Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2017/2018 - Zgłoszenia
2017-11-05 - 2018-03-10

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 11km - M - I bieg 3 XII ADAMCZAK, Michal 1984 Krakow
2 11km - M - Karnet złoty ADAMSKI, Bartłomiej 1977 Ronche Qcyki Modlnica
3 11km - K - I bieg 3 XII ADAMUS, Klaudia 1988 Kraków
4 11km - M - Karnet złoty AGIEJCZYK , Wojciech 1985 Aptiv Running Team Kraków
5 11km - M - Karnet złoty ALEKSANDEREK, Jakub 1990 Nokia Kraków Kraków
6 23km - M - Karnet złoty ANTOS, Paweł 1989 COMARCH Kraków
7 23km - M - Karnet złoty AUGUSTYN, Adam 1976 augustyn.net Krzeszowice
8 5km - M - Karnet złoty BABULA, Przemysław 1994 KU AZS Politechnika Opolska Gliwice
9 23km - M - Karnet złoty BACHNIAK, Daniel 1988 Kraków
10 11km - M - Karnet złoty BAJAK, Mirosław 1973 Kraków
11 11km - K - Karnet złoty BAJOŁEK, Aleksandra 1968 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
12 23km - K - Karnet złoty BAJOREK, Lidia 1967 Tomaszowice
13 23km - M - Karnet złoty BAJSON, Grzegorz 1979 Giebułtów Ciśnie Giebułtów
14 11km - M - I bieg 3 XII BAL, Jakub 1989 Los Trepos Companieros Kraków
15 11km - K - Karnet złoty BALIGA, Angelina 1988 Kraków
16 11km - M - Karnet złoty BAŁA, Marcin 1984 Rzeszotary
17 23km - M - Karnet złoty BANACH, Jakub 1989 zaMARCHWIŚcie Warszawa
18 11km - M - I bieg 3 XII BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze Hardkoru Kraków
19 11km - K - Karnet złoty BARAN, Beata 1967 WKS Wawel BnO Kraków
20 5km - M - Karnet złoty BARAN, Jan 1997 WKS Wawel BnO Kraków
21 23km - M - Karnet złoty BARAN, Mariusz 1977 Jerzmanowice
22 23km - K - Karnet złoty BARAN, Marta 1980 Biegam bo lubię Jerzmanowice
23 11km - M - Karnet złoty BARAN, Szymon 1981
24 11km - K - Karnet złoty BARAN-GĄDEK, Ewa 1967 Kraków
25 11km - K - Karnet złoty BARAŃSKA, Wanda 1969 Los Trepos Companieros Kraków
26 11km - M - Karnet złoty BARAŃSKI, Jakub 1993 Los Trepos Companieros Kraków
27 3km - K - I bieg 3 XII BARĆ, Katarzyna 1978 Kraków
28 3km - K - Karnet srebrny BARĆ, Katarzyna 1978 Kraków
29 11km - M - Karnet złoty BARĆ, Tomasz 1975 Kraków
30 5km - M - Karnet złoty BARGIEŁ, Marcin 1989 Aptiv Running Team Kraków
31 5km - K - Karnet złoty BAROSZ, Natalia-Paulina 1989 DBSoP Kraków
32 11km - M - Karnet złoty BARSZCZ, Rafał 1990 Jasło
33 11km - M - Karnet złoty BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
34 5km - M - I bieg 3 XII BARTYZEL, Krzysztof 1990 Kraków
35 3km - M - Karnet srebrny BATKO, Bartłomiej 2004 Kraków
36 23km - M - Karnet złoty BATKO, Grzegorz 1976 Kraków
37 11km - M - Karnet złoty BĄK, Artur 1971 FC po 40tce Kraków
38 5km - K - Karnet złoty BEDNAREK, Sylwia 1980 Kraków
39 11km - M - Karnet złoty BEDNARZ, Adam 1994 AZS UJ Złoczew
40 11km - K - Karnet złoty BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
41 11km - M - Karnet złoty BEMBEN, Roman 1979 Kraków
42 23km - K - Karnet złoty BERNASIEWICZ, Justyna 1985 Kraków
43 11km - M - Karnet złoty BERNASIEWICZ, Marcin 1980 Am Nat Gym Wieliczka
44 23km - M - Karnet złoty BIAŁASIK, Bartosz 1987 Night Runners Kraków
45 5km - K - Karnet złoty BIAŁASIK, Kornelia 1987 Night Runners Kraków
46 5km - K - Karnet złoty BIEDERMAN, Adrianna 2000 WKS Wawel BnO Kraków
47 5km - M - Karnet złoty BIEDERMAN, Marcin 1998 WKS Wawel BnO Kraków
48 5km - K - Karnet złoty BIEDROŃ, Monika Biedroń 1986 Kraków
49 5km - K - Karnet złoty BIEGUN, Kasia 2000 WKS Wawel BnO Kraków
50 11km - M - I bieg 3 XII BIENIEK, Łukasz 1973 Dzikie Życie Kraków
51 11km - M - Karnet złoty BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
52 11km - M - Karnet złoty BIERNAT, Jakub 1976 Wisełka Kraków
53 23km - M - I bieg 3 XII BIERNAWSKI, Piotr 1977 ATTIQ/Salming Nowy Targ
54 11km - M - Karnet złoty BIGAJ, Arkadiusz 1969 PARKRUN CHRZANÓW
55 11km - M - Karnet złoty BIGAJ, Sebastian 1985 KT Water Knights Zabierzów Kraków
56 5km - M - Karnet złoty BIK, Szymon 1988 Mielec
57 11km - M - Karnet złoty BILIŃSKI, Michał 1979 Night Runners Kraków
58 5km - K - Karnet złoty BIŁOCHA, Ewa 1983 Kraków
59 3km - K - Karnet srebrny BINKIEWICZ, Agnieszka 2004 WKS Wawel BnO Kraków
60 3km - K - Karnet srebrny BISKUPSKA, Julia 2008 WKS Wawel BnO Kraków
61 3km - K - Karnet srebrny BISKUPSKA, Małgorzata 2010 WKS Wawel BnO Kraków
62 11km - M - Karnet złoty BLADY, Bogdan 1967 Kraków
63 11km - M - Karnet złoty BLAUT, Marcin 1974 Night Runners Kraków
64 11km - K - I bieg 3 XII BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuslodz Łódź
65 3km - M - Karnet srebrny BŁASZCZAK, Jarosław 1971 Aptiv Running Team Kraków
66 23km - M - Karnet złoty BŁASZCZYK, Marcin Błaszczyk 1979 TRIATHLON YMCA KRAKÓW Kraków
67 11km - M - Karnet złoty BODURKA, Adam 1992 Zakopane
68 11km - M - Karnet złoty BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport Nielepice
69 11km - M - I bieg 3 XII BOGUSZEWSKI, Tomasz 1984 Krakow
70 11km - M - Karnet złoty BOJARSKI, Ireneusz 1980 Giebułtów Ciśnie Giebułtów
71 5km - K - Karnet złoty BOJDA, Małgorzata 1985 Biegam bo lubię Kraków
72 23km - M - Karnet złoty BORCZYŃSKI, Michał 1979 Kraków
73 3km - M - Karnet srebrny BOROŃ, Dariusz 1992 DBSoP Kraków
74 23km - M - Karnet złoty BOROWIECKI, Łukasz 1989 Kraków
75 23km - M - Karnet złoty BOROWIECKI, Piotr 1964 APIWAST Kraków Kraków
76 NW - M - Karnet srebrny BOROWIECKI, Piotr 1964 APIWAST Kraków Kraków
77 23km - M - Karnet złoty BORSZOWSKI, Zbigniew 1980 Łazy
78 23km - M - Karnet złoty BORYCKI, Mirosław 1976 Libertów
79 5km - M - Karnet złoty BORYCZKO, Leszek 1956 Kraków
80 NW - K - Karnet srebrny BORYCZKO-SMOLIK, Małgorzata 1957 Krakow
81 23km - M - I bieg 3 XII BOUFRAHI , Rysiek 1978 Krakow
82 11km - K - Karnet złoty BRAUNOHLER, Loren 1979 Krakow
83 11km - K - Karnet złoty BROŚ, Danusia 1977 Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć Kraków
84 11km - M - Karnet złoty BROŻBAR, Tomasz 1976 Kraków
85 11km - K - Karnet złoty BROŻEK WOŹNICZKA , Natalia 1985 bikeBoard Kraków
86 5km - M - Karnet złoty BRUZGIELEWICZ, Piotr 1992 Kraków
87 11km - K - I bieg 3 XII BRYŚ, Jadzia 1988 Dzieciaki w formie Kraków
88 5km - K - Karnet złoty BRZESKA, Elżbieta 1986 Lacho Team Kraków
89 3km - M - Karnet srebrny BUBLIK, Piotr 2005 WKS Wawel BnO Kraków
90 5km - K - Karnet złoty BUCZEK, Magda 1983 Kraków
91 23km - M - Karnet złoty BUCZEK, Tomasz 1979 Kraków
92 23km - M - Karnet złoty BUCZYŃSKI, Adam 1975 Nokia Kraków Kraków
93 3km - K - Karnet srebrny BUDZIŃSKA, Julia 2006 Kraków
94 11km - M - Karnet złoty BUDZIŃSKI, Maciej 1974 Kraków
95 11km - K - Karnet złoty BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel BnO Kraków
96 5km - K - Karnet złoty BUGAJ <3, Kasia 1998 WKS Wawel BnO Kraków
97 5km - K - Karnet złoty BUGAJSKA, Katarzyna 1980 Kraków
98 5km - M - Karnet złoty BUJAŁA, Michał 1987 RunningPerformance.pl Jawor
99 11km - M - Karnet złoty BUL, Dominik 1982 korkociagi.com Kraków
100 11km - M - Karnet złoty BUŁA, Grzegorz 1981 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
101 3km - M - Karnet srebrny BUŁAWA, Filip 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
102 23km - M - Karnet złoty BUNSCH, Łukasz 1985 Kraków
103 23km - K - Karnet złoty BURKIEWICZ-ŚLIWA, Bernadetta 1983
104 5km - K - I bieg 3 XII BURNUS , Beata 1984 Night Runners Kraków
105 3km - K - Karnet srebrny BUZEK, Gabriela 1979 WKS Wawel BnO Kraków
106 11km - K - Karnet złoty BYDOŃ, Agnieszka 1977 Niepołomice Biegają Niepołomice
107 5km - M - Karnet złoty BYRCZEK, Jan 2000 UKS Kometa Gliwice Gliwice
108 11km - K - Karnet złoty BYSINA, Monika 1989 nie zrzeszona Kraków
109 11km - M - I bieg 3 XII BZOWSKI, Michał 1972 Trailrun Kraków
110 23km - M - Karnet złoty CAŁA, Maciej 1976 CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ KRAKÓW
111 5km - K - Karnet złoty CAPIŃSKA , Anna 1980 Night Runners Kraków
112 11km - M - I bieg 3 XII CEBULA , Leszek 1975 Kraków
113 11km - M - Karnet złoty CEKIERA, Antoni 1953 combex Kraków
114 11km - M - Karnet złoty CEKIERA, Marcin 1978 KT Water Knights ZIelonki
115 11km - M - Karnet złoty CHAŁUPCZAK, Michał 1986 DBSoP Kraków
116 11km - K - Karnet złoty CHLEBANOWSKA, Paula 1991 ChockoPałki Rabka Zdrój
117 11km - M - Karnet złoty CHLEBANOWSKI, Bartosz 1991 ChockoPałki Rabka Zdrój
118 11km - M - Karnet złoty CHMIELEWSKI, Witold 1981 MICHAŁOWICE
119 23km - M - Karnet złoty CHOLEWA, Tomasz 1974 parkrun Chrzanów Chrzanów
120 23km - M - Karnet złoty CHROMNIAK, Marcin 1972 Lusina projekt Lusina
121 23km - K - Karnet złoty CHRZĄŚCIK, Anna 1978 Płomyk Olkusz Krzeszowice
122 5km - M - Karnet złoty CHUDY, Arkadiusz 1971 Kraków
123 23km - M - Karnet złoty CHUDY, Jacek 1962 Bolechowice
124 11km - M - Karnet złoty CHUDZIK, Piotr 1975 Kraków
125 11km - M - Karnet złoty CHYŁEK, Wojciech 1982 Łuczanowice / TriEngines Kraków
126 5km - M - Karnet złoty CICHY, Janusz 1975 Wesoła
127 11km - M - Karnet złoty CIERLAK, Przemysław 1991 GSBK Kraków
128 23km - M - Karnet złoty CIEŚLIK, Sebastian 1988 Progres Judo Słomniki
129 11km - M - I bieg 3 XII CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 KRAKÓW
130 3km - K - Karnet srebrny CIURKA-BASTER, Karolina 1987 DBSoP Kraków
131 5km - M - Karnet złoty CUPRYŚ, Dariusz 1982 Night Runners Kraków
132 23km - M - Karnet złoty CYGAN, Lukasz 1984 Klub Sportowy Hajime Krakow
133 11km - M - Karnet złoty CYRKLER, Łukasz 1989 Night Runners Kraków
134 23km - M - Karnet złoty CZAPCZYŃSKI, Cezary 1977 ultramaratonpodkarpacki.pl Niepołomice
135 11km - M - Karnet złoty CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel BnO Kraków
136 5km - M - Karnet złoty CZAPLA, Tadeusz 2005 WKS Wawel BnO Kraków
137 23km - M - Karnet złoty CZECH, Robert 1978 AZS-AWF Kraków Masters Kraków
138 11km - K - Karnet złoty CZEPIEC, Agata 1978 Night Runners Krakow
139 3km - K - I bieg 3 XII CZERWIŃSKA, Marta 1975 Zielonki
140 23km - M - Karnet złoty CZUBA, Karol 1988 MAKACZUMI KRAKÓW
141 5km - K - Karnet złoty CZYŻ, Monika 1990 Night Runners Kraków
142 11km - M - Karnet złoty CZYŻ, Piotr 1977 Rząska
143 11km - M - Karnet złoty CZYŻOWICZ, Michał 1989 Night Runners Załęże
144 3km - M - Karnet srebrny ĆWIĘCZEK, Łukasz 1996 run-log.com Rybnik
145 3km - K - I bieg 3 XII ĆWIKŁO, Anna 1979 Kolareczki Kraków
146 5km - K - I bieg 3 XII DANEL, Magdalena 1985 DEJ MNIE TO Kraków
147 11km - M - Karnet złoty DANHOFER, Krzysztof 1981 Aktywna Strona Życia Wola Zachariaszowska
148 3km - K - Karnet srebrny DANIELAK, Alicja 2002 Zielonki
149 3km - K - Karnet srebrny DANIELAK, Hanna 2004 Zielonki
