SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'hsteampl_orientharper.et__12__team_list' doesn't exist

World Master Series - Mistrzostwa Polski w MTBO - Zgłoszenia
2017-06-24 - 2017-06-25

# Kategoria Zawodnik Rok ur. Klub Licencja Chip Etapy
1 M40 BERGIER, Tomasz 1972 WKS Wawel 03196 9102728 Middle;Sprint;Long
2 W40 BOGUCKA JAROSZEK, Anna 1970 Team 360 2245 607807 Middle;Sprint;Long
3 W40 BUGAJ, Teresa 1968 WKS Wawel 03313 2114867 Middle;Sprint;Long
4 W14 BURAK, Natalia 2004 UKS Lotna Zdzieszowice 3771 2036952 Middle;Sprint;Long
5 M17 BYRCZEK, Jan 0000 UKS Kometa Gliwice 02728 8631672 Middle;Sprint;Long
6 M12 DAMMFELD, Adam 2007 UKS Lotna Zdzieszowice 3772 2037510 Middle;Sprint;Long
7 W17 DAMMFELD, Karolina 2002 LUKS Azymek Zdzieszowice 3476 1394733 Middle;Sprint;Long
8 M70 DURA, Kazimierz 1939 Śląsk Wrocław 00720 54119 Middle;Sprint;Long
9 W40 DURA, Magdalena 1971 WKS Śląsk Wrocław 501432 Middle;Sprint
10 M21 GALICZ, Karol 1986 BKS Wataha Warszawa 01853 7771986 Middle;Sprint;Long
11 M17 GIDEL, Samuel 2002 UKS Lotna Zdzieszowice 3773 2037505 Middle;Sprint;Long
12 M40 GORCZYCA, Jacek 1971 KS Hades 03305 2067843 Middle;Sprint;Long
13 M60 GRABOWICZ, Andrzej 1957 WKS Wawel 00804 886327 Middle;Sprint;Long
14 OPEN HYJEK, Adam 1961 LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744 Middle;Sprint
15 M17 HYLA, Damian 2001 LUKS Azymek Zdzieszowice 3332 1394741 Middle;Sprint;Long
16 M14 JACHEĆ, Tomasz 2003 UKS Lotna Zdzieszowice 3477 2037507 Middle;Sprint;Long
17 M12 JANOWSKI, Filip 2005 Spójnia Warszawa 3506 8080305 Middle;Sprint;Long
18 M60 JANOWSKI, Konrad 1949 Ks Spójnia Warszaw 00525 9080017 Middle;Sprint;Long
19 M50 JANOWSKI, Piotr 1965 Spójnia Warszawa 1517 8280665 Middle;Sprint;Long
20 M20 JAROSZEK, Jakub 1998 Team 360 1736 7899987 Middle;Sprint;Long
21 M21 JASKUŁA, Kornel 1984 Stowarzyszenie Team 360 Stopni 02685 1409326 Middle;Sprint;Long
22 M60 JASKUŁA, Wacław 1954 Stowarzyszenie Team 360 Stopni 3805 wypożyczę Middle;Sprint;Long
23 W21 KAJZER, Monika 0000 PUKS Młode Orły 00026 7200389 Middle;Sprint;Long
24 W21 KAMIŃSKA, Anna 1983 KU AZS WAT Warszawa 00061 2016319 Middle;Sprint;Long
25 M20 KIELAK, Igor 0000 UKS Falenica Warszawa 03018 1409341 Middle;Sprint;Long
26 M14 KOŁODZIEJCZYK, Łukasz 0000 UKS Kometa Gliwice 03231 2026141 Middle;Sprint;Long
27 M60 KROCHMAL, Andrzej 1956 KS Spójnia Warszawa 00528 9040156 Middle;Sprint;Long
28 M60 KRUCZEK, Stanislaw 1948 WKS Wawel 00830 54021 Middle;Sprint;Long
29 M21 KRZYŚKO, Bartosz 1987 Mitutoyo AZS Wratislavia 00056 1409369 Middle;Sprint
