Kraków 886329 E1;E2
6 K10 BISKUPSKA , Julia 2008 WKS Wawel Kraków 3646 9080722 E1;E2
7 K10N BISKUPSKA , Małgorzata 2010 WKS Wawel Kraków 4606472 E1;E2
8 M18 BLUZA, Lukasz 1977 1460500 E2
9 M10N BUBLIK, Maciej 2013 WKS Wawel Kraków 4406103 E1;E2
10 M12 BUBLIK, Piotr 2005 WKS Wawel Kraków 4018 2114854 E1;E2
11 M10 CHODLEWSKI, Antoni 2008 KS Kościelec Chrzanów 03602 2801057 E1;E2
12 M10N CHODLEWSKI, Szymon 2008 KS Kościelec Chrzanów 03603 2801054 E1;E2
13 M10N CHORACEK, Michał 2010 M10R E1;E2
14 K10N CHORACEK, Zuzanna 2007 K10R E1;E2
15 K18 CIARKOWSKA, Magdalena 1987 10BKPanc 886665 E1;E2
16 M35 DARGACZ, Piotr 1977 Gymnasion Offenbach e.V. 2080320 E1;E2
17 K18 DZIK, Justyna 1997 Górzanka Nawojowa Góra 02065 428767 E1;E2
18 M18 DZIK, Mirosław 1971 Górzanka Nawojowa Góra 01195 428768 E1;E2
19 M50 FORYSTEK , Józef 1966 WKS Wawel Kraków 2080 1966318 E1;E2
20 M35 FORYSTEK, Marek 1973 WKS Wawel 02620 1973024 E1;E2
21 M10N FORYSTEK, Szymon 2008 WKS Wawel 1080905 E1;E2
22 K18 GARBACIK , Maja 2000 WKS Wawel Kraków 1585 8640909 E1;E2
23 M18 GARBACIK , Michał 1995 WKS Wawel Kraków 1584 8638445 E1;E2
24 M18 GOLINOWSKI, Paweł 1979 10BKPanc 7200181 E1;E2
25 M14 GONDEK , Jan 2003 WKS Wawel Kraków 3757 2114851 E1;E2
26 K12 HAŁUCHA, Martyna 2003 WKS Wawel Kraków 2114870 E1;E2
27 K10 HAŁUCHA , Milena 2007 WKS Wawel Kraków 3936 2114861 E1;E2
28 M10N INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel Kraków 4406135 E1;E2
29 M35 INDYKA, Maciej 1980 WKS Wawel Kraków 4406146 E1;E2
30 M35 JAMROZIK, Krzysztof 1969 WKS Wawel Kraków 7102102 E1
31 M18 JAROS, Mariusz 1989 10BKPanc 8648666 E1;E2
32 M18 KALATA, Michał 1987 10BKPanc 8160889 E1;E2
33 M18 KALISIAK, Dawid 0000 UKS Azymut Pabianice 02027 7205969 E1;E2
34 K18 KARNIA-BISKUPSKA , Anna 1980 WKS Wawel Kraków 828 895240 E1;E2
35 K10 KATERYNA, Mykhailova 2013 OK Odessa Team 7437111 E1;E2
36 M10 KLAKLA, Kacper 2007 KS Kościelec Chrzanów 03608 2801056 E1;E2
37 OPEN KLAUS-URYGA, Anna 1975 WKS Wawel Kraków 2114860 E1;E2
38 K35 KONC, Katarzyna 0000 UKS Azymut Pabianice 02953 7202778 E1;E2
39 K14 KONIECZNA, Zofia 2004 Szybkie Żółwie 2086233 E1;E2
40 M50 KONIECZNY, Robert 1964 Szybkie Żółwie 2090688 E1;E2
41 K50 KORALEWSKA, Grażyna 1955 brak brak brak
42 K35 KOZŁOWSKA, Jolanta 1974 UKS Patria Młynne do wypożyc E2
43 K16 KOZŁOWSKA, Maria 2001 UKS Patria Młynne 2021372 E2
44 K16 KOZŁOWSKA, Olga 2001 UKS Patria Młynne 2021371 E2
45 K18 KOZŁOWSKA, Wiktoria 1999 UKS Patria Młynne 345998 E2
46 M50 KOZŁOWSKI, Jacek 1963 UKS Patria Młynne do wypożyc E2
47 K16 KREMPIŃSKA, Julia 0000 UKS Azymut Pabianice 02651 8640908 E1;E2
48 M35 KREMPIŃSKI, Piotr 0000 UKS Azymut Pabianice 02652 7202779 E1;E2
49 M50 KRET, Jacek 1957 Górzanka Nawojowa Góra 03723 2103970 E1;E2
50 M50 KRUCZEK , Stanisław 1948 WKS Wawel Kraków 830 54021 E1
51 M50 KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów 00963 886350 E1;E2
52 M18 KUCA , Kacper 1999 WKS Wawel Kraków 2032 8636525 E1;E2