150 5km - K - Karnet złoty DANIELAK, Małgorzata 1969 Zielonki
151 11km - M - Karnet złoty DANIELAK, Roman 1967 Zielonki
152 11km - M - Karnet złoty DANIELAK, Tomasz 1995 Zielonki
153 11km - M - Karnet złoty DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
154 11km - M - I bieg 3 XII DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
155 23km - M - Karnet złoty DAVI’, Paolo 1981 Kraków
156 3km - M - Karnet srebrny DEC, Jacek 1970 Kraków
157 11km - M - I bieg 3 XII DEC, Jan 1979 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
158 NW - M - I bieg 3 XII DELĄG, Jakub 1998 LUKI Team Siedlce Piotrków Trybunalski
159 11km - M - Karnet złoty DEPTUCH, Łukasz 1977 Kraków
160 11km - M - Karnet złoty DOMIN, Tomasz 1975 Night Runners Kraków
161 11km - M - Karnet złoty DRZYZGIEWICZ, Michal 1981 Krakow
162 11km - M - Karnet złoty DUBIEL, Piotr 1977 Kraków
163 11km - K - I bieg 3 XII DUBYNA, Mariia 1989 Krakow
164 23km - M - Karnet złoty DUC-SYPOSZ, Aureliusz 1976
165 5km - M - I bieg 3 XII DUDEK, Jarosław 1992 Żywiec
166 5km - K - I bieg 3 XII DUDEK, Magdalena 1984 Krakow
167 5km - M - Karnet złoty DULCZEWSKI, Jacek 1969 Krakow
168 5km - K - Karnet złoty DULJAN, Elżbieta 1990 Prescient Zakopane
169 11km - M - Karnet złoty DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
170 11km - M - Karnet złoty DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team Kraków
171 11km - M - Karnet złoty DWORNIK, Maciek 1982 Zorientowani Obiektowo Kraków
172 11km - K - Karnet złoty DWORNIK, Małgorzata 1984 Kraków
173 23km - M - Karnet złoty DYKSZAK, Filip Dykszak 1983 KT WaterKnights / SBO Shell Kraków
174 3km - M - Karnet srebrny DYKSZAK, Tymon 2009 Gwarek Wieliczka/ KT WaterKnights Wieliczka
175 5km - K - Karnet złoty DYRDA, Justyna 1978 Mirmark Kraków
176 11km - M - I bieg 3 XII DYRGA, Sebastian 1974 Muya running team Krakow
177 23km - K - Karnet złoty DYŠ-BZIUM, Marchwia 1993 Kraków
178 11km - M - Karnet złoty DYZIO, Włodzimierz 1961 WKS Wawel BnO Kraków
179 5km - K - I bieg 3 XII DZIECIUCHOWICZ, Katarzyna 1990 Biegam sobie Kraków
180 5km - M - I bieg 3 XII DZIECIUCHOWICZ, Michał 1988 Biegam sobie Kraków
181 11km - K - Karnet złoty DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
182 23km - M - Karnet złoty DZIEDZIC, Krzysztof 1978 Kraków
183 5km - K - I bieg 3 XII DZIEDZINIEWICZ, Agnieszka 1974 I TY Możesz Być Wielki Kraków
184 5km - M - I bieg 3 XII DZIEDZINIEWICZ , Waldemar 1974 1974 Kraków
185 11km - K - Karnet złoty DZIERWA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
186 23km - M - I bieg 3 XII DZIEŻOK, Bogusław 1957 Kraków
187 11km - M - Karnet złoty FABIJANOWSKI, Radosław 1986 Night Runners Kraków
188 5km - M - I bieg 3 XII FAJTO, Maciej 1957 Murzasichle
189 5km - M - Karnet złoty FEDIRKO, Tadeusz 1955 niezrzeszony Kraków
190 23km - M - Karnet złoty FEREK, Maciej 1974 Kraków
191 11km - K - Karnet złoty FERENC , Ela 1999 Częstochowa
192 11km - M - Karnet złoty FERENC, Kamil 1981 Goździelin
193 23km - M - I bieg 3 XII FIEJDASZ, Dawid 1991 Kraków
194 11km - K - Karnet złoty FIGIEL, Aleksandra 1991 FC po 40tce Krakow
195 23km - M - Karnet złoty FIGIEL, Marek 1971 FC po 40tce Krakow
196 11km - K - I bieg 3 XII FIJAŁKOWSKA, Ewa 2017 NH TEAM Kraków
197 3km - M - Karnet srebrny FILICIAK, Antoni 2008 CAFFETTIERA Kraków
198 5km - K - Karnet złoty FILICIAK, Justyna 1975 CAFFETTIERA Kraków
199 11km - M - Karnet złoty FILICIAK, Michał 1984 CAFFETTIERA Kraków
200 11km - M - Karnet złoty FILIPOWICZ, Bogusław 1983 Kraków
201 3km - M - Karnet srebrny FIREK, Grzegorz 2008 Uwolnić Bestię ! ! ! Kraków
202 3km - M - Karnet srebrny FIREK, Jakub 2005 Uwolnić Bestię ! ! ! Kraków
203 23km - M - Karnet złoty FIREK, Rafał 1974 Lacho Team Kraków
204 11km - K - Karnet złoty FIRLEJ, Agnieszka 1983 Los Trepos Companieros Kraków
205 11km - M - Karnet złoty FLOREK, Pawel 1980 Kosovo krakow
206 5km - M - Karnet złoty FORYSTEK, Józef 1966 WKS Wawel BnO Kraków
207 11km - M - Karnet złoty FOTIJ, Grzegorz 1984 Chodźże Na Pole Kraków
208 11km - M - Karnet złoty FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners Mogilany
209 11km - M - Karnet złoty FRANKIEWICZ, Jakub 1977 Comarch Kraków
210 11km - M - Karnet złoty FULTYN, Darek 1970 Kraków
211 11km - M - I bieg 3 XII GACEK, Krzysztof 1979 Kraków
212 5km - K - Karnet złoty GAJ, Katarzyna 1985 Wola Filipowska
213 5km - M - Karnet złoty GAJDA, Kamil 1991 Mysłowice
214 5km - M - I bieg 3 XII GAJEK, Paweł 1976 Spokojny Bieg Tomaszowice
215 23km - K - Karnet złoty GALEWICZ, Katarzyna 1976 Libertów
216 5km - K - Karnet złoty GALLA, Zofia 1998 WKS Wawel BnO Kraków
217 5km - K - Karnet złoty GARBACIK, Maja 2000 WKS Wawel BnO Kraków
218 5km - M - Karnet złoty GARBACIK, Michał 1995 WKS Wawel BnO Kraków
219 11km - M - Karnet złoty GARBACIK, Wojciech 1971 FC Baryczka Bryczka KRAKÓW
220 11km - M - Karnet złoty GARBOWICZ, Artur 1979 G-power Kielce
221 11km - K - I bieg 3 XII GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława 1977 Aktywna Strona Życia Zielonki
222 11km - K - Karnet złoty GARPIEL, Joanna 1985 kraków
223 23km - M - Karnet złoty GAWĘSKI, Maciej 1973 KW Kraków Kraków
224 23km - M - Karnet złoty GAWŁOWICZ, Bartłomiej 1994 Nauka Biega Kraków
225 23km - M - Karnet złoty GĄSIOR, Kamil 1987 UNDEFEATED RUNNING TEAM Kraków
226 11km - M - Karnet złoty GĄSIOROWSKI, Krzysztof 1971 Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć Gorenice
227 5km - M - Karnet złoty GEDL, Przemysław 1969 Kraków
228 5km - K - Karnet złoty GĘBOREK, Dominika 1986 NOWA HUTA TEAM
229 23km - M - Karnet złoty GIBAŁA, Marcin 1972 Fundacja Auxilium Mielec
230 23km - M - Karnet złoty GIERULA, Robert 1964 UBS Krakow Runnig Team Krakow
231 11km - M - Karnet złoty GILAS, Marcin 1977 COMARCH Tomaszowice
232 5km - K - Karnet złoty GLEGOŁA, Adrianna 1997 Kraków
233 23km - K - Karnet złoty GLINSKA, Aleksandra 1983 Kraków
234 3km - M - Karnet srebrny GŁADYSZ, Bartłomiej 2003 Niepołomice Biegają Niepołomice
235 5km - M - Karnet złoty GŁODKIEWICZ, Tadeusz 1978 NOWY TARG
236 3km - M - Karnet srebrny GODULA, Szymon 2007 Kraków
237 11km - K - Karnet złoty GOGÓL, Justyna 1988 COMARCH Zasań
238 23km - M - Karnet złoty GOŁĄB, Rafał 1987 Kraków
239 3km - K - Karnet srebrny GONDEK, Janek 2003 WKS Wawel BnO Kraków
240 11km - M - Karnet złoty GONDOR, Jarosław 1976 Libertów
241 11km - M - Karnet złoty GORSZKO, Adam 1975 TrailRun/NOVOMATIC Tech Poland Kraków
242 3km - K - Karnet srebrny GORZAŁEK, Joanna 1991 Kraków
243 23km - M - Karnet złoty GÓRALCZYK, Robert 1973 Kraków
244 11km - M - Karnet złoty GÓRNIAK, Przemysław 1984 www.MossoPolska.pl Kraków
245 23km - M - Karnet złoty GRABIEC, Dariusz 1976 Libertów
246 5km - M - Karnet złoty GRABOWICZ, Andrzej 1957 WKS Wawel BnO Kraków
247 11km - K - Karnet złoty GRABOWSKA, Asia 1979 WKS Wawel BnO Kraków
248 11km - M - Karnet złoty GRACZYK, Roman 1958 Krzysiek Pomaga Pomagać Ściejowice
249 23km - M - Karnet złoty GRADEK, Dariusz 1971 Krakow
250 5km - K - Karnet złoty GRATKA, Beata 1974 KOJSZÓWKA
251 5km - M - Karnet złoty GRATKA, Mirosław 1973 KOJSZÓWKA
252 3km - K - Karnet srebrny GRĘBSKA-BODZĘTA, Agata 1967 Krakowska Grupa Biegowa PKO BP SA Trzebinia
253 23km - M - Karnet złoty GROCHAL, Rafał 1973 Kraków
254 5km - K - Karnet złoty GROS, Anna 1974 Skawina Biega Skawina
255 11km - M - Karnet złoty GRUDZIEN, Przemek 1986 krakow
256 3km - K - Karnet srebrny GRUSZKA, Dominika 2005 Niepołomice Biegają Niepołomice
257 23km - K - Karnet złoty GRUSZKA, Kamila 1976 Niepołomice Biegają Kraków
258 5km - M - I bieg 3 XII GRUSZKA, Oskar 1978 Kraków
259 23km - M - Karnet złoty GRYGIEL, Marek 1976 JacekBiega Running Team Kraków
260 11km - M - Karnet złoty GRZESIAK, Grzegorz 1974 EULEO BIEGA Zielonki
261 23km - M - I bieg 3 XII GURGUL, Mateusz 1986 Aromat Nog Kraków
262 11km - M - I bieg 3 XII GURGUL, Sebastian 1982 AROMAT NÓG Kraków
263 11km - M - Karnet złoty GUZIK, Łukasz 1986 Aptiv Running Team Łysokanie
264 11km - K - I bieg 3 XII GWIAZDA, Joanna 1979 Kraków
265 23km - M - Karnet złoty HAJDUK, Piotr 1987 NOVOMATIC Tech Poland Kraków
266 11km - M - Karnet złoty HAJTEK, Jakub 1983 Kraków
267 23km - M - Karnet złoty HALAGARDA, Krzysztof 1988 PDK Kraków
268 3km - K - Karnet srebrny HAŁUCHA, Martyna 2004 WKS Wawel BnO Kraków
269 3km - K - Karnet srebrny HAŁUCHA, Milena 2007 WKS Wawel BnO Kraków
270 23km - M - Karnet złoty HARASIMOWICZ, Łukasz 1975 Kraków
271 23km - M - Karnet złoty HARPULA, Wojciech 1983 Kraków
272 5km - M - Karnet złoty HELBIN, Bartłomiej 1973 MAXUS SPORT TEAM KRAKÓW
273 5km - K - Karnet złoty HELBIN, Natalia 2002 MAXUS SPORT TEAM KRAKÓW
274 23km - M - Karnet złoty HERDZINA, Przemysław 1981 Kraków
275 11km - M - Karnet złoty HOFFMANN, Wojciech 1975 Masters Korona Kraków Kraków
276 5km - K - Karnet złoty HOŁOWNIA, Angelika 1996 WKS Wawel BnO Kraków
277 11km - M - Karnet złoty HOŁOWNIA, Bartłomiej 1993 PRO ATHLETIC TEAM ZŁOCIENIEC Złocieniec
278 11km - M - Karnet złoty HORODECKI, Lukasz 1981 Krakow
279 11km - K - Karnet złoty HRYŃ, Agata 2018 night runners kraków
280 11km - M - Karnet złoty HYŻY, Piotr 1980 Tarnowiec
281 5km - K - Karnet złoty IDASIAK, Aleksandra 1986 Kraków
282 11km - M - I bieg 3 XII IGNASZAK, Marek 1951 Kraków
283 11km - M - Karnet złoty ILAVSKY, Igor 1971 Dolny Smokovec
284 3km - M - Karnet srebrny INDYKA, Jan 2010 WKS Wawel BnO Kraków
285 11km - M - Karnet złoty INDYKA, Michał 1986 Bez Nazwy Garage Trojanowice
286 23km - K - Karnet złoty IWANOWICZ, Anna 1980 parkrun Chrzanów Chrzanów
287 5km - K - Karnet złoty JAGIEŁA-KURTYKA, Renata 1971 RADWANOWICE
288 11km - M - Karnet złoty JAKUBIŃSKI, Jakub 1982 SOLNE MIASTO
289 11km - M - Karnet złoty JAKUBOWICZ, Mariusz 1975 Vege Runners Kraków
290 5km - K - Karnet złoty JAKUBOWSKA, Katarzyna 1989 COMARCH Kraków
291 3km - K - Karnet srebrny JANAS, Amelka 2003 Kraków
292 11km - K - Karnet złoty JANAS, Ewa 1973 n/z Kraków
293 11km - K - Karnet złoty JANAS, Katarzyna 1990 Night Runners Kraków
294 3km - K - Karnet srebrny JANAS, Natalka 2005 Kraków
295 23km - K - I bieg 3 XII JANASIK, Aleksandra 1979 Mikołów
296 5km - M - Karnet złoty JANIAK, Mariusz 1981 Kraków
297 NW - K - Karnet srebrny JANICKA, Barbara 1967 Poranny Patrol Kraków
298 NW - M - Karnet srebrny JANICKI, Ryszard 1960 Poranny Patrol Kraków
299 23km - M - Karnet złoty JANISZEWSKI, Marcin 1976 Kraków
300 3km - M - I bieg 3 XII JANKOWIAK, Cyprian 2004 www.linguist.com.pl MASŁOMIĄCA