30 W17 ŁAKOMSKA, Aleksandra 2001 LUKS Azymek Zdzieszowice 3474 1392575 Middle;Sprint;Long
31 W14 ŁUKASIK, Aleksandra 2004 UKS Lotna Zdzieszowice 3774 2036950 Middle;Sprint;Long
32 M17 NIEBIELSKI, Bartosz 0000 UKS Falenica Warszawa 02947 1409316 Middle;Sprint;Long
33 M40 NIEBIELSKI, Bartosz 0000 UKS Falenica Warszawa 2945 1409316 Sprint
34 M21 NIEBIELSKI, Bartosz 0000 UKS Falenica Warszawa 2945 1409316 Middle;Long
35 M50 NIESSNER, Piotr 1963 WKS Wawel 02725 2057145 Middle;Sprint;Long
36 W12 NIESSNER, Pola 2007 WKS Wawel 03651 8635047 Middle;Sprint;Long
37 M20 NOWAK, Bartosz 0000 UKS Falenica Warszawa 03017 1409356 Middle;Sprint;Long
38 W17 NYGA, Julia 0000 UKS Kometa Gliwice 02486 2021373 Middle;Sprint;Long
39 M17 OBSTOJ, Adam 2000 LUKS Azymek Zdzieszowice 3331 1392571 Middle;Sprint;Long
40 M17 OBSTOJ, Piotr 2002 UKS Lotna Zdzieszowice 3775 2036953 Middle;Sprint;Long
41 W17 OGRODNIK, Magdalena 2003 LUKS Azymek Zdzieszowice 3478 1392590 Middle;Sprint;Long
42 OPEN OLESZEK, Maciej 1971 UKS Lotna Zdzieszowice 2036951 Middle;Sprint
43 W14 OLEŚNIEWICZ, Nina 2003 LUKS Azymek Zdzieszowice 3726 1392576 Middle;Sprint;Long
44 W21 PACEK, Karolina 1988 Indywidualnie Mazowsze Middle;Sprint;Long
45 M60 PARFIANOWICZ, Ludomir 1955 UNTS Warszawa 101 505092 Middle;Sprint;Long
46 W17 POLEWKA, Aleksandra 0000 UKS Kometa Gliwice 02462 682424 Middle;Sprint;Long
47 M17 PUDEŁEK, Błażej 0000 Górzanka Nawojowa Góra 03852 502210 Middle;Sprint;Long
48 M60 SERGEJ, Sonnenberg 1956 Osnabrück TB 8629992 Middle;Long
49 M17 SIKORSKI, Marcin 2002 LUKS Azymek Zdzieszowice 3475 1394742 Middle;Sprint;Long
50 M60 SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 02979 1401456 Sprint
51 OPEN SKONIECZNY, Andrzej 1957 ind. 02979 1401456 Middle
52 W17 SKORUPA, Maja 2004 Górzanka Nawojowa Góra 03724 Middle;Sprint;Long
53 M21 SKORUPA, Mariusz 2004 Górzanka Nawojowa Góra 01004 428775 Middle;Sprint;Long
54 M50 SKORUPA, Stanisław 1964 MUKS Gliwice 01005 428772 Middle;Sprint;Long
55 M21 SŁOMKA, Paweł 1990 Niezrzeszony Śląsk W trakcie brak Middle;Sprint
56 W17 SULIKOWSKA, Weronika 2000 LUKS Azymek Zdzieszowice 3333 1392586 Middle;Sprint;Long
57 M21 TOMASHEVSKII, Eduard 0000 UKS Falenica 03989 2075544 Middle;Sprint;Long
58 OPEN WISNIEWSKI , Sylwester 1964 Wroclaw Brak 888669 Middle;Sprint;Long
59 M60 WŁODARCZYK , Michał 1949 KS Artemis 01146 2053628 Middle;Sprint;Long
60 M40 WRONIAK, Adam 1969 Stowarzyszenie Team 360 Stopni 02724 1221169 Middle;Sprint;Long
61 M14 ZAPART, Patryk 2004 UKS Lotna Zdzieszowice 3776 1392572 Middle;Sprint;Long
62 M50 ZDANOWICZ, Jan 0000 UKS Kometa Gliwice 00302 889674 Middle;Sprint;Long