53 K12 KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel Kraków 4021 2114853 E1;E2
54 M35 KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel 9101303 E1;E2
55 M35 KUTKIEWICZ, Marcin 1980 3. RWT SP 2086638 E1;E2
56 M18 KWAPIŃSKI, Dariusz 1980 10BKPanc 997823 E1;E2
57 K35 LAMPARSKA, Iwona 1973 3.RWT SP E1;E2
58 K12 LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel Kraków 3832 8636994 E1;E2
59 OPEN LEBIĘDŹ, Joanna 1990 1psap 8648675 E1;E2
60 K12 LECHOWSKA, Agata 2005 KS Kościelec Chrzanów 03609 2801066 E1;E2
61 M12 LEŚNIAK , Jan 2005 WKS Wawel Kraków 04066 2114868 E1;E2
62 M12 LEŚNIAK , Tomasz 2005 WKS Wawel Kraków 04067 2114869 E1;E2
63 K18 LISTEK , Marta 1999 WKS Wawel Kraków 1530 886342 E1;E2
64 M10 LUDWIN, Jakub 2017 KS Kościelec Chrzanów 03610 2801069 E1;E2
65 K35 LUKOCZKY, Orsolya 1975 LuxOC Luxembourg 923252 E1;E2
66 K14 ŁABUZEK , Marta 2003 WKS Wawel Kraków 3762 2114858 E1;E2
67 M18 ŁONIEWSKI, Grzegorz 1990 VAT Warszawa
68 M35 MARCINKOWSKI, Adam 1976 10BKPanc 8648667 E1;E2
69 K12 MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel Kraków 03937 2114859 E1;E2
70 OPEN MIELNIK, Łukasz 1977
71 M50 MONIAK, Andrzej 1965 LKS Górzanka Nawojowa Góra brak brak E2
72 K12 MOSZKOWICZ , Anna 2005 WKS Wawel Kraków 3763 2114852 E1;E2
73 K10 MOSZKOWICZ , Julia 2008 WKS Wawel Kraków 4022 2114855 E1;E2
74 M50 MOSZKOWICZ , Paweł 1967 WKS Wawel Kraków 826 886325 E1;E2
75 OPEN NATALIA, Mykhailova 1982 OK Odessa Team 7437111 E1;E2
76 K14 NIESSNER , Pola 2007 WKS Wawel Kraków 3651 8635047 E1;E2
77 K16 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E2
78 K16 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów 02059 8638444 E2
79 OPEN OLEJNIK, Eryk 2002 WKS Wawel Kraków 4406118 E1;E2
80 K35 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel Kraków 886359 E1;E2
81 K10 OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel Kraków 3938 2114862 E1;E2
82 OPEN OLEJNIK, Tomasz 1976 WKS Wawel Kraków 886324 E1;E2
83 K18 OLIINYK , Alona 1983 WKS Wawel Kraków 3652 1391362 E1;E2
84 M18 OLIINYK , Ilia 1984 WKS Wawel Kraków 3653 1391361 E1;E2
85 K10 OLIINYK , Yelyzaveta 2008 WKS Wawel Kraków 4023 2114863 E1;E2
86 K10N PABICH, Hanna 0000 UKS Azymut Pabianice 886698 E1;E2
87 K18 PABICH, Maria 0000 UKS Azymut Pabianice 00330 553466 E1;E2
88 M35 PABICH, Tomasz 0000 UKS Azymut Pabianice 00331 886310 E1;E2
89 M12 PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel Kraków 1401469 E1;E2
90 M18 PLESIŃSKI, Mariusz 1973 10BKPanc 7200192 E2
91 M18 PŁÓCIENNIK, Konrad 0000 UKS Azymut Pabianice 01785 887245 E1;E2
92 K10N PODGÓRSKA, Gabriela 2009 KS Kościelec Chrzanów brak 886343 E1;E2
93 K10 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2
94 K10 PODGÓRSKA, Marta 2007 KS Kościelec Chrzanów 03611 2801059 E1;E2
95 M50 POŹNIAK, Szymon 1953 brak brak
96 M50 POŹNIAK, Szymon 1953 indywidualnie Kraków E2
97 M16 PUDEŁEK, Błażej 2002 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