301 3km - K - I bieg 3 XII JANKOWIAK, Oliwia 2006 www.linguist.com.pl MASŁOMIĄCA
302 11km - M - Karnet złoty JANKOWSKI, Łukasz 1982 Schibsted Runners Kraków
303 11km - M - Karnet złoty JANKOWSKI, Mateusz 1971 Vege Runners Kraków
304 11km - K - Karnet złoty JANOWSKA, Anna 1983 Wieliczka
305 23km - M - Karnet złoty JARACZEWSKI, Piotr 1975 SRTG PROSZOWICE Proszowice
306 11km - M - Karnet złoty JAREMA, Maciej 1982 Lokomotiv Majdan Cracow
307 23km - M - Karnet złoty JAREMA, Marek 1969 Alior Bank Kraków
308 23km - K - I bieg 3 XII JAROMIRSKA, Elzbieta 1983 Rzeszow
309 5km - K - Karnet złoty JAROSZ-SIEMBIOT, Anna 1970 Night runners Kraków
310 11km - M - Karnet złoty JARZYNA, Andrzej 1977 running.krakow.pl Krakow
311 3km - K - I bieg 3 XII JASIŃSKA, Hela 1982 Kolareczki Kraków
312 11km - M - Karnet złoty JASIŃSKI, Jakub 1987 GO RIDE Racing Team Kraków
313 11km - M - I bieg 3 XII JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków
314 11km - M - Karnet złoty JAWORSKI, Tomasz 1978 Nordlook Kraków
315 5km - K - Karnet złoty JURKIEWICZ, Justyna 1992 Kraków
316 5km - M - Karnet złoty JURKIEWICZ, Sylwester 1986 Gorzyce
317 3km - M - I bieg 3 XII JURKOWSKI, Szczepan 1988 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Osielec
318 11km - M - Karnet złoty JUSZCZYK, Andrzej 1957 Kraków
319 11km - M - I bieg 3 XII JUSZCZYK, Łukasz 1985 Niepołomice Biegają Mała Wieś
320 11km - M - Karnet złoty KABAJA, Radek 1991 Kraków
321 11km - K - Karnet złoty KACORZYK, Karolina 1993 Kraków
322 5km - K - I bieg 3 XII KACZMAREK, Katarzyna 1978 Sułków
323 23km - M - Karnet złoty KACZMAREK, Pawel 1978 Krakow
324 11km - M - Karnet złoty KACZMAREK, Tomasz 1980 Niepołomice Biegają Wieliczka
325 5km - M - I bieg 3 XII KACZOR , Łukasz 1983 Kraków
326 11km - K - Karnet złoty KADŁUBOWSKA, Monika 1975 Wadowice
327 11km - M - Karnet złoty KAJZEREK, Arek 1979 DBSoP Kraków
328 11km - M - I bieg 3 XII KALBARCZYK, Jakub 1987 Kraków
329 3km - K - I bieg 3 XII KALETA, Magdalena 1976 Kraków
330 23km - M - Karnet złoty KALITA, Damian 1979 Kraków
331 5km - K - Karnet złoty KAMIŃSKA, Halina 1958 Kraków
332 23km - M - Karnet złoty KAMIŃSKI, Krzysztof 1958 Kraków
333 11km - M - Karnet złoty KANIA, Robert 1968 Krakow
334 11km - K - Karnet złoty KARBOWSKA, Beata 1972 Kraków
335 3km - M - I bieg 3 XII KARŁOWSKI, Wojciech 1973 JW 3 RBLog Szyce
336 5km - M - Karnet złoty KARPIEL, Waldemar 1990 Nowy Sącz
337 5km - M - I bieg 3 XII KARPIŃSKI, Andrzej 1971 Kraków
338 11km - K - I bieg 3 XII KASPERLIK, Klaudyna 1989 Biegactwo! Brenna
339 11km - M - Karnet złoty KASPRZYK, Artur 1971 aak.pl Kraków
340 11km - K - Karnet złoty KASPRZYK, Jolanta 1971 Bachowice ul. Kaniów 29
341 5km - M - Karnet złoty KASPRZYK, Marcin 1984 WKS Wawel BnO OLKUSZ
342 23km - M - Karnet złoty KASTELIK, Mariusz 1981 Speed Team Brzeszcze Brzeszcze
343 11km - M - Karnet złoty KAWKA, Paweł 1979 Kraków
344 11km - K - Karnet złoty KĘDRACKA, Kasia 1979 Kraków
345 11km - M - Karnet złoty KĘSEK, Maciej 1972 Brzezie
346 5km - K - Karnet złoty KHVAINITSKAYA, Katsiaryna 1990 KA_TO Krakow
347 11km - M - Karnet złoty KIEŁBASA, Janusz 1959 Kraków
348 23km - M - Karnet złoty KIEŁBOŃ, Michał 1989 PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA PRZEWORSK
349 5km - M - Karnet złoty KIJAK, Kuba 2000 WKS Wawel BnO Kraków
350 23km - M - Karnet złoty KIJANKA, Artur 1968 Zielonki
351 11km - M - Karnet złoty KILAR, Marcin 1984 Kraków
352 11km - M - Karnet złoty KISIAŁA, Filip 1979 Lacho Team Kraków
353 11km - M - Karnet złoty KISIELAK, Jacek 1989 COMARCH Kraków
354 11km - M - Karnet złoty KISIELEWSKI, Michał 1993 Compass Kraków
355 11km - M - Karnet złoty KISIELEWSKI, Piotr 1969 bikeBoard / Compass Kraków
356 23km - M - I bieg 3 XII KLENIEWSKI, Tomasz 1982 Monar Kraków Kraków
357 11km - K - I bieg 3 XII KLEPACZ, Noemippppp 1990 Zakopane
358 3km - K - Karnet srebrny KLIMEK, Małgorzata 1986 Kraków
359 11km - M - Karnet złoty KLIMEK, Marek 1982 kraków
360 23km - M - Karnet złoty KLUSEK, Mateusz 1989 Sklep Biegacza Running Team Kraków Kraków
361 11km - K - Karnet złoty KŁAPUT, Dorota 1984 Wadowice
362 3km - K - Karnet srebrny KŁAPUT, Natalia 2004 Wadowice
363 23km - M - I bieg 3 XII KŁEMBUKOWSKI, Piotr 1963 Kaliber Team Kraków
364 23km - M - Karnet złoty KŁEMBUKOWSKI, Piotr 1963 Koliber Team Kraków
365 23km - M - Karnet złoty KŁOSOWSKI, Karol 1980 Los Trepos Companieros Kraków
366 5km - M - Karnet złoty KOCH, Michał 1992 Olkusz
367 3km - M - Karnet srebrny KOCHAŃCZYK, Jakub 2003 UKS Kometa Gliwice Gliwice
368 11km - K - Karnet złoty KOCOT, Aleksandra 1984 Kraków
369 23km - M - Karnet złoty KOCZAJA, Artur 1985 Kraków
370 11km - K - Karnet złoty KOCZAJA, Malgorzata 1991 Krakow
371 23km - M - Karnet złoty KOCZWARA, Tomasz 1977 Radomyśl Wielki
372 11km - K - Karnet złoty KOLCZYN, Magdalena 1985 Befit24team Krakow
373 11km - K - Karnet złoty KOŁACKA, Martyna 1989 Aptiv Running Team Kraków
374 23km - M - Karnet złoty KOŁODZIEJ, Mirosław 1991 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków
375 3km - M - Karnet srebrny KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 2003 UKS Kometa Gliwice Gliwice
376 3km - K - I bieg 3 XII KOMENDA, Ewelina 1979 Miechów
377 3km - M - I bieg 3 XII KOMENDA, Filip 2002 Miechów
378 23km - M - Karnet złoty KONIK, Jarosław 1993 Kraków
379 11km - M - Karnet złoty KONIK, Jarosław 1974 BBL Kraków KRAKÓW
380 11km - M - Karnet złoty KOPACZ, Marcin 1991 - Płaza
381 23km - M - Karnet złoty KOPEĆ, Mirosław 1974 Mirmark Kraków
382 11km - M - Karnet złoty KOPIEĆ, Kamil 1989 ITMBW Kraków Kraków
383 3km - M - Karnet srebrny KOPTA, Jerzy 1945 Cwałujące Dziadki Kraków
384 11km - M - Karnet złoty KORDOS, Jan 1949 KKB DYSTANS Kraków
385 NW - K - I bieg 3 XII KORDOWSKA, Boguslawa 1975 DYNAMIC KRAKOW
386 NW - M - I bieg 3 XII KORDOWSKI, Piotr 1971 DYNAMIC KRAKOW
387 11km - M - Karnet złoty KORNAŚ, Andrzej 1980 KUKUCZSPORT.PL Kraków
388 23km - M - Karnet złoty KORPULA, Grzegorz 1982 Piekoszów
389 11km - K - Karnet złoty KORYCIŃSKA, Izabela 1987 Kraków
390 11km - M - Karnet złoty KORZAŃSKI, Tomasz 1980 Kraków
391 23km - M - Karnet złoty KOS, Emil 1987 Kielce
392 11km - M - Karnet złoty KOSMALA, Przemek 1981 Krakow
393 11km - M - I bieg 3 XII KOSTRZEWA , Wojciech 1982 Oświęcim
394 5km - M - Karnet złoty KOŚCIELNICKI, Maciej 1969 Didusie Racing Kamień
395 NW - K - I bieg 3 XII KOWALCZYK, Joanna 1973 Kraków
396 5km - M - I bieg 3 XII KOWALCZYK, Tadeusz 1954 Kraków
397 11km - M - Karnet złoty KOWALIŃSKI, Bartłomiej 1986 Kraków
398 11km - M - Karnet złoty KOWALIŃSKI, Jędrzej 1988 Kraków
399 11km - K - Karnet złoty KOZAKIEWICZ, Jadwiga 1977 Kraków
400 23km - M - Karnet złoty KOZAKIEWICZ, Tomasz 1977 Kraków
401 11km - K - I bieg 3 XII KOZERSKA-STANEK, Anna 1971 SRTG Proszowice
402 23km - M - Karnet złoty KOZIEŁ, Jan 1988 Kraków
403 5km - K - Karnet złoty KOZIOŁ, Agnieszka 1970 Night Runners Kraków
404 11km - M - I bieg 3 XII KOZIOŁ, Kamil 1991 Husaria Race Team Michałowice
405 11km - M - Karnet złoty KOZIOŁ, Marcin 1982 Kraków
406 11km - M - Karnet złoty KOZIOŁ, Piotr 1985 Fundacja OD-WAGA Kraków
407 23km - M - Karnet złoty KOZŁOWSKI, Janusz 1983 NOVOMATIC Tech Poland Kraków
408 11km - M - Karnet złoty KRAWCZYK, Jacek 1974 Kraków
409 11km - M - Karnet złoty KRAWCZYK, Jakub 1992 Kraków
410 5km - M - I bieg 3 XII KRAWCZYK, Mirosław 1958 M.J.METAL Oświecim Oświecim
411 5km - M - Karnet złoty KRAWCZYK, Wojciech 1979 Kraków
412 23km - M - Karnet złoty KRETEK, Marcin 1984
413 11km - M - Karnet złoty KRÓL, Tomasz 1988 Dziady Borowe Kraków
414 5km - K - I bieg 3 XII KRUCZEK, Maria 1984 All For body Krakow
415 11km - M - Karnet złoty KRUCZEK, Stanisław 1948 WKS Wawel BnO Kraków
416 5km - K - I bieg 3 XII KRUK, Paulina 1994 Night Runners Kraków
417 11km - M - Karnet złoty KRUSZEC, Andrzej 1982 Augusta Restauracja Kraków Kraków
418 11km - M - Karnet złoty KRYJOMSKI, Jerzy 1958 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
419 5km - K - Karnet złoty KRYNICKA-PAŁKA, Monika 1979 Krzeszowice
420 11km - M - Karnet złoty KRZAK, Tomasz 1977 Kraków
421 23km - M - I bieg 3 XII KRZYSZTOFIK, Wojciech 1986 Husaria Race Team Miechów
422 5km - M - Karnet złoty KRZYWDA, Hubert 1981 Cały czas do przodu Krakó
423 11km - M - Karnet złoty KRZYWONOS, Marcin 1981 PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA Rozbórz
424 3km - M - Karnet srebrny KRZYZANOWSKI, Jan 2002 Bobo
425 11km - M - Karnet złoty KRZYZANOWSKI, Tomasz 1973 Bobo
426 3km - K - Karnet srebrny KRZYŻAN, Alina 2007 Jerzmanowice
427 11km - M - Karnet złoty KRZYŻAN, Jakub 1974 KW Kraków Jerzmanowice
428 3km - M - Karnet srebrny KRZYŻAN, Stanisław 2007 Jerzmanowice
429 11km - M - Karnet złoty KUBATY, Bartosz 1984 Shell - Running Team kraków
430 23km - M - Karnet złoty KUBERA, Bartłomiej 1995 FORUMrun Kraków
431 11km - M - Karnet złoty KUBIESA, Jakub 1981 Husaria Race Team Kraków
432 5km - K - Karnet złoty KUBIESA, Patrycja 1985 Husaria Race Team Kraków
433 23km - M - Karnet złoty KUBOWICZ, Piotr 1983 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
434 3km - M - Karnet srebrny KUCHARCZYK, Jakub 2001 UKS Kometa Gliwice Gliwice
435 23km - M - Karnet złoty KUCIA, Sebastian 1976 Młoszowa
436 11km - M - Karnet złoty KUCWAJ, Michał 1982 MSR Kraków
437 11km - M - Karnet złoty KUCZ, Dariusz 1982 Olszowice
438 11km - M - I bieg 3 XII KUĆMA, Piotr Kućma 1982 Jankówka
439 11km - M - Karnet złoty KUĆMIERCZYK, Grzegorz 1976 Kraków
440 11km - M - Karnet złoty KUDAS, Tomasz 1974 SPACE INVADERS Kraków
441 11km - M - Karnet złoty KUDŁA, Grzegorz 1974 Wieliczka
442 5km - M - Karnet złoty KUDRYS, Kazimierz 2002 Kęckie Harpagany Miedzybrodzie Bialskie
443 3km - M - Karnet srebrny KUKLA, Bartosz 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
444 11km - M - Karnet złoty KUKLA, Grzegorz 1972 Kraków
445 23km - M - I bieg 3 XII KULA, Damian 1977 - Kraków
446 11km - M - Karnet złoty KULIBERDA, Roman 1972 Night Runners Kraków
447 11km - M - I bieg 3 XII KULPINSKI, Marcin 1988 Kbt team Krakow
448 11km - K - Karnet złoty KUNERT-GRUDZIEŃ, Katarzyna 1977 parkrun Chrzanów Chrzanów
449 5km - M - Karnet złoty KUNZ, Marcin 2001 Lacho Team Kraków
450 11km - M - Karnet złoty KUNZ, Tomasz 1969 Kraków
451 5km - K - I bieg 3 XII KUREK, Anna 1979 Kraków
452 23km - M - Karnet złoty KUREK, Dawid 1990 Kraków
453 23km - K - Karnet złoty KUREK, Marta 1986 Poznań
454 23km - M - Karnet złoty KUREK, Radosław 1969
455 5km - M - I bieg 3 XII KURLETO, Kamil 1987 Kraków
456 23km - M - Karnet złoty KURSA, Marcin 1986 krakow
457 3km - K - Karnet srebrny KURTYCZ, Natalia 2005 WKS Wawel BnO Kraków
458 3km - K - Karnet srebrny KURTYKA, Joanna 2002 GIMNAZJUM 19 W KRAKOWIE RADWANOWICE
459 5km - M - Karnet złoty KURUS, Tomasz 1989 KA_TO Kraków
460 23km - M - Karnet złoty KURYJ, Marek 1978 WKS Wawel BnO Kraków
461 23km - M - Karnet złoty KUŚMIERZ, Grzegorz 1979 Eskadra Kraków Kraków
462 5km - M - Karnet złoty KUTYBA, Marek 1990 Kraków
463 5km - M - I bieg 3 XII KUZA, Łukasz 1973 Giebułtów
464 11km - M - Karnet złoty KWAŚNIEWSKI, Andrzej 1972 Ronche Qcyki Kraków
465 23km - K - Karnet złoty KWIATKOWSKA, Kinga 1988 Night Runners + Kraków
466 11km - M - Karnet złoty KWIATKOWSKI, Jakub 1983 ITMBW Kraków Kraków
467 23km - M - Karnet złoty KWIATKOWSKI, Michael 1987 Kraków
468 5km - K - Karnet złoty KWIECIEŃ, Dorota 1987
469 23km - M - Karnet złoty LACHOR, Krzysztof 1994 ARMIA LACHORÓW Kłodne
470 11km - M - Karnet złoty LACHOWICZ, Kuba 2004
471 23km - M - Karnet złoty LACHOWSKI, Andrzej 1982 Lacho Team Kraków
472 11km - K - Karnet złoty LAMBRECHT, Anna 1985 Jankówka
473 3km - K - Karnet srebrny LAMPARSKA, Maja 2005 WKS Wawel BnO Kraków
474 3km - K - Karnet srebrny LASKOWSKA, Renata 1967 Niepołomice Biegają Mała Wieś
475 11km - M - Karnet złoty LASKOWSKI, Dariusz 1967 Niepołomice biegają Mała Wieś
476 23km - M - Karnet złoty LASKOWSKI, Kamil 1989 cocojambo Luszowice
477 3km - K - Karnet srebrny LASZKIEWICZ, Joanna 1987 Vege Runners Kraków
478 5km - M - Karnet złoty LATAŁA, Jarosław 1967 Biegam Bo Lubię Kraków Kraków
479 11km - M - Karnet złoty LATAŁA, Krzysztof 1981 Aptiv Running Team Pawłów
480 11km - M - Karnet złoty LECH, Wojciech 1976 Kraków
481 23km - M - Karnet złoty LECHOWSKI, Tomasz 1985 Mint Software Kraków
482 11km - K - Karnet złoty LEDWOŃ, Izabela 1973 Kraków
483 11km - M - Karnet złoty LENART, Rafał 1981 DKB
484 3km - K - Karnet srebrny LENCZOWSKA, Katarzyna 1986 Kraków
485 3km - M - Karnet srebrny LENCZOWSKI, Piotr 1982 Kraków
486 3km - M - Karnet srebrny LEŚNIAK, Jan 2005 WKS Wawel BnO Kraków
487 3km - K - Karnet srebrny LEŚNIAK, Matylda 2004 UKS Kometa Gliwice Gliwice
488 3km - M - Karnet srebrny LEŚNIAK, Tomasz 2005 WKS Wawel BnO Kraków
489 23km - M - Karnet złoty LEWANDOWSKI, Marcin 1973 Happy Tri Friends Kraków
490 5km - M - Karnet złoty LEWICKI, Krzysztof 1986 Sport Konsulting Kraków
491 11km - M - Karnet złoty LEWICKI, Paweł 1988 Kraków
492 11km - K - Karnet złoty LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
493 11km - K - Karnet złoty LIGĘZA, Joasia 1972 Smashing Pąpkins/Unlimited Kraków
494 11km - M - Karnet złoty LIGĘZA, Witek 1972 Smashing Pąpkins/Unlimited Kraków
495 11km - K - Karnet złoty LIMANÓWKA, Magdalena 1993 Mint Software Tenczynek
496 11km - M - Karnet złoty LIPIEŃ, Jakub 1978 Zielonki zielonki
497 23km - M - Karnet złoty LISIK, Dariusz 1976 Kraków
498 5km - K - Karnet złoty LISTEK, Marta 1999 WKS Wawel BnO Kraków
499 11km - M - Karnet złoty LISTWAN, Michał 1982 Comarch Kraków
500 11km - M - I bieg 3 XII LISZKOWSKI, Artur 1970 Kraków
501 11km - M - Karnet złoty LIZUREJ, Sławomir 1977 LizakiTeam Kraków
502 5km - K - Karnet złoty LORENZ, Anna 1980 Sułków
503 11km - M - Karnet złoty LUBERA, Łukasz 1989 Lacho Team Kraków
504 5km - K - Karnet złoty ŁABNO, Magdalena 1984 Kraków
505 23km - M - Karnet złoty ŁABNO, Waldemar 1974 Dotsport Łuczyce
506 3km - K - Karnet srebrny ŁABUZEK, Marta 2003 WKS Wawel BnO Kraków
507 23km - M - Karnet złoty ŁABUZIŃSKI, Sławomir 1964 Kraków
508 5km - M - Karnet złoty ŁAKOMSKI, Łukasz 1978 rowerowanie.pl KRAKÓW
509 11km - M - Karnet złoty ŁASKOWSKI, Piotr 1984 BeFit24Team Kraków
510 5km - M - Karnet złoty ŁĘŻNIAK, Arkadiusz 1972 Kraków
511 11km - M - Karnet złoty ŁOPATOWSKI, Michał 1986 OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI KRAKÓW Kraków
512 23km - K - Karnet złoty ŁÓJ-KONIECZNA, Edyta 1979 SRTG Proszowice Proszowice
513 11km - K - Karnet złoty ŁUCKA, Paulina 1994 Husaria Race Team Kraków
514 11km - K - Karnet złoty ŁUCZYŃSKA , Agnieszka 1981 Kraków
515 11km - M - Karnet złoty ŁUKASIK, Andrzej 1986 JANÓW LUBELSKI
516 23km - M - Karnet złoty ŁUSZCZEWSKI, Piotr 1971 Kraków
517 5km - M - Karnet złoty MACHALICA, Jan 1998
518 11km - K - Karnet złoty MACHLOWSKA, Grażyna 1963 KKB DYSTANS KRAKÓW
519 11km - M - Karnet złoty MACHLOWSKI, Ryszard 1963 KKB DYSTANS KRAKÓW
520 5km - K - Karnet złoty MACIASZ, Sylwia 1992 Połom Mały
521 11km - M - Karnet złoty MACIEJAS, Daniel 1978 Husaria Race Team Kraków
522 NW - M - Karnet srebrny MACINA, Dariusz 1971 Niepołomice
523 11km - M - Karnet złoty MADEJ, Grzegorz 1983 Krakow
524 23km - M - Karnet złoty MADEJ, Mirosław 1964 Kraków
525 23km - M - I bieg 3 XII MADEJSKI, Dawid 1989 Lacho Team Żarki
526 3km - K - Karnet srebrny MAGOCSY, Julia 2003 Kraków
527 11km - K - Karnet złoty MAGOCSY, Justyna 1987 Kraków
528 23km - M - Karnet złoty MAJCHER, Piotr 1972 Eskadra Kraków kraków
529 11km - M - Karnet złoty MAJDAŃSKI, Paweł 1979 Nowa Dęba
530 11km - M - Karnet złoty MAJOR, Zby 1973 Night Runners Kraków
531 11km - M - Karnet złoty MAJOREK, Wojciech 1980 Ściejowice
532 23km - M - Karnet złoty MAJTYKA, Tomasz 1970 LOS TREPOS COMPANIEROS Kraków
533 11km - M - Karnet złoty MAKOWSKI, Paweł 1980 Kraków
534 11km - M - Karnet złoty MALEC , Dawid 1989 NIGHT RUNNERS Kraków
535 23km - M - Karnet złoty MAŁYSZA, Sławomir 1971 Kraków
536 23km - K - Karnet złoty MAMALA, Justyna 1991 kraków
537 5km - K - Karnet złoty MARCHEWKA, Justyna 1998 Kraków
538 23km - M - Karnet złoty MARCINEK, Wojciech 1960 Hulaj Noga Kraków
539 3km - M - Karnet srebrny MARCINIEC, Damian 1982 Marciniec Team Wieliczka
540 3km - M - Karnet srebrny MARCINIEC, Jakub 2006 Marciniec Team Wieliczka
541 5km - M - Karnet złoty MARKOWICZ, Szymon 1986 AZS UJ Krosno
542 NW - K - Karnet srebrny MARONSKA, Monika 1979 Brzezie
543 11km - M - Karnet złoty MARS, Maksymilian 1975 CodRun Kraków
544 11km - K - Karnet złoty MARSZAŁ, Katarzyna 1987 Kraków
545 5km - M - Karnet złoty MARZEC, Artur 1973 Wieliczka
546 3km - M - Karnet srebrny MARZEC, Maciej 2004 Wieliczka
547 5km - M - Karnet złoty MARZEC, Marek 1977 Kraków
548 3km - M - Karnet srebrny MASŁYK, Jan 1957 Kraków
549 11km - M - Karnet złoty MASZCZYK, Andrzej 1971 Kraków
550 11km - K - Karnet złoty MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
551 5km - M - Karnet złoty MAŚLANKA, Jarosław 1973 Pega Runners Krzywaczka
552 23km - M - Karnet złoty MATEUSZUK, Robert 1985 MATEUSHUK TEAM KRAKÓW
553 11km - K - Karnet złoty MAZUR, Joanna 1981 Kraków
554 23km - K - Karnet złoty MAZUR, Kasia 1984 Night Runners Niepołomice
555 23km - M - Karnet złoty MERCIK, Mateusz 1982 Night Runners Kraków
556 23km - K - Karnet złoty MERCIK, Wioleta 1982 Night Runners Kraków
557 5km - K - Karnet złoty MĘŻYK, Aleksandra 1989 Kraków
558 11km - M - Karnet złoty MIAGKYJ, Artem 1984 Jaworze
559 11km - M - I bieg 3 XII MICEK, Tomasz 1986 Jon Snow & Friends Mielec
560 11km - M - Karnet złoty MICHALCZAK, Paweł 1978 WKS Wawel BnO Kraków
561 11km - M - Karnet złoty MICHALCZYK, Krzysztof 1987 Perły Małopolski Wieliczka
562 23km - M - Karnet złoty MICHALIK, Dawid 1982 Horda Kraków
563 5km - K - Karnet złoty MICHALIK, Magdalena 1979 n/a Kraków
564 23km - M - Karnet złoty MICHALSKI, Michał 1988 FramesFactory Racing Team Kraków
565 11km - K - I bieg 3 XII MICHNA, Ewa 1964 Lusina
566 23km - M - Karnet złoty MICHNA, Paweł 1989 Kraków
567 5km - K - Karnet złoty MICHNO, Agata 1993 DBSoP Kraków
568 3km - K - Karnet srebrny MICHNO, Marta 2005 WKS Wawel BnO Kraków
569 NW - K - I bieg 3 XII MICHOŃ, Anna 1977 Żubry Niepołomice Niepołomice
570 11km - M - Karnet złoty MIERNICZAK, Bartłomiej 1985 Skawina
571 23km - M - Karnet złoty MIGACZ, Jacek 1977 TRAIL RUN KRAKÓW Zielonki k. Krakowa
572 11km - K - Karnet złoty MIKA-HOFFMANN, Magdalena 1978 Kraków
573 11km - M - Karnet złoty MIKUŁA, Witold 1963 Dukatowo Team Kraków
574 5km - K - Karnet złoty MIODOŃSKA, Alicja 1991 Vege Runners Kraków
575 3km - M - Karnet srebrny MIODOŃSKI, Robert 1986 Kraków
576 23km - M - Karnet złoty MIREK, Grzegorz 1979 MOVE STUDIO Kraków
577 11km - M - Karnet złoty MIROŃCZUK, Roman 1976 Drużyna Szpiku Kraków
578 23km - M - Karnet złoty MISIUK, Marek 1977 TrailRun.pl Krakow
579 11km - M - Karnet złoty MISZCZYK, Marcin 1971 Rochne Quce Kraków
580 11km - M - I bieg 3 XII MISZTAL, Rafał 1971 Eskadra Kraków Chrzanów
581 23km - M - Karnet złoty MIŚKIEWICZ, Bartosz 1976 TriDivision Triathlon Team Wieliczka
582 11km - M - Karnet złoty MIŚKIEWICZ, Paweł 1976 Kraków
583 11km - K - Karnet złoty MOCHEL, Kinga 1973 Night Runners Kraków
584 5km - M - Karnet złoty MOCNY, Michał 1987 Chrzanów
585 11km - K - Karnet złoty MODRZYŃSKA, Joanna 1991
586 11km - M - Karnet złoty MOJRZESZ, Patryk 1985 Kraków
587 23km - M - Karnet złoty MORAWA, Mateusz 1979 Lacho Team Radziszów
588 11km - M - Karnet złoty MORAWSKI, Przemysław 1984 Cisco Krakow Running Team Kraków
589 11km - M - Karnet złoty MORDARSKI, Michał 1981 Kraków
590 11km - M - Karnet złoty MOSKAL, Łukasz 1981 Kraków
591 23km - M - Karnet złoty MOSKWIAK, Mateusz 1989 Beer Bros Runners Kraków
592 23km - K - Karnet złoty MOSZCZYŃSKA, Agata 1981 Kraków
593 3km - K - Karnet srebrny MOSZKOWICZ, Ania 2005 WKS Wawel BnO Kraków
594 3km - K - Karnet srebrny MOSZKOWICZ, Julia 2008 WKS Wawel BnO Kraków
595 23km - M - Karnet złoty MOSZKOWICZ, Paweł 1967 WKS Wawel BnO
596 5km - K - I bieg 3 XII MUCHA, Aleksandra 1975 Kraków
597 11km - M - Karnet złoty MÜLDNER, Rafał 1974 Kraków
598 11km - M - Karnet złoty MURYN, Bartłomiej 1973 Kraków
599 23km - M - Karnet złoty MUSZYŃSKI, Maciej 1966 MMPower Kraków
600 3km - K - Karnet srebrny NADKAŃSKA, Natalia 1988 Kraków
601 23km - M - Karnet złoty NAGACZ, Krzysztof 1983 nogamidogory.pl Niepołomice
602 11km - M - Karnet złoty NAJDER, Andrzej 1971 BEER CITY Kraków
603 3km - K - I bieg 3 XII NALYVAIKO , Antonina 1992 Kraków
604 11km - M - Karnet złoty NAWORYTA, Wojciech 1969 KKM Kaloryfer Kraków
605 5km - K - Karnet złoty NAZIM, Agnieszka 1985 Skawina Biega Skawina
606 3km - M - Karnet srebrny NAZIM, Tadeusz 1948 UKS Jedynka Skawina Kraków
607 23km - M - Karnet złoty NIEDŹWIADEK , Piotr 1976 Solne Miasto Kraków
608 11km - M - Karnet złoty NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel BnO Kraków
609 3km - K - Karnet srebrny NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel BnO Kraków
610 11km - M - I bieg 3 XII NIESZPOREK, Artur 1992 Kraków
611 23km - M - Karnet złoty NISZCZOT, Dariusz 1992 Kraków
612 23km - K - Karnet złoty NIZIOŁEK, Gabriela 1977 Zadyszka Oświęcim Zaborze
613 23km - M - Karnet złoty NIZIOŁEK, Marek 1972 Zadyszka Oświęcim Zaborze
614 23km - M - Karnet złoty NIZIOŁEK, Mateusz 1990 Kraków
615 11km - M - I bieg 3 XII NOSAL, Sławomir 1970 Tarnów
616 3km - K - I bieg 3 XII NOWAK, Monika 1981 Kolareczki Kraków
617 11km - M - Karnet złoty NOWAK, Robert 1966 Poranny Patrol Rząska
618 3km - K - Karnet srebrny NOWICKA, Anna 1988 DBSoP Kraków
619 11km - M - I bieg 3 XII NOWICKI, Damian 1993 Wietrzychowice
620 3km - M - Karnet srebrny NOWICKI, Kamil 1989 DBSoP Kraków
621 5km - M - Karnet złoty NOWOROLNIK, Dawid 1978 Kraków
622 11km - M - Karnet złoty NOWOTNY, Marian 1950 Niepołomice Biegają Damienice
623 23km - M - Karnet złoty NYCZ, Marek 1986 Kraków
624 11km - M - Karnet złoty NYCZ, Sławomir 1988 Strzyżów
625 11km - K - Karnet złoty NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
626 11km - K - I bieg 3 XII OBIERAK, Kamila 1981 Kraków
627 23km - M - Karnet złoty OBRAŁ, Szymon 1983 Bronko Dzik KRAKÓW
628 11km - M - Karnet złoty OBRZUT, Jarosław 1985 Mint Software Tarnów
629 11km - M - Karnet złoty OCHAB, Michal 1984 FKS Stal Mielec Krakow
630 11km - K - Karnet złoty ODOMIRSKA, Katarzyna 1983 Kraków
631 11km - K - Karnet złoty OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
632 3km - M - I bieg 3 XII OKRAJEK, Zbigniew 1980 Z Koniusza
633 11km - M - Karnet złoty OKSIUTYCZ, Marek 1967 Kraków
634 11km - M - Karnet złoty OLCZAK, Janusz 1964 Warszawa
635 11km - K - Karnet złoty OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel BnO Kraków
636 3km - K - Karnet srebrny OLEJNIK, Jaśmina 2008 WKS Wawel BnO Kraków
637 5km - M - Karnet złoty OLEJNIK, Maciej 1971 Krakow
638 NW - K - Karnet srebrny OLEJNIK, Marzena 1971 Olejki Wegrzce
639 5km - M - Karnet złoty OLEJNIK, Tomek 1976 WKS Wawel BnO Kraków
640 11km - M - Karnet złoty OLSZA, Paweł 1977 Kraków
641 23km - M - Karnet złoty OŁOWNIA, Łukasz 1980 parkrun Chrzanów Trzebinia
642 5km - K - I bieg 3 XII OŁTARZEWSKA, Karolina 1991 Chrzanów
643 23km - M - Karnet złoty OPOZDA, Arkadiusz 1980 NOVOMATIC Tech Poland Krakow
644 23km - M - Karnet złoty OPOZDA, Maciej 1990 Chłopaki z muła Krakow
645 5km - M - I bieg 3 XII ORDZOWIAŁY, Piotr 1967 Osiele-Cki Team Osielec
646 23km - M - Karnet złoty ORŁOWICZ, Marcin 1978 Wkurw_Team Kraków
647 23km - M - Karnet złoty ORŁOWSKI, Rafał 1976 Kraków
648 11km - K - Karnet złoty ORMIAŃSKA, Marta 1971 Dom Rowerowy Krynica-Zdrój Kraków
649 5km - M - Karnet złoty ORTMAN, Marcin 1980 Kraków
650 3km - K - Karnet srebrny OSIKA, Kamila 1987 Probalans.pl Kraków
651 11km - K - I bieg 3 XII OSOBA, Magdalena 1985 Kraków
652 11km - K - Karnet złoty OSTAFIN, Monika 1984 Chrzanów
653 11km - M - Karnet złoty OSTROWSKI, Paweł 1984 REHMEDICA.PL Krzeszowice
654 5km - M - Karnet złoty OSZAJCA, Mateusz 1987
655 23km - M - Karnet złoty OTRĘBSKI, Tomasz 1976 Zaborze
656 11km - M - Karnet złoty OŻÓG, Przemysław 1984 KW Kraków Kraków
657 11km - K - Karnet złoty PAAKKINEN, Laura 1983 KRAKÓW
658 5km - K - Karnet złoty PACHURA, Kinga 1976 Mszana Dolna
659 5km - M - Karnet złoty PAJDA, Grzegorz 1971 le scandale KRAKOW
660 5km - M - Karnet złoty PALEJ, Piotr 1985 DBSoP Jadowniki
661 5km - M - I bieg 3 XII PAMUŁA, Łukasz 1980 Kraków
662 11km - M - I bieg 3 XII PANEK, Krzysztof 1976 Team Papry 20 Bieruń
663 11km - K - I bieg 3 XII PARUCH, Paulina 1990 Kraków
664 23km - K - Karnet złoty PARYLA-GRABIEC , Małgorzata 1976 Libertów
665 NW - K - Karnet srebrny PASIEKA, Anieszka 1977 krosno
666 23km - M - Karnet złoty PASŁAWSKI, Maciej 1963 Kraków
667 23km - M - Karnet złoty PASTUSZKO, Mariusz 1970 Niepołomice Biegają Niepołomice
668 5km - M - I bieg 3 XII PATER, Janusz 1978 M.J.METAL Oświecim Oświecim
669 11km - M - Karnet złoty PAWEŁCZUK, Piotr 1978 Zabierzów
670 5km - M - Karnet złoty PAWLIK, Dawid 1978 DBSoP Kraków
671 11km - M - Karnet złoty PAWLIK, Krzysztof 1977 Kraków
672 11km - M - Karnet złoty PAWŁOWICZ, Paweł 1981 WKS Wawel BnO wieliczka
673 3km - K - Karnet srebrny PAWŁOWSKA, Anna 2008 DOMINIKOWICE
674 3km - M - Karnet srebrny PAWŁOWSKI, Jakub 2007 ULKS Lipinki Dominikowice
675 5km - M - Karnet złoty PAWŁOWSKI, Janusz 1969 DOMINIKOWICE
676 NW - M - Karnet srebrny PAŹDZIORA, Mariusz 1971 WADOWICKIE NORDIC WALKING Wadowice
677 11km - M - Karnet złoty PERCZYŃSKI, Piotr 1985 NORAFSPORT Czarny Dunajec
678 11km - K - Karnet złoty PERNAL, Matylda 1977 Kraków
679 23km - M - Karnet złoty PETRYLAK, Jakub 1992 Kraków
680 11km - K - Karnet złoty PĘCZKOWSKA, Agata 1995 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
681 5km - M - Karnet złoty PIASECKI, Leszek 1972 Kraków
682 11km - M - Karnet złoty PIASECKI, Paweł 1984 Kraków
683 11km - M - Karnet złoty PIĄTEK , Rafał 1983 Befit24Team Kraków
684 5km - M - Karnet złoty PIĄTEK, Stanisław 1958 ITMBW Kraków Kraków
685 23km - M - Karnet złoty PIECHOTA, Roman 1975 Kraków
686 23km - K - Karnet złoty PIECUCH, Karolina 1985 Lacho Team/Sklep Biegacza
687 11km - K - Karnet złoty PIECUCH, Małgorzata 1961 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
688 5km - K - Karnet złoty PIEKARSKA, Joanna 1988 Kraków
689 23km - K - I bieg 3 XII PIEKARSKA-NAJBART, Alicja 1969 NAUKA BIEGA Kraków
690 11km - M - Karnet złoty PIEPRZYK, Jakub 1995 Kraków
691 23km - M - Karnet złoty PIETRZYK, Mariusz 1977 Kraków
692 23km - M - Karnet złoty PIOTROWICZ, Jakub 1986 krakow
693 23km - K - Karnet złoty PIOTROWICZ, Małgorzata 1984 SRTG Proszowice Proszowice
694 11km - M - Karnet złoty PIOTROWSKI, Andrzej 1983 Poranny Patrol Kraków
695 3km - K - Karnet srebrny PIÓRKOWSKA, Kamila 2004 Biskupice Family Team Wieliczka
696 5km - K - Karnet złoty PIÓRKOWSKA, Ola 1974 Biskupice Family Team Wieliczka
697 3km - M - Karnet srebrny PIÓRKOWSKI, Kuba 2007 UKS Lider Siercza Wieliczka
698 3km - M - Karnet srebrny PIÓRKOWSKI, Michał 2011 UKS Lider Siercza Wieliczka
699 3km - M - Karnet srebrny PIÓRKOWSKI, Tomek 1974 Biskupice Family Team Wieliczka
700 3km - M - Karnet srebrny PISAREK, Kordian 2006 WKS Wawel BnO Kraków
701 23km - M - I bieg 3 XII PITEK, Sławomir 1988 brak Myślenice
702 11km - M - Karnet złoty PITUCH, Przemysław 1973 Tenczynek
703 11km - M - Karnet złoty PITULA, Andrzej 1987 Bottiglieria1881 Kraków
704 23km - M - Karnet złoty PIWOWARCZYK, Andrzej 1971 Kraków
705 5km - K - Karnet złoty PLATA, Agnieszka 1968 Dzieło Pomocy św. Ojca Pio Kraków
706 11km - M - Karnet złoty PLESNAR, Jacek 1984 Kraków
707 11km - M - Karnet złoty POCIĘGIEL, Michał 1982 Radziszów
708 11km - M - Karnet złoty PODCZASZY, Tomasz 1982 Night Runners Kraków
709 5km - K - Karnet złoty PODLASEK, Kamila 1987 Kraków
710 5km - K - Karnet złoty POGODA, Kinga 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
711 5km - K - Karnet złoty POLEWKA, Aleksandra 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
712 3km - K - Karnet srebrny POLEWKA, Beata 1971 UKS Kometa Gliwice Gliwice
713 3km - K - Karnet srebrny POLEWKA, Julianna 2006 UKS Kometa Gliwice Gliwice
714 23km - K - Karnet złoty POLIT, Aneta 1966 Kraków
715 11km - M - Karnet złoty POPIEL, Andrzej 1985 - Kraków
716 11km - M - Karnet złoty POPIELARCZYK, Łukasz 1981 Vege Runners/AM NAT Muay Thai Gym Kraków
717 11km - M - Karnet złoty PORABIK, Janusz 1970 Niepołomice Biegają Węgrzce Wielkie
718 11km - M - I bieg 3 XII PORĘBA, Jakub 1995 Kraków
719 11km - K - Karnet złoty POTEPA, Edyta 1972 Kraków
720 11km - M - Karnet złoty POTEPA, Mariusz 1975 Kraków
721 NW - M - Karnet srebrny POZNAŃSKI, Jakub 1948 Leśne Grubasy Kraków
722 11km - M - Karnet złoty PÓŁTORAK, Stanisław 1961 Kraków
723 11km - M - Karnet złoty PRĘCIKOWSKI, Rysiek 1970 Wieliczka
724 3km - M - Karnet srebrny PRZYBYŁO, Mateusz 2005 ULKS Lipinki DOMINIKOWICE
725 5km - K - I bieg 3 XII PRZYWARA, Katarzyna 1988 Skawina Biega Skawina
726 5km - M - I bieg 3 XII PRZYWARA, Piotr 1977 Skawina Biega Skawina
727 23km - M - Karnet złoty PRZYWÓZKI, Rafał 1993 Sokołów Podlaski
728 5km - K - I bieg 3 XII PSARSKA, Sabina 1999 Bębło
729 5km - M - Karnet złoty PTASZNIK, Przemysław 1980 Aktywna Strona Życia Wieliczka
730 5km - M - Karnet złoty PUDEŁEK, Błażej 2002 LKS Górzanka Nawojowa Góra Kraków
731 5km - K - Karnet złoty PUDEŁEK, Michalina 2000 LKS Górzanka Nawojowa Góra Kraków
732 11km - K - Karnet złoty PUGDO, Monika 1987
733 11km - K - Karnet złoty PULNIK, Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
734 3km - K - Karnet srebrny PUŁCZYŃSKA, Hanna 2005 WKS Wawel BnO Kraków
735 3km - K - Karnet srebrny PUŁCZYŃSKA, Nina 2001 WKS Wawel BnO Kraków
736 3km - M - Karnet srebrny PUŁCZYŃSKI, Jeremi 2009 WKS Wawel BnO Kraków
737 23km - M - Karnet złoty PYTEL, Miłosz 2017 MMPower Kraków
738 5km - M - I bieg 3 XII PYTKA, Marek 1992 KS Chełmek Chełmek
739 11km - M - Karnet złoty PYTKO, Jarek 1983 Kraków
740 11km - M - I bieg 3 XII PYTLAKOWSKI, Krzysztof 1982 Krakow
741 3km - M - I bieg 3 XII PYTLARZ, Wojciech 1976 Kraków
742 23km - M - Karnet złoty RABENDA, Andrzej 1979 Horda Kraków
743 11km - M - Karnet złoty RACHWAŁ , Jacek 1966 Nie Trzyciąż
744 23km - M - Karnet złoty RACUŁT, Paweł 1983 HTC Husaria Kraków
745 3km - K - Karnet srebrny RACZYŃSKA, Alicja 1991 Kraków
746 23km - M - Karnet złoty RADCZAK, Andrzej 1961 KRAKÓW
747 11km - K - Karnet złoty RADCZUK, Daria 1986 Katowice
748 11km - M - I bieg 3 XII RADZIK, Jerzy 1967 Niepołomice Biegają Niepołomice
749 5km - M - Karnet złoty RADZISZEWSKI, Michał 1983 kraków
750 11km - M - Karnet złoty RAJTAR, Krzysztof 1976 Cholerzyn
751 11km - K - Karnet złoty RAJTAR, Renata 1961 RONTIL-YETI Kraków
752 11km - M - Karnet złoty RAJTAR, Zbigniew 1959 Rontil- Compass Krakow
753 23km - M - I bieg 3 XII RAWSKI, Tomasz 1986 Wieżos Kalisz Skawina
754 23km - K - Karnet złoty RDZANEK-RYCHLICKA, Aldona 1970 Augustów
755 11km - M - Karnet złoty REICHEL, Marcin 1988 ITMBW Kraków Kraków
756 11km - K - Karnet złoty REMIŚ, Agnieszka 1978 KRAKÓW
757 11km - K - Karnet złoty REPLIŃSKA, Magdalena 1976 parkrun Chrzanów Trzebinia
758 11km - M - Karnet złoty RICOUR, Patrice 1969 Kraków
759 11km - M - Karnet złoty ROGASCH, Stanisław 1965 KRAKÓW
760 11km - M - Karnet złoty ROJEK, Maciej Rojek 1988 AT Kraków
761 11km - K - Karnet złoty ROPKA, Barbara 1973 Krzeszowice
762 5km - M - I bieg 3 XII ROSIEK, Bartłomiej 1982 Masłomiąca
763 5km - M - I bieg 3 XII ROSIEK, Bartłomiej 1982 Masłomiąca
764 23km - K - I bieg 3 XII RÓŻYCKA, Agnieszka 1972 NAUKA BIEGA Kraków
765 5km - M - I bieg 3 XII RUDZIŃSKI, Paweł 1988 Warszawa
766 23km - M - Karnet złoty RUFFENACH, Jeremy 1988 Kraków
767 11km - M - Karnet złoty RUMIŃSKI, Piotr 1988 Wieliczka
768 11km - M - Karnet złoty RUSINEK, Michał 1984 CAFFETTIERA Kraków
769 5km - M - Karnet złoty RYBAK, Bartłomiej 1985 Kraków
770 23km - M - Karnet złoty RYCHLICKI, Waldemar 1968 Augustów
771 3km - K - I bieg 3 XII RYMANOWSKA, Anna 1982 Kolareczki Kraków
772 23km - K - Karnet złoty SADAKIERSKA-CHUDY, Anna 1964 Bolechowice
773 3km - K - Karnet srebrny SADKIEWICZ, Julia 2007 Dobczyce
774 3km - M - Karnet srebrny SADKIEWICZ, Piotr 1980 Dobczyce
775 NW - K - Karnet srebrny SADOWSKA, Małgorzata 1956 Kraków
776 23km - K - Karnet złoty SADOWSKA, Marta 1983 KOSSMATE ŻUKI KRAKÓW
777 NW - M - Karnet srebrny SADOWSKI, Tadeusz 1951 Kraków
778 23km - M - Karnet złoty SADOWSKI, Tomasz 1977 KOSSMATE ŻUKI Kraków
779 23km - M - Karnet złoty SAJAK, Kamil 1990 ROZBIEGANE DOBCZYCE Dobczyce
780 11km - M - Karnet złoty SAJNÓG, Sebastian Kamil 1979 COMARCH Kraków
781 23km - M - Karnet złoty SALAMON, Arkadiusz 1975 Kraków
782 23km - M - Karnet złoty SALIK, Stanisław 1976 Solne Miasto Wieliczka
783 3km - K - I bieg 3 XII SALWEROWICZ, Agnieszka 1981 Kolareczki Kraków
784 3km - M - Karnet srebrny SALWIŃSKI, Jan 2003 WKS Wawel BnO
785 11km - M - I bieg 3 XII SAMBOR, Grzegorz 1979 Tarnów
786 11km - K - Karnet złoty SANECKA, Katarzyna 2017 Befit24Team KRAKÓW
787 23km - M - I bieg 3 XII SARZYNSKI, Wojciech 1979 Sarzyn-SKI Krakow
788 5km - M - Karnet złoty SCHRAMM, Rafał 1988 @Sprintem_do_Ultra Kraków
789 11km - M - Karnet złoty SEKUŁA, Dawid 1991 OCRtraning Skawina
790 23km - M - Karnet złoty SENDERSKI, Przemysław 1994 Husaria Race Team Przytkowice
791 11km - M - Karnet złoty SENDOR, Piotr 1981 Krakow
792 11km - M - Karnet złoty SEREK, Wojciech 1985 Krakow
793 5km - M - I bieg 3 XII SERWATKA, Szymon 1971 Zielonki
794 11km - M - Karnet złoty SERWIN, Łukasz 1983 Kraków
795 11km - M - Karnet złoty SERZYSKO, Bartosz 1988 Aptiv Running Team Cieszyn
796 11km - M - Karnet złoty SEWERYN, Jerzy 1966 KRAKÓW
797 11km - M - Karnet złoty SEWERYN , Szymon 1968 Kraków
798 11km - M - Karnet złoty SĘK, Marek 1979 Aktywna Strona Życia Kraków
799 3km - K - Karnet srebrny SIEK, Barbara 2006 WKS Wawel BnO Kraków
800 23km - M - Karnet złoty SIEMIŃSKI, Radosław 1981 GTX Team Kraków
801 3km - M - Karnet srebrny SIENCZYŁO, Jan 2008 Niepołomice Biegają Niepołomice
802 3km - M - Karnet srebrny SIENCZYŁO, Marcin 1979 Niepołomice Biegają Niepołomice
803 11km - M - Karnet złoty SIKORA, Grzegorz 1981 Górka Narodowa Kraków
804 11km - M - Karnet złoty SIWAK, Jerzy 1971 Kraków
805 5km - M - I bieg 3 XII SIWECKI, Władysław 1946 KRAKÓW
806 11km - M - Karnet złoty SIWEK, Jacek 1979 TriDivision Triathlon Team Kraków
807 23km - M - I bieg 3 XII SIWIEC, Mariusz 1969 Aktywna Strona Życia Kraków
808 3km - M - Karnet srebrny SIWIECKI, Maciej 2003 Kraków
809 11km - M - Karnet złoty SIWIECKI, Tomasz 1973 Kraków
810 11km - M - Karnet złoty SKALSKI, Paweł 1978 2Fat2Run Kraków
811 11km - M - Karnet złoty SKIBA, Marcin 1985 Gastro-Trade Kraków
812 11km - M - I bieg 3 XII SKOWRONEK, Robert 1973 Krakow
813 3km - M - I bieg 3 XII SKOWRONEK, Szymon 2005 Kraków
814 3km - M - I bieg 3 XII SKOWRONEK, Wiktor 2008 Kraków
815 NW - K - I bieg 3 XII SKOWRONEK-KOSTECKA, Ewa 1973 Kraków
816 11km - M - Karnet złoty SKROBOT, Łukasz 1977 BoŚieBiega Kraków
817 NW - K - Karnet srebrny SKRZYPEK, Jadwiga 1950
818 5km - K - Karnet złoty SŁAPAK-ŚLIWA, Paulina 1972 Kraków
819 11km - M - Karnet złoty SŁONINA, Artur 1976 running.krakow.pl Kraków
820 3km - K - Karnet srebrny SŁOŃSKA, Antonina 2007 WKS Wawel BnO Kraków
821 5km - K - Karnet złoty SŁOŃSKA, Zosia 2002 WKS Wawel BnO Kraków
822 3km - M - Karnet srebrny SŁOŃSKI, Marek 1969 WKS Wawel BnO Kraków
823 11km - M - Karnet złoty SŁOTA, Adam 1971 Kraków
824 11km - M - Karnet złoty SŁOWIKOWSKI, Paweł 1978 KOSOVO Kraków
825 5km - M - I bieg 3 XII SMEREKA, Krzysztof 1980 Kraków
826 23km - M - Karnet złoty SMOLEŃ, Piotr 1981 Kraków
827 NW - M - Karnet srebrny SMOLIK, Janusz 1953 Kraków
828 5km - M - Karnet złoty SMOLIŃSKI, Dominik 1984 Kraków
829 3km - M - I bieg 3 XII SOBCZAK, Staś 2009 Klucze
830 3km - K - Karnet srebrny SOBCZAK-KUPIEC, Agnieszka 1981 Myślenice
831 5km - M - Karnet złoty SOBCZYK, Łukasz 1983
832 3km - K - Karnet srebrny SOBEL, Natalia 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
833 3km - K - Karnet srebrny SOIŃSKA, Bożena 1975 Night Runners Krakòw
834 11km - M - Karnet złoty SOJA, Marcin 1984 Chodźże na pole Kraków
835 23km - M - Karnet złoty SOJECKI, Krzysztof 1990 Kraków
836 5km - M - I bieg 3 XII SOKULSKI, Rafał 1978 - Szerzyny
837 23km - K - Karnet złoty SOLIŃSKA, Katarzyna 1990 Cisowianka Team Kraków
838 5km - K - Karnet złoty SOŁTYS, Alicja 1976 Skawina Biega
839 5km - K - Karnet złoty SOŁTYSIK, Ania 1988 Night Runners Nowy Sącz
840 23km - K - Karnet złoty SOSNOWSKA, Dominika 1998 Żyrardów
841 11km - M - Karnet złoty SOWA, Grzegorz 1976 Comarch Kraków
842 11km - M - Karnet złoty SOWA, Krzysztof 1980 #sportowasowa Kraków
843 5km - K - Karnet złoty SOWIŃSKA, Ewa 1989 Aptiv Running Team Rybnik
844 11km - M - Karnet złoty SOZAŃSKI, Mikolaj 1987 INTERFORM Krakow
845 11km - M - Karnet złoty SOZAŃSKI, Piotr 1956 INTERFORM Kraków
846 5km - K - Karnet złoty SROKA, Joanna 2002 Kraków
847 11km - M - Karnet złoty SROKA, Marcin 1973 Kraków
848 5km - K - Karnet złoty SROKA, Zuzanna 2005 Kraków
849 11km - K - Karnet złoty STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
850 11km - M - Karnet złoty STACH, Paweł 1970 SIWEJKA Wysowa Zdrój
851 11km - M - Karnet złoty STACH, Paweł 1976 Ambasador Festiwalu Biegów w Krynicy Krzeszowice
852 5km - M - Karnet złoty STANEK, Rafał 1965 Zabierzów biega Karniowice
853 NW - K - Karnet srebrny STANEK, Renata 1965 Zabierzów biega Karniowice
854 23km - M - Karnet złoty STARZAK, Paweł 1983 Inka Running Team Skawina
855 11km - M - Karnet złoty STARZYKIEWICZ, Kacper 2001 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
856 11km - K - Karnet złoty STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
857 23km - M - Karnet złoty STASIKOWSKI, Jacek 1969 Tri Division Triathlon Team Kraków
858 5km - M - I bieg 3 XII STASIOWSKI, Maksymilian 2001 TOMAR Kraków
859 5km - M - Karnet złoty STASIOWSKI, Marek 1977 TOMAR Kraków
860 5km - K - I bieg 3 XII STAWSKA, Ewa 1991 Kraków
861 5km - K - Karnet złoty STAWSKA, Natalia 1986 Kraków
862 11km - M - Karnet złoty STEC, Paweł 1973 Kraków
863 11km - M - Karnet złoty STELIGA, Paweł 1982 Kraków
864 11km - K - Karnet złoty STELMACH, Magdalena 1991 Tomaszów Lubelski
865 NW - M - Karnet srebrny STĘPAK, Piotr 1994 ZG Rejon NW Winning Team Zbylitowska Góra
866 3km - M - I bieg 3 XII STĘPIEŃ , Oliwier 2008 Niepołomice
867 3km - M - I bieg 3 XII STĘPIEŃ , Paweł 1975 Niepołomice
868 5km - K - Karnet złoty STOCHEL, Teresa 1953 AKPT Krakow
869 23km - M - Karnet złoty STOCKI, Tomasz 1981 NOVOMATIC Tech Poland Kraków
870 23km - M - Karnet złoty STOLARZ, Grzegorz 1977 Niepołomice Biegają
871 3km - M - Karnet srebrny STRUGAŁA, Tomek 2007 WKS Wawel BnO
872 3km - M - Karnet srebrny STRUGAŁA, Tymoteusz 2011 WKS Wawel BnO
873 5km - M - Karnet złoty STRZELECKI, Piotr 1984 Luxoft Running Team Kraków
874 23km - M - Karnet złoty STRZĘPEK, Bartosz 1988 Kraków
875 11km - M - Karnet złoty STYRNA, Tomasz 1979 Kraków
876 11km - M - Karnet złoty SUROWIEC, Bartosz 1988 Beer Bros Runners Kraków
877 11km - M - Karnet złoty SUSUŁ, Bogdan 1974 Kraków
878 23km - M - Karnet złoty SUSZ, Artur 1977 Poranny Patrol Kraków
879 11km - M - Karnet złoty SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ, Konrad 1979 Kraków
880 23km - M - Karnet złoty SWAŁDEK, Konrad 1979 Kraków
881 11km - M - Karnet złoty SYPNIOWSKI, Szymon 1984 BNI KINGS Kraków
882 3km - K - Karnet srebrny SZAFRANEK, Małgorzata 1991 Kraków
883 5km - M - Karnet złoty SZAJEWSKI, Arkadiusz 1978 O TAK ŁO KRAKÓW
884 11km - M - Karnet złoty SZAJNA, Abu 1972 WKS Wawel BnO Kraków
885 23km - M - Karnet złoty SZAKIEL, Jerzy 1975 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
886 23km - M - I bieg 3 XII SZAPORÓW, Łukasz 1981 SRTG Proszowice Proszowice
887 5km - M - Karnet złoty SZAWUL, Piotr 1974 ITMBW KRAKÓW Kraków
888 23km - K - Karnet złoty SZCZEPAŃSKA, Edyta 1989 Team Doris Kraków Kocmyrzów
889 23km - M - Karnet złoty SZCZEPAŃSKI, Sebastian 1974 Kopytko Kopytówka
890 23km - M - Karnet złoty SZCZEPOCKI, Andrzej 1970 Niepołomice Biegają Niepołomice
891 5km - M - Karnet złoty SZCZERBA, Błażej 1988 Olkusz
892 11km - M - Karnet złoty SZCZĘSNY, Michał 1976 IKT Kraków
893 5km - K - Karnet złoty SZCZUPACKA, Monika 1982 Niepołomice
894 11km - M - Karnet złoty SZCZUREK, Krzysztof 1983 Scurki Team Kraków
895 5km - M - Karnet złoty SZCZUREK, Tomasz 2003 Dominik Kraków Kraków
896 23km - M - Karnet złoty SZELĄG, Sławomir 1979 LISY PUSTYNI Klucze
897 3km - M - Karnet srebrny SZELĄG, Szymon 2009 LISY PUSTYNI Klucze
898 23km - K - Karnet złoty SZELEREWICZ-GŁADYSZ, Paulina 1978 Niepołomice Biegają Niepołomice
899 5km - M - Karnet złoty SZELIGA, Stanisław 2002 WKS Wawel BnO Kraków
900 11km - M - Karnet złoty SZEWCZYK, Mariusz 1972 Kraków
901 3km - K - I bieg 3 XII SZKLANA, Anita 1995 Wieprzec
902 11km - M - Karnet złoty SZKLARZ, Mariusz 1991 Męska Strona Rzeczywistości Kraków
903 NW - K - Karnet srebrny SZKODZIŃSKA, Klaudia 1978 Kraków
904 11km - M - Karnet złoty SZKODZIŃSKI, Tomasz 1979 NOVOMATIC Tech Poland Kraków
905 3km - K - I bieg 3 XII SZKOŁA-ŚNIEŻEK, Agnieszka 1983 Przyszłam popatrzeć Kraków
906 3km - K - Karnet srebrny SZOPA, Julia 2004 ZELCZYNA TEAM Wielkie-Drogi
907 3km - M - Karnet srebrny SZOPA, Krzysztof 1978 ZELCZYNA TEAM Wielkie-Drogi
908 11km - K - Karnet złoty SZOSTEK, Katarzyna 1981 Horda Kraków
909 11km - M - I bieg 3 XII SZPAIDEL, Paweł 1982 karniowice
910 11km - M - Karnet złoty SZPEYER, Sławomir 1964 Kraków
911 11km - M - Karnet złoty SZWAJA, Mateusz 1999 UKS Kometa Gliwice Gliwice
912 3km - K - Karnet srebrny SZWEJ, Joanna 1985 POGORIA BIEGA
913 23km - M - Karnet złoty SZYJA, Dariusz 1975 ADS Masna Siemianowice Śląskie
914 3km - K - Karnet srebrny SZYMACHA, Aneta 1980 Wieliczka
915 3km - M - Karnet srebrny SZYMACHA, Maciek 2003 - Wieliczka
916 3km - K - Karnet srebrny SZYMACHA, Magdalenka 2006 - Wieliczka
917 5km - M - Karnet złoty SZYMACHA, Marcin 1976 - Wieliczka
918 3km - K - I bieg 3 XII SZYMECZKO, Jolanta 1972 Oświęcim
919 11km - M - Karnet złoty SZYSZKIN, Wiaczesław 1979 INTERFORM Kraków
920 5km - K - I bieg 3 XII ŚCIUBAK, Aneta 1977 Skawina Biega Skawina
921 11km - M - Karnet złoty ŚLEDZIOWSKI, Andrzej 1969 Lacho team Kraków
922 5km - M - Karnet złoty ŚLĘZAK, Bartosz 1992 ŚLĘZAK TEAM Kraków
923 5km - M - Karnet złoty ŚLIWA, Jakub 1970 Kraków
924 23km - M - Karnet złoty ŚLIWA, Wojciech 1984
925 23km - M - Karnet złoty ŚLIWIŃSKI, Paweł 1985 Poranny Patrol Kraków
926 23km - M - Karnet złoty ŚMIGIELSKI, Piotr 1971 Kraków
927 23km - M - Karnet złoty ŚMITKOWSKI, Fabian 1972 LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW
928 3km - M - I bieg 3 XII ŚNIEŻEK, Jan 2006 Przyszedłem popatrzeć Kraków
929 23km - K - Karnet złoty ŚWIĄTEK, Marta 1990 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
930 5km - K - Karnet złoty ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA, Anna 1989 Biegam bo mogę Kraków
931 11km - M - Karnet złoty ŚWIDNIEWICZ, Paweł 1983 KSC Kraków
932 11km - M - Karnet złoty ŚWIDZIŃSKI, Tomasz 1976 Vege Runners Kraków
933 11km - K - Karnet złoty ŚWIERC, Barbara 1987 MarcinSwiercTEAM Kraków
934 11km - K - Karnet złoty ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
935 11km - M - Karnet złoty ŚWIETOŃ, Tomasz 1982 Aptiv Running Team Kraków
936 11km - M - Karnet złoty ŚWIĘTONIOWSKI, Tomasz 1987 Kraków
937 11km - M - Karnet złoty TAŁAJKO, Krzysztof 1982 Kraków
938 3km - M - Karnet srebrny TARASIEWICZ, Franek 2009 Forex Bad Boys Kraków
939 3km - M - Karnet srebrny TARASIEWICZ, Marcin 1973 Forex Bad Boys Kraków
940 5km - M - Karnet złoty TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW KRAKÓW Kraków
941 3km - M - Karnet srebrny TARGOSZ, Michał 1980 ITMBW Kraków Kraków
942 11km - M - Karnet złoty TARNAWSKI, Jakub 1968 KKB DYSTANS Kraków
943 3km - M - Karnet srebrny TARNAWSKI, Jan 2003 WKS Wawel BnO Kraków
944 3km - M - Karnet srebrny TARNOWSKI, Przemysław 2007 WKS Wawel BnO Kraków
945 11km - M - Karnet złoty TICHORUK, Rafał 1978 Poranny Patrol / Aktywna Strona Życia Kraków
946 23km - M - I bieg 3 XII TITOV, Anton 1985 Kraków
947 11km - M - Karnet złoty TKACZ, Przemysław 1973 ZIOMKI Kraków
948 11km - M - Karnet złoty TODYS, Michał 1983 Kraków
949 5km - M - I bieg 3 XII TOFT, David 1968 Pekowice
950 11km - K - Karnet złoty TOMAŚKO, Barbara 1983 Dobczycki Klub Biegacza
951 11km - M - Karnet złoty TOMAŚKO, Mateusz 1983 Dobczycki Klub Biegacza
952 23km - M - Karnet złoty TOMCZYK, Marcin 1973 Kraków
953 23km - M - Karnet złoty TONIARZ, Dymitr 1988 KW Kraków Bochnia
954 5km - K - Karnet złoty TOPÓR, Magdalena 2001 WKS Wawel BnO Kraków
955 11km - M - Karnet złoty TOPÓR, Marek 1973 WKS Wawel BnO Kraków
956 5km - M - Karnet złoty TOPÓR, Michał 1998 WKS Wawel BnO Kraków
957 11km - K - Karnet złoty TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel BnO Kraków
958 11km - K - Karnet złoty TROĆ, Maria 1990 Skawina Biega Kraków
959 11km - M - Karnet złoty TRYBULEC, Daniel 1986 Poranny Patrol Tarnów
960 11km - M - Karnet złoty TRZASKA, Marcin 1985 Kraków
961 5km - K - I bieg 3 XII TRZCIONKA, Justyna 1990 Bieganie Góry Las Błoto Kraków
962 5km - K - Karnet złoty TURKAWSKA, Magdalena 1981 Wola Batorska
963 23km - K - Karnet złoty TWOREK-KUCIA, Monika 1976 Młoszowa
964 11km - M - Karnet złoty TWORZYDŁO, Paweł 1975 Kraków
965 NW - K - Karnet srebrny TYCZEWSKA, Paulina 1981 Delphi Running Team Kraków
966 NW - M - Karnet srebrny TYCZEWSKI, Jacek 1979 Gliwice
967 23km - M - Karnet złoty TYLEK, Rafał 1971 FLEXISTAV SPORT KRKAÓW
968 3km - K - Karnet srebrny TYLISZCZAK, Bożena 1982 Kraków
969 23km - M - Karnet złoty URAMEK , Andrzej 1984 Kraków
970 5km - M - I bieg 3 XII URBANOWICZ, Łukasz 1977 Kraków
971 23km - M - Karnet złoty URYGA, Jakub 1981 Deutsche Bank Marathon Team Kraków
972 23km - M - Karnet złoty UZNAŃSKI, Piotr 1986 Euroclear Running Team Kraków
973 5km - M - Karnet złoty VITTORIANO, Reno 1987 Pesce Krakow
974 23km - M - Karnet złoty WADAS, Grzegorz 1978 Kraków
975 23km - K - Karnet złoty WALERJAN-RUSEK, Agnieszka 1978 Kraków
976 3km - M - I bieg 3 XII WALIGÓRA , Jakub 1993 Kraków
977 5km - M - Karnet złoty WAWRZUTA, Paweł 1987 COMARCH Bielsko-Biała
978 NW - K - Karnet srebrny WĄCŁAWSKA, Małgorzata 1970 Zadroże
979 5km - M - Karnet złoty WĄCŁAWSKI, Leszek 1970 Zadroże
980 11km - M - I bieg 3 XII WĄS, Andrzej 1970 Zielonki
981 3km - K - I bieg 3 XII WĄS, Jagoda 2004 Aktywna Strona Życia Zielonki
982 NW - K - Karnet srebrny WĄSIK, Magdalena 1978 Gruszów
983 3km - K - Karnet srebrny WĄSIK, Maja 2004 WĄSIK TRI TEAM Kraków
984 3km - M - Karnet srebrny WĄSIK, Marcin 1976 WĄSIK TRI TEAM Kraków
985 11km - M - I bieg 3 XII WĄSIK, Paweł 1987 Kraków
986 11km - M - Karnet złoty WĄSOWICZ, Jakub 1998 Kraków
987 23km - M - Karnet złoty WĄTROBA, Tomasz 1987 Tarnów
988 11km - M - Karnet złoty WENSIERSKI , Jacek 1967 :) Kraków
989 23km - M - Karnet złoty WESOŁOWSKI, Krzysztof 1983 Poranny Patrol Kraków
990 11km - M - Karnet złoty WĘGRZYŃSKI, Paweł 1986 Kraków
991 11km - K - Karnet złoty WICHA, Małgorzata 1991 WKS Wawel BnO Kraków
992 23km - M - Karnet złoty WIDŁA, Adam 1996 Klub Biegacza AZS UEK Bochnia
993 11km - K - Karnet złoty WIECZERZAK, Izabela 1985 Miastologia Kraków
994 11km - K - Karnet złoty WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, Helena 1977 3.RWT SP Kraków-Balice
995 11km - M - Karnet złoty WIERZBA, Michał 1985 kraków
996 23km - M - Karnet złoty WIERZBICKI, Piotr 1976 Homo Sapiens Człapiens Kraków
997 23km - M - Karnet złoty WIĘCEK, Maciej 1974 WKS Wawel BnO Kraków
998 5km - K - Karnet złoty WIĘCŁAWEK-KRÓL, Magdalena 1984 Kraków
999 11km - M - I bieg 3 XII WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
1000 11km - K - Karnet złoty WILK, Katarzyna 1983 BeFit24 Team Kraków
1001 11km - M - Karnet złoty WILK, Krzysztof 1973 Udo Grubbe Kraków
1002 11km - M - Karnet złoty WILK, Krzysztof 1986 Kraków
1003 11km - K - Karnet złoty WILK, Wiktoria 1987 Kraków
1004 23km - M - Karnet złoty WIŚNIEWSKI, Mateusz 1982 Kraków
1005 11km - M - Karnet złoty WIŚNIEWSKI, Paweł 1974 WKS Wawel BnO Kraków
1006 23km - M - Karnet złoty WITEK, Wojciech 1991 Kraków
1007 23km - K - Karnet złoty WITKOWSKA, Aleksandra 1981 Kraków
1008 11km - K - Karnet złoty WITKOWSKA, Ewa Witkowska 1960 1960 Kraków
1009 23km - M - Karnet złoty WŁADYKA, Anatol 1973 Drużyna Mojacukrzyca.pl Kraków
1010 11km - K - I bieg 3 XII WŁODEK_JARZYNA, Magdalena 1979 Kraków
1011 11km - K - I bieg 3 XII WOCH-CZAJKOWSKA, Marta 1980 rehabilitanci.org.pl Kraków
1012 5km - M - Karnet złoty WOJAKOWSKI, Piotr 1990 Beer Bros Runners Kraków
1013 5km - K - Karnet złoty WOJAS, Magdalena 1992 Crossfit Solvay Kraków
1014 11km - K - I bieg 3 XII WOJNAROWICZ, Izabela 1994 ITMBW Kraków
1015 3km - K - Karnet srebrny WOJTAS, Julia 2007 WKS Wawel BnO Kraków
1016 11km - M - Karnet złoty WORYTKO, Paweł 1967 :) Kraków
1017 3km - K - Karnet srebrny WOŚ, Milena 2007 UKS LIDER SIERCZA Niepołomice
1018 5km - K - Karnet złoty WOŹNIAK, Barbara 1955 KS Limanowa Forrest ZAGÓRZE
1019 23km - M - Karnet złoty WOŹNIAK, Dawid 1984 Zabierzów Biega Rudawa
1020 5km - K - Karnet złoty WOŹNIAK, Gabriela 1976 Kraków
1021 11km - M - Karnet złoty WOŹNIAK, Grzegorz 1986 FC po 40tce Chełm
1022 11km - M - Karnet złoty WOŹNIAK, Łukasz 1980 Poranny Patrol kraków
1023 11km - M - Karnet złoty WOŹNIAK, Radosław 1988 Skawina Biega Skawina
1024 23km - M - Karnet złoty WÓJCIK, Dawid 1980 Polonia Vidi Vici Chrzanów/Luszowice
1025 11km - M - Karnet złoty WÓJCIK, Grzegorz 1974 WKS Wawel BnO Kraków
1026 NW - K - Karnet srebrny WÓJCIK, Joanna 1977 Polonia Vidi Vici Chrzanów/Luszowice
1027 5km - K - Karnet złoty WÓJCIK, Natalia 2002 WKS Wawel BnO Kraków
1028 3km - M - Karnet srebrny WÓJCIK, Paweł 2005 WKS Wawel BnO Kraków
1029 5km - M - Karnet złoty WRONA, Daniel Wrona 1992 RunningPerformance Kraków
1030 11km - M - Karnet złoty WRONA, Tymoteusz 1972 Kraków
1031 5km - M - Karnet złoty WRÓBEL , Piotr 1974 Wieliczka
1032 3km - M - Karnet srebrny WYPYCH, Hubert 2006 3TRITEAM Kraków
1033 3km - M - Karnet srebrny WYPYCH, Marek 1974 3TRITEAM Kraków
1034 3km - K - Karnet srebrny WYPYCH, Milena 2007 3TRITEAM Kraków
1035 23km - M - Karnet złoty WYŻGA, Mariusz 1990 Ridge Runner Kraków
1036 3km - K - I bieg 3 XII ZABAGŁO, Anna 2001 Borek Szlachecki
1037 11km - M - I bieg 3 XII ZABRZAŃSKI, Alfred 1954 parkrun Chrzanów Chrzanów
1038 11km - M - Karnet złoty ZADARNOWSKI, Dariusz 1969 Kraków
1039 3km - M - Karnet srebrny ZADARNOWSKI, Marek 2009 Kraków
1040 11km - K - Karnet złoty ZAJĄC, Katarzyna 1990 Kraków
1041 3km - K - Karnet srebrny ZAJĄC, Monika 1988
1042 5km - M - Karnet złoty ZAJĄC , Piotr 1973 Ekipa z Tarnowa /Bieniasz Bike Tarnów
1043 11km - M - Karnet złoty ZAKHARCHUK, Oleksandr 1982 Krakow
1044 3km - M - Karnet srebrny ZAMBROWSKI, Michał 1993 Bochnia
1045 11km - M - Karnet złoty ZAMOJSKI, Bogumił 1975 Kraków
1046 11km - M - Karnet złoty ZARZYCKI, Piotr 1985 Kraków
1047 5km - K - Karnet złoty ZAWIŚLAK, Agata 1995 Kraków
1048 11km - K - Karnet złoty ZAWODNY, Monika 1978 Fitness Academy BeFit 24 KRAKOW
1049 11km - K - I bieg 3 XII ZAWODNY, Monika 1978 Fitness Academy BeFit 24 KRAKOW
1050 5km - K - Karnet złoty ZAZIABL, Marzena 1985 Krakow
1051 23km - M - Karnet złoty ZĄBECKI, Przemysław 1982 Po co tyle latać? Tomaszów Mazowiecki
1052 11km - K - Karnet złoty ZDYBAŁ, Kamila 1991 Nokia Kraków Kraków
1053 5km - M - Karnet złoty ZDZIEBŁO, Marcin 1978 Żory
1054 11km - M - Karnet złoty ZEGARMISTRZ, Grzegorz 1983 Kraków
1055 11km - K - Karnet złoty ZIELIŃSKA, Agata 1984 Kraków
1056 3km - M - Karnet srebrny ZIELIŃSKI, Piotr 1988 Night Runners Kraków
1057 23km - M - Karnet złoty ZIELONKA, Jacek 1979 Radosne Pijaczki z Nadwagą Wieliczka
1058 23km - M - Karnet złoty ZIEMNIK, Maciej 1974 Krakow
1059 23km - M - Karnet złoty ZIĘBA, Marcin 1978 Poranny Patrol Kraków
1060 5km - K - I bieg 3 XII ZIĘBA-ŚLADOWSKA, Agata 1981 SKAWINA BIEGA Radziszów
1061 5km - M - Karnet złoty ZIÓŁKO, Jan 1952
1062 NW - M - Karnet srebrny ZOBEK, Edward 1947 osoba niepełnosprawna Sosnowiec
1063 11km - K - Karnet złoty ZOBEK-HARPULA, Aleksandra 1983 Kraków
1064 11km - M - Karnet złoty ZOLADZ, Jerzy 1972 Aptiv Running Team Kraków
1065 5km - M - Karnet złoty ZUBALSKI, Artur Zubalski 1983 Kraków
1066 5km - M - Karnet złoty ZWONEK, Paweł 1969 Kraków
1067 5km - M - I bieg 3 XII ZWONEK, Piotr 1967 eXrowerowanie.pl Kraków Kraków
1068 11km - K - Karnet złoty ZYCH, Katarzyna 1979 - Tarnów
1069 11km - K - Karnet złoty ZYSNARSKA - SŁABY, Dagna 1988 Słaby TEAM Kraków
1070 23km - M - Karnet złoty ŻAK, Krzysztof 1974 Kraków
1071 23km - M - Karnet złoty ŻAK, Paweł 1973 Niepołomice Biegają Podłęże
1072 23km - M - Karnet złoty ŻARNA, Błażej 1984 Horda Zielonki
1073 11km - M - Karnet złoty ŻARÓW, Wojciech 1982 Lucyferia Team WIeliczka
1074 11km - M - Karnet złoty ŻELAŚKIEWICZ, Michał 1980 Kraków
1075 11km - M - Karnet złoty ŻELAZKO, Rafał 1982 COMARCH Kraków
1076 3km - M - Karnet srebrny ŻESŁAWSKI, Jakub 2005 WKS Wawel BnO Kraków
1077 3km - M - Karnet srebrny ŻESŁAWSKI, Mateusz 2004 WKS Wawel BnO Kraków
1078 5km - M - Karnet złoty ŻESŁAWSKI, Wojciech 1967 WKS Wawel BnO Kraków
1079 11km - K - Karnet złoty ŻOŁNIEREK, Renata 1984 Kraków
1080 11km - M - Karnet złoty ŻOŁNIEREK, Robert 1985 Kraków
1081 23km - M - Karnet złoty ŻÓŁTEK, Piotr 1969 PGB Sportowa Paczka Rabka-Zdrój

11km - K - I bieg 3 XII

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ADAMUS, Klaudia 1988 Kraków
2 BLOCK, Amelia 2002 UKS Orientuslodz Łódź
3 BRYŚ, Jadzia 1988 Dzieciaki w formie Kraków
4 DUBYNA, Mariia 1989 Krakow
5 FIJAŁKOWSKA, Ewa 2017 NH TEAM Kraków
6 GARCZYŃSKA-WĄS, Bogusława 1977 Aktywna Strona Życia Zielonki
7 GWIAZDA, Joanna 1979 Kraków
8 KASPERLIK, Klaudyna 1989 Biegactwo! Brenna
9 KLEPACZ, Noemippppp 1990 Zakopane
10 KOZERSKA-STANEK, Anna 1971 SRTG Proszowice
11 MICHNA, Ewa 1964 Lusina
12 OBIERAK, Kamila 1981 Kraków
13 OSOBA, Magdalena 1985 Kraków
14 PARUCH, Paulina 1990 Kraków
15 WŁODEK_JARZYNA, Magdalena 1979 Kraków
16 WOCH-CZAJKOWSKA, Marta 1980 rehabilitanci.org.pl Kraków
17 WOJNAROWICZ, Izabela 1994 ITMBW Kraków
18 ZAWODNY, Monika 1978 Fitness Academy BeFit 24 KRAKOW

11km - K - Karnet złoty

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 BAJOŁEK, Aleksandra 1968 NIGHT RUNNERS KRAKÓW
2 BALIGA, Angelina 1988 Kraków
3 BARAN, Beata 1967 WKS Wawel BnO Kraków
4 BARAN-GĄDEK, Ewa 1967 Kraków
5 BARAŃSKA, Wanda 1969 Los Trepos Companieros Kraków
6 BEMBEN, Anna 1952 Nowa Sarzyna
7 BRAUNOHLER, Loren 1979 Krakow
8 BROŚ, Danusia 1977 Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć Kraków
9 BROŻEK WOŹNICZKA , Natalia 1985 bikeBoard Kraków
10 BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel BnO Kraków
11 BYDOŃ, Agnieszka 1977 Niepołomice Biegają Niepołomice
12 BYSINA, Monika 1989 nie zrzeszona Kraków
13 CHLEBANOWSKA, Paula 1991 ChockoPałki Rabka Zdrój
14 CZEPIEC, Agata 1978 Night Runners Krakow
15 DWORNIK, Małgorzata 1984 Kraków
16 DZIEDZIC, Joanna 1980 Kraków
17 DZIERWA, Hanna 2007 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
18 FERENC , Ela 1999 Częstochowa
19 FIGIEL, Aleksandra 1991 FC po 40tce Krakow
20 FIRLEJ, Agnieszka 1983 Los Trepos Companieros Kraków
21 GARPIEL, Joanna 1985 kraków
22 GOGÓL, Justyna 1988 COMARCH Zasań
23 GRABOWSKA, Asia 1979 WKS Wawel BnO Kraków
24 HRYŃ, Agata 2018 night runners kraków
25 JANAS, Ewa 1973 n/z Kraków
26 JANAS, Katarzyna 1990 Night Runners Kraków
27 JANOWSKA, Anna 1983 Wieliczka
28 KACORZYK, Karolina 1993 Kraków
29 KADŁUBOWSKA, Monika 1975 Wadowice
30 KARBOWSKA, Beata 1972 Kraków
31 KASPRZYK, Jolanta 1971 Bachowice ul. Kaniów 29
32 KĘDRACKA, Kasia 1979 Kraków
33 KŁAPUT, Dorota 1984 Wadowice
34 KOCOT, Aleksandra 1984 Kraków
35 KOCZAJA, Malgorzata 1991 Krakow
36 KOLCZYN, Magdalena 1985 Befit24team Krakow
37 KOŁACKA, Martyna 1989 Aptiv Running Team Kraków
38 KORYCIŃSKA, Izabela 1987 Kraków
39 KOZAKIEWICZ, Jadwiga 1977 Kraków
40 KUNERT-GRUDZIEŃ, Katarzyna 1977 parkrun Chrzanów Chrzanów
41 LAMBRECHT, Anna 1985 Jankówka
42 LEDWOŃ, Izabela 1973 Kraków
43 LIBURA, Katarzyna 1978 BeFit24Team Krakow
44 LIGĘZA, Joasia 1972 Smashing Pąpkins/Unlimited Kraków
45 LIMANÓWKA, Magdalena 1993 Mint Software Tenczynek
46 ŁUCKA, Paulina 1994 Husaria Race Team Kraków
47 ŁUCZYŃSKA , Agnieszka 1981 Kraków
48 MACHLOWSKA, Grażyna 1963 KKB DYSTANS KRAKÓW
49 MAGOCSY, Justyna 1987 Kraków
50 MARSZAŁ, Katarzyna 1987 Kraków
51 MASZCZYK, Dorota 1974 Kraków
52 MAZUR, Joanna 1981 Kraków
53 MIKA-HOFFMANN, Magdalena 1978 Kraków
54 MOCHEL, Kinga 1973 Night Runners Kraków
55 MODRZYŃSKA, Joanna 1991
56 NYGA, Julia 2002 UKS Kometa Gliwice Gliwice
57 ODOMIRSKA, Katarzyna 1983 Kraków
58 OHLASZENY, Zuzanna 2001 KS Kościelec Chrzanów Chrzanów
59 OLEJNIK, Ewa 1976 WKS Wawel BnO Kraków
60 ORMIAŃSKA, Marta 1971 Dom Rowerowy Krynica-Zdrój Kraków
61 OSTAFIN, Monika 1984 Chrzanów
62 PAAKKINEN, Laura 1983 KRAKÓW
63 PERNAL, Matylda 1977 Kraków
64 PĘCZKOWSKA, Agata 1995 Klub Biegacza AZS UEK Kraków
65 PIECUCH, Małgorzata 1961 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
66 POTEPA, Edyta 1972 Kraków
67 PUGDO, Monika 1987
68 PULNIK, Andżelika 1968 Nowohucki Kombinat Sportowy Kraków
69 RADCZUK, Daria 1986 Katowice
70 RAJTAR, Renata 1961 RONTIL-YETI Kraków
71 REMIŚ, Agnieszka 1978 KRAKÓW
72 REPLIŃSKA, Magdalena 1976 parkrun Chrzanów Trzebinia
73 ROPKA, Barbara 1973 Krzeszowice
74 SANECKA, Katarzyna 2017 Befit24Team KRAKÓW
75 STACH, Aneta 1977 Krzeszowice
76 STASIK, Beata 1970 BeFit24Team Kraków
77 STELMACH, Magdalena 1991 Tomaszów Lubelski
78 SZOSTEK, Katarzyna 1981 Horda Kraków
79 ŚWIERC, Barbara 1987 MarcinSwiercTEAM Kraków
80 ŚWIERCZYŃSKA, Gabriela 1982 Kraków
81 TOMAŚKO, Barbara 1983 Dobczycki Klub Biegacza
82 TOPÓR, Monika 1970 WKS Wawel BnO Kraków
83 TROĆ, Maria 1990 Skawina Biega Kraków
84 WICHA, Małgorzata 1991 WKS Wawel BnO Kraków
85 WIECZERZAK, Izabela 1985 Miastologia Kraków
86 WIERCIOCH-WÓJTOWICZ, Helena 1977 3.RWT SP Kraków-Balice
87 WILK, Katarzyna 1983 BeFit24 Team Kraków
88 WILK, Wiktoria 1987 Kraków
89 WITKOWSKA, Ewa Witkowska 1960 1960 Kraków
90 ZAJĄC, Katarzyna 1990 Kraków
91 ZAWODNY, Monika 1978 Fitness Academy BeFit 24 KRAKOW
92 ZDYBAŁ, Kamila 1991 Nokia Kraków Kraków
93 ZIELIŃSKA, Agata 1984 Kraków
94 ZOBEK-HARPULA, Aleksandra 1983 Kraków
95 ZYCH, Katarzyna 1979 - Tarnów
96 ZYSNARSKA - SŁABY, Dagna 1988 Słaby TEAM Kraków
97 ŻOŁNIEREK, Renata 1984 Kraków

11km - M - I bieg 3 XII

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ADAMCZAK, Michal 1984 Krakow
2 BAL, Jakub 1989 Los Trepos Companieros Kraków
3 BARAN, Bartosz 1986 Żołnierze Hardkoru Kraków
4 BIENIEK, Łukasz 1973 Dzikie Życie Kraków
5 BOGUSZEWSKI, Tomasz 1984 Krakow
6 BZOWSKI, Michał 1972 Trailrun Kraków
7 CEBULA , Leszek 1975 Kraków
8 CIEŚLIŃSKI, Tomasz 1981 KRAKÓW
9 DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
10 DEC, Jan 1979 Przeworska Grupa Biegowa Przeworsk
11 DYRGA, Sebastian 1974 Muya running team Krakow
12 GACEK, Krzysztof 1979 Kraków
13 GURGUL, Sebastian 1982 AROMAT NÓG Kraków
14 IGNASZAK, Marek 1951 Kraków
15 JAWORSKI, Piotr 1978 Kraków
16 JUSZCZYK, Łukasz 1985 Niepołomice Biegają Mała Wieś
17 KALBARCZYK, Jakub 1987 Kraków
18 KOSTRZEWA , Wojciech 1982 Oświęcim
19 KOZIOŁ, Kamil 1991 Husaria Race Team Michałowice
20 KUĆMA, Piotr Kućma 1982 Jankówka
21 KULPINSKI, Marcin 1988 Kbt team Krakow
22 LISZKOWSKI, Artur 1970 Kraków
23 MICEK, Tomasz 1986 Jon Snow & Friends Mielec
24 MISZTAL, Rafał 1971 Eskadra Kraków Chrzanów
25 NIESZPOREK, Artur 1992 Kraków
26 NOSAL, Sławomir 1970 Tarnów
27 NOWICKI, Damian 1993 Wietrzychowice
28 PANEK, Krzysztof 1976 Team Papry 20 Bieruń
29 PORĘBA, Jakub 1995 Kraków
30 PYTLAKOWSKI, Krzysztof 1982 Krakow
31 RADZIK, Jerzy 1967 Niepołomice Biegają Niepołomice
32 SAMBOR, Grzegorz 1979 Tarnów
33 SKOWRONEK, Robert 1973 Krakow
34 SZPAIDEL, Paweł 1982 karniowice
35 WĄS, Andrzej 1970 Zielonki
36 WĄSIK, Paweł 1987 Kraków
37 WILCZEK, Tomasz 1991 Kraków
38 ZABRZAŃSKI, Alfred 1954 parkrun Chrzanów Chrzanów

11km - M - Karnet złoty

# Zawodnik Rok ur. Klub Miasto Płatność
1 ADAMSKI, Bartłomiej 1977 Ronche Qcyki Modlnica
2 AGIEJCZYK , Wojciech 1985 Aptiv Running Team Kraków
3 ALEKSANDEREK, Jakub 1990 Nokia Kraków Kraków
4 BAJAK, Mirosław 1973 Kraków
5 BAŁA, Marcin 1984 Rzeszotary
6 BARAN, Szymon 1981
7 BARAŃSKI, Jakub 1993 Los Trepos Companieros Kraków
8 BARĆ, Tomasz 1975 Kraków
9 BARSZCZ, Rafał 1990 Jasło
10 BARTOSZ, Marek 1979 Kraków
11 BĄK, Artur 1971 FC po 40tce Kraków
12 BEDNARZ, Adam 1994 AZS UJ Złoczew
13 BEMBEN, Roman 1979 Kraków
14 BERNASIEWICZ, Marcin 1980 Am Nat Gym Wieliczka
15 BIERNAT, Bartłomiej 1986 Kraków
16 BIERNAT, Jakub 1976 Wisełka Kraków
17 BIGAJ, Arkadiusz 1969 PARKRUN CHRZANÓW
18 BIGAJ, Sebastian 1985 KT Water Knights Zabierzów Kraków
19 BILIŃSKI, Michał 1979 Night Runners Kraków
20 BLADY, Bogdan 1967 Kraków
21 BLAUT, Marcin 1974 Night Runners Kraków
22 BODURKA, Adam 1992 Zakopane
23 BODURKA, Krzysztof 1990 Alpin Sport Nielepice
24 BOJARSKI, Ireneusz 1980 Giebułtów Ciśnie Giebułtów
25 BROŻBAR, Tomasz 1976 Kraków
26 BUDZIŃSKI, Maciej 1974 Kraków
27 BUL, Dominik 1982 korkociagi.com Kraków
28 BUŁA, Grzegorz 1981 Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ
29 CEKIERA, Antoni 1953 combex Kraków
30 CEKIERA, Marcin 1978 KT Water Knights ZIelonki
31 CHAŁUPCZAK, Michał 1986 DBSoP Kraków
32 CHLEBANOWSKI, Bartosz 1991 ChockoPałki Rabka Zdrój
33 CHMIELEWSKI, Witold 1981 MICHAŁOWICE
34 CHUDZIK, Piotr 1975 Kraków
35 CHYŁEK, Wojciech 1982 Łuczanowice / TriEngines Kraków
36 CIERLAK, Przemysław 1991 GSBK Kraków
37 CYRKLER, Łukasz 1989 Night Runners Kraków
38 CZAPLA, Przemysław 1974 WKS Wawel BnO Kraków
39 CZYŻ, Piotr 1977 Rząska
40 CZYŻOWICZ, Michał 1989 Night Runners Załęże
41 DANHOFER, Krzysztof 1981 Aktywna Strona Życia Wola Zachariaszowska
42 DANIELAK, Roman 1967 Zielonki
43 DANIELAK, Tomasz 1995 Zielonki
44 DARCHUK, Oleksandr 1978 Krakow
45 DEPTUCH, Łukasz 1977 Kraków
46 DOMIN, Tomasz 1975 Night Runners Kraków
47 DRZYZGIEWICZ, Michal 1981 Krakow
48 DUBIEL, Piotr 1977 Kraków
49 DURLAK, Błażej 1983 Bobowa
50 DUROŃ, Marcin 1974 BeFit24Team Kraków
51 DWORNIK, Maciek 1982 Zorientowani Obiektowo Kraków
52 DYZIO, Włodzimierz 1961 WKS Wawel BnO Kraków
53 FABIJANOWSKI, Radosław 1986 Night Runners Kraków
54 FERENC, Kamil 1981 Goździelin
55 FILICIAK, Michał 1984 CAFFETTIERA Kraków
56 FILIPOWICZ, Bogusław 1983 Kraków
57 FLOREK, Pawel 1980 Kosovo krakow
58 FOTIJ, Grzegorz 1984 Chodźże Na Pole Kraków
59 FRANCUZ, Konrad 1971 Vege Runners Mogilany
60 FRANKIEWICZ, Jakub 1977 Comarch Kraków
61 FULTYN, Darek 1970 Kraków
62 GARBACIK, Wojciech 1971 FC Baryczka Bryczka KRAKÓW
63 GARBOWICZ, Artur 1979 G-power Kielce
64 GĄSIOROWSKI, Krzysztof 1971 Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewięć Gorenice
65 GILAS, Marcin 1977 COMARCH Tomaszowice
66 GONDOR, Jarosław 1976 Libertów
67 GORSZKO, Adam 1975 TrailRun/NOVOMATIC Tech Poland Kraków
68 GÓRNIAK, Przemysław 1984 www.MossoPolska.pl Kraków