98 K12 PUDEŁEK, Jowita 2005 LKS Górzanka E1;E2
99 OPEN PUDEŁEK, Michalina 2000 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
100 OPEN PUDEŁEK, Paweł 1974 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
101 OPEN SEMENOWICZ, Patrycja 1990 1psap 8648674 E1;E2
102 OPEN SIERPIŃSKA, Sylwia 1990 1psap 8648673 E1;E2
103 K14 SKORUPA, Maja 2004 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
104 M35 SKORUPA, Mariusz 1970 Górzanka Nawojowa Góra 428775 E1;E2
105 K12 SŁOŃSKA , Antonina 2007 WKS Wawel Kraków 3190 2074453 E1;E2
106 K35 SŁOŃSKA , Bogusława 1976 WKS Wawel Kraków 3655 1414200 E1;E2
107 K16 SŁOŃSKA , Zofia 2002 WKS Wawel Kraków 3191 2077837 E1;E2
108 M35 SŁOŃSKI , Marek 1969 WKS Wawel Kraków 3192 2074452 E1;E2
109 M14 STACHURA , Jan 2003 WKS Wawel Kraków 413363 E1;E2
110 M16 STARZYKIEWICZ, Kacper 2001 KS Kościelec Chrzanów 02061 8638443 E1;E2
111 OPEN STĘŻYCKI, Grzegorz 1982 10BKPanc 8648670 E1;E2
112 K35 STRUGAŁA, Barbara 1981 WKS Wawel 2114857 E1;E2
113 M10N STRUGAŁA, Tymoteusz 2012 WKS Wawel 4714614 E1;E2
114 M35 STYRYLSKI, Zbigniew 1979 E1;E2
115 M35 SZAJNA, Robert 1972 WKS Wawel Kraków 7204931 E1;E2
116 M16 SZELIGA, Stanisław 2002 WKS Wawel Kraków 3833 9201437 E2
117 M14 TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel Kraków 3834 2114865 E1
118 M10 TARNOWSKI , Przemysław 2007 WKS Wawel Kraków 03939 2016946 E1
119 M35 TARNOWSKI , Radosław 1979 WKS Wawel Kraków 1391132 E1
120 M18 TICHY, Tomas 1992 WKS Wawel 886295 E1;E2
121 M35 TKACZUK, Tomasz 0000 UKS Azymut Pabianice 03253 7900030 E1;E2
122 K16 TOPÓR , Magdalena 2001 WKS Wawel Kraków 2935 1407898 E1;E2
123 M35 TOPÓR , Marek 1973 WKS Wawel Kraków 3371 1415143 E1;E2
124 M18 TOPÓR , Michał 1998 WKS Wawel Kraków 2303 886305 E1;E2
125 K35 TOPÓR , Monika 1970 WKS Wawel Kraków 3372 7204933 E1;E2
126 M14 TRĘBACZ, Antoni 2004 KS Kościelec Chrzanów 02871 2801068 E1;E2
127 K16 URBAŃCZYK, Aleksandra 2001 KS Kościelec Chrzanów 02354 413369 E2
128 M10N URYGA, Artur 2010 WKS Wawel Kraków 887006 E1;E2
129 OPEN URYGA, Sławomir 1977 WKS Wawel Kraków 887008 E1;E2
130 M35 VICTOR, Mikhaylov 1973 OK Odessa Team 9777503 E1;E2
131 M50 WARMUZ, Zdzisław 1955 brak brak brak
132 OPEN WĄS , Sławomir 1970 10BKPanc 8648669 E1;E2
133 K18 WICHA , Małgorzata 1991 WKS Wawel Kraków 484 9101800 E1
134 M35 WIKTOROWICZ, Mateusz 1981 LKS Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
135 M35 WÓJCIK , Grzegorz 1974 WKS Wawel Kraków 3195 1415146 E1;E2
136 K16 WÓJCIK , Natalia 2002 WKS Wawel Kraków 2992 1411019 E1;E2
137 M12 WÓJCIK , Paweł 2005 WKS Wawel Kraków 2991 1415144 E1;E2
138 M16 ZIĘTKIEWICZ, Aleksander 2002 Górzanka Nawojowa Góra E1;E2
139 M10 ZYCHOWICZ, Krystian 2017 KS Kościelec Chrzanów 03616 2801058 E1;E2
140 M12 ŻESŁAWSKI , Jakub 2005 WKS Wawel Kraków 3201 9119779 E1;E2
141 M14 ŻESŁAWSKI , Mateusz 2004 WKS Wawel Kraków 3200 9119229 E1;E2
142 M50 ŻESŁAWSKI , Wojciech 1967 WKS Wawel Kraków 3660 9119669 E1;